Startlista

Lag-UDM Småland Match 1
Hemmaplan, Hemmaplan   2020-05-23

Mixklass 11 60 m

SB PB
Valter Delavaux
Eksjö Södra IK Lag 1
09 Eksjö Södra IK Lag 1
Thea Lindvall
Eksjö Södra IK Lag 1
10 Eksjö Södra IK Lag 1
Ella Rostedt
Eksjö Södra IK Lag 2
09 Eksjö Södra IK Lag 2
Karin Björlingson
Eksjö Södra IK Lag 3
10 Eksjö Södra IK Lag 3
Clara Sigvardsson
FIK Färjestaden Lag 1
10 FIK Färjestaden Lag 1
Malte Pålsson
FIK Färjestaden Lag 2
10 FIK Färjestaden Lag 2
Rebecka Johansson
Habo FIF-04 Lag 1
10 Habo FIF-04 Lag 1
Alice Lingsarve
Habo FIF-04 Lag 2
09 Habo FIF-04 Lag 2
Rebecka Billing
Hovslätts IK Lag Mix11
09 Hovslätts IK Lag Mix11
Nova Hultin
IFK Sävsjö Lag Mix11
10 IFK Sävsjö Lag Mix11
Lova Lindqvist
IFK Växjö lag Antilop
09 IFK Växjö lag Antilop
Elsa Dickner
IFK Växjö Lag Gepard
09 IFK Växjö Lag Gepard
Leo Enzenross
IFK Växjö Lag Jaguar
09 IFK Växjö Lag Jaguar
Gabriella Areschoug
IFK Växjö Lag Lejon
09 IFK Växjö Lag Lejon
Julia Andersen
IFK Växjö Lag Puma
09 IFK Växjö Lag Puma
Zoe Lundin
IFK Växjö Lag Tiger
09 IFK Växjö Lag Tiger
Lukas Alexandersson
IK Hakarpspojkarna Lag 1
09 IK Hakarpspojkarna Lag 1
Lykke Lundell
IK Hakarpspojkarna Lag 2
10 IK Hakarpspojkarna Lag 2
Katrin Rantzer
IK Hinden Lag Mix11
09 IK Hinden Lag Mix11
Tuva Lundqvist
IK Sisu Lag Ljusblå
10 IK Sisu Lag Ljusblå
Måns Assarsson
IK Sisu Lag Mörkblå
10 IK Sisu Lag Mörkblå
Ines Kraft
KA2 IF Lag 1
09 KA2 IF Lag 1
Sigge Strandberg
KA2 IF Lag 2
09 KA2 IF Lag 2
Sally Neander
Kalmar SK Lag 1
10 Kalmar SK Lag 1
Alicia Heintges
Kalmar SK Lag 2
09 Kalmar SK Lag 2
Julia Andersson
Ljungby FIK Lag 1
10 Ljungby FIK Lag 1
Vincent Sheehan
Ljungby FIK Lag 2
09 Ljungby FIK Lag 2
Ines Ritzinger
Ljungby FIK Lag 3
10 Ljungby FIK Lag 3
Ellie Lindström
Oskarshamns SK/ Ruda IF Lag 1
13 Oskarshamns SK/ Ruda IF Lag 1
Arvid Pettersson
Oskarshamns SK/ Ruda IF Lag 2
12 Oskarshamns SK/ Ruda IF Lag 2
Inez Lagerqvist
Oskarshamns SK/ Ruda IF Lag 3
11 Oskarshamns SK/ Ruda IF Lag 3
Nike Lundwall-Hedenlo
Oskarshamns SK/ Ruda IF Lag 4
10 Oskarshamns SK/ Ruda IF Lag 4
Juni Källsson-Falk
Skruvs IF Lag Mix11
10 Skruvs IF Lag Mix11
Jonathan Bengtsson
Stensjöns IF Lag 1
10 Stensjöns IF Lag 1
Siri Egefalk
Tranås AIF Lag Gul
09 Tranås AIF Lag Gul
Signagärd Berglund
Tranås AIF Lag Svart
10 Tranås AIF Lag Svart
Kelsie Rönneke
Wärnamo SK Lag 09
09 Wärnamo SK Lag 09
Stina Mårtensson
Wärnamo SK Lag 10
10 Wärnamo SK Lag 10

Antal deltagare: 38

Mixklass 11 400 m

SB PB
Edda Ekberg
Eksjö Södra IK Lag 1
11 Eksjö Södra IK Lag 1
Thea Lindvall
Eksjö Södra IK Lag 1
10 Eksjö Södra IK Lag 1
Ella Rostedt
Eksjö Södra IK Lag 2
09 Eksjö Södra IK Lag 2
Victor Bergqvist
Eksjö Södra IK Lag 3
12 Eksjö Södra IK Lag 3
Mia Rostedt
Eksjö Södra IK Lag 3
11 Eksjö Södra IK Lag 3
Otilia Isberg
FIK Färjestaden Lag 1
10 FIK Färjestaden Lag 1
Malte Pålsson
FIK Färjestaden Lag 2
10 FIK Färjestaden Lag 2
Ruth Gustafsson
Habo FIF-04 Lag 1
10 Habo FIF-04 Lag 1
Alfred Rogö
Habo FIF-04 Lag 2
11 Habo FIF-04 Lag 2
Lova Beijer
Hovslätts IK Lag Mix11
10 Hovslätts IK Lag Mix11
Elia Holmberg
IFK Sävsjö Lag Mix11
09 IFK Sävsjö Lag Mix11
Joar Andersson
IFK Växjö lag Antilop
09 IFK Växjö lag Antilop
Clara Cerpes
IFK Växjö Lag Gepard
09 IFK Växjö Lag Gepard
Maja Havtorp
IFK Växjö Lag Jaguar
09 IFK Växjö Lag Jaguar
Germund Joabsson
IFK Växjö Lag Lejon
09 IFK Växjö Lag Lejon
Isak Torstensson
IFK Växjö Lag Puma
09 IFK Växjö Lag Puma
Freya Skoog
IFK Växjö Lag Tiger
09 IFK Växjö Lag Tiger
August Lindh
IK Hakarpspojkarna Lag 1
10 IK Hakarpspojkarna Lag 1
Arvid Krantz
IK Hakarpspojkarna Lag 2
10 IK Hakarpspojkarna Lag 2
Albin Johnsson
IK Hinden Lag Mix11
10 IK Hinden Lag Mix11
Juline Hansson
IK Sisu Lag Ljusblå
10 IK Sisu Lag Ljusblå
Måns Assarsson
IK Sisu Lag Mörkblå
10 IK Sisu Lag Mörkblå
Ines Kraft
KA2 IF Lag 1
09 KA2 IF Lag 1
Elona Berbatovci
KA2 IF Lag 2
09 KA2 IF Lag 2
Anna-Maria Lindvall
Kalmar SK Lag 1
09 Kalmar SK Lag 1
William Johnsson
Kalmar SK Lag 2
09 Kalmar SK Lag 2
Robin Johansson
Ljungby FIK Lag 1
09 Ljungby FIK Lag 1
Signe Wiesel
Ljungby FIK Lag 2
10 Ljungby FIK Lag 2
Selma Lüddeckens
Ljungby FIK Lag 3
09 Ljungby FIK Lag 3
Isac Åstrand
Oskarshamns SK/ Ruda IF Lag 1
12 Oskarshamns SK/ Ruda IF Lag 1
Patrissa Pridaen
Oskarshamns SK/ Ruda IF Lag 2
12 Oskarshamns SK/ Ruda IF Lag 2
Inez Lagerqvist
Oskarshamns SK/ Ruda IF Lag 3
11 Oskarshamns SK/ Ruda IF Lag 3
Julia Saari
Oskarshamns SK/ Ruda IF Lag 4
11 Oskarshamns SK/ Ruda IF Lag 4
Holly Olsson
Skruvs IF Lag Mix11
09 Skruvs IF Lag Mix11
Jonathan Bengtsson
Stensjöns IF Lag 1
10 Stensjöns IF Lag 1
Aron Gustavsson
Tranås AIF Lag Gul
09 Tranås AIF Lag Gul
Aron Lundqvist
Tranås AIF Lag Svart
10 Tranås AIF Lag Svart
Meja Franzén
Wärnamo SK Lag 09
09 Wärnamo SK Lag 09
Alice Ferm
Wärnamo SK Lag 10
10 Wärnamo SK Lag 10

