Startlista

Stjärnspelen
Viksvallen, Arvika   2024-07-27 - 2024-07-28

Antal deltagare: 272
Antal starter: 915

Kvinnor 800 m

# SB PB NL Avprickad online
46 Ella Holmqvist
IF Göta Karlstad
05 IF Göta Karlstad 2:20.56 2:11.43 2022 Nej

Antal deltagare: 1

Kvinnor Höjd

# SB PB NL Avprickad online
221 Wilma Lindberg
SK Bore
02 SK Bore 157 157 2024 Nej

Antal deltagare: 1

Kvinnor Stav

# SB PB NL Avprickad online
237 Klara Johansson
Stocksäters IF
09 Stocksäters IF 343 343 2024 Nej

Antal deltagare: 1

Kvinnor Längd

# SB PB NL Avprickad online
69 Emmy Nyström Jansson
IF Göta Karlstad
02 IF Göta Karlstad 4.85 5.19 2020 Nej
123 Elisa Östin
Karlskoga Friidrott
10 Karlskoga Friidrott 5.35 5.35 2024 Nej

Antal deltagare: 2

Kvinnor Diskus

Vikt: 1,0kg

# SB PB NL Avprickad online
221 Wilma Lindberg
SK Bore
02 SK Bore 35.89 35.89 2024 Nej
232 Ida Stenbäck
SK Bore
99 SK Bore 37.22 43.89 2018 Nej

Antal deltagare: 2

Kvinnor Slägga

Vikt: 4,0kg

# SB PB NL Avprickad online
213 Rebecka Essman
Råby-Rekarne FIF
03 Råby-Rekarne FIF 43.98 43.98 2024 Nej
221 Wilma Lindberg
SK Bore
02 SK Bore 32.89 33.63 2023 Nej
232 Ida Stenbäck
SK Bore
99 SK Bore 49.44 54.05 2023 Nej
240 Petra Bäckström
Säffle FIK
02 Säffle FIK 45.92 49.28 2023 Nej

Antal deltagare: 4

F19 Höjd

# SB PB NL Avprickad online
192 Sara Larsson
Kils AIK
05 Kils AIK 161 167 2023 14 Nej

Antal deltagare: 1

F19 Diskus

Vikt: 1,0kg

# SB PB NL Avprickad online
224 Ellen Mähler
SK Bore
06 SK Bore 39.71 39.71 2024 11 Nej

Antal deltagare: 1

F19 Slägga

Vikt: 4,0kg

# SB PB NL Avprickad online
1 Eiril H Fagerli
Botne SK (NOR)
06 Botne SK (NOR) Nej
8 Felicia Bjärnlöv
Eksjö Södra IK
08 Eksjö Södra IK Nej
35 Annie Engelbrektsson Jonsson
IF Göta Karlstad
05 IF Göta Karlstad 35.97 37.56 2023 Nej
105 Ellen Adolfsson
IK Sisu
06 IK Sisu 48.80 48.80 2024 11 Nej
224 Ellen Mähler
SK Bore
06 SK Bore 47.23 47.23 2024 13 Nej
269 Ruth Eklöf
Upsala IF
05 Upsala IF 57.23 57.23 2024 3 Nej

Antal deltagare: 6

F19 Spjut

Vikt: 600g

# SB PB NL Avprickad online
224 Ellen Mähler
SK Bore
06 SK Bore 44.21 44.21 2024 5 Nej

Antal deltagare: 1

F17 200 m

# SB PB NL Avprickad online
272 Agnes Kjellgren
IF Göta Karlstad
07 IF Göta Karlstad 30.66 2023 Nej

Antal deltagare: 1

F17 400 m

# SB PB NL Avprickad online
210 Leah Sewali Aalberg
Romerike Friidrett (NOR)
08 Romerike Friidrett (NOR) Nej

Antal deltagare: 1

F17 Höjd

# SB PB NL Avprickad online
272 Agnes Kjellgren
IF Göta Karlstad
07 IF Göta Karlstad 156 156 2024 9 Nej

Antal deltagare: 1

F17 Kula

Vikt: 3,0kg

# SB PB NL Avprickad online
272 Agnes Kjellgren
IF Göta Karlstad
07 IF Göta Karlstad 9.46 9.46 2024 Nej
206 Emilia Krijger
Mariestads AIF
07 Mariestads AIF 10.87 10.87 2024 16 Nej

Antal deltagare: 2

F17 Diskus

Vikt: 1,0kg

# SB PB NL Avprickad online
92 Emma Andersson
IF Hagen
07 IF Hagen 40.83 40.83 2024 3 Nej
206 Emilia Krijger
Mariestads AIF
07 Mariestads AIF 26.72 26.72 2024 13 Nej

Antal deltagare: 2

F17 Slägga

Vikt: 3,0kg

# SB PB NL Avprickad online
92 Emma Andersson
IF Hagen
07 IF Hagen 57.53 57.53 2024 3 Nej

Antal deltagare: 1

F17 Spjut

Vikt: 500g

# SB PB NL Avprickad online
122 Amanda Minstedt
Karlskoga Friidrott
07 Karlskoga Friidrott 31.85 33.28 2023 13 Nej

Antal deltagare: 1

F16 100 m

# SB PB NL Avprickad online
10 Lisa-Marie Finstad
GUI Sportsklubb (NOR)
10 GUI Sportsklubb (NOR) 12.95 12.95 Nej
87 Nathalie Wiman Ahlstedt
IF Göta Karlstad
08 IF Göta Karlstad Nej
93 Elsa Ekgrim
IF Rigor
08 IF Rigor Nej
151 Jostin King
KFUM Arvika
08 KFUM Arvika 13.12 13.12 2024 Nej
210 Leah Sewali Aalberg
Romerike Friidrett (NOR)
08 Romerike Friidrett (NOR) 13.57 13.57 Nej
261 Oda Hytten Skyvang
Tønsberg FIK (NOR)
08 Tønsberg FIK (NOR) 13.30 13.30 Nej

Antal deltagare: 6

F16 200 m

# SB PB NL Avprickad online
151 Jostin King
KFUM Arvika
08 KFUM Arvika 28.07 28.07 2024 Nej
210 Leah Sewali Aalberg
Romerike Friidrett (NOR)
08 Romerike Friidrett (NOR) 27.25 27.25 Nej
261 Oda Hytten Skyvang
Tønsberg FIK (NOR)
08 Tønsberg FIK (NOR) 27.58 28.42 Nej

Antal deltagare: 3

F16 Höjd

# SB PB NL Avprickad online
87 Nathalie Wiman Ahlstedt
IF Göta Karlstad
08 IF Göta Karlstad 159 163 2023 9 Nej
91 Tuvali Åhser
IF Göta Karlstad
08 IF Göta Karlstad 144 148 2023 Nej
93 Elsa Ekgrim
IF Rigor
08 IF Rigor 164 166 2023 6 Nej
109 Hanna Fiva Øiestad
IL Tyrving (NOR)
08 IL Tyrving (NOR) 158 158 Nej
250 Elsa Sjögren
Säffle FIK
08 Säffle FIK 144 153 2023 Nej

Antal deltagare: 5

F16 Stav

# SB PB NL Avprickad online
87 Nathalie Wiman Ahlstedt
IF Göta Karlstad
08 IF Göta Karlstad 277 302 2022 9 Nej
91 Tuvali Åhser
IF Göta Karlstad
08 IF Göta Karlstad 287 2023 Nej

Antal deltagare: 2

F16 Längd

# SB PB NL Avprickad online
47 Ella Högman Skager
IF Göta Karlstad
09 IF Göta Karlstad 5.57 5.57 2024 Nej
51 Josefine Johansson
IF Göta Karlstad
08 IF Göta Karlstad 5.19 5.19 2024 12 Nej
91 Tuvali Åhser
IF Göta Karlstad
08 IF Göta Karlstad 4.22 4.54 2023 Nej
109 Hanna Fiva Øiestad
IL Tyrving (NOR)
08 IL Tyrving (NOR) Nej
151 Jostin King
KFUM Arvika
08 KFUM Arvika 4.38 2022 Nej
210 Leah Sewali Aalberg
Romerike Friidrett (NOR)
08 Romerike Friidrett (NOR) 4.88 4.88 Nej

Antal deltagare: 6

F16 Kula

Vikt: 3,0kg

# SB PB NL Avprickad online
93 Elsa Ekgrim
IF Rigor
08 IF Rigor 10.20 2023 Nej
94 Elin Larsson
IF Rigor
08 IF Rigor 12.08 12.70 2023 7 Nej
151 Jostin King
KFUM Arvika
08 KFUM Arvika 9.75 10.77 2023 Nej
200 Mi Westlund
Kils AIK
08 Kils AIK 7.64 2022 Nej
210 Leah Sewali Aalberg
Romerike Friidrett (NOR)
08 Romerike Friidrett (NOR) Nej

Antal deltagare: 5

F16 Diskus

Vikt: 1,0kg

# SB PB NL Avprickad online
8 Felicia Bjärnlöv
Eksjö Södra IK
08 Eksjö Södra IK 34.56 34.56 2024 4 Nej
94 Elin Larsson
IF Rigor
08 IF Rigor 32.12 32.12 2024 6 Nej
182 Evelina Bönström
Kils AIK
08 Kils AIK 22.60 22.60 2024 Nej

Antal deltagare: 3

F16 Slägga

Vikt: 3,0kg

# SB PB NL Avprickad online
8 Felicia Bjärnlöv
Eksjö Södra IK
08 Eksjö Södra IK 53.43 53.43 2024 3 Nej
87 Nathalie Wiman Ahlstedt
IF Göta Karlstad
08 IF Göta Karlstad 49.56 51.09 2023 6 Nej
182 Evelina Bönström
Kils AIK
08 Kils AIK 29.29 30.73 2022 Nej
200 Mi Westlund
Kils AIK
08 Kils AIK 36.83 36.83 2024 17 Nej

Antal deltagare: 4

F16 Spjut

Vikt: 500g

# SB PB NL Avprickad online
182 Evelina Bönström
Kils AIK
08 Kils AIK 17.78 19.35 2023 Nej
200 Mi Westlund
Kils AIK
08 Kils AIK 25.84 28.94 2023 Nej

Antal deltagare: 2

F15 80 m

# SB PB NL Avprickad online
19 Mira Andersson Lernman
IF Göta Karlstad
09 IF Göta Karlstad 12.47 12.03 2023 Nej
47 Ella Högman Skager
IF Göta Karlstad
09 IF Göta Karlstad 10.68 10.68 2024 15 Nej
166 Agnes Schröder
KFUM Arvika
09 KFUM Arvika 11.07 10.93 2023 Nej
180 Freja Wilén
KFUM Örebro
09 KFUM Örebro 11.58 11.58 2024 Nej
257 Joline Fridh
Trångsvikens IF
09 Trångsvikens IF 12.15 11.94 2023 Nej

Antal deltagare: 5

F15 200 m

# SB PB NL Avprickad online
166 Agnes Schröder
KFUM Arvika
09 KFUM Arvika 28.40 28.40 2024 Nej
257 Joline Fridh
Trångsvikens IF
09 Trångsvikens IF 33.78 2021 Nej

Antal deltagare: 2

F15 Höjd

# SB PB NL Avprickad online
166 Agnes Schröder
KFUM Arvika
09 KFUM Arvika 153 153 2024 16 Nej
180 Freja Wilén
KFUM Örebro
09 KFUM Örebro 139 148 2023 Nej

Antal deltagare: 2

F15 Stav

# SB PB NL Avprickad online
65 Hanna Mårtensson
IF Göta Karlstad
09 IF Göta Karlstad 210 2022 Nej
180 Freja Wilén
KFUM Örebro
09 KFUM Örebro 285 285 2024 12 Nej
237 Klara Johansson
Stocksäters IF
09 Stocksäters IF 343 343 2024 2 Nej

Antal deltagare: 3

F15 Längd

# SB PB NL Avprickad online
19 Mira Andersson Lernman
IF Göta Karlstad
09 IF Göta Karlstad 3.94 3.94 2024 Nej
257 Joline Fridh
Trångsvikens IF
09 Trångsvikens IF 3.99 4.24 2023 Nej

Antal deltagare: 2

F15 Kula

Vikt: 3,0kg

# SB PB NL Avprickad online
257 Joline Fridh
Trångsvikens IF
09 Trångsvikens IF 7.78 7.78 2024 Nej

Antal deltagare: 1

F15 Diskus

Vikt: 0,75kg

# SB PB NL Avprickad online
257 Joline Fridh
Trångsvikens IF
09 Trångsvikens IF 18.21 18.21 2024 Nej

Antal deltagare: 1

F15 Slägga

Vikt: 3,0kg

# SB PB NL Avprickad online
65 Hanna Mårtensson
IF Göta Karlstad
09 IF Göta Karlstad 24.74 24.95 2023 Nej
166 Agnes Schröder
KFUM Arvika
09 KFUM Arvika 26.36 2023 Nej

Antal deltagare: 2

F15 Spjut

Vikt: 500g

# SB PB NL Avprickad online
220 Anne-Sophie Hartmann
SK Bore
09 SK Bore 27.78 28.44 2023 Nej

Antal deltagare: 1

F14 80 m

# SB PB NL Avprickad online
10 Lisa-Marie Finstad
GUI Sportsklubb (NOR)
10 GUI Sportsklubb (NOR) 10.56 10.56 Nej
24 Erica Berglund
IF Göta Karlstad
10 IF Göta Karlstad 11.15 11.15 2024 Nej
48 Anaïs Isaksson
IF Göta Karlstad
10 IF Göta Karlstad 11.71 11.71 2024 Nej
123 Elisa Östin
Karlskoga Friidrott
10 Karlskoga Friidrott 10.58 10.58 2024 7 Nej
156 Tuva Ljunggren
KFUM Arvika
10 KFUM Arvika 11.39 11.39 2024 Nej
175 Pim Woronin
KFUM Arvika
10 KFUM Arvika 11.53 11.53 2024 Nej
248 Julia Karlsson
Säffle FIK
10 Säffle FIK 11.06 11.06 2024 Nej
271 Alicia Ivarsson
Ørje IL (NOR)
10 Ørje IL (NOR) Nej

Antal deltagare: 8

F14 200 m

# SB PB NL Avprickad online
24 Erica Berglund
IF Göta Karlstad
10 IF Göta Karlstad 29.01 2023 Nej
48 Anaïs Isaksson
IF Göta Karlstad
10 IF Göta Karlstad 29.48 2023 Nej
123 Elisa Östin
Karlskoga Friidrott
10 Karlskoga Friidrott 27.75 2023 Nej
156 Tuva Ljunggren
KFUM Arvika
10 KFUM Arvika 29.59 29.59 2024 Nej
248 Julia Karlsson
Säffle FIK
10 Säffle FIK 31.61 2023 Nej

