Current competitions »
23 März
Vårvinterspelen
Umeå
23 März
3000m
Helsingborg
23 März
Falu IK Spelen
Falun
23 März
Mathildaspelen Mångkamp
Norrtälje
23 März
Mathildaspelen
Norrtälje
23-24 März
Växjömångkampen
Växjö
23-24 März
ÖGIF Inne 🥇
Östersund
22 März
Klubbmästerskap
Uppsala
21 März
Löparnas kväll
Umeå
17 März
Björkspelen inomhus
Umeå
16 März
Kraftmätningen 17 år
Stockholm
16 März
MEDALJJAKTEN🥇🥈🥉
Bollnäs
16 März
Arcuskampen
Luleå
16-17 März
Götalandsmästerskapen
Malmö
9 März
Upsala Masters
Uppsala
9 März
200-metersyran
Helsingborg
9 März
Haninge Open
Haninge
9 März
Lund Fun Games
Lund
5 März
Kasttävling
Linköping
3 März
Kalmarssundsspelen
Kalmar
2 März
Kretsmästerskap 8, 9 och 11 år
Jönköping
2 März
Thorsten GP Stav
Sätra
2-3 März
Malmö Indoor Challenge
Malmö
2-3 März
Lilla VM - Gällivare SK
Gällivare
27 Februar
Längdkväll
Uppsala
27 Februar
Resultattävling
Helsingborg
27 Februar
Bannister Last Chance
Göteborg
25 Februar
Lilla Kalmarssundsspelen
Kalmar
25 Februar
Resultattävling Kula/Längd/Tresteg/Höjd
Helsingborg
25 Februar
Kastsöndag 25 februari
Bollnäs
24 Februar
Inomhus-DM 3000m löpning och gång
Kalmar
24-25 Februar
Nordiska Ungdomsspelen 🥇
Ås
24-27 Februar
1500m
Helsingborg
22 Februar
Bannister Trophy
Göteborg
21 Februar
Diskustävling
Växjö
21 Februar
Resultattävling - stav, kula, längd, tresteg
Helsingborg
19 Februar
IPRK 2
Skellefteå
18 Februar
NIAS Games
Malmö
18 Februar
Götas vinterkast
Karlstad
18 Februar
IPRK Hopp + Vikt 1
Umeå
18 Februar
Klubbtävling
Norrtälje
18 Februar
Kanelbullekastet
Bollnäs
17 Februar
Siljan Indoor Games
Falun
17 Februar
Sunna open
Karlskrona
17 Februar
VSM Mångkamp Inomhus
Sollentuna
17 Februar
Barntävling Bromma IF, 2015-2016
Solna
17-18 Februar
IUDM
Stockholm/Sätra
16-18 Februar
Inomhus-SM
Karlstad
14 Februar
Ymerkastet
Borås
13 Februar
Upsala Winter Series 3
Uppsala
13 Februar
Resultattävling Längd/Tresteg/Kula 2
Helsingborg
12 Februar
Turebergs Explosiva #4
Sollentuna
12 Februar
DSA Elit kast inne
Falun
12 Februar
DSA Elit kast ute
Falun
11 Februar
Team Sportia Indoor Games, Östsvenska Inomhus DM
Motala
11 Februar
Resultattävling 3 Rimnershallen
Uddevalla
10 Februar
Bannister Winter Classic
Göteborg
10-11 Februar
Mittsvenska IDM
Gävle
10-11 Februar
Atleticumspelen
Malmö
10-11 Februar
Norrländska Inomhusmästerskapen (IRM / INLM)
Ås
9-11 Februar
Hammarbyspelen
Stockholm
8 Februar
Resultattävling 3000m
Kalmar
6 Februar
Kretsmästerskap 17, 15 och 13 år
Jönköping
6 Februar
Bannister 800 m
Göteborg
6 Februar
GGP Uppsamling 800m+1000m
Helsingborg
6 Februar
Resultattävling Längd/Tresteg/Kula 1
Helsingborg
5 Februar
DSA Elit Kasttävling Inomhus
Falun
4 Februar
Lilla Hässelbyspelen
Sätra
4 Februar
Vinterkampen
Helsingborg
3 Februar
Kils Inomhusspel
Karlstad
3 Februar
Raka Spåret
Sätra
3 Februar
GGP #2 1000m inne
Helsingborg
3 Februar
Barntävling Bromma IF, 2013-2014
Solna
3 Februar
IPRK 4 Stav
Umeå
3 Februar
Resultattävling sprint/stav
Växjö
3-4 Februar
Växjö Inomhuskast
Växjö
2-4 Februar
Åhus Indoor
Öllsjö
1 Februar
Resultattävling 1500m
Kalmar
31 Januar
Turebergs Explosiva #3
Sollentuna
30 Januar
IPRK 3 Stav
Umeå
29 Januar
DSA Elit Kasttävling
Falun
28 Januar
Kastsöndag 28 januari
Bollnäs
27 Januar
Ymerspelen inomhus
Borås
27-28 Januar
Pallasspelen
Malmö
27-28 Januar
Hissmoforsspelen
Ås
27-28 Januar
Götas ungdomsspel
Karlstad
27-28 Januar
DM Norra Norrland
Luleå
26-28 Januar
Mondo Indoor Games
Uppsala
24 Januar
IPRK 1
Skellefteå
24 Januar
Klubbtävling
Varberg
24 Januar
IPRK 2 Stav
Umeå
23 Januar
Kretsmästerskap Seniorer/veteraner
Jönköping
22 Januar
Bannister Ignition
Göteborg
22 Januar
DSA ELIT Kasttävling Inomhus
Falun
22 Januar
DSA Elit Kasttävling Utomhus
Falun
21 Januar
Kastsöndag 21 januari
Bollnäs
20 Januar
Skånska mästerskapen 800m inomhus
Helsingborg
20 Januar
Klubbtävling mångkamp
Uppsala
20-21 Januar
SM Mångkamp Inomhus
Sollentuna
20-21 Januar
Aspen Athletic Games
Haparanda
19-21 Januar
Quality Hotel Games
Växjö
19-21 Januar
Täby Vinterspel
Stockholm
15 Januar
DSA ELIT Kasttävling Inomhus
Falun
14 Januar
Sprinterträffen
Lund
14 Januar
IPRK Stav 1
Umeå
13 Januar
Januari höjdtävling
Sundsvall
13 Januar
Massa Lind Indoor Throwing
Karlstad
13 Januar
KA2-spelen
Karlskrona
13 Januar
Kasta loss
Öllsjö
11 Januar
Turebergs Explosiva #2
Sollentuna
10 Januar
Upsala Winter Series 2
Uppsala
7 Januar
Malmoe Sprint
Malmö
6 Januar
Nonamespelen Indoor
Bollnäs
6 Januar
Distriktskampen
Karlstad
6-7 Januar
Floraspelen
Skellefteå
3 Januar
ÅSK Hopptävling
Åkersberga
2 Januar
Resultattävling stav
Öllsjö