Startlista

Lindås Athletics
Lindåshallen, Lindås   2019-01-26

F12 60 m

SB PB
88 Linn Bergerheim
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
92 Ebba-Stina Bjuve
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg 10.00 10.00
98 Sonja Bohman Nydéus
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg 10.01 10.01
99 Isabelle Bou Naaman
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
100 Tindra Bozkurt
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
113 Miriam Dyhre
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
145 Alice Hjort
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
152 Stella Johansson
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg 8.32
162 Livia Kristensson
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
188 Vera Nordwall
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg 9.28
195 Mimmi Palmås
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg 8.82
210 Nova Rohlin
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
219 Lina Sandström
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg 9.27 9.27
234 Vera Thiringer Coster
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
248 Caroline Wanhainen
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg 9.31
258 Emilia Ölund
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
278 Märta Rhodin
Lerum Friidrott
07 Lerum Friidrott
290 Lilly Axén Stööp
Mölndals AIK
07 Mölndals AIK

Antal anmälda deltagare: 18

F12 60 m häck Höjd: 68,6cm

SB PB
88 Linn Bergerheim
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
98 Sonja Bohman Nydéus
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
99 Isabelle Bou Naaman
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
113 Miriam Dyhre
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
145 Alice Hjort
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
152 Stella Johansson
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg 9.64
162 Livia Kristensson
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
188 Vera Nordwall
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
195 Mimmi Palmås
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
219 Lina Sandström
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg 1.37 1.37
234 Vera Thiringer Coster
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
248 Caroline Wanhainen
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
258 Emilia Ölund
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
282 Lily Stigberg
Lerum Friidrott
07 Lerum Friidrott 13.34
290 Lilly Axén Stööp
Mölndals AIK
07 Mölndals AIK
294 Sigrid Hildell
Mölndals AIK
07 Mölndals AIK
296 Nellie Pettersson
Mölndals AIK
07 Mölndals AIK

Antal anmälda deltagare: 17

F12 Höjd

SB PB
88 Linn Bergerheim
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
98 Sonja Bohman Nydéus
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg 112 112
99 Isabelle Bou Naaman
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
113 Miriam Dyhre
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
145 Alice Hjort
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
152 Stella Johansson
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg 136
162 Livia Kristensson
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
188 Vera Nordwall
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
219 Lina Sandström
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg 137 137
248 Caroline Wanhainen
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
258 Emilia Ölund
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
296 Nellie Pettersson
Mölndals AIK
07 Mölndals AIK

Antal anmälda deltagare: 12

F12 Kula Vikt: 2,0kg

SB PB
98 Sonja Bohman Nydéus
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
99 Isabelle Bou Naaman
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
100 Tindra Bozkurt
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
113 Miriam Dyhre
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
145 Alice Hjort
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
152 Stella Johansson
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg 10.81 10.81
162 Livia Kristensson
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
188 Vera Nordwall
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
195 Mimmi Palmås
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
210 Nova Rohlin
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
219 Lina Sandström
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg 8.49 8.49
234 Vera Thiringer Coster
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
248 Caroline Wanhainen
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
258 Emilia Ölund
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
261 Lova Mobaeck
IK Ymer
07 IK Ymer
278 Märta Rhodin
Lerum Friidrott
07 Lerum Friidrott
294 Sigrid Hildell
Mölndals AIK
07 Mölndals AIK

Antal anmälda deltagare: 17

F11 60 m

SB PB
22 Stina Kolmodin
IF Kville
08 IF Kville 10.56 10.56
24 Elsie Korner
IF Kville
08 IF Kville
29 Nellie Malmgren
IF Kville
08 IF Kville
44 Vera Edenlind
IF Rigor
08 IF Rigor 9.37 9.36
50 Elin Hansson
IF Rigor
08 IF Rigor
52 Anni Hjalmarsson
IF Rigor
08 IF Rigor
55 Elin Larsson
IF Rigor
08 IF Rigor 9.78 9.78
66 Emilia Wåhlberg
IF Rigor
08 IF Rigor 11.10 11.03
68 Annie Säwström
IF Triangeln
08 IF Triangeln
71 Frida Ahner
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
76 Wilma Andersson
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
77 Ína Andradóttir
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
91 Julia Berglund
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
121 Noomi Emanuelsson
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
133 Matilda Fjellman
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
149 Ebba Holmen
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
178 Linnea Ljungberg
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg 9.81 9.81
241 Ebony Usuani
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
245 Elly Wahlqvist
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
257 Idun Zetterquist
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
272 Ida Klingener
Lerum Friidrott
08 Lerum Friidrott
281 Elsa Skager
Lerum Friidrott
08 Lerum Friidrott 9.42 9.42

Antal anmälda deltagare: 22

F11 60 m häck Höjd: 55cm

SB PB
22 Stina Kolmodin
IF Kville
08 IF Kville 12.11 12.11
24 Elsie Korner
IF Kville
08 IF Kville
29 Nellie Malmgren
IF Kville
08 IF Kville 9.76 9.76
55 Elin Larsson
IF Rigor
08 IF Rigor
66 Emilia Wåhlberg
IF Rigor
08 IF Rigor 13.05 13.05
68 Annie Säwström
IF Triangeln
08 IF Triangeln
71 Frida Ahner
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
76 Wilma Andersson
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
77 Ína Andradóttir
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
91 Julia Berglund
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
97 Olivia Bogeblad
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
121 Noomi Emanuelsson
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
149 Ebba Holmen
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
178 Linnea Ljungberg
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
241 Ebony Usuani
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
245 Elly Wahlqvist
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
257 Idun Zetterquist
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
276 Lea Osbjer
Lerum Friidrott
08 Lerum Friidrott 12.31