Antal deltagare: 5

F14 Höjd

# SB PB NL Avprickad online
7 Lilly Marie Sivertsen
Eidsvold Turnforening Friidrett (NOR)
10 Eidsvold Turnforening Friidrett (NOR) 168 168 Nej
90 Elina Åhser
IF Göta Karlstad
10 IF Göta Karlstad 121 125 2023 Nej
248 Julia Karlsson
Säffle FIK
10 Säffle FIK 162 162 2024 3 Nej
266 Hanna Rimstad
Ullensaker/Kisa IL (NOR)
10 Ullensaker/Kisa IL (NOR) 173 173 Nej
271 Alicia Ivarsson
Ørje IL (NOR)
10 Ørje IL (NOR) 130 140 Nej

Antal deltagare: 5

F14 Stav

# SB PB NL Avprickad online
48 Anaïs Isaksson
IF Göta Karlstad
10 IF Göta Karlstad 242 242 2024 8 Nej

Antal deltagare: 1

F14 Längd

# SB PB NL Avprickad online
48 Anaïs Isaksson
IF Göta Karlstad
10 IF Göta Karlstad 4.04 4.04 2024 Nej
90 Elina Åhser
IF Göta Karlstad
10 IF Göta Karlstad 3.15 3.15 2024 Nej
123 Elisa Östin
Karlskoga Friidrott
10 Karlskoga Friidrott 5.35 5.35 2024 4 Nej
156 Tuva Ljunggren
KFUM Arvika
10 KFUM Arvika Nej
231 Emelia Pettersson
SK Bore
10 SK Bore 3.69 3.69 2024 Nej
248 Julia Karlsson
Säffle FIK
10 Säffle FIK 4.79 4.79 2024 Nej

Antal deltagare: 6

F14 Kula

Vikt: 3,0kg

# SB PB NL Avprickad online
10 Lisa-Marie Finstad
GUI Sportsklubb (NOR)
10 GUI Sportsklubb (NOR) 10.83 10.83 Nej
58 Molly Lindén
IF Göta Karlstad
10 IF Göta Karlstad 12.37 12.37 2024 2 Nej
90 Elina Åhser
IF Göta Karlstad
10 IF Göta Karlstad 7.69 7.69 2024 Nej
123 Elisa Östin
Karlskoga Friidrott
10 Karlskoga Friidrott 11.15 11.15 2024 6 Nej
141 Hanna Engström
KFUM Arvika
10 KFUM Arvika 9.28 9.28 2024 Nej
156 Tuva Ljunggren
KFUM Arvika
10 KFUM Arvika 8.65 8.65 2024 Nej
248 Julia Karlsson
Säffle FIK
10 Säffle FIK Nej

Antal deltagare: 7

F14 Diskus

Vikt: 0,75kg

# SB PB NL Avprickad online
9 Ellen Thorell
Eksjö Södra IK
12 Eksjö Södra IK 23.79 23.79 2024 Nej
58 Molly Lindén
IF Göta Karlstad
10 IF Göta Karlstad 33.79 33.79 2024 4 Nej
90 Elina Åhser
IF Göta Karlstad
10 IF Göta Karlstad 22.43 22.43 2024 Nej
156 Tuva Ljunggren
KFUM Arvika
10 KFUM Arvika 26.92 26.92 2024 9 Nej

Antal deltagare: 4

F14 Slägga

Vikt: 3,0kg

# SB PB NL Avprickad online
90 Elina Åhser
IF Göta Karlstad
10 IF Göta Karlstad 18.54 18.54 2024 Nej
141 Hanna Engström
KFUM Arvika
10 KFUM Arvika 37.22 37.22 2024 9 Nej

Antal deltagare: 2

F14 Spjut

Vikt: 500g

# SB PB NL Avprickad online
24 Erica Berglund
IF Göta Karlstad
10 IF Göta Karlstad 28.69 28.69 2024 15 Nej
123 Elisa Östin
Karlskoga Friidrott
10 Karlskoga Friidrott 37.17 37.17 2024 2 Nej
231 Emelia Pettersson
SK Bore
10 SK Bore Nej

Antal deltagare: 3

F13 60 m

# SB PB NL Avprickad online
26 Irma Björkman
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 8.87 8.87 2024 Nej
44 Linnea Adaobi Hansson
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 8.50 8.50 2024 Nej
50 Emma Johansson
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 8.94 8.94 2024 Nej
76 Vanna Skarnfeldt
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 8.88 8.88 2024 Nej
80 Astrid Tallsäter
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 8.42 8.42 2024 Nej
194 Emma Mattiasson
Kils AIK
11 Kils AIK 8.99 8.88 2023 Nej
215 Tonje Bjørkli
Selbu IL (NOR)
11 Selbu IL (NOR) 9.47 9.47 Nej
268 Tilda Sjöstrand
Ullevi FK
11 Ullevi FK 9.20 9.20 2024 Nej

Antal deltagare: 8

F13 200 m

# SB PB NL Avprickad online
26 Irma Björkman
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 28.52 28.52 2024 Nej
44 Linnea Adaobi Hansson
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 28.76 28.76 2024 Nej
52 Agnes Karlsson
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 32.05 32.05 2024 Nej
76 Vanna Skarnfeldt
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 29.80 29.80 2024 Nej
77 Sofia Stjernlöf
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 34.24 2021 Nej
80 Astrid Tallsäter
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 29.09 29.09 2024 Nej
120 Zara Branneby
Karlskoga Friidrott
11 Karlskoga Friidrott 28.38 28.38 2024 Nej
124 Lovisa Daun
Katrineholms SK
11 Katrineholms SK 27.85 27.85 2024 Nej
194 Emma Mattiasson
Kils AIK
11 Kils AIK 30.87 30.87 2024 Nej
215 Tonje Bjørkli
Selbu IL (NOR)
11 Selbu IL (NOR) 32.65 32.65 Nej

Antal deltagare: 10

F13 600 m

# SB PB NL Avprickad online
26 Irma Björkman
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 1:55.67 1:55.67 2024 Nej
44 Linnea Adaobi Hansson
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 2:06.13 2022 Nej
76 Vanna Skarnfeldt
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 1:57.80 1:57.80 2024 Nej
77 Sofia Stjernlöf
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 1:55.57 1:55.57 2024 Nej
80 Astrid Tallsäter
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 2:00.84 2023 Nej
84 Alicia Vike
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad Nej
124 Lovisa Daun
Katrineholms SK
11 Katrineholms SK 1:42.64 1:42.64 2024 Nej

Antal deltagare: 7

F13 Höjd

# SB PB NL Avprickad online
26 Irma Björkman
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 150 150 2024 Nej
50 Emma Johansson
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 138 150 2023 Nej
52 Agnes Karlsson
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 135 135 2024 Nej
77 Sofia Stjernlöf
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 138 138 2024 Nej
80 Astrid Tallsäter
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 145 145 2024 Nej
120 Zara Branneby
Karlskoga Friidrott
11 Karlskoga Friidrott 151 151 2024 Nej

Antal deltagare: 6

F13 Stav

# SB PB NL Avprickad online
253 Malva Petersson
Sävedalens AIK
11 Sävedalens AIK 251 251 2024 Nej

Antal deltagare: 1

F13 Längd

Hoppzon

# SB PB NL Avprickad online
44 Linnea Adaobi Hansson
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 4.51 4.51 2024 Nej
50 Emma Johansson
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 4.85 4.85 2024 Nej
80 Astrid Tallsäter
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 5.03 5.03 2024 Nej
120 Zara Branneby
Karlskoga Friidrott
11 Karlskoga Friidrott 4.72 4.72 2024 Nej
124 Lovisa Daun
Katrineholms SK
11 Katrineholms SK 4.99 4.99 2024 Nej
194 Emma Mattiasson
Kils AIK
11 Kils AIK 4.44 4.44 2023 Nej
215 Tonje Bjørkli
Selbu IL (NOR)
11 Selbu IL (NOR) 3.80 3.80 Nej
268 Tilda Sjöstrand
Ullevi FK
11 Ullevi FK 4.05 2023 Nej

Antal deltagare: 8

F13 Kula

Vikt: 2,0kg

# SB PB NL Avprickad online
50 Emma Johansson
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 9.92 9.92 2024 Nej
54 Freja Karlsson
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 7.99 7.99 2024 Nej
84 Alicia Vike
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad Nej
120 Zara Branneby
Karlskoga Friidrott
11 Karlskoga Friidrott 11.73 11.73 2024 Nej
124 Lovisa Daun
Katrineholms SK
11 Katrineholms SK 6.67 2022 Nej
194 Emma Mattiasson
Kils AIK
11 Kils AIK 9.62 9.62 2024 Nej
215 Tonje Bjørkli
Selbu IL (NOR)
11 Selbu IL (NOR) 7.24 7.24 Nej

Antal deltagare: 7

F13 Diskus

Vikt: 0,6kg

# SB PB NL Avprickad online
54 Freja Karlsson
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 23.38 23.38 2024 Nej
194 Emma Mattiasson
Kils AIK
11 Kils AIK 20.58 20.58 2024 Nej
253 Malva Petersson
Sävedalens AIK
11 Sävedalens AIK 23.74 23.74 2024 Nej

Antal deltagare: 3

F13 Slägga

Vikt: 2,0kg

# SB PB NL Avprickad online
120 Zara Branneby
Karlskoga Friidrott
11 Karlskoga Friidrott 34.60 34.60 2024 Nej
253 Malva Petersson
Sävedalens AIK
11 Sävedalens AIK Nej

Antal deltagare: 2

F13 Spjut

Vikt: 400g

# SB PB NL Avprickad online
52 Agnes Karlsson
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 17.69 17.69 2024 Nej
54 Freja Karlsson
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 18.30 18.30 2024 Nej
84 Alicia Vike
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad Nej
120 Zara Branneby
Karlskoga Friidrott
11 Karlskoga Friidrott 26.52 26.52 2024 Nej
194 Emma Mattiasson
Kils AIK
11 Kils AIK 24.45 24.45 2024 Nej
215 Tonje Bjørkli
Selbu IL (NOR)
11 Selbu IL (NOR) 19.10 19.10 Nej
253 Malva Petersson
Sävedalens AIK
11 Sävedalens AIK Nej

Antal deltagare: 7

F12 60 m

# SB PB NL Avprickad online
3 Karin Berntsson
Brattås CK
12 Brattås CK 9.67 2023 Nej
17 Wilma Adolfsson
IF Göta Karlstad
12 IF Göta Karlstad 9.40 2023 Nej
18 Alicia Andersson Lernman
IF Göta Karlstad
12 IF Göta Karlstad 9.70 2023 Nej
144 Vinge Grenhage
KFUM Arvika
12 KFUM Arvika 10.07 2023 Nej
158 Alissa Mörnesten
KFUM Arvika
12 KFUM Arvika Nej
217 Smilla Bentjerodt
SK Bore
12 SK Bore Nej

Antal deltagare: 6

F12 200 m

# SB PB NL Avprickad online
18 Alicia Andersson Lernman
IF Göta Karlstad
12 IF Göta Karlstad 33.84 33.84 2024 Nej
217 Smilla Bentjerodt
SK Bore
12 SK Bore Nej
251 Linn Stålhammar
Säffle FIK
12 Säffle FIK 40.20 Nej

Antal deltagare: 3

F12 600 m

# SB PB NL Avprickad online
217 Smilla Bentjerodt
SK Bore
12 SK Bore Nej
251 Linn Stålhammar
Säffle FIK
12 Säffle FIK 2:31.00 Nej

Antal deltagare: 2

F12 Höjd

# SB PB NL Avprickad online
17 Wilma Adolfsson
IF Göta Karlstad
12 IF Göta Karlstad 156 156 2024 Nej

Antal deltagare: 1

F12 Längd

Hoppzon

# SB PB NL Avprickad online
17 Wilma Adolfsson
IF Göta Karlstad
12 IF Göta Karlstad 4.38 4.38 2024 Nej
18 Alicia Andersson Lernman
IF Göta Karlstad
12 IF Göta Karlstad 3.64 3.64 2024 Nej
144 Vinge Grenhage
KFUM Arvika
12 KFUM Arvika 3.90 3.90 2024 Nej
158 Alissa Mörnesten
KFUM Arvika
12 KFUM Arvika 3.79 3.79 2024 Nej
181 Caroline Bönström
Kils AIK
12 Kils AIK 2.82 3.09 2023 Nej
217 Smilla Bentjerodt
SK Bore
12 SK Bore 4.15 Nej

Antal deltagare: 6

F12 Kula

Vikt: 2,0kg

# SB PB NL Avprickad online
9 Ellen Thorell
Eksjö Södra IK
12 Eksjö Södra IK 9.74 9.74 2024 Nej
18 Alicia Andersson Lernman
IF Göta Karlstad
12 IF Göta Karlstad 5.27 5.33 2023 Nej
181 Caroline Bönström
Kils AIK
12 Kils AIK 4.98 4.98 2024 Nej

Antal deltagare: 3

F12 Diskus

Vikt: 0,6kg

# SB PB NL Avprickad online
3 Karin Berntsson
Brattås CK
12 Brattås CK Nej
9 Ellen Thorell
Eksjö Södra IK
12 Eksjö Södra IK 29.33 29.33 2024 Nej

Antal deltagare: 2

F12 Slägga

Vikt: 2,0kg

# SB PB NL Avprickad online
3 Karin Berntsson
Brattås CK
12 Brattås CK 32.30 32.30 2024 Nej
9 Ellen Thorell
Eksjö Södra IK
12 Eksjö Södra IK 36.50 36.50 2024 Nej

Antal deltagare: 2

F12 Spjut

Vikt: 400g

# SB PB NL Avprickad online
9 Ellen Thorell
Eksjö Södra IK
12 Eksjö Södra IK 18.74 18.74 2024 Nej
181 Caroline Bönström
Kils AIK
12 Kils AIK 10.31 10.31 2024 Nej
217 Smilla Bentjerodt
SK Bore
12 SK Bore 23.51 23.51 2024 Nej

Antal deltagare: 3

F11 60 m

# SB PB NL Avprickad online
29 Adele De Melo Wäseby
IF Göta Karlstad
13 IF Göta Karlstad 9.01 9.01 2024 Nej
102 Julia Olsson
IFK Sunne
13 IFK Sunne 9.73 9.73 2024 Nej
128 Elia Anderson
KFUM Arvika
13 KFUM Arvika 9.49 9.44 2023 Nej
188 Mira Hägg
Kils AIK
13 Kils AIK 9.28 9.25 2023 Nej
238 Alice Werner Sääw
Stocksäters IF
13 Stocksäters IF 10.94 10.50 2023 Nej

