Startlista

DM Norra Norrland
Arcushallen, Luleå   2024-01-27 - 2024-01-28

Antal deltagare: 314
Antal starter: 1131

Kvinnor 60 m

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
699 Nellie Wartanian
IFK Umeå
05 IFK Umeå 7.98 7.77 2023 Ja
606 Emmy Erlandsson
Luleå FIF
05 Luleå FIF 8.94 8.81 2022 Ja
502 Felicia Isaksson
Star SC
06 Star SC Ja
494 Lowa Juneblad
Umedalens IF
05 Umedalens IF 8.88 8.79 2020 Nej

Antal deltagare: 4

Kvinnor 200 m

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
224 Wilma Lundbäck
Haparanda SKT
07 Haparanda SKT 28.85 2023 Ja
488 Elin Hammar
IFK Umeå
03 IFK Umeå 29.61 Ja
606 Emmy Erlandsson
Luleå FIF
05 Luleå FIF 30.72 29.71 Ja
502 Felicia Isaksson
Star SC
06 Star SC Nej
494 Lowa Juneblad
Umedalens IF
05 Umedalens IF 28.69 2020 Nej

Antal deltagare: 5

Kvinnor 400 m

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
727 Elise Eneris
Gällivare SK
06 Gällivare SK 1:08.92 1:08.04 2023 Ja
250 Luna Manuela de los Rios
IFK Umeå
97 IFK Umeå Nej
502 Felicia Isaksson
Star SC
06 Star SC Nej

Antal deltagare: 3

Kvinnor 800 m

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
588 Sara Lundblom
Morjärvs SK
77 Morjärvs SK Ja

Antal deltagare: 1

Kvinnor 3000 m

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
684 Evelina Henriksson
IFK Umeå
99 IFK Umeå 9:55.37 9:54.50 2021 Ja
677 Rebecca Arnesson
IFK Växjö
92 IFK Växjö 10:51.00 2017 Ja

Antal deltagare: 2

Kvinnor 60 m häck

Höjd: 84,0cm

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
699 Nellie Wartanian
IFK Umeå
05 IFK Umeå 9.74 9.18 2023 Ja

Antal deltagare: 1

Kvinnor Höjd

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
606 Emmy Erlandsson
Luleå FIF
05 Luleå FIF 153 158 2022 Nej
516 Vega Kågström
Skellefteå AIK
05 Skellefteå AIK 161 161 2023 Nej

Antal deltagare: 2

Kvinnor Stav

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
727 Elise Eneris
Gällivare SK
06 Gällivare SK 274 274 2024 Nej

Antal deltagare: 1

Kvinnor Längd

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
727 Elise Eneris
Gällivare SK
06 Gällivare SK 4.40 4.40 2024 Nej
687 Maja Lodwika
IFK Umeå
06 IFK Umeå 3.88 4.13 2022 Nej
502 Felicia Isaksson
Star SC
06 Star SC Nej

Antal deltagare: 3

Kvinnor Tresteg

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
687 Maja Lodwika
IFK Umeå
06 IFK Umeå 9.11 2023 Nej
502 Felicia Isaksson
Star SC
06 Star SC Nej

Antal deltagare: 2

Kvinnor Kula

Vikt: 4,0kg

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
727 Elise Eneris
Gällivare SK
06 Gällivare SK 7.31 7.31 2023 Nej
504 Evelina Wall
Star SC
06 Star SC Nej

Antal deltagare: 2

Kvinnor Viktkastning

Vikt: 9,08kg

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
491 Tova Lindbäck
Luleå FIF
05 Luleå FIF Nej
515 Linneah Kronqvist-Wilhelmsson
Skellefteå AIK
06 Skellefteå AIK 10.17 10.17 2024 Nej

Antal deltagare: 2

K22 Stav

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
702 Ellinor Hannerfors
Haparanda SKT
03 Haparanda SKT 334 342 2022 11 Nej
241 Ylva Björnsjö
Huddinge AIS
02 Huddinge AIS 314 314 2024 12 Nej
570 Tuva Weiland
Piteå IF
04 Piteå IF 337 353 2023 8 Nej

Antal deltagare: 3

K22 Tresteg

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
528 Miranda Rosenius
Skellefteå AIK
02 Skellefteå AIK 10.83 10.83 2024 8 Nej

Antal deltagare: 1

F17 60 m

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
726 Saga Engfors
Gällivare SK
08 Gällivare SK 8.98 8.86 2023 Nej
213 Felicia Bojang
Haparanda SKT
08 Haparanda SKT 8.84 2023 Ja
224 Wilma Lundbäck
Haparanda SKT
07 Haparanda SKT 8.79 8.58 2023 Ja
661 Tindra Strandberg
Luleå FIF
08 Luleå FIF 8.55 8.40 2022 Ja
512 Tilda Fridenborg
Skellefteå AIK
08 Skellefteå AIK 8.27 8.27 2023 Ja
503 Elvira Stark
Star SC
08 Star SC 8.54 8.45 2022 Nej
493 Emilia Jonsdotter
Umedalens IF
08 Umedalens IF 8.49 8.49 2024 Ja

Antal deltagare: 7

F17 400 m

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
507 Meja Berggren
Skellefteå AIK
07 Skellefteå AIK Ja
512 Tilda Fridenborg
Skellefteå AIK
08 Skellefteå AIK 1:04.76 1:04.76 2023 Ja

Antal deltagare: 2

F17 60 m häck

Höjd: 76,2cm

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
615 Milicia Hedman Sandberg
Luleå FIF
08 Luleå FIF Nej
503 Elvira Stark
Star SC
08 Star SC 10.28 10.28 2023 Nej

Antal deltagare: 2

F17 Höjd

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
726 Saga Engfors
Gällivare SK
08 Gällivare SK 136 142 2022 Nej
213 Felicia Bojang
Haparanda SKT
08 Haparanda SKT 141 157 2023 Nej
493 Emilia Jonsdotter
Umedalens IF
08 Umedalens IF 156 158 2023 Nej

Antal deltagare: 3

F17 Stav

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
726 Saga Engfors
Gällivare SK
08 Gällivare SK 233 264 2023 Nej

Antal deltagare: 1

F17 Längd

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
726 Saga Engfors
Gällivare SK
08 Gällivare SK 4.09 4.34 2023 Nej
213 Felicia Bojang
Haparanda SKT
08 Haparanda SKT 5.11 5.11 2023 Nej
224 Wilma Lundbäck
Haparanda SKT
07 Haparanda SKT 4.72 4.72 2024 Nej
505 Moa Aaro
Skellefteå AIK
07 Skellefteå AIK 4.62 4.73 2023 Nej
507 Meja Berggren
Skellefteå AIK
07 Skellefteå AIK 4.60 4.60 2024 Nej
512 Tilda Fridenborg
Skellefteå AIK
08 Skellefteå AIK 5.02 5.02 2023 Nej
517 Alma Lindgren
Skellefteå AIK
07 Skellefteå AIK 4.34 4.34 2024 Nej
493 Emilia Jonsdotter
Umedalens IF
08 Umedalens IF 5.28 5.28 2024 Nej

Antal deltagare: 8

F17 Tresteg

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
505 Moa Aaro
Skellefteå AIK
07 Skellefteå AIK 9.55 9.74 2023 18 Nej
507 Meja Berggren
Skellefteå AIK
07 Skellefteå AIK 10.61 10.61 2024 6 Nej
512 Tilda Fridenborg
Skellefteå AIK
08 Skellefteå AIK 9.68 10.32 2023 Nej

Antal deltagare: 3

F17 Kula

Vikt: 3,0kg

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
720 Maya Jakobsson
Gällivare SK
08 Gällivare SK 7.28 7.28 2023 Nej
713 Alexandra Mattsin
Gällivare SK
08 Gällivare SK 7.81 8.13 2022 Nej
683 Ella Hagervall
IFK Umeå
07 IFK Umeå 7.90 7.91 2023 Nej
615 Milicia Hedman Sandberg
Luleå FIF
08 Luleå FIF 9.90 10.28 2023 Nej
661 Tindra Strandberg
Luleå FIF
08 Luleå FIF 8.34 8.77 2023 Nej
505 Moa Aaro
Skellefteå AIK
07 Skellefteå AIK 8.67 8.75 2023 Nej
507 Meja Berggren
Skellefteå AIK
07 Skellefteå AIK 9.64 9.64 2024 Nej
509 Felicia Blom
Skellefteå AIK
07 Skellefteå AIK 8.13 8.13 2024 Nej

Antal deltagare: 8

F17 Viktkastning

Vikt: 7,26kg

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
720 Maya Jakobsson
Gällivare SK
08 Gällivare SK 7.43 7.86 2022 Nej
713 Alexandra Mattsin
Gällivare SK
08 Gällivare SK 9.70 9.70 2024 Nej
213 Felicia Bojang
Haparanda SKT
08 Haparanda SKT 12.79 12.79 2024 Nej
683 Ella Hagervall
IFK Umeå
07 IFK Umeå 10.01 11.26 2023 Nej
517 Alma Lindgren
Skellefteå AIK
07 Skellefteå AIK 8.30 8.95 2023 Nej

Antal deltagare: 5

F15 60 m

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
240 Nelli Kumpula
HaparandaTornio TFC
09 HaparandaTornio TFC 8.84 8.84 2024 Ja
248 Irma Bjurdamm
IFK Umeå
09 IFK Umeå 9.37 9.37 2024 Ja
681 Irma Granberg
IFK Umeå
09 IFK Umeå 8.56 8.56 2023 Ja
697 Thea Thafvelin
IFK Umeå
09 IFK Umeå 9.31 9.31 2023 Ja
607 Nova Fagerqvist
Luleå FIF
09 Luleå FIF 9.00 8.90 2023 Ja
662 Asta Strömberg
Luleå FIF
09 Luleå FIF 8.80 8.80 2024 Nej
506 Maya Ahlin
Skellefteå AIK
09 Skellefteå AIK 9.65 9.65 2024 Ja
526 Signe Pettersson
Skellefteå AIK
09 Skellefteå AIK 8.27 8.27 2024 19 Ja
529 Sofia Rycaj Holm
Skellefteå AIK
09 Skellefteå AIK 9.32 9.32 2024 Nej
530 Elvira Stenlund
Skellefteå AIK
09 Skellefteå AIK 8.48 8.48 2024 Ja

Antal deltagare: 10

F15 200 m

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
236 Julia Salonen
Haparanda SKT
09 Haparanda SKT Ja
248 Irma Bjurdamm
IFK Umeå
09 IFK Umeå Ja
697 Thea Thafvelin
IFK Umeå
09 IFK Umeå 30.94 30.94 2023 Ja
607 Nova Fagerqvist
Luleå FIF
09 Luleå FIF 31.34 2022 Ja
518 Moa Lindgren
Skellefteå AIK
09 Skellefteå AIK Nej
526 Signe Pettersson
Skellefteå AIK
09 Skellefteå AIK 28.10 28.10 2024 Ja

Antal deltagare: 6

F15 1000 m

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
706 Tova Segerlund
Gällivare SK
09 Gällivare SK 3:59.52 2022 Ja
248 Irma Bjurdamm
IFK Umeå
09 IFK Umeå 3:48.75 3:48.75 2024 Ja
697 Thea Thafvelin
IFK Umeå
09 IFK Umeå 3:36.54 3:36.54 2024 Ja
585 Elsa Åström
Nedre Soppero IK
09 Nedre Soppero IK 3:55.30 3:55.30 2024 Ja

Antal deltagare: 4

F15 60 m häck

Höjd: 76.2cm

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
681 Irma Granberg
IFK Umeå
09 IFK Umeå 10.35 10.35 2024 Ja
697 Thea Thafvelin
IFK Umeå
09 IFK Umeå 11.46 11.46 2023 Ja

Antal deltagare: 2

F15 Höjd

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
590 Adina Aidanpää
Luleå FIF
09 Luleå FIF 146 146 2024 Nej
672 Mira Åberg
Luleå FIF
09 Luleå FIF 141 141 2023 Nej
520 Millie Lundgren
Skellefteå AIK
09 Skellefteå AIK 126 126 2023 Nej
526 Signe Pettersson
Skellefteå AIK
09 Skellefteå AIK Nej

Antal deltagare: 4

F15 Stav

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
227 Agnes Niskala Blick
Haparanda SKT
09 Haparanda SKT 215 215 2024 Nej
233 Maya Salmi
Haparanda SKT
09 Haparanda SKT 165 174 2022 Nej
240 Nelli Kumpula
HaparandaTornio TFC
09 HaparandaTornio TFC 225 245 2023 Nej
248 Irma Bjurdamm
IFK Umeå
09 IFK Umeå 184 184 2024 Nej
590 Adina Aidanpää
Luleå FIF
09 Luleå FIF 271 271 2024 15 Nej
672 Mira Åberg
Luleå FIF
09 Luleå FIF 245 245 2024 Nej
518 Moa Lindgren
Skellefteå AIK
09 Skellefteå AIK 215 215 2024 Nej

Antal deltagare: 7

F15 Längd

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
718 Eira Keränen
Gällivare SK
09 Gällivare SK 4.43 4.43 2023 Nej
706 Tova Segerlund
Gällivare SK
09 Gällivare SK 3.35 3.80 2022 Nej
227 Agnes Niskala Blick
Haparanda SKT
09 Haparanda SKT 3.75 3.75 2023 Nej
236 Julia Salonen
Haparanda SKT
09 Haparanda SKT Nej
240 Nelli Kumpula
HaparandaTornio TFC
09 HaparandaTornio TFC 4.15 4.18 2023 Nej
607 Nova Fagerqvist
Luleå FIF
09 Luleå FIF 4.77 4.77 2024 Nej
662 Asta Strömberg
Luleå FIF
09 Luleå FIF 4.25 4.25 2024 Nej
585 Elsa Åström
Nedre Soppero IK
09 Nedre Soppero IK 3.52 3.52 2024 Nej
506 Maya Ahlin
Skellefteå AIK
09 Skellefteå AIK 3.85 3.85 2024 Nej
518 Moa Lindgren
Skellefteå AIK
09 Skellefteå AIK 4.13 4.13 2024 Nej
526 Signe Pettersson
Skellefteå AIK
09 Skellefteå AIK 5.40 5.40 2024 2 Nej
529 Sofia Rycaj Holm
Skellefteå AIK
09 Skellefteå AIK 3.64 3.64 2023 Nej
530 Elvira Stenlund
Skellefteå AIK
09 Skellefteå AIK 5.09 5.09 2024 9 Nej

Antal deltagare: 13

F15 Tresteg

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
227 Agnes Niskala Blick
Haparanda SKT
09 Haparanda SKT 8.13 8.13 2024 Nej
662 Asta Strömberg
Luleå FIF
09 Luleå FIF 9.11 9.11 2024 Nej
672 Mira Åberg
Luleå FIF
09 Luleå FIF 8.98 2023 Nej
585 Elsa Åström
Nedre Soppero IK
09 Nedre Soppero IK Nej
518 Moa Lindgren
Skellefteå AIK
09 Skellefteå AIK 9.10 9.10 2024 Nej
520 Millie Lundgren
Skellefteå AIK
09 Skellefteå AIK 7.95 7.95 2024 Nej
526 Signe Pettersson
Skellefteå AIK
09 Skellefteå AIK 11.85 11.85 2024 1 Nej