Antal anmälda deltagare: 18

F11 Höjd

SB PB
22 Stina Kolmodin
IF Kville
08 IF Kville
24 Elsie Korner
IF Kville
08 IF Kville
52 Anni Hjalmarsson
IF Rigor
08 IF Rigor
59 Alida Malmquist
IF Rigor
08 IF Rigor 104
66 Emilia Wåhlberg
IF Rigor
08 IF Rigor
68 Annie Säwström
IF Triangeln
08 IF Triangeln
71 Frida Ahner
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
77 Ína Andradóttir
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
110 Rosa Dalum
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
149 Ebba Holmen
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
241 Ebony Usuani
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
245 Elly Wahlqvist
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
272 Ida Klingener
Lerum Friidrott
08 Lerum Friidrott
276 Lea Osbjer
Lerum Friidrott
08 Lerum Friidrott 105
281 Elsa Skager
Lerum Friidrott
08 Lerum Friidrott

Antal anmälda deltagare: 15

F11 Kula Vikt: 2,0kg

SB PB
22 Stina Kolmodin
IF Kville
08 IF Kville
44 Vera Edenlind
IF Rigor
08 IF Rigor
50 Elin Hansson
IF Rigor
08 IF Rigor
55 Elin Larsson
IF Rigor
08 IF Rigor 6.71 6.71
59 Alida Malmquist
IF Rigor
08 IF Rigor
66 Emilia Wåhlberg
IF Rigor
08 IF Rigor
76 Wilma Andersson
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
77 Ína Andradóttir
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
91 Julia Berglund
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
97 Olivia Bogeblad
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
110 Rosa Dalum
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
121 Noomi Emanuelsson
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
133 Matilda Fjellman
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
149 Ebba Holmen
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
178 Linnea Ljungberg
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg 5.16 5.16
241 Ebony Usuani
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
245 Elly Wahlqvist
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
257 Idun Zetterquist
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
272 Ida Klingener
Lerum Friidrott
08 Lerum Friidrott
276 Lea Osbjer
Lerum Friidrott
08 Lerum Friidrott 5.65
281 Elsa Skager
Lerum Friidrott
08 Lerum Friidrott

Antal anmälda deltagare: 21

F10 60 m

SB PB
5 Olivia Alftren
IF Kville
09 IF Kville 10.73
16 Alma Hagman
IF Kville
09 IF Kville
30 Thea Malmsköld
IF Kville
09 IF Kville 11.78
37 Luna Ringbjer
IF Kville
09 IF Kville
40 Kajsa Towns
IF Kville
09 IF Kville 10.19 10.19
41 Ida Åslund
IF Kville
09 IF Kville
45 Mary Elfström
IF Rigor
09 IF Rigor
53 Maja Jagebro
IF Rigor
09 IF Rigor
62 Thea Sundler
IF Rigor
09 IF Rigor
75 Moa Andersson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
78 Tea Arndt
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
83 Lykke Bager
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
89 Liv Bergerheim
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
106 Ellen Bäckman
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
107 Elin Bäfver
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
108 Hanna Ciric
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg 10.71 10.71
115 Nora Ekeblad
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
120 Nike Emanuelsson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
126 Astrid Ericson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
140 Svea Graaf
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
147 Liv Holm
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
150 Linnea Holmén
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
156 Elsa Karlén
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
167 Bina Lega
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
170 Emma Lehto
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
173 Alice Lindblad
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
336 Stina Linusson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
181 Isabella Lyckesvärd
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
183 Vilma Löfvendahl
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
186 Vera Nielsen
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
190 Saga Nyhlén
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
196 Isobelle Patrikson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
197 Ellen Peterson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg 10.60
202 Rebecka Ramfelt
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
203 Athina Ringfeldt
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg 10.10 10.10
204 Amanda Rinman
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
206 Matilda Rocksén Revelj
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
208 Emma Rogö
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg 10.00
216 Rebecca Ryfors
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
221 Isabella Siering
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
224 Ebba Sjöstrand
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
337 Alicia Spijker
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
232 Stella Svedberg
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
233 Vega Svensson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
236 Lea Thulin Dalskjär
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
253 Molly Widerberg
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
256 Nova Zeidler
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
267 Alice Gustafsson
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott 10.06
269 Vendela Hallset Green
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott
273 Ida Lindstrand
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott
274 Vera Liökel
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott 10.65
283 Rosa Strang
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott
284 Liv Ternestedt
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott 6.64 6.64
311 Noomi Hjortbäck
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK
312 Vilma Holdenmark
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK
314 Astrid Jarneving
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK
319 Astrid Leidefors
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK 13.16 13.16
325 Ebba Ringdahl
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK
335 Ellen Zendegani
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK

Antal anmälda deltagare: 59

F10 60 m häck Höjd: 55cm

SB PB
1 Ellen Berntsson
Brattås CK
09 Brattås CK
5 Olivia Alftren
IF Kville
09 IF Kville
8 Nicole Bengtsson
IF Kville
09 IF Kville
16 Alma Hagman
IF Kville
09 IF Kville
30 Thea Malmsköld
IF Kville
09 IF Kville
37 Luna Ringbjer
IF Kville
09 IF Kville
40 Kajsa Towns
IF Kville
09 IF Kville
41 Ida Åslund
IF Kville
09 IF Kville
53 Maja Jagebro
IF Rigor
09 IF Rigor
62 Thea Sundler
IF Rigor
09 IF Rigor
75 Moa Andersson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
78 Tea Arndt
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
89 Liv Bergerheim
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
106 Ellen Bäckman
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
115 Nora Ekeblad
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
120 Nike Emanuelsson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
126 Astrid Ericson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
140 Svea Graaf
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
147 Liv Holm
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
150 Linnea Holmén
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
156 Elsa Karlén
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
170 Emma Lehto
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
173 Alice Lindblad
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
181 Isabella Lyckesvärd
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
183 Vilma Löfvendahl
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
186 Vera Nielsen
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
190 Saga Nyhlén
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
196 Isobelle Patrikson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
197 Ellen Peterson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
203 Athina Ringfeldt
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
204 Amanda Rinman
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
206 Matilda Rocksén Revelj
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
208 Emma Rogö
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
221 Isabella Siering
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
224 Ebba Sjöstrand
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
232 Stella Svedberg
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
233 Vega Svensson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
236 Lea Thulin Dalskjär
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
253 Molly Widerberg
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
256 Nova Zeidler
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
263 Junia Backman Dezitter
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott
279 Ida Ryttberg
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott
285 Julia Unger
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott 16.00 16.00
311 Noomi Hjortbäck
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK
312 Vilma Holdenmark
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK
313 Della Hägg
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK
314 Astrid Jarneving
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK
335 Ellen Zendegani
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK
336 Reserv: Stina Linusson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg

Antal anmälda deltagare: 49

F10 Höjd

SB PB
1 Ellen Berntsson
Brattås CK
09 Brattås CK
5 Olivia Alftren
IF Kville
09 IF Kville
8 Nicole Bengtsson
IF Kville
09 IF Kville
37 Luna Ringbjer
IF Kville
09 IF Kville
40 Kajsa Towns
IF Kville
09 IF Kville
41 Ida Åslund
IF Kville
09 IF Kville
45 Mary Elfström
IF Rigor
09 IF Rigor
53 Maja Jagebro
IF Rigor
09 IF Rigor
78 Tea Arndt
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
83 Lykke Bager
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
106 Ellen Bäckman
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
115 Nora Ekeblad
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
140 Svea Graaf
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
147 Liv Holm
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
150 Linnea Holmén
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
156 Elsa Karlén
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
170 Emma Lehto
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
181 Isabella Lyckesvärd
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
190 Saga Nyhlén
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
197 Ellen Peterson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
202 Rebecka Ramfelt
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
203 Athina Ringfeldt
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
204 Amanda Rinman
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
206 Matilda Rocksén Revelj
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
208 Emma Rogö
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
221 Isabella Siering
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
337 Alicia Spijker
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
233 Vega Svensson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
236 Lea Thulin Dalskjär
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
253 Molly Widerberg
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
263 Junia Backman Dezitter
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott
267 Alice Gustafsson
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott 106
269 Vendela Hallset Green
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott
274 Vera Liökel
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott 103 103
279 Ida Ryttberg
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott 112 112
283 Rosa Strang
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott
284 Liv Ternestedt
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott 115 118
285 Julia Unger
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott 103 103
312 Vilma Holdenmark
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK
313 Della Hägg
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK
314 Astrid Jarneving
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK
325 Ebba Ringdahl
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK
335 Ellen Zendegani
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK

Antal anmälda deltagare: 43

F10 Kula Vikt: 2,0kg

SB PB
5 Olivia Alftren
IF Kville
09 IF Kville
8 Nicole Bengtsson
IF Kville
09 IF Kville
16 Alma Hagman
IF Kville
09 IF Kville
30 Thea Malmsköld
IF Kville
09 IF Kville
37 Luna Ringbjer
IF Kville
09 IF Kville
40 Kajsa Towns
IF Kville
09 IF Kville
41 Ida Åslund
IF Kville
09 IF Kville
58 Julia Lundin
IF Rigor
09 IF Rigor
75 Moa Andersson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
78 Tea Arndt
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
106 Ellen Bäckman
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
107 Elin Bäfver
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
108 Hanna Ciric
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
115 Nora Ekeblad
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
120 Nike Emanuelsson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
126 Astrid Ericson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
140 Svea Graaf
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
147 Liv Holm
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
150 Linnea Holmén
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
156 Elsa Karlén
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
167 Bina Lega
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
170 Emma Lehto
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
181 Isabella Lyckesvärd
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
183 Vilma Löfvendahl
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
190 Saga Nyhlén
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
196 Isobelle Patrikson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
197 Ellen Peterson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
203 Athina Ringfeldt
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
204 Amanda Rinman
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
206 Matilda Rocksén Revelj
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
208 Emma Rogö
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
216 Rebecca Ryfors
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
221 Isabella Siering
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
224 Ebba Sjöstrand
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
232 Stella Svedberg
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
233 Vega Svensson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
236 Lea Thulin Dalskjär
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
253 Molly Widerberg
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
263 Junia Backman Dezitter
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott
269 Vendela Hallset Green
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott
273 Ida Lindstrand
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott
274 Vera Liökel
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott 5.85 5.85
279 Ida Ryttberg
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott 6.00 6.00
283 Rosa Strang
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott
284 Liv Ternestedt
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott
285 Julia Unger
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott
312 Vilma Holdenmark
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK
313 Della Hägg
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK
314 Astrid Jarneving
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK
319 Astrid Leidefors
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK
325 Ebba Ringdahl
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK

Antal anmälda deltagare: 51

F9 60 m

SB PB
13 Molly Eriksson
IF Kville
10 IF Kville 11.50 11.50
15 Lisa Sofia Hager
IF Kville
10 IF Kville 11.76
20 Pixie Karlsson Bachmann
IF Kville
10 IF Kville
21 Maja Kolmodin
IF Kville
10 IF Kville 11.96 11.96
23 Julia Kooli
IF Kville
10 IF Kville
32 Johanna Nilsson
IF Kville
10 IF Kville
34 Ella Oswan
IF Kville
10 IF Kville
36 Agnes Paulsson
IF Kville
10 IF Kville
47 Stella Folkseger Dreikant
IF Rigor
10 IF Rigor
56 Ella Larsson
IF Rigor
10 IF Rigor
73 Selma Anderberg
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
117 Elinor Eklund
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
122 Molly Emilsson
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
127 Matilda Eriksson
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
129 Emma Falk
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
137 Lea Gardelin
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
142 Olivia Grävare-Nachmansohn
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
143 Ellen Hedberg
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
160 Zeynep Kocak
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
163 Julie Krook
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
174 Alma Lindbäck
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
191 Lykke Nyström
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
198 Natalie Petrusic
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
200 Signe Provci
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
205 Maja Rittfeldt
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
212 Nelly Rudfeldt
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
215 Hedvig Rydström
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
217 Emma Rättargård
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
227 Elin Starck
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
229 Ellen Stolt Perlbo
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
230 Nora Strandlund
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
231 Embla Strömwall
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
235 Iris Tholén
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
252 Freja Wessberg
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
254 Annie Wilkinson
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
262 Molly Tyllander
IK Ymer
10 IK Ymer
299 Kiana Alizadeh
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
301 Nicoline Barenfelt
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK 11.14
303 Sara Capkova
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
304 Louella Clarbris
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK 11.07
305 Elsa Edesjö
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
307 Polina Fors
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK 13.38
308 Elvira Franklin
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
309 Izabella Gardelin
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
310 Liv Hamberg
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
316 Jonna Jodal
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
320 Esther Lisell
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
331 Alvina Tunås
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
332 Maja Vöks
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK 12.17