Antal deltagare: 39

Mixklass 11 5x60 m

SB PB
Lag 1
Elise Lindqvist -11
Edda Ekberg -11
Thea Lindvall -10
Nellie Elofsson -10
Valter Delavaux -09

Eksjö Södra IK Lag 1
Eksjö Södra IK Lag 1
Lag 2
Selma Olsson -11
Tove Börjesson -09
Axel Larsson -13
Mollie Karlsson -10
Ella Rostedt -09

Eksjö Södra IK Lag 2
Eksjö Södra IK Lag 2
Eksjö Södra IK Lag 3
Eksjö Södra IK Lag 3
Eksjö Södra IK Lag 3
Lag 1
FIK Färjestaden Lag 1
FIK Färjestaden Lag 1
Lag 2
FIK Färjestaden Lag 2
FIK Färjestaden Lag 2
Lag 1
Habo FIF-04 Lag 1
Habo FIF-04 Lag 1
Lag 2
Habo FIF-04 Lag 2
Habo FIF-04 Lag 2
Lag Mix11
Hovslätts IK Lag Mix11
Hovslätts IK Lag Mix11
Lag Mix11
IFK Sävsjö Lag Mix11
IFK Sävsjö Lag Mix11
Lag Antilop
Lova Lindqvist -09
Joar Andersson -09
Ellen Eriksson -09
Kinna Dahl -09
Anton Svensson -09

IFK Växjö lag Antilop
IFK Växjö lag Antilop
Lag Gepard
IFK Växjö Lag Gepard
IFK Växjö Lag Gepard
Lag Jaguar
IFK Växjö Lag Jaguar
IFK Växjö Lag Jaguar
Lag Lejon
IFK Växjö Lag Lejon
IFK Växjö Lag Lejon
Lag Puma
IFK Växjö Lag Puma
IFK Växjö Lag Puma
Lag Tiger
IFK Växjö Lag Tiger
IFK Växjö Lag Tiger
Lag 1
IK Hakarpspojkarna Lag 1
IK Hakarpspojkarna Lag 1
Lag 2
IK Hakarpspojkarna Lag 2
IK Hakarpspojkarna Lag 2
Lag Mix11
IK Hinden Lag Mix11
IK Hinden Lag Mix11
Lag Ljusblå
IK Sisu Lag Ljusblå
IK Sisu Lag Ljusblå
Lag Mörkblå
IK Sisu Lag Mörkblå
IK Sisu Lag Mörkblå
Lag 1
KA2 IF Lag 1
KA2 IF Lag 1
Lag 2
KA2 IF Lag 2
KA2 IF Lag 2
Lag 1
Kalmar SK Lag 1
Kalmar SK Lag 1
Lag 2
Kalmar SK Lag 2
Kalmar SK Lag 2
Lag 1
Ljungby FIK Lag 1
Ljungby FIK Lag 1
Lag 2
Ljungby FIK Lag 2
Ljungby FIK Lag 2
Lag 3
Ljungby FIK Lag 3
Ljungby FIK Lag 3
Lag 1
Oskarshamns SK
Oskarshamns SK
Oskarshamn/ Ruda Lag 1
Oskarshamns SK/ Ruda IF Lag 1
Oskarshamns SK/ Ruda IF Lag 1
Oskarshamn/ Ruda Lag 2
Oskarshamns SK/ Ruda IF Lag 2
Oskarshamns SK/ Ruda IF Lag 2
Oskarshamn/ Ruda Lag 3
Oskarshamns SK/ Ruda IF Lag 3
Oskarshamns SK/ Ruda IF Lag 3
Oskarshamn/ Ruda Lag 4
Oskarshamns SK/ Ruda IF Lag 4
Oskarshamns SK/ Ruda IF Lag 4
Lag 1
Skruvs IF Lag Mix11
Skruvs IF Lag Mix11
Lag 1
Stensjöns IF Lag 1
Stensjöns IF Lag 1
Lag Gul
Tranås AIF Lag Gul
Tranås AIF Lag Gul
Lag Svart
Tranås AIF Lag Svart
Tranås AIF Lag Svart
Lag 1
Wärnamo SK Lag 09
Wärnamo SK Lag 09
Lag 2
Wärnamo SK Lag 10
Wärnamo SK Lag 10

