Aktuella tävlingar »
24 april
Resultattävling 10000 m
Villstad
24 april
Resultattävling diskus
Växjö
22 april
Resultattävling
Visby
21 april
Friidrottsskoletävling VT24
Växjö
21 april
Kasttävling
Tingstäde
20 april
Turebergs FK Klubbmästerskap 7-11 år
Sollentuna
17 april
Miniortävling
Uppsala
14 april
Skånska mästerskapen 10 km landsväg
Ystad
14 april
Träningstävling
Karlstad
13 april
Slägga & Diskus inbjudningstävling 3
Uppsala
10 april
Slägga & Diskus inbjudningstävling 2
Uppsala
9 april
Turebergs höjdare
Sollentuna
7 april
Slottsrundan
Rånäs
7 april
Kretsmästerskap
Helsingborg
7 april
Åkersberga stavhopp april
Åkersberga
7 april
Slägga & Diskus inbjudningstävling 1
Uppsala
6 april
Marsträffen
Nybro
29 mars
Längdkväll
Uppsala
28 mars
Resultattävling stav
Öllsjö
23 mars
Vårvinterspelen
Umeå
23 mars
3000m
Helsingborg
23 mars
Falu IK Spelen
Falun
23 mars
Mathildaspelen Mångkamp
Norrtälje
23 mars
Mathildaspelen
Norrtälje
23-24 mars
Växjömångkampen
Växjö
23-24 mars
ÖGIF Inne 🥇
Östersund
22 mars
Klubbmästerskap
Uppsala
21 mars
Löparnas kväll
Umeå
17 mars
Björkspelen inomhus
Umeå
16 mars
Kraftmätningen 17 år
Stockholm
16 mars
MEDALJJAKTEN🥇🥈🥉
Bollnäs
16 mars
Arcuskampen
Luleå
16-17 mars
Götalandsmästerskapen
Malmö
9 mars
Upsala Masters
Uppsala
9 mars
200-metersyran
Helsingborg
9 mars
Haninge Open
Haninge
9 mars
Lund Fun Games
Lund
5 mars
Kasttävling
Linköping
3 mars
Kalmarssundsspelen
Kalmar
2 mars
Kretsmästerskap 8, 9 och 11 år
Jönköping
2 mars
Thorsten GP Stav
Sätra
2-3 mars
Malmö Indoor Challenge
Malmö
2-3 mars
Lilla VM - Gällivare SK
Gällivare
27 februari
Längdkväll
Uppsala
27 februari
Resultattävling
Helsingborg
27 februari
Bannister Last Chance
Göteborg
25 februari
Lilla Kalmarssundsspelen
Kalmar
25 februari
Resultattävling Kula/Längd/Tresteg/Höjd
Helsingborg
25 februari
Kastsöndag 25 februari
Bollnäs
24 februari
Inomhus-DM 3000m löpning och gång
Kalmar
24-25 februari
Nordiska Ungdomsspelen 🥇
Ås
24-27 februari
1500m
Helsingborg
22 februari
Bannister Trophy
Göteborg
21 februari
Diskustävling
Växjö
21 februari
Resultattävling - stav, kula, längd, tresteg
Helsingborg
19 februari
IPRK 2
Skellefteå
18 februari
NIAS Games
Malmö
18 februari
Götas vinterkast
Karlstad
18 februari
IPRK Hopp + Vikt 1
Umeå
18 februari
Klubbtävling
Norrtälje
18 februari
Kanelbullekastet
Bollnäs
17 februari
Siljan Indoor Games
Falun
17 februari
Sunna open
Karlskrona
17 februari
VSM Mångkamp Inomhus
Sollentuna
17 februari
Barntävling Bromma IF, 2015-2016
Solna
17-18 februari
IUDM
Stockholm/Sätra
16-18 februari
Inomhus-SM
Karlstad
14 februari
Ymerkastet
Borås
13 februari
Upsala Winter Series 3
Uppsala
13 februari
Resultattävling Längd/Tresteg/Kula 2
Helsingborg
12 februari