Antal anmälda deltagare: 49

F9 60 m häck Höjd: 40cm

SB PB
15 Lisa Sofia Hager
IF Kville
10 IF Kville
20 Pixie Karlsson Bachmann
IF Kville
10 IF Kville
21 Maja Kolmodin
IF Kville
10 IF Kville
23 Julia Kooli
IF Kville
10 IF Kville
32 Johanna Nilsson
IF Kville
10 IF Kville
33 Amanda Normand
IF Kville
10 IF Kville
36 Agnes Paulsson
IF Kville
10 IF Kville
47 Stella Folkseger Dreikant
IF Rigor
10 IF Rigor
73 Selma Anderberg
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
80 Julia Arnell
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
117 Elinor Eklund
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
122 Molly Emilsson
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
127 Matilda Eriksson
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
129 Emma Falk
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
137 Lea Gardelin
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
142 Olivia Grävare-Nachmansohn
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
143 Ellen Hedberg
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
163 Julie Krook
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
174 Alma Lindbäck
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
191 Lykke Nyström
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
198 Natalie Petrusic
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
200 Signe Provci
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
205 Maja Rittfeldt
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
215 Hedvig Rydström
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
217 Emma Rättargård
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
227 Elin Starck
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
229 Ellen Stolt Perlbo
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
231 Embla Strömwall
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
235 Iris Tholén
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
252 Freja Wessberg
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
299 Kiana Alizadeh
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
301 Nicoline Barenfelt
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK 12.85
303 Sara Capkova
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
304 Louella Clarbris
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
305 Elsa Edesjö
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
307 Polina Fors
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK 14.88
309 Izabella Gardelin
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
316 Jonna Jodal
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
320 Esther Lisell
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
331 Alvina Tunås
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
333 Ella Wallin
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK

Antal anmälda deltagare: 41

F9 Höjd

SB PB
15 Lisa Sofia Hager
IF Kville
10 IF Kville
20 Pixie Karlsson Bachmann
IF Kville
10 IF Kville
21 Maja Kolmodin
IF Kville
10 IF Kville
23 Julia Kooli
IF Kville
10 IF Kville
32 Johanna Nilsson
IF Kville
10 IF Kville
33 Amanda Normand
IF Kville
10 IF Kville
34 Ella Oswan
IF Kville
10 IF Kville
36 Agnes Paulsson
IF Kville
10 IF Kville
73 Selma Anderberg
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
117 Elinor Eklund
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
122 Molly Emilsson
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
137 Lea Gardelin
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
142 Olivia Grävare-Nachmansohn
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
143 Ellen Hedberg
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
160 Zeynep Kocak
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
163 Julie Krook
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
174 Alma Lindbäck
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
191 Lykke Nyström
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
198 Natalie Petrusic
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
200 Signe Provci
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
205 Maja Rittfeldt
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
212 Nelly Rudfeldt
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
215 Hedvig Rydström
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
217 Emma Rättargård
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
227 Elin Starck
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
229 Ellen Stolt Perlbo
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
230 Nora Strandlund
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
231 Embla Strömwall
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
235 Iris Tholén
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
252 Freja Wessberg
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
301 Nicoline Barenfelt
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
303 Sara Capkova
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
305 Elsa Edesjö
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
307 Polina Fors
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
308 Elvira Franklin
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
309 Izabella Gardelin
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
316 Jonna Jodal
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
320 Esther Lisell
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
332 Maja Vöks
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
333 Ella Wallin
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK

Antal anmälda deltagare: 40

F9 Kula Vikt: 2,0kg

SB PB
15 Lisa Sofia Hager
IF Kville
10 IF Kville
21 Maja Kolmodin
IF Kville
10 IF Kville
23 Julia Kooli
IF Kville
10 IF Kville
36 Agnes Paulsson
IF Kville
10 IF Kville
56 Ella Larsson
IF Rigor
10 IF Rigor
73 Selma Anderberg
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
80 Julia Arnell
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
117 Elinor Eklund
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
122 Molly Emilsson
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
127 Matilda Eriksson
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
129 Emma Falk
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
137 Lea Gardelin
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
142 Olivia Grävare-Nachmansohn
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
160 Zeynep Kocak
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
174 Alma Lindbäck
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
191 Lykke Nyström
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
198 Natalie Petrusic
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
200 Signe Provci
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
205 Maja Rittfeldt
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
212 Nelly Rudfeldt
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
215 Hedvig Rydström
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
217 Emma Rättargård
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
227 Elin Starck
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
229 Ellen Stolt Perlbo
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
230 Nora Strandlund
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
231 Embla Strömwall
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
235 Iris Tholén
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
252 Freja Wessberg
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
262 Molly Tyllander
IK Ymer
10 IK Ymer
299 Kiana Alizadeh
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
301 Nicoline Barenfelt
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
308 Elvira Franklin
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
310 Liv Hamberg
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
316 Jonna Jodal
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
324 Tuva-Lisa Rennerfelt
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
332 Maja Vöks
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
333 Ella Wallin
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
20 Reserv: Pixie Karlsson Bachmann
IF Kville
10 IF Kville