Antal deltagare: 38

Mixklass 11 Höjd

SB PB
Nellie Elofsson
Eksjö Södra IK Lag 1
10 Eksjö Södra IK Lag 1
Tove Börjesson
Eksjö Södra IK Lag 2
09 Eksjö Södra IK Lag 2
Victor Bergqvist
Eksjö Södra IK Lag 3
12 Eksjö Södra IK Lag 3
Otilia Isberg
FIK Färjestaden Lag 1
10 FIK Färjestaden Lag 1
Sixten Schür
FIK Färjestaden Lag 2
09 FIK Färjestaden Lag 2
Ruth Gustafsson
Habo FIF-04 Lag 1
10 Habo FIF-04 Lag 1
Alice Lingsarve
Habo FIF-04 Lag 2
09 Habo FIF-04 Lag 2
Lova Beijer
Hovslätts IK Lag Mix11
10 Hovslätts IK Lag Mix11
Josef Krantz
IFK Sävsjö Lag Mix11
09 IFK Sävsjö Lag Mix11
Smilla Bernhardsson
IFK Växjö lag Antilop
09 IFK Växjö lag Antilop
Linus Bernhardsson
IFK Växjö Lag Gepard
09 IFK Växjö Lag Gepard
Alva Hultén
IFK Växjö Lag Jaguar
09 IFK Växjö Lag Jaguar
Wilhelm Mörstam
IFK Växjö Lag Lejon
09 IFK Växjö Lag Lejon
Molly Persson
IFK Växjö Lag Puma
09 IFK Växjö Lag Puma
Solveig Langlo
IFK Växjö Lag Tiger
09 IFK Växjö Lag Tiger
Lukas Alexandersson
IK Hakarpspojkarna Lag 1
09 IK Hakarpspojkarna Lag 1
Arvid Krantz
IK Hakarpspojkarna Lag 2
10 IK Hakarpspojkarna Lag 2
Stella Tomic
IK Hinden Lag Mix11
09 IK Hinden Lag Mix11
Thea Sahlin
IK Sisu Lag Ljusblå
10 IK Sisu Lag Ljusblå
Meja Persson Skiöld
IK Sisu Lag Mörkblå
10 IK Sisu Lag Mörkblå
June Johansson
KA2 IF Lag 1
09 KA2 IF Lag 1
Sigge Strandberg
KA2 IF Lag 2
09 KA2 IF Lag 2
Melvin Håkansson
Kalmar SK Lag 1
09 Kalmar SK Lag 1
Inez Blomqvist
Kalmar SK Lag 2
09 Kalmar SK Lag 2
Elsa Nyström
Ljungby FIK Lag 1
09 Ljungby FIK Lag 1
Thilma Bramstedt
Ljungby FIK Lag 2
09 Ljungby FIK Lag 2
Alex Karadza Andric
Ljungby FIK Lag 3
10 Ljungby FIK Lag 3
Svea Jonsson
Oskarshamns SK/ Ruda IF Lag 1
11 Oskarshamns SK/ Ruda IF Lag 1
Idun Vilander
Oskarshamns SK/ Ruda IF Lag 2
09 Oskarshamns SK/ Ruda IF Lag 2
Towe Eklund
Oskarshamns SK/ Ruda IF Lag 3
10 Oskarshamns SK/ Ruda IF Lag 3
Nike Lundwall-Hedenlo
Oskarshamns SK/ Ruda IF Lag 4
10 Oskarshamns SK/ Ruda IF Lag 4
Ella Algotsson
Skruvs IF Lag Mix11
10 Skruvs IF Lag Mix11
Edvin Hultgren
Stensjöns IF Lag 1
09 Stensjöns IF Lag 1
Noa Björn
Tranås AIF Lag Gul
09 Tranås AIF Lag Gul
Aron Lundqvist
Tranås AIF Lag Svart
10 Tranås AIF Lag Svart
Meja Askestam
Wärnamo SK Lag 09
09 Wärnamo SK Lag 09
Stina Timmer
Wärnamo SK Lag 10
10 Wärnamo SK Lag 10

Antal deltagare: 37

Mixklass 11 Längd Hoppzon

SB PB
Valter Delavaux
Eksjö Södra IK Lag 1
09 Eksjö Södra IK Lag 1
Arvid Larsson
Eksjö Södra IK Lag 2
11 Eksjö Södra IK Lag 2
Karin Björlingson
Eksjö Södra IK Lag 3
10 Eksjö Södra IK Lag 3
Clara Sigvardsson
FIK Färjestaden Lag 1
10 FIK Färjestaden Lag 1
Sixten Schür
FIK Färjestaden Lag 2
09 FIK Färjestaden Lag 2
Rebecka Johansson
Habo FIF-04 Lag 1
10 Habo FIF-04 Lag 1
Hedvig Orestig
Habo FIF-04 Lag 2
10 Habo FIF-04 Lag 2
Rebecka Billing
Hovslätts IK Lag Mix11
09 Hovslätts IK Lag Mix11
Alice Abrahamsson
IFK Sävsjö Lag Mix11
09 IFK Sävsjö Lag Mix11
Ellen Eriksson
IFK Växjö lag Antilop
09 IFK Växjö lag Antilop
Felicia Carlsson
IFK Växjö Lag Gepard
09 IFK Växjö Lag Gepard
Leo Enzenross
IFK Växjö Lag Jaguar
09 IFK Växjö Lag Jaguar
Wilhelm Mörstam
IFK Växjö Lag Lejon
09 IFK Växjö Lag Lejon
Molly Persson
IFK Växjö Lag Puma
09 IFK Växjö Lag Puma
Bianca Winberg
IFK Växjö Lag Tiger
09 IFK Växjö Lag Tiger
August Lindh
IK Hakarpspojkarna Lag 1
10 IK Hakarpspojkarna Lag 1
Elsa Källberg
IK Hakarpspojkarna Lag 2
10 IK Hakarpspojkarna Lag 2
Elias Kämpfer
IK Hinden Lag Mix11
10 IK Hinden Lag Mix11
Tuva Lundqvist
IK Sisu Lag Ljusblå
10 IK Sisu Lag Ljusblå
Elvira Kock
IK Sisu Lag Mörkblå
10 IK Sisu Lag Mörkblå
Konstanty Piontek
KA2 IF Lag 1
09 KA2 IF Lag 1
Vesta Lindström
KA2 IF Lag 2
09 KA2 IF Lag 2
Melvin Håkansson
Kalmar SK Lag 1
09 Kalmar SK Lag 1
Alicia Heintges
Kalmar SK Lag 2
09 Kalmar SK Lag 2
Isabell Nilsson
Ljungby FIK Lag 1
10 Ljungby FIK Lag 1
Thilma Bramstedt
Ljungby FIK Lag 2
09 Ljungby FIK Lag 2
Lilly Åkesson
Ljungby FIK Lag 3
10 Ljungby FIK Lag 3
Ellie Lindström
Oskarshamns SK/ Ruda IF Lag 1
13 Oskarshamns SK/ Ruda IF Lag 1
Olle Ekelund
Oskarshamns SK/ Ruda IF Lag 2
09 Oskarshamns SK/ Ruda IF Lag 2
Towe Eklund
Oskarshamns SK/ Ruda IF Lag 3
10 Oskarshamns SK/ Ruda IF Lag 3
Julia Saari
Oskarshamns SK/ Ruda IF Lag 4
11 Oskarshamns SK/ Ruda IF Lag 4
Ebbe Svensson
Skruvs IF Lag Mix11
10 Skruvs IF Lag Mix11
Nova Arvidsson
Stensjöns IF Lag 1
09 Stensjöns IF Lag 1
Noa Björn
Tranås AIF Lag Gul
09 Tranås AIF Lag Gul
Signagärd Berglund
Tranås AIF Lag Svart
10 Tranås AIF Lag Svart
Meja Askestam
Wärnamo SK Lag 09
09 Wärnamo SK Lag 09
Benjamin Almen
Wärnamo SK Lag 10
10 Wärnamo SK Lag 10

