Startlista

Maximångkampen
Våxnäshallen, Karlstad   2021-11-13

Totalt antal deltagare: 92

Totalt antal starter: 92

U8 Trekamp

60m, längd (zon), kula(2Kg)

# SB PBAvprickad online
150 Harry Dong
Danderyds SK
14 Danderyds SK Nej
151 Victor Frykholm
IF Göta Karlstad
14 IF Göta Karlstad Nej
152 Einar Ruuth
IF Göta Karlstad
14 IF Göta Karlstad Nej
153 Isabelle Eidersten
IFK Mora FIK
14 IFK Mora FIK Nej
154 Michaela Munter
Kils AIK
14 Kils AIK Nej
155 Alicia Sjödin
Kils AIK
14 Kils AIK Nej
156 Elsa Torin
Kils AIK
14 Kils AIK Nej

Antal deltagare: 7

U9 Trekamp

60m, längd (zon), kula(2Kg)

# SB PBAvprickad online
157 Adele de Melo Wäseby
IF Göta Karlstad
13 IF Göta Karlstad Nej
160 Julia Karlsson
IF Göta Karlstad
13 IF Göta Karlstad Nej
161 Anton Kjellgren
IF Göta Karlstad
13 IF Göta Karlstad Nej
162 Wille Nilsson
IF Göta Karlstad
13 IF Göta Karlstad Nej
163 Wilfred Täpp
IF Göta Karlstad
13 IF Göta Karlstad Nej
164 Ville Åhs
IF Göta Karlstad
13 IF Göta Karlstad Nej
165 Mira Hägg
Kils AIK
13 Kils AIK Nej
166 Loui Högberg
Kils AIK
13 Kils AIK Nej

Antal deltagare: 8

U10 Trekamp

60m, längd (zon), kula(2Kg)

# SB PBAvprickad online
170 Alicia Andersson Lernman
IF Göta Karlstad
12 IF Göta Karlstad 10 10 Nej
171 Viktor Herrlin
IF Göta Karlstad
12 IF Göta Karlstad Nej
172 Hampus Holmgren
IF Göta Karlstad
12 IF Göta Karlstad 10 10 Nej
173 Ella Jern
IF Göta Karlstad
12 IF Göta Karlstad Nej
174 Rikard Nordh
IF Göta Karlstad
12 IF Göta Karlstad Nej
175 Valter Ruuth
IF Göta Karlstad
12 IF Göta Karlstad Nej
176 Kevin Eidersten
IFK Mora FIK
12 IFK Mora FIK Nej
177 Wilma Adler
Kils AIK
12 Kils AIK Nej
178 Lovisa Lundström
Kils AIK
12 Kils AIK Nej
179 Lucas Munter
Kils AIK
12 Kils AIK Nej
180 Frej Myrefur
Kils AIK
12 Kils AIK Nej
181 Tove Fredin
Lidköpings IS
12 Lidköpings IS Nej
182 Linus Hammae
Ørje IL (NOR)
12 Ørje IL (NOR) Nej
183 Filippa Jacobsen
Ørje IL (NOR)
12 Ørje IL (NOR) Nej
184 Timian Tjensvoll
Ørje IL (NOR)
12 Ørje IL (NOR) Nej

Antal deltagare: 15

U11 Fyrkamp

60m,Höjd, längd(Zon), Kula 2(kg)

# SB PBAvprickad online
185 Oliver Dimming
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad Nej
186 Clara Enberg
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad Nej
187 Julius Gescef
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad Nej
188 Ábel Halász
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad Nej
189 Linnea Hansson
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad Nej
191 Agnes Karlsson
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad Nej
192 Freja Karlsson
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad Nej
193 Valdemar Karlsson
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad Nej
194 Liam Olsson
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad Nej
195 Sofia Stjernlöf
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 9 9 Nej
196 Evelina Täpp
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad Nej
198 Arvid Öberg
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad Nej
199 Ellie Gustafsson
Kils AIK
11 Kils AIK Nej
200 Emma Mathiasson
Kils AIK
11 Kils AIK Nej
201 Edwin Zethson
Kils AIK
11 Kils AIK Nej
202 Emil Allvin
Leksands FIK
11 Leksands FIK Nej