Antal anmälda deltagare: 38

F8 60 m

SB PB
2 Karin Berntsson
Brattås CK
12 Brattås CK
79 Vilma Arndt
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
85 Liv Bengtsson
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
96 Emma Bogeblad
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
103 Freja Bryce-Smith
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
124 Annie Engbom
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
136 Minna Franzén
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
164 Saga Lagerström
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
166 Alice Lega
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
179 Amelia Lundberg
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
193 Astrid Palmborg
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
213 Ines Rydehn
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
246 Nora Wahlqvist
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
251 Alice Wessberg
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
288 Tove Fredin
Lidköpings IS
12 Lidköpings IS 10.93 10.93

Antal anmälda deltagare: 15

F8 60 m häck Höjd: 40cm

SB PB
2 Karin Berntsson
Brattås CK
12 Brattås CK
7 Alice Bengtsson
IF Kville
11 IF Kville
39 Amanda Savela
IF Kville
11 IF Kville
79 Vilma Arndt
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
85 Liv Bengtsson
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
96 Emma Bogeblad
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
103 Freja Bryce-Smith
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
124 Annie Engbom
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
136 Minna Franzén
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
164 Saga Lagerström
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
179 Amelia Lundberg
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
193 Astrid Palmborg
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
213 Ines Rydehn
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
246 Nora Wahlqvist
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
251 Alice Wessberg
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
288 Tove Fredin
Lidköpings IS
12 Lidköpings IS

Antal anmälda deltagare: 16

F8 Höjd

SB PB
2 Karin Berntsson
Brattås CK
12 Brattås CK
7 Alice Bengtsson
IF Kville
11 IF Kville
39 Amanda Savela
IF Kville
11 IF Kville
79 Vilma Arndt
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
85 Liv Bengtsson
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
96 Emma Bogeblad
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
103 Freja Bryce-Smith
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
124 Annie Engbom
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
164 Saga Lagerström
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
179 Amelia Lundberg
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
246 Nora Wahlqvist
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
251 Alice Wessberg
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
288 Tove Fredin
Lidköpings IS
12 Lidköpings IS

Antal anmälda deltagare: 13

F8 Kula Vikt: 2,0kg

SB PB
2 Karin Berntsson
Brattås CK
12 Brattås CK
7 Alice Bengtsson
IF Kville
11 IF Kville
39 Amanda Savela
IF Kville
11 IF Kville
79 Vilma Arndt
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
85 Liv Bengtsson
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
96 Emma Bogeblad
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
124 Annie Engbom
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
164 Saga Lagerström
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
166 Alice Lega
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
179 Amelia Lundberg
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
213 Ines Rydehn
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
246 Nora Wahlqvist
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
251 Alice Wessberg
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg

Antal anmälda deltagare: 13

P12 60 m

SB PB
81 Rasmus Arnell
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg 9.23 9.23
118 markus eklund
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
119 Måns Eklund
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
154 Oscar Karlberg
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
175 Måns Lindqvist
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
182 Oskar Lydig
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg 9.83
199 Joel Pettersson
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg 8.73 8.73
207 Axel Rogö
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
226 Vilgot Smedberg
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg 9.40 9.40
265 Joel Billberg
Lerum Friidrott
07 Lerum Friidrott
271 Vincent Kihlström
Lerum Friidrott
07 Lerum Friidrott
289 Oskar Andersson
Mölndals AIK
07 Mölndals AIK
291 David Blixt
Mölndals AIK
07 Mölndals AIK
292 Viggo Flinck
Mölndals AIK
07 Mölndals AIK 9.11 9.11
293 Rasmus Helldén
Mölndals AIK
07 Mölndals AIK 8.90
328 Malte Svensson
Sävedalens AIK
07 Sävedalens AIK
329 Svante Svensson
Sävedalens AIK
07 Sävedalens AIK

Antal anmälda deltagare: 17

P12 60 m häck Höjd: 76,2cm

SB PB
81 Rasmus Arnell
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
118 markus eklund
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
119 Måns Eklund
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
159 Elmer Klockars
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
175 Måns Lindqvist
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
182 Oskar Lydig
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg 13.00
207 Axel Rogö
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
226 Vilgot Smedberg
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg 11.50 11.50
289 Oskar Andersson
Mölndals AIK
07 Mölndals AIK
291 David Blixt
Mölndals AIK
07 Mölndals AIK
295 Malte Ovesson
Mölndals AIK
07 Mölndals AIK
328 Malte Svensson
Sävedalens AIK
07 Sävedalens AIK
329 Svante Svensson
Sävedalens AIK
07 Sävedalens AIK

Antal anmälda deltagare: 13

P12 Höjd

SB PB
118 markus eklund
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
159 Elmer Klockars
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
175 Måns Lindqvist
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
182 Oskar Lydig
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg 110 110
207 Axel Rogö
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
226 Vilgot Smedberg
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg 130 136
265 Joel Billberg
Lerum Friidrott
07 Lerum Friidrott
295 Malte Ovesson
Mölndals AIK
07 Mölndals AIK
328 Malte Svensson
Sävedalens AIK
07 Sävedalens AIK
329 Svante Svensson
Sävedalens AIK
07 Sävedalens AIK

Antal anmälda deltagare: 10

P12 Kula Vikt: 3,0kg

SB PB
81 Rasmus Arnell
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
118 markus eklund
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
119 Måns Eklund
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
159 Elmer Klockars
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
175 Måns Lindqvist
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
182 Oskar Lydig
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
199 Joel Pettersson
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
207 Axel Rogö
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
226 Vilgot Smedberg
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg 5.00 5.00
268 Hugo Hallnor
Lerum Friidrott
07 Lerum Friidrott
271 Vincent Kihlström
Lerum Friidrott
07 Lerum Friidrott
297 Oskar Haak
Stenungsund FI
07 Stenungsund FI
328 Malte Svensson
Sävedalens AIK
07 Sävedalens AIK
329 Svante Svensson
Sävedalens AIK
07 Sävedalens AIK