Antal deltagare: 37

Mixklass 11 Kula Vikt: 2,0kg

SB PB
Nellie Elofsson
Eksjö Södra IK Lag 1
10 Eksjö Södra IK Lag 1
Mollie Karlsson
Eksjö Södra IK Lag 2
10 Eksjö Södra IK Lag 2
Hugo Rydén
Eksjö Södra IK Lag 3
10 Eksjö Södra IK Lag 3
Vilma Hermansson
FIK Färjestaden Lag 1
10 FIK Färjestaden Lag 1
Tor Adriansson
FIK Färjestaden Lag 2
11 FIK Färjestaden Lag 2
Wilma Bengtsson Damgren
Habo FIF-04 Lag 1
10 Habo FIF-04 Lag 1
Sofie Häll
Habo FIF-04 Lag 2
10 Habo FIF-04 Lag 2
Linus Wictorsson
Hovslätts IK Lag Mix11
09 Hovslätts IK Lag Mix11
Inez Hellsaeus
IFK Sävsjö Lag Mix11
09 IFK Sävsjö Lag Mix11
Kinna Dahl
IFK Växjö lag Antilop
09 IFK Växjö lag Antilop
Idde Johansson
IFK Växjö Lag Gepard
09 IFK Växjö Lag Gepard
Emma Nordin
IFK Växjö Lag Jaguar
09 IFK Växjö Lag Jaguar
Alma Stenberg
IFK Växjö Lag Lejon
09 IFK Växjö Lag Lejon
Axel Åhman
IFK Växjö Lag Puma
09 IFK Växjö Lag Puma
Max Åsberg
IFK Växjö Lag Tiger
09 IFK Växjö Lag Tiger
Leo Ekelund
IK Hakarpspojkarna Lag 1
09 IK Hakarpspojkarna Lag 1
Emil Samuelsson
IK Hakarpspojkarna Lag 2
10 IK Hakarpspojkarna Lag 2
Ville Tillback
IK Hinden Lag Mix11
10 IK Hinden Lag Mix11
Ida Hernberg
IK Sisu Lag Ljusblå
09 IK Sisu Lag Ljusblå
Olle Hernberg
IK Sisu Lag Mörkblå
11 IK Sisu Lag Mörkblå
Konstanty Piontek
KA2 IF Lag 1
09 KA2 IF Lag 1
Astrid Aspington
KA2 IF Lag 2
09 KA2 IF Lag 2
Jacob Lennqvist
Kalmar SK Lag 1
10 Kalmar SK Lag 1
Inez Blomqvist
Kalmar SK Lag 2
09 Kalmar SK Lag 2
Filippa Lindström Rosenqvist
Ljungby FIK Lag 1
09 Ljungby FIK Lag 1
Ebba Johansson
Ljungby FIK Lag 2
10 Ljungby FIK Lag 2
Saga Troste
Ljungby FIK Lag 3
09 Ljungby FIK Lag 3
Svea Jonsson
Oskarshamns SK/ Ruda IF Lag 1
11 Oskarshamns SK/ Ruda IF Lag 1
Damian Lagerqvis
Oskarshamns SK/ Ruda IF Lag 1
09 Oskarshamns SK/ Ruda IF Lag 1
Olle Ekelund
Oskarshamns SK/ Ruda IF Lag 2
09 Oskarshamns SK/ Ruda IF Lag 2
Boseina Hammodi
Oskarshamns SK/ Ruda IF Lag 3
09 Oskarshamns SK/ Ruda IF Lag 3
Maja Hammode
Oskarshamns SK/ Ruda IF Lag 4
12 Oskarshamns SK/ Ruda IF Lag 4
Arvid Johansson
Skruvs IF Lag Mix11
10 Skruvs IF Lag Mix11
Nova Arvidsson
Stensjöns IF Lag 1
09 Stensjöns IF Lag 1
Leona Andersson
Tranås AIF Lag Gul
09 Tranås AIF Lag Gul
Molly Hassving
Tranås AIF Lag Svart
10 Tranås AIF Lag Svart
Meja Franzén
Wärnamo SK Lag 09
09 Wärnamo SK Lag 09
Ellas Ferm
Wärnamo SK Lag 10
10 Wärnamo SK Lag 10

Antal deltagare: 38

Mixklass 11 Boll Vikt: 150g

SB PB
Edda Ekberg
Eksjö Södra IK Lag 1
11 Eksjö Södra IK Lag 1
Tove Börjesson
Eksjö Södra IK Lag 2
09 Eksjö Södra IK Lag 2
Hugo Rydén
Eksjö Södra IK Lag 3
10 Eksjö Södra IK Lag 3
Vilma Hermansson
FIK Färjestaden Lag 1
10 FIK Färjestaden Lag 1
Hugo Pålsson
FIK Färjestaden Lag 2
10 FIK Färjestaden Lag 2
Wilma Bengtsson Damgren
Habo FIF-04 Lag 1
10 Habo FIF-04 Lag 1
Alfred Rogö
Habo FIF-04 Lag 2
11 Habo FIF-04 Lag 2
Linus Wictorsson
Hovslätts IK Lag Mix11
09 Hovslätts IK Lag Mix11
Elias Bjerhag
IFK Sävsjö Lag Mix11
09 IFK Sävsjö Lag Mix11
Anton Svensson
IFK Växjö lag Antilop
09 IFK Växjö lag Antilop
Felicia Carlsson
IFK Växjö Lag Gepard
09 IFK Växjö Lag Gepard
Maja Grankvist
IFK Växjö Lag Jaguar
09 IFK Växjö Lag Jaguar
Olivia Fälton
IFK Växjö Lag Lejon
09 IFK Växjö Lag Lejon
Mira Berglund
IFK Växjö Lag Puma
09 IFK Växjö Lag Puma
Max Åsberg
IFK Växjö Lag Tiger
09 IFK Växjö Lag Tiger
Leo Ekelund
IK Hakarpspojkarna Lag 1
09 IK Hakarpspojkarna Lag 1
Emil Samuelsson
IK Hakarpspojkarna Lag 2
10 IK Hakarpspojkarna Lag 2
Elias Kämpfer
IK Hinden Lag Mix11
10 IK Hinden Lag Mix11
Hjalmar Lundqvist
IK Sisu Lag Ljusblå
10 IK Sisu Lag Ljusblå
Lucas Eriksson
IK Sisu Lag Mörkblå
12 IK Sisu Lag Mörkblå
Benjamin Högelius
KA2 IF Lag 1
09 KA2 IF Lag 1
Astrid Aspington
KA2 IF Lag 2
09 KA2 IF Lag 2
Anna-Maria Lindvall
Kalmar SK Lag 1
09 Kalmar SK Lag 1
William Johnsson
Kalmar SK Lag 2
09 Kalmar SK Lag 2
Filippa Lindström Rosenqvist
Ljungby FIK Lag 1
09 Ljungby FIK Lag 1
Nella Stenqvist
Ljungby FIK Lag 2
09 Ljungby FIK Lag 2
Alex Karadza Andric
Ljungby FIK Lag 3
10 Ljungby FIK Lag 3
Sofia Schaiman
Oskarshamns SK/ Ruda IF Lag 1
12 Oskarshamns SK/ Ruda IF Lag 1
Miranda Evertsson
Oskarshamns SK/ Ruda IF Lag 2
12 Oskarshamns SK/ Ruda IF Lag 2
Stella Haglund
Oskarshamns SK/ Ruda IF Lag 3
14 Oskarshamns SK/ Ruda IF Lag 3
Bassima Hammode
Oskarshamns SK/ Ruda IF Lag 4
10 Oskarshamns SK/ Ruda IF Lag 4
Hilma Johansson
Skruvs IF Lag Mix11
09 Skruvs IF Lag Mix11
Edvin Hultgren
Stensjöns IF Lag 1
09 Stensjöns IF Lag 1
Siri Egefalk
Tranås AIF Lag Gul
09 Tranås AIF Lag Gul
Jonathan Gransing
Tranås AIF Lag Svart
10 Tranås AIF Lag Svart
Vidar Gof
Wärnamo SK Lag 09
09 Wärnamo SK Lag 09
Benjamin Almen
Wärnamo SK Lag 10
10 Wärnamo SK Lag 10

