Current competitions »
25 April
GGP 2000m
Helsingborg
24 April
Resultattävling 10000 m
Villstad
24 April
Resultattävling diskus
Växjö
22 April
Resultattävling
Visby
21 April
Friidrottsskoletävling VT24
Växjö
21 April
Kasttävling
Tingstäde
20 April
Turebergs FK Klubbmästerskap 7-11 år
Sollentuna
17 April
Miniortävling
Uppsala
14 April
Skånska mästerskapen 10 km landsväg
Ystad
14 April
Träningstävling
Karlstad
13 April
Slägga & Diskus inbjudningstävling 3
Uppsala
10 April
Slägga & Diskus inbjudningstävling 2
Uppsala
9 April
Turebergs höjdare
Sollentuna
7 April
Slottsrundan
Rånäs
7 April
Kretsmästerskap
Helsingborg
7 April
Åkersberga stavhopp april
Åkersberga
7 April
Slägga & Diskus inbjudningstävling 1
Uppsala
6 April
Marsträffen
Nybro
29 March
Längdkväll
Uppsala
28 March
Resultattävling stav
Öllsjö
23 March
Vårvinterspelen
Umeå
23 March
3000m
Helsingborg
23 March
Falu IK Spelen
Falun
23 March
Mathildaspelen Mångkamp
Norrtälje
23 March
Mathildaspelen
Norrtälje
23-24 March
Växjömångkampen
Växjö
23-24 March
ÖGIF Inne 🥇
Östersund
22 March
Klubbmästerskap
Uppsala
21 March
Löparnas kväll
Umeå
17 March
Björkspelen inomhus
Umeå
16 March
Kraftmätningen 17 år
Stockholm
16 March
MEDALJJAKTEN🥇🥈🥉
Bollnäs
16 March
Arcuskampen
Luleå
16-17 March
Götalandsmästerskapen
Malmö
9 March
Upsala Masters
Uppsala
9 March
200-metersyran
Helsingborg
9 March
Haninge Open
Haninge
9 March
Lund Fun Games
Lund
5 March
Kasttävling
Linköping
3 March
Kalmarssundsspelen
Kalmar
2 March
Kretsmästerskap 8, 9 och 11 år
Jönköping
2 March
Thorsten GP Stav
Sätra
2-3 March
Malmö Indoor Challenge
Malmö
2-3 March
Lilla VM - Gällivare SK
Gällivare
27 February
Längdkväll
Uppsala
27 February
Resultattävling
Helsingborg
27 February
Bannister Last Chance
Göteborg
25 February
Lilla Kalmarssundsspelen
Kalmar
25 February
Resultattävling Kula/Längd/Tresteg/Höjd
Helsingborg
25 February
Kastsöndag 25 februari
Bollnäs
24 February
Inomhus-DM 3000m löpning och gång
Kalmar
24-25 February
Nordiska Ungdomsspelen 🥇
Ås
24-27 February
1500m
Helsingborg
22 February
Bannister Trophy
Göteborg
21 February
Diskustävling
Växjö
21 February
Resultattävling - stav, kula, längd, tresteg
Helsingborg
19 February
IPRK 2
Skellefteå
18 February
NIAS Games
Malmö
18 February
Götas vinterkast
Karlstad
18 February
IPRK Hopp + Vikt 1
Umeå
18 February
Klubbtävling
Norrtälje
18 February
Kanelbullekastet
Bollnäs
17 February
Siljan Indoor Games
Falun
17 February
Sunna open
Karlskrona
17 February
VSM Mångkamp Inomhus
Sollentuna
17 February
Barntävling Bromma IF, 2015-2016
Solna
17-18 February
IUDM
Stockholm/Sätra
16-18 February
Inomhus-SM
Karlstad
14 February
Ymerkastet
Borås
13 February
Upsala Winter Series 3
Uppsala
13 February
Resultattävling Längd/Tresteg/Kula 2
Helsingborg
12 February
Turebergs Explosiva #4
Sollentuna
12 February
DSA Elit kast inne
Falun
12 February
DSA Elit kast ute
Falun
11 February
Team Sportia Indoor Games, Östsvenska Inomhus DM
Motala
11 February
Resultattävling 3 Rimnershallen
Uddevalla
10 February
Bannister Winter Classic
Göteborg
10-11 February
Mittsvenska IDM
Gävle
10-11 February
Atleticumspelen
Malmö
10-11 February
Norrländska Inomhusmästerskapen (IRM / INLM)
Ås
9-11 February
Hammarbyspelen
Stockholm
8 February
Resultattävling 3000m
Kalmar
6 February
Kretsmästerskap 17, 15 och 13 år
Jönköping
6 February
Bannister 800 m
Göteborg
6 February
GGP Uppsamling 800m+1000m
Helsingborg
6 February
Resultattävling Längd/Tresteg/Kula 1
Helsingborg
5 February
DSA Elit Kasttävling Inomhus
Falun
4 February
Lilla Hässelbyspelen
Sätra
4 February
Vinterkampen
Helsingborg
3 February
Kils Inomhusspel
Karlstad
3 February
Raka Spåret
Sätra
3 February
GGP #2 1000m inne
Helsingborg
3 February
Barntävling Bromma IF, 2013-2014
Solna
3 February
IPRK 4 Stav
Umeå
3 February
Resultattävling sprint/stav
Växjö
3-4 February
Växjö Inomhuskast
Växjö
2-4 February
Åhus Indoor
Öllsjö
1 February
Resultattävling 1500m
Kalmar
31 January
Turebergs Explosiva #3
Sollentuna
30 January
IPRK 3 Stav
Umeå
29 January
DSA Elit Kasttävling
Falun
28 January
Kastsöndag 28 januari
Bollnäs
27 January
Ymerspelen inomhus
Borås
27-28 January
Pallasspelen
Malmö
27-28 January
Hissmoforsspelen
Ås
27-28 January
Götas ungdomsspel
Karlstad
27-28 January
DM Norra Norrland
Luleå
26-28 January
Mondo Indoor Games
Uppsala
24 January
IPRK 1
Skellefteå
24 January
Klubbtävling
Varberg
24 January
IPRK 2 Stav
Umeå
23 January
Kretsmästerskap Seniorer/veteraner
Jönköping
22 January
Bannister Ignition
Göteborg
22 January
DSA ELIT Kasttävling Inomhus
Falun
22 January
DSA Elit Kasttävling Utomhus
Falun
21 January
Kastsöndag 21 januari
Bollnäs
20 January
Skånska mästerskapen 800m inomhus
Helsingborg
20 January
Klubbtävling mångkamp
Uppsala
20-21 January
SM Mångkamp Inomhus
Sollentuna
20-21 January
Aspen Athletic Games
Haparanda
19-21 January
Quality Hotel Games
Växjö
19-21 January
Täby Vinterspel
Stockholm
15 January
DSA ELIT Kasttävling Inomhus
Falun
14 January
Sprinterträffen
Lund
14 January
IPRK Stav 1
Umeå
13 January
Januari höjdtävling
Sundsvall
13 January
Massa Lind Indoor Throwing
Karlstad
13 January
KA2-spelen
Karlskrona
13 January
Kasta loss
Öllsjö
11 January
Turebergs Explosiva #2
Sollentuna
10 January
Upsala Winter Series 2
Uppsala
7 January
Malmoe Sprint
Malmö
6 January
Nonamespelen Indoor
Bollnäs
6 January
Distriktskampen
Karlstad
6-7 January
Floraspelen
Skellefteå
4 January
Ymerkulan
Borås
3 January
ÅSK Hopptävling
Åkersberga
2 January
Resultattävling stav
Öllsjö