Antal deltagare: 5

F11 200 m

# SB PB NL Avprickad online
29 Adele De Melo Wäseby
IF Göta Karlstad
13 IF Göta Karlstad 31.42 31.42 2024 Nej
128 Elia Anderson
KFUM Arvika
13 KFUM Arvika 31.43 31.43 2024 Nej
188 Mira Hägg
Kils AIK
13 Kils AIK 32.63 32.63 2024 Nej
238 Alice Werner Sääw
Stocksäters IF
13 Stocksäters IF 38.09 2023 Nej

Antal deltagare: 4

F11 600 m

# SB PB NL Avprickad online
128 Elia Anderson
KFUM Arvika
13 KFUM Arvika 2:14.07 2:09.99 2023 Nej

Antal deltagare: 1

F11 Höjd

# SB PB NL Avprickad online
29 Adele De Melo Wäseby
IF Göta Karlstad
13 IF Göta Karlstad 125 125 2024 Nej
102 Julia Olsson
IFK Sunne
13 IFK Sunne 125 125 2024 Nej
188 Mira Hägg
Kils AIK
13 Kils AIK 101 2021 Nej

Antal deltagare: 3

F11 Längd

Hoppzon

# SB PB NL Avprickad online
29 Adele De Melo Wäseby
IF Göta Karlstad
13 IF Göta Karlstad 4.02 4.02 2024 Nej
102 Julia Olsson
IFK Sunne
13 IFK Sunne 3.78 3.78 2024 Nej
128 Elia Anderson
KFUM Arvika
13 KFUM Arvika 4.02 4.02 2024 Nej
188 Mira Hägg
Kils AIK
13 Kils AIK 3.82 3.85 2023 Nej
238 Alice Werner Sääw
Stocksäters IF
13 Stocksäters IF 3.00 3.04 2023 Nej

Antal deltagare: 5

F11 Kula

Vikt: 2,0kg

# SB PB NL Avprickad online
29 Adele De Melo Wäseby
IF Göta Karlstad
13 IF Göta Karlstad 6.13 6.13 2024 Nej
128 Elia Anderson
KFUM Arvika
13 KFUM Arvika 6.88 6.88 2024 Nej
188 Mira Hägg
Kils AIK
13 Kils AIK 5.26 5.26 2024 Nej
238 Alice Werner Sääw
Stocksäters IF
13 Stocksäters IF 4.72 5.34 2023 Nej

Antal deltagare: 4

F11 Spjut

# SB PB NL Avprickad online
29 Adele De Melo Wäseby
IF Göta Karlstad
13 IF Göta Karlstad Nej
102 Julia Olsson
IFK Sunne
13 IFK Sunne Nej
128 Elia Anderson
KFUM Arvika
13 KFUM Arvika Nej
188 Mira Hägg
Kils AIK
13 Kils AIK Nej
238 Alice Werner Sääw
Stocksäters IF
13 Stocksäters IF Nej

Antal deltagare: 5

F10 60 m

# SB PB NL Avprickad online
59 Liv Lindström
IF Göta Karlstad
14 IF Göta Karlstad 10.81 2023 Nej
73 Tyra Sandin
IF Göta Karlstad
14 IF Göta Karlstad 9.54 9.54 2024 Nej
112 Maia Green
Istrums SK
14 Istrums SK 10.20 10.20 2024 Nej
113 Sigrid Gustafsson
Istrums SK
14 Istrums SK 9.84 9.84 2024 Nej
118 Isobel Zälle
Istrums SK
14 Istrums SK 12.45 12.45 2024 Nej
131 Astrid Arenö
KFUM Arvika
14 KFUM Arvika Nej
148 Norah Hanstad-Molin
KFUM Arvika
14 KFUM Arvika 10.04 9.73 2023 Nej
153 Lily Lerfelt
KFUM Arvika
14 KFUM Arvika Nej
177 Lovisa Lundgren
KFUM Örebro
14 KFUM Örebro 9.78 9.78 2024 Nej
198 Michaela Munter
Kils AIK
14 Kils AIK 12.76 12.76 2024 Nej
223 Malvina Myrle
SK Bore
14 SK Bore Nej
235 Stina Wistrand
SK Bore
14 SK Bore 9.65 9.46 2023 Nej
241 Maja Börjander
Säffle FIK
14 Säffle FIK 11.36 2023 Nej
267 Alva Sjöstrand
Ullevi FK
14 Ullevi FK Nej

Antal deltagare: 14

F10 200 m

# SB PB NL Avprickad online
45 Novalie Hellman
IF Göta Karlstad
14 IF Göta Karlstad 35.92 35.92 2024 Nej
73 Tyra Sandin
IF Göta Karlstad
14 IF Göta Karlstad 32.98 32.98 2024 Nej
112 Maia Green
Istrums SK
14 Istrums SK Nej
113 Sigrid Gustafsson
Istrums SK
14 Istrums SK 33.50 33.50 2024 Nej
118 Isobel Zälle
Istrums SK
14 Istrums SK Nej
148 Norah Hanstad-Molin
KFUM Arvika
14 KFUM Arvika 38.55 33.62 2023 Nej
177 Lovisa Lundgren
KFUM Örebro
14 KFUM Örebro 33.47 33.47 2024 Nej
226 Annie Nordlander
SK Bore
14 SK Bore Nej
235 Stina Wistrand
SK Bore
14 SK Bore 36.20 2023 Nej

Antal deltagare: 9

F10 600 m

# SB PB NL Avprickad online
36 Elina Eriksson
IF Göta Karlstad
16 IF Göta Karlstad Nej
45 Novalie Hellman
IF Göta Karlstad
14 IF Göta Karlstad 2:30.00 2:30.00 2024 Nej
112 Maia Green
Istrums SK
14 Istrums SK 2:12.08 2:12.08 2024 Nej
113 Sigrid Gustafsson
Istrums SK
14 Istrums SK 2:08.81 2:08.81 2024 Nej
118 Isobel Zälle
Istrums SK
14 Istrums SK Nej
148 Norah Hanstad-Molin
KFUM Arvika
14 KFUM Arvika 2:27.18 2023 Nej

Antal deltagare: 6

F10 Höjd

# SB PB NL Avprickad online
73 Tyra Sandin
IF Göta Karlstad
14 IF Göta Karlstad 110 110 2024 Nej
112 Maia Green
Istrums SK
14 Istrums SK 106 106 2024 Nej
113 Sigrid Gustafsson
Istrums SK
14 Istrums SK 103 103 2024 Nej
118 Isobel Zälle
Istrums SK
14 Istrums SK Nej
131 Astrid Arenö
KFUM Arvika
14 KFUM Arvika Nej
148 Norah Hanstad-Molin
KFUM Arvika
14 KFUM Arvika 110 110 2024 Nej
153 Lily Lerfelt
KFUM Arvika
14 KFUM Arvika 100 100 2024 Nej
177 Lovisa Lundgren
KFUM Örebro
14 KFUM Örebro 113 113 2024 Nej
235 Stina Wistrand
SK Bore
14 SK Bore 120 120 2024 Nej
241 Maja Börjander
Säffle FIK
14 Säffle FIK 113 113 2024 Nej

Antal deltagare: 10

F10 Längd

Hoppzon

# SB PB NL Avprickad online
45 Novalie Hellman
IF Göta Karlstad
14 IF Göta Karlstad 3.00 3.00 2024 Nej
64 Paula Longrée
IF Göta Karlstad
14 IF Göta Karlstad 2.96 2.96 2024 Nej
73 Tyra Sandin
IF Göta Karlstad
14 IF Göta Karlstad 3.67 3.67 2024 Nej
112 Maia Green
Istrums SK
14 Istrums SK 3.31 3.31 2024 Nej
113 Sigrid Gustafsson
Istrums SK
14 Istrums SK 3.67 3.67 2024 Nej
118 Isobel Zälle
Istrums SK
14 Istrums SK 2.33 2.33 2024 Nej
131 Astrid Arenö
KFUM Arvika
14 KFUM Arvika Nej
148 Norah Hanstad-Molin
KFUM Arvika
14 KFUM Arvika 3.58 3.58 2024 Nej
153 Lily Lerfelt
KFUM Arvika
14 KFUM Arvika Nej
177 Lovisa Lundgren
KFUM Örebro
14 KFUM Örebro 3.75 3.75 2024 Nej
198 Michaela Munter
Kils AIK
14 Kils AIK 1.93 2.16 2023 Nej
226 Annie Nordlander
SK Bore
14 SK Bore 2.89 2023 Nej
235 Stina Wistrand
SK Bore
14 SK Bore 3.88 3.88 2024 Nej

Antal deltagare: 13

F10 Kula

Vikt: 2,0kg

# SB PB NL Avprickad online
45 Novalie Hellman
IF Göta Karlstad
14 IF Göta Karlstad 4.85 4.85 2024 Nej
64 Paula Longrée
IF Göta Karlstad
14 IF Göta Karlstad 4.14 2023 Nej
113 Sigrid Gustafsson
Istrums SK
14 Istrums SK 4.57 4.57 2024 Nej
118 Isobel Zälle
Istrums SK
14 Istrums SK 2.91 2.91 2024 Nej
148 Norah Hanstad-Molin
KFUM Arvika
14 KFUM Arvika 5.80 5.80 2024 Nej
153 Lily Lerfelt
KFUM Arvika
14 KFUM Arvika 4.41 4.41 2024 Nej
177 Lovisa Lundgren
KFUM Örebro
14 KFUM Örebro 6.35 6.35 2024 Nej
198 Michaela Munter
Kils AIK
14 Kils AIK 3.39 2023 Nej
226 Annie Nordlander
SK Bore
14 SK Bore 4.53 4.53 2024 Nej
235 Stina Wistrand
SK Bore
14 SK Bore 6.05 6.05 2024 Nej

Antal deltagare: 10

F10 Spjut

Vikt: 400g

# SB PB NL Avprickad online
59 Liv Lindström
IF Göta Karlstad
14 IF Göta Karlstad Nej
153 Lily Lerfelt
KFUM Arvika
14 KFUM Arvika Nej
177 Lovisa Lundgren
KFUM Örebro
14 KFUM Örebro Nej
198 Michaela Munter
Kils AIK
14 Kils AIK Nej
223 Malvina Myrle
SK Bore
14 SK Bore Nej
235 Stina Wistrand
SK Bore
14 SK Bore Nej
241 Maja Börjander
Säffle FIK
14 Säffle FIK Nej

Antal deltagare: 7

F9 60 m

# SB PB NL Avprickad online
38 Siri Frykblom
IF Göta Karlstad
15 IF Göta Karlstad 11.40 2023 Nej
79 Olivia Sundström
IF Göta Karlstad
15 IF Göta Karlstad 12.45 12.45 2024 Nej
95 Ebba Smedberg
IF Rigor
15 IF Rigor 11.83 12.98 2023 Nej
99 Nomi Acuna Norberg
IFK Sunne
15 IFK Sunne 10.17 2023 Nej
103 Rebecka Robertsson
IFK Sunne
15 IFK Sunne 10.67 2023 Nej
138 Indra Brännholm Thambert
KFUM Arvika
15 KFUM Arvika 11.46 2023 Nej
152 Maya Lauridsen
KFUM Arvika
15 KFUM Arvika Nej
164 Alice Pettersson
KFUM Arvika
15 KFUM Arvika Nej
172 Majken Wallberg
KFUM Arvika
15 KFUM Arvika 12.98 12.98 Nej
183 Lina Drejhammar
Kils AIK
15 Kils AIK 10.33 2023 Nej
222 Johanna Myrle
SK Bore
15 SK Bore Nej

Antal deltagare: 11

F9 200 m

# SB PB NL Avprickad online
38 Siri Frykblom
IF Göta Karlstad
15 IF Göta Karlstad 40.80 2023 Nej
79 Olivia Sundström
IF Göta Karlstad
15 IF Göta Karlstad 39.15 2023 Nej
95 Ebba Smedberg
IF Rigor
15 IF Rigor Nej
99 Nomi Acuna Norberg
IFK Sunne
15 IFK Sunne 36.06 2023 Nej
103 Rebecka Robertsson
IFK Sunne
15 IFK Sunne 36.73 2023 Nej
138 Indra Brännholm Thambert
KFUM Arvika
15 KFUM Arvika 42.40 2023 Nej
152 Maya Lauridsen
KFUM Arvika
15 KFUM Arvika Nej
164 Alice Pettersson
KFUM Arvika
15 KFUM Arvika Nej
183 Lina Drejhammar
Kils AIK
15 Kils AIK 40.00 Nej
229 Isa Ottner
SK Bore
15 SK Bore Nej

Antal deltagare: 10

F9 Höjd

# SB PB NL Avprickad online
25 Ida Bjarring
IF Göta Karlstad
16 IF Göta Karlstad 105 105 2024 Nej
36 Elina Eriksson
IF Göta Karlstad
16 IF Göta Karlstad 95 95 2024 Nej
38 Siri Frykblom
IF Göta Karlstad
15 IF Göta Karlstad 82 2023 Nej
95 Ebba Smedberg
IF Rigor
15 IF Rigor 105 105 2024 Nej
97 Ebba Karlsson
IFK Kristinehamn
16 IFK Kristinehamn Nej
99 Nomi Acuna Norberg
IFK Sunne
15 IFK Sunne 100 100 2024 Nej
138 Indra Brännholm Thambert
KFUM Arvika
15 KFUM Arvika 85 2023 Nej
164 Alice Pettersson
KFUM Arvika
15 KFUM Arvika Nej
172 Majken Wallberg
KFUM Arvika
15 KFUM Arvika 80 80 Nej
183 Lina Drejhammar
Kils AIK
15 Kils AIK 96 2023 Nej
218 Aria Falk
SK Bore
15 SK Bore Nej
229 Isa Ottner
SK Bore
15 SK Bore Nej
244 Svea Danielsson
Säffle FIK
16 Säffle FIK Nej

Antal deltagare: 13

F9 Längd

Hoppzon

# SB PB NL Avprickad online
38 Siri Frykblom
IF Göta Karlstad
15 IF Göta Karlstad 3.25 3.25 2024 Nej
79 Olivia Sundström
IF Göta Karlstad
15 IF Göta Karlstad 2.86 2023 Nej
95 Ebba Smedberg
IF Rigor
15 IF Rigor 2.62 2.29 2023 Nej
99 Nomi Acuna Norberg
IFK Sunne
15 IFK Sunne 3.31 2023 Nej
103 Rebecka Robertsson
IFK Sunne
15 IFK Sunne 3.20 3.20 2024 Nej
138 Indra Brännholm Thambert
KFUM Arvika
15 KFUM Arvika 2.81 2.81 2024 Nej
152 Maya Lauridsen
KFUM Arvika
15 KFUM Arvika Nej
164 Alice Pettersson
KFUM Arvika
15 KFUM Arvika Nej
172 Majken Wallberg
KFUM Arvika
15 KFUM Arvika 2.02 2.02 Nej
183 Lina Drejhammar
Kils AIK
15 Kils AIK 3.24 3.04 2023 Nej
218 Aria Falk
SK Bore
15 SK Bore Nej
222 Johanna Myrle
SK Bore
15 SK Bore Nej