Antal deltagare: 37

F13 60 m

SB PB
Siri Vrethammar
Eksjö Södra IK Lag F13
07 Eksjö Södra IK Lag F13
Elvira Sohlberg (Utom tävlan)
FIK Färjestaden / Högby IF Lag F13
08 FIK Färjestaden / Högby IF Lag F13
Mira Jansson
Habo FIF-04 F13 Lag 1
07 Habo FIF-04 F13 Lag 1
Tindra Westlund Stenberg
Habo FIF-04 F13 Lag 2
08 Habo FIF-04 F13 Lag 2
Klara Lundqvist
Hovslätts IK Lag F13
07 Hovslätts IK Lag F13
Fideli Nivard
IFK Växjö Lag 08 F13
08 IFK Växjö Lag 08 F13
Anna Daniels
IFK Växjö Lag Blå
07 IFK Växjö Lag Blå
Saga Andersson
IFK Växjö Lag Vit
07 IFK Växjö Lag Vit
Wilma Blom
IK Hakarpspojkarna Lag F13
07 IK Hakarpspojkarna Lag F13
Lilly Grenmyr
IK Hinden Lag F13
07 IK Hinden Lag F13
Alva Philipsson
IK Sisu Lag F13
08 IK Sisu Lag F13
Maja Karlsson (Utom tävlan)
KA2 IF F13 Lag 1
07 KA2 IF F13 Lag 1
Siri Zetterdahl (Utom tävlan)
KA2 IF F13 Lag 2
07 KA2 IF F13 Lag 2
Ida Henricsson
Ljungby FIK Lag 07
07 Ljungby FIK Lag 07
Tinja Strandmark
Ljungby FIK Lag 08
08 Ljungby FIK Lag 08
Ebba Lindström (Utom tävlan)
Oskarshamns SK/ Ruda IF Lag F13
08 Oskarshamns SK/ Ruda IF Lag F13
Julia Falk
Skruvs IF Lag F13
07 Skruvs IF Lag F13
Matilda Bergkvist
Stensjöns IF Lag F13
08 Stensjöns IF Lag F13
Tyra Stening
Wärnamo SK Lag F13
08 Wärnamo SK Lag F13

Antal deltagare: 19

F13 200 m

SB PB
Julia Elofsson
Eksjö Södra IK Lag F13
07 Eksjö Södra IK Lag F13
Tuva Grimheden (Utom tävlan)
FIK Färjestaden / Högby IF Lag F13
07 FIK Färjestaden / Högby IF Lag F13
Irma Westh
Habo FIF-04 F13 Lag 1
07 Habo FIF-04 F13 Lag 1
Tindra Westlund Stenberg
Habo FIF-04 F13 Lag 2
08 Habo FIF-04 F13 Lag 2
Ida Ståhlgren
Hovslätts IK Lag F13
07 Hovslätts IK Lag F13
Ylva Unell
IFK Växjö Lag 08 F13
08 IFK Växjö Lag 08 F13
Alva Dickner
IFK Växjö Lag Blå
07 IFK Växjö Lag Blå
Ebba Färm
IFK Växjö Lag Vit
07 IFK Växjö Lag Vit
Ida Gustavsson
IK Hakarpspojkarna Lag F13
08 IK Hakarpspojkarna Lag F13
Lilly Grenmyr
IK Hinden Lag F13
07 IK Hinden Lag F13
Stella Melin
IK Sisu Lag F13
08 IK Sisu Lag F13
Maja Karlsson (Utom tävlan)
KA2 IF F13 Lag 1
07 KA2 IF F13 Lag 1
Lilly Loggner (Utom tävlan)
KA2 IF F13 Lag 2
07 KA2 IF F13 Lag 2
Ida Cronholm
Ljungby FIK Lag 07
07 Ljungby FIK Lag 07
Stina Johansson
Ljungby FIK Lag 08
08 Ljungby FIK Lag 08
Wilma Haglund (Utom tävlan)
Oskarshamns SK/ Ruda IF Lag F13
08 Oskarshamns SK/ Ruda IF Lag F13
Sanna Bremer
Skruvs IF Lag F13
07 Skruvs IF Lag F13
Esmeralda Eisner
Stensjöns IF Lag F13
08 Stensjöns IF Lag F13
Tyra Stening
Wärnamo SK Lag F13
08 Wärnamo SK Lag F13

Antal deltagare: 19

F13 600 m

SB PB
Maja Berglund
Eksjö Södra IK Lag F13
08 Eksjö Södra IK Lag F13
Molly Kleinvall (Utom tävlan)
FIK Färjestaden / Högby IF Lag F13
08 FIK Färjestaden / Högby IF Lag F13
Irma Westh
Habo FIF-04 F13 Lag 1
07 Habo FIF-04 F13 Lag 1
Nike Blomberg
Habo FIF-04 F13 Lag 2
08 Habo FIF-04 F13 Lag 2
Thea Larsson
Hovslätts IK Lag F13
08 Hovslätts IK Lag F13
Alma Winroth
IFK Växjö Lag 08 F13
08 IFK Växjö Lag 08 F13
Alva Sandgren
IFK Växjö Lag Blå
07 IFK Växjö Lag Blå
Ebba Färm
IFK Växjö Lag Vit
07 IFK Växjö Lag Vit
Matilda Grahn
IK Hakarpspojkarna Lag F13
07 IK Hakarpspojkarna Lag F13
Alva Tillback
IK Hinden Lag F13
07 IK Hinden Lag F13
Elin Johansson
IK Sisu Lag F13
08 IK Sisu Lag F13
Nova Olsson (Utom tävlan)
KA2 IF F13 Lag 1
08 KA2 IF F13 Lag 1
Lilly Loggner (Utom tävlan)
KA2 IF F13 Lag 2
07 KA2 IF F13 Lag 2
Molly Palm
Ljungby FIK Lag 07
07 Ljungby FIK Lag 07
Elsa Wiesel
Ljungby FIK Lag 08
08 Ljungby FIK Lag 08
Wilma Haglund (Utom tävlan)
Oskarshamns SK/ Ruda IF Lag F13
08 Oskarshamns SK/ Ruda IF Lag F13
Gerda Medin
Skruvs IF Lag F13
08 Skruvs IF Lag F13
Edith Brandt
Wärnamo SK Lag F13
08 Wärnamo SK Lag F13

