Startlista

Öppna Terräng-DM Uppland 2021
Elljusspåret/terrängspåret vid Rimbo SOK:s klubbstuga, Rimbo   2021-10-02

Totalt antal deltagare: 65

Totalt antal starter: 65

Kvinnor 4 km

# SB PBAvprickad online
Amanda Venngren
Östervåla IF
89 Östervåla IF Nej

Antal deltagare: 1

F19 4 km

# SB PBAvprickad online
Sofia Amini
Upsala IF
03 Upsala IF Nej
Maja Björnsson
Upsala IF
03 Upsala IF Nej

Antal deltagare: 2

F17 4 km

# SB PBAvprickad online
Lowa Branth
Upsala IF
05 Upsala IF Nej
Ida Franzon
Upsala IF
05 Upsala IF Nej
Felicia Jansson
Upsala IF
05 Upsala IF Nej
Ida Knutsson
Upsala IF
04 Upsala IF Nej
Emelie Lenke
Upsala IF
05 Upsala IF Nej
Elsa Sundqvist
Upsala IF
05 Upsala IF Nej

Antal deltagare: 6

F15 4 km

# SB PBAvprickad online
Nova Bäckström
Upsala IF
07 Upsala IF Nej
Clara Knutsson
Upsala IF
06 Upsala IF Nej
Emelie Öhman
Upsala IF
07 Upsala IF 18:00.00 18:00.00 Nej
Lina Garbell
Östhammar FI
07 Östhammar FI Nej

Antal deltagare: 4

F12 2 km

# SB PBAvprickad online
Klara Gunnarsson
Alunda SK
09 Alunda SK Nej
Disa Mandorf
Bålsta IK
10 Bålsta IK 8:35.00 Nej
Cajsa Persson
LK Roslagen
09 LK Roslagen Nej
Lovis Backman
Östervåla IF
09 Östervåla IF Nej
Molly Joelsson
Östervåla IF
09 Östervåla IF Nej

Antal deltagare: 5

Män 4 km

# SB PBAvprickad online
Oscar Karell
LK Roslagen
91 LK Roslagen Nej
Edvin Linus
LK Roslagen
01 LK Roslagen Nej
Edvin Karlström
Rehns BK
91 Rehns BK Nej
Mika Sällinen
Ununge IF
83 Ununge IF 15:43.49 Nej
Björn Seifert
Upsala IF
96 Upsala IF Nej

Antal deltagare: 5

P19 4 km

# SB PBAvprickad online
John Ettemo
Gottsunda IF
03 Gottsunda IF Nej

Antal deltagare: 1

P17 4 km

# SB PBAvprickad online
Elias Axelsson
Upsala IF
04 Upsala IF Nej
Gustav Vising
Östervåla IF
04 Östervåla IF Nej

Antal deltagare: 2

P15 4 km

# SB PBAvprickad online
David Hedrén
LK Roslagen
06 LK Roslagen Nej
Emil Henriksnäs
Upsala IF
07 Upsala IF Nej
Felix Johnsson
Upsala IF
06 Upsala IF Nej
Emil Kellgren
Upsala IF
07 Upsala IF Nej
Truls Linhäll
Upsala IF
06 Upsala IF Nej
Benjamin Winninge
Upsala IF
07 Upsala IF Nej

Antal deltagare: 6

P12 2 km

# SB PBAvprickad online
Leo Mandorf
Bålsta IK
12 Bålsta IK 8:35.00 Nej
Melker Brodén
Östervåla IF
09 Östervåla IF Nej

Antal deltagare: 2

Veteraner Kvinnor 4 km

# SB PBAvprickad online
Elisabeth Mandorf
Bålsta IK
76 Bålsta IK 17:44.00 Nej
Karin Cleve Ettemo
Gottsunda IF
70 Gottsunda IF Nej
Carola Eriksson
LK Roslagen
80 LK Roslagen Nej
Ulrica Hägglund
LK Roslagen
76 LK Roslagen Nej
Louise Johansson
LK Roslagen
75 LK Roslagen Nej
Marianne Smedmark
LK Roslagen
74 LK Roslagen Nej
Ulrika Eklöf
Uppsala LK
68 Uppsala LK Nej
Eva Hallin
Uppsala LK
59 Uppsala LK Nej
Lotta Ottosson
Uppsala LK
65 Uppsala LK Nej
Ewa Wahlberg
Uppsala LK
55 Uppsala LK Nej
Åsa Knutsson
Upsala IF
74 Upsala IF Nej

Antal deltagare: 11

Veteraner Män 4 km

# SB PBAvprickad online
Robert Thorslund
Bålsta IK
76 Bålsta IK Nej
Bo Roger Nordström
Dala-Järna IK
60 Dala-Järna IK 20:45.00 Nej
Fredrik Carpentsier
LK Roslagen
73 LK Roslagen Nej
Markus Ekeblad
LK Roslagen
80 LK Roslagen Nej
Torbjörn Folkesson
LK Roslagen
63 LK Roslagen Nej
Anders Hjertén
LK Roslagen
67 LK Roslagen Nej
Tomas Jennerstål
LK Roslagen
74 LK Roslagen Nej
Tommy Lindberg
LK Roslagen
69 LK Roslagen Nej
Jörgen Lindh
LK Roslagen
69 LK Roslagen Nej
Christer Mattsson
LK Roslagen
65 LK Roslagen Nej
Mikael Tennare
LK Roslagen
61 LK Roslagen Nej
Per Åsberg
LK Roslagen
68 LK Roslagen Nej
Arne Olsson
Roslagens Triathlon IF
55 Roslagens Triathlon IF Nej
Jakob Hedberg
Uppsala LK
72 Uppsala LK 15:00.00 15:00.00 Nej
Svante Fransson
Upsala IF
72 Upsala IF Nej
Rickard Knutsson
Upsala IF
71 Upsala IF Nej
Svante Lenke
Upsala IF
69 Upsala IF Nej
Johan Lindberg
Upsala IF
80 Upsala IF Nej
Björn Johansson
Östervåla IF
66 Östervåla IF Nej
Joakim Wicksell
Östervåla IF
85 Östervåla IF Nej

Antal deltagare: 20