Antal deltagare: 12

F9 Kula

Vikt: 2,0kg

# SB PB NL Avprickad online
38 Siri Frykblom
IF Göta Karlstad
15 IF Göta Karlstad 5.46 5.46 2024 Nej
79 Olivia Sundström
IF Göta Karlstad
15 IF Göta Karlstad 5.71 5.71 2024 Nej
95 Ebba Smedberg
IF Rigor
15 IF Rigor 3.50 2023 Nej
103 Rebecka Robertsson
IFK Sunne
15 IFK Sunne 4.49 4.49 2024 Nej
138 Indra Brännholm Thambert
KFUM Arvika
15 KFUM Arvika 3.91 2023 Nej
152 Maya Lauridsen
KFUM Arvika
15 KFUM Arvika Nej
172 Majken Wallberg
KFUM Arvika
15 KFUM Arvika 3.54 3.54 Nej
183 Lina Drejhammar
Kils AIK
15 Kils AIK 3.71 2023 Nej

Antal deltagare: 8

F9 Boll

# SB PB NL Avprickad online
38 Siri Frykblom
IF Göta Karlstad
15 IF Göta Karlstad Nej
79 Olivia Sundström
IF Göta Karlstad
15 IF Göta Karlstad Nej
95 Ebba Smedberg
IF Rigor
15 IF Rigor Nej
99 Nomi Acuna Norberg
IFK Sunne
15 IFK Sunne Nej
103 Rebecka Robertsson
IFK Sunne
15 IFK Sunne Nej
138 Indra Brännholm Thambert
KFUM Arvika
15 KFUM Arvika Nej
152 Maya Lauridsen
KFUM Arvika
15 KFUM Arvika Nej
172 Majken Wallberg
KFUM Arvika
15 KFUM Arvika Nej
183 Lina Drejhammar
Kils AIK
15 Kils AIK 20.68 20.68 Nej
218 Aria Falk
SK Bore
15 SK Bore Nej
222 Johanna Myrle
SK Bore
15 SK Bore Nej

Antal deltagare: 11

F8 60 m

# SB PB NL Avprickad online
25 Ida Bjarring
IF Göta Karlstad
16 IF Göta Karlstad 10.21 10.21 2024 Nej
30 Emmy Dimming
IF Göta Karlstad
16 IF Göta Karlstad 13.67 13.67 2024 Nej
36 Elina Eriksson
IF Göta Karlstad
16 IF Göta Karlstad Nej
86 Tyra Weng
IF Göta Karlstad
16 IF Göta Karlstad 11.66 11.66 2024 Nej
97 Ebba Karlsson
IFK Kristinehamn
16 IFK Kristinehamn 10.93 Nej
98 Mina Acuna Norberg
IFK Sunne
16 IFK Sunne 10.67 10.67 2024 Nej
110 Ellie Green
Istrums SK
16 Istrums SK 13.95 13.95 Nej
119 Juno Zälle
Istrums SK
16 Istrums SK 12.17 12.17 2024 Nej
134 Line Bengtsson
KFUM Arvika
16 KFUM Arvika 12.68 2023 Nej
142 Anna Forsman
KFUM Arvika
16 KFUM Arvika 12.35 2023 Nej
145 Linn Gävert
KFUM Arvika
16 KFUM Arvika Nej
174 Ingrid Wallgren Bäckström
KFUM Arvika
16 KFUM Arvika 12.06 2023 Nej
239 Meja Werner Sääw
Stocksäters IF
16 Stocksäters IF 11.46 11.46 2024 Nej
244 Svea Danielsson
Säffle FIK
16 Säffle FIK 10.64 10.64 2024 Nej

Antal deltagare: 14

F8 200 m

# SB PB NL Avprickad online
25 Ida Bjarring
IF Göta Karlstad
16 IF Göta Karlstad Nej
36 Elina Eriksson
IF Göta Karlstad
16 IF Göta Karlstad Nej
86 Tyra Weng
IF Göta Karlstad
16 IF Göta Karlstad Nej
97 Ebba Karlsson
IFK Kristinehamn
16 IFK Kristinehamn Nej
98 Mina Acuna Norberg
IFK Sunne
16 IFK Sunne 39.12 2023 Nej
119 Juno Zälle
Istrums SK
16 Istrums SK Nej
142 Anna Forsman
KFUM Arvika
16 KFUM Arvika Nej
174 Ingrid Wallgren Bäckström
KFUM Arvika
16 KFUM Arvika Nej
239 Meja Werner Sääw
Stocksäters IF
16 Stocksäters IF 43.76 2023 Nej
244 Svea Danielsson
Säffle FIK
16 Säffle FIK 37.36 Nej

Antal deltagare: 10

F8 Längd

Hoppzon

# SB PB NL Avprickad online
25 Ida Bjarring
IF Göta Karlstad
16 IF Göta Karlstad 3.43 3.43 2024 Nej
30 Emmy Dimming
IF Göta Karlstad
16 IF Göta Karlstad Nej
36 Elina Eriksson
IF Göta Karlstad
16 IF Göta Karlstad Nej
86 Tyra Weng
IF Göta Karlstad
16 IF Göta Karlstad Nej
97 Ebba Karlsson
IFK Kristinehamn
16 IFK Kristinehamn 2.82 2023 Nej
98 Mina Acuna Norberg
IFK Sunne
16 IFK Sunne 2.66 2023 Nej
110 Ellie Green
Istrums SK
16 Istrums SK 2.14 2.14 Nej
119 Juno Zälle
Istrums SK
16 Istrums SK 2.53 2.53 2024 Nej
134 Line Bengtsson
KFUM Arvika
16 KFUM Arvika 2.11 2023 Nej
142 Anna Forsman
KFUM Arvika
16 KFUM Arvika 2.18 2023 Nej
145 Linn Gävert
KFUM Arvika
16 KFUM Arvika Nej
174 Ingrid Wallgren Bäckström
KFUM Arvika
16 KFUM Arvika 2.19 2023 Nej
239 Meja Werner Sääw
Stocksäters IF
16 Stocksäters IF 2.52 2.52 2023 Nej
244 Svea Danielsson
Säffle FIK
16 Säffle FIK 2.70 2023 Nej

Antal deltagare: 14

F8 Kula

Vikt: 2,0kg

# SB PB NL Avprickad online
25 Ida Bjarring
IF Göta Karlstad
16 IF Göta Karlstad 4.69 4.69 2024 Nej
36 Elina Eriksson
IF Göta Karlstad
16 IF Göta Karlstad 3.19 3.19 2024 Nej
86 Tyra Weng
IF Göta Karlstad
16 IF Göta Karlstad 3.51 3.51 2024 Nej
97 Ebba Karlsson
IFK Kristinehamn
16 IFK Kristinehamn Nej
110 Ellie Green
Istrums SK
16 Istrums SK 2.69 2.69 Nej
119 Juno Zälle
Istrums SK
16 Istrums SK 2.75 2.75 2024 Nej
174 Ingrid Wallgren Bäckström
KFUM Arvika
16 KFUM Arvika 3.13 3.13 2024 Nej
239 Meja Werner Sääw
Stocksäters IF
16 Stocksäters IF 4.16 4.16 2024 Nej
244 Svea Danielsson
Säffle FIK
16 Säffle FIK 3.23 3.23 2024 Nej

Antal deltagare: 9

F8 Boll

# SB PB NL Avprickad online
25 Ida Bjarring
IF Göta Karlstad
16 IF Göta Karlstad Nej
30 Emmy Dimming
IF Göta Karlstad
16 IF Göta Karlstad Nej
86 Tyra Weng
IF Göta Karlstad
16 IF Göta Karlstad Nej
97 Ebba Karlsson
IFK Kristinehamn
16 IFK Kristinehamn Nej
98 Mina Acuna Norberg
IFK Sunne
16 IFK Sunne Nej
110 Ellie Green
Istrums SK
16 Istrums SK Nej
119 Juno Zälle
Istrums SK
16 Istrums SK Nej
134 Line Bengtsson
KFUM Arvika
16 KFUM Arvika Nej
174 Ingrid Wallgren Bäckström
KFUM Arvika
16 KFUM Arvika Nej
244 Svea Danielsson
Säffle FIK
16 Säffle FIK 11.24 Nej

Antal deltagare: 10

F7 60 m

# SB PB NL Avprickad online
61 Vilma Lindström
IF Göta Karlstad
17 IF Göta Karlstad Nej
78 Anouk Sundström
IF Göta Karlstad
17 IF Göta Karlstad Nej
101 Josefin Olsson
IFK Sunne
17 IFK Sunne 12.96 12.96 2024 Nej
140 Ida Dahlgren
KFUM Arvika
18 KFUM Arvika Nej
146 Mila Gävert
KFUM Arvika
18 KFUM Arvika Nej
147 Livia Hanstad Molin
KFUM Arvika
17 KFUM Arvika 12.44 11.99 2023 Nej
149 Ebba Kasanen Olsson
KFUM Arvika
17 KFUM Arvika Nej
168 Vera Sundbäck
KFUM Arvika
17 KFUM Arvika Nej
170 Vera Ternstedt
KFUM Arvika
17 KFUM Arvika Nej
185 Sigrid Gustafsson
Kils AIK
17 Kils AIK 11.25 10.94 2023 Nej
219 Clara Frykenstam
SK Bore
17 SK Bore 13.75 2023 Nej
230 Heidi Persson Boström
SK Bore
17 SK Bore Nej
254 Selma Petersson
Sävedalens AIK
17 Sävedalens AIK 11.79 11.79 Nej

Antal deltagare: 13

F7 200 m

# SB PB NL Avprickad online
78 Anouk Sundström
IF Göta Karlstad
17 IF Göta Karlstad Nej
140 Ida Dahlgren
KFUM Arvika
18 KFUM Arvika Nej
147 Livia Hanstad Molin
KFUM Arvika
17 KFUM Arvika 47.74 2023 Nej
168 Vera Sundbäck
KFUM Arvika
17 KFUM Arvika Nej
170 Vera Ternstedt
KFUM Arvika
17 KFUM Arvika Nej
185 Sigrid Gustafsson
Kils AIK
17 Kils AIK 41.24 2023 Nej
254 Selma Petersson
Sävedalens AIK
17 Sävedalens AIK Nej

Antal deltagare: 7

F7 Längd

Hoppzon

# SB PB NL Avprickad online
61 Vilma Lindström
IF Göta Karlstad
17 IF Göta Karlstad Nej
78 Anouk Sundström
IF Göta Karlstad
17 IF Göta Karlstad Nej
101 Josefin Olsson
IFK Sunne
17 IFK Sunne 2.09 2.09 2024 Nej
140 Ida Dahlgren
KFUM Arvika
18 KFUM Arvika Nej
146 Mila Gävert
KFUM Arvika
18 KFUM Arvika Nej
147 Livia Hanstad Molin
KFUM Arvika
17 KFUM Arvika 2.44 2.58 2023 Nej
149 Ebba Kasanen Olsson
KFUM Arvika
17 KFUM Arvika Nej
154 Luna Lerfelt
KFUM Arvika
18 KFUM Arvika Nej
168 Vera Sundbäck
KFUM Arvika
17 KFUM Arvika 2.49 2.49 Nej
170 Vera Ternstedt
KFUM Arvika
17 KFUM Arvika Nej
185 Sigrid Gustafsson
Kils AIK
17 Kils AIK 2.96 2.96 2024 Nej
219 Clara Frykenstam
SK Bore
17 SK Bore 1.76 2023 Nej
230 Heidi Persson Boström
SK Bore
17 SK Bore Nej
254 Selma Petersson
Sävedalens AIK
17 Sävedalens AIK 2.75 2.75 2024 Nej

Antal deltagare: 14

F7 Kula

Vikt: 2,0kg

# SB PB NL Avprickad online
78 Anouk Sundström
IF Göta Karlstad
17 IF Göta Karlstad 3.13 3.13 2024 Nej
140 Ida Dahlgren
KFUM Arvika
18 KFUM Arvika Nej
147 Livia Hanstad Molin
KFUM Arvika
17 KFUM Arvika 2.63 2.63 2024 Nej
149 Ebba Kasanen Olsson
KFUM Arvika
17 KFUM Arvika Nej
154 Luna Lerfelt
KFUM Arvika
18 KFUM Arvika Nej
168 Vera Sundbäck
KFUM Arvika
17 KFUM Arvika 2.49 2.49 2024 Nej
170 Vera Ternstedt
KFUM Arvika
17 KFUM Arvika Nej
185 Sigrid Gustafsson
Kils AIK
17 Kils AIK 4.26 4.26 2024 Nej
254 Selma Petersson
Sävedalens AIK
17 Sävedalens AIK Nej

Antal deltagare: 9

F7 Boll

# SB PB NL Avprickad online
61 Vilma Lindström
IF Göta Karlstad
17 IF Göta Karlstad Nej
78 Anouk Sundström
IF Göta Karlstad
17 IF Göta Karlstad Nej
101 Josefin Olsson
IFK Sunne
17 IFK Sunne Nej
140 Ida Dahlgren
KFUM Arvika
18 KFUM Arvika Nej
147 Livia Hanstad Molin
KFUM Arvika
17 KFUM Arvika Nej
149 Ebba Kasanen Olsson
KFUM Arvika
17 KFUM Arvika Nej
154 Luna Lerfelt
KFUM Arvika
18 KFUM Arvika Nej
168 Vera Sundbäck
KFUM Arvika
17 KFUM Arvika Nej
170 Vera Ternstedt
KFUM Arvika
17 KFUM Arvika Nej
185 Sigrid Gustafsson
Kils AIK
17 Kils AIK Nej
219 Clara Frykenstam
SK Bore
17 SK Bore Nej
254 Selma Petersson
Sävedalens AIK
17 Sävedalens AIK Nej

Antal deltagare: 12

Män 100 m

# SB PB NL Avprickad online
32 Adam Djuvfeldt
IF Göta Karlstad
04 IF Göta Karlstad 12.34 12.34 2024 Nej
34 Albin Enbacker
IF Göta Karlstad
01 IF Göta Karlstad 11.83 11.83 2024 Nej
43 Gabriel Gunnarsson
IF Göta Karlstad
01 IF Göta Karlstad 11.25 10.95 2018 Nej
100 Gabriel Ant Styffe
IFK Sunne
03 IFK Sunne 11.51 2023 Nej
184 Lukas Eriksson
Kils AIK
07 Kils AIK 13.10 12.73 2023 Nej
265 Johan Glenderød Kristoffersen
Ullensaker/Kisa IL (NOR)
93 Ullensaker/Kisa IL (NOR) 13.01 11.81 Nej

Antal deltagare: 6

Män 200 m

# SB PB NL Avprickad online
34 Albin Enbacker
IF Göta Karlstad
01 IF Göta Karlstad 24.96 24.84 2019 Nej
43 Gabriel Gunnarsson
IF Göta Karlstad
01 IF Göta Karlstad 22.81 21.77 2018 Nej
89 Martin Åhgren
IF Göta Karlstad
00 IF Göta Karlstad 24.10 24.10 2024 Nej
100 Gabriel Ant Styffe
IFK Sunne
03 IFK Sunne 23.60 2021 Nej
265 Johan Glenderød Kristoffersen
Ullensaker/Kisa IL (NOR)
93 Ullensaker/Kisa IL (NOR) 27.72 25.06 Nej

Antal deltagare: 5

Män 400 m

# SB PB NL Avprickad online
32 Adam Djuvfeldt
IF Göta Karlstad
04 IF Göta Karlstad Nej

Antal deltagare: 1

Män 800 m

# SB PB NL Avprickad online
70 Sören Persson
IF Göta Karlstad
65 IF Göta Karlstad 2:13.82 1:59.39 2009 Nej
107 Adrian Sevaldstad
IL i BUL (NOR)
06 IL i BUL (NOR) 2:04.00 Nej

Antal deltagare: 2

Män Höjd

# SB PB NL Avprickad online
193 Melwin Lycke Holm
Kils AIK
04 Kils AIK 217 218 2022 2 Nej
199 Albin Westlund
Kils AIK
07 Kils AIK 192 192 2024 Nej
207 Andrei Popa
Mariestads AIF
06 Mariestads AIF 201 201 2024 14 Nej
262 Ulf Stephen Tudem
Tønsberg FIK (NOR)
51 Tønsberg FIK (NOR) 148 158 Nej

Antal deltagare: 4

Män Längd

# SB PB NL Avprickad online
28 Ali Dawood
IF Göta Karlstad
06 IF Göta Karlstad 6.57 6.57 2024 Nej
33 Karl-William Einarson
IF Göta Karlstad
02 IF Göta Karlstad 6.47 6.65 2023 Nej
199 Albin Westlund
Kils AIK
07 Kils AIK 6.12 6.12 2024 Nej

Antal deltagare: 3

Män Kula

Vikt: 7,26kg

# SB PB NL Avprickad online
265 Johan Glenderød Kristoffersen
Ullensaker/Kisa IL (NOR)
93 Ullensaker/Kisa IL (NOR) 7.50 7.55 Nej

Antal deltagare: 1

Män Spjut

Vikt: 800g

# SB PB NL Avprickad online
88 Martin Ågren
IF Göta Karlstad
00 IF Göta Karlstad Nej

Antal deltagare: 1

P19 1500 m

# SB PB NL Avprickad online
85 Fredrik Førland Welander
IF Göta Karlstad
05 IF Göta Karlstad Nej
214 Adrian Monkvik
Sarpsborg IL (NOR)
08 Sarpsborg IL (NOR) 4:06.57 4:06.57 Nej

Antal deltagare: 2

P17 100 m

# SB PB NL Avprickad online
106 Kasper Vinje Engvik
IL i BUL (NOR)
07 IL i BUL (NOR) 12.40 Nej

Antal deltagare: 1

P17 200 m

# SB PB NL Avprickad online
106 Kasper Vinje Engvik
IL i BUL (NOR)
07 IL i BUL (NOR) 23.76 23.76 Nej

Antal deltagare: 1

P17 400 m

# SB PB NL Avprickad online
108 Johan Le Fjeld
IL Tyrving (NOR)
11 IL Tyrving (NOR) Nej
208 Adrian Wasswa Aalberg
Romerike Friidrett (NOR)
11 Romerike Friidrett (NOR) 58.65 58.65 Nej
209 Brian Kato Aalberg
Romerike Friidrett (NOR)
11 Romerike Friidrett (NOR) 1:01.34 1:01.34 Nej

Antal deltagare: 3

P17 Längd

# SB PB NL Avprickad online
106 Kasper Vinje Engvik
IL i BUL (NOR)
07 IL i BUL (NOR) Nej

Antal deltagare: 1

P17 Kula

Vikt: 5,0kg

# SB PB NL Avprickad online
106 Kasper Vinje Engvik
IL i BUL (NOR)
07 IL i BUL (NOR) Nej
247 Erik Johansson
Säffle FIK
07 Säffle FIK Nej

Antal deltagare: 2

P17 Diskus

Vikt: 1,5kg

# SB PB NL Avprickad online
5 Joshua Ingenwerth
DJK SG Tackenberg (GER)
07 DJK SG Tackenberg (GER) 41.60 Nej
247 Erik Johansson
Säffle FIK
07 Säffle FIK Nej

Antal deltagare: 2

P16 100 m

# SB PB NL Avprickad online
208 Adrian Wasswa Aalberg
Romerike Friidrett (NOR)
11 Romerike Friidrett (NOR) 12.96 12.96 Nej
209 Brian Kato Aalberg
Romerike Friidrett (NOR)
11 Romerike Friidrett (NOR) 13.18 13.18 Nej

Antal deltagare: 2

P16 Höjd

# SB PB NL Avprickad online
121 Robin Lövdal
Karlskoga Friidrott
08 Karlskoga Friidrott 195 195 2024 2 Nej

Antal deltagare: 1

P16 Spjut

Vikt: 700g

# SB PB NL Avprickad online
245 Gustav Höök
Säffle FIK
08 Säffle FIK 54.26 54.26 2024 2 Nej
246 Olle Höök
Säffle FIK
08 Säffle FIK 51.06 51.06 2024 5 Nej

Antal deltagare: 2

P15 Längd

# SB PB NL Avprickad online
41 Isak Grenegård
IF Göta Karlstad
09 IF Göta Karlstad 5.03 5.03 2024 Nej

Antal deltagare: 1

P15 Spjut

Vikt: 600g

# SB PB NL Avprickad online
41 Isak Grenegård
IF Göta Karlstad
09 IF Göta Karlstad 41.97 41.97 2024 13 Nej

Antal deltagare: 1

P14 80 m

# SB PB NL Avprickad online
14 Alex Andruszewski
Håfreströms IF
10 Håfreströms IF Nej
62 Jonas Longrée
IF Göta Karlstad
10 IF Göta Karlstad 11.17 11.17 2024 Nej
83 Erik Uddegård
IF Göta Karlstad
10 IF Göta Karlstad 10.71 10.71 2024 Nej
108 Johan Le Fjeld
IL Tyrving (NOR)
11 IL Tyrving (NOR) Nej

Antal deltagare: 4

P14 200 m

# SB PB NL Avprickad online
62 Jonas Longrée
IF Göta Karlstad
10 IF Göta Karlstad Nej
83 Erik Uddegård
IF Göta Karlstad
10 IF Göta Karlstad 28.79 2023 Nej

Antal deltagare: 2

P14 800 m

# SB PB NL Avprickad online
62 Jonas Longrée
IF Göta Karlstad
10 IF Göta Karlstad 2:35.97 2:35.97 2024 Nej
83 Erik Uddegård
IF Göta Karlstad
10 IF Göta Karlstad 2:19.47 2:19.47 2024 16 Nej

Antal deltagare: 2

P14 Höjd

# SB PB NL Avprickad online
62 Jonas Longrée
IF Göta Karlstad
10 IF Göta Karlstad 155 155 2024 Nej

Antal deltagare: 1

P14 Längd

# SB PB NL Avprickad online
14 Alex Andruszewski
Håfreströms IF
10 Håfreströms IF Nej
62 Jonas Longrée
IF Göta Karlstad
10 IF Göta Karlstad 4.92 4.92 2024 Nej

Antal deltagare: 2

P14 Kula

Vikt: 4,0kg

# SB PB NL Avprickad online
16 Rasmus Fors
Håfreströms IF
10 Håfreströms IF 10.46 10.46 2024 18 Nej
62 Jonas Longrée
IF Göta Karlstad
10 IF Göta Karlstad 8.83 8.83 2024 Nej

Antal deltagare: 2

P14 Diskus

Vikt: 1,0kg

# SB PB NL Avprickad online
62 Jonas Longrée
IF Göta Karlstad
10 IF Göta Karlstad 24.30 24.30 2024 Nej

Antal deltagare: 1

P14 Spjut

Vikt: 600g

# SB PB NL Avprickad online
16 Rasmus Fors
Håfreströms IF
10 Håfreströms IF Nej
62 Jonas Longrée
IF Göta Karlstad
10 IF Göta Karlstad 23.12 23.12 2024 Nej

Antal deltagare: 2

P13 60 m

# SB PB NL Avprickad online
31 Oliver Dimming
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 10.38 9.78 2023 Nej
108 Johan Le Fjeld
IL Tyrving (NOR)
11 IL Tyrving (NOR) 7.70 7.70 Nej
139 Anton Chytraeus
KFUM Arvika
11 KFUM Arvika 10.77 2023 Nej
195 Liam Mattiasson
Kils AIK
11 Kils AIK 9.97 9.94 2023 Nej
208 Adrian Wasswa Aalberg
Romerike Friidrett (NOR)
11 Romerike Friidrett (NOR) 8.21 8.21 Nej
209 Brian Kato Aalberg
Romerike Friidrett (NOR)
11 Romerike Friidrett (NOR) 8.41 8.41 Nej
256 David Fridh
Trångsvikens IF
11 Trångsvikens IF 8.96 8.96 2024 Nej
258 Simon Fridh
Trångsvikens IF
11 Trångsvikens IF 9.30 9.30 2024 Nej

Antal deltagare: 8

P13 200 m

# SB PB NL Avprickad online
108 Johan Le Fjeld
IL Tyrving (NOR)
11 IL Tyrving (NOR) 24.13 24.13 Nej
139 Anton Chytraeus
KFUM Arvika
11 KFUM Arvika Nej
195 Liam Mattiasson
Kils AIK
11 Kils AIK 35.13 2021 Nej
208 Adrian Wasswa Aalberg
Romerike Friidrett (NOR)
11 Romerike Friidrett (NOR) 25.70 25.70 Nej
209 Brian Kato Aalberg
Romerike Friidrett (NOR)
11 Romerike Friidrett (NOR) 25.96 25.96 Nej
256 David Fridh
Trångsvikens IF
11 Trångsvikens IF 31.12 2023 Nej
258 Simon Fridh
Trångsvikens IF
11 Trångsvikens IF 32.45 2023 Nej

Antal deltagare: 7

P13 600 m

# SB PB NL Avprickad online
108 Johan Le Fjeld
IL Tyrving (NOR)
11 IL Tyrving (NOR) 1:37.50 1:37.50 Nej
201 Wilmer Holst
Kongahälla AIK
11 Kongahälla AIK 1:40.04 1:40.04 2024 Nej
208 Adrian Wasswa Aalberg
Romerike Friidrett (NOR)
11 Romerike Friidrett (NOR) 1:34.69 1:34.69 Nej
209 Brian Kato Aalberg
Romerike Friidrett (NOR)
11 Romerike Friidrett (NOR) 1:37.10 1:37.10 Nej
228 Olle Olsson
SK Bore
11 SK Bore 2:17.17 2023 Nej
256 David Fridh
Trångsvikens IF
11 Trångsvikens IF 2:14.48 2021 Nej
258 Simon Fridh
Trångsvikens IF
11 Trångsvikens IF 2:22.19 2022 Nej

Antal deltagare: 7

P13 Höjd

# SB PB NL Avprickad online
256 David Fridh
Trångsvikens IF
11 Trångsvikens IF 148 148 2024 Nej

Antal deltagare: 1

P13 Längd

Hoppzon

# SB PB NL Avprickad online
31 Oliver Dimming
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 3.78 2023 Nej
108 Johan Le Fjeld
IL Tyrving (NOR)
11 IL Tyrving (NOR) 5.88 5.88 Nej
208 Adrian Wasswa Aalberg
Romerike Friidrett (NOR)
11 Romerike Friidrett (NOR) 5.50 5.50 Nej
209 Brian Kato Aalberg
Romerike Friidrett (NOR)
11 Romerike Friidrett (NOR) 5.26 5.26 Nej
256 David Fridh
Trångsvikens IF
11 Trångsvikens IF 4.41 4.48 2023 Nej
258 Simon Fridh
Trångsvikens IF
11 Trångsvikens IF 4.22 4.22 2024 Nej

Antal deltagare: 6

P13 Kula

Vikt: 3,0kg

# SB PB NL Avprickad online
108 Johan Le Fjeld
IL Tyrving (NOR)
11 IL Tyrving (NOR) Nej
195 Liam Mattiasson
Kils AIK
11 Kils AIK 7.93 7.93 2024 Nej
208 Adrian Wasswa Aalberg
Romerike Friidrett (NOR)
11 Romerike Friidrett (NOR) Nej
209 Brian Kato Aalberg
Romerike Friidrett (NOR)
11 Romerike Friidrett (NOR) Nej
228 Olle Olsson
SK Bore
11 SK Bore 11.15 11.15 2024 Nej
233 Anton Stigemo
SK Bore
11 SK Bore 8.26 8.26 2024 Nej
234 Gustav Stigemo
SK Bore
11 SK Bore 10.83 10.83 2024 Nej

Antal deltagare: 7

P13 Diskus

Vikt: 0,6kg

# SB PB NL Avprickad online
139 Anton Chytraeus
KFUM Arvika
11 KFUM Arvika 17.71 19.06 2023 Nej
195 Liam Mattiasson
Kils AIK
11 Kils AIK 22.17 22.55 2023 Nej
233 Anton Stigemo
SK Bore
11 SK Bore 40.23 40.23 2024 Nej
234 Gustav Stigemo
SK Bore
11 SK Bore 42.98 42.98 2024 Nej
256 David Fridh
Trångsvikens IF
11 Trångsvikens IF 18.77 2023 Nej
258 Simon Fridh
Trångsvikens IF
11 Trångsvikens IF 22.45 22.45 2024 Nej

Antal deltagare: 6

P13 Slägga

Vikt: 3,0kg

# SB PB NL Avprickad online
2 Preben H Fagerli
Botne SK (NOR)
11 Botne SK (NOR) Nej
233 Anton Stigemo
SK Bore
11 SK Bore 34.68 34.68 2024 Nej
234 Gustav Stigemo
SK Bore
11 SK Bore 48.82 48.82 2024 Nej

Antal deltagare: 3

P13 Spjut

Vikt: 400g

# SB PB NL Avprickad online
195 Liam Mattiasson
Kils AIK
11 Kils AIK 31.26 31.26 2024 Nej
233 Anton Stigemo
SK Bore
11 SK Bore 26.49 26.49 2024 Nej
234 Gustav Stigemo
SK Bore
11 SK Bore 33.05 33.05 2024 Nej

Antal deltagare: 3

P12 60 m

# SB PB NL Avprickad online
63 Noah Longrée
IF Göta Karlstad
12 IF Göta Karlstad Nej
104 Hugo Jedvik
IK Finish
12 IK Finish 9.85 2023 Nej
126 Paul Longrée
KFC (Kellerämter FC) (SUI)
12 KFC (Kellerämter FC) (SUI) Nej
197 Lucas Munter
Kils AIK
12 Kils AIK 10.84 10.46 2023 Nej
216 Erik Bækkevold Kloster
Sem IF (NOR)
12 Sem IF (NOR) 8.31 Nej

Antal deltagare: 5

P12 200 m

# SB PB NL Avprickad online
21 George Asp
IF Göta Karlstad
12 IF Göta Karlstad 27.26 27.26 2024 Nej
197 Lucas Munter
Kils AIK
12 Kils AIK 39.52 2022 Nej
216 Erik Bækkevold Kloster
Sem IF (NOR)
12 Sem IF (NOR) 27.82 27.82 Nej
249 Jacob Lofterud Proper
Säffle FIK
12 Säffle FIK Nej

Antal deltagare: 4

P12 600 m

# SB PB NL Avprickad online
21 George Asp
IF Göta Karlstad
12 IF Göta Karlstad 1:56.66 1:56.66 2024 Nej
104 Hugo Jedvik
IK Finish
12 IK Finish 1:56.65 1:56.65 2024 Nej

Antal deltagare: 2

P12 Höjd

# SB PB NL Avprickad online
197 Lucas Munter
Kils AIK
12 Kils AIK 119 119 2024 Nej

Antal deltagare: 1

P12 Längd

Hoppzon

# SB PB NL Avprickad online
63 Noah Longrée
IF Göta Karlstad
12 IF Göta Karlstad 3.21 2023 Nej
104 Hugo Jedvik
IK Finish
12 IK Finish 3.85 3.85 2024 Nej
126 Paul Longrée
KFC (Kellerämter FC) (SUI)
12 KFC (Kellerämter FC) (SUI) Nej
197 Lucas Munter
Kils AIK
12 Kils AIK 3.55 3.55 2024 Nej
216 Erik Bækkevold Kloster
Sem IF (NOR)
12 Sem IF (NOR) 4.41 Nej

Antal deltagare: 5

P12 Kula

Vikt: 3,0kg

# SB PB NL Avprickad online
63 Noah Longrée
IF Göta Karlstad
12 IF Göta Karlstad 7.66 7.66 2024 Nej
126 Paul Longrée
KFC (Kellerämter FC) (SUI)
12 KFC (Kellerämter FC) (SUI) Nej
249 Jacob Lofterud Proper
Säffle FIK
12 Säffle FIK Nej

Antal deltagare: 3

P12 Diskus

Vikt: 0,6kg

# SB PB NL Avprickad online
63 Noah Longrée
IF Göta Karlstad
12 IF Göta Karlstad Nej
202 Hampus Lindvall
Kongahälla AIK
13 Kongahälla AIK 24.88 24.88 2024 Nej

Antal deltagare: 2

P12 Slägga

Vikt: 3,0kg

# SB PB NL Avprickad online
202 Hampus Lindvall
Kongahälla AIK
13 Kongahälla AIK 24.32 24.32 2024 Nej

Antal deltagare: 1

P12 Spjut

Vikt: 400g

# SB PB NL Avprickad online
63 Noah Longrée
IF Göta Karlstad
12 IF Göta Karlstad 23.27 23.27 2024 Nej
104 Hugo Jedvik
IK Finish
12 IK Finish 17.99 17.99 2024 Nej
197 Lucas Munter
Kils AIK
12 Kils AIK 18.70 24.07 2021 Nej
216 Erik Bækkevold Kloster
Sem IF (NOR)
12 Sem IF (NOR) 27.32 Nej
249 Jacob Lofterud Proper
Säffle FIK
12 Säffle FIK 13.23 13.23 2024 Nej

Antal deltagare: 5

P11 60 m

# SB PB NL Avprickad online
12 Sebastian Anghus
Huddinge AIS
13 Huddinge AIS 9.49 9.49 2024 Nej
13 Eddie Greverud Stridh
Huddinge AIS
13 Huddinge AIS 8.62 8.59 2023 Nej
22 Filip Berggren
IF Göta Karlstad
13 IF Göta Karlstad 9.73 9.68 2023 Nej
81 Axel Tallsäter
IF Göta Karlstad
13 IF Göta Karlstad 8.75 8.75 2024 Nej
111 Hilding Green
Istrums SK
13 Istrums SK Nej
176 Theodor Dahlström
KFUM Örebro
13 KFUM Örebro 9.14 8.98 2023 Nej
190 Loui Högberg
Kils AIK
13 Kils AIK 9.84 9.83 2023 Nej
212 Maximilian Vårvik
Romerike Friidrett (NOR)
13 Romerike Friidrett (NOR) 8.95 8.94 Nej

Antal deltagare: 8

P11 200 m

# SB PB NL Avprickad online
12 Sebastian Anghus
Huddinge AIS
13 Huddinge AIS 34.73 2023 Nej
13 Eddie Greverud Stridh
Huddinge AIS
13 Huddinge AIS 28.05 28.05 2024 Nej
55 Anton Kjellgren
IF Göta Karlstad
13 IF Göta Karlstad 36.63 2023 Nej
81 Axel Tallsäter
IF Göta Karlstad
13 IF Göta Karlstad 29.96 29.84 2023 Nej
111 Hilding Green
Istrums SK
13 Istrums SK Nej
176 Theodor Dahlström
KFUM Örebro
13 KFUM Örebro 29.70 29.70 2024 Nej
190 Loui Högberg
Kils AIK
13 Kils AIK 35.22 35.22 2024 Nej
212 Maximilian Vårvik
Romerike Friidrett (NOR)
13 Romerike Friidrett (NOR) 29.13 29.13 Nej

Antal deltagare: 8

P11 600 m

# SB PB NL Avprickad online
12 Sebastian Anghus
Huddinge AIS
13 Huddinge AIS 2:09.09 2023 Nej
13 Eddie Greverud Stridh
Huddinge AIS
13 Huddinge AIS 1:46.94 1:46.94 2024 Nej
55 Anton Kjellgren
IF Göta Karlstad
13 IF Göta Karlstad 2:15.43 2023 Nej
81 Axel Tallsäter
IF Göta Karlstad
13 IF Göta Karlstad 1:47.69 1:47.69 2024 Nej
190 Loui Högberg
Kils AIK
13 Kils AIK 2:18.89 2:18.89 2024 Nej
212 Maximilian Vårvik
Romerike Friidrett (NOR)
13 Romerike Friidrett (NOR) 1:40.17 1:40.17 Nej

Antal deltagare: 6

P11 Höjd

# SB PB NL Avprickad online
12 Sebastian Anghus
Huddinge AIS
13 Huddinge AIS 133 133 2024 Nej
13 Eddie Greverud Stridh
Huddinge AIS
13 Huddinge AIS 125 130 2023 Nej
22 Filip Berggren
IF Göta Karlstad
13 IF Göta Karlstad 119 119 2024 Nej
111 Hilding Green
Istrums SK
13 Istrums SK Nej
176 Theodor Dahlström
KFUM Örebro
13 KFUM Örebro 141 141 2024 Nej
212 Maximilian Vårvik
Romerike Friidrett (NOR)
13 Romerike Friidrett (NOR) 125 133 Nej

Antal deltagare: 6

P11 Längd

Hoppzon

# SB PB NL Avprickad online
12 Sebastian Anghus
Huddinge AIS
13 Huddinge AIS 3.61 2023 Nej
13 Eddie Greverud Stridh
Huddinge AIS
13 Huddinge AIS 4.47 2023 Nej
22 Filip Berggren
IF Göta Karlstad
13 IF Göta Karlstad 3.85 3.85 2024 Nej
81 Axel Tallsäter
IF Göta Karlstad
13 IF Göta Karlstad 4.17 4.24 2023 Nej
111 Hilding Green
Istrums SK
13 Istrums SK Nej
176 Theodor Dahlström
KFUM Örebro
13 KFUM Örebro 4.60 4.62 2023 Nej
190 Loui Högberg
Kils AIK
13 Kils AIK 3.63 3.63 2024 Nej
212 Maximilian Vårvik
Romerike Friidrett (NOR)
13 Romerike Friidrett (NOR) 4.36 4.36 Nej

Antal deltagare: 8

P11 Kula

Vikt: 2,0kg

# SB PB NL Avprickad online
12 Sebastian Anghus
Huddinge AIS
13 Huddinge AIS 7.59 7.59 2024 Nej
13 Eddie Greverud Stridh
Huddinge AIS
13 Huddinge AIS 8.15 8.97 2023 Nej
22 Filip Berggren
IF Göta Karlstad
13 IF Göta Karlstad 9.02 9.02 2024 Nej
55 Anton Kjellgren
IF Göta Karlstad
13 IF Göta Karlstad 6.76 6.76 2024 Nej
111 Hilding Green
Istrums SK
13 Istrums SK Nej
176 Theodor Dahlström
KFUM Örebro
13 KFUM Örebro 7.69 7.69 2024 Nej
187 Ture Hellberg
Kils AIK
13 Kils AIK 6.28 6.28 2024 Nej
190 Loui Högberg
Kils AIK
13 Kils AIK 7.94 7.94 2024 Nej
202 Hampus Lindvall
Kongahälla AIK
13 Kongahälla AIK 8.10 8.10 2024 Nej
212 Maximilian Vårvik
Romerike Friidrett (NOR)
13 Romerike Friidrett (NOR) 8.50 Nej

Antal deltagare: 10

P11 Spjut

# SB PB NL Avprickad online
12 Sebastian Anghus
Huddinge AIS
13 Huddinge AIS Nej
13 Eddie Greverud Stridh
Huddinge AIS
13 Huddinge AIS Nej
81 Axel Tallsäter
IF Göta Karlstad
13 IF Göta Karlstad Nej
176 Theodor Dahlström
KFUM Örebro
13 KFUM Örebro Nej
190 Loui Högberg
Kils AIK
13 Kils AIK Nej
212 Maximilian Vårvik
Romerike Friidrett (NOR)
13 Romerike Friidrett (NOR) Nej

Antal deltagare: 6

P10 60 m

# SB PB NL Avprickad online
15 Lucas Fors
Håfreströms IF
14 Håfreströms IF Nej
23 Love Berggren
IF Göta Karlstad
14 IF Göta Karlstad 9.80 9.80 2024 Nej
40 Victor Frykholm
IF Göta Karlstad
14 IF Göta Karlstad 9.70 9.70 2024 Nej
74 Sebastian Simo
IF Göta Karlstad
14 IF Göta Karlstad 9.29 9.29 2024 Nej
75 Loa Skarnfeldt
IF Göta Karlstad
14 IF Göta Karlstad Nej
125 Hannes Longrée
KFC (Kellerämter FC) (SUI)
14 KFC (Kellerämter FC) (SUI) Nej
130 Simon Angelborg
KFUM Arvika
14 KFUM Arvika 9.98 9.98 2024 Nej
163 Hjalmar Persson
KFUM Arvika
14 KFUM Arvika 9.51 9.51 2024 Nej
171 Willie Ternstedt
KFUM Arvika
14 KFUM Arvika Nej
243 John Danielsson
Säffle FIK
14 Säffle FIK 9.69 9.69 2024 Nej

Antal deltagare: 10

P10 200 m

# SB PB NL Avprickad online
15 Lucas Fors
Håfreströms IF
14 Håfreströms IF Nej
23 Love Berggren
IF Göta Karlstad
14 IF Göta Karlstad 33.56 33.56 2024 Nej
40 Victor Frykholm
IF Göta Karlstad
14 IF Göta Karlstad 33.51 33.51 2024 Nej
56 Elis Lantz
IF Göta Karlstad
14 IF Göta Karlstad 47.08 2023 Nej
74 Sebastian Simo
IF Göta Karlstad
14 IF Göta Karlstad 31.59 31.59 2024 Nej
75 Loa Skarnfeldt
IF Göta Karlstad
14 IF Göta Karlstad Nej
130 Simon Angelborg
KFUM Arvika
14 KFUM Arvika Nej
163 Hjalmar Persson
KFUM Arvika
14 KFUM Arvika 32.79 32.79 2024 Nej
227 Egon Olsson
SK Bore
14 SK Bore 40.01 2023 Nej
243 John Danielsson
Säffle FIK
14 Säffle FIK 32.66 32.66 2024 Nej

Antal deltagare: 10

P10 600 m

# SB PB NL Avprickad online
56 Elis Lantz
IF Göta Karlstad
14 IF Göta Karlstad Nej
243 John Danielsson
Säffle FIK
14 Säffle FIK Nej

Antal deltagare: 2

P10 Höjd

# SB PB NL Avprickad online
40 Victor Frykholm
IF Göta Karlstad
14 IF Göta Karlstad 127 127 2024 Nej
74 Sebastian Simo
IF Göta Karlstad
14 IF Göta Karlstad 128 128 2024 Nej
130 Simon Angelborg
KFUM Arvika
14 KFUM Arvika 105 105 2024 Nej
163 Hjalmar Persson
KFUM Arvika
14 KFUM Arvika 120 120 2024 Nej
171 Willie Ternstedt
KFUM Arvika
14 KFUM Arvika Nej

Antal deltagare: 5

P10 Längd

Hoppzon

# SB PB NL Avprickad online
15 Lucas Fors
Håfreströms IF
14 Håfreströms IF Nej
23 Love Berggren
IF Göta Karlstad
14 IF Göta Karlstad 3.21 3.21 2024 Nej
40 Victor Frykholm
IF Göta Karlstad
14 IF Göta Karlstad 4.12 4.12 2024 Nej
56 Elis Lantz
IF Göta Karlstad
14 IF Göta Karlstad 2.23 2023 Nej
74 Sebastian Simo
IF Göta Karlstad
14 IF Göta Karlstad 4.24 4.24 2024 Nej
75 Loa Skarnfeldt
IF Göta Karlstad
14 IF Göta Karlstad Nej
125 Hannes Longrée
KFC (Kellerämter FC) (SUI)
14 KFC (Kellerämter FC) (SUI) Nej
130 Simon Angelborg
KFUM Arvika
14 KFUM Arvika 3.52 3.52 2024 Nej
163 Hjalmar Persson
KFUM Arvika
14 KFUM Arvika 3.75 3.76 2023 Nej
171 Willie Ternstedt
KFUM Arvika
14 KFUM Arvika Nej
179 Linus Ohlsson
KFUM Örebro
14 KFUM Örebro 2.68 2.68 Nej
227 Egon Olsson
SK Bore
14 SK Bore 3.15 3.15 2024 Nej
243 John Danielsson
Säffle FIK
14 Säffle FIK 3.62 2023 Nej

Antal deltagare: 13

P10 Kula

Vikt: 2,0kg

# SB PB NL Avprickad online
23 Love Berggren
IF Göta Karlstad
14 IF Göta Karlstad 7.05 7.05 2024 Nej
40 Victor Frykholm
IF Göta Karlstad
14 IF Göta Karlstad 8.30 8.30 2024 Nej
56 Elis Lantz
IF Göta Karlstad
14 IF Göta Karlstad 1.89 2023 Nej
130 Simon Angelborg
KFUM Arvika
14 KFUM Arvika 6.43 6.43 2024 Nej
171 Willie Ternstedt
KFUM Arvika
14 KFUM Arvika Nej
179 Linus Ohlsson
KFUM Örebro
14 KFUM Örebro 4.63 4.63 2024 Nej
243 John Danielsson
Säffle FIK
14 Säffle FIK 7.51 7.51 2024 Nej

Antal deltagare: 7

P10 Spjut

Vikt: 400g

# SB PB NL Avprickad online
40 Victor Frykholm
IF Göta Karlstad
14 IF Göta Karlstad 24.48 24.48 2024 Nej
171 Willie Ternstedt
KFUM Arvika
14 KFUM Arvika Nej
179 Linus Ohlsson
KFUM Örebro
14 KFUM Örebro Nej
242 Dennis Danielsson
Säffle FIK
15 Säffle FIK 20.18 20.18 2024 Nej
243 John Danielsson
Säffle FIK
14 Säffle FIK Nej

Antal deltagare: 5

P9 60 m

# SB PB NL Avprickad online
135 Viktor Bengtsson
KFUM Arvika
15 KFUM Arvika Nej
160 Oscar Nordling
KFUM Arvika
15 KFUM Arvika Nej
167 John Schröder Höiseth
KFUM Arvika
15 KFUM Arvika 10.79 2023 Nej
189 Tristan Hägg
Kils AIK
15 Kils AIK 10.92 2023 Nej
242 Dennis Danielsson
Säffle FIK
15 Säffle FIK 10.09 2023 Nej
270 Widar Garp
Åsbro GOIF
15 Åsbro GOIF 9.52 9.52 2024 Nej

Antal deltagare: 6

P9 200 m

# SB PB NL Avprickad online
167 John Schröder Höiseth
KFUM Arvika
15 KFUM Arvika 38.64 2023 Nej
189 Tristan Hägg
Kils AIK
15 Kils AIK Nej
242 Dennis Danielsson
Säffle FIK
15 Säffle FIK 33.34 Nej
270 Widar Garp
Åsbro GOIF
15 Åsbro GOIF 34.78 2023 Nej

Antal deltagare: 4

P9 Höjd

# SB PB NL Avprickad online
167 John Schröder Höiseth
KFUM Arvika
15 KFUM Arvika 105 108 2023 Nej
186 Vidar Gustafsson
Kils AIK
16 Kils AIK 100 2023 Nej
189 Tristan Hägg
Kils AIK
15 Kils AIK Nej
242 Dennis Danielsson
Säffle FIK
15 Säffle FIK 100 2023 Nej
270 Widar Garp
Åsbro GOIF
15 Åsbro GOIF 115 115 2024 Nej

Antal deltagare: 5

P9 Längd

Hoppzon

# SB PB NL Avprickad online
160 Oscar Nordling
KFUM Arvika
15 KFUM Arvika 3.05 3.05 2024 Nej
167 John Schröder Höiseth
KFUM Arvika
15 KFUM Arvika 2.96 2023 Nej
189 Tristan Hägg
Kils AIK
15 Kils AIK 3.20 3.20 2024 Nej
242 Dennis Danielsson
Säffle FIK
15 Säffle FIK 3.46 3.51 2023 Nej
270 Widar Garp
Åsbro GOIF
15 Åsbro GOIF 3.74 3.74 2024 Nej

Antal deltagare: 5

P9 Kula

Vikt: 2,0kg

# SB PB NL Avprickad online
135 Viktor Bengtsson
KFUM Arvika
15 KFUM Arvika Nej
189 Tristan Hägg
Kils AIK
15 Kils AIK 5.15 5.15 2024 Nej
242 Dennis Danielsson
Säffle FIK
15 Säffle FIK 7.62 7.62 2024 Nej
270 Widar Garp
Åsbro GOIF
15 Åsbro GOIF 6.03 6.03 2024 Nej

Antal deltagare: 4

P9 Boll

# SB PB NL Avprickad online
167 John Schröder Höiseth
KFUM Arvika
15 KFUM Arvika Nej
189 Tristan Hägg
Kils AIK
15 Kils AIK Nej
242 Dennis Danielsson
Säffle FIK
15 Säffle FIK 30.43 Nej
270 Widar Garp
Åsbro GOIF
15 Åsbro GOIF Nej

Antal deltagare: 4

P8 60 m

# SB PB NL Avprickad online
11 August Anghus
Huddinge AIS
16 Huddinge AIS Nej
53 Dante Karlsson
IF Göta Karlstad
16 IF Göta Karlstad 11.02 11.02 2024 Nej
72 Karl Sandgren
IF Göta Karlstad
16 IF Göta Karlstad 11.16 11.16 2024 Nej
132 Erik Axelsson Löfvenholm
KFUM Arvika
16 KFUM Arvika Nej
155 Otis Ljunggren
KFUM Arvika
16 KFUM Arvika 14.15 2023 Nej
165 Harald Pettersson
KFUM Arvika
16 KFUM Arvika Nej
186 Vidar Gustafsson
Kils AIK
16 Kils AIK 10.51 10.04 2023 Nej
191 Caspian Kristiansen
Kils AIK
16 Kils AIK Nej
205 Olav Andreas Langbråten
Kongsvinger IL (NOR)
16 Kongsvinger IL (NOR) Nej

Antal deltagare: 9

P8 200 m

# SB PB NL Avprickad online
53 Dante Karlsson
IF Göta Karlstad
16 IF Göta Karlstad 52.14 2023 Nej
72 Karl Sandgren
IF Göta Karlstad
16 IF Göta Karlstad Nej
186 Vidar Gustafsson
Kils AIK
16 Kils AIK 34.80 2023 Nej

Antal deltagare: 3

P8 Längd

Hoppzon

# SB PB NL Avprickad online
11 August Anghus
Huddinge AIS
16 Huddinge AIS Nej
53 Dante Karlsson
IF Göta Karlstad
16 IF Göta Karlstad 2.45 2023 Nej
72 Karl Sandgren
IF Göta Karlstad
16 IF Göta Karlstad 2.51 2.51 2024 Nej
132 Erik Axelsson Löfvenholm
KFUM Arvika
16 KFUM Arvika Nej
155 Otis Ljunggren
KFUM Arvika
16 KFUM Arvika 1.75 2023 Nej
165 Harald Pettersson
KFUM Arvika
16 KFUM Arvika Nej
186 Vidar Gustafsson
Kils AIK
16 Kils AIK 3.07 3.29 2023 Nej
191 Caspian Kristiansen
Kils AIK
16 Kils AIK Nej
205 Olav Andreas Langbråten
Kongsvinger IL (NOR)
16 Kongsvinger IL (NOR) Nej

Antal deltagare: 9

P8 Kula

Vikt: 2,0kg

# SB PB NL Avprickad online
11 August Anghus
Huddinge AIS
16 Huddinge AIS Nej
53 Dante Karlsson
IF Göta Karlstad
16 IF Göta Karlstad 4.33 4.33 2024 Nej
72 Karl Sandgren
IF Göta Karlstad
16 IF Göta Karlstad 4.69 4.69 2024 Nej
132 Erik Axelsson Löfvenholm
KFUM Arvika
16 KFUM Arvika Nej
155 Otis Ljunggren
KFUM Arvika
16 KFUM Arvika 3.23 3.23 2024 Nej
165 Harald Pettersson
KFUM Arvika
16 KFUM Arvika Nej
186 Vidar Gustafsson
Kils AIK
16 Kils AIK 6.20 6.48 2023 Nej

Antal deltagare: 7

P8 Boll

# SB PB NL Avprickad online
11 August Anghus
Huddinge AIS
16 Huddinge AIS Nej
53 Dante Karlsson
IF Göta Karlstad
16 IF Göta Karlstad Nej
72 Karl Sandgren
IF Göta Karlstad
16 IF Göta Karlstad Nej
132 Erik Axelsson Löfvenholm
KFUM Arvika
16 KFUM Arvika Nej
155 Otis Ljunggren
KFUM Arvika
16 KFUM Arvika Nej
165 Harald Pettersson
KFUM Arvika
16 KFUM Arvika Nej
186 Vidar Gustafsson
Kils AIK
16 Kils AIK Nej
205 Olav Andreas Langbråten
Kongsvinger IL (NOR)
16 Kongsvinger IL (NOR) Nej

Antal deltagare: 8

P7 60 m

# SB PB NL Avprickad online
49 Maximilian Jarder-Møller
IF Göta Karlstad
17 IF Göta Karlstad Nej
114 Damien Jacobson
Istrums SK
17 Istrums SK 13.38 13.38 2024 Nej
117 Arvid Lövgren
Istrums SK
17 Istrums SK 12.42 12.42 2024 Nej
127 Noah Albinsson
KFUM Arvika
18 KFUM Arvika Nej
133 John Bengtsson
KFUM Arvika
18 KFUM Arvika Nej
143 Bertil Fredriksson
KFUM Arvika
17 KFUM Arvika Nej
173 Olle Wallberg
KFUM Arvika
17 KFUM Arvika Nej
178 Elliot Ohlsson
KFUM Örebro
17 KFUM Örebro 11.73 11.73 Nej

Antal deltagare: 8

P7 200 m

# SB PB NL Avprickad online
117 Arvid Lövgren
Istrums SK
17 Istrums SK Nej
143 Bertil Fredriksson
KFUM Arvika
17 KFUM Arvika Nej
173 Olle Wallberg
KFUM Arvika
17 KFUM Arvika Nej
178 Elliot Ohlsson
KFUM Örebro
17 KFUM Örebro 42.98 42.98 Nej

Antal deltagare: 4

P7 Längd

Hoppzon

# SB PB NL Avprickad online
49 Maximilian Jarder-Møller
IF Göta Karlstad
17 IF Göta Karlstad Nej
114 Damien Jacobson
Istrums SK
17 Istrums SK 1.98 1.98 2024 Nej
117 Arvid Lövgren
Istrums SK
17 Istrums SK 2.39 2.39 2024 Nej
127 Noah Albinsson
KFUM Arvika
18 KFUM Arvika Nej
133 John Bengtsson
KFUM Arvika
18 KFUM Arvika Nej
143 Bertil Fredriksson
KFUM Arvika
17 KFUM Arvika Nej
173 Olle Wallberg
KFUM Arvika
17 KFUM Arvika Nej
178 Elliot Ohlsson
KFUM Örebro
17 KFUM Örebro 2.15 2.15 Nej

Antal deltagare: 8

P7 Kula

Vikt: 2,0kg

# SB PB NL Avprickad online
117 Arvid Lövgren
Istrums SK
17 Istrums SK 3.19 3.19 2024 Nej
143 Bertil Fredriksson
KFUM Arvika
17 KFUM Arvika Nej
173 Olle Wallberg
KFUM Arvika
17 KFUM Arvika Nej

Antal deltagare: 3

P7 Boll

# SB PB NL Avprickad online
49 Maximilian Jarder-Møller
IF Göta Karlstad
17 IF Göta Karlstad Nej
114 Damien Jacobson
Istrums SK
17 Istrums SK Nej
117 Arvid Lövgren
Istrums SK
17 Istrums SK Nej
127 Noah Albinsson
KFUM Arvika
18 KFUM Arvika Nej
133 John Bengtsson
KFUM Arvika
18 KFUM Arvika Nej
143 Bertil Fredriksson
KFUM Arvika
17 KFUM Arvika Nej
173 Olle Wallberg
KFUM Arvika
17 KFUM Arvika Nej

Antal deltagare: 7

K35 Kula

Vikt: 4,0kg

# SB PB NL Avprickad online
129 Gullan Andersson
KFUM Arvika
87 KFUM Arvika 8.40 9.40 2004 Nej

Antal deltagare: 1

K35 Diskus

Vikt: 1,0kg

# SB PB NL Avprickad online
129 Gullan Andersson
KFUM Arvika
87 KFUM Arvika 38.48 2004 Nej

Antal deltagare: 1

K35 Slägga

Vikt: 4,0kg

# SB PB NL Avprickad online
129 Gullan Andersson
KFUM Arvika
87 KFUM Arvika 38.81 2006 Nej

Antal deltagare: 1

K35 Spjut

Vikt: 600g

# SB PB NL Avprickad online
39 Maria Cecilia Frykholm
IF Göta Karlstad
85 IF Göta Karlstad 21.91 21.91 2024 Nej

Antal deltagare: 1

K40 Kula

Vikt: 4,0kg

# SB PB NL Avprickad online
161 Linda Norrman
KFUM Arvika
81 KFUM Arvika Nej

Antal deltagare: 1

K45 Kula

Vikt: 4,0kg

# SB PB NL Avprickad online
150 Emma Key
KFUM Arvika
78 KFUM Arvika Nej
260 Anna Werner
Turebergs FK
79 Turebergs FK 7.90 8.13 2020 Nej

Antal deltagare: 2

K45 Diskus

Vikt: 1,0kg

# SB PB NL Avprickad online
150 Emma Key
KFUM Arvika
78 KFUM Arvika Nej
225 Erika Mähler
SK Bore
75 SK Bore 18.33 19.16 2022 Nej
260 Anna Werner
Turebergs FK
79 Turebergs FK 22.33 26.30 2016 Nej

Antal deltagare: 3

K45 Slägga

Vikt: 4,0kg

# SB PB NL Avprickad online
225 Erika Mähler
SK Bore
75 SK Bore 21.56 21.56 2024 Nej

Antal deltagare: 1

K45 Spjut

Vikt: 600g

# SB PB NL Avprickad online
150 Emma Key
KFUM Arvika
78 KFUM Arvika 19.57 2022 Nej

Antal deltagare: 1

K50 100 m

# SB PB NL Avprickad online
211 Lizzy Namuleme Aalberg
Romerike Friidrett (NOR)
73 Romerike Friidrett (NOR) Nej

Antal deltagare: 1

K50 200 m

# SB PB NL Avprickad online
211 Lizzy Namuleme Aalberg
Romerike Friidrett (NOR)
73 Romerike Friidrett (NOR) Nej

Antal deltagare: 1

K50 Längd

# SB PB NL Avprickad online
211 Lizzy Namuleme Aalberg
Romerike Friidrett (NOR)
73 Romerike Friidrett (NOR) Nej

Antal deltagare: 1

K50 Kula

Vikt: 3,0kg

# SB PB NL Avprickad online
211 Lizzy Namuleme Aalberg
Romerike Friidrett (NOR)
73 Romerike Friidrett (NOR) Nej

Antal deltagare: 1

K50 Diskus

Vikt: 1,0kg

# SB PB NL Avprickad online
196 Camilla Mattson
Kils AIK
73 Kils AIK 31.35 50.34 1995 Nej

Antal deltagare: 1

K50 Slägga

Vikt: 3,0kg

# SB PB NL Avprickad online
196 Camilla Mattson
Kils AIK
73 Kils AIK 43.95 44.14 2023 Nej

Antal deltagare: 1

K55 200 m

# SB PB NL Avprickad online
255 Sofia Carlsson
Tjalve FIF
67 Tjalve FIF Nej

Antal deltagare: 1

K55 800 m

# SB PB NL Avprickad online
255 Sofia Carlsson
Tjalve FIF
67 Tjalve FIF 3:50.62 3:50.62 2024 Nej

Antal deltagare: 1

K55 Höjd

# SB PB NL Avprickad online
255 Sofia Carlsson
Tjalve FIF
67 Tjalve FIF 110 110 2024 Nej

Antal deltagare: 1

K55 Längd

# SB PB NL Avprickad online
255 Sofia Carlsson
Tjalve FIF
67 Tjalve FIF 3.19 3.19 2024 Nej

Antal deltagare: 1

K55 Kula

Vikt: 3,0kg

# SB PB NL Avprickad online
37 Margaretha Folke
IF Göta Karlstad
68 IF Göta Karlstad 7.25 7.25 2024 Nej
68 Anica Norman
IF Göta Karlstad
67 IF Göta Karlstad 9.26 9.26 2024 Nej
255 Sofia Carlsson
Tjalve FIF
67 Tjalve FIF 8.03 8.03 2024 Nej

Antal deltagare: 3

K55 Diskus

Vikt: 1,0kg

# SB PB NL Avprickad online
37 Margaretha Folke
IF Göta Karlstad
68 IF Göta Karlstad 18.48 18.48 2024 Nej
68 Anica Norman
IF Göta Karlstad
67 IF Göta Karlstad 25.65 25.65 2024 Nej

Antal deltagare: 2

K55 Spjut

Vikt: 500g

# SB PB NL Avprickad online
255 Sofia Carlsson
Tjalve FIF
67 Tjalve FIF 16.43 16.43 2024 Nej

Antal deltagare: 1

K60 Kula

Vikt: 3,0kg

# SB PB NL Avprickad online
115 Annelie Kristersson
Istrums SK
62 Istrums SK 6.24 6.53 2022 Nej

Antal deltagare: 1

K60 Diskus

Vikt: 1,0kg

# SB PB NL Avprickad online
115 Annelie Kristersson
Istrums SK
62 Istrums SK 14.20 14.20 2024 Nej

Antal deltagare: 1

K60 Slägga

Vikt: 3,0kg

# SB PB NL Avprickad online
115 Annelie Kristersson
Istrums SK
62 Istrums SK 14.94 19.43 2022 Nej

Antal deltagare: 1

M35 100 m

# SB PB NL Avprickad online
82 Christoffer Thalén
IF Göta Karlstad
87 IF Göta Karlstad 13.83 13.83 2024 Nej

Antal deltagare: 1

M35 200 m

# SB PB NL Avprickad online
82 Christoffer Thalén
IF Göta Karlstad
87 IF Göta Karlstad 27.68 27.68 2024 Nej

Antal deltagare: 1

M35 400 m

# SB PB NL Avprickad online
82 Christoffer Thalén
IF Göta Karlstad
87 IF Göta Karlstad 1:06.17 2020 Nej

Antal deltagare: 1

M35 800 m

# SB PB NL Avprickad online
82 Christoffer Thalén
IF Göta Karlstad
87 IF Göta Karlstad 2:29.64 2:24.63 2022 Nej

Antal deltagare: 1

M40 Höjd

# SB PB NL Avprickad online
252 Daniel Johansson
Sävedalens AIK
84 Sävedalens AIK 140 2020 Nej

Antal deltagare: 1

M40 Längd

# SB PB NL Avprickad online
252 Daniel Johansson
Sävedalens AIK
84 Sävedalens AIK 5.11 5.43 2020 Nej

Antal deltagare: 1

M40 Kula

Vikt: 7,26kg

# SB PB NL Avprickad online
252 Daniel Johansson
Sävedalens AIK
84 Sävedalens AIK 7.81 2020 Nej

Antal deltagare: 1

M40 Diskus

Vikt: 2,0kg

# SB PB NL Avprickad online
252 Daniel Johansson
Sävedalens AIK
84 Sävedalens AIK 24.10 24.10 2024 Nej

Antal deltagare: 1

M45 100 m

# SB PB NL Avprickad online
159 Henrik Nilsson
KFUM Arvika
79 KFUM Arvika 12.80 2022 Nej
162 Fredrik Persson
KFUM Arvika
79 KFUM Arvika 13.09 13.09 Nej

Antal deltagare: 2

M45 200 m

# SB PB NL Avprickad online
159 Henrik Nilsson
KFUM Arvika
79 KFUM Arvika 26.06 2022 Nej

Antal deltagare: 1

M45 800 m

# SB PB NL Avprickad online
20 Felix Andler
IF Göta Karlstad
75 IF Göta Karlstad 2:31.29 2:31.29 2024 Nej
67 Karl-Martin Nordling
IF Göta Karlstad
77 IF Göta Karlstad 2:12.02 2:09.81 Nej

Antal deltagare: 2

M45 Kula

Vikt: 7,26kg

# SB PB NL Avprickad online
60 Tobias Lindström
IF Göta Karlstad
79 IF Göta Karlstad 6.46 6.46 2024 Nej
259 Lars-Göran Nylén
Turebergs FK
75 Turebergs FK 9.67 1993 Nej

Antal deltagare: 2

M45 Diskus

Vikt: 2,0kg

# SB PB NL Avprickad online
259 Lars-Göran Nylén
Turebergs FK
75 Turebergs FK 31.48 1993 Nej

Antal deltagare: 1

M45 Slägga

Vikt: 7,26kg

# SB PB NL Avprickad online
259 Lars-Göran Nylén
Turebergs FK
75 Turebergs FK 30.99 36.21 2020 Nej

Antal deltagare: 1

M45 Spjut

Vikt: 800g

# SB PB NL Avprickad online
259 Lars-Göran Nylén
Turebergs FK
75 Turebergs FK 55.64 1994 Nej

Antal deltagare: 1

M50 100 m

# SB PB NL Avprickad online
236 Bo-Göran Johansson
Stocksäters IF
71 Stocksäters IF 15.01 15.01 2024 Nej

Antal deltagare: 1

M50 Kula

Vikt: 6,0kg

# SB PB NL Avprickad online
236 Bo-Göran Johansson
Stocksäters IF
71 Stocksäters IF Nej

Antal deltagare: 1

M50 Diskus

Vikt: 1,5kg

# SB PB NL Avprickad online
236 Bo-Göran Johansson
Stocksäters IF
71 Stocksäters IF Nej

Antal deltagare: 1

M50 Spjut

Vikt: 700g

# SB PB NL Avprickad online
169 Peter Taylor
KFUM Arvika
70 KFUM Arvika 56.10 Nej

Antal deltagare: 1

M55 800 m

# SB PB NL Avprickad online
70 Sören Persson
IF Göta Karlstad
65 IF Göta Karlstad 2:13.82 1:59.39 2009 Nej

Antal deltagare: 1

M55 Kula

Vikt: 6,0kg

# SB PB NL Avprickad online
6 Ralf Ingenwerth
DJK SG Tackenberg (GER)
65 DJK SG Tackenberg (GER) 8.91 Nej

Antal deltagare: 1

M55 Diskus

Vikt: 1,5kg

# SB PB NL Avprickad online
6 Ralf Ingenwerth
DJK SG Tackenberg (GER)
65 DJK SG Tackenberg (GER) 29.89 Nej

Antal deltagare: 1

M65 Höjd

# SB PB NL Avprickad online
4 Peter Lundmark
Bålsta IK
57 Bålsta IK 120 2023 Nej

Antal deltagare: 1

M65 Kula

Vikt: 5,0kg

# SB PB NL Avprickad online
4 Peter Lundmark
Bålsta IK
57 Bålsta IK 10.20 10.95 2020 Nej
263 Ove Aastorp
Ullensaker/Kisa IL (NOR)
56 Ullensaker/Kisa IL (NOR) Nej
264 Terje Aastorp
Ullensaker/Kisa IL (NOR)
56 Ullensaker/Kisa IL (NOR) 9.48 9.86 Nej

Antal deltagare: 3

M65 Diskus

Vikt: 1,0kg

# SB PB NL Avprickad online
4 Peter Lundmark
Bålsta IK
57 Bålsta IK 37.21 38.52 2021 Nej
263 Ove Aastorp
Ullensaker/Kisa IL (NOR)
56 Ullensaker/Kisa IL (NOR) Nej
264 Terje Aastorp
Ullensaker/Kisa IL (NOR)
56 Ullensaker/Kisa IL (NOR) 36.14 36.14 Nej

Antal deltagare: 3

M65 Slägga

Vikt: 5,0kg

# SB PB NL Avprickad online
4 Peter Lundmark
Bålsta IK
57 Bålsta IK 29.17 32.49 2020 Nej
263 Ove Aastorp
Ullensaker/Kisa IL (NOR)
56 Ullensaker/Kisa IL (NOR) Nej
264 Terje Aastorp
Ullensaker/Kisa IL (NOR)
56 Ullensaker/Kisa IL (NOR) 28.00 29.39 Nej

Antal deltagare: 3

M65 Spjut

Vikt: 600g

# SB PB NL Avprickad online
4 Peter Lundmark
Bålsta IK
57 Bålsta IK 33.33 37.24 2020 Nej
263 Ove Aastorp
Ullensaker/Kisa IL (NOR)
56 Ullensaker/Kisa IL (NOR) Nej
264 Terje Aastorp
Ullensaker/Kisa IL (NOR)
56 Ullensaker/Kisa IL (NOR) 18.00 21.73 Nej

Antal deltagare: 3

M70 Kula

Vikt: 4,0kg

# SB PB NL Avprickad online
116 Per-Ove Kristersson
Istrums SK
53 Istrums SK Nej

Antal deltagare: 1

M70 Diskus

Vikt: 1,0kg

# SB PB NL Avprickad online
96 Bengt Kihlström
IFK Helsingborg
50 IFK Helsingborg 24.14 2022 Nej
116 Per-Ove Kristersson
Istrums SK
53 Istrums SK 18.94 2022 Nej

Antal deltagare: 2

M70 Spjut

Vikt: 500g

# SB PB NL Avprickad online
42 Sixten Grönberg
IF Göta Karlstad
53 IF Göta Karlstad Nej

Antal deltagare: 1

M75 Längd

# SB PB NL Avprickad online
136 Olle Borg
KFUM Arvika
47 KFUM Arvika 4.54 4.82 2021 Nej

Antal deltagare: 1

M75 Kula

Vikt: 4,0kg

# SB PB NL Avprickad online
203 Håkon Aasvestad
Kongsvinger IL (NOR)
47 Kongsvinger IL (NOR) 8.63 10.25 Nej
204 Magnar Langbråten
Kongsvinger IL (NOR)
48 Kongsvinger IL (NOR) Nej

Antal deltagare: 2

M75 Diskus

Vikt: 1,0kg

# SB PB NL Avprickad online
203 Håkon Aasvestad
Kongsvinger IL (NOR)
47 Kongsvinger IL (NOR) 28.50 33.50 Nej
204 Magnar Langbråten
Kongsvinger IL (NOR)
48 Kongsvinger IL (NOR) Nej

Antal deltagare: 2

M75 Slägga

Vikt: 4,0kg

# SB PB NL Avprickad online
203 Håkon Aasvestad
Kongsvinger IL (NOR)
47 Kongsvinger IL (NOR) 28.74 32.00 Nej
204 Magnar Langbråten
Kongsvinger IL (NOR)
48 Kongsvinger IL (NOR) Nej

Antal deltagare: 2

M75 Spjut

Vikt: 500g

# SB PB NL Avprickad online
203 Håkon Aasvestad
Kongsvinger IL (NOR)
47 Kongsvinger IL (NOR) 25.00 33.00 Nej
204 Magnar Langbråten
Kongsvinger IL (NOR)
48 Kongsvinger IL (NOR) Nej

Antal deltagare: 2

Paragrenar öppen klass (F) 60 m

# SB PB NL Avprickad online
57 Cynthia Li
IF Göta Karlstad
92 IF Göta Karlstad 11.67 Nej

Antal deltagare: 1

Paragrenar öppen klass (F) Längd

# SB PB NL Avprickad online
27 Lexa Brorsdotter
IF Göta Karlstad
87 IF Göta Karlstad Nej
57 Cynthia Li
IF Göta Karlstad
92 IF Göta Karlstad 2.89 Nej

Antal deltagare: 2

Paragrenar öppen klass (F) Kula

# SB PB NL Avprickad online
27 Lexa Brorsdotter
IF Göta Karlstad
87 IF Göta Karlstad Nej
57 Cynthia Li
IF Göta Karlstad
92 IF Göta Karlstad 5.45 Nej

Antal deltagare: 2

Paragrenar öppen klass (P) 60 m

# SB PB NL Avprickad online
66 Christoffer Nilsson
IF Göta Karlstad
91 IF Göta Karlstad 10.15 Nej
71 Elias Rudén Österberg
IF Göta Karlstad
08 IF Göta Karlstad 11.19 Nej
137 Andreas Brunsell
KFUM Arvika
93 KFUM Arvika Nej
157 Kim Magnusson
KFUM Arvika
94 KFUM Arvika Nej

Antal deltagare: 4

Paragrenar öppen klass (P) 100 m

# SB PB NL Avprickad online
71 Elias Rudén Österberg
IF Göta Karlstad
08 IF Göta Karlstad Nej

Antal deltagare: 1

Paragrenar öppen klass (P) Höjd

# SB PB NL Avprickad online
66 Christoffer Nilsson
IF Göta Karlstad
91 IF Göta Karlstad 105 Nej

Antal deltagare: 1

Paragrenar öppen klass (P) Längd

# SB PB NL Avprickad online
137 Andreas Brunsell
KFUM Arvika
93 KFUM Arvika Nej
157 Kim Magnusson
KFUM Arvika
94 KFUM Arvika Nej

Antal deltagare: 2

Paragrenar öppen klass (P) Kula

# SB PB NL Avprickad online
71 Elias Rudén Österberg
IF Göta Karlstad
08 IF Göta Karlstad 3.77 Nej
137 Andreas Brunsell
KFUM Arvika
93 KFUM Arvika Nej
157 Kim Magnusson
KFUM Arvika
94 KFUM Arvika Nej

Antal deltagare: 3