Antal deltagare: 18

F13 5x60 m

SB PB
Lag F13
Sara Björklund -07
Maja Berglund -08
Ottilia Thorell -08
Julia Elofsson -07
Siri Vrethammar -07

Eksjö Södra IK Lag F13
Eksjö Södra IK Lag F13
Färjestaden/ Högby Lag F13 (Utom tävlan)
FIK Färjestaden / Högby IF Lag F13
FIK Färjestaden / Högby IF Lag F13
Lag 1
Habo FIF-04 F13 Lag 1
Habo FIF-04 F13 Lag 1
Lag 2
Habo FIF-04 F13 Lag 2
Habo FIF-04 F13 Lag 2
Lag F13
Hovslätts IK Lag F13
Hovslätts IK Lag F13
Lag 08 F13
IFK Växjö Lag 08 F13
IFK Växjö Lag 08 F13
Lag 07 Blå
IFK Växjö Lag Blå
IFK Växjö Lag Blå
Lag 07 Vit
IFK Växjö Lag Vit
IFK Växjö Lag Vit
Lag F13
IK Hakarpspojkarna Lag F13
IK Hakarpspojkarna Lag F13
Lag F13
IK Hinden Lag F13
IK Hinden Lag F13
Lag F13
IK Sisu Lag F13
IK Sisu Lag F13
KA2 IF lag 1 (Utom tävlan)
KA2 IF F13 Lag 1
KA2 IF F13 Lag 1
KA2 IF lag 2 (Utom tävlan)
KA2 IF F13 Lag 2
KA2 IF F13 Lag 2
Ljungby FIK lag 1
Ljungby FIK Lag 07
Ljungby FIK Lag 07
Ljungby FIK lag 2
Ljungby FIK Lag 08
Ljungby FIK Lag 08
Oskarshamn/ Ruda Lag F13 (Utom tävlan)
Ebba Lindström -08
Wilma Haglund -08
Milla Ulfsdotter -08
Erna Jonsson -08
Patrissa Pridaen -12 Oskarshamns SK/ Ruda IF Lag 2

Oskarshamns SK/ Ruda IF Lag F13
Oskarshamns SK/ Ruda IF Lag F13
Skruvs IF lag 1
Skruvs IF Lag F13
Skruvs IF Lag F13
Stensjöns IF lag 1
Stensjöns IF Lag F13
Stensjöns IF Lag F13
Wärnamo SK lag 1
Wärnamo SK Lag F13
Wärnamo SK Lag F13

Antal deltagare: 19

F13 Höjd

SB PB
Sara Björklund
Eksjö Södra IK Lag F13
07 Eksjö Södra IK Lag F13
Tuva Grimheden (Utom tävlan)
FIK Färjestaden / Högby IF Lag F13
07 FIK Färjestaden / Högby IF Lag F13
Olivia Andersson
Habo FIF-04 F13 Lag 1
07 Habo FIF-04 F13 Lag 1
Nike Blomberg
Habo FIF-04 F13 Lag 2
08 Habo FIF-04 F13 Lag 2
Ida Ståhlgren
Hovslätts IK Lag F13
07 Hovslätts IK Lag F13
Selma Hagelberg
IFK Växjö Lag 08 F13
08 IFK Växjö Lag 08 F13
Vilma Persson
IFK Växjö Lag Blå
07 IFK Växjö Lag Blå
Nellie Grankvist
IFK Växjö Lag Vit
07 IFK Växjö Lag Vit
Märta Wernersson
IK Hakarpspojkarna Lag F13
07 IK Hakarpspojkarna Lag F13
Natalie Rantzer
IK Hinden Lag F13
07 IK Hinden Lag F13
Alice Hernberg
IK Sisu Lag F13
07 IK Sisu Lag F13
Hedvig Lindbergh (Utom tävlan)
KA2 IF F13 Lag 1
07 KA2 IF F13 Lag 1
Anna Westerlund (Utom tävlan)
KA2 IF F13 Lag 2
07 KA2 IF F13 Lag 2
Emma Sjödal
Ljungby FIK Lag 07
07 Ljungby FIK Lag 07
Smilla Stenqvist
Ljungby FIK Lag 08
08 Ljungby FIK Lag 08
Ebba Lindström (Utom tävlan)
Oskarshamns SK/ Ruda IF Lag F13
08 Oskarshamns SK/ Ruda IF Lag F13
Saga Simonsson
Skruvs IF Lag F13
08 Skruvs IF Lag F13
Alice Rylander
Stensjöns IF Lag F13
08 Stensjöns IF Lag F13
Julia Pettersson
Wärnamo SK Lag F13
07 Wärnamo SK Lag F13

Antal deltagare: 19

F13 Längd Hoppzon

SB PB
Siri Vrethammar
Eksjö Södra IK Lag F13
07 Eksjö Södra IK Lag F13
Elvira Sohlberg (Utom tävlan)
FIK Färjestaden / Högby IF Lag F13
08 FIK Färjestaden / Högby IF Lag F13
Olivia Andersson
Habo FIF-04 F13 Lag 1
07 Habo FIF-04 F13 Lag 1
Anna Elwing
Habo FIF-04 F13 Lag 2
08 Habo FIF-04 F13 Lag 2
Thea Larsson
Hovslätts IK Lag F13
08 Hovslätts IK Lag F13
Siri Elingfors
IFK Växjö Lag 08 F13
08 IFK Växjö Lag 08 F13
Alva Sandgren
IFK Växjö Lag Blå
07 IFK Växjö Lag Blå
Elin Sundbom
IFK Växjö Lag Vit
07 IFK Växjö Lag Vit
Wilma Blom
IK Hakarpspojkarna Lag F13
07 IK Hakarpspojkarna Lag F13
Natalie Rantzer
IK Hinden Lag F13
07 IK Hinden Lag F13
Alice Hernberg
IK Sisu Lag F13
07 IK Sisu Lag F13
Hedvig Lindbergh (Utom tävlan)
KA2 IF F13 Lag 1
07 KA2 IF F13 Lag 1
Siri Zetterdahl (Utom tävlan)
KA2 IF F13 Lag 2
07 KA2 IF F13 Lag 2
Moa Johannesson
Ljungby FIK Lag 07
07 Ljungby FIK Lag 07
Tinja Strandmark
Ljungby FIK Lag 08
08 Ljungby FIK Lag 08
Milla Ulfsdotter (Utom tävlan)
Oskarshamns SK/ Ruda IF Lag F13
08 Oskarshamns SK/ Ruda IF Lag F13
Julia Falk
Skruvs IF Lag F13
07 Skruvs IF Lag F13
Matilda Bergkvist
Stensjöns IF Lag F13
08 Stensjöns IF Lag F13
Stina Ståhl
Wärnamo SK Lag F13
07 Wärnamo SK Lag F13