Turebergs Explosiva #4
Sollentuna
12 februari
DSA Elit kast inne
Falun
12 februari
DSA Elit kast ute
Falun
11 februari
Team Sportia Indoor Games, Östsvenska Inomhus DM
Motala
11 februari
Resultattävling 3 Rimnershallen
Uddevalla
10 februari
Bannister Winter Classic
Göteborg
10-11 februari
Mittsvenska IDM
Gävle
10-11 februari
Atleticumspelen
Malmö
10-11 februari
Norrländska Inomhusmästerskapen (IRM / INLM)
Ås
9-11 februari
Hammarbyspelen
Stockholm
8 februari
Resultattävling 3000m
Kalmar
6 februari
Kretsmästerskap 17, 15 och 13 år
Jönköping
6 februari
Bannister 800 m
Göteborg
6 februari
GGP Uppsamling 800m+1000m
Helsingborg
6 februari
Resultattävling Längd/Tresteg/Kula 1
Helsingborg
5 februari
DSA Elit Kasttävling Inomhus
Falun
4 februari
Lilla Hässelbyspelen
Sätra
4 februari
Vinterkampen
Helsingborg
3 februari
Kils Inomhusspel
Karlstad
3 februari
Raka Spåret
Sätra
3 februari
GGP #2 1000m inne
Helsingborg
3 februari
Barntävling Bromma IF, 2013-2014
Solna
3 februari
IPRK 4 Stav
Umeå
3 februari
Resultattävling sprint/stav
Växjö
3-4 februari
Växjö Inomhuskast
Växjö
2-4 februari
Åhus Indoor
Öllsjö
1 februari
Resultattävling 1500m
Kalmar
31 januari
Turebergs Explosiva #3
Sollentuna
30 januari
IPRK 3 Stav
Umeå
29 januari
DSA Elit Kasttävling
Falun
28 januari
Kastsöndag 28 januari
Bollnäs
27 januari
Ymerspelen inomhus
Borås
27-28 januari
Pallasspelen
Malmö
27-28 januari
Hissmoforsspelen
Ås
27-28 januari
Götas ungdomsspel
Karlstad
27-28 januari
DM Norra Norrland
Luleå
26-28 januari
Mondo Indoor Games
Uppsala
24 januari
IPRK 1
Skellefteå
24 januari
Klubbtävling
Varberg
24 januari
IPRK 2 Stav
Umeå
23 januari
Kretsmästerskap Seniorer/veteraner
Jönköping
22 januari
Bannister Ignition
Göteborg
22 januari
DSA ELIT Kasttävling Inomhus
Falun
22 januari
DSA Elit Kasttävling Utomhus
Falun
21 januari
Kastsöndag 21 januari
Bollnäs
20 januari
Skånska mästerskapen 800m inomhus
Helsingborg
20 januari
Klubbtävling mångkamp
Uppsala
20-21 januari
SM Mångkamp Inomhus
Sollentuna
20-21 januari
Aspen Athletic Games
Haparanda
19-21 januari
Quality Hotel Games
Växjö
19-21 januari
Täby Vinterspel
Stockholm
15 januari
DSA ELIT Kasttävling Inomhus
Falun
14 januari
Sprinterträffen
Lund
14 januari
IPRK Stav 1
Umeå
13 januari
Januari höjdtävling
Sundsvall
13 januari
Massa Lind Indoor Throwing
Karlstad
13 januari
KA2-spelen
Karlskrona
13 januari
Kasta loss
Öllsjö
11 januari
Turebergs Explosiva #2
Sollentuna
10 januari
Upsala Winter Series 2
Uppsala
7 januari
Malmoe Sprint
Malmö
6 januari
Nonamespelen Indoor
Bollnäs
6 januari
Distriktskampen
Karlstad
6-7 januari
Floraspelen
Skellefteå
4 januari
Ymerkulan
Borås
3 januari
ÅSK Hopptävling
Åkersberga
2 januari
Resultattävling stav
Öllsjö