Antal anmälda deltagare: 14

P11 60 m

SB PB
4 Theodor Rogö
Habo Friidrott -04
08 Habo Friidrott -04
6 Melker Bell
IF Kville
08 IF Kville 9.89 9.89
35 Otto Paulin
IF Kville
08 IF Kville 9.81 9.81
54 Nils Johansson
IF Rigor
08 IF Rigor
57 Linus Larsson
IF Rigor
08 IF Rigor
63 Wiggo Törnqvist
IF Rigor
08 IF Rigor
67 Edvin Örnborg
IF Rigor
08 IF Rigor 9.09 9.08
86 Oliwer Benke
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
104 Jack Bryce-Smith
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
111 Carl Dunör
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg 9.84
114 Hugo Edin
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
134 Elliot Flach
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
135 Tim Folino
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
138 Albin Gerlam
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
153 William Johansson
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
218 Hugo Sandström
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg 10.26 10.26
222 Sebastian Siering
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
240 Vidar Törnqvist
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
249 Samuel Warfvinge
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
255 Melvin Woxneborn
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
270 Oscar Jansson
Lerum Friidrott
08 Lerum Friidrott
275 Axel Moberg
Lerum Friidrott
08 Lerum Friidrott 9.61 9.61

Antal anmälda deltagare: 22

P11 60 m häck Höjd: 55cm

SB PB
4 Theodor Rogö
Habo Friidrott -04
08 Habo Friidrott -04
35 Otto Paulin
IF Kville
08 IF Kville
48 Vincent Folkseger Dreikant
IF Rigor
08 IF Rigor
54 Nils Johansson
IF Rigor
08 IF Rigor
57 Linus Larsson
IF Rigor
08 IF Rigor
67 Edvin Örnborg
IF Rigor
08 IF Rigor 10.35
86 Oliwer Benke
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
111 Carl Dunör
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg 11.30
114 Hugo Edin
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
130 Victor Falk
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
134 Elliot Flach
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
138 Albin Gerlam
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
218 Hugo Sandström
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg 12.17 12.17
220 Adam Setterstig
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
222 Sebastian Siering
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
240 Vidar Törnqvist
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
249 Samuel Warfvinge
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
255 Melvin Woxneborn
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg

Antal anmälda deltagare: 18

P11 Höjd

SB PB
4 Theodor Rogö
Habo Friidrott -04
08 Habo Friidrott -04
9 Oskar Blomqvist
IF Kville
08 IF Kville
48 Vincent Folkseger Dreikant
IF Rigor
08 IF Rigor
54 Nils Johansson
IF Rigor
08 IF Rigor
57 Linus Larsson
IF Rigor
08 IF Rigor
65 Vincent Wettin
IF Rigor
08 IF Rigor
111 Carl Dunör
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
114 Hugo Edin
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
130 Victor Falk
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
153 William Johansson
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
218 Hugo Sandström
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg 111 111
222 Sebastian Siering
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
249 Samuel Warfvinge
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
255 Melvin Woxneborn
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
270 Oscar Jansson
Lerum Friidrott
08 Lerum Friidrott

Antal anmälda deltagare: 15

P11 Kula Vikt: 2,0kg

SB PB
4 Theodor Rogö
Habo Friidrott -04
08 Habo Friidrott -04
6 Melker Bell
IF Kville
08 IF Kville
9 Oskar Blomqvist
IF Kville
08 IF Kville
35 Otto Paulin
IF Kville
08 IF Kville
54 Nils Johansson
IF Rigor
08 IF Rigor
57 Linus Larsson
IF Rigor
08 IF Rigor
63 Wiggo Törnqvist
IF Rigor
08 IF Rigor
65 Vincent Wettin
IF Rigor
08 IF Rigor
86 Oliwer Benke
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
90 Hampus Bergh
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
104 Jack Bryce-Smith
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
111 Carl Dunör
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
114 Hugo Edin
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
130 Victor Falk
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
135 Tim Folino
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
138 Albin Gerlam
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
218 Hugo Sandström
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg 7.44 7.44
222 Sebastian Siering
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
240 Vidar Törnqvist
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
249 Samuel Warfvinge
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
255 Melvin Woxneborn
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
270 Oscar Jansson
Lerum Friidrott
08 Lerum Friidrott

Antal anmälda deltagare: 22

P10 60 m

SB PB
10 Albert Borg
IF Kville
09 IF Kville
25 Melvin Kulin
IF Kville
09 IF Kville
27 Adam Leidenhed
IF Kville
09 IF Kville
28 Jonathan Lindedahl
IF Kville
09 IF Kville 10.03
42 Erik Axelsson
IF Rigor
09 IF Rigor
43 Theo Björkman
IF Rigor
09 IF Rigor
49 Malte Grönlund
IF Rigor
09 IF Rigor
51 Victor Hansson
IF Rigor
09 IF Rigor
64 Gilbert Wahlström
IF Rigor
09 IF Rigor
69 Alexander Ahlin
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
82 Isak Axelsson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg 10.51 10.20
87 Otto Bergdahl
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
105 Nils Bygdell
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
112 Léon Dyhre
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
125 Ludvig Engbom
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
144 Oliver Hedin
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
157 samuel karlsson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
161 Adrian Krantz
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
169 Melvin Lega
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
177 Olle Ljung
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
211 Björn Roth
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg 9.46 9.46
214 Herman Ryding
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
225 César Skoglund
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg 9.30 9.30
228 Felix Steffensen
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
237 Axel Torgersson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
250 Oliver Weimers
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg 10.20 10.20
266 William Clase
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott
277 Linus Petersson
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott
280 Melker Samor
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott
287 Henry Wickbom
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott
327 Elliott Sultanovic Magnusson
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK
330 Olof Tegeland
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK
334 Alfred Wendt
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK

Antal anmälda deltagare: 33

P10 60 m häck Höjd: 55cm

SB PB
10 Albert Borg
IF Kville
09 IF Kville
25 Melvin Kulin
IF Kville
09 IF Kville
27 Adam Leidenhed
IF Kville
09 IF Kville
28 Jonathan Lindedahl
IF Kville
09 IF Kville
42 Erik Axelsson
IF Rigor
09 IF Rigor
43 Theo Björkman
IF Rigor
09 IF Rigor
51 Victor Hansson
IF Rigor
09 IF Rigor
82 Isak Axelsson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg 12.97 12.97
87 Otto Bergdahl
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
101 Elliot Brailsford
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
105 Nils Bygdell
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
112 Léon Dyhre
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
125 Ludvig Engbom
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
144 Oliver Hedin
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
157 samuel karlsson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
161 Adrian Krantz
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
177 Olle Ljung
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
211 Björn Roth
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
225 César Skoglund
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg 11.62 11.62
228 Felix Steffensen
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
237 Axel Torgersson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
250 Oliver Weimers
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
266 William Clase
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott
330 Olof Tegeland
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK

Antal anmälda deltagare: 24

P10 Höjd

SB PB
10 Albert Borg
IF Kville
09 IF Kville
25 Melvin Kulin
IF Kville
09 IF Kville
27 Adam Leidenhed
IF Kville
09 IF Kville
28 Jonathan Lindedahl
IF Kville
09 IF Kville
42 Erik Axelsson
IF Rigor
09 IF Rigor
43 Theo Björkman
IF Rigor
09 IF Rigor
46 Aiden Flavell
IF Rigor
09 IF Rigor
49 Malte Grönlund
IF Rigor
09 IF Rigor
51 Victor Hansson
IF Rigor
09 IF Rigor
60 Linus Olsson
IF Rigor
09 IF Rigor
64 Gilbert Wahlström
IF Rigor
09 IF Rigor
82 Isak Axelsson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
87 Otto Bergdahl
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
105 Nils Bygdell
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
112 Léon Dyhre
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
125 Ludvig Engbom
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
144 Oliver Hedin
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
157 samuel karlsson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
161 Adrian Krantz
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
177 Olle Ljung
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
211 Björn Roth
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
214 Herman Ryding
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg 112
225 César Skoglund
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg 127 127
228 Felix Steffensen
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
237 Axel Torgersson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
250 Oliver Weimers
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
286 Edwin Weidolf
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott 107 107
330 Olof Tegeland
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK

Antal anmälda deltagare: 28

P10 Kula Vikt: 2,0kg

SB PB
10 Albert Borg
IF Kville
09 IF Kville
25 Melvin Kulin
IF Kville
09 IF Kville
27 Adam Leidenhed
IF Kville
09 IF Kville
28 Jonathan Lindedahl
IF Kville
09 IF Kville
42 Erik Axelsson
IF Rigor
09 IF Rigor
46 Aiden Flavell
IF Rigor
09 IF Rigor
49 Malte Grönlund
IF Rigor
09 IF Rigor
60 Linus Olsson
IF Rigor
09 IF Rigor
61 Theo Ringvall
IF Rigor
09 IF Rigor 4.00 4.00
64 Gilbert Wahlström
IF Rigor
09 IF Rigor
69 Alexander Ahlin
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
82 Isak Axelsson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
87 Otto Bergdahl
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
101 Elliot Brailsford
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
105 Nils Bygdell
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
112 Léon Dyhre
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
125 Ludvig Engbom
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
144 Oliver Hedin
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
157 samuel karlsson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
161 Adrian Krantz
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
169 Melvin Lega
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
177 Olle Ljung
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
211 Björn Roth
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
214 Herman Ryding
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg 6.70
225 César Skoglund
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg 7.08 7.08
228 Felix Steffensen
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
237 Axel Torgersson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
250 Oliver Weimers
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
266 William Clase
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott
277 Linus Petersson
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott
280 Melker Samor
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott
286 Edwin Weidolf
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott 5.21 5.21
287 Henry Wickbom
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott
327 Elliott Sultanovic Magnusson
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK
330 Olof Tegeland
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK
334 Alfred Wendt
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK

Antal anmälda deltagare: 36

P9 60 m

SB PB
11 Måns Eliasson
IF Kville
10 IF Kville 10.53 10.53
14 Eric Erlach
IF Kville
10 IF Kville
18 Eman Husovic
IF Kville
10 IF Kville
19 Herman Judinsson
IF Kville
10 IF Kville
26 Isak Leander Brunnkvist
IF Kville
10 IF Kville
31 Joel Morén
IF Kville
10 IF Kville 11.54 11.54
70 Filip Ahner
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
74 Dean Andersson
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
84 Victor Barck Dahlberg
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
93 Alfred Björkenor
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
95 Harry Bodin
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
102 Victor Brunger
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
109 Elliot Croona
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
131 Filip Falkengren
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
132 Torsten Fernström
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
146 Hjalmar Hjort
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
151 Rasmus Johansson
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
158 William Keen
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
172 Elmer Lidström Löfberg
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
185 Kasper Mortensen
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
194 Kasper Palmås
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
209 Movitz Rohlin
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
238 Noel Törnbrink
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
242 Birgir Valgeirsson
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
244 Gustav Waborg
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
300 Ludvig Antonsson
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
302 Ruben Brunström
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
315 Charlie Jensen
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK 9.90
317 Elton Johansson
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
318 Omar Kosovic
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
321 Erik Lövgren
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
322 Milo Molnar
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
323 Henry Mälbrink
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK

Antal anmälda deltagare: 33

P9 60 m häck Höjd: 40cm

SB PB
11 Måns Eliasson
IF Kville
10 IF Kville
14 Eric Erlach
IF Kville
10 IF Kville
18 Eman Husovic
IF Kville
10 IF Kville
19 Herman Judinsson
IF Kville
10 IF Kville
31 Joel Morén
IF Kville
10 IF Kville
70 Filip Ahner
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
74 Dean Andersson
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
84 Victor Barck Dahlberg
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
95 Harry Bodin
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
109 Elliot Croona
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
131 Filip Falkengren
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
132 Torsten Fernström
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
146 Hjalmar Hjort
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
151 Rasmus Johansson
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
155 Valter Karlberg
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
185 Kasper Mortensen
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
194 Kasper Palmås
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
209 Movitz Rohlin
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
238 Noel Törnbrink
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
242 Birgir Valgeirsson
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
244 Gustav Waborg
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
300 Ludvig Antonsson
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
306 Isak Eftring
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
317 Elton Johansson
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
318 Omar Kosovic
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
321 Erik Lövgren
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
322 Milo Molnar
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
326 Viggo Solvestad
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK

Antal anmälda deltagare: 28

P9 Höjd

SB PB
14 Eric Erlach
IF Kville
10 IF Kville
19 Herman Judinsson
IF Kville
10 IF Kville
26 Isak Leander Brunnkvist
IF Kville
10 IF Kville
31 Joel Morén
IF Kville
10 IF Kville
74 Dean Andersson
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
109 Elliot Croona
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
131 Filip Falkengren
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
146 Hjalmar Hjort
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
151 Rasmus Johansson
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
172 Elmer Lidström Löfberg
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
185 Kasper Mortensen
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
209 Movitz Rohlin
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
242 Birgir Valgeirsson
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
300 Ludvig Antonsson
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
302 Ruben Brunström
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
306 Isak Eftring
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
321 Erik Lövgren
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
323 Henry Mälbrink
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK

Antal anmälda deltagare: 18

P9 Kula Vikt: 2,0kg

SB PB
14 Eric Erlach
IF Kville
10 IF Kville
19 Herman Judinsson
IF Kville
10 IF Kville
26 Isak Leander Brunnkvist
IF Kville
10 IF Kville
31 Joel Morén
IF Kville
10 IF Kville
70 Filip Ahner
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
74 Dean Andersson
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
93 Alfred Björkenor
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
95 Harry Bodin
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
109 Elliot Croona
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
131 Filip Falkengren
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
146 Hjalmar Hjort
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
151 Rasmus Johansson
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
158 William Keen
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
172 Elmer Lidström Löfberg
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
194 Kasper Palmås
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
209 Movitz Rohlin
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
242 Birgir Valgeirsson
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
300 Ludvig Antonsson
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
302 Ruben Brunström
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
306 Isak Eftring
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
315 Charlie Jensen
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
318 Omar Kosovic
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
322 Milo Molnar
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
323 Henry Mälbrink
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
326 Viggo Solvestad
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK

Antal anmälda deltagare: 25

P8 60 m

SB PB
3 Alfred Rogö
Habo Friidrott -04
11 Habo Friidrott -04
72 Vincent Alriksson
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
94 Oscar Blom
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
116 Sixten Ekeblad
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
123 Rasmus Eneman
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
139 Leo Gerlam
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
141 Marcus Granlund
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
148 Anton Holmberg
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
165 Nicodemus Larson
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
168 Charlie Lega
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
171 Melvin Liberås
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
176 Pelle Lindqvist
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
180 Frans Lundsten
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
184 Hampus Magnusson
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
187 Philip Nilsson
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
189 Måns Nyhlén
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
223 Love Sjöblom
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
239 Emrik Törnqvist
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
243 Patrick van Paemel
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
247 Elgin Wajngarten
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
259 bengt persson
IK Pallas
12 IK Pallas
260 Algot Mobaeck
IK Ymer
11 IK Ymer 11.21 11.21

Antal anmälda deltagare: 22

P8 60 m häck Höjd: 40cm

SB PB
3 Alfred Rogö
Habo Friidrott -04
11 Habo Friidrott -04
17 Hugo Hermond
IF Kville
11 IF Kville
72 Vincent Alriksson
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
94 Oscar Blom
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
116 Sixten Ekeblad
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
123 Rasmus Eneman
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
139 Leo Gerlam
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
141 Marcus Granlund
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
148 Anton Holmberg
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
171 Melvin Liberås
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
176 Pelle Lindqvist
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
180 Frans Lundsten
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
184 Hampus Magnusson
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
189 Måns Nyhlén
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
223 Love Sjöblom
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
239 Emrik Törnqvist
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
243 Patrick van Paemel
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
247 Elgin Wajngarten
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
260 Algot Mobaeck
IK Ymer
11 IK Ymer

Antal anmälda deltagare: 19

P8 Höjd

SB PB
3 Alfred Rogö
Habo Friidrott -04
11 Habo Friidrott -04
17 Hugo Hermond
IF Kville
11 IF Kville
72 Vincent Alriksson
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
94 Oscar Blom
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
116 Sixten Ekeblad
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
123 Rasmus Eneman
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
139 Leo Gerlam
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
141 Marcus Granlund
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
148 Anton Holmberg
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
171 Melvin Liberås
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
176 Pelle Lindqvist
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
180 Frans Lundsten
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
184 Hampus Magnusson
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
189 Måns Nyhlén
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
223 Love Sjöblom
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
239 Emrik Törnqvist
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
243 Patrick van Paemel
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
247 Elgin Wajngarten
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
260 Algot Mobaeck
IK Ymer
11 IK Ymer

Antal anmälda deltagare: 19

P8 Kula Vikt: 2,0kg

SB PB
3 Alfred Rogö
Habo Friidrott -04
11 Habo Friidrott -04
72 Vincent Alriksson
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
94 Oscar Blom
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
116 Sixten Ekeblad
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
123 Rasmus Eneman
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
139 Leo Gerlam
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
141 Marcus Granlund
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
148 Anton Holmberg
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
168 Charlie Lega
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
171 Melvin Liberås
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
176 Pelle Lindqvist
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
180 Frans Lundsten
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
184 Hampus Magnusson
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
189 Måns Nyhlén
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
223 Love Sjöblom
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
239 Emrik Törnqvist
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
243 Patrick van Paemel
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
247 Elgin Wajngarten
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
260 Algot Mobaeck
IK Ymer
11 IK Ymer

Antal anmälda deltagare: 19

Totalt antal anmälda deltagare: 330

Totalt antal anmälda starter: 1002