Startlista

Malmö Summer Tour 1 juli
Heleneholms IP, Malmö   2020-07-01

öppen klass 60 m

SB PB
Selma Ford
Heleneholms IF
07 Heleneholms IF 8.98
Eric Noghi
Heleneholms IF
07 Heleneholms IF 9.31 9.31
Linnea Skog
Heleneholms IF
08 Heleneholms IF
Sigge Thor
Heleneholms IF
07 Heleneholms IF
Loke Bergström
Malmö AI
08 Malmö AI 8.95 8.95
Ellen Birgander
Malmö AI
07 Malmö AI 8.79
Tilde Bladh
Malmö AI
08 Malmö AI 9.00
Aina Buric
Malmö AI
07 Malmö AI 8.81
Ebba Elm
Malmö AI
08 Malmö AI 8.96 8.96
Saga Falck
Malmö AI
07 Malmö AI 8.89 8.63
Eric Hansson
Malmö AI
07 Malmö AI 9.37 9.37
Maja Ingvarsson
Malmö AI
07 Malmö AI 8.51
Oskar Jönsson
Malmö AI
08 Malmö AI 9.80
Olle Lindberg
Malmö AI
08 Malmö AI 9.20
Elsa Lundquist
Malmö AI
07 Malmö AI 9.89 9.89
Theo Lydén
Malmö AI
08 Malmö AI 9.18
Siri Rissler
Malmö AI
08 Malmö AI 9.04
Tilda Räftegård
Malmö AI
07 Malmö AI 9.44 9.44
Ebba Römbo
Malmö AI
08 Malmö AI 9.18
Saga Siorholm
Malmö AI
07 Malmö AI 9.36
Elvira Skouras
Malmö AI
07 Malmö AI 10.44 10.44
Leia Tuvesson
Malmö AI
07 Malmö AI 9.15
Moa Wirstedt
Malmö AI
07 Malmö AI 8.79
Oscar Henriksson
Öresund FK
09 Öresund FK 8.93 8.93

Antal anmälda deltagare: 24

öppen klass 80 m

SB PB
Selma Ford
Heleneholms IF
07 Heleneholms IF
Sigge Thor
Heleneholms IF
07 Heleneholms IF
Måns Bergström
Malmö AI
05 Malmö AI 9.86 9.86
Aina Buric
Malmö AI
07 Malmö AI
Filippa Carlsson
Malmö AI
05 Malmö AI
Moa Evehammar
Malmö AI
05 Malmö AI
Kalle Fridolf
Malmö AI
06 Malmö AI 11.84
Wilda Friman
Malmö AI
06 Malmö AI 13.30
Eric Hansson
Malmö AI
07 Malmö AI
Maja Ingvarsson
Malmö AI
07 Malmö AI
Gabriela Jovovic
Malmö AI
05 Malmö AI
Noah Karlberg
Malmö AI
05 Malmö AI 9.54 9.54
Morgan Lindstedt
Malmö AI
05 Malmö AI 10.27 10.27
Melvin Modess
Malmö AI
05 Malmö AI 10.17
Konrad Mölstad Katsler
Malmö AI
06 Malmö AI
Lucky Olsson
Malmö AI
06 Malmö AI 11.22 11.10
Melvin Vala Tefre
Malmö AI
05 Malmö AI 9.94 9.83
Elsa Van der Gugten
Malmö AI
05 Malmö AI
Ella Wolff
Malmö AI
05 Malmö AI 11.36

Antal anmälda deltagare: 19

öppen klass 600 m

SB PB
Linnea Skog
Heleneholms IF
08 Heleneholms IF 2:11.69 2:11.69
Moa Evehammar
Malmö AI
05 Malmö AI
Siri Rissler
Malmö AI
08 Malmö AI 2:00.18

Antal anmälda deltagare: 3

öppen klass 800 m

SB PB
Teodor De Luca
Malmö AI
06 Malmö AI 2:30.50 2:30.50
Kalle Fridolf
Malmö AI
06 Malmö AI 2:42.00 2:42.00
Finn Grindal
Malmö AI
07 Malmö AI 2:22.57 2:22.57
Morgan Lindstedt
Malmö AI
05 Malmö AI 2:20.09 2:20.09
Linnea Odéhn
Malmö AI
06 Malmö AI 2:35.28 2:35.28
Bruno Schultz
Malmö AI
06 Malmö AI
Ella Wolff
Malmö AI
05 Malmö AI
Hugo Åsberg
Malmö AI
06 Malmö AI 2:19.72 2:19.72

Antal anmälda deltagare: 8

Kvinnor 100 m

SB PB
Freja Andersdotter
Malmö AI
01 Malmö AI

Antal anmälda deltagare: 1

Kvinnor 800 m

SB PB
Maria Freij
Malmö AI
98 Malmö AI 2:11.70

Antal anmälda deltagare: 1

Män 100 m

SB PB
Karl Dannestam
Björnstorps IF
80 Björnstorps IF 12.74 12.74
Isac Engman
Malmö AI
02 Malmö AI 12.00

Antal anmälda deltagare: 2

Män 800 m

SB PB
Adrian Mehic
Heleneholms IF
94 Heleneholms IF 1:55.99
Sebastian Persson
Heleneholms IF
91 Heleneholms IF 1:57.89
Axel Månsson
Hässelby SK
04 Hässelby SK 2:09.30 2:09.01
Michael Hansson
IS Göta
96 IS Göta 1:59.92
Marcus Asker
Malmö AI
05 Malmö AI 2:04.17 2:04.17
Pelle Estborn
Malmö AI
76 Malmö AI 2:20.00
Finn Grindal
Malmö AI
07 Malmö AI
Anders Rydell
Malmö AI
78 Malmö AI 2:09.00
Robin Sterner
Malmö AI
91 Malmö AI 1:58.00
Hugo Åsberg
Malmö AI
06 Malmö AI 2:19.72 2:19.72
Albin Öberg
Malmö AI
04 Malmö AI 2:00.00 2:00.00
Kristoffer Karlsson
UF Contact
92 UF Contact 2:07.43 2:07.43
Oliver Fehrlund Persson
Ystads IF
05 Ystads IF 2:06.88
Jakob Zäll
Ängelholms IF
01 Ängelholms IF 1:58.40 1:58.40

Antal anmälda deltagare: 14

Män 1500 m

SB PB
Omar Ismail
Högby IF
00 Högby IF 3:50.57 3:50.57
Musse Abdula Majiid
Linköpings LK
00 Linköpings LK
Abubakar Abdullahi
Malmö AI
99 Malmö AI 3:43.63
Warsame Doley
Malmö AI
98 Malmö AI 3:50.56 3:50.56
Albin Öberg
Malmö AI
04 Malmö AI 4:15.78 4:15.78

Antal anmälda deltagare: 5

Totalt antal anmälda deltagare: 63

Totalt antal anmälda starter: 77