Startlist

Kraftmätningen
Hällåsen arena, Söderhamn   2019-06-15

Girls U16 800 m

SB PB
Madelene Hedengren
04
Elsa Bernelind
Alunda SK, Lag Mix
04 Alunda SK, Lag Mix
Molly Haraldsson
Alunda SK, Lag Mix
04 Alunda SK, Lag Mix
Felicia Jansson
Alunda SK, Lag Mix
05 Alunda SK, Lag Mix
Tilde Söderlund
Alunda SK, Lag Mix
04 Alunda SK, Lag Mix
Saga Berg
Alunda SK, Östhammarsfriidrott tjej
04 Alunda SK, Östhammarsfriidrott tjej
Malin Garbell
Alunda SK, Östhammarsfriidrott tjej
05 Alunda SK, Östhammarsfriidrott tjej
Ima Sundberg
Alunda SK, Östhammarsfriidrott tjej
04 Alunda SK, Östhammarsfriidrott tjej
Linnea Backlund
Sundsvalls Friidrott
04 Sundsvalls Friidrott
Hedda Frölander
Sundsvalls Friidrott
05 Sundsvalls Friidrott
Amanda Hedlund
Sundsvalls Friidrott
05 Sundsvalls Friidrott
Elsa Sjölin
Sundsvalls Friidrott
04 Sundsvalls Friidrott
Lisa Uddman
Sundsvalls Friidrott
04 Sundsvalls Friidrott
Dajana Vasili
Sundsvalls Friidrott
04 Sundsvalls Friidrott

Number of registered participants: 14

Girls U16 80m Hurdles Height: 76.2cm

SB PB
Madelene Hedengren
04
Elsa Bernelind
Alunda SK, Lag Mix
04 Alunda SK, Lag Mix
Ruth Eklöf
Alunda SK, Lag Mix
05 Alunda SK, Lag Mix
Alva Lindblom
Alunda SK, Lag Mix
04 Alunda SK, Lag Mix
Tilde Söderlund
Alunda SK, Lag Mix
04 Alunda SK, Lag Mix
Saga Berg
Alunda SK, Östhammarsfriidrott tjej
04 Alunda SK, Östhammarsfriidrott tjej
Malin Garbell
Alunda SK, Östhammarsfriidrott tjej
05 Alunda SK, Östhammarsfriidrott tjej
Lovisa Rooth
Alunda SK, Östhammarsfriidrott tjej
05 Alunda SK, Östhammarsfriidrott tjej
Ima Sundberg
Alunda SK, Östhammarsfriidrott tjej
04 Alunda SK, Östhammarsfriidrott tjej
Linnea Backlund
Sundsvalls Friidrott
04 Sundsvalls Friidrott
Amanda Hedlund
Sundsvalls Friidrott
05 Sundsvalls Friidrott
Elsa Sjölin
Sundsvalls Friidrott
04 Sundsvalls Friidrott
Tyra Öhman
Sundsvalls Friidrott
06 Sundsvalls Friidrott

Number of registered participants: 13

Girls U16 High Jump

SB PB
Madelene Hedengren
04
Elsa Bernelind
Alunda SK, Lag Mix
04 Alunda SK, Lag Mix
Ruth Eklöf
Alunda SK, Lag Mix
05 Alunda SK, Lag Mix
Alva Lindblom
Alunda SK, Lag Mix
04 Alunda SK, Lag Mix
Stella Nordgren Westin
Alunda SK, Lag Mix
05 Alunda SK, Lag Mix
Tilde Söderlund
Alunda SK, Lag Mix
04 Alunda SK, Lag Mix
Saga Berg
Alunda SK, Östhammarsfriidrott tjej
04 Alunda SK, Östhammarsfriidrott tjej
Malin Garbell
Alunda SK, Östhammarsfriidrott tjej
05 Alunda SK, Östhammarsfriidrott tjej
Ima Sundberg
Alunda SK, Östhammarsfriidrott tjej
04 Alunda SK, Östhammarsfriidrott tjej
Linnea Backlund
Sundsvalls Friidrott
04 Sundsvalls Friidrott
Sara Engman
Sundsvalls Friidrott
04 Sundsvalls Friidrott
Amanda Hedlund
Sundsvalls Friidrott
05 Sundsvalls Friidrott
Elsa Sjölin
Sundsvalls Friidrott
04 Sundsvalls Friidrott
Tyra Öhman
Sundsvalls Friidrott
06 Sundsvalls Friidrott