Antal deltagare: 19

F13 Kula Vikt: 2,0kg

SB PB
Ottilia Thorell
Eksjö Södra IK Lag F13
08 Eksjö Södra IK Lag F13
Isabell Hermansson (Utom tävlan)
FIK Färjestaden / Högby IF Lag F13
08 FIK Färjestaden / Högby IF Lag F13
Misa Widetoft
Habo FIF-04 F13 Lag 1
07 Habo FIF-04 F13 Lag 1
Matilda Johansson
Habo FIF-04 F13 Lag 2
08 Habo FIF-04 F13 Lag 2
Clara Gudmundsson
Hovslätts IK Lag F13
08 Hovslätts IK Lag F13
Moa Hultkvist
IFK Växjö Lag 08 F13
08 IFK Växjö Lag 08 F13
Alva Hedin
IFK Växjö Lag Blå
07 IFK Växjö Lag Blå
Thea Rönnmark
IFK Växjö Lag Vit
07 IFK Växjö Lag Vit
Matilda Grahn
IK Hakarpspojkarna Lag F13
07 IK Hakarpspojkarna Lag F13
Maya Olsson
IK Hinden Lag F13
07 IK Hinden Lag F13
Stella Wendahl
IK Sisu Lag F13
08 IK Sisu Lag F13
Vilma Klang (Utom tävlan)
KA2 IF F13 Lag 1
07 KA2 IF F13 Lag 1
Astrid Wadman (Utom tävlan)
KA2 IF F13 Lag 2
08 KA2 IF F13 Lag 2
Moa Johannesson
Ljungby FIK Lag 07
07 Ljungby FIK Lag 07
Nova Andersson
Ljungby FIK Lag 08
08 Ljungby FIK Lag 08
Erna Jonsson (Utom tävlan)
Oskarshamns SK/ Ruda IF Lag F13
08 Oskarshamns SK/ Ruda IF Lag F13
Engla Zobal Medin
Skruvs IF Lag F13
07 Skruvs IF Lag F13
Alice Rylander
Stensjöns IF Lag F13
08 Stensjöns IF Lag F13
Rut Sjölin
Wärnamo SK Lag F13
07 Wärnamo SK Lag F13

Antal deltagare: 19

F13 Spjut Vikt: 400g

SB PB
Julia Elofsson
Eksjö Södra IK Lag F13
07 Eksjö Södra IK Lag F13
Isabell Hermansson (Utom tävlan)
FIK Färjestaden / Högby IF Lag F13
08 FIK Färjestaden / Högby IF Lag F13
Tuva Sköld
Habo FIF-04 F13 Lag 1
07 Habo FIF-04 F13 Lag 1
Matilda Johansson
Habo FIF-04 F13 Lag 2
08 Habo FIF-04 F13 Lag 2
Esther Uppenberg
Hovslätts IK Lag F13
07 Hovslätts IK Lag F13
Vera Undin Cederberg
IFK Växjö Lag 08 F13
08 IFK Växjö Lag 08 F13
Alva Hedin
IFK Växjö Lag Blå
07 IFK Växjö Lag Blå
Nellie Grankvist
IFK Växjö Lag Vit
07 IFK Växjö Lag Vit
Ida Gustavsson
IK Hakarpspojkarna Lag F13
08 IK Hakarpspojkarna Lag F13
Manon Hinz
IK Hinden Lag F13
07 IK Hinden Lag F13
Matilda Fägerskjöld
IK Sisu Lag F13
08 IK Sisu Lag F13
Vilma Klang (Utom tävlan)
KA2 IF F13 Lag 1
07 KA2 IF F13 Lag 1
Anna Westerlund (Utom tävlan)
KA2 IF F13 Lag 2
07 KA2 IF F13 Lag 2
Emma Sjödal
Ljungby FIK Lag 07
07 Ljungby FIK Lag 07
Stina Johansson
Ljungby FIK Lag 08
08 Ljungby FIK Lag 08
Milla Ulfsdotter (Utom tävlan)
Oskarshamns SK/ Ruda IF Lag F13
08 Oskarshamns SK/ Ruda IF Lag F13
Engla Zobal Medin
Skruvs IF Lag F13
07 Skruvs IF Lag F13
Esmeralda Eisner
Stensjöns IF Lag F13
08 Stensjöns IF Lag F13
Stina Ståhl
Wärnamo SK Lag F13
07 Wärnamo SK Lag F13

Antal deltagare: 19

P13 60 m

SB PB
Rickard Bergstrand
Eksjö Södra IK Lag P13
07 Eksjö Södra IK Lag P13
Erik Petersson
FIK Färjestaden Lag P13
07 FIK Färjestaden Lag P13
Isak Sandström
Habo FIF-04 P13 Lag 1
07 Habo FIF-04 P13 Lag 1
Edvin Einarsson
Högby IF Lag P13
08 Högby IF Lag P13
Felix Gunnarsson
IFK Växjö Lag 07
07 IFK Växjö Lag 07
Oscar Rosenberg
IFK Växjö Lag 08 P13
08 IFK Växjö Lag 08 P13
Cameron Gibbs
IK Hakarpspojkarna Lag P13
08 IK Hakarpspojkarna Lag P13
Erik Sethsson
IK Sisu Lag P13
07 IK Sisu Lag P13
David Eklund (Utom tävlan)
KA2 IF Lag P13
08 KA2 IF Lag P13
Jonathan Evertsson (Utom tävlan)
Oskarshamns SK/ Ruda IF Lag P13
08 Oskarshamns SK/ Ruda IF Lag P13
Casper Andersson
Wärnamo SK Lag P13
07 Wärnamo SK Lag P13

Antal deltagare: 11

P13 200 m

SB PB
Anders Almerheim
Eksjö Södra IK Lag P13
08 Eksjö Södra IK Lag P13
Otto Esberg
FIK Färjestaden Lag P13
07 FIK Färjestaden Lag P13
Theodor Rogö
Habo FIF-04 P13 Lag 1
08 Habo FIF-04 P13 Lag 1
Petter Nylander
Högby IF Lag P13
07 Högby IF Lag P13
Oliver Braunias
IFK Växjö Lag 07
07 IFK Växjö Lag 07
Elias Karlsson
IFK Växjö Lag 08 P13
08 IFK Växjö Lag 08 P13
Cameron Gibbs
IK Hakarpspojkarna Lag P13
08 IK Hakarpspojkarna Lag P13
Viktor Fabisch
IK Sisu Lag P13
08 IK Sisu Lag P13
Uno Stål (Utom tävlan)
KA2 IF Lag P13
08 KA2 IF Lag P13
Thitinan Pridaen (Utom tävlan)
Oskarshamns SK/ Ruda IF Lag P13
08 Oskarshamns SK/ Ruda IF Lag P13
Edvin Svensson
Wärnamo SK Lag P13
07 Wärnamo SK Lag P13

