EasyRecord

Enkel och flexibel administration av friidrottstävlingar.


Aktuella tävlingar »

Tävlingar 2024

14 april
Skånska mästerskapen 10 km landsväg Ystad
14 april
Träningstävling Karlstad
13 april
Slägga & Diskus inbjudningstävling 3 Uppsala
10 april
Slägga & Diskus inbjudningstävling 2 Uppsala
9 april
Turebergs höjdare Sollentuna
7 april
Slottsrundan Rånäs
7 april
Kretsmästerskap Helsingborg
7 april
Åkersberga stavhopp april Åkersberga
7 april
Slägga & Diskus inbjudningstävling 1 Uppsala
6 april
Marsträffen Nybro
29 mars
Längdkväll Uppsala
28 mars
Resultattävling stav Öllsjö
26 mars
Löparkväll Ås
24 mars
Vårcupen Tranås
23 mars
Vårvinterspelen Umeå
23 mars
3000m Helsingborg
23 mars
Falu IK Spelen Falun
23 mars
Mathildaspelen Mångkamp Norrtälje
23 mars
Mathildaspelen Norrtälje
23-24 mars
Växjömångkampen Växjö
23-24 mars
ÖGIF Inne 🥇 Östersund
22 mars
Klubbmästerskap Uppsala
21 mars
Löparnas kväll Umeå
21 mars
YY-Games Borås
17 mars
Björkspelen inomhus Umeå
16 mars
Kraftmätningen 17 år Stockholm
16 mars
MEDALJJAKTEN🥇🥈🥉 Bollnäs
16 mars
Arcuskampen Luleå
16-17 mars
Götalandsmästerskapen Malmö
9 mars
Upsala Masters Uppsala
9 mars
200-metersyran Helsingborg
9 mars
Haninge Open Haninge
9 mars
Lund Fun Games Lund
9-10 mars
IUSM Växjö
5 mars
Kasttävling Linköping
5 mars
Tove open Borås
3 mars
Kalmarssundsspelen Kalmar
2 mars
Kretsmästerskap 8, 9 och 11 år Jönköping
2 mars
Thorsten GP Stav Sätra
2-3 mars
Malmö Indoor Challenge Malmö
2-3 mars
Lilla VM - Gällivare SK Gällivare
1-3 mars
IVSM Varberg
27 februari
Längdkväll Uppsala
27 februari
Resultattävling Helsingborg
27 februari
Bannister Last Chance Göteborg
25 februari
Lilla Kalmarssundsspelen Kalmar
25 februari
Resultattävling Kula/Längd/Tresteg/Höjd Helsingborg
25 februari
Kastsöndag 25 februari Bollnäs
24 februari
Inomhus-DM 3000m löpning och gång Kalmar
24-25 februari
Nordiska Ungdomsspelen 🥇 Ås
24-27 februari
1500m Helsingborg
22 februari
Bannister Trophy Göteborg
21 februari
Diskustävling Växjö
21 februari
Resultattävling - stav, kula, längd, tresteg Helsingborg
19 februari
IPRK 2 Skellefteå
18 februari
NIAS Games Malmö
18 februari
Götas vinterkast Karlstad
18 februari
IPRK Hopp + Vikt 1 Umeå
18 februari
Klubbtävling Norrtälje
18 februari
Kanelbullekastet Bollnäs
17 februari
Siljan Indoor Games Falun
17 februari
Sunna open Karlskrona
17 februari
VSM Mångkamp Inomhus Sollentuna
17 februari
Barntävling Bromma IF, 2015-2016 Solna
17-18 februari
IUDM Stockholm/Sätra
16-18 februari
Inomhus-SM Karlstad
14 februari
IPRK 5 Umeå
14 februari
Ymerkastet Borås
13 februari
Upsala Winter Series 3 Uppsala
13 februari
Resultattävling Längd/Tresteg/Kula 2 Helsingborg
12 februari
Turebergs Explosiva #4 Sollentuna
12 februari
DSA Elit kast inne Falun