Antal deltagare: 7

F15 Kula

Vikt: 3,0kg

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
718 Eira Keränen
Gällivare SK
09 Gällivare SK 8.13 8.13 2023 Nej
706 Tova Segerlund
Gällivare SK
09 Gällivare SK Nej
236 Julia Salonen
Haparanda SKT
09 Haparanda SKT Nej
590 Adina Aidanpää
Luleå FIF
09 Luleå FIF 8.24 8.24 2023 Nej
662 Asta Strömberg
Luleå FIF
09 Luleå FIF 9.87 9.87 2024 Nej
672 Mira Åberg
Luleå FIF
09 Luleå FIF 8.19 2023 Nej
585 Elsa Åström
Nedre Soppero IK
09 Nedre Soppero IK 6.39 6.39 2023 Nej

Antal deltagare: 7

F15 Viktkastning

Vikt: 7,26kg

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
590 Adina Aidanpää
Luleå FIF
09 Luleå FIF 8.94 8.94 2023 Nej
672 Mira Åberg
Luleå FIF
09 Luleå FIF 9.18 9.18 2023 Nej
524 Ellen Möller
Skellefteå AIK
09 Skellefteå AIK 8.44 8.44 2024 Nej

Antal deltagare: 3

F14 60 m

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
725 Alicia Engman
Gällivare SK
10 Gällivare SK 9.08 9.08 2023 Ja
714 Minnah Lindvall
Gällivare SK
10 Gällivare SK 9.66 2023 Ja
712 Filippa Mattsin
Gällivare SK
10 Gällivare SK 10.34 10.34 2023 Ja
710 Elin Persson
Gällivare SK
10 Gällivare SK 10.06 10.06 2023 Ja
703 Julia Waara
Gällivare SK
10 Gällivare SK 8.96 8.96 2024 Ja
217 Elvira Brännström
Haparanda SKT
10 Haparanda SKT 8.83 8.77 2022 Ja
246 Svea Andersson-Junkka
IFK Umeå
10 IFK Umeå 8.77 8.77 2023 Ja
692 Julia Olofsson
IFK Umeå
10 IFK Umeå 8.80 8.80 2023 Ja
696 Sigrid Styrman
IFK Umeå
10 IFK Umeå 9.25 9.25 2024 Ja
581 Alice Lundström
Nedre Soppero IK
10 Nedre Soppero IK 9.10 9.10 2024 Ja
525 Maya Pettersson
Skellefteå AIK
10 Skellefteå AIK 9.47 9.47 2024 Nej
501 Lisa Hedström
Star SC
10 Star SC 9.01 9.01 2024 Ja

Antal deltagare: 12

F14 200 m

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
725 Alicia Engman
Gällivare SK
10 Gällivare SK 30.55 30.55 2023 Ja
714 Minnah Lindvall
Gällivare SK
10 Gällivare SK 33.86 2023 Ja
703 Julia Waara
Gällivare SK
10 Gällivare SK 30.23 30.23 2023 Ja
217 Elvira Brännström
Haparanda SKT
10 Haparanda SKT 29.60 29.60 2023 Ja
692 Julia Olofsson
IFK Umeå
10 IFK Umeå 29.25 29.25 2024 Ja
581 Alice Lundström
Nedre Soppero IK
10 Nedre Soppero IK 31.56 31.56 2023 Ja
511 Tyra Forslund
Skellefteå AIK
10 Skellefteå AIK 33.69 33.69 2024 Ja
525 Maya Pettersson
Skellefteå AIK
10 Skellefteå AIK 33.14 33.14 2024 Ja

Antal deltagare: 8

F14 1000 m

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
150 Fanny Barchéus
Boden FI
10 Boden FI 3:56.15 3:56.15 2024 Ja
725 Alicia Engman
Gällivare SK
10 Gällivare SK 3:38.48 3:38.48 2023 Ja
703 Julia Waara
Gällivare SK
10 Gällivare SK 4:08.07 4:08.07 2023 Nej
246 Svea Andersson-Junkka
IFK Umeå
10 IFK Umeå 3:32.51 3:32.51 2023 16 Ja
692 Julia Olofsson
IFK Umeå
10 IFK Umeå 3:34.57 3:34.57 2024 17 Ja

Antal deltagare: 5

F14 60 m häck

Höjd: 76.2cm

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
714 Minnah Lindvall
Gällivare SK
10 Gällivare SK Ja
511 Tyra Forslund
Skellefteå AIK
10 Skellefteå AIK 12.39 12.39 2024 Ja
501 Lisa Hedström
Star SC
10 Star SC 10.11 10.11 2023 Ja

Antal deltagare: 3

F14 Höjd

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
714 Minnah Lindvall
Gällivare SK
10 Gällivare SK 116 2023 Nej
525 Maya Pettersson
Skellefteå AIK
10 Skellefteå AIK 131 131 2024 Nej
501 Lisa Hedström
Star SC
10 Star SC 146 146 2023 18 Nej

Antal deltagare: 3

F14 Stav

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
217 Elvira Brännström
Haparanda SKT
10 Haparanda SKT 185 185 2023 16 Nej

Antal deltagare: 1

F14 Längd

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
725 Alicia Engman
Gällivare SK
10 Gällivare SK 4.24 4.24 2023 Nej
714 Minnah Lindvall
Gällivare SK
10 Gällivare SK Nej
712 Filippa Mattsin
Gällivare SK
10 Gällivare SK 3.13 3.13 2023 Nej
710 Elin Persson
Gällivare SK
10 Gällivare SK 3.42 3.42 2023 Nej
703 Julia Waara
Gällivare SK
10 Gällivare SK 4.30 4.30 2024 Nej
217 Elvira Brännström
Haparanda SKT
10 Haparanda SKT Nej
246 Svea Andersson-Junkka
IFK Umeå
10 IFK Umeå 4.20 4.20 2024 Nej
696 Sigrid Styrman
IFK Umeå
10 IFK Umeå 3.87 3.87 2024 Nej
581 Alice Lundström
Nedre Soppero IK
10 Nedre Soppero IK 3.12 3.12 2023 Nej
511 Tyra Forslund
Skellefteå AIK
10 Skellefteå AIK 3.78 3.78 2024 Nej
525 Maya Pettersson
Skellefteå AIK
10 Skellefteå AIK 3.88 3.88 2024 Nej
501 Lisa Hedström
Star SC
10 Star SC 4.40 4.40 2024 Nej

Antal deltagare: 12

F14 Tresteg

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
710 Elin Persson
Gällivare SK
10 Gällivare SK Nej
703 Julia Waara
Gällivare SK
10 Gällivare SK Nej
246 Svea Andersson-Junkka
IFK Umeå
10 IFK Umeå 9.15 9.15 2024 Nej
692 Julia Olofsson
IFK Umeå
10 IFK Umeå Nej

Antal deltagare: 4

F14 Kula

Vikt: 3,0kg

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
161 Sara Eriksson
Boden FI
10 Boden FI 6.51 6.51 2023 Nej
725 Alicia Engman
Gällivare SK
10 Gällivare SK 6.46 6.46 2023 Nej
712 Filippa Mattsin
Gällivare SK
10 Gällivare SK 5.91 5.91 Nej
710 Elin Persson
Gällivare SK
10 Gällivare SK 5.24 5.24 2023 Nej
703 Julia Waara
Gällivare SK
10 Gällivare SK 7.00 7.00 2024 Nej
692 Julia Olofsson
IFK Umeå
10 IFK Umeå 7.13 7.13 2024 Nej
696 Sigrid Styrman
IFK Umeå
10 IFK Umeå 7.49 7.49 2024 Nej
581 Alice Lundström
Nedre Soppero IK
10 Nedre Soppero IK 7.60 7.60 2024 Nej
525 Maya Pettersson
Skellefteå AIK
10 Skellefteå AIK 7.22 7.22 2024 Nej

Antal deltagare: 9

F14 Viktkastning

Vikt: 7,26kg

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
161 Sara Eriksson
Boden FI
10 Boden FI 7.17 7.17 2023 Nej

Antal deltagare: 1

F13 60 m

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
153 Elvina Bergkvist
Boden FI
11 Boden FI 10.46 2023 Ja
155 Olivia Bergström
Boden FI
11 Boden FI 9.61 9.61 2023 Ja
159 Cornelia Enström
Boden FI
11 Boden FI Ja
739 Selma Sundqvist
Boden FI
11 Boden FI Ja
731 Juni Andersson
Gällivare SK
11 Gällivare SK 8.81 8.80 2023 Ja
730 Amira Bensalem
Gällivare SK
11 Gällivare SK 9.15 9.15 2023 Ja
729 Nova Blomstam
Gällivare SK
11 Gällivare SK 8.74 8.74 2023 Ja
721 Emma Henriksson
Gällivare SK
11 Gällivare SK Ja
487 Thelma Rantapää
Gällivare SK
11 Gällivare SK 9.41 9.41 2023 Ja
704 Saga Simone Willerslev
Gällivare SK
11 Gällivare SK 9.13 9.13 2024 Ja
222 Nea Kylmämaa
Haparanda SKT
11 Haparanda SKT 8.66 8.66 2024 Nej
232 Jemina Sahlman
Haparanda SKT
11 Haparanda SKT 9.83 2023 Ja
235 Ebba Salonen
Haparanda SKT
11 Haparanda SKT Ja
532 Hanna Andersson
Piteå IF
11 Piteå IF 9.72 9.72 2024 Ja
542 Agnes Ejerfors
Piteå IF
11 Piteå IF 9.16 9.16 2024 Ja
545 Nike Gebing
Piteå IF
11 Piteå IF 8.60 8.60 2024 Ja
552 Lilly Josefsson
Piteå IF
11 Piteå IF 9.00 9.00 2024 Ja
510 Sally Bystedt
Skellefteå AIK
11 Skellefteå AIK 9.83 9.83 2023 Nej

Antal deltagare: 18

F13 200 m

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
153 Elvina Bergkvist
Boden FI
11 Boden FI 36.73 2022 Ja
155 Olivia Bergström
Boden FI
11 Boden FI 32.43 32.43 2023 Ja
739 Selma Sundqvist
Boden FI
11 Boden FI Ja
730 Amira Bensalem
Gällivare SK
11 Gällivare SK 30.19 30.19 2023 Ja
729 Nova Blomstam
Gällivare SK
11 Gällivare SK 30.77 30.77 2023 Nej
721 Emma Henriksson
Gällivare SK
11 Gällivare SK Ja
487 Thelma Rantapää
Gällivare SK
11 Gällivare SK 31.28 31.28 2023 Nej
704 Saga Simone Willerslev
Gällivare SK
11 Gällivare SK 30.58 30.58 2023 Ja
222 Nea Kylmämaa
Haparanda SKT
11 Haparanda SKT 30.90 Nej
232 Jemina Sahlman
Haparanda SKT
11 Haparanda SKT Ja
235 Ebba Salonen
Haparanda SKT
11 Haparanda SKT Ja
239 Eevi Virkkala
Haparanda SKT
11 Haparanda SKT Ja
532 Hanna Andersson
Piteå IF
11 Piteå IF 32.40 32.40 2023 Ja
542 Agnes Ejerfors
Piteå IF
11 Piteå IF 34.37 2023 Ja
545 Nike Gebing
Piteå IF
11 Piteå IF 28.99 28.99 2023 Ja

Antal deltagare: 15

F13 800 m

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
153 Elvina Bergkvist
Boden FI
11 Boden FI 3:08.74 2023 Ja
155 Olivia Bergström
Boden FI
11 Boden FI Ja
739 Selma Sundqvist
Boden FI
11 Boden FI Ja
731 Juni Andersson
Gällivare SK
11 Gällivare SK 2:44.06 2:42.89 2023 Ja
221 Ella Klippmark
Haparanda SKT
11 Haparanda SKT 3:11.61 3:11.61 2024 Nej
238 Stella Tuisku
Haparanda SKT
11 Haparanda SKT 3:02.15 3:02.15 Ja
239 Eevi Virkkala
Haparanda SKT
11 Haparanda SKT 3:28.42 3:28.42 2024 Ja
542 Agnes Ejerfors
Piteå IF
11 Piteå IF 3:02.43 3:02.43 2024 Ja
558 Tuva Ljungwe
Piteå IF
11 Piteå IF 2:42.12 2:42.12 2023 Ja

Antal deltagare: 9

F13 60 m häck

Höjd: 68,6cm

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
153 Elvina Bergkvist
Boden FI
11 Boden FI 12.68 2023 Ja
155 Olivia Bergström
Boden FI
11 Boden FI 12.02 12.02 2023 Ja
730 Amira Bensalem
Gällivare SK
11 Gällivare SK 11.49 11.49 2024 Ja
487 Thelma Rantapää
Gällivare SK
11 Gällivare SK Nej
222 Nea Kylmämaa
Haparanda SKT
11 Haparanda SKT 10.39 10.39 2024 Ja
532 Hanna Andersson
Piteå IF
11 Piteå IF 12.31 12.31 2024 Nej
552 Lilly Josefsson
Piteå IF
11 Piteå IF 10.48 10.48 2024 Ja

Antal deltagare: 7

F13 Höjd

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
153 Elvina Bergkvist
Boden FI
11 Boden FI 127 2023 Nej
159 Cornelia Enström
Boden FI
11 Boden FI Nej
739 Selma Sundqvist
Boden FI
11 Boden FI Nej
730 Amira Bensalem
Gällivare SK
11 Gällivare SK 139 139 2024 Nej
729 Nova Blomstam
Gällivare SK
11 Gällivare SK 143 143 2023 Nej
704 Saga Simone Willerslev
Gällivare SK
11 Gällivare SK 134 136 2023 Nej
221 Ella Klippmark
Haparanda SKT
11 Haparanda SKT 116 116 2023 Nej
232 Jemina Sahlman
Haparanda SKT
11 Haparanda SKT Nej
238 Stella Tuisku
Haparanda SKT
11 Haparanda SKT 121 121 Nej
626 Agnes Kieri
Luleå FIF
11 Luleå FIF 134 134 2023 Nej
545 Nike Gebing
Piteå IF
11 Piteå IF 140 140 2023 Nej
552 Lilly Josefsson
Piteå IF
11 Piteå IF 147 147 2024 Nej
563 Alicia Prohaska
Piteå IF
11 Piteå IF 111 2023 Nej
510 Sally Bystedt
Skellefteå AIK
11 Skellefteå AIK 136 136 2024 Nej

Antal deltagare: 14

F13 Stav

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
704 Saga Simone Willerslev
Gällivare SK
11 Gällivare SK 175 175 2024 Nej
221 Ella Klippmark
Haparanda SKT
11 Haparanda SKT 175 175 2024 Nej
238 Stella Tuisku
Haparanda SKT
11 Haparanda SKT 204 204 Nej
552 Lilly Josefsson
Piteå IF
11 Piteå IF 265 265 2024 Nej

Antal deltagare: 4

F13 Längd

Hoppzon

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
155 Olivia Bergström
Boden FI
11 Boden FI 3.66 3.66 2024 Nej
739 Selma Sundqvist
Boden FI
11 Boden FI Nej
730 Amira Bensalem
Gällivare SK
11 Gällivare SK 4.17 4.17 2024 Nej
729 Nova Blomstam
Gällivare SK
11 Gällivare SK 4.40 4.40 2023 Nej
721 Emma Henriksson
Gällivare SK
11 Gällivare SK Nej
711 Saga Nyström
Gällivare SK
11 Gällivare SK 2.87 2.87 2023 Nej
487 Thelma Rantapää
Gällivare SK
11 Gällivare SK 3.98 3.98 2023 Nej
704 Saga Simone Willerslev
Gällivare SK
11 Gällivare SK 4.68 4.68 2024 Nej
221 Ella Klippmark
Haparanda SKT
11 Haparanda SKT 3.62 3.63 2023 Nej
222 Nea Kylmämaa
Haparanda SKT
11 Haparanda SKT 4.52 4.52 2024 Nej
232 Jemina Sahlman
Haparanda SKT
11 Haparanda SKT 3.07 2023 Nej
235 Ebba Salonen
Haparanda SKT
11 Haparanda SKT 3.42 3.42 Nej
238 Stella Tuisku
Haparanda SKT
11 Haparanda SKT 3.98 3.98 Nej
239 Eevi Virkkala
Haparanda SKT
11 Haparanda SKT 3.23 3.23 2024 Nej
626 Agnes Kieri
Luleå FIF
11 Luleå FIF 3.94 4.20 2023 Nej
660 Celine Strandberg
Luleå FIF
11 Luleå FIF 3.35 3.35 2023 Nej
532 Hanna Andersson
Piteå IF
11 Piteå IF 3.76 3.76 2023 Nej
542 Agnes Ejerfors
Piteå IF
11 Piteå IF 4.17 4.17 2024 Nej
545 Nike Gebing
Piteå IF
11 Piteå IF 4.94 4.94 2024 Nej
552 Lilly Josefsson
Piteå IF
11 Piteå IF 4.63 4.63 2024 Nej
558 Tuva Ljungwe
Piteå IF
11 Piteå IF 4.42 4.42 2023 Nej
563 Alicia Prohaska
Piteå IF
11 Piteå IF 3.52 3.52 2023 Nej
510 Sally Bystedt
Skellefteå AIK
11 Skellefteå AIK 3.86 3.86 2024 Nej

Antal deltagare: 23

F13 Tresteg

Hoppzon

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
739 Selma Sundqvist
Boden FI
11 Boden FI Nej
731 Juni Andersson
Gällivare SK
11 Gällivare SK 8.69 2023 Nej
730 Amira Bensalem
Gällivare SK
11 Gällivare SK Nej
729 Nova Blomstam
Gällivare SK
11 Gällivare SK Nej
721 Emma Henriksson
Gällivare SK
11 Gällivare SK Nej
704 Saga Simone Willerslev
Gällivare SK
11 Gällivare SK 9.41 9.41 2024 Nej
221 Ella Klippmark
Haparanda SKT
11 Haparanda SKT 7.85 7.85 2024 Nej
222 Nea Kylmämaa
Haparanda SKT
11 Haparanda SKT 7.62 9.59 2023 Nej
238 Stella Tuisku
Haparanda SKT
11 Haparanda SKT Nej
532 Hanna Andersson
Piteå IF
11 Piteå IF 7.69 7.69 2024 Nej
542 Agnes Ejerfors
Piteå IF
11 Piteå IF 8.51 8.51 2024 Nej
558 Tuva Ljungwe
Piteå IF
11 Piteå IF 9.10 2023 Nej

Antal deltagare: 12

F13 Kula

Vikt: 2,0kg

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
155 Olivia Bergström
Boden FI
11 Boden FI 7.16 7.16 2023 Nej
159 Cornelia Enström
Boden FI
11 Boden FI Nej
730 Amira Bensalem
Gällivare SK
11 Gällivare SK 8.36 8.36 2024 Nej
729 Nova Blomstam
Gällivare SK
11 Gällivare SK 9.39 9.39 2023 Nej
721 Emma Henriksson
Gällivare SK
11 Gällivare SK Nej
711 Saga Nyström
Gällivare SK
11 Gällivare SK 9.39 9.39 2024 Nej
487 Thelma Rantapää
Gällivare SK
11 Gällivare SK 9.61 9.61 2023 Nej
221 Ella Klippmark
Haparanda SKT
11 Haparanda SKT 7.09 7.09 2023 Nej
222 Nea Kylmämaa
Haparanda SKT
11 Haparanda SKT 8.65 8.65 2024 Nej
232 Jemina Sahlman
Haparanda SKT
11 Haparanda SKT 5.49 2023 Nej
235 Ebba Salonen
Haparanda SKT
11 Haparanda SKT 6.31 6.31 Nej
238 Stella Tuisku
Haparanda SKT
11 Haparanda SKT 7.38 7.38 Nej
239 Eevi Virkkala
Haparanda SKT
11 Haparanda SKT 5.33 5.33 2024 Nej
660 Celine Strandberg
Luleå FIF
11 Luleå FIF 6.91 2023 Nej
532 Hanna Andersson
Piteå IF
11 Piteå IF 8.30 8.30 2024 Nej
542 Agnes Ejerfors
Piteå IF
11 Piteå IF 7.33 7.33 2024 Nej
545 Nike Gebing
Piteå IF
11 Piteå IF 8.37 8.37 2024 Nej
510 Sally Bystedt
Skellefteå AIK
11 Skellefteå AIK 6.65 6.65 2024 Nej

Antal deltagare: 18

F12 60 m

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
158 Lilly Englund
Boden FI
12 Boden FI Ja
741 Ellie Forsberg
Boden FI
12 Boden FI 9.85 9.85 2023 Ja
743 Idun Koivumaa
Boden FI
12 Boden FI 10.79 10.79 2024 Ja
216 Elsa Brännström
Haparanda SKT
12 Haparanda SKT 9.58 9.58 2024 Ja
226 Sofie Mogemark
Haparanda SKT
12 Haparanda SKT 9.83 9.83 2023 Ja
229 Astrid Rehnmark
Haparanda SKT
12 Haparanda SKT 9.38 9.38 2024 Nej
685 Novalie Holmkvist
IFK Umeå
12 IFK Umeå 8.71 8.71 2024 Ja
688 Felicia Lundberg
IFK Umeå
12 IFK Umeå 9.48 9.48 2023 Ja
600 Leia Bäckström
Luleå FIF
12 Luleå FIF 12.19 2020 Ja
602 Lisa Edelbro
Luleå FIF
12 Luleå FIF 10.42 2023 Ja
603 Sia Ekholm
Luleå FIF
12 Luleå FIF 10.16 10.16 2023 Nej
618 Ellen Johansson
Luleå FIF
12 Luleå FIF Ja
634 Alice Lundkvist
Luleå FIF
12 Luleå FIF Ja
643 Stella Olsson
Luleå FIF
12 Luleå FIF 10.18 10.18 2023 Ja
652 Engla Sandberg
Luleå FIF
12 Luleå FIF 9.59 9.59 2023 Ja
658 Vilma Sondermann
Luleå FIF
12 Luleå FIF 10.78 2023 Ja
664 Elina Sundström
Luleå FIF
12 Luleå FIF 10.19 10.19 2023 Ja
576 Rio Baltzari
Nedre Soppero IK
12 Nedre Soppero IK 9.56 9.56 2024 Ja
578 Nora Dahlberg
Nedre Soppero IK
12 Nedre Soppero IK 9.64 9.64 2024 Ja
497 Elsa Lundberg
Tväråselets AIF
12 Tväråselets AIF 9.69 9.69 2024 Nej

Antal deltagare: 20

F12 200 m

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
741 Ellie Forsberg
Boden FI
12 Boden FI 35.15 35.15 2023 Ja
743 Idun Koivumaa
Boden FI
12 Boden FI 37.80 37.80 2024 Ja
736 Lillian Pettersson
Boden FI
12 Boden FI Ja
216 Elsa Brännström
Haparanda SKT
12 Haparanda SKT 32.91 32.91 2024 Ja
226 Sofie Mogemark
Haparanda SKT
12 Haparanda SKT 33.43 33.43 2024 Nej
685 Novalie Holmkvist
IFK Umeå
12 IFK Umeå 30.18 30.18 2023 Ja
688 Felicia Lundberg
IFK Umeå
12 IFK Umeå 32.25 32.25 2023 Ja
600 Leia Bäckström
Luleå FIF
12 Luleå FIF Ja
602 Lisa Edelbro
Luleå FIF
12 Luleå FIF Ja
652 Engla Sandberg
Luleå FIF
12 Luleå FIF 33.72 33.72 2023 Ja
658 Vilma Sondermann
Luleå FIF
12 Luleå FIF Ja
664 Elina Sundström
Luleå FIF
12 Luleå FIF 34.88 34.88 2023 Ja
576 Rio Baltzari
Nedre Soppero IK
12 Nedre Soppero IK 32.82 32.82 2023 Ja
578 Nora Dahlberg
Nedre Soppero IK
12 Nedre Soppero IK 33.91 33.91 2023 Ja
497 Elsa Lundberg
Tväråselets AIF
12 Tväråselets AIF 32.72 32.72 2023 Nej

Antal deltagare: 15

F12 800 m

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
741 Ellie Forsberg
Boden FI
12 Boden FI 3:21.30 3:21.30 2023 Ja
618 Ellen Johansson
Luleå FIF
12 Luleå FIF Ja
652 Engla Sandberg
Luleå FIF
12 Luleå FIF 3:01.87 3:01.87 2023 Ja
658 Vilma Sondermann
Luleå FIF
12 Luleå FIF Ja
664 Elina Sundström
Luleå FIF
12 Luleå FIF 3:05.55 3:05.55 2023 Ja
522 Meja Löfstedt
Skellefteå AIK
12 Skellefteå AIK 3:11.00 Ja

Antal deltagare: 6

F12 60 m häck

Höjd: 68,6cm

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
743 Idun Koivumaa
Boden FI
12 Boden FI Ja
736 Lillian Pettersson
Boden FI
12 Boden FI 12.98 12.13 2023 Ja
216 Elsa Brännström
Haparanda SKT
12 Haparanda SKT 12.51 12.51 2024 Ja
229 Astrid Rehnmark
Haparanda SKT
12 Haparanda SKT 12.57 12.57 2024 Nej
688 Felicia Lundberg
IFK Umeå
12 IFK Umeå 12.13 12.13 2023 Ja
602 Lisa Edelbro
Luleå FIF
12 Luleå FIF 14.23 2021 Ja
618 Ellen Johansson
Luleå FIF
12 Luleå FIF Ja
652 Engla Sandberg
Luleå FIF
12 Luleå FIF 14.14 12.41 2023 Ja
658 Vilma Sondermann
Luleå FIF
12 Luleå FIF Ja
664 Elina Sundström
Luleå FIF
12 Luleå FIF 14.00 13.44 2023 Ja
576 Rio Baltzari
Nedre Soppero IK
12 Nedre Soppero IK 13.11 13.11 2024 Ja
578 Nora Dahlberg
Nedre Soppero IK
12 Nedre Soppero IK 12.70 12.70 2024 Ja
497 Elsa Lundberg
Tväråselets AIF
12 Tväråselets AIF 12.45 12.45 2024 Nej

Antal deltagare: 13

F12 Höjd

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
743 Idun Koivumaa
Boden FI
12 Boden FI 112 112 2024 Nej
216 Elsa Brännström
Haparanda SKT
12 Haparanda SKT 126 126 2024 Nej
685 Novalie Holmkvist
IFK Umeå
12 IFK Umeå 129 129 2023 Nej
602 Lisa Edelbro
Luleå FIF
12 Luleå FIF 112 2023 Nej
619 Vendela Isaksson
Luleå FIF
12 Luleå FIF 124 2023 Nej
618 Ellen Johansson
Luleå FIF
12 Luleå FIF Nej
634 Alice Lundkvist
Luleå FIF
12 Luleå FIF Nej
643 Stella Olsson
Luleå FIF
12 Luleå FIF 112 2023 Nej
664 Elina Sundström
Luleå FIF
12 Luleå FIF 121 121 2024 Nej
576 Rio Baltzari
Nedre Soppero IK
12 Nedre Soppero IK 121 121 2022 Nej
578 Nora Dahlberg
Nedre Soppero IK
12 Nedre Soppero IK 131 131 2024 Nej
573 Stella Wärja
Piteå IF
12 Piteå IF 117 117 2023 Nej

Antal deltagare: 12

F12 Stav

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
489 Elin Bonde
Haparanda SKT
12 Haparanda SKT Nej
216 Elsa Brännström
Haparanda SKT
12 Haparanda SKT Nej
226 Sofie Mogemark
Haparanda SKT
12 Haparanda SKT 175 175 2024 Nej
229 Astrid Rehnmark
Haparanda SKT
12 Haparanda SKT 215 215 2024 Nej
576 Rio Baltzari
Nedre Soppero IK
12 Nedre Soppero IK 165 165 Nej

Antal deltagare: 5

F12 Längd

Hoppzon

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
741 Ellie Forsberg
Boden FI
12 Boden FI 3.50 3.50 2023 Nej
743 Idun Koivumaa
Boden FI
12 Boden FI 3.32 3.32 2024 Nej
736 Lillian Pettersson
Boden FI
12 Boden FI 3.80 2023 Nej
216 Elsa Brännström
Haparanda SKT
12 Haparanda SKT 3.59 3.60 2023 Nej
226 Sofie Mogemark
Haparanda SKT
12 Haparanda SKT 3.43 3.43 2024 Nej
229 Astrid Rehnmark
Haparanda SKT
12 Haparanda SKT 3.94 3.94 2024 Nej
685 Novalie Holmkvist
IFK Umeå
12 IFK Umeå 3.92 3.92 2023 Nej
688 Felicia Lundberg
IFK Umeå
12 IFK Umeå 3.89 3.89 2023 Nej
600 Leia Bäckström
Luleå FIF
12 Luleå FIF 2.40 2020 Nej
602 Lisa Edelbro
Luleå FIF
12 Luleå FIF 3.01 2023 Nej
618 Ellen Johansson
Luleå FIF
12 Luleå FIF Nej
652 Engla Sandberg
Luleå FIF
12 Luleå FIF 3.36 3.36 2024 Nej
658 Vilma Sondermann
Luleå FIF
12 Luleå FIF 2.99 2023 Nej
664 Elina Sundström
Luleå FIF
12 Luleå FIF 3.52 3.52 2023 Nej
576 Rio Baltzari
Nedre Soppero IK
12 Nedre Soppero IK 3.66 3.66 2023 Nej
578 Nora Dahlberg
Nedre Soppero IK
12 Nedre Soppero IK 3.36 3.36 2023 Nej
497 Elsa Lundberg
Tväråselets AIF
12 Tväråselets AIF 3.90 3.90 2024 Nej

Antal deltagare: 17

F12 Tresteg

Hoppzon

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
741 Ellie Forsberg
Boden FI
12 Boden FI Nej
652 Engla Sandberg
Luleå FIF
12 Luleå FIF Nej
664 Elina Sundström
Luleå FIF
12 Luleå FIF Nej
576 Rio Baltzari
Nedre Soppero IK
12 Nedre Soppero IK Nej
497 Elsa Lundberg
Tväråselets AIF
12 Tväråselets AIF 7.75 7.75 2024 Nej

Antal deltagare: 5

F12 Kula

Vikt: 2,0kg

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
741 Ellie Forsberg
Boden FI
12 Boden FI 5.43 5.43 2024 Nej
743 Idun Koivumaa
Boden FI
12 Boden FI 6.54 6.54 2024 Nej
216 Elsa Brännström
Haparanda SKT
12 Haparanda SKT 5.64 5.64 2024 Nej
226 Sofie Mogemark
Haparanda SKT
12 Haparanda SKT 6.44 6.44 2024 Nej
229 Astrid Rehnmark
Haparanda SKT
12 Haparanda SKT 7.72 7.72 2024 Nej
685 Novalie Holmkvist
IFK Umeå
12 IFK Umeå 6.82 6.82 2024 Nej
688 Felicia Lundberg
IFK Umeå
12 IFK Umeå 7.57 7.57 2023 Nej
602 Lisa Edelbro
Luleå FIF
12 Luleå FIF 6.41 2023 Nej
603 Sia Ekholm
Luleå FIF
12 Luleå FIF 6.18 6.18 2023 Nej
643 Stella Olsson
Luleå FIF
12 Luleå FIF 7.16 7.16 2023 Nej
652 Engla Sandberg
Luleå FIF
12 Luleå FIF 5.27 5.27 2023 Nej
664 Elina Sundström
Luleå FIF
12 Luleå FIF 6.67 6.67 2024 Nej
576 Rio Baltzari
Nedre Soppero IK
12 Nedre Soppero IK 6.65 6.65 2023 Nej
578 Nora Dahlberg
Nedre Soppero IK
12 Nedre Soppero IK 6.30 6.30 2023 Nej
573 Stella Wärja
Piteå IF
12 Piteå IF 7.51 7.51 2024 Nej

Antal deltagare: 15

F11 60 m

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
156 Wilma Bergström
Boden FI
13 Boden FI 9.38 9.38 2024 Ja
157 Lilly Borgenstål
Boden FI
13 Boden FI 9.75 9.75 2023 Nej
160 Ester Eriksson
Boden FI
13 Boden FI 11.30 11.30 2023 Ja
742 Molly Forsberg
Boden FI
13 Boden FI 10.13 10.13 2023 Ja
745 Isa Koivumaa
Boden FI
13 Boden FI 10.60 10.60 2024 Ja
740 Noomi Åström
Boden FI
13 Boden FI Ja
724 Liv Eriksson
Gällivare SK
13 Gällivare SK Ja
709 Moa Persson
Gällivare SK
13 Gällivare SK 10.39 10.32 2024 Ja
705 Kim Silverplats Suhr
Gällivare SK
13 Gällivare SK Ja
210 Vera Waara
Gällivare SK
13 Gällivare SK 10.81 Ja
212 Melissa Ömalm
Gällivare SK
13 Gällivare SK 10.88 10.88 2024 Ja
214 Selma Bojang
Haparanda SKT
13 Haparanda SKT 10.26 10.26 2024 Ja
228 Alice Pihlajamaa
Haparanda SKT
13 Haparanda SKT 10.60 10.60 2024 Ja
231 Amanda Sahlman
Haparanda SKT
13 Haparanda SKT 10.52 2023 Ja
591 Elma Aidanpää
Luleå FIF
13 Luleå FIF 11.11 11.11 2023 Ja
592 Klara Andersson
Luleå FIF
13 Luleå FIF Ja
594 Tilma Backfjärd
Luleå FIF
13 Luleå FIF Nej
604 Karin Engqvist
Luleå FIF
13 Luleå FIF 11.19 11.19 2023 Nej
617 Sofia Irhami
Luleå FIF
13 Luleå FIF 12.13 2023 Ja
629 Juni Lindblom
Luleå FIF
13 Luleå FIF 9.56 9.56 2023 Ja
637 Isabelle Nikka
Luleå FIF
13 Luleå FIF 11.32 2023 Ja
639 Vilda Nilsson Lindblom
Luleå FIF
13 Luleå FIF 10.01 10.01 2023 Ja
644 Linnea Oskarsen
Luleå FIF
13 Luleå FIF Ja
648 Anna-Maria Pounu
Luleå FIF
13 Luleå FIF 10.42 2023 Ja
666 Livia Söderfalk
Luleå FIF
13 Luleå FIF 10.79 2023 Ja
527 Leah Pihlblad
Skellefteå AIK
13 Skellefteå AIK 10.05 10.05 Ja
498 Ella Lundström
Tväråselets AIF
13 Tväråselets AIF 10.68 10.68 2023 Ja

Antal deltagare: 27

F11 600 m

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
742 Molly Forsberg
Boden FI
13 Boden FI 2:30.72 2:30.72 2024 Ja
745 Isa Koivumaa
Boden FI
13 Boden FI Ja
724 Liv Eriksson
Gällivare SK
13 Gällivare SK Ja
709 Moa Persson
Gällivare SK
13 Gällivare SK 2:35.86 2:24.91 2024 Ja
705 Kim Silverplats Suhr
Gällivare SK
13 Gällivare SK Ja
210 Vera Waara
Gällivare SK
13 Gällivare SK Ja
212 Melissa Ömalm
Gällivare SK
13 Gällivare SK 2:32.86 2:32.80 2023 Ja
604 Karin Engqvist
Luleå FIF
13 Luleå FIF Nej
629 Juni Lindblom
Luleå FIF
13 Luleå FIF Ja
637 Isabelle Nikka
Luleå FIF
13 Luleå FIF Ja
639 Vilda Nilsson Lindblom
Luleå FIF
13 Luleå FIF Nej
666 Livia Söderfalk
Luleå FIF
13 Luleå FIF Nej
527 Leah Pihlblad
Skellefteå AIK
13 Skellefteå AIK Nej
498 Ella Lundström
Tväråselets AIF
13 Tväråselets AIF 2:32.24 2:32.24 2024 Ja

Antal deltagare: 14

F11 60 m häck

Höjd: 68,6cm

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
156 Wilma Bergström
Boden FI
13 Boden FI 11.98 2023 Ja
157 Lilly Borgenstål
Boden FI
13 Boden FI 13.32 2023 Nej
745 Isa Koivumaa
Boden FI
13 Boden FI 13.35 13.35 Ja
709 Moa Persson
Gällivare SK
13 Gällivare SK 15.72 Ja
210 Vera Waara
Gällivare SK
13 Gällivare SK Ja
212 Melissa Ömalm
Gällivare SK
13 Gällivare SK Ja
214 Selma Bojang
Haparanda SKT
13 Haparanda SKT Nej
228 Alice Pihlajamaa
Haparanda SKT
13 Haparanda SKT Ja
592 Klara Andersson
Luleå FIF
13 Luleå FIF Ja
594 Tilma Backfjärd
Luleå FIF
13 Luleå FIF Nej
604 Karin Engqvist
Luleå FIF
13 Luleå FIF 15.42 2023 Nej
617 Sofia Irhami
Luleå FIF
13 Luleå FIF Ja
629 Juni Lindblom
Luleå FIF
13 Luleå FIF 11.61 Ja
644 Linnea Oskarsen
Luleå FIF
13 Luleå FIF Ja
666 Livia Söderfalk
Luleå FIF
13 Luleå FIF 15.43 2023 Ja
669 Lovis Wennberg
Luleå FIF
13 Luleå FIF Ja
498 Ella Lundström
Tväråselets AIF
13 Tväråselets AIF Ja

Antal deltagare: 17

F11 Höjd

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
156 Wilma Bergström
Boden FI
13 Boden FI 126 126 2023 Nej
157 Lilly Borgenstål
Boden FI
13 Boden FI 112 112 2023 Nej
745 Isa Koivumaa
Boden FI
13 Boden FI 97 97 2024 Nej
740 Noomi Åström
Boden FI
13 Boden FI Nej
709 Moa Persson
Gällivare SK
13 Gällivare SK 112 112 2024 Nej
705 Kim Silverplats Suhr
Gällivare SK
13 Gällivare SK Nej
210 Vera Waara
Gällivare SK
13 Gällivare SK Nej
212 Melissa Ömalm
Gällivare SK
13 Gällivare SK 97 97 2023 Nej
214 Selma Bojang
Haparanda SKT
13 Haparanda SKT 112 117 2023 Nej
228 Alice Pihlajamaa
Haparanda SKT
13 Haparanda SKT Nej
592 Klara Andersson
Luleå FIF
13 Luleå FIF Nej
594 Tilma Backfjärd
Luleå FIF
13 Luleå FIF Nej
644 Linnea Oskarsen
Luleå FIF
13 Luleå FIF Nej
666 Livia Söderfalk
Luleå FIF
13 Luleå FIF Nej
527 Leah Pihlblad
Skellefteå AIK
13 Skellefteå AIK 107 Nej

Antal deltagare: 15

F11 Längd

Hoppzon

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
156 Wilma Bergström
Boden FI
13 Boden FI 3.66 3.66 2024 Nej
157 Lilly Borgenstål
Boden FI
13 Boden FI 3.61 3.61 2023 Nej
160 Ester Eriksson
Boden FI
13 Boden FI 2.80 2.80 2023 Nej
742 Molly Forsberg
Boden FI
13 Boden FI 3.14 3.14 2024 Nej
745 Isa Koivumaa
Boden FI
13 Boden FI 2.87 2.87 2024 Nej
724 Liv Eriksson
Gällivare SK
13 Gällivare SK Nej
709 Moa Persson
Gällivare SK
13 Gällivare SK 3.38 3.38 2024 Nej
705 Kim Silverplats Suhr
Gällivare SK
13 Gällivare SK Nej
210 Vera Waara
Gällivare SK
13 Gällivare SK Nej
212 Melissa Ömalm
Gällivare SK
13 Gällivare SK 2.72 2.72 2023 Nej
214 Selma Bojang
Haparanda SKT
13 Haparanda SKT 3.41 3.41 2024 Nej
228 Alice Pihlajamaa
Haparanda SKT
13 Haparanda SKT 3.27 3.27 2024 Nej
231 Amanda Sahlman
Haparanda SKT
13 Haparanda SKT Nej
591 Elma Aidanpää
Luleå FIF
13 Luleå FIF 2.90 2.90 2023 Nej
592 Klara Andersson
Luleå FIF
13 Luleå FIF Nej
594 Tilma Backfjärd
Luleå FIF
13 Luleå FIF Nej
604 Karin Engqvist
Luleå FIF
13 Luleå FIF 2.87 2.87 2023 Nej
617 Sofia Irhami
Luleå FIF
13 Luleå FIF 2.99 2023 Nej
629 Juni Lindblom
Luleå FIF
13 Luleå FIF 3.90 3.90 2023 Nej
637 Isabelle Nikka
Luleå FIF
13 Luleå FIF 2.97 2023 Nej
639 Vilda Nilsson Lindblom
Luleå FIF
13 Luleå FIF 3.38 3.38 2023 Nej
644 Linnea Oskarsen
Luleå FIF
13 Luleå FIF Nej
648 Anna-Maria Pounu
Luleå FIF
13 Luleå FIF 3.03 2023 Nej
651 Elin Rönnkvist
Luleå FIF
13 Luleå FIF 2.13 2.13 2023 Nej
666 Livia Söderfalk
Luleå FIF
13 Luleå FIF 3.12 2023 Nej
669 Lovis Wennberg
Luleå FIF
13 Luleå FIF 3.46 3.50 2022 Nej
527 Leah Pihlblad
Skellefteå AIK
13 Skellefteå AIK 3.02 Nej
498 Ella Lundström
Tväråselets AIF
13 Tväråselets AIF 3.19 3.19 2024 Nej

Antal deltagare: 28

F11 Kula

Vikt: 2,0kg

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
156 Wilma Bergström
Boden FI
13 Boden FI 5.65 5.65 2024 Nej
157 Lilly Borgenstål
Boden FI
13 Boden FI 6.16 6.16 2024 Nej
160 Ester Eriksson
Boden FI
13 Boden FI 4.63 4.63 2024 Nej
742 Molly Forsberg
Boden FI
13 Boden FI 5.58 5.58 2024 Nej
745 Isa Koivumaa
Boden FI
13 Boden FI 5.27 5.27 2024 Nej
724 Liv Eriksson
Gällivare SK
13 Gällivare SK Nej
709 Moa Persson
Gällivare SK
13 Gällivare SK 5.57 5.57 2024 Nej
705 Kim Silverplats Suhr
Gällivare SK
13 Gällivare SK Nej
210 Vera Waara
Gällivare SK
13 Gällivare SK Nej
212 Melissa Ömalm
Gällivare SK
13 Gällivare SK 4.53 4.53 2024 Nej
214 Selma Bojang
Haparanda SKT
13 Haparanda SKT 5.77 2023 Nej
231 Amanda Sahlman
Haparanda SKT
13 Haparanda SKT Nej
591 Elma Aidanpää
Luleå FIF
13 Luleå FIF 4.74 4.74 2023 Nej
604 Karin Engqvist
Luleå FIF
13 Luleå FIF 5.69 5.69 2024 Nej
617 Sofia Irhami
Luleå FIF
13 Luleå FIF 5.01 2023 Nej
651 Elin Rönnkvist
Luleå FIF
13 Luleå FIF Nej
669 Lovis Wennberg
Luleå FIF
13 Luleå FIF 5.43 5.45 2023 Nej
527 Leah Pihlblad
Skellefteå AIK
13 Skellefteå AIK 6.36 Nej

Antal deltagare: 18

F10 60 m

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
744 Ebba Lindfors
Boden FI
14 Boden FI 10.82 Ja
732 Elma Andersson
Gällivare SK
14 Gällivare SK 10.57 10.57 2024 Ja
717 Julia Lindahl
Gällivare SK
14 Gällivare SK 10.42 2023 Ja
211 Lily Leone Willerslev
Gällivare SK
14 Gällivare SK 11.30 11.30 2024 Ja
234 Moa Salminen
Haparanda SKT
14 Haparanda SKT 12.85 12.85 Ja
597 Stella Berglund Eriksson
Luleå FIF
14 Luleå FIF 11.53 11.53 2023 Ja
598 Nikki Berlin
Luleå FIF
14 Luleå FIF 10.84 10.84 2023 Nej
609 Wilda Forsén Senbom
Luleå FIF
14 Luleå FIF 10.87 10.87 2023 Ja
622 Filippa Juuso
Luleå FIF
14 Luleå FIF Ja
647 Alvina Petersson Lahdenperä
Luleå FIF
14 Luleå FIF Ja
653 Lovis Sandberg
Luleå FIF
14 Luleå FIF 10.78 10.78 2024 Ja
673 Ines Öhman
Luleå FIF
14 Luleå FIF 10.64 10.64 2024 Ja
540 Tilde Carlson
Piteå IF
14 Piteå IF 10.30 10.30 2023 Ja
547 Ellen Gustafsson
Piteå IF
14 Piteå IF 11.44 11.44 2023 Ja
548 Stella Gustafsson
Piteå IF
14 Piteå IF Ja
554 Ester Larsson
Piteå IF
14 Piteå IF 10.76 10.76 2023 Ja
560 Melek Marklund
Piteå IF
14 Piteå IF 11.15 11.15 2023 Nej
571 Elsa Wennberg
Piteå IF
14 Piteå IF 10.80 10.80 2023 Ja
519 Klara Lindmark
Skellefteå AIK
14 Skellefteå AIK 11.05 11.05 2024 Ja

Antal deltagare: 19

F10 600 m

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
732 Elma Andersson
Gällivare SK
14 Gällivare SK 2:34.28 2:34.28 2024 Ja
717 Julia Lindahl
Gällivare SK
14 Gällivare SK Ja
211 Lily Leone Willerslev
Gällivare SK
14 Gällivare SK 2:37.87 2:37.87 2024 Ja
597 Stella Berglund Eriksson
Luleå FIF
14 Luleå FIF Ja
598 Nikki Berlin
Luleå FIF
14 Luleå FIF Ja
609 Wilda Forsén Senbom
Luleå FIF
14 Luleå FIF Ja
622 Filippa Juuso
Luleå FIF
14 Luleå FIF Ja
647 Alvina Petersson Lahdenperä
Luleå FIF
14 Luleå FIF Nej
653 Lovis Sandberg
Luleå FIF
14 Luleå FIF 2:33.92 2:33.92 2024 Ja
673 Ines Öhman
Luleå FIF
14 Luleå FIF Ja
540 Tilde Carlson
Piteå IF
14 Piteå IF 2:19.95 2:19.95 2024 Nej
548 Stella Gustafsson
Piteå IF
14 Piteå IF Ja
554 Ester Larsson
Piteå IF
14 Piteå IF 2:27.84 2:27.84 2024 Ja
557 Tilde Ljungwe
Piteå IF
14 Piteå IF Ja
571 Elsa Wennberg
Piteå IF
14 Piteå IF Ja

Antal deltagare: 15

F10 60 m häck

Höjd: 68,6cm

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
717 Julia Lindahl
Gällivare SK
14 Gällivare SK Ja
211 Lily Leone Willerslev
Gällivare SK
14 Gällivare SK Ja
597 Stella Berglund Eriksson
Luleå FIF
14 Luleå FIF Nej
609 Wilda Forsén Senbom
Luleå FIF
14 Luleå FIF Ja
622 Filippa Juuso
Luleå FIF
14 Luleå FIF Ja
647 Alvina Petersson Lahdenperä
Luleå FIF
14 Luleå FIF Nej
653 Lovis Sandberg
Luleå FIF
14 Luleå FIF Ja
673 Ines Öhman
Luleå FIF
14 Luleå FIF Ja
540 Tilde Carlson
Piteå IF
14 Piteå IF Ja
547 Ellen Gustafsson
Piteå IF
14 Piteå IF Ja
554 Ester Larsson
Piteå IF
14 Piteå IF Ja
557 Tilde Ljungwe
Piteå IF
14 Piteå IF Ja
560 Melek Marklund
Piteå IF
14 Piteå IF Ja
571 Elsa Wennberg
Piteå IF
14 Piteå IF Ja
519 Klara Lindmark
Skellefteå AIK
14 Skellefteå AIK Nej

Antal deltagare: 15

F10 Höjd

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
717 Julia Lindahl
Gällivare SK
14 Gällivare SK Nej
211 Lily Leone Willerslev
Gällivare SK
14 Gällivare SK 97 97 2024 Nej
234 Moa Salminen
Haparanda SKT
14 Haparanda SKT Nej
597 Stella Berglund Eriksson
Luleå FIF
14 Luleå FIF Nej
598 Nikki Berlin
Luleå FIF
14 Luleå FIF Nej
609 Wilda Forsén Senbom
Luleå FIF
14 Luleå FIF Nej
673 Ines Öhman
Luleå FIF
14 Luleå FIF 107 107 2024 Nej
540 Tilde Carlson
Piteå IF
14 Piteå IF 111 111 2023 Nej
554 Ester Larsson
Piteå IF
14 Piteå IF 102 102 2024 Nej
557 Tilde Ljungwe
Piteå IF
14 Piteå IF 107 107 2024 Nej
571 Elsa Wennberg
Piteå IF
14 Piteå IF 92 92 2024 Nej

Antal deltagare: 11

F10 Längd

Hoppzon

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
744 Ebba Lindfors
Boden FI
14 Boden FI Nej
732 Elma Andersson
Gällivare SK
14 Gällivare SK 2.93 2.93 2024 Nej
717 Julia Lindahl
Gällivare SK
14 Gällivare SK 2.83 2023 Nej
211 Lily Leone Willerslev
Gällivare SK
14 Gällivare SK 2.64 2.64 2024 Nej
234 Moa Salminen
Haparanda SKT
14 Haparanda SKT Nej
597 Stella Berglund Eriksson
Luleå FIF
14 Luleå FIF 2.57 2.77 2023 Nej
598 Nikki Berlin
Luleå FIF
14 Luleå FIF 2.45 2.45 2023 Nej
609 Wilda Forsén Senbom
Luleå FIF
14 Luleå FIF 2.84 2.84 2023 Nej
622 Filippa Juuso
Luleå FIF
14 Luleå FIF Nej
647 Alvina Petersson Lahdenperä
Luleå FIF
14 Luleå FIF Nej
653 Lovis Sandberg
Luleå FIF
14 Luleå FIF 2.95 2.95 2024 Nej
654 Freja Sandström
Luleå FIF
14 Luleå FIF 1.84 1.84 2023 Nej
673 Ines Öhman
Luleå FIF
14 Luleå FIF 3.22 3.22 2023 Nej
540 Tilde Carlson
Piteå IF
14 Piteå IF 3.05 3.05 2023 Nej
547 Ellen Gustafsson
Piteå IF
14 Piteå IF 2.74 2.74 2023 Nej
548 Stella Gustafsson
Piteå IF
14 Piteå IF Nej
554 Ester Larsson
Piteå IF
14 Piteå IF 3.22 3.22 2024 Nej
560 Melek Marklund
Piteå IF
14 Piteå IF 2.88 2.88 2023 Nej
571 Elsa Wennberg
Piteå IF
14 Piteå IF 2.74 2.74 2023 Nej
519 Klara Lindmark
Skellefteå AIK
14 Skellefteå AIK 2.94 2.94 2024 Nej

Antal deltagare: 20

F10 Kula

Vikt: 2,0kg

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
717 Julia Lindahl
Gällivare SK
14 Gällivare SK 3.19 2023 Nej
211 Lily Leone Willerslev
Gällivare SK
14 Gällivare SK 4.75 4.75 2024 Nej
234 Moa Salminen
Haparanda SKT
14 Haparanda SKT Nej
597 Stella Berglund Eriksson
Luleå FIF
14 Luleå FIF 3.59 4.05 2023 Nej
609 Wilda Forsén Senbom
Luleå FIF
14 Luleå FIF 4.04 2023 Nej
622 Filippa Juuso
Luleå FIF
14 Luleå FIF Nej
647 Alvina Petersson Lahdenperä
Luleå FIF
14 Luleå FIF Nej
653 Lovis Sandberg
Luleå FIF
14 Luleå FIF 4.64 4.64 2024 Nej
673 Ines Öhman
Luleå FIF
14 Luleå FIF 5.34 5.34 2024 Nej
540 Tilde Carlson
Piteå IF
14 Piteå IF 4.39 4.39 2024 Nej
554 Ester Larsson
Piteå IF
14 Piteå IF 4.81 4.81 2024 Nej
519 Klara Lindmark
Skellefteå AIK
14 Skellefteå AIK 4.57 4.57 2023 Nej

Antal deltagare: 12

F9 60 m

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
152 Edit Bergkvist
Boden FI
15 Boden FI 12.84 2023 Ja
746 Idun Lundström
Boden FI
16 Boden FI Nej
738 Tilde Redlig
Boden FI
17 Boden FI Ja
223 Tove Lehto
Haparanda SKT
15 Haparanda SKT 13.00 Ja
595 Nova Berglund
Luleå FIF
16 Luleå FIF Ja
605 Elvira Eriksson
Luleå FIF
15 Luleå FIF 12.58 12.58 2023 Ja
608 Vera Forsberg
Luleå FIF
16 Luleå FIF 11.56 11.56 2023 Ja
623 Lisa Juvani
Luleå FIF
15 Luleå FIF Ja
624 Anouk Kadi
Luleå FIF
18 Luleå FIF 14.44 14.44 Ja
630 Tuva Lindblom
Luleå FIF
16 Luleå FIF 12.38 12.38 2023 Nej
641 Tuva Nyberg
Luleå FIF
16 Luleå FIF Nej
642 Cleo Nyström
Luleå FIF
16 Luleå FIF 11.36 11.36 2024 Ja
645 Elmina Palo
Luleå FIF
16 Luleå FIF 12.56 12.56 2023 Ja
650 stina renfors
Luleå FIF
15 Luleå FIF 12.55 12.55 2023 Ja
657 Elma Skarpsvärd
Luleå FIF
15 Luleå FIF 12.83 2023 Ja
671 Jasmine Willberg
Luleå FIF
15 Luleå FIF 11.34 11.34 2024 Ja
674 Iris Öhman
Luleå FIF
16 Luleå FIF 11.70 11.70 2024 Ja
535 Judith Berggren
Piteå IF
15 Piteå IF 12.83 12.83 2024 Ja
537 Meja Bergström
Piteå IF
15 Piteå IF Ja
539 Saga Carlson
Piteå IF
16 Piteå IF Ja
546 Inez Grankvist
Piteå IF
16 Piteå IF Ja
553 Olivia Kämpeberg
Piteå IF
16 Piteå IF Ja
561 Ebba Nilsson
Piteå IF
15 Piteå IF 13.56 2023 Ja
562 Vilma Pebe Ferm
Piteå IF
16 Piteå IF Ja
574 Alice Åberg
Piteå IF
16 Piteå IF Ja
523 Penny Löfstedt
Skellefteå AIK
15 Skellefteå AIK 10.80 10.80 2024 Ja

Antal deltagare: 26

F9 400 m

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
152 Edit Bergkvist
Boden FI
15 Boden FI Ja
746 Idun Lundström
Boden FI
16 Boden FI Ja
738 Tilde Redlig
Boden FI
17 Boden FI Ja
223 Tove Lehto
Haparanda SKT
15 Haparanda SKT 1:53.92 Ja
595 Nova Berglund
Luleå FIF
16 Luleå FIF Ja
605 Elvira Eriksson
Luleå FIF
15 Luleå FIF Ja
608 Vera Forsberg
Luleå FIF
16 Luleå FIF Ja
623 Lisa Juvani
Luleå FIF
15 Luleå FIF Ja
642 Cleo Nyström
Luleå FIF
16 Luleå FIF Ja
650 stina renfors
Luleå FIF
15 Luleå FIF Ja
657 Elma Skarpsvärd
Luleå FIF
15 Luleå FIF Ja
671 Jasmine Willberg
Luleå FIF
15 Luleå FIF Ja
674 Iris Öhman
Luleå FIF
16 Luleå FIF Ja
537 Meja Bergström
Piteå IF
15 Piteå IF Ja
539 Saga Carlson
Piteå IF
16 Piteå IF Nej
546 Inez Grankvist
Piteå IF
16 Piteå IF Ja
553 Olivia Kämpeberg
Piteå IF
16 Piteå IF Ja
562 Vilma Pebe Ferm
Piteå IF
16 Piteå IF Ja
574 Alice Åberg
Piteå IF
16 Piteå IF Ja

Antal deltagare: 19

F9 60 m häck

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
152 Edit Bergkvist
Boden FI
15 Boden FI Ja
746 Idun Lundström
Boden FI
16 Boden FI Ja
738 Tilde Redlig
Boden FI
17 Boden FI Ja
605 Elvira Eriksson
Luleå FIF
15 Luleå FIF Nej
642 Cleo Nyström
Luleå FIF
16 Luleå FIF Ja
645 Elmina Palo
Luleå FIF
16 Luleå FIF Nej
671 Jasmine Willberg
Luleå FIF
15 Luleå FIF Nej
674 Iris Öhman
Luleå FIF
16 Luleå FIF Ja
561 Ebba Nilsson
Piteå IF
15 Piteå IF Ja
565 Stella Segerlund
Piteå IF
15 Piteå IF Ja
574 Alice Åberg
Piteå IF
16 Piteå IF Ja

Antal deltagare: 11

F9 Höjd

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
152 Edit Bergkvist
Boden FI
15 Boden FI Nej
746 Idun Lundström
Boden FI
16 Boden FI Nej
605 Elvira Eriksson
Luleå FIF
15 Luleå FIF Nej
623 Lisa Juvani
Luleå FIF
15 Luleå FIF Nej
636 Lilo Niemi
Luleå FIF
16 Luleå FIF Nej
642 Cleo Nyström
Luleå FIF
16 Luleå FIF 77 77 2024 Nej
671 Jasmine Willberg
Luleå FIF
15 Luleå FIF Nej
674 Iris Öhman
Luleå FIF
16 Luleå FIF Nej
561 Ebba Nilsson
Piteå IF
15 Piteå IF 82 82 2024 Nej
565 Stella Segerlund
Piteå IF
15 Piteå IF 100 100 2023 Nej
574 Alice Åberg
Piteå IF
16 Piteå IF Nej

Antal deltagare: 11

F9 Längd

Hoppzon

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
152 Edit Bergkvist
Boden FI
15 Boden FI 2.10 2023 Nej
746 Idun Lundström
Boden FI
16 Boden FI Nej
738 Tilde Redlig
Boden FI
17 Boden FI Nej
223 Tove Lehto
Haparanda SKT
15 Haparanda SKT 1.89 Nej
595 Nova Berglund
Luleå FIF
16 Luleå FIF Nej
605 Elvira Eriksson
Luleå FIF
15 Luleå FIF 2.46 2.46 2023 Nej
608 Vera Forsberg
Luleå FIF
16 Luleå FIF 2.28 2.28 2023 Nej
623 Lisa Juvani
Luleå FIF
15 Luleå FIF Nej
624 Anouk Kadi
Luleå FIF
18 Luleå FIF 1.68 1.68 Nej
636 Lilo Niemi
Luleå FIF
16 Luleå FIF 2.43 2.43 2023 Nej
641 Tuva Nyberg
Luleå FIF
16 Luleå FIF Nej
642 Cleo Nyström
Luleå FIF
16 Luleå FIF 2.68 2.68 2024 Nej
645 Elmina Palo
Luleå FIF
16 Luleå FIF 2.32 2.32 2023 Nej
650 stina renfors
Luleå FIF
15 Luleå FIF 1.59 1.59 2023 Nej
657 Elma Skarpsvärd
Luleå FIF
15 Luleå FIF 2.52 2023 Nej
671 Jasmine Willberg
Luleå FIF
15 Luleå FIF 2.84 2.84 2023 Nej
674 Iris Öhman
Luleå FIF
16 Luleå FIF 2.65 2.65 2024 Nej
535 Judith Berggren
Piteå IF
15 Piteå IF 2.62 2.62 2024 Nej
537 Meja Bergström
Piteå IF
15 Piteå IF 2.56 2.56 2023 Nej
539 Saga Carlson
Piteå IF
16 Piteå IF 2.69 2.69 2023 Nej
546 Inez Grankvist
Piteå IF
16 Piteå IF Nej
553 Olivia Kämpeberg
Piteå IF
16 Piteå IF 2.18 2.18 2023 Nej
561 Ebba Nilsson
Piteå IF
15 Piteå IF 2.35 2.35 2024 Nej
562 Vilma Pebe Ferm
Piteå IF
16 Piteå IF 2.17 2.17 2023 Nej
574 Alice Åberg
Piteå IF
16 Piteå IF 2.23 2.23 2023 Nej
523 Penny Löfstedt
Skellefteå AIK
15 Skellefteå AIK 3.23 3.23 2024 Nej

Antal deltagare: 26

F9 Kula

Vikt: 2,0kg

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
152 Edit Bergkvist
Boden FI
15 Boden FI 3.15 2023 Nej
746 Idun Lundström
Boden FI
16 Boden FI Nej
738 Tilde Redlig
Boden FI
17 Boden FI Nej
605 Elvira Eriksson
Luleå FIF
15 Luleå FIF 3.81 3.81 2023 Nej
642 Cleo Nyström
Luleå FIF
16 Luleå FIF 3.55 3.55 2024 Nej
645 Elmina Palo
Luleå FIF
16 Luleå FIF Nej
650 stina renfors
Luleå FIF
15 Luleå FIF 3.27 3.27 2023 Nej
671 Jasmine Willberg
Luleå FIF
15 Luleå FIF 4.20 4.20 2023 Nej
674 Iris Öhman
Luleå FIF
16 Luleå FIF 3.17 3.17 2023 Nej
561 Ebba Nilsson
Piteå IF
15 Piteå IF 3.31 3.31 2023 Nej
565 Stella Segerlund
Piteå IF
15 Piteå IF 3.87 3.87 2023 Nej

Antal deltagare: 11

Män 60 m

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
611 Hugo Hakeberg
Luleå FIF
06 Luleå FIF 8.04 8.04 2024 Ja
513 Hannes Furberg
Skellefteå AIK
06 Skellefteå AIK 7.60 7.60 2024 Nej
499 Robin Blomgren
Star SC
00 Star SC 7.38 7.38 Ja
500 Sebastian Cullsberg
Star SC
02 Star SC 7.81 7.55 2020 Nej

Antal deltagare: 4

Män 200 m

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
698 Vilmer Vännman
IFK Umeå
03 IFK Umeå 23.56 2020 Nej
611 Hugo Hakeberg
Luleå FIF
06 Luleå FIF 26.36 26.36 2023 Nej
589 Melker Tuvemyr
Morjärvs SK
07 Morjärvs SK 25.62 25.62 2024 Nej
514 Eskil Grundström
Skellefteå AIK
08 Skellefteå AIK 29.39 2022 Nej
499 Robin Blomgren
Star SC
00 Star SC 24.21 24.21 Ja

Antal deltagare: 5

Män 400 m

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
633 Måns Lundberg
Luleå FIF
88 Luleå FIF 57.86 2023 Ja
587 Mats Olsson
Morjärvs SK
65 Morjärvs SK 59.18 56.78 2020 Ja
508 Edwin Bergh
Skellefteå AIK
06 Skellefteå AIK 56.66 56.66 2024 Ja

Antal deltagare: 3

Män 800 m

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
586 Arvid Lundblom
Morjärvs SK
10 Morjärvs SK 2:35.76 2023 Ja

Antal deltagare: 1

Män 1500 m

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
691 Jonathan Olofsson
IFK Umeå
10 IFK Umeå 5:09.59 5:09.59 2024 Nej
490 Peter Larson
Lulekamraternas MLK
85 Lulekamraternas MLK Ja
633 Måns Lundberg
Luleå FIF
88 Luleå FIF 4:42.18 2023 Ja

Antal deltagare: 3

Män Höjd

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
513 Hannes Furberg
Skellefteå AIK
06 Skellefteå AIK 173 173 2024 Nej
492 Olle Bång
Umedalens IF
02 Umedalens IF 187 201 2020 Nej

Antal deltagare: 2

Män Längd

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
611 Hugo Hakeberg
Luleå FIF
06 Luleå FIF 5.48 5.48 2023 Nej
513 Hannes Furberg
Skellefteå AIK
06 Skellefteå AIK 6.07 6.07 2024 Nej
500 Sebastian Cullsberg
Star SC
02 Star SC 5.50 2020 Nej

Antal deltagare: 3

M22 60 m

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
698 Vilmer Vännman
IFK Umeå
03 IFK Umeå 7.45 7.18 2022 Nej

Antal deltagare: 1

M22 400 m

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
750 Liban Farah
Boden FI
03 Boden FI 1:02.61 1:02.61 2023 Ja

Antal deltagare: 1

M22 1500 m

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
750 Liban Farah
Boden FI
03 Boden FI Nej

Antal deltagare: 1

P17 60 m

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
154 Samuel Bergkvist
Boden FI
08 Boden FI 7.74 2023 Ja
249 Vilhelm Borssén
IFK Umeå
08 IFK Umeå 7.62 7.62 2023 Ja
589 Melker Tuvemyr
Morjärvs SK
07 Morjärvs SK 7.76 7.76 2024 Nej
514 Eskil Grundström
Skellefteå AIK
08 Skellefteå AIK 7.93 7.93 2024 Ja

Antal deltagare: 4

P17 400 m

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
748 Elis Löfgren
Boden FI
07 Boden FI Ja
589 Melker Tuvemyr
Morjärvs SK
07 Morjärvs SK 1:00.18 1:00.18 2023 Nej
544 Simon Eriksson
Piteå IF
08 Piteå IF 1:04.69 1:04.69 Ja

Antal deltagare: 3

P17 1500 m

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
748 Elis Löfgren
Boden FI
07 Boden FI Nej

Antal deltagare: 1

P17 60 m häck

Höjd: 91,4cm

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
544 Simon Eriksson
Piteå IF
08 Piteå IF 10.06 10.06 Ja

Antal deltagare: 1

P17 Höjd

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
748 Elis Löfgren
Boden FI
07 Boden FI Nej
749 Segran Nazarov
Boden FI
07 Boden FI 163 2023 Nej
544 Simon Eriksson
Piteå IF
08 Piteå IF 166 166 Nej
514 Eskil Grundström
Skellefteå AIK
08 Skellefteå AIK 166 166 2024 Nej

Antal deltagare: 4

P17 Längd

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
154 Samuel Bergkvist
Boden FI
08 Boden FI 5.43 2023 Nej
748 Elis Löfgren
Boden FI
07 Boden FI Nej
249 Vilhelm Borssén
IFK Umeå
08 IFK Umeå 5.53 5.53 2023 Nej
514 Eskil Grundström
Skellefteå AIK
08 Skellefteå AIK 5.30 5.30 2024 Nej

Antal deltagare: 4

P17 Kula

Vikt: 5,0kg

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
154 Samuel Bergkvist
Boden FI
08 Boden FI Nej

Antal deltagare: 1

P15 60 m

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
733 Olle Nordström
Boden FI
09 Boden FI 9.15 9.15 2023 Ja
734 Arvid Norén
Boden FI
09 Boden FI Ja
686 Johannes Jungerstam
IFK Umeå
09 IFK Umeå 8.85 8.85 2023 Ja
694 Hjalmar Rutqvist
IFK Umeå
09 IFK Umeå 7.97 7.97 2024 Ja

Antal deltagare: 4

P15 200 m

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
733 Olle Nordström
Boden FI
09 Boden FI 30.36 30.36 2023 Ja

Antal deltagare: 1

P15 1000 m

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
496 Elias Hellström
Tväråselets AIF
09 Tväråselets AIF 3:39.36 3:39.36 2024 Ja

Antal deltagare: 1

P15 60 m häck

Höjd: 84,0cm

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
496 Elias Hellström
Tväråselets AIF
09 Tväråselets AIF Ja

Antal deltagare: 1

P15 Höjd

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
733 Olle Nordström
Boden FI
09 Boden FI 141 141 2023 Nej
734 Arvid Norén
Boden FI
09 Boden FI Nej

Antal deltagare: 2

P15 Längd

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
733 Olle Nordström
Boden FI
09 Boden FI 3.93 4.01 2023 Nej
734 Arvid Norén
Boden FI
09 Boden FI Nej
686 Johannes Jungerstam
IFK Umeå
09 IFK Umeå 4.49 4.49 2023 Nej
694 Hjalmar Rutqvist
IFK Umeå
09 IFK Umeå 5.10 2023 Nej
496 Elias Hellström
Tväråselets AIF
09 Tväråselets AIF 4.57 4.57 2024 Nej

Antal deltagare: 5

P15 Tresteg

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
496 Elias Hellström
Tväråselets AIF
09 Tväråselets AIF 9.24 2023 Nej

Antal deltagare: 1

P15 Kula

Vikt: 4,0kg

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
734 Arvid Norén
Boden FI
09 Boden FI 10.18 10.18 18 Nej
723 Laara-Issat Fjellgren
Gällivare SK
09 Gällivare SK 9.55 9.55 2023 Nej

Antal deltagare: 2

P15 Viktkastning

Vikt: 9,08kg

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
734 Arvid Norén
Boden FI
09 Boden FI 11.14 11.14 Nej
723 Laara-Issat Fjellgren
Gällivare SK
09 Gällivare SK 9.37 9.37 2023 Nej
693 Oliwer Rosbäck
IFK Umeå
09 IFK Umeå 15.49 15.49 2024 Nej

Antal deltagare: 3

P14 60 m

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
737 Torsten Pettersson
Boden FI
10 Boden FI 9.16 9.16 2024 Ja
728 Mile Edin
Gällivare SK
10 Gällivare SK 9.49 2023 Nej
719 Oliver Karlsson
Gällivare SK
10 Gällivare SK 11.52 11.52 2023 Ja
230 Axel Rehnmark
Haparanda SKT
10 Haparanda SKT 8.78 8.78 2024 Ja
682 Knut Grönlund
IFK Umeå
10 IFK Umeå 8.93 8.93 2024 Nej
689 Erik Lundbäck
IFK Umeå
10 IFK Umeå 9.08 9.08 2024 Ja
691 Jonathan Olofsson
IFK Umeå
10 IFK Umeå 8.75 8.75 2023 Ja
695 Harry Signal
IFK Umeå
10 IFK Umeå 8.43 8.43 2024 Ja
701 Malte Wirén
IFK Umeå
10 IFK Umeå 9.54 9.46 2023 Ja
668 Arvid Wennberg
Luleå FIF
10 Luleå FIF 8.77 8.77 2023 Nej
580 Wilmer Lantto
Nedre Soppero IK
10 Nedre Soppero IK 8.40 8.40 2024 Ja
582 Daniel Spets
Nedre Soppero IK
10 Nedre Soppero IK 9.55 9.55 2023 Ja
584 Isak Tjikkom
Nedre Soppero IK
10 Nedre Soppero IK 9.31 9.31 2024 Ja
559 Sixten Lundqvist
Piteå IF
10 Piteå IF 9.29 9.22 2023 Nej
521 Hjalmar Lundmark
Skellefteå AIK
10 Skellefteå AIK 9.25 9.25 2024 Nej

Antal deltagare: 15

P14 200 m

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
737 Torsten Pettersson
Boden FI
10 Boden FI 31.58 31.58 2023 Ja
728 Mile Edin
Gällivare SK
10 Gällivare SK 32.79 Ja
715 Gustav Lindmark
Gällivare SK
10 Gällivare SK 31.43 31.43 2024 Ja
230 Axel Rehnmark
Haparanda SKT
10 Haparanda SKT 30.11 30.11 2023 Ja
682 Knut Grönlund
IFK Umeå
10 IFK Umeå 29.99 29.99 2023 Nej
689 Erik Lundbäck
IFK Umeå
10 IFK Umeå 29.39 29.39 2023 Ja
691 Jonathan Olofsson
IFK Umeå
10 IFK Umeå 28.80 28.80 2023 Ja
695 Harry Signal
IFK Umeå
10 IFK Umeå 28.01 28.01 2023 Ja
701 Malte Wirén
IFK Umeå
10 IFK Umeå 31.74 31.74 2023 Ja
668 Arvid Wennberg
Luleå FIF
10 Luleå FIF 28.62 28.62 2023 Ja
586 Arvid Lundblom
Morjärvs SK
10 Morjärvs SK 30.92 30.92 2023 Ja
584 Isak Tjikkom
Nedre Soppero IK
10 Nedre Soppero IK 33.07 33.07 2023 Ja
521 Hjalmar Lundmark
Skellefteå AIK
10 Skellefteå AIK Nej

Antal deltagare: 13

P14 1000 m

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
715 Gustav Lindmark
Gällivare SK
10 Gällivare SK 3:22.53 3:22.53 2023 Ja
691 Jonathan Olofsson
IFK Umeå
10 IFK Umeå 3:16.53 3:16.53 2023 15 Ja
582 Daniel Spets
Nedre Soppero IK
10 Nedre Soppero IK 3:36.10 3:36.10 2023 Ja
521 Hjalmar Lundmark
Skellefteå AIK
10 Skellefteå AIK Nej

Antal deltagare: 4

P14 60 m häck

Höjd: 84,0cm

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
737 Torsten Pettersson
Boden FI
10 Boden FI Ja
728 Mile Edin
Gällivare SK
10 Gällivare SK 11.24 Ja
701 Malte Wirén
IFK Umeå
10 IFK Umeå Ja
668 Arvid Wennberg
Luleå FIF
10 Luleå FIF Ja
559 Sixten Lundqvist
Piteå IF
10 Piteå IF Nej

Antal deltagare: 5

P14 Höjd

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
728 Mile Edin
Gällivare SK
10 Gällivare SK Nej
722 Olle Fjellgren
Gällivare SK
10 Gällivare SK 120 120 2023 Nej
715 Gustav Lindmark
Gällivare SK
10 Gällivare SK 143 143 2024 Nej
247 Axel Bejstam-Zarin
IFK Umeå
10 IFK Umeå 120 121 2023 Nej
695 Harry Signal
IFK Umeå
10 IFK Umeå 166 166 2024 2 Nej
701 Malte Wirén
IFK Umeå
10 IFK Umeå 131 131 2023 Nej
580 Wilmer Lantto
Nedre Soppero IK
10 Nedre Soppero IK 146 146 2024 Nej
559 Sixten Lundqvist
Piteå IF
10 Piteå IF 146 146 2024 Nej

Antal deltagare: 8

P14 Stav

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
715 Gustav Lindmark
Gällivare SK
10 Gällivare SK 204 204 2024 Nej
225 Hannes Maijanen
Haparanda SKT
10 Haparanda SKT 225 225 2024 Nej
247 Axel Bejstam-Zarin
IFK Umeå
10 IFK Umeå 183 183 2023 Nej
559 Sixten Lundqvist
Piteå IF
10 Piteå IF 222 222 2023 Nej

Antal deltagare: 4

P14 Längd

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
737 Torsten Pettersson
Boden FI
10 Boden FI 3.85 3.85 2024 Nej
719 Oliver Karlsson
Gällivare SK
10 Gällivare SK Nej
715 Gustav Lindmark
Gällivare SK
10 Gällivare SK 3.84 3.84 2024 Nej
225 Hannes Maijanen
Haparanda SKT
10 Haparanda SKT 4.56 4.56 2024 Nej
230 Axel Rehnmark
Haparanda SKT
10 Haparanda SKT 4.03 4.03 2024 Nej
689 Erik Lundbäck
IFK Umeå
10 IFK Umeå 3.90 3.90 2023 Nej
695 Harry Signal
IFK Umeå
10 IFK Umeå 5.02 5.02 2023 Nej
701 Malte Wirén
IFK Umeå
10 IFK Umeå 3.83 3.83 2024 Nej
668 Arvid Wennberg
Luleå FIF
10 Luleå FIF 4.48 4.48 2023 Nej
580 Wilmer Lantto
Nedre Soppero IK
10 Nedre Soppero IK 4.78 4.78 2024 Nej
584 Isak Tjikkom
Nedre Soppero IK
10 Nedre Soppero IK 3.71 3.71 2023 Nej
521 Hjalmar Lundmark
Skellefteå AIK
10 Skellefteå AIK 4.07 4.07 2024 Nej

Antal deltagare: 12

P14 Tresteg

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
737 Torsten Pettersson
Boden FI
10 Boden FI Nej
715 Gustav Lindmark
Gällivare SK
10 Gällivare SK 7.79 7.79 2024 Nej
701 Malte Wirén
IFK Umeå
10 IFK Umeå 7.90 7.90 2024 Nej
580 Wilmer Lantto
Nedre Soppero IK
10 Nedre Soppero IK 10.69 10.69 2024 14 Nej

Antal deltagare: 4

P14 Kula

Vikt: 4,0kg

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
737 Torsten Pettersson
Boden FI
10 Boden FI 7.56 7.56 2024 Nej
722 Olle Fjellgren
Gällivare SK
10 Gällivare SK 6.53 6.53 2023 Nej
715 Gustav Lindmark
Gällivare SK
10 Gällivare SK 7.28 7.28 2024 Nej
230 Axel Rehnmark
Haparanda SKT
10 Haparanda SKT 6.57 6.57 2024 Nej
679 William Franck
IFK Umeå
10 IFK Umeå 8.44 8.44 2024 Nej
689 Erik Lundbäck
IFK Umeå
10 IFK Umeå 7.50 7.50 2023 Nej
668 Arvid Wennberg
Luleå FIF
10 Luleå FIF 7.94 7.94 2023 Nej
584 Isak Tjikkom
Nedre Soppero IK
10 Nedre Soppero IK 6.64 6.64 2023 Nej

Antal deltagare: 8

P14 Viktkastning

Vikt: 9,08kg

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
722 Olle Fjellgren
Gällivare SK
10 Gällivare SK 6.49 6.49 2023 Nej
719 Oliver Karlsson
Gällivare SK
10 Gällivare SK 5.81 5.81 2023 Nej
715 Gustav Lindmark
Gällivare SK
10 Gällivare SK 6.21 6.21 2024 Nej
679 William Franck
IFK Umeå
10 IFK Umeå 9.38 9.38 2024 Nej

Antal deltagare: 4

P13 60 m

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
215 Sebastian Bonde
Haparanda SKT
11 Haparanda SKT 9.81 9.81 2024 Ja
593 Ture Andersson
Luleå FIF
11 Luleå FIF 9.69 9.69 2023 Ja
596 Rio Berglund
Luleå FIF
11 Luleå FIF 8.89 8.89 2024 Ja
601 Sixten Carré
Luleå FIF
11 Luleå FIF 10.56 10.56 2023 Ja
638 Vilhelm Nilsson
Luleå FIF
11 Luleå FIF 9.25 9.25 2023 Nej
543 Pontus Eriksson
Piteå IF
11 Piteå IF 9.45 9.45 2023 Ja
550 Egon Johansson
Piteå IF
11 Piteå IF 8.65 8.65 2024 Ja
572 Liam Wennberg
Piteå IF
11 Piteå IF 9.14 9.07 2022 Nej

Antal deltagare: 8

P13 200 m

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
215 Sebastian Bonde
Haparanda SKT
11 Haparanda SKT 32.52 32.52 2023 Ja
243 Sebastian Amnéus
IFK Umeå
11 IFK Umeå 31.29 2023 Ja
593 Ture Andersson
Luleå FIF
11 Luleå FIF 32.59 32.59 2023 Ja
596 Rio Berglund
Luleå FIF
11 Luleå FIF 31.80 2023 Ja
638 Vilhelm Nilsson
Luleå FIF
11 Luleå FIF Ja
543 Pontus Eriksson
Piteå IF
11 Piteå IF 31.22 31.22 2023 Ja
550 Egon Johansson
Piteå IF
11 Piteå IF 28.87 28.87 2023 Ja
572 Liam Wennberg
Piteå IF
11 Piteå IF 30.95 30.95 2023 Nej

Antal deltagare: 8

P13 800 m

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
215 Sebastian Bonde
Haparanda SKT
11 Haparanda SKT 2:54.48 2:54.48 2024 Ja
243 Sebastian Amnéus
IFK Umeå
11 IFK Umeå 2:53.19 2023 Ja
593 Ture Andersson
Luleå FIF
11 Luleå FIF 2:49.14 2:49.14 2023 Ja
596 Rio Berglund
Luleå FIF
11 Luleå FIF 2:42.86 2:42.86 2023 Ja
543 Pontus Eriksson
Piteå IF
11 Piteå IF 2:45.78 2:45.78 2023 Ja

Antal deltagare: 5

P13 60 m häck

Höjd: 76.2cm

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
215 Sebastian Bonde
Haparanda SKT
11 Haparanda SKT 12.89 12.89 2023 Ja
593 Ture Andersson
Luleå FIF
11 Luleå FIF 12.61 12.61 2023 Ja
638 Vilhelm Nilsson
Luleå FIF
11 Luleå FIF 12.62 12.62 2023 Ja
543 Pontus Eriksson
Piteå IF
11 Piteå IF 11.80 11.80 2023 Ja
550 Egon Johansson
Piteå IF
11 Piteå IF 10.70 10.70 2024 Ja
572 Liam Wennberg
Piteå IF
11 Piteå IF 12.08 11.69 2022 Nej

Antal deltagare: 6

P13 Höjd

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
638 Vilhelm Nilsson
Luleå FIF
11 Luleå FIF 111 2023 Nej
543 Pontus Eriksson
Piteå IF
11 Piteå IF 112 112 2024 Nej
550 Egon Johansson
Piteå IF
11 Piteå IF 146 146 2024 Nej

Antal deltagare: 3

P13 Stav

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
215 Sebastian Bonde
Haparanda SKT
11 Haparanda SKT 210 210 2024 Nej

Antal deltagare: 1

P13 Längd

Hoppzon

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
215 Sebastian Bonde
Haparanda SKT
11 Haparanda SKT 3.84 3.84 2023 Nej
243 Sebastian Amnéus
IFK Umeå
11 IFK Umeå 3.95 4.19 2023 Nej
593 Ture Andersson
Luleå FIF
11 Luleå FIF 3.92 3.92 2023 Nej
596 Rio Berglund
Luleå FIF
11 Luleå FIF 4.37 2023 Nej
638 Vilhelm Nilsson
Luleå FIF
11 Luleå FIF 3.87 3.87 2023 Nej
543 Pontus Eriksson
Piteå IF
11 Piteå IF 3.92 2023 Nej
550 Egon Johansson
Piteå IF
11 Piteå IF 4.68 4.68 2024 Nej

Antal deltagare: 7

P13 Kula

Vikt: 3,0kg

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
601 Sixten Carré
Luleå FIF
11 Luleå FIF 4.73 4.73 2023 Nej
638 Vilhelm Nilsson
Luleå FIF
11 Luleå FIF 6.37 6.37 2023 Nej
464 Sixten Strandberg
Piteå IF
11 Piteå IF 8.19 8.19 Nej

Antal deltagare: 3

P12 60 m

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
218 Natnael Dawit
Haparanda SKT
12 Haparanda SKT Ja
219 Tristan Fahlström
Haparanda SKT
12 Haparanda SKT Ja
700 Hampus Wirén
IFK Umeå
12 IFK Umeå 9.80 9.80 2023 Ja
656 Viktor Sjögren
Luleå FIF
12 Luleå FIF 9.75 2022 Ja
577 Adrian Björkevid
Nedre Soppero IK
12 Nedre Soppero IK 9.38 9.38 2023 Ja
583 Joshua Spets
Nedre Soppero IK
12 Nedre Soppero IK 9.81 9.81 2024 Ja
534 Elis Berggren
Piteå IF
12 Piteå IF 9.80 9.80 2023 Ja
538 Viktor Bladh
Piteå IF
12 Piteå IF 8.44 8.44 2024 Ja
495 Hampus Wilhelmsson
Umedalens IF
12 Umedalens IF 8.81 8.81 2023 Ja

Antal deltagare: 9

P12 200 m

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
218 Natnael Dawit
Haparanda SKT
12 Haparanda SKT Ja
219 Tristan Fahlström
Haparanda SKT
12 Haparanda SKT Ja
700 Hampus Wirén
IFK Umeå
12 IFK Umeå 34.62 34.62 2023 Ja
656 Viktor Sjögren
Luleå FIF
12 Luleå FIF Ja
577 Adrian Björkevid
Nedre Soppero IK
12 Nedre Soppero IK Ja
538 Viktor Bladh
Piteå IF
12 Piteå IF 27.82 27.82 2024 Ja
495 Hampus Wilhelmsson
Umedalens IF
12 Umedalens IF 29.49 29.49 2023 Ja

Antal deltagare: 7

P12 800 m

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
219 Tristan Fahlström
Haparanda SKT
12 Haparanda SKT Ja
656 Viktor Sjögren
Luleå FIF
12 Luleå FIF 3:30.91 2021 Ja
667 Alfred Wallerström
Luleå FIF
12 Luleå FIF Nej
577 Adrian Björkevid
Nedre Soppero IK
12 Nedre Soppero IK 3:13.22 3:13.22 2024 Nej
583 Joshua Spets
Nedre Soppero IK
12 Nedre Soppero IK 3:03.99 3:03.99 2023 Ja
534 Elis Berggren
Piteå IF
12 Piteå IF 2:59.78 2:59.78 2024 Ja
495 Hampus Wilhelmsson
Umedalens IF
12 Umedalens IF 2:39.02 2:39.02 2024 Ja

Antal deltagare: 7

P12 60 m häck

Höjd: 76.2cm

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
219 Tristan Fahlström
Haparanda SKT
12 Haparanda SKT Ja
700 Hampus Wirén
IFK Umeå
12 IFK Umeå 13.40 13.40 2023 Ja
577 Adrian Björkevid
Nedre Soppero IK
12 Nedre Soppero IK 13.05 13.05 2024 Nej
538 Viktor Bladh
Piteå IF
12 Piteå IF 10.83 10.83 2024 Ja
495 Hampus Wilhelmsson
Umedalens IF
12 Umedalens IF 10.65 10.65 2024 Ja

Antal deltagare: 5

P12 Höjd

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
700 Hampus Wirén
IFK Umeå
12 IFK Umeå 120 120 2024 Nej
577 Adrian Björkevid
Nedre Soppero IK
12 Nedre Soppero IK 140 140 2024 Nej
534 Elis Berggren
Piteå IF
12 Piteå IF 112 2023 Nej
538 Viktor Bladh
Piteå IF
12 Piteå IF 145 145 2024 Nej
495 Hampus Wilhelmsson
Umedalens IF
12 Umedalens IF 147 147 2023 Nej

Antal deltagare: 5

P12 Stav

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
700 Hampus Wirén
IFK Umeå
12 IFK Umeå 188 188 2023 Nej
495 Hampus Wilhelmsson
Umedalens IF
12 Umedalens IF Nej

Antal deltagare: 2

P12 Längd

Hoppzon

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
218 Natnael Dawit
Haparanda SKT
12 Haparanda SKT 2.59 2.59 2024 Nej
219 Tristan Fahlström
Haparanda SKT
12 Haparanda SKT Nej
700 Hampus Wirén
IFK Umeå
12 IFK Umeå 4.00 4.00 2024 Nej
656 Viktor Sjögren
Luleå FIF
12 Luleå FIF 3.20 2023 Nej
577 Adrian Björkevid
Nedre Soppero IK
12 Nedre Soppero IK 3.98 3.98 2024 Nej
538 Viktor Bladh
Piteå IF
12 Piteå IF 5.05 5.05 2024 Nej
495 Hampus Wilhelmsson
Umedalens IF
12 Umedalens IF 4.30 4.30 2024 Nej

Antal deltagare: 7

P12 Tresteg

Hoppzon

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
577 Adrian Björkevid
Nedre Soppero IK
12 Nedre Soppero IK Nej
495 Hampus Wilhelmsson
Umedalens IF
12 Umedalens IF 9.39 9.39 2024 Nej

Antal deltagare: 2

P12 Kula

Vikt: 3,0kg

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
218 Natnael Dawit
Haparanda SKT
12 Haparanda SKT 6.46 6.46 2024 Nej
219 Tristan Fahlström
Haparanda SKT
12 Haparanda SKT Nej
656 Viktor Sjögren
Luleå FIF
12 Luleå FIF Nej
577 Adrian Björkevid
Nedre Soppero IK
12 Nedre Soppero IK 6.06 6.06 2023 Nej
495 Hampus Wilhelmsson
Umedalens IF
12 Umedalens IF 6.92 6.92 2024 Nej

Antal deltagare: 5

P11 60 m

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
716 Anton Lindmark
Gällivare SK
13 Gällivare SK 10.92 10.92 2024 Nej
245 Malte Andersson-Junkka
IFK Umeå
13 IFK Umeå 9.54 9.54 2023 Ja
599 Lukas Broström Geijer
Luleå FIF
13 Luleå FIF 9.97 9.97 2023 Ja
610 Nicolas Fredriksson
Luleå FIF
13 Luleå FIF 10.57 10.57 2023 Nej
613 Alvar Hedlund
Luleå FIF
13 Luleå FIF 9.53 2023 Nej
640 Botvid Nordekvist Hillström
Luleå FIF
13 Luleå FIF 10.99 10.49 Ja
646 Thomas Papastergiou
Luleå FIF
13 Luleå FIF 9.34 9.34 2023 Ja
649 Otto Ranheimer
Luleå FIF
13 Luleå FIF 10.71 2023 Ja
533 Vidar Backe
Piteå IF
13 Piteå IF 9.67 9.67 2023 Ja

Antal deltagare: 9

P11 600 m

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
716 Anton Lindmark
Gällivare SK
13 Gällivare SK 2:13.51 2:11.07 2023 Nej
245 Malte Andersson-Junkka
IFK Umeå
13 IFK Umeå 2:02.03 2023 Ja
610 Nicolas Fredriksson
Luleå FIF
13 Luleå FIF Ja
640 Botvid Nordekvist Hillström
Luleå FIF
13 Luleå FIF Ja
646 Thomas Papastergiou
Luleå FIF
13 Luleå FIF Ja
649 Otto Ranheimer
Luleå FIF
13 Luleå FIF Nej
533 Vidar Backe
Piteå IF
13 Piteå IF Nej

Antal deltagare: 7

P11 60 m häck

Höjd: 68,6cm

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
716 Anton Lindmark
Gällivare SK
13 Gällivare SK 13.42 13.42 2023 Ja
245 Malte Andersson-Junkka
IFK Umeå
13 IFK Umeå 12.01 12.01 2023 Ja
599 Lukas Broström Geijer
Luleå FIF
13 Luleå FIF 13.06 2023 Nej
613 Alvar Hedlund
Luleå FIF
13 Luleå FIF 12.70 2023 Nej
640 Botvid Nordekvist Hillström
Luleå FIF
13 Luleå FIF 14.65 Ja
646 Thomas Papastergiou
Luleå FIF
13 Luleå FIF 11.41 11.41 2023 Ja

Antal deltagare: 6

P11 Höjd

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
716 Anton Lindmark
Gällivare SK
13 Gällivare SK 112 112 2024 Nej
599 Lukas Broström Geijer
Luleå FIF
13 Luleå FIF 107 2023 Nej
613 Alvar Hedlund
Luleå FIF
13 Luleå FIF Nej
646 Thomas Papastergiou
Luleå FIF
13 Luleå FIF 135 135 2023 Nej
649 Otto Ranheimer
Luleå FIF
13 Luleå FIF Nej
533 Vidar Backe
Piteå IF
13 Piteå IF 111 116 2023 Nej

Antal deltagare: 6

P11 Längd

Hoppzon

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
747 Ilia Lisodid
Boden FI
13 Boden FI Nej
716 Anton Lindmark
Gällivare SK
13 Gällivare SK 3.34 3.34 2023 Nej
245 Malte Andersson-Junkka
IFK Umeå
13 IFK Umeå 3.70 3.71 2023 Nej
599 Lukas Broström Geijer
Luleå FIF
13 Luleå FIF 3.74 3.74 2023 Nej
613 Alvar Hedlund
Luleå FIF
13 Luleå FIF 3.83 2022 Nej
640 Botvid Nordekvist Hillström
Luleå FIF
13 Luleå FIF 3.15 Nej
646 Thomas Papastergiou
Luleå FIF
13 Luleå FIF 4.40 4.40 2023 Nej
579 Alfred Lantto
Nedre Soppero IK
13 Nedre Soppero IK 3.47 3.47 2024 Nej

Antal deltagare: 8

P11 Kula

Vikt: 2,0kg

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
716 Anton Lindmark
Gällivare SK
13 Gällivare SK 6.99 6.99 2024 Nej
245 Malte Andersson-Junkka
IFK Umeå
13 IFK Umeå 6.56 6.56 2024 Nej
599 Lukas Broström Geijer
Luleå FIF
13 Luleå FIF 5.72 5.72 2022 Nej
613 Alvar Hedlund
Luleå FIF
13 Luleå FIF 7.26 7.26 2023 Nej
640 Botvid Nordekvist Hillström
Luleå FIF
13 Luleå FIF 5.25 5.25 Nej
646 Thomas Papastergiou
Luleå FIF
13 Luleå FIF 7.71 7.71 2023 Nej
579 Alfred Lantto
Nedre Soppero IK
13 Nedre Soppero IK 7.85 7.85 2023 Nej

Antal deltagare: 7

P10 60 m

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
680 Hugo Gillewård
IFK Umeå
14 IFK Umeå 11.88 2023 Ja
628 Sixten Liikavainio
Luleå FIF
14 Luleå FIF 11.97 2023 Ja
632 Axel Lundberg
Luleå FIF
14 Luleå FIF 15.12 2023 Ja
549 Anton Johansson
Piteå IF
14 Piteå IF Ja
556 Lucas Lindkvist
Piteå IF
14 Piteå IF 9.60 9.60 Ja
569 Lion Wallinder
Piteå IF
14 Piteå IF 10.05 10.05 2024 Nej

Antal deltagare: 6

P10 600 m

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
569 Lion Wallinder
Piteå IF
14 Piteå IF 2:11.14 2:11.14 2024 Nej

Antal deltagare: 1

P10 60 m häck

Höjd: 68,6cm

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
680 Hugo Gillewård
IFK Umeå
14 IFK Umeå Nej
628 Sixten Liikavainio
Luleå FIF
14 Luleå FIF Nej
541 Hugo Danell
Piteå IF
14 Piteå IF Ja

Antal deltagare: 3

P10 Höjd

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
680 Hugo Gillewård
IFK Umeå
14 IFK Umeå 75 2023 Nej
628 Sixten Liikavainio
Luleå FIF
14 Luleå FIF Nej
541 Hugo Danell
Piteå IF
14 Piteå IF 97 97 2024 Nej
556 Lucas Lindkvist
Piteå IF
14 Piteå IF Nej

Antal deltagare: 4

P10 Längd

Hoppzon

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
680 Hugo Gillewård
IFK Umeå
14 IFK Umeå 1.76 2023 Nej
628 Sixten Liikavainio
Luleå FIF
14 Luleå FIF 2.60 2023 Nej
632 Axel Lundberg
Luleå FIF
14 Luleå FIF 1.62 2023 Nej
549 Anton Johansson
Piteå IF
14 Piteå IF Nej
556 Lucas Lindkvist
Piteå IF
14 Piteå IF Nej
569 Lion Wallinder
Piteå IF
14 Piteå IF 3.10 3.10 2024 Nej

Antal deltagare: 6

P10 Kula

Vikt: 2,0kg

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
680 Hugo Gillewård
IFK Umeå
14 IFK Umeå 3.09 2023 Nej
541 Hugo Danell
Piteå IF
14 Piteå IF Nej
549 Anton Johansson
Piteå IF
14 Piteå IF Nej

Antal deltagare: 3

P9 60 m

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
151 Felix Barcheus
Boden FI
15 Boden FI 10.90 10.90 2024 Ja
735 Edwin Pettersson
Boden FI
16 Boden FI 10.92 10.92 2024 Ja
707 Charlie Segerlund
Gällivare SK
16 Gällivare SK Ja
237 Elwin Simolin
Haparanda SKT
15 Haparanda SKT Ja
612 Axel Hall
Luleå FIF
15 Luleå FIF 11.91 11.90 2023 Ja
614 Vidar Hedlund
Luleå FIF
15 Luleå FIF 12.79 12.79 2023 Nej
621 Kalle Johansson Höjer
Luleå FIF
15 Luleå FIF 13.56 12.82 2023 Ja
625 Luca Kadi
Luleå FIF
16 Luleå FIF 11.38 11.38 2023 Ja
635 Levis Niemi
Luleå FIF
15 Luleå FIF 11.92 11.92 2023 Ja
659 Elias Stare
Luleå FIF
15 Luleå FIF 13.69 13.69 2023 Ja
663 Charlie Sundström
Luleå FIF
16 Luleå FIF 16.82 2023 Ja
555 Olle Larsson
Piteå IF
15 Piteå IF Ja
566 Ebbe Stenberg
Piteå IF
15 Piteå IF 12.16 2023 Ja
568 Bror Vestin
Piteå IF
15 Piteå IF Ja
575 Charlie Åberg
Piteå IF
16 Piteå IF Nej

Antal deltagare: 15

P9 400 m

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
151 Felix Barcheus
Boden FI
15 Boden FI Ja
735 Edwin Pettersson
Boden FI
16 Boden FI 1:32.32 1:32.32 2024 Ja
707 Charlie Segerlund
Gällivare SK
16 Gällivare SK Ja
237 Elwin Simolin
Haparanda SKT
15 Haparanda SKT Ja
612 Axel Hall
Luleå FIF
15 Luleå FIF Ja
614 Vidar Hedlund
Luleå FIF
15 Luleå FIF Nej
625 Luca Kadi
Luleå FIF
16 Luleå FIF Ja
635 Levis Niemi
Luleå FIF
15 Luleå FIF Ja
655 Elias Schulz
Luleå FIF
15 Luleå FIF Nej
659 Elias Stare
Luleå FIF
15 Luleå FIF Ja
555 Olle Larsson
Piteå IF
15 Piteå IF Ja
568 Bror Vestin
Piteå IF
15 Piteå IF Ja

Antal deltagare: 12

P9 60 m häck

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
735 Edwin Pettersson
Boden FI
16 Boden FI Ja
707 Charlie Segerlund
Gällivare SK
16 Gällivare SK Ja
612 Axel Hall
Luleå FIF
15 Luleå FIF Nej
625 Luca Kadi
Luleå FIF
16 Luleå FIF Nej
635 Levis Niemi
Luleå FIF
15 Luleå FIF Nej
665 Frej Svanberg
Luleå FIF
16 Luleå FIF Ja
555 Olle Larsson
Piteå IF
15 Piteå IF Ja
566 Ebbe Stenberg
Piteå IF
15 Piteå IF Nej
568 Bror Vestin
Piteå IF
15 Piteå IF Ja

Antal deltagare: 9

P9 Höjd

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
707 Charlie Segerlund
Gällivare SK
16 Gällivare SK 85 85 2023 Nej
244 William Amnéus
IFK Umeå
15 IFK Umeå Nej
620 Jack Johansson
Luleå FIF
15 Luleå FIF Nej
625 Luca Kadi
Luleå FIF
16 Luleå FIF Nej
555 Olle Larsson
Piteå IF
15 Piteå IF 100 100 2023 Nej
566 Ebbe Stenberg
Piteå IF
15 Piteå IF 87 90 2022 Nej
567 Hugo Söderholm Juusola
Piteå IF
15 Piteå IF 90 90 2023 Nej
568 Bror Vestin
Piteå IF
15 Piteå IF 82 82 2024 Nej

Antal deltagare: 8

P9 Längd

Hoppzon

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
151 Felix Barcheus
Boden FI
15 Boden FI 2.60 2.60 2024 Nej
735 Edwin Pettersson
Boden FI
16 Boden FI 2.96 2.96 2024 Nej
707 Charlie Segerlund
Gällivare SK
16 Gällivare SK 2.66 2.66 2023 Nej
237 Elwin Simolin
Haparanda SKT
15 Haparanda SKT Nej
244 William Amnéus
IFK Umeå
15 IFK Umeå Nej
614 Vidar Hedlund
Luleå FIF
15 Luleå FIF 2.17 2.17 2023 Nej
620 Jack Johansson
Luleå FIF
15 Luleå FIF 2.00 2.00 2023 Nej
621 Kalle Johansson Höjer
Luleå FIF
15 Luleå FIF 2.01 2.19 2023 Nej
625 Luca Kadi
Luleå FIF
16 Luleå FIF 2.77 2.77 2023 Nej
627 Tom Krane
Luleå FIF
15 Luleå FIF 2.03 2023 Nej
635 Levis Niemi
Luleå FIF
15 Luleå FIF 2.63 2.63 2023 Nej
655 Elias Schulz
Luleå FIF
15 Luleå FIF Nej
659 Elias Stare
Luleå FIF
15 Luleå FIF 2.18 2.18 2023 Nej
663 Charlie Sundström
Luleå FIF
16 Luleå FIF 1.59 2023 Nej
555 Olle Larsson
Piteå IF
15 Piteå IF 2.26 2.37 2022 Nej
566 Ebbe Stenberg
Piteå IF
15 Piteå IF 2.98 2.98 2023 Nej
568 Bror Vestin
Piteå IF
15 Piteå IF 2.78 2.78 2023 Nej
575 Charlie Åberg
Piteå IF
16 Piteå IF 2.60 2.60 2023 Nej

Antal deltagare: 18

P9 Kula

Vikt: 2,0kg

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
735 Edwin Pettersson
Boden FI
16 Boden FI 4.12 4.12 2024 Nej
707 Charlie Segerlund
Gällivare SK
16 Gällivare SK 3.69 3.69 2023 Nej
244 William Amnéus
IFK Umeå
15 IFK Umeå Nej
614 Vidar Hedlund
Luleå FIF
15 Luleå FIF 3.88 3.88 2023 Nej
620 Jack Johansson
Luleå FIF
15 Luleå FIF 2.47 2.47 2023 Nej
621 Kalle Johansson Höjer
Luleå FIF
15 Luleå FIF 2.94 2.94 2023 Nej
625 Luca Kadi
Luleå FIF
16 Luleå FIF 4.72 4.72 2023 Nej
627 Tom Krane
Luleå FIF
15 Luleå FIF 3.27 2023 Nej
665 Frej Svanberg
Luleå FIF
16 Luleå FIF 2.91 2.91 2023 Nej
555 Olle Larsson
Piteå IF
15 Piteå IF 4.93 4.93 2023 Nej
566 Ebbe Stenberg
Piteå IF
15 Piteå IF 3.97 3.97 2024 Nej
567 Hugo Söderholm Juusola
Piteå IF
15 Piteå IF 4.46 4.46 2023 Nej
568 Bror Vestin
Piteå IF
15 Piteå IF 5.21 5.21 2024 Nej

Antal deltagare: 13

K65 60 m

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
616 Edith Hult
Luleå FIF
56 Luleå FIF 12.88 Ja

Antal deltagare: 1

K65 200 m

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
616 Edith Hult
Luleå FIF
56 Luleå FIF 45.42 Ja

Antal deltagare: 1

K65 Höjd

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
616 Edith Hult
Luleå FIF
56 Luleå FIF 97 Nej

Antal deltagare: 1

K65 Längd

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
616 Edith Hult
Luleå FIF
56 Luleå FIF Nej

Antal deltagare: 1

Veteraner Kvinnor Höjd

# SB (i) PB (i) NLKlassAvprickad online
536 Eva-Lena Bergkvist
Piteå IF
64 Piteå IF 127 155 2000 K60 Nej

Antal deltagare: 1

Veteraner Kvinnor Kula

# SB (i) PB (i) NLKlassAvprickad online
536 Eva-Lena Bergkvist
Piteå IF
64 Piteå IF K60 Nej

Antal deltagare: 1

Veteraner Kvinnor Viktkastning

# SB (i) PB (i) NLKlassAvprickad online
536 Eva-Lena Bergkvist
Piteå IF
64 Piteå IF K60 Nej

Antal deltagare: 1

M70 60 m

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
670 Henrik Westerlind
Luleå FIF
52 Luleå FIF 11.21 11.21 2024 Ja

Antal deltagare: 1

M70 200 m

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
670 Henrik Westerlind
Luleå FIF
52 Luleå FIF 41.46 41.46 2024 Ja

Antal deltagare: 1

M70 Höjd

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
670 Henrik Westerlind
Luleå FIF
52 Luleå FIF 128 132 2020 Nej

Antal deltagare: 1

M70 Stav

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
670 Henrik Westerlind
Luleå FIF
52 Luleå FIF 204 204 2024 Nej

Antal deltagare: 1

M75 200 m

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
690 Reino Olervo
IFK Umeå
49 IFK Umeå 32.35 2020 Nej

Antal deltagare: 1

Veteraner Män 800 m

# SB (i) PB (i) NLKlassAvprickad online
675 Martin Engkvist
Lulekamraternas MLK
82 Lulekamraternas MLK Ja

Antal deltagare: 1

Veteraner Män 1500 m

# SB (i) PB (i) NLKlassAvprickad online
676 Jonas Johansson
Luleguttene SLK
83 Luleguttene SLK Ja
675 Martin Engkvist
Lulekamraternas MLK
82 Lulekamraternas MLK 4:38.89 4:38.89 2024 Ja

Antal deltagare: 2

Veteraner Män Kula

# SB (i) PB (i) NLKlassAvprickad online
678 Peter Franck
IFK Umeå
71 IFK Umeå M50 Nej

Antal deltagare: 1

Veteraner Män Viktkastning

# SB (i) PB (i) NLKlassAvprickad online
678 Peter Franck
IFK Umeå
71 IFK Umeå M50 Nej

Antal deltagare: 1

Kvinnor Na-I 60 m

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
551 Elvira Jonsson
Piteå IF
09 Piteå IF Ja
564 Elvira Sandlund
Piteå IF
06 Piteå IF 12.66 2020 Nej

Antal deltagare: 2

Kvinnor Na-I Längd

Hoppzon

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
551 Elvira Jonsson
Piteå IF
09 Piteå IF Nej
564 Elvira Sandlund
Piteå IF
06 Piteå IF Nej

Antal deltagare: 2

Kvinnor Na-I Kula

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
551 Elvira Jonsson
Piteå IF
09 Piteå IF Nej
564 Elvira Sandlund
Piteå IF
06 Piteå IF Nej

Antal deltagare: 2

Män Na-I 60 m

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
631 Anton Lundberg
Luleå FIF
10 Luleå FIF Ja

Antal deltagare: 1

Män Na-I Längd

Hoppzon

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
631 Anton Lundberg
Luleå FIF
10 Luleå FIF Nej

Antal deltagare: 1

Män Na-I Kula

# SB (i) PB (i) NLAvprickad online
631 Anton Lundberg
Luleå FIF
10 Luleå FIF Nej

Antal deltagare: 1