Antal deltagare: 11

P13 600 m

SB PB
Anders Almerheim
Eksjö Södra IK Lag P13
08 Eksjö Södra IK Lag P13
Erik Blomgren
FIK Färjestaden Lag P13
07 FIK Färjestaden Lag P13
Theodor Rogö
Habo FIF-04 P13 Lag 1
08 Habo FIF-04 P13 Lag 1
Petter Nylander
Högby IF Lag P13
07 Högby IF Lag P13
Liam Belo Da Silva
IFK Växjö Lag 07
07 IFK Växjö Lag 07
Måns Hyltsten
IFK Växjö Lag 08 P13
08 IFK Växjö Lag 08 P13
Emil Mennborg
IK Hakarpspojkarna Lag P13
08 IK Hakarpspojkarna Lag P13
Melvin Fabisch
IK Sisu Lag P13
08 IK Sisu Lag P13
Emil Jacobsson (Utom tävlan)
KA2 IF Lag P13
07 KA2 IF Lag P13
Thitinan Pridaen (Utom tävlan)
Oskarshamns SK/ Ruda IF Lag P13
08 Oskarshamns SK/ Ruda IF Lag P13
Arvid Nord
Wärnamo SK Lag P13
08 Wärnamo SK Lag P13

Antal deltagare: 11

P13 5x60 m

SB PB
Lag P13
Anders Almerheim -08
Noel Svensson Swärdh -07
Robin Martinsson -07
Joel Selldén -07
Rickard Bergstrand -07

Eksjö Södra IK Lag P13
Eksjö Södra IK Lag P13
Lag P13
FIK Färjestaden Lag P13
FIK Färjestaden Lag P13
Lag P13
Habo FIF-04 P13 Lag 1
Habo FIF-04 P13 Lag 1
Lag P13
Högby IF Lag P13
Högby IF Lag P13
Lag 07
IFK Växjö Lag 07
IFK Växjö Lag 07
Lag 08 P13
IFK Växjö Lag 08 P13
IFK Växjö Lag 08 P13
Lag P13
IK Hakarpspojkarna Lag P13
IK Hakarpspojkarna Lag P13
Lag P13
IK Sisu Lag P13
IK Sisu Lag P13
KA2 IF lag 1
KA2 IF Lag P13
KA2 IF Lag P13
Oskarshamns/ Ruda Lag P13 (Utom tävlan)
Oskarshamns SK/ Ruda IF Lag P13
Oskarshamns SK/ Ruda IF Lag P13
Wärnamo SK lag 1
Wärnamo SK Lag P13
Wärnamo SK Lag P13

Antal deltagare: 11

P13 Höjd

SB PB
Rickard Bergstrand
Eksjö Södra IK Lag P13
07 Eksjö Södra IK Lag P13
Erik Petersson
FIK Färjestaden Lag P13
07 FIK Färjestaden Lag P13
Olle Thulin
Habo FIF-04 P13 Lag 1
09 Habo FIF-04 P13 Lag 1
Edvin Persson
Högby IF Lag P13
07 Högby IF Lag P13
Hugo Sjösten
IFK Växjö Lag 07
07 IFK Växjö Lag 07
Albin Fagerberg
IFK Växjö Lag 08 P13
08 IFK Växjö Lag 08 P13
Isac Andersson
IK Hakarpspojkarna Lag P13
08 IK Hakarpspojkarna Lag P13
Samuel Mörk
IK Sisu Lag P13
07 IK Sisu Lag P13
Emil Jacobsson (Utom tävlan)
KA2 IF Lag P13
07 KA2 IF Lag P13
Thitinan Pridaen (Utom tävlan)
Oskarshamns SK/ Ruda IF Lag P13
08 Oskarshamns SK/ Ruda IF Lag P13
Casper Andersson
Wärnamo SK Lag P13
07 Wärnamo SK Lag P13

Antal deltagare: 11

P13 Längd Hoppzon

SB PB
Robin Martinsson
Eksjö Södra IK Lag P13
07 Eksjö Södra IK Lag P13
Otto Ejderstedt
FIK Färjestaden Lag P13
07 FIK Färjestaden Lag P13
Isak Sandström
Habo FIF-04 P13 Lag 1
07 Habo FIF-04 P13 Lag 1
Edvin Persson
Högby IF Lag P13
07 Högby IF Lag P13
Gustav Johansson
IFK Växjö Lag 07
07 IFK Växjö Lag 07
Elias Karlsson
IFK Växjö Lag 08 P13
08 IFK Växjö Lag 08 P13
Emil Mennborg
IK Hakarpspojkarna Lag P13
08 IK Hakarpspojkarna Lag P13
Göte Tollström
IK Sisu Lag P13
07 IK Sisu Lag P13
Uno Stål (Utom tävlan)
KA2 IF Lag P13
08 KA2 IF Lag P13
Alex Forsell (Utom tävlan)
Oskarshamns SK/ Ruda IF Lag P13
08 Oskarshamns SK/ Ruda IF Lag P13
Elias Andersson
Wärnamo SK Lag P13
07 Wärnamo SK Lag P13

Antal deltagare: 11

P13 Kula Vikt: 2,0kg

SB PB
Robin Martinsson
Eksjö Södra IK Lag P13
07 Eksjö Södra IK Lag P13
Otto Ejderstedt
FIK Färjestaden Lag P13
07 FIK Färjestaden Lag P13
Wille Häll
Habo FIF-04 P13 Lag 1
08 Habo FIF-04 P13 Lag 1
Hugo Ryden
Högby IF Lag P13
08 Högby IF Lag P13
Kevin Nordin
IFK Växjö Lag 07
07 IFK Växjö Lag 07
Wilton Schough
IFK Växjö Lag 08 P13
08 IFK Växjö Lag 08 P13
Edvin Manderhjelm
IK Hakarpspojkarna Lag P13
08 IK Hakarpspojkarna Lag P13
Samuel Mörk
IK Sisu Lag P13
07 IK Sisu Lag P13
Wilson Sjöström (Utom tävlan)
KA2 IF Lag P13
07 KA2 IF Lag P13
Alex Forsell (Utom tävlan)
Oskarshamns SK/ Ruda IF Lag P13
08 Oskarshamns SK/ Ruda IF Lag P13
Elias Andersson
Wärnamo SK Lag P13
07 Wärnamo SK Lag P13

Antal deltagare: 11

P13 Spjut Vikt: 400g

SB PB
Neo Rostedt
Eksjö Södra IK Lag P13
08 Eksjö Södra IK Lag P13
Erik Blomgren
FIK Färjestaden Lag P13
07 FIK Färjestaden Lag P13
Wille Häll
Habo FIF-04 P13 Lag 1
08 Habo FIF-04 P13 Lag 1
Hugo Ryden
Högby IF Lag P13
08 Högby IF Lag P13
Kevin Nordin
IFK Växjö Lag 07
07 IFK Växjö Lag 07
Wilton Schough
IFK Växjö Lag 08 P13
08 IFK Växjö Lag 08 P13
Edvin Manderhjelm
IK Hakarpspojkarna Lag P13
08 IK Hakarpspojkarna Lag P13
Erik Sethsson
IK Sisu Lag P13
07 IK Sisu Lag P13
Wilson Sjöström (Utom tävlan)
KA2 IF Lag P13
07 KA2 IF Lag P13
Jonathan Evertsson (Utom tävlan)
Oskarshamns SK/ Ruda IF Lag P13
08 Oskarshamns SK/ Ruda IF Lag P13
Viggo Ihreborn
Wärnamo SK Lag P13
08 Wärnamo SK Lag P13

Antal deltagare: 11

Totalt antal deltagare: 368

Totalt antal starter: 503