12 februari
DSA Elit kast ute Falun
11 februari
Team Sportia Indoor Games, Östsvenska Inomhus DM Motala
11 februari
Resultattävling 3 Rimnershallen Uddevalla
10 februari
Bannister Winter Classic Göteborg
10-11 februari
Mittsvenska IDM Gävle
10-11 februari
Atleticumspelen Malmö
10-11 februari
Norrländska Inomhusmästerskapen (IRM / INLM) Ås
9-11 februari
Hammarbyspelen Stockholm
8 februari
Resultattävling 3000m Kalmar
6 februari
Kretsmästerskap 17, 15 och 13 år Jönköping
6 februari
Bannister 800 m Göteborg
6 februari
GGP Uppsamling 800m+1000m Helsingborg
6 februari
IPRK 4 Umeå
6 februari
Resultattävling Längd/Tresteg/Kula 1 Helsingborg
5 februari
DSA Elit Kasttävling Inomhus Falun
4 februari
Lilla Hässelbyspelen Sätra
4 februari
Vinterkampen Helsingborg
3 februari
Kils Inomhusspel Karlstad
3 februari
Raka Spåret Sätra
3 februari
GGP #2 1000m inne Helsingborg
3 februari
Barntävling Bromma IF, 2013-2014 Solna
3 februari
IPRK 4 Stav Umeå
3 februari
Resultattävling sprint/stav Växjö
3-4 februari
Växjö Inomhuskast Växjö
2-4 februari
Åhus Indoor Öllsjö
1 februari
Resultattävling 1500m Kalmar
31 januari
Turebergs Explosiva #3 Sollentuna
31 januari
IPRK 3 Umeå
30 januari
IPRK 3 Stav Umeå
29 januari
DSA Elit Kasttävling Falun
28 januari
Kastsöndag 28 januari Bollnäs
27 januari
Ymerspelen inomhus Borås
27-28 januari
Pallasspelen Malmö
27-28 januari
Hissmoforsspelen Ås
27-28 januari
Götas ungdomsspel Karlstad
27-28 januari
DM Norra Norrland Luleå
26-28 januari
Mondo Indoor Games Uppsala
24 januari
IPRK 1 Skellefteå
24 januari
Klubbtävling Varberg
24 januari
IPRK 2 Stav Umeå
23 januari
Kretsmästerskap Seniorer/veteraner Jönköping
23 januari
IPRK 2 Umeå
22 januari
Bannister Ignition Göteborg
22 januari
DSA ELIT Kasttävling Inomhus Falun
22 januari
DSA Elit Kasttävling Utomhus Falun
21 januari
Kastsöndag 21 januari Bollnäs
20 januari
Skånska mästerskapen 800m inomhus Helsingborg
20 januari
Klubbtävling mångkamp Uppsala
20-21 januari
SM Mångkamp Inomhus Sollentuna
20-21 januari
Aspen Athletic Games Haparanda
19-21 januari
Quality Hotel Games Växjö
19-21 januari
Täby Vinterspel Stockholm
18 januari
IPRK 1 Umeå
15 januari
DSA ELIT Kasttävling Inomhus Falun
14 januari
Sprinterträffen Lund
14 januari
IPRK Stav 1 Umeå
13 januari
Januari höjdtävling Sundsvall
13 januari
Massa Lind Indoor Throwing Karlstad
13 januari
KA2-spelen Karlskrona
13 januari
Kasta loss Öllsjö
11 januari
Turebergs Explosiva #2 Sollentuna
10 januari
Upsala Winter Series 2 Uppsala
7 januari
Malmoe Sprint Malmö
6 januari
Nonamespelen Indoor Bollnäs
6 januari
Distriktskampen Karlstad
6-7 januari
Floraspelen Skellefteå
4 januari
Ymerkulan Borås
3 januari
ÅSK Hopptävling Åkersberga
2 januari
Resultattävling stav Öllsjö