Antal deltagare: 16

U12 Fyrkamp

60m,Höjd, längd(Zon), Kula

# SB PBAvprickad online
203 Hanwen Dong
Danderyds SK
10 Danderyds SK Nej
204 Frida Bäcklund
IF Göta Karlstad
10 IF Göta Karlstad Nej
205 Tora Forslund
IF Göta Karlstad
10 IF Göta Karlstad Nej
206 Hugo Forssten
IF Göta Karlstad
10 IF Göta Karlstad Nej
207 AnaÌs Isaksson
IF Göta Karlstad
10 IF Göta Karlstad Nej
208 Ebba Karlsson
IF Göta Karlstad
10 IF Göta Karlstad 9 9 Nej
209 Molly Lindén
IF Göta Karlstad
10 IF Göta Karlstad Nej
210 Filip Nordh
IF Göta Karlstad
10 IF Göta Karlstad Nej
211 Elina Åhser
IF Göta Karlstad
10 IF Göta Karlstad Nej
212 Tuva Kjellgren
IFK Kristinehamn
10 IFK Kristinehamn Nej
213 Hanna Rimstad
Raumnes & Årnes IL (NOR)
10 Raumnes & Årnes IL (NOR) Nej
214 Julia Karlsson
Säffle FIK
10 Säffle FIK 9 9 Nej
215 Lisa-Marie Finstad
Vestby IL (NOR)
10 Vestby IL (NOR) Nej
216 Alicia Ivarsson
Ørje IL (NOR)
10 Ørje IL (NOR) Nej
217 Alice Svala
Ørje IL (NOR)
10 Ørje IL (NOR) Nej

Antal deltagare: 15

U13 Fyrkamp

60m,Höjd, längd(Zon), Kula

# SB PBAvprickad online
218 Sofia Hägg
Finspångs AIK
09 Finspångs AIK Nej
219 Mira Andersson Lernman
IF Göta Karlstad
09 IF Göta Karlstad 10 10 Nej
220 Siri Frisk
IF Göta Karlstad
09 IF Göta Karlstad Nej
221 Lisa Holmgren
IF Göta Karlstad
09 IF Göta Karlstad 9 Nej
222 Ella Högman Skager
IF Göta Karlstad
09 IF Göta Karlstad Nej
223 Signe Johansson
IF Göta Karlstad
09 IF Göta Karlstad Nej
226 Axel Lundqvist
IF Göta Karlstad
09 IF Göta Karlstad Nej
227 My Olsson
IF Göta Karlstad
09 IF Göta Karlstad Nej
228 Erla Persson Eriksson
IF Göta Karlstad
09 IF Göta Karlstad Nej
229 Ellen Rinnemo
IF Göta Karlstad
09 IF Göta Karlstad Nej
230 Mathilde Åhs
IF Göta Karlstad
09 IF Göta Karlstad Nej
231 Tiril Gustavsson
Kils AIK
09 Kils AIK Nej
232 Julia Hillerström
Kils AIK
09 Kils AIK Nej
233 Maja Sundmar
Kils AIK
09 Kils AIK Nej
234 Elin Abelin
Säffle FIK
09 Säffle FIK 9 9 Nej
235 Elin Wittemyr
Säffle FIK
09 Säffle FIK Nej

Antal deltagare: 16

U14 Fyrkamp

60m,Höjd, längd, Kula

# SB PBAvprickad online
236 Robin Carlson
IF Göta Karlstad
08 IF Göta Karlstad Nej
237 Matilda Linden
IF Göta Karlstad
08 IF Göta Karlstad Nej
238 Nathalie Wiman Ahlsetdt
IF Göta Karlstad
08 IF Göta Karlstad Nej
239 Tuvali Åhser
IF Göta Karlstad
08 IF Göta Karlstad Nej
240 Evelina Olsson
IFK Sunne
08 IFK Sunne Nej
241 Evelina Bönström
Kils AIK
08 Kils AIK Nej
243 Mi Westlund
Kils AIK
08 Kils AIK Nej
244 Mercedes Melbye
Ørje IL (NOR)
08 Ørje IL (NOR) 10 Nej

Antal deltagare: 8

U15 Fyrkamp

60m,Höjd, längd, Kula

# SB PBAvprickad online
245 Marcial Zetterfeldt
Finspångs AIK
07 Finspångs AIK Nej
246 Leo Blomberg
IF Göta Karlstad
07 IF Göta Karlstad Nej
248 Matilda Ivarsson
IF Göta Karlstad
07 IF Göta Karlstad Nej
250 Agnes Kjellgren
IFK Kristinehamn
07 IFK Kristinehamn Nej
251 Elin Rubertsson
IFK Kristinehamn
07 IFK Kristinehamn Nej
252 Albin Westlund
Kils AIK
07 Kils AIK Nej
254 Alma Ivarsson
Ørje IL (NOR)
07 Ørje IL (NOR) Nej

Antal deltagare: 7