× Cookies används för att höja användarupplevelsen. Klicka här för att läsa mer.

EasyRecord

Enkel och flexibel administration av friidrottstävlingar.


Tävlingar idag

11 augusti
Grenjakt #5 Krokom

Aktuella tävlingar

13-14 augusti
Goliatspelen Goliatspelen Kil
13 augusti
Seriematch division 1 Svenska Friidrottscupen Division 1 Kvinnor, södra gruppen & Division 1 Män Kristianstad
13-14 augusti
Skelleftespelen Skellefteå
13 augusti
Strands Ungdomsspel Strands Ungdomsspel Hudiksvall
13 augusti
Seriematch div 2 Östra Match 2 Olofström
15 augusti
Löparkväll på Bana i Roslagen 400m, 1500m & 4x400m Norrtälje
15 augusti
Skånska mästerskapen 1500m Malmö
15 augusti
Resulattävling Visby 400m 10 000m Stav Kula Visby
17 augusti
Veckans gren: Höjdhopp Lidingö
17 augusti
GULDJAKTEN Bollnäs
18 augusti
Skånska mästerskapen, höjdhopp, 1500m hinder, 2000m hinder och 3000m hinder Höör
20-21 augusti
Distriktsfinaler Stockholm 12-14 år Trollbäcken
20 augusti
Jönköpingsloppet Observationstävling inför FInnkampen Jönköping
20 augusti
Mosaikenspelen Hedesunda
20-21 augusti
Nordic Championship Para Athletics Bollnäs
20-21 augusti
Waplanspelen Krokom
20-21 augusti
Östersjöspelen Karlshamn
21 augusti
Falu Sommarspel Falun
21 augusti
Kretsmästerskap Ungdomar Habo
21 augusti
Seriematch div 2 västra Match 2 Stenkullen
21 augusti
Sommarsmajlet Lidingö
23 augusti
Kretsmästerskap Seniorer och Veteraner Jönköping
23 augusti
Smålandsspelen Växjö
24 augusti
Grenjakt #6 Östersund
24 augusti
Åkersberga Sommarkast Åkersberga
26-28 augusti
Veteran-SM Kalmar
27 augusti
Marmaspelen Alunda
27 augusti
Svanbergaloppet - Roslagsmästerskap Svanberga, Norrtälje
27 augusti
Victor Svanesohn Memorial Helsingobrg
28 augusti
Brokampen Avslutning på Värmlandserien 2022 Kristinehamn
30 augusti - 7 september
Stockholmskampen deltävling 3
3-4 september
Engelholmsspelen & Veteran DM Skåne Diskus & Kula Ängelholm
3 september
Nobelspelen 2022 Karlskoga
3-4 september
Norrlandsmästerskapen Arena 2022 (RM/NLM) Sollefteå
3-4 september
Stonehill Games Lerum
4 september
Brommaspelen Stockholm
4 september
HIK-KAMPEN Jönköping
10-11 september
Björknässpelen 2022 Nacka
10 september
TEAM SPORTIA Höstspel 2022 Bollnäs
11 september
KM 3 Ystad 11 september Ystad
12 september
Löparkväll på Bana i Roslagen 10 000m Norrtälje
14 september
Veckans gren: Öppna KM 5000m Lidingö
17-18 september
Lilla Olympiaden Järvsö
25 september
TAIF spelen Tranås
2 oktober
Mittsvenskas Långa Terräng DM Rimbo

Senaste resultat

9 augusti
DSKs Resultattävling i Åkersberga Åkersberga
6 augusti
Öbackaspelen Härnösand
3 augusti
Skånska mästerskapen 400 m/300 m/200 m Ystad
1 augusti
Resultattävling Visby 200m Höjdhopp Spjut Visby
30-31 juli
ICA Kvantum Sollefteåspelen Öppna Arena-DM Sollefteå
29-31 juli
HAIS - Spelen HAIS - Spelen 2022 Hässleholm