Startlista

Malmö Summer Tour 3 juni
Heleneholms IP, Malmö   2020-06-03

öppen klass 60 m

SB PB
Selma Ford
Heleneholms IF
07 Heleneholms IF 9.30
8 Johannes Karlsson
Heleneholms IF
08 Heleneholms IF 8.95
Eric Noghi
Heleneholms IF
07 Heleneholms IF
Linnea Skog
Heleneholms IF
08 Heleneholms IF
Loke Bergström
Malmö AI
08 Malmö AI 8.71 8.71
Ellen Birgander
Malmö AI
07 Malmö AI 8.79 8.79
17 Tilde Bladh
Malmö AI
08 Malmö AI 9.00
14 Aina Buric
Malmö AI
07 Malmö AI
2 Ebba Elm
Malmö AI
08 Malmö AI 8.96
Saga Falck
Malmö AI
07 Malmö AI 9.03
Bella Gisel
Malmö AI
07 Malmö AI
Eric Hansson
Malmö AI
07 Malmö AI 9.40 9.40
1 Maja Ingvarsson
Malmö AI
07 Malmö AI 8.51
18 Binta Jammeh
Malmö AI
08 Malmö AI
Viktor Lindberg
Malmö AI
07 Malmö AI 8.42 8.42
Elsa Lundquist
Malmö AI
07 Malmö AI 9.85 9.85
15 Joel Norin
Malmö AI
07 Malmö AI
Nino Radosavljevic Kusljic
Malmö AI
08 Malmö AI 8.34 8.34
11 Siri Rissler
Malmö AI
08 Malmö AI 9.04
Tilda Räftegård
Malmö AI
07 Malmö AI 9.44 9.44
3 Ebba Römbo
Malmö AI
08 Malmö AI 9.18
Saga Siorholm
Malmö AI
07 Malmö AI 9.36
Elvira Skouras
Malmö AI
07 Malmö AI 10.44 10.44

Antal deltagare: 23

öppen klass 80 m

SB PB
Måns Bergström
Malmö AI
05 Malmö AI 9.86
Sara Blomkvist
Malmö AI
06 Malmö AI
10 Elina Brantvall
Malmö AI
06 Malmö AI 12.00
Linnea Englund
Malmö AI
06 Malmö AI 10.30
Saga Falck
Malmö AI
07 Malmö AI
Kalle Fridolf
Malmö AI
06 Malmö AI
19 Wilda Friman
Malmö AI
06 Malmö AI
Bella Gisel
Malmö AI
07 Malmö AI
16 Alba Hansson
Malmö AI
05 Malmö AI 11.44
Viktor Hedner
Malmö AI
05 Malmö AI 9.93
18 Binta Jammeh
Malmö AI
08 Malmö AI
Melker Jensfelt
Malmö AI
06 Malmö AI 9.89
9 Gabriela Jovovic
Malmö AI
05 Malmö AI
Noah Karlberg
Malmö AI
05 Malmö AI 9.70
Morgan Lindstedt
Malmö AI
05 Malmö AI
6 Melvin Modess
Malmö AI
05 Malmö AI
Konrad Mölstad Katsler
Malmö AI
06 Malmö AI
15 Joel Norin
Malmö AI
07 Malmö AI
Lucky Olsson
Malmö AI
06 Malmö AI 11.20
Elise Parander
Malmö AI
06 Malmö AI
Elin Pihlström
Malmö AI
06 Malmö AI
Nino Radosavljevic Kusljic
Malmö AI
08 Malmö AI 11.18
Amanda Rönn
Malmö AI
05 Malmö AI
Ella Uddenäs
Malmö AI
05 Malmö AI 10.22 10.22
Melvin Vala Tefre
Malmö AI
05 Malmö AI 9.83
Rebecca Wiberg
Malmö AI
06 Malmö AI
Moa Wirstedt
Malmö AI
07 Malmö AI
7 Ella Wolff
Malmö AI
05 Malmö AI

Antal deltagare: 28

öppen klass 100 m

SB PB
Selma Ford
Heleneholms IF
07 Heleneholms IF
17 Tilde Bladh
Malmö AI
08 Malmö AI
14 Aina Buric
Malmö AI
07 Malmö AI
23 Elias Hedner
Malmö AI
02 Malmö AI
18 Binta Jammeh
Malmö AI
08 Malmö AI
Emilia Mandl
Malmö AI
04 Malmö AI
21 Nils Nilsson Gott
Malmö AI
03 Malmö AI
15 Joel Norin
Malmö AI
07 Malmö AI
Nino Radosavljevic Kusljic
Malmö AI
08 Malmö AI
3 Ebba Römbo
Malmö AI
08 Malmö AI
22 Adam Svensson
Malmö AI
03 Malmö AI 11.83
Joy Thulin
Malmö AI
03 Malmö AI 12.61 12.61
Ella Uddenäs
Malmö AI
05 Malmö AI 12.65
20 Birk van de Boel
Malmö AI
03 Malmö AI 12.50

Antal deltagare: 14

öppen klass 600 m

SB PB
Linnea Skog
Heleneholms IF
08 Heleneholms IF
11 Siri Rissler
Malmö AI
08 Malmö AI 2:04.16

Antal deltagare: 2

öppen klass 800 m

SB PB
Liv Altarac
Malmö AI
05 Malmö AI
Teodor De Luca
Malmö AI
06 Malmö AI
Kalle Fridolf
Malmö AI
06 Malmö AI
Finn Grindal
Malmö AI
07 Malmö AI
13 Anton Larsson
Malmö AI
02 Malmö AI
Linnéa Odéhn
Malmö AI
06 Malmö AI
Amanda Rönn
Malmö AI
05 Malmö AI 2:33.70
Saga Siorholm
Malmö AI
07 Malmö AI
7 Ella Wolff
Malmö AI
05 Malmö AI
Hugo Åsberg
Malmö AI
06 Malmö AI

Antal deltagare: 10

öppen klass 1500 m hinder Höjd: 76,2cm

SB PB
Marcus Asker
Malmö AI
05 Malmö AI 5:00.00
Finn Grindal
Malmö AI
07 Malmö AI
5 Theo Lydén
Malmö AI
08 Malmö AI

Antal deltagare: 3

Totalt antal deltagare: 60

Totalt antal starter: 80