Number of registered participants: 14

Girls U16 Long Jump

SB PB
Madelene Hedengren
04
Rosa Sadig Gafor
04
Elsa Bernelind
Alunda SK, Lag Mix
04 Alunda SK, Lag Mix
Ruth Eklöf
Alunda SK, Lag Mix
05 Alunda SK, Lag Mix
Smilla Eriksson
Alunda SK, Lag Mix
05 Alunda SK, Lag Mix
Molly Haraldsson
Alunda SK, Lag Mix
04 Alunda SK, Lag Mix
Felicia Jansson
Alunda SK, Lag Mix
05 Alunda SK, Lag Mix
Alva Lindblom
Alunda SK, Lag Mix
04 Alunda SK, Lag Mix
Stella Nordgren Westin
Alunda SK, Lag Mix
05 Alunda SK, Lag Mix
Tilde Söderlund
Alunda SK, Lag Mix
04 Alunda SK, Lag Mix
Kajsa Berg
Alunda SK, Östhammarsfriidrott tjej
06 Alunda SK, Östhammarsfriidrott tjej
Saga Berg
Alunda SK, Östhammarsfriidrott tjej
04 Alunda SK, Östhammarsfriidrott tjej
Malin Garbell
Alunda SK, Östhammarsfriidrott tjej
05 Alunda SK, Östhammarsfriidrott tjej
Lovisa Rooth
Alunda SK, Östhammarsfriidrott tjej
05 Alunda SK, Östhammarsfriidrott tjej
Ima Sundberg
Alunda SK, Östhammarsfriidrott tjej
04 Alunda SK, Östhammarsfriidrott tjej
Linnea Backlund
Sundsvalls Friidrott
04 Sundsvalls Friidrott
Hedda Frölander
Sundsvalls Friidrott
05 Sundsvalls Friidrott
Amanda Hedlund
Sundsvalls Friidrott
05 Sundsvalls Friidrott
Elsa Sjölin
Sundsvalls Friidrott
04 Sundsvalls Friidrott
Lisa Uddman
Sundsvalls Friidrott
04 Sundsvalls Friidrott
Dajana Vasili
Sundsvalls Friidrott
04 Sundsvalls Friidrott
Tyra Öhman
Sundsvalls Friidrott
06 Sundsvalls Friidrott

Number of registered participants: 22

Girls U16 Shot Put Weight: 3.0kg

SB PB
Madelene Hedengren
04
Rosa Sadig Gafor
04
Elsa Bernelind
Alunda SK, Lag Mix
04 Alunda SK, Lag Mix
Ruth Eklöf
Alunda SK, Lag Mix
05 Alunda SK, Lag Mix
Smilla Eriksson
Alunda SK, Lag Mix
05 Alunda SK, Lag Mix
Molly Haraldsson
Alunda SK, Lag Mix
04 Alunda SK, Lag Mix
Alva Lindblom
Alunda SK, Lag Mix
04 Alunda SK, Lag Mix
Stella Nordgren Westin
Alunda SK, Lag Mix
05 Alunda SK, Lag Mix
Tilde Söderlund
Alunda SK, Lag Mix
04 Alunda SK, Lag Mix
Kajsa Berg
Alunda SK, Östhammarsfriidrott tjej
06 Alunda SK, Östhammarsfriidrott tjej
Saga Berg
Alunda SK, Östhammarsfriidrott tjej
04 Alunda SK, Östhammarsfriidrott tjej
Malin Garbell
Alunda SK, Östhammarsfriidrott tjej
05 Alunda SK, Östhammarsfriidrott tjej
Lovisa Rooth
Alunda SK, Östhammarsfriidrott tjej
05 Alunda SK, Östhammarsfriidrott tjej
Ima Sundberg
Alunda SK, Östhammarsfriidrott tjej
04 Alunda SK, Östhammarsfriidrott tjej
Linnea Backlund
Sundsvalls Friidrott
04 Sundsvalls Friidrott
Hedda Frölander
Sundsvalls Friidrott
05 Sundsvalls Friidrott
Amanda Hedlund
Sundsvalls Friidrott
05 Sundsvalls Friidrott
Elsa Sjölin
Sundsvalls Friidrott
04 Sundsvalls Friidrott
Lisa Uddman
Sundsvalls Friidrott
04 Sundsvalls Friidrott
Dajana Vasili
Sundsvalls Friidrott
04 Sundsvalls Friidrott
Tyra Öhman
Sundsvalls Friidrott
06 Sundsvalls Friidrott

Number of registered participants: 21

Girls U16 Javelin Weight: 500g

SB PB
Madelene Hedengren
04
Rosa Sadig Gafor
04
Elsa Bernelind
Alunda SK, Lag Mix
04 Alunda SK, Lag Mix
Ruth Eklöf
Alunda SK, Lag Mix
05 Alunda SK, Lag Mix
Smilla Eriksson
Alunda SK, Lag Mix
05 Alunda SK, Lag Mix
Molly Haraldsson
Alunda SK, Lag Mix
04 Alunda SK, Lag Mix
Felicia Jansson
Alunda SK, Lag Mix
05 Alunda SK, Lag Mix
Alva Lindblom
Alunda SK, Lag Mix
04 Alunda SK, Lag Mix
Stella Nordgren Westin
Alunda SK, Lag Mix
05 Alunda SK, Lag Mix
Tilde Söderlund
Alunda SK, Lag Mix
04 Alunda SK, Lag Mix
Kajsa Berg
Alunda SK, Östhammarsfriidrott tjej
06 Alunda SK, Östhammarsfriidrott tjej
Saga Berg
Alunda SK, Östhammarsfriidrott tjej
04 Alunda SK, Östhammarsfriidrott tjej
Malin Garbell
Alunda SK, Östhammarsfriidrott tjej
05 Alunda SK, Östhammarsfriidrott tjej
Lovisa Rooth
Alunda SK, Östhammarsfriidrott tjej
05 Alunda SK, Östhammarsfriidrott tjej
Ima Sundberg
Alunda SK, Östhammarsfriidrott tjej
04 Alunda SK, Östhammarsfriidrott tjej
Linnea Backlund
Sundsvalls Friidrott
04 Sundsvalls Friidrott
Amanda Hedlund
Sundsvalls Friidrott
05 Sundsvalls Friidrott
Lisa Uddman
Sundsvalls Friidrott
04 Sundsvalls Friidrott
Dajana Vasili
Sundsvalls Friidrott
04 Sundsvalls Friidrott
Tyra Öhman
Sundsvalls Friidrott
06 Sundsvalls Friidrott

Number of registered participants: 20

Boys U16 800 m

SB PB
Alex Eriksson
Alunda SK, Lag Mix
05 Alunda SK, Lag Mix
Patrick Hopkins
Alunda SK, Lag Mix
04 Alunda SK, Lag Mix
Oskar Jansson
Alunda SK, Lag Mix
06 Alunda SK, Lag Mix
Josef Malsher
Alunda SK, Lag Mix
04 Alunda SK, Lag Mix
Alvin Rask
Alunda SK, Lag Mix
04 Alunda SK, Lag Mix
Gustav Rydåker
Alunda SK, Lag Mix
05 Alunda SK, Lag Mix
Henning Ehn
Sundsvalls Friidrott
05 Sundsvalls Friidrott
Lukas Elfström
Sundsvalls Friidrott
05 Sundsvalls Friidrott
Vidar Kempe
Sundsvalls Friidrott
04 Sundsvalls Friidrott
Linus Sundström
Sundsvalls Friidrott
04 Sundsvalls Friidrott
Jesper Unander
Sundsvalls Friidrott
04 Sundsvalls Friidrott
Leon Ölmerud Kjellman
Sundsvalls Friidrott
06 Sundsvalls Friidrott

Number of registered participants: 12

Boys U16 80m Hurdles Height: 84.0cm

SB PB
Patrick Hopkins
Alunda SK, Lag Mix
04 Alunda SK, Lag Mix
Josef Malsher
Alunda SK, Lag Mix
04 Alunda SK, Lag Mix
Alvin Rask
Alunda SK, Lag Mix
04 Alunda SK, Lag Mix
Gustav Rydåker
Alunda SK, Lag Mix
05 Alunda SK, Lag Mix
Henning Ehn
Sundsvalls Friidrott
05 Sundsvalls Friidrott
Lukas Elfström
Sundsvalls Friidrott
05 Sundsvalls Friidrott
Felix Jousse
Sundsvalls Friidrott
04 Sundsvalls Friidrott
Christof Neib
Sundsvalls Friidrott
04 Sundsvalls Friidrott
Jesper Unander
Sundsvalls Friidrott
04 Sundsvalls Friidrott
Leon Ölmerud Kjellman
Sundsvalls Friidrott
06 Sundsvalls Friidrott

Number of registered participants: 10

Boys U16 High Jump

SB PB
Alex Eriksson
Alunda SK, Lag Mix
05 Alunda SK, Lag Mix
Patrick Hopkins
Alunda SK, Lag Mix
04 Alunda SK, Lag Mix
Oskar Jansson
Alunda SK, Lag Mix
06 Alunda SK, Lag Mix
Josef Malsher
Alunda SK, Lag Mix
04 Alunda SK, Lag Mix
Alvin Rask
Alunda SK, Lag Mix
04 Alunda SK, Lag Mix
Henning Ehn
Sundsvalls Friidrott
05 Sundsvalls Friidrott
Lukas Elfström
Sundsvalls Friidrott
05 Sundsvalls Friidrott
Felix Jousse
Sundsvalls Friidrott
04 Sundsvalls Friidrott
Vidar Kempe
Sundsvalls Friidrott
04 Sundsvalls Friidrott
Christof Neib
Sundsvalls Friidrott
04 Sundsvalls Friidrott
Linus Sundström
Sundsvalls Friidrott
04 Sundsvalls Friidrott
Jesper Unander
Sundsvalls Friidrott
04 Sundsvalls Friidrott
Leon Ölmerud Kjellman
Sundsvalls Friidrott
06 Sundsvalls Friidrott

Number of registered participants: 13

Boys U16 Long Jump

SB PB
Alex Eriksson
Alunda SK, Lag Mix
05 Alunda SK, Lag Mix
Patrick Hopkins
Alunda SK, Lag Mix
04 Alunda SK, Lag Mix
Oskar Jansson
Alunda SK, Lag Mix
06 Alunda SK, Lag Mix
Josef Malsher
Alunda SK, Lag Mix
04 Alunda SK, Lag Mix
Alvin Rask
Alunda SK, Lag Mix
04 Alunda SK, Lag Mix
Gustav Rydåker
Alunda SK, Lag Mix
05 Alunda SK, Lag Mix
Henning Ehn
Sundsvalls Friidrott
05 Sundsvalls Friidrott
Lukas Elfström
Sundsvalls Friidrott
05 Sundsvalls Friidrott
Vidar Kempe
Sundsvalls Friidrott
04 Sundsvalls Friidrott
Christof Neib
Sundsvalls Friidrott
04 Sundsvalls Friidrott
Jesper Unander
Sundsvalls Friidrott
04 Sundsvalls Friidrott
Leon Ölmerud Kjellman
Sundsvalls Friidrott
06 Sundsvalls Friidrott

Number of registered participants: 12

Boys U16 Shot Put Weight: 4.0kg

SB PB
Alex Eriksson
Alunda SK, Lag Mix
05 Alunda SK, Lag Mix
Patrick Hopkins
Alunda SK, Lag Mix
04 Alunda SK, Lag Mix
Josef Malsher
Alunda SK, Lag Mix
04 Alunda SK, Lag Mix
Alvin Rask
Alunda SK, Lag Mix
04 Alunda SK, Lag Mix
Gustav Rydåker
Alunda SK, Lag Mix
05 Alunda SK, Lag Mix
Henning Ehn
Sundsvalls Friidrott
05 Sundsvalls Friidrott
Lukas Elfström
Sundsvalls Friidrott
05 Sundsvalls Friidrott
Felix Jousse
Sundsvalls Friidrott
04 Sundsvalls Friidrott
Christof Neib
Sundsvalls Friidrott
04 Sundsvalls Friidrott
Linus Sundström
Sundsvalls Friidrott
04 Sundsvalls Friidrott
Leon Ölmerud Kjellman
Sundsvalls Friidrott
06 Sundsvalls Friidrott

Number of registered participants: 11

Boys U16 Javelin Weight: 600g

SB PB
Alex Eriksson
Alunda SK, Lag Mix
05 Alunda SK, Lag Mix
Patrick Hopkins
Alunda SK, Lag Mix
04 Alunda SK, Lag Mix
Oskar Jansson
Alunda SK, Lag Mix
06 Alunda SK, Lag Mix
Josef Malsher
Alunda SK, Lag Mix
04 Alunda SK, Lag Mix
Alvin Rask
Alunda SK, Lag Mix
04 Alunda SK, Lag Mix
Gustav Rydåker
Alunda SK, Lag Mix
05 Alunda SK, Lag Mix
Henning Ehn
Sundsvalls Friidrott
05 Sundsvalls Friidrott
Lukas Elfström
Sundsvalls Friidrott
05 Sundsvalls Friidrott
Felix Jousse
Sundsvalls Friidrott
04 Sundsvalls Friidrott
Vidar Kempe
Sundsvalls Friidrott
04 Sundsvalls Friidrott
Christof Neib
Sundsvalls Friidrott
04 Sundsvalls Friidrott
Linus Sundström
Sundsvalls Friidrott
04 Sundsvalls Friidrott
Leon Ölmerud Kjellman
Sundsvalls Friidrott
06 Sundsvalls Friidrott

Number of registered participants: 13

Mix 6x200m Relay

SB PB
Alunda SK
Alunda SK, Lag Mix
Alunda SK, Lag Mix
Sundsvalls FI
Sundsvalls Friidrott
Sundsvalls Friidrott

Number of registered participants: 2

Total number of registered participants: 39

Total number of registered entries: 177