Startlista

Distriktsfinaler Stockholm 12-14 år
Trollbäckens IP, Trollbäcken   2021-08-28 - 2021-08-29

Totalt antal deltagare: 77

Totalt antal starter: 380

F14 80 m

# SB PBAvprickad online
Amilia Jergmar
Boo IF
07 Boo IF 11.11 11.11 Nej
Norah Hamberg
Bromma IF
07 Bromma IF 11.05 11.05 Nej
Molly Lindell
Bromma IF
07 Bromma IF 11.86 11.86 Nej
Matilda Borg
Hammarby IF
07 Hammarby IF 10.54 10.54 Nej
Ebba Wennebjer
Hammarby IF
07 Hammarby IF 11.13 11.13 Nej
Alba Boric
Hanvikens SK
07 Hanvikens SK 10.88 10.88 Nej
Edit Holmberg
Hellas FK
07 Hellas FK 10.63 10.63 Nej
Ulrika Lomakka
Hellas FK
07 Hellas FK 11.06 11.06 Nej
Elise Tengroth
Hellas FK
07 Hellas FK Nej
Filippa Kopparhed
Hässelby SK
07 Hässelby SK Nej
Vera Mattsson
Hässelby SK
07 Hässelby SK Nej
My Susenbeth
Hässelby SK
07 Hässelby SK Nej
Edith Grimheden
Mälarhöjdens IK
07 Mälarhöjdens IK 12.27 12.27 Nej
Wilma Herranen
Mälarhöjdens IK
07 Mälarhöjdens IK 11.10 Nej
Judith Nielsén
Mälarhöjdens IK
07 Mälarhöjdens IK 10.61 10.61 Nej
Vera Duhlin
Tullinge FI
07 Tullinge FI 12.10 11.78 Nej
Ida Bonow
Turebergs FK
07 Turebergs FK 11.16 11.16 Nej
Evelina Larsson
Turebergs FK
07 Turebergs FK 11.48 11.48 Nej
Tilde Norrbrand
Turebergs FK
07 Turebergs FK 11.29 11.29 Nej
Beate Pott
Turebergs FK
07 Turebergs FK 10.67 10.67 Nej
Ida Borglund
Täby IS
07 Täby IS 11.90 11.90 Nej
Alma Hallsten
Täby IS
07 Täby IS Nej
Ella Nilsson
Täby IS
07 Täby IS 11.09 11.09 Nej

Antal deltagare: 23

F14 300 m

# SB PBAvprickad online
Matilda Borg
Hammarby IF
07 Hammarby IF Nej
Ulrika Lomakka
Hellas FK
07 Hellas FK Nej
Filippa Kopparhed
Hässelby SK
07 Hässelby SK Nej
Judith Nielsén
Mälarhöjdens IK
07 Mälarhöjdens IK Nej
Ida Bonow
Turebergs FK
07 Turebergs FK 46.37 46.37 Nej
Ottilia Alvarsson
Täby IS
07 Täby IS Nej
Ida Borglund
Täby IS
07 Täby IS Nej
Alma Hallsten
Täby IS
07 Täby IS Nej
Ella Nilsson
Täby IS
07 Täby IS Nej

Antal deltagare: 9

F14 800 m

# SB PBAvprickad online
Matilda Borg
Hammarby IF
07 Hammarby IF 2:16.23 2:16.23 Nej
Ottilia Alvarsson
Täby IS
07 Täby IS 2:19.98 2:19.98 Nej

Antal deltagare: 2

F14 2000 m

# SB PBAvprickad online
Anastasia Rozhkova
Tullinge FI
07 Tullinge FI 7:36.07 Nej
Ottilia Alvarsson
Täby IS
07 Täby IS Nej

Antal deltagare: 2

F14 80 m häck

Höjd: 76,2cm

# SB PBAvprickad online
Amilia Jergmar
Boo IF
07 Boo IF 12.69 12.69 Nej
Matilda Borg
Hammarby IF
07 Hammarby IF Nej
Ebba Wennebjer
Hammarby IF
07 Hammarby IF Nej
Vera Mattsson
Hässelby SK
07 Hässelby SK 13.54 13.54 Nej
Judith Nielsén
Mälarhöjdens IK
07 Mälarhöjdens IK 12.92 12.92 Nej
Nova Raitis
Spårvägens FK
07 Spårvägens FK Nej
Ida Bonow
Turebergs FK
07 Turebergs FK 13.82 13.82 Nej
Tilde Norrbrand
Turebergs FK
07 Turebergs FK 13.13 13.13 Nej
Beate Pott
Turebergs FK
07 Turebergs FK 12.98 12.52 Nej
Emmie Wedin
Turebergs FK
07 Turebergs FK 12.83 12.83 Nej
Alma Hallsten
Täby IS
07 Täby IS Nej

Antal deltagare: 11

F14 300 m häck

Höjd: 76,2cm

# SB PBAvprickad online
Ebba Inngul
Hellas FK
07 Hellas FK Nej
Judith Nielsén
Mälarhöjdens IK
07 Mälarhöjdens IK 54.40 54.40 Nej

Antal deltagare: 2

F14 Höjd

# SB PBAvprickad online
Amilia Jergmar
Boo IF
07 Boo IF 147 150 Nej
Norah Hamberg
Bromma IF
07 Bromma IF 138 138 Nej
Ebba Wennebjer
Hammarby IF
07 Hammarby IF 158 Nej
Alba Boric
Hanvikens SK
07 Hanvikens SK 138 141 Nej
Ebba Inngul
Hellas FK
07 Hellas FK 141 150 Nej
Filippa Kopparhed
Hässelby SK
07 Hässelby SK Nej
Vera Mattsson
Hässelby SK
07 Hässelby SK 142 142 Nej
Wilma Herranen
Mälarhöjdens IK
07 Mälarhöjdens IK 157 Nej
Nova Raitis
Spårvägens FK
07 Spårvägens FK 151 151 Nej
Ida Borglund
Täby IS
07 Täby IS 143 147 Nej
Alma Hallsten
Täby IS
07 Täby IS 152 152 Nej
Frida Heljestrand
Täby IS
07 Täby IS 128 136 Nej

Antal deltagare: 12

F14 Stav

# SB PBAvprickad online
Molly Lindell
Bromma IF
07 Bromma IF 225 225 Nej
My Susenbeth
Hässelby SK
07 Hässelby SK 148 Nej
Beate Pott
Turebergs FK
07 Turebergs FK 330 330 Nej
Emmie Wedin
Turebergs FK
07 Turebergs FK Nej

Antal deltagare: 4

F14 Längd

# SB PBAvprickad online
Amilia Jergmar
Boo IF
07 Boo IF 4.60 4.75 Nej
Norah Hamberg
Bromma IF
07 Bromma IF 4.67 4.67 Nej
Molly Lindell
Bromma IF
07 Bromma IF 3.85 3.85 Nej
Matilda Borg
Hammarby IF
07 Hammarby IF 4.83 4.83 Nej
Ebba Wennebjer
Hammarby IF
07 Hammarby IF 4.84 Nej
Alba Boric
Hanvikens SK
07 Hanvikens SK 4.76 4.76 Nej
Edit Holmberg
Hellas FK
07 Hellas FK 5.21 5.21 Nej
Ulrika Lomakka
Hellas FK
07 Hellas FK 4.90 4.90 Nej
Elise Tengroth
Hellas FK
07 Hellas FK Nej
Filippa Kopparhed
Hässelby SK
07 Hässelby SK Nej
Vera Mattsson
Hässelby SK
07 Hässelby SK 4.38 4.38 Nej
My Susenbeth
Hässelby SK
07 Hässelby SK 3.47 3.47 Nej
Edith Grimheden
Mälarhöjdens IK
07 Mälarhöjdens IK 3.80 3.87 Nej
Wilma Herranen
Mälarhöjdens IK
07 Mälarhöjdens IK 4.78 Nej
Nova Raitis
Spårvägens FK
07 Spårvägens FK 4.78 4.78 Nej
Vera Duhlin
Tullinge FI
07 Tullinge FI 4.07 4.45 Nej
Ida Bonow
Turebergs FK
07 Turebergs FK 4.41 4.41 Nej
Evelina Larsson
Turebergs FK
07 Turebergs FK 4.48 4.48 Nej
Tilde Norrbrand
Turebergs FK
07 Turebergs FK 4.53 4.54 Nej
Beate Pott
Turebergs FK
07 Turebergs FK 5.16 5.16 Nej
Emmie Wedin
Turebergs FK
07 Turebergs FK 5.05 5.05 Nej
Ida Borglund
Täby IS
07 Täby IS 4.40 4.40 Nej
Alma Hallsten
Täby IS
07 Täby IS 4.08 4.08 Nej
Ella Nilsson
Täby IS
07 Täby IS 4.34 4.34 Nej

Antal deltagare: 24

F14 Tresteg

# SB PBAvprickad online
Norah Hamberg
Bromma IF
07 Bromma IF 9.51 9.51 Nej
Alba Boric
Hanvikens SK
07 Hanvikens SK 9.58 9.58 Nej
Edit Holmberg
Hellas FK
07 Hellas FK 11.25 11.25 Nej
Ulrika Lomakka
Hellas FK
07 Hellas FK 10.13 9.75 Nej
Elise Tengroth
Hellas FK
07 Hellas FK 7.09 Nej
Wilma Herranen
Mälarhöjdens IK
07 Mälarhöjdens IK Nej
Ida Bonow
Turebergs FK
07 Turebergs FK 9.08 9.08 Nej
Evelina Larsson
Turebergs FK
07 Turebergs FK Nej
Tilde Norrbrand
Turebergs FK
07 Turebergs FK 9.92 Nej
Emmie Wedin
Turebergs FK
07 Turebergs FK 10.70 10.70 Nej
Ida Borglund
Täby IS
07 Täby IS 9.51 9.60 Nej

Antal deltagare: 11

F14 Kula

Vikt: 3,0kg

# SB PBAvprickad online
Amilia Jergmar
Boo IF
07 Boo IF 11.48 11.48 Nej
Norah Hamberg
Bromma IF
07 Bromma IF 9.43 9.43 Nej
Ebba Wennebjer
Hammarby IF
07 Hammarby IF 9.99 9.99 Nej
Alba Boric
Hanvikens SK
07 Hanvikens SK 9.11 9.11 Nej
Beatrice Lindberg
Hellas FK
07 Hellas FK 7.93 7.93 Nej
Elise Tengroth
Hellas FK
07 Hellas FK 6.68 Nej
Vera Mattsson
Hässelby SK
07 Hässelby SK 7.30 Nej
My Susenbeth
Hässelby SK
07 Hässelby SK Nej
Ida Bonow
Turebergs FK
07 Turebergs FK 8.57 8.57 Nej
Evelina Larsson
Turebergs FK
07 Turebergs FK 7.91 7.91 Nej
Elin Runemar
Turebergs FK
07 Turebergs FK 13.06 13.06 Nej
Frida Heljestrand
Täby IS
07 Täby IS 8.52 8.52 Nej

Antal deltagare: 12

F14 Diskus

Vikt: 0,75kg

# SB PBAvprickad online
Amilia Jergmar
Boo IF
07 Boo IF Nej
Matilda Borg
Hammarby IF
07 Hammarby IF Nej
Beatrice Lindberg
Hellas FK
07 Hellas FK Nej
Elise Tengroth
Hellas FK
07 Hellas FK 15.62 Nej
Evelina Larsson
Turebergs FK
07 Turebergs FK Nej
Elin Runemar
Turebergs FK
07 Turebergs FK 30.29 30.29 Nej
Ida Borglund
Täby IS
07 Täby IS Nej
Frida Heljestrand
Täby IS
07 Täby IS Nej

Antal deltagare: 8

F14 Slägga

Vikt: 3,0kg

# SB PBAvprickad online
Matilda Borg
Hammarby IF
07 Hammarby IF Nej
Beatrice Lindberg
Hellas FK
07 Hellas FK Nej
Elise Tengroth
Hellas FK
07 Hellas FK 19.91 Nej
My Susenbeth
Hässelby SK
07 Hässelby SK 17.84 17.84 Nej
Wilma Herranen
Mälarhöjdens IK
07 Mälarhöjdens IK Nej
Evelina Larsson
Turebergs FK
07 Turebergs FK 22.49 Nej
Elin Runemar
Turebergs FK
07 Turebergs FK 47.18 47.18 Nej
Ida Borglund
Täby IS
07 Täby IS Nej
Alma Hallsten
Täby IS
07 Täby IS Nej
Frida Heljestrand
Täby IS
07 Täby IS 24.59 24.59 Nej

Antal deltagare: 10

F14 Spjut

Vikt: 500g

# SB PBAvprickad online
Amilia Jergmar
Boo IF
07 Boo IF 32.46 32.46 Nej
Norah Hamberg
Bromma IF
07 Bromma IF 28.61 28.61 Nej
Matilda Borg
Hammarby IF
07 Hammarby IF 26.58 26.58 Nej
Ebba Wennebjer
Hammarby IF
07 Hammarby IF Nej
Elise Tengroth
Hellas FK
07 Hellas FK 11.85 Nej
My Susenbeth
Hässelby SK
07 Hässelby SK 13.62 13.62 Nej
Ida Bonow
Turebergs FK
07 Turebergs FK 24.87 24.87 Nej
Evelina Larsson
Turebergs FK
07 Turebergs FK 24.85 24.85 Nej
Tilde Norrbrand
Turebergs FK
07 Turebergs FK 29.25 29.25 Nej

Antal deltagare: 9

F13 60 m

# SB PBAvprickad online
Noomi Karboub
Bromma IF
08 Bromma IF 9.24 9.24 Nej
Sofia Sahlén Martín
Bromma IF
08 Bromma IF 9.22 Nej
Antonia van Uelft
Bromma IF
08 Bromma IF Nej
Elin Nordlund
Hammarby IF
08 Hammarby IF 8.58 Nej
Saga Berg Ojeda
Turebergs FK
08 Turebergs FK 8.90 8.90 Nej
Julia Sandler Djerf
Turebergs FK
08 Turebergs FK 9.17 9.17 Nej
Elisabeth Teearu
Turebergs FK
08 Turebergs FK 8.46 8.46 Nej
Ebba Borglund
Täby IS
08 Täby IS 8.37 8.37 Nej
Ebba Dahlström
Täby IS
08 Täby IS 8.37 8.37 Nej

Antal deltagare: 9

F13 200 m

# SB PBAvprickad online
Noomi Karboub
Bromma IF
08 Bromma IF 31.13 Nej
Sofia Sahlén Martín
Bromma IF
08 Bromma IF 29.33 29.33 Nej
Elin Nordlund
Hammarby IF
08 Hammarby IF 29.44 Nej
My Lindberg
Hellas FK
08 Hellas FK 29.09 29.09 Nej
Nadja Nori
Huddinge AIS
08 Huddinge AIS 30.01 Nej
Judit Hagerfors
Mälarhöjdens IK
08 Mälarhöjdens IK 32.33 Nej
Julia Sandler Djerf
Turebergs FK
08 Turebergs FK 30.72 30.72 Nej
Elisabeth Teearu
Turebergs FK
08 Turebergs FK Nej
Ebba Dahlström
Täby IS
08 Täby IS 28.07 28.07 Nej
Stella Weissenborn
Täby IS
08 Täby IS 29.64 29.64 Nej

Antal deltagare: 10

F13 600 m

# SB PBAvprickad online
Noomi Karboub
Bromma IF
08 Bromma IF 1:51.02 1:48.71 Nej
Nadja Nori
Huddinge AIS
08 Huddinge AIS 1:49.84 1:49.84 Nej
Agnes Parmhed
Tullinge FI
08 Tullinge FI 2:03.98 Nej
Julia Sandler Djerf
Turebergs FK
08 Turebergs FK 1:57.66 1:57.66 Nej
Stella Weissenborn
Täby IS
08 Täby IS 1:48.70 1:48.70 Nej

Antal deltagare: 5

F13 1500 m

# SB PBAvprickad online
Noomi Karboub
Bromma IF
08 Bromma IF Nej
Hanna Vikström
Täby IS
08 Täby IS Nej
Stella Weissenborn
Täby IS
08 Täby IS Nej

Antal deltagare: 3

F13 60 m häck

Höjd: 68,6cm

# SB PBAvprickad online
Sofia Sahlén Martín
Bromma IF
08 Bromma IF 11.43 11.02 Nej
Elin Nordlund
Hammarby IF
08 Hammarby IF 9.76 Nej
My Lindberg
Hellas FK
08 Hellas FK 10.28 10.28 Nej
Saga Berg Ojeda
Turebergs FK
08 Turebergs FK 10.20 10.20 Nej
Ebba Borglund
Täby IS
08 Täby IS 9.97 9.97 Nej

Antal deltagare: 5

F13 200 m häck

Höjd: 68,6cm

# SB PBAvprickad online
Elin Nordlund
Hammarby IF
08 Hammarby IF 33.92 Nej
My Lindberg
Hellas FK
08 Hellas FK 32.78 32.78 Nej
Nadja Nori
Huddinge AIS
08 Huddinge AIS 32.88 32.88 Nej
Saga Berg Ojeda
Turebergs FK
08 Turebergs FK Nej
Ebba Dahlström
Täby IS
08 Täby IS Nej

Antal deltagare: 5

F13 Höjd

# SB PBAvprickad online
Antonia van Uelft
Bromma IF
08 Bromma IF 126 Nej

Antal deltagare: 1

F13 Stav

# SB PBAvprickad online
Noomi Karboub
Bromma IF
08 Bromma IF 175 175 Nej
Antonia van Uelft
Bromma IF
08 Bromma IF 175 175 Nej
My Lindberg
Hellas FK
08 Hellas FK 220 220 Nej

Antal deltagare: 3

F13 Längd

Hoppzon

# SB PBAvprickad online
Noomi Karboub
Bromma IF
08 Bromma IF 4.42 4.42 Nej
Sofia Sahlén Martín
Bromma IF
08 Bromma IF 3.90 4.05 Nej
Judit Hagerfors
Mälarhöjdens IK
08 Mälarhöjdens IK 4.12 4.12 Nej
Ester Wikfeldt
Mälarhöjdens IK
08 Mälarhöjdens IK 4.55 4.55 Nej
Julia Sandler Djerf
Turebergs FK
08 Turebergs FK 4.32 4.32 Nej
Elisabeth Teearu
Turebergs FK
08 Turebergs FK 4.96 Nej
Ebba Borglund
Täby IS
08 Täby IS 5.11 5.11 Nej
Ebba Dahlström
Täby IS
08 Täby IS 4.83 4.83 Nej

Antal deltagare: 8

F13 Tresteg

Hoppzon

# SB PBAvprickad online
Noomi Karboub
Bromma IF
08 Bromma IF Nej
Sofia Sahlén Martín
Bromma IF
08 Bromma IF 8.47 Nej
Elin Nordlund
Hammarby IF
08 Hammarby IF 9.49 Nej
My Lindberg
Hellas FK
08 Hellas FK 9.56 9.56 Nej
Julia Sandler Djerf
Turebergs FK
08 Turebergs FK 7.61 Nej
Elisabeth Teearu
Turebergs FK
08 Turebergs FK 9.02 Nej
Ebba Borglund
Täby IS
08 Täby IS 9.72 Nej
Ebba Dahlström
Täby IS
08 Täby IS 8.41 Nej

Antal deltagare: 8

F13 Kula

Vikt: 2,0kg

# SB PBAvprickad online
Sofia Sahlén Martín
Bromma IF
08 Bromma IF 9.18 9.18 Nej
Antonia van Uelft
Bromma IF
08 Bromma IF 8.83 8.83 Nej
Elin Nordlund
Hammarby IF
08 Hammarby IF 9.17 9.17 Nej
Ebba Borglund
Täby IS
08 Täby IS 11.41 11.41 Nej
Stella Weissenborn
Täby IS
08 Täby IS 11.10 11.10 Nej

Antal deltagare: 5

F13 Diskus

Vikt: 0,6kg

# SB PBAvprickad online
Antonia van Uelft
Bromma IF
08 Bromma IF Nej
Elin Nordlund
Hammarby IF
08 Hammarby IF 15.50 Nej

Antal deltagare: 2

F13 Slägga

Vikt: 2,0kg

# SB PBAvprickad online
Antonia van Uelft
Bromma IF
08 Bromma IF Nej
Elin Nordlund
Hammarby IF
08 Hammarby IF 22.02 Nej
Stella Weissenborn
Täby IS
08 Täby IS 29.52 29.52 Nej

Antal deltagare: 3

F13 Spjut

Vikt: 400g

# SB PBAvprickad online
Antonia van Uelft
Bromma IF
08 Bromma IF Nej
Elin Nordlund
Hammarby IF
08 Hammarby IF 23.31 23.31 Nej

Antal deltagare: 2

F12 60 m

# SB PBAvprickad online
Cornelia Cedergren
Danderyds SK
09 Danderyds SK 8.89 8.89 Nej
Leia Finbom Höglund
Hammarby IF
09 Hammarby IF 9.85 9.75 Nej
Malva Lönn
Hammarby IF
09 Hammarby IF 8.35 8.35 Nej
Matilda Danielsson
Tullinge FI
09 Tullinge FI 9.43 9.43 Nej
Miranda Nordmark Niska
Tullinge FI
09 Tullinge FI 9.08 9.08 Nej
Molly Envall
Turebergs FK
09 Turebergs FK 8.42 8.42 Nej
Tuva Eckerberg
Täby IS
09 Täby IS 8.42 8.42 Nej
Juni Rudberg
Täby IS
09 Täby IS 9.51 9.66 Nej
Vera Stolpen
Täby IS
09 Täby IS 9.16 9.16 Nej

Antal deltagare: 9

F12 200 m

# SB PBAvprickad online
Cornelia Cedergren
Danderyds SK
09 Danderyds SK Nej
Leia Finbom Höglund
Hammarby IF
09 Hammarby IF 36.19 Nej
Malva Lönn
Hammarby IF
09 Hammarby IF 28.66 Nej
Tyra Sternlind
Hammarby IF
09 Hammarby IF Nej
Matilda Danielsson
Tullinge FI
09 Tullinge FI Nej
Miranda Nordmark Niska
Tullinge FI
09 Tullinge FI Nej
Molly Envall
Turebergs FK
09 Turebergs FK 28.67 28.67 Nej
Tuva Eckerberg
Täby IS
09 Täby IS 28.42 28.42 Nej
Juni Rudberg
Täby IS
09 Täby IS 30.96 30.96 Nej
Vera Stolpen
Täby IS
09 Täby IS Nej

Antal deltagare: 10

F12 600 m

# SB PBAvprickad online
Juni Rudberg
Täby IS
09 Täby IS 2:01.51 Nej

Antal deltagare: 1

F12 60 m häck

Höjd: 68,6cm

# SB PBAvprickad online
Malva Lönn
Hammarby IF
09 Hammarby IF 10.09 10.09 Nej
Molly Envall
Turebergs FK
09 Turebergs FK 10.48 10.48 Nej
Tuva Eckerberg
Täby IS
09 Täby IS 10.21 10.21 Nej
Vera Stolpen
Täby IS
09 Täby IS 10.78 10.78 Nej

Antal deltagare: 4

F12 200 m häck

Höjd: 68,6cm

# SB PBAvprickad online
Malva Lönn
Hammarby IF
09 Hammarby IF Nej
Tyra Sternlind
Hammarby IF
09 Hammarby IF Nej
Tuva Eckerberg
Täby IS
09 Täby IS Nej
Vera Stolpen
Täby IS
09 Täby IS Nej

Antal deltagare: 4

F12 Höjd

# SB PBAvprickad online
Leia Finbom Höglund
Hammarby IF
09 Hammarby IF 120 120 Nej
Malva Lönn
Hammarby IF
09 Hammarby IF 136 141 Nej
Molly Envall
Turebergs FK
09 Turebergs FK 132 132 Nej
Juni Rudberg
Täby IS
09 Täby IS 232 Nej
Vera Stolpen
Täby IS
09 Täby IS 136 136 Nej

Antal deltagare: 5

F12 Stav

# SB PBAvprickad online
Leia Finbom Höglund
Hammarby IF
09 Hammarby IF Nej
Tyra Sternlind
Hammarby IF
09 Hammarby IF Nej
Tuva Eckerberg
Täby IS
09 Täby IS Nej
Juni Rudberg
Täby IS
09 Täby IS Nej

Antal deltagare: 4

F12 Längd

Hoppzon

# SB PBAvprickad online
Leia Finbom Höglund
Hammarby IF
09 Hammarby IF 3.48 3.65 Nej
Malva Lönn
Hammarby IF
09 Hammarby IF 5.18 5.18 Nej
Tyra Sternlind
Hammarby IF
09 Hammarby IF 4.82 4.82 Nej
Matilda Danielsson
Tullinge FI
09 Tullinge FI 3.71 3.71 Nej
Miranda Nordmark Niska
Tullinge FI
09 Tullinge FI 4.08 4.08 Nej
Molly Envall
Turebergs FK
09 Turebergs FK 4.64 4.64 Nej
Tuva Eckerberg
Täby IS
09 Täby IS 4.79 4.79 Nej
Juni Rudberg
Täby IS
09 Täby IS 4.14 4.14 Nej
Vera Stolpen
Täby IS
09 Täby IS 4.42 4.42 Nej

Antal deltagare: 9

F12 Tresteg

Hoppzon

# SB PBAvprickad online
Leia Finbom Höglund
Hammarby IF
09 Hammarby IF Nej
Malva Lönn
Hammarby IF
09 Hammarby IF Nej
Tyra Sternlind
Hammarby IF
09 Hammarby IF Nej
Molly Envall
Turebergs FK
09 Turebergs FK 10.00 10.00 Nej
Tuva Eckerberg
Täby IS
09 Täby IS Nej
Juni Rudberg
Täby IS
09 Täby IS Nej
Vera Stolpen
Täby IS
09 Täby IS Nej

Antal deltagare: 7

F12 Kula

Vikt: 2,0kg

# SB PBAvprickad online
Leia Finbom Höglund
Hammarby IF
09 Hammarby IF 6.35 6.35 Nej
Malva Lönn
Hammarby IF
09 Hammarby IF 10.72 10.72 Nej
Tyra Sternlind
Hammarby IF
09 Hammarby IF 10.42 10.42 Nej
Juni Rudberg
Täby IS
09 Täby IS 7.63 7.63 Nej

Antal deltagare: 4

F12 Diskus

Vikt: 0,6kg

# SB PBAvprickad online
Leia Finbom Höglund
Hammarby IF
09 Hammarby IF Nej
Malva Lönn
Hammarby IF
09 Hammarby IF 24.40 24.57 Nej
Tyra Sternlind
Hammarby IF
09 Hammarby IF 21.70 21.70 Nej
Juni Rudberg
Täby IS
09 Täby IS 17.15 17.15 Nej

Antal deltagare: 4

F12 Slägga

Vikt: 2,0kg

# SB PBAvprickad online
Leia Finbom Höglund
Hammarby IF
09 Hammarby IF Nej
Malva Lönn
Hammarby IF
09 Hammarby IF 18.55 Nej
Tyra Sternlind
Hammarby IF
09 Hammarby IF 25.84 Nej

Antal deltagare: 3

F12 Spjut

Vikt: 400g

# SB PBAvprickad online
Leia Finbom Höglund
Hammarby IF
09 Hammarby IF Nej
Tyra Sternlind
Hammarby IF
09 Hammarby IF 23.40 23.40 Nej
Tuva Eckerberg
Täby IS
09 Täby IS Nej
Vera Stolpen
Täby IS
09 Täby IS Nej

Antal deltagare: 4

P14 80 m

# SB PBAvprickad online
Matteus Edetoft
Danderyds SK
07 Danderyds SK 11.49 11.49 Nej
Irving Lind
Hässelby SK
07 Hässelby SK Nej
Jakob Lennermark
Turebergs FK
07 Turebergs FK 10.46 10.46 Nej

Antal deltagare: 3

P14 300 m

# SB PBAvprickad online
Matteus Edetoft
Danderyds SK
07 Danderyds SK Nej
Jakob Lennermark
Turebergs FK
07 Turebergs FK 40.99 40.99 Nej

Antal deltagare: 2

P14 800 m

# SB PBAvprickad online
Leo Papinski
Täby IS
07 Täby IS 2:12.31 2:12.31 Nej

Antal deltagare: 1

P14 2000 m

# SB PBAvprickad online
Leo Papinski
Täby IS
07 Täby IS 6:36.87 6:36.87 Nej

Antal deltagare: 1

P14 1500 m hinder

Höjd: 76,2cm

# SB PBAvprickad online
Leo Papinski
Täby IS
07 Täby IS Nej

Antal deltagare: 1

P14 80 m häck

Höjd: 84,0cm

# SB PBAvprickad online
Jakob Lennermark
Turebergs FK
07 Turebergs FK 12.94 12.94 Nej

Antal deltagare: 1

P14 300 m häck

Höjd: 76,2cm

# SB PBAvprickad online
Jakob Lennermark
Turebergs FK
07 Turebergs FK 45.09 45.09 Nej

Antal deltagare: 1

P14 Höjd

# SB PBAvprickad online
Irving Lind
Hässelby SK
07 Hässelby SK 150 150 Nej

Antal deltagare: 1

P14 Längd

# SB PBAvprickad online
Matteus Edetoft
Danderyds SK
07 Danderyds SK Nej
Irving Lind
Hässelby SK
07 Hässelby SK 4.77 4.77 Nej

Antal deltagare: 2

P14 Tresteg

# SB PBAvprickad online
Irving Lind
Hässelby SK
07 Hässelby SK Nej

Antal deltagare: 1

P14 Kula

Vikt: 4,0kg

# SB PBAvprickad online
Irving Lind
Hässelby SK
07 Hässelby SK 10.79 10.79 Nej

Antal deltagare: 1

P14 Diskus

Vikt: 1,0kg

# SB PBAvprickad online
Irving Lind
Hässelby SK
07 Hässelby SK Nej

Antal deltagare: 1

P14 Slägga

Vikt: 4,0kg

# SB PBAvprickad online
Josef Agerhäll
Hässelby SK
07 Hässelby SK 24.96 24.96 Nej

Antal deltagare: 1

P14 Spjut

Vikt: 600g

# SB PBAvprickad online
Irving Lind
Hässelby SK
07 Hässelby SK 37.74 37.74 Nej

Antal deltagare: 1

P13 60 m

# SB PBAvprickad online
Oskar Thews
Bromma IF
08 Bromma IF 9.19 9.07 Nej
William Strömberg
Turebergs FK
08 Turebergs FK 9.56 Nej

Antal deltagare: 2

P13 200 m

# SB PBAvprickad online
Oskar Thews
Bromma IF
08 Bromma IF 31.37 Nej
William Strömberg
Turebergs FK
08 Turebergs FK Nej

Antal deltagare: 2

P13 1500 m

# SB PBAvprickad online
Sebastian Stagh
IFK Lidingö
08 IFK Lidingö 4:37.31 Nej

Antal deltagare: 1

P13 60 m häck

Höjd: 76.2cm

# SB PBAvprickad online
Edwin Larripa Taxell
Hässelby SK
08 Hässelby SK 10.13 10.13 Nej
Levi Back
Turebergs FK
08 Turebergs FK 9.81 9.81 Nej

Antal deltagare: 2

P13 200 m häck

Höjd: 68,6cm

# SB PBAvprickad online
Edwin Larripa Taxell
Hässelby SK
08 Hässelby SK Nej
Levi Back
Turebergs FK
08 Turebergs FK 31.55 31.55 Nej

Antal deltagare: 2

P13 Höjd

# SB PBAvprickad online
Oskar Thews
Bromma IF
08 Bromma IF 142 Nej
Edwin Larripa Taxell
Hässelby SK
08 Hässelby SK 158 158 Nej
Levi Back
Turebergs FK
08 Turebergs FK 152 152 Nej

Antal deltagare: 3

P13 Stav

# SB PBAvprickad online
Edwin Larripa Taxell
Hässelby SK
08 Hässelby SK 235 235 Nej
Levi Back
Turebergs FK
08 Turebergs FK 350 350 Nej

Antal deltagare: 2

P13 Längd

Hoppzon

# SB PBAvprickad online
Oskar Thews
Bromma IF
08 Bromma IF 4.18 4.58 Nej
Levi Back
Turebergs FK
08 Turebergs FK 5.03 5.03 Nej
William Strömberg
Turebergs FK
08 Turebergs FK 4.42 4.42 Nej

Antal deltagare: 3

P13 Tresteg

Hoppzon

# SB PBAvprickad online
Oskar Thews
Bromma IF
08 Bromma IF 8.91 Nej

Antal deltagare: 1

P13 Kula

Vikt: 3,0kg

# SB PBAvprickad online
Edwin Larripa Taxell
Hässelby SK
08 Hässelby SK 10.67 10.67 Nej
Levi Back
Turebergs FK
08 Turebergs FK 11.14 11.14 Nej
William Strömberg
Turebergs FK
08 Turebergs FK 10.99 10.99 Nej

Antal deltagare: 3

P13 Diskus

Vikt: 0,6kg

# SB PBAvprickad online
Levi Back
Turebergs FK
08 Turebergs FK 22.03 Nej
William Strömberg
Turebergs FK
08 Turebergs FK 28.53 28.53 Nej

Antal deltagare: 2

P13 Slägga

Vikt: 3,0kg

# SB PBAvprickad online
William Strömberg
Turebergs FK
08 Turebergs FK 27.82 27.82 Nej

Antal deltagare: 1

P13 Spjut

Vikt: 400g

# SB PBAvprickad online
Edwin Larripa Taxell
Hässelby SK
08 Hässelby SK 38.88 Nej
Levi Back
Turebergs FK
08 Turebergs FK 41.60 41.60 Nej

Antal deltagare: 2

P12 60 m

# SB PBAvprickad online
Marcus Edetoft
Danderyds SK
10 Danderyds SK 10.35 Nej
Jonatan Borg
Hammarby IF
09 Hammarby IF 8.69 8.69 Nej
Theodor Gutke
Hammarby IF
09 Hammarby IF 8.83 8.83 Nej
Morgan Källqvist
Hammarby IF
09 Hammarby IF 10.41 10.41 Nej
Filip Svanehav
Hammarby IF
09 Hammarby IF 9.48 9.48 Nej
Kevin Wahlström
Hammarby IF
09 Hammarby IF Nej

Antal deltagare: 6

P12 200 m

# SB PBAvprickad online
Jonatan Borg
Hammarby IF
09 Hammarby IF Nej
Theodor Gutke
Hammarby IF
09 Hammarby IF 29:02.44 29:02.44 Nej
Morgan Källqvist
Hammarby IF
09 Hammarby IF 37.49 Nej

Antal deltagare: 3

P12 600 m

# SB PBAvprickad online
Marcus Edetoft
Danderyds SK
10 Danderyds SK Nej
Theodor Gutke
Hammarby IF
09 Hammarby IF 1:49.03 1:49.03 Nej
Morgan Källqvist
Hammarby IF
09 Hammarby IF 1:56.22 1:56.22 Nej
Love Willén Holgersson
IFK Lidingö
09 IFK Lidingö 1:52.74 1:52.74 Nej

Antal deltagare: 4

P12 1500 m

# SB PBAvprickad online
Morgan Källqvist
Hammarby IF
09 Hammarby IF Nej
Love Willén Holgersson
IFK Lidingö
09 IFK Lidingö Nej

Antal deltagare: 2

P12 60 m häck

Höjd: 76.2cm

# SB PBAvprickad online
Jonatan Borg
Hammarby IF
09 Hammarby IF 12.22 12.22 Nej
Theodor Gutke
Hammarby IF
09 Hammarby IF 10.33 10.33 Nej
Morgan Källqvist
Hammarby IF
09 Hammarby IF 13.30 Nej
Nils Grufman
Täby IS
09 Täby IS 11.31 11.31 Nej

Antal deltagare: 4

P12 200 m häck

Höjd: 68,6cm

# SB PBAvprickad online
Jonatan Borg
Hammarby IF
09 Hammarby IF Nej
Theodor Gutke
Hammarby IF
09 Hammarby IF Nej
Morgan Källqvist
Hammarby IF
09 Hammarby IF Nej
Nils Grufman
Täby IS
09 Täby IS Nej

Antal deltagare: 4

P12 Höjd

# SB PBAvprickad online
Theodor Gutke
Hammarby IF
09 Hammarby IF 152 152 Nej
Morgan Källqvist
Hammarby IF
09 Hammarby IF 125 Nej
Filip Svanehav
Hammarby IF
09 Hammarby IF 132 132 Nej
Love Willén Holgersson
IFK Lidingö
09 IFK Lidingö 136 136 Nej
Folke Duhlin
Tullinge FI
09 Tullinge FI 130 133 Nej
Nils Grufman
Täby IS
09 Täby IS 140 140 Nej

Antal deltagare: 6

P12 Stav

# SB PBAvprickad online
Jumanne Hackett
Hammarby IF
09 Hammarby IF Nej
Filip Svanehav
Hammarby IF
09 Hammarby IF Nej
Nils Grufman
Täby IS
09 Täby IS Nej

Antal deltagare: 3

P12 Längd

Hoppzon

# SB PBAvprickad online
Jonatan Borg
Hammarby IF
09 Hammarby IF 4.66 4.66 Nej
Theodor Gutke
Hammarby IF
09 Hammarby IF 4.81 4.81 Nej
Morgan Källqvist
Hammarby IF
09 Hammarby IF 3.43 Nej
Filip Svanehav
Hammarby IF
09 Hammarby IF 3.77 Nej
Kevin Wahlström
Hammarby IF
09 Hammarby IF Nej
Folke Duhlin
Tullinge FI
09 Tullinge FI 4.30 4.30 Nej
Nils Grufman
Täby IS
09 Täby IS 4.55 4.55 Nej

Antal deltagare: 7

P12 Tresteg

Hoppzon

# SB PBAvprickad online
Jonatan Borg
Hammarby IF
09 Hammarby IF 9.23 9.23 Nej
Theodor Gutke
Hammarby IF
09 Hammarby IF 9.82 9.82 Nej
Morgan Källqvist
Hammarby IF
09 Hammarby IF 6.53 Nej
Nils Grufman
Täby IS
09 Täby IS Nej

Antal deltagare: 4

P12 Kula

Vikt: 3,0kg

# SB PBAvprickad online
Jumanne Hackett
Hammarby IF
09 Hammarby IF 9.00 9.00 Nej
Morgan Källqvist
Hammarby IF
09 Hammarby IF Nej
Love Willén Holgersson
IFK Lidingö
09 IFK Lidingö 7.37 7.37 Nej
Nils Grufman
Täby IS
09 Täby IS 8.51 8.51 Nej

Antal deltagare: 4

P12 Diskus

Vikt: 0,6kg

# SB PBAvprickad online
Jonatan Borg
Hammarby IF
09 Hammarby IF 18.03 18.03 Nej
Jumanne Hackett
Hammarby IF
09 Hammarby IF 24.32 24.32 Nej
Morgan Källqvist
Hammarby IF
09 Hammarby IF Nej
Love Willén Holgersson
IFK Lidingö
09 IFK Lidingö 22.11 22.11 Nej
Nils Grufman
Täby IS
09 Täby IS Nej

Antal deltagare: 5

P12 Slägga

Vikt: 3,0kg

# SB PBAvprickad online
Jonatan Borg
Hammarby IF
09 Hammarby IF Nej
Jumanne Hackett
Hammarby IF
09 Hammarby IF Nej
Morgan Källqvist
Hammarby IF
09 Hammarby IF Nej

Antal deltagare: 3

P12 Spjut

Vikt: 400g

# SB PBAvprickad online
Jonatan Borg
Hammarby IF
09 Hammarby IF 23.02 23.02 Nej
Theodor Gutke
Hammarby IF
09 Hammarby IF 22.31 22.31 Nej
Jumanne Hackett
Hammarby IF
09 Hammarby IF Nej
Morgan Källqvist
Hammarby IF
09 Hammarby IF Nej
Nils Grufman
Täby IS
09 Täby IS Nej

Antal deltagare: 5