Startlista

ÖPiadfinalen mångkamp och DM 100 m
Hofvallen, Östersund   2020-09-13

Kvinnor 100 m

SB PB
33 Lovisa Ulvenstam
Östersunds GIF
06 Östersunds GIF

Antal deltagare: 1

F15 Femkamp F15 (80 m häck, höjd, längd, spjut, 600m)

SB PB
33 Lovisa Ulvenstam
Östersunds GIF
06 Östersunds GIF

Antal deltagare: 1

F13 Femkamp F13 (60 m häck, höjd, spjut, längd, 600m)

SB PB
25 Stella Lundström
Östersunds GIF
07 Östersunds GIF

Antal deltagare: 1

F11 Fyrkamp FP11 (60 m, längd, boll, 600 m)

SB PB
27 Nova Olofsson
IFK Strömsund
09 IFK Strömsund
2 Lykke Andersson
Trångsvikens IF
09 Trångsvikens IF
8 Lisa Flinkberg
Trångsvikens IF
09 Trångsvikens IF
11 Joline Fridh
Trångsvikens IF
09 Trångsvikens IF
5 Meja Cedervall
Östersunds GIF
10 Östersunds GIF
6 Mira Cedervall
Östersunds GIF
09 Östersunds GIF
17 Siri Herkules
Östersunds GIF
10 Östersunds GIF

Antal deltagare: 7

F9 Trekamp FP9 (längd, boll, 300 m hinder)

SB PB
1 Ebba Andersson
Trångsvikens IF
12 Trångsvikens IF
37 Tindra Zetterström
Trångsvikens IF
12 Trångsvikens IF
13 Thea Halvarsson
Östersunds GIF
12 Östersunds GIF
24 Klara Lewandowski
Östersunds GIF
12 Östersunds GIF
31 Julia Rödin
Östersunds GIF
11 Östersunds GIF

Antal deltagare: 5

P13 Femkamp P13 (60 m häck, längd, spjut, höjd, 600m)

SB PB
28 Anton Ringdahl
Marieby GOIF
07 Marieby GOIF
36 Joel Wiksten
Marieby GOIF
07 Marieby GOIF
30 Sam Rondung
Östersunds GIF
07 Östersunds GIF

Antal deltagare: 3

P11 Fyrkamp FP11 (60 m, längd, boll, 600 m)

SB PB
14 Alvar Hamrén
Marieby GOIF
10 Marieby GOIF
21 Ruben Jonsson Wik
Marieby GOIF
09 Marieby GOIF
22 Emanuel Järrebring
Marieby GOIF
10 Marieby GOIF
9 Nils Forzelius
Trångsvikens IF
10 Trångsvikens IF
15 Oskar Handler
Östersunds GIF
10 Östersunds GIF
16 Arvid Hedman
Östersunds GIF
09 Östersunds GIF
18 Viggo Herkules
Östersunds GIF
09 Östersunds GIF
23 Alvar Klefbom
Östersunds GIF
10 Östersunds GIF
26 Theo Lundström
Östersunds GIF
09 Östersunds GIF
29 Nore Rondung
Östersunds GIF
09 Östersunds GIF

Antal deltagare: 10

P9 Trekamp FP9 (längd, boll, 300 m hinder)

SB PB
7 Gustav Feinestam
Trångsvikens IF
11 Trångsvikens IF
10 David Fridh
Trångsvikens IF
11 Trångsvikens IF
12 Simon Fridh
Trångsvikens IF
11 Trångsvikens IF
34 Anton Vestin
Trångsvikens IF
11 Trångsvikens IF
35 Mille Wallin
Trångsvikens IF
11 Trångsvikens IF
3 Wille Andersson
Östersunds GIF
11 Östersunds GIF
4 Filip Annerstedt
Östersunds GIF
11 Östersunds GIF
32 Ingemar Ulvenstam
Östersunds GIF
11 Östersunds GIF

Antal deltagare: 8

Totalt antal deltagare: 37

Totalt antal starter: 36