Startlista

Malmö Skolmästerskap 18 nov:
Atleticum, Malmö   2021-11-18

Totalt antal deltagare: 338

Totalt antal starter: 782

Åk 4 flickor 60 m

# SB PBAvprickad online
404 Lykke Bruzelius
Djupadalsskolan
11 Djupadalsskolan Nej
411 Ellie Göransson
Djupadalsskolan
11 Djupadalsskolan Nej
491 Ellen Landgren
Glasbruksskolan
11 Glasbruksskolan Nej
496 Ingrid Ljungberg
Glasbruksskolan
11 Glasbruksskolan Nej
504 Alisia Paulsson
Glasbruksskolan
11 Glasbruksskolan Nej
510 Klara Thomsen
Glasbruksskolan
11 Glasbruksskolan Nej
514 Alice Weikert Söderström
Glasbruksskolan
11 Glasbruksskolan Nej
517 Talla Abbas
Hermodsdalsskolan
11 Hermodsdalsskolan Nej
519 Maria Al-Mashhdane
Hermodsdalsskolan
11 Hermodsdalsskolan Nej
525 Nadine El-Mohammed
Hermodsdalsskolan
11 Hermodsdalsskolan Nej
539 Isabella Bucin
Linnéskolan
11 Linnéskolan Nej
547 Liv Jantell
Linnéskolan
11 Linnéskolan Nej
553 Embla Nordgren
Linnéskolan
11 Linnéskolan Nej
554 Selma Ossmer Kapetanovic
Linnéskolan
11 Linnéskolan Nej
563 Maja Al-Zara
Montessorigrundskolan Maria
11 Montessorigrundskolan Maria Nej
566 Rojina Askari
Montessorigrundskolan Maria
11 Montessorigrundskolan Maria Nej
570 Leia Bering
Montessorigrundskolan Maria
11 Montessorigrundskolan Maria Nej
574 Alma Ekstrand
Montessorigrundskolan Maria
11 Montessorigrundskolan Maria Nej
601 Azalea Kudsieh
Montessorigrundskolan Maria
11 Montessorigrundskolan Maria Nej
602 Bianca Larsson Soutine
Montessorigrundskolan Maria
11 Montessorigrundskolan Maria Nej
609 Sofia Mikovic
Montessorigrundskolan Maria
11 Montessorigrundskolan Maria Nej
622 Siri Sepp
Montessorigrundskolan Maria
11 Montessorigrundskolan Maria Nej
629 Amelia Vonsensey
Montessorigrundskolan Maria
11 Montessorigrundskolan Maria Nej
630 Isabelle Zivanovic
Montessorigrundskolan Maria
11 Montessorigrundskolan Maria Nej
632 Tilde Östrell
Montessorigrundskolan Maria
11 Montessorigrundskolan Maria Nej

Antal deltagare: 25

Åk 4 flickor Längd

Hoppzon

# SB PBAvprickad online
404 Lykke Bruzelius
Djupadalsskolan
11 Djupadalsskolan Nej
411 Ellie Göransson
Djupadalsskolan
11 Djupadalsskolan Nej
479 Elin Eskilsson
Glasbruksskolan
11 Glasbruksskolan Nej
491 Ellen Landgren
Glasbruksskolan
11 Glasbruksskolan Nej
495 Signe Leufstedt
Glasbruksskolan
11 Glasbruksskolan Nej
510 Klara Thomsen
Glasbruksskolan
11 Glasbruksskolan Nej
517 Talla Abbas
Hermodsdalsskolan
11 Hermodsdalsskolan Nej
525 Nadine El-Mohammed
Hermodsdalsskolan
11 Hermodsdalsskolan Nej
539 Isabella Bucin
Linnéskolan
11 Linnéskolan Nej
547 Liv Jantell
Linnéskolan
11 Linnéskolan Nej
553 Embla Nordgren
Linnéskolan
11 Linnéskolan Nej
554 Selma Ossmer Kapetanovic
Linnéskolan
11 Linnéskolan Nej
566 Rojina Askari
Montessorigrundskolan Maria
11 Montessorigrundskolan Maria Nej
570 Leia Bering
Montessorigrundskolan Maria
11 Montessorigrundskolan Maria Nej
574 Alma Ekstrand
Montessorigrundskolan Maria
11 Montessorigrundskolan Maria Nej
601 Azalea Kudsieh
Montessorigrundskolan Maria
11 Montessorigrundskolan Maria Nej
622 Siri Sepp
Montessorigrundskolan Maria
11 Montessorigrundskolan Maria Nej
629 Amelia Vonsensey
Montessorigrundskolan Maria
11 Montessorigrundskolan Maria Nej
630 Isabelle Zivanovic
Montessorigrundskolan Maria
11 Montessorigrundskolan Maria Nej
632 Tilde Östrell
Montessorigrundskolan Maria
11 Montessorigrundskolan Maria Nej

Antal deltagare: 20

Åk 4 flickor Kula

Vikt: 2,0kg

# SB PBAvprickad online
404 Lykke Bruzelius
Djupadalsskolan
11 Djupadalsskolan Nej
469 Hedda Ahlgren
Glasbruksskolan
11 Glasbruksskolan Nej
479 Elin Eskilsson
Glasbruksskolan
11 Glasbruksskolan Nej
491 Ellen Landgren
Glasbruksskolan
11 Glasbruksskolan Nej
495 Signe Leufstedt
Glasbruksskolan
11 Glasbruksskolan Nej
502 Maria Oganesian
Glasbruksskolan
11 Glasbruksskolan Nej
525 Nadine El-Mohammed
Hermodsdalsskolan
11 Hermodsdalsskolan Nej
539 Isabella Bucin
Linnéskolan
11 Linnéskolan Nej
547 Liv Jantell
Linnéskolan
11 Linnéskolan Nej
553 Embla Nordgren
Linnéskolan
11 Linnéskolan Nej
554 Selma Ossmer Kapetanovic
Linnéskolan
11 Linnéskolan Nej
563 Maja Al-Zara
Montessorigrundskolan Maria
11 Montessorigrundskolan Maria Nej
601 Azalea Kudsieh
Montessorigrundskolan Maria
11 Montessorigrundskolan Maria Nej
602 Bianca Larsson Soutine
Montessorigrundskolan Maria
11 Montessorigrundskolan Maria Nej
609 Sofia Mikovic
Montessorigrundskolan Maria
11 Montessorigrundskolan Maria Nej

Antal deltagare: 15

Åk 5 flickor 60 m

# SB PBAvprickad online
401 Siri Andrae
Djupadalsskolan
10 Djupadalsskolan Nej
410 Ingrid Enqvist
Djupadalsskolan
10 Djupadalsskolan Nej
413 Ida Hambraeus
Djupadalsskolan
10 Djupadalsskolan Nej
424 Bianca Lundberg
Djupadalsskolan
10 Djupadalsskolan Nej
429 Tea Nilsson
Djupadalsskolan
10 Djupadalsskolan Nej
473 Carla Biss
Glasbruksskolan
10 Glasbruksskolan Nej
480 Wilma Fridgren
Glasbruksskolan
10 Glasbruksskolan Nej
493 Katja Landin
Glasbruksskolan
10 Glasbruksskolan Nej
498 Filippa Millrud
Glasbruksskolan
10 Glasbruksskolan Nej
513 Isabelle Vicic
Glasbruksskolan
10 Glasbruksskolan Nej
516 Elsa Wilhelmsson
Glasbruksskolan
10 Glasbruksskolan Nej
528 Yasmin Husein Ali
Hermodsdalsskolan
10 Hermodsdalsskolan Nej
543 Nellie Ghaemmaghami Malmquist
Linnéskolan
10 Linnéskolan Nej
552 Greth Nilsson Pakarinen
Linnéskolan
10 Linnéskolan Nej
557 Evgeniya Petrova
Linnéskolan
10 Linnéskolan Nej
558 My Schnyder Ekestaf
Linnéskolan
10 Linnéskolan Nej
569 Lejla Balagic
Montessorigrundskolan Maria
10 Montessorigrundskolan Maria Nej
580 Olivia Fransen
Montessorigrundskolan Maria
10 Montessorigrundskolan Maria Nej
584 Ingrid Hanell
Montessorigrundskolan Maria
10 Montessorigrundskolan Maria Nej
588 Miranda Hell
Montessorigrundskolan Maria
10 Montessorigrundskolan Maria Nej
592 Lana Imaovic
Montessorigrundskolan Maria
10 Montessorigrundskolan Maria Nej
593 Anna Jankovic
Montessorigrundskolan Maria
10 Montessorigrundskolan Maria Nej
598 Elinora Kjellbom Lindström
Montessorigrundskolan Maria
10 Montessorigrundskolan Maria Nej
605 Tilda Lindgren
Montessorigrundskolan Maria
10 Montessorigrundskolan Maria Nej
606 Isabella Lindqvist
Montessorigrundskolan Maria
10 Montessorigrundskolan Maria Nej
612 Tyra Nilsson
Montessorigrundskolan Maria
10 Montessorigrundskolan Maria Nej
631 Agatha Åkerman
Montessorigrundskolan Maria
10 Montessorigrundskolan Maria Nej

Antal deltagare: 27

Åk 5 flickor Längd

Hoppzon

# SB PBAvprickad online
401 Siri Andrae
Djupadalsskolan
10 Djupadalsskolan Nej
410 Ingrid Enqvist
Djupadalsskolan
10 Djupadalsskolan Nej
413 Ida Hambraeus
Djupadalsskolan
10 Djupadalsskolan Nej
424 Bianca Lundberg
Djupadalsskolan
10 Djupadalsskolan Nej
429 Tea Nilsson
Djupadalsskolan
10 Djupadalsskolan Nej
473 Carla Biss
Glasbruksskolan
10 Glasbruksskolan Nej
480 Wilma Fridgren
Glasbruksskolan
10 Glasbruksskolan Nej
498 Filippa Millrud
Glasbruksskolan
10 Glasbruksskolan Nej
499 Ina Modin Kostic
Glasbruksskolan
10 Glasbruksskolan Nej
513 Isabelle Vicic
Glasbruksskolan
10 Glasbruksskolan Nej
518 Alexandra Adjei
Hermodsdalsskolan
10 Hermodsdalsskolan Nej
528 Yasmin Husein Ali
Hermodsdalsskolan
10 Hermodsdalsskolan Nej
543 Nellie Ghaemmaghami Malmquist
Linnéskolan
10 Linnéskolan Nej
552 Greth Nilsson Pakarinen
Linnéskolan
10 Linnéskolan Nej
557 Evgeniya Petrova
Linnéskolan
10 Linnéskolan Nej
558 My Schnyder Ekestaf
Linnéskolan
10 Linnéskolan Nej
569 Lejla Balagic
Montessorigrundskolan Maria
10 Montessorigrundskolan Maria Nej
573 Elvira Ehn
Montessorigrundskolan Maria
10 Montessorigrundskolan Maria Nej
584 Ingrid Hanell
Montessorigrundskolan Maria
10 Montessorigrundskolan Maria Nej
587 Pixie Hansson
Montessorigrundskolan Maria
10 Montessorigrundskolan Maria Nej
588 Miranda Hell
Montessorigrundskolan Maria
10 Montessorigrundskolan Maria Nej
592 Lana Imaovic
Montessorigrundskolan Maria
10 Montessorigrundskolan Maria Nej
593 Anna Jankovic
Montessorigrundskolan Maria
10 Montessorigrundskolan Maria Nej
605 Tilda Lindgren
Montessorigrundskolan Maria
10 Montessorigrundskolan Maria Nej
606 Isabella Lindqvist
Montessorigrundskolan Maria
10 Montessorigrundskolan Maria Nej
612 Tyra Nilsson
Montessorigrundskolan Maria
10 Montessorigrundskolan Maria Nej
625 Ella Stefanovic Andersson
Montessorigrundskolan Maria
10 Montessorigrundskolan Maria Nej
627 Olivia Tingvold
Montessorigrundskolan Maria
10 Montessorigrundskolan Maria Nej
631 Agatha Åkerman
Montessorigrundskolan Maria
10 Montessorigrundskolan Maria Nej

Antal deltagare: 29

Åk 5 flickor Kula

Vikt: 2,0kg

# SB PBAvprickad online
410 Ingrid Enqvist
Djupadalsskolan
10 Djupadalsskolan Nej
424 Bianca Lundberg
Djupadalsskolan
10 Djupadalsskolan Nej
429 Tea Nilsson
Djupadalsskolan
10 Djupadalsskolan Nej
468 Maria Abou Afach
Glasbruksskolan
10 Glasbruksskolan Nej
503 Nathalie Olsson
Glasbruksskolan
10 Glasbruksskolan Nej
509 Linnea Senneby
Glasbruksskolan
10 Glasbruksskolan Nej
516 Elsa Wilhelmsson
Glasbruksskolan
10 Glasbruksskolan Nej
520 Gloria Okänd
Hermodsdalsskolan
10 Hermodsdalsskolan Nej
543 Nellie Ghaemmaghami Malmquist
Linnéskolan
10 Linnéskolan Nej
552 Greth Nilsson Pakarinen
Linnéskolan
10 Linnéskolan Nej
557 Evgeniya Petrova
Linnéskolan
10 Linnéskolan Nej
558 My Schnyder Ekestaf
Linnéskolan
10 Linnéskolan Nej
584 Ingrid Hanell
Montessorigrundskolan Maria
10 Montessorigrundskolan Maria Nej
587 Pixie Hansson
Montessorigrundskolan Maria
10 Montessorigrundskolan Maria Nej
588 Miranda Hell
Montessorigrundskolan Maria
10 Montessorigrundskolan Maria Nej
592 Lana Imaovic
Montessorigrundskolan Maria
10 Montessorigrundskolan Maria Nej
593 Anna Jankovic
Montessorigrundskolan Maria
10 Montessorigrundskolan Maria Nej
605 Tilda Lindgren
Montessorigrundskolan Maria
10 Montessorigrundskolan Maria Nej
606 Isabella Lindqvist
Montessorigrundskolan Maria
10 Montessorigrundskolan Maria Nej
625 Ella Stefanovic Andersson
Montessorigrundskolan Maria
10 Montessorigrundskolan Maria Nej
627 Olivia Tingvold
Montessorigrundskolan Maria
10 Montessorigrundskolan Maria Nej

Antal deltagare: 21

Åk 6 flickor 60 m

# SB PBAvprickad online
409 Tyra Ekenberg
Djupadalsskolan
09 Djupadalsskolan Nej
419 Maja Jönsson
Djupadalsskolan
09 Djupadalsskolan Nej
420 Kerstin Karlsson
Djupadalsskolan
09 Djupadalsskolan Nej
422 Ebba Lantz
Djupadalsskolan
09 Djupadalsskolan Nej
426 Helena Mladenovic
Djupadalsskolan
09 Djupadalsskolan Nej
428 Johanna Nilsson
Djupadalsskolan
09 Djupadalsskolan Nej
439 Ellen Björklund
Geijerskolan
09 Geijerskolan Nej
443 Tilda Dahlberg
Geijerskolan
09 Geijerskolan Nej
447 Filippa Fovér
Geijerskolan
09 Geijerskolan Nej
449 Alice Grimsgård
Geijerskolan
09 Geijerskolan Nej
453 Vera Mellhammar
Geijerskolan
09 Geijerskolan Nej
454 Mathilda Molin
Geijerskolan
09 Geijerskolan Nej
458 Nora Shetly
Geijerskolan
09 Geijerskolan Nej
467 Tea Wivesson
Geijerskolan
09 Geijerskolan Nej
474 Stella Danielsson Bladh
Glasbruksskolan
09 Glasbruksskolan Nej
482 Annika Goldek Malmross
Glasbruksskolan
09 Glasbruksskolan Nej
488 Mariam Jabar Abid
Glasbruksskolan
09 Glasbruksskolan Nej
492 Freja Landgren
Glasbruksskolan
09 Glasbruksskolan Nej
506 Maja Rosengren
Glasbruksskolan
09 Glasbruksskolan Nej
508 Liv Rydberg
Glasbruksskolan
09 Glasbruksskolan Nej
522 Agata Maria Deren
Hermodsdalsskolan
09 Hermodsdalsskolan Nej
532 Maria Rachdan
Hermodsdalsskolan
09 Hermodsdalsskolan Nej
534 Laura Termanini
Hermodsdalsskolan
09 Hermodsdalsskolan Nej
537 Agnes Abrahamsson
Linnéskolan
09 Linnéskolan Nej
540 Lisa Chrisander Cohn
Linnéskolan
09 Linnéskolan Nej
549 Thea Lundgren
Linnéskolan
09 Linnéskolan Nej
560 Inez Taube
Linnéskolan
09 Linnéskolan Nej
729 Stina Johnsson Falck
Mellanhedsskolan
09 Mellanhedsskolan Nej
725 Elise Lundén
Mellanhedsskolan
09 Mellanhedsskolan Nej
727 Oda Ohlander
Mellanhedsskolan
09 Mellanhedsskolan Nej
726 Frida Weberberger
Mellanhedsskolan
09 Mellanhedsskolan Nej
562 Kleo Adamowicz
Montessorigrundskolan Maria
09 Montessorigrundskolan Maria Nej
568 Nelia Azizi
Montessorigrundskolan Maria
09 Montessorigrundskolan Maria Nej
571 Ilayda Blomstrand
Montessorigrundskolan Maria
09 Montessorigrundskolan Maria Nej
577 Anna Elofsson
Montessorigrundskolan Maria
09 Montessorigrundskolan Maria Nej
596 Tindra Karlsson Svensson
Montessorigrundskolan Maria
09 Montessorigrundskolan Maria Nej
599 Antonia Kokos
Montessorigrundskolan Maria
09 Montessorigrundskolan Maria Nej
600 Kristina Krzic
Montessorigrundskolan Maria
09 Montessorigrundskolan Maria Nej
607 Isabelle Lukian
Montessorigrundskolan Maria
09 Montessorigrundskolan Maria Nej
614 Bella Obradovic
Montessorigrundskolan Maria
09 Montessorigrundskolan Maria Nej
618 Embla Rosén Roslund
Montessorigrundskolan Maria
09 Montessorigrundskolan Maria Nej
619 Thelma Rosenqvist
Montessorigrundskolan Maria
09 Montessorigrundskolan Maria Nej
594 Hannah Scego Hansen
Montessorigrundskolan Maria
09 Montessorigrundskolan Maria Nej
624 Iris Viktoria Skouras
Montessorigrundskolan Maria
09 Montessorigrundskolan Maria Nej
637 Noelle Artukovic
Sundsbroskolan
09 Sundsbroskolan Nej
648 Isabella Gunér
Sundsbroskolan
09 Sundsbroskolan Nej
651 Maja Höiby Rudkjøbing
Sundsbroskolan
09 Sundsbroskolan Nej
652 Gabriella Johansson
Sundsbroskolan
09 Sundsbroskolan Nej
655 Mayia Li
Sundsbroskolan
09 Sundsbroskolan Nej
661 Klaudia Petersson
Sundsbroskolan
09 Sundsbroskolan Nej
664 Madeleine Tucak
Sundsbroskolan
09 Sundsbroskolan Nej
665 Aylin Zinatbakhsh
Sundsbroskolan
09 Sundsbroskolan Nej
666 Alicia Åkerlind
Sundsbroskolan
09 Sundsbroskolan Nej
667 Thea Almqvist
Sveaskolan
09 Sveaskolan Nej
669 Alice Andoff
Sveaskolan
09 Sveaskolan Nej
671 Nicki Bahadorian
Sveaskolan
09 Sveaskolan Nej
672 Iris Birgander
Sveaskolan
09 Sveaskolan Nej
673 Alma Carlström
Sveaskolan
09 Sveaskolan Nej
674 Joline Dante
Sveaskolan
09 Sveaskolan Nej
676 Amanda Erixon
Sveaskolan
09 Sveaskolan Nej
677 Estelle Franklin
Sveaskolan
09 Sveaskolan Nej
679 Elsa Giselmo
Sveaskolan
09 Sveaskolan Nej
680 Filippa Glans
Sveaskolan
09 Sveaskolan Nej
682 Lisa Hult
Sveaskolan
09 Sveaskolan Nej
683 Agnes Höiden
Sveaskolan
09 Sveaskolan Nej
684 Molli Kristell
Sveaskolan
09 Sveaskolan Nej
687 Olivia Nilsson
Sveaskolan
09 Sveaskolan Nej
691 Amanda Thente Hörlin
Sveaskolan
09 Sveaskolan Nej
692 Stina Wästberg
Sveaskolan
09 Sveaskolan Nej
695 Tasneem Alsharaa
Västra Hamnens skola
09 Västra Hamnens skola Nej
696 Astrid Bodin
Västra Hamnens skola
09 Västra Hamnens skola Nej
699 Ebba Ehrenstråle
Västra Hamnens skola
09 Västra Hamnens skola Nej
700 Julia Flensburg
Västra Hamnens skola
09 Västra Hamnens skola Nej
701 Vera Fransson
Västra Hamnens skola
09 Västra Hamnens skola Nej
702 Eloïse Claire Gardiner
Västra Hamnens skola
09 Västra Hamnens skola Nej
709 Alma Lindgren
Västra Hamnens skola
09 Västra Hamnens skola Nej
710 Märta-Li Lindgård
Västra Hamnens skola
09 Västra Hamnens skola Nej
711 Esther Lorentzson
Västra Hamnens skola
09 Västra Hamnens skola Nej
712 Linnea Löfgren
Västra Hamnens skola
09 Västra Hamnens skola Nej
703 Amaia Perez Bartlett
Västra Hamnens skola
09 Västra Hamnens skola Nej
720 Isadora Treppendahl
Västra Hamnens skola
09 Västra Hamnens skola Nej
721 Anna Wegemo
Västra Hamnens skola
09 Västra Hamnens skola Nej

Antal deltagare: 82

Åk 6 flickor Höjd

# SB PBAvprickad online
420 Kerstin Karlsson
Djupadalsskolan
09 Djupadalsskolan Nej
428 Johanna Nilsson
Djupadalsskolan
09 Djupadalsskolan Nej
433 Sofia Rörgren
Djupadalsskolan
09 Djupadalsskolan Nej
439 Ellen Björklund
Geijerskolan
09 Geijerskolan Nej
447 Filippa Fovér
Geijerskolan
09 Geijerskolan Nej
453 Vera Mellhammar
Geijerskolan
09 Geijerskolan Nej
454 Mathilda Molin
Geijerskolan
09 Geijerskolan Nej
456 Sonia Odgren Heide
Geijerskolan
09 Geijerskolan Nej
461 Elsa Steneudde
Geijerskolan
09 Geijerskolan Nej
537 Agnes Abrahamsson
Linnéskolan
09 Linnéskolan Nej
540 Lisa Chrisander Cohn
Linnéskolan
09 Linnéskolan Nej
549 Thea Lundgren
Linnéskolan
09 Linnéskolan Nej
560 Inez Taube
Linnéskolan
09 Linnéskolan Nej
731 Emma Berglund
Mellanhedsskolan
09 Mellanhedsskolan Nej
729 Stina Johnsson Falck
Mellanhedsskolan
09 Mellanhedsskolan Nej
725 Elise Lundén
Mellanhedsskolan
09 Mellanhedsskolan Nej
727 Oda Ohlander
Mellanhedsskolan
09 Mellanhedsskolan Nej
726 Frida Weberberger
Mellanhedsskolan
09 Mellanhedsskolan Nej
562 Kleo Adamowicz
Montessorigrundskolan Maria
09 Montessorigrundskolan Maria Nej
571 Ilayda Blomstrand
Montessorigrundskolan Maria
09 Montessorigrundskolan Maria Nej
577 Anna Elofsson
Montessorigrundskolan Maria
09 Montessorigrundskolan Maria Nej
600 Kristina Krzic
Montessorigrundskolan Maria
09 Montessorigrundskolan Maria Nej
614 Bella Obradovic
Montessorigrundskolan Maria
09 Montessorigrundskolan Maria Nej
619 Thelma Rosenqvist
Montessorigrundskolan Maria
09 Montessorigrundskolan Maria Nej
624 Iris Viktoria Skouras