× Cookies används för att höja användarupplevelsen. Klicka här för att läsa mer.

EasyRecord

Enkel och flexibel administration av friidrottstävlingar.


Aktuella tävlingar

26 juni
Gnestahoppet Gnesta
27 juni
Thor GP Löparnas kväll Söderhamn
28-29 juni
Lundakvällen Lund
28-29 juni
Täby Stavhoppsgala Täby
28 juni
Resultattävling 3 Helsingborg
29 juni
Åkersberga Sommarsprint Österåker
2 juli
Sommartävling hopp och löp Luleå
2-3 juli
Fortumspelen med Ingvar Petterssons minnespokal Bollnäs
2 juli
Hoppsan 2: Stavhopp Lidingö
4 juli
Löparkväll på Bana i Roslagen 200m, 800m & 3000m Norrtälje
4 juli
PRK 3 60/80/100, 5000, Tresteg Umeå
4 juli
Resultattävling Visby 400m Längdhopp Spjut Visby
8-10 juli
Öresundsspelen Helsingborg
9 juli
Vingaspelen 2022 Örnsköldsvik
12 juli
Ottos kast Spjut och kula Söderhamn
13 juli
Hedbergs hopp Längd och tresteg Söderhamn
13 juli
Lundahoppet Höjdhoppsgala Lund
16-17 juli
Ölandsspelen Löttorp
18 juli
Resultattävling Visby 800m 100/110mh Tresteg Diskus Visby
21 juli
PRK 4 60/80/100, 300/400, 1500, Längd, Spjut Umeå
23 juli
Nonamespelen Bollnäs
23-24 juli
Kalmar Mångkampsfestival och Parasport Kalmar
23-24 juli
Kalmar Sommarspel Kalmar
24 juli
Ystadspelen Ystad
25-26 juli
Sommarspelen Kristianstad
29-31 juli
HAIS - Spelen HAIS - Spelen 2022 Hässleholm
30-31 juli
ICA Kvantum Sollefteåspelen Öppna Arena-DM Sollefteå
30 juli
Sommartävling kast och löp Luleå
1 augusti
Resultattävling Visby 200m Höjdhopp Spjut Visby
13-14 augusti
Goliatspelen Goliatspelen Kil
13-14 augusti
Skelleftespelen Skellefteå
13 augusti
Strands Ungdomsspel Strands Ungdomsspel Hudiksvall
15 augusti
Löparkväll på Bana i Roslagen 400m & 1500m Norrtälje
15 augusti
Resulattävling Visby 400m 10 000m Stav Kula Visby
17 augusti
GULDJAKTEN Bollnäs
20-21 augusti
Destriktsfinaler Stockholm 12-14 år Trollbäcken
20-21 augusti
Östersjöspelen Karlshamn
21 augusti
Falu Sommarspel Falun
26-28 augusti
Veteran-SM Kalmar
27 augusti
Svanbergaloppet - Roslagsmästerskap Svanberga, Norrtälje
28 augusti
Brokampen Avslutning på Värmlandserien 2022 Kristinehamn
4 september
Brommaspelen Stockholm
10 september
TEAM SPORTIA Höstspel 2022 Bollnäs
12 september
Löparkväll på Bana i Roslagen 10 000m Norrtälje
17-18 september
Lilla Olympiaden Järvsö
2 oktober
Mittsvenskas Långa Terräng DM Rimbo

Senaste resultat

22 juni
Vätterspelen Jönköping
22 juni
PRK 2 Skellefteå
22 juni
En Midsommarnattsdröm Lerum
21 juni
Resultattävling 2 Helsingborg
21 juni
GULDJAKTEN Bollnäs
21 juni
Rekordjakten 2022 Deltävling 3 Klubbtävling Sollefteå
20 juni
Resultattävling Visby 300/400mh 1500m Tresteg Slägga Visby
20 juni
Sista chansen (Resultattävling) Stockholm, Spånga
17-18 juni
Special Olympic Games Malmö
14 juni
Grenjakt #3 Krokom
8-15 juni
Lag UDM/Mix Motala
1-15 juni
Stockholmskampen Deltävling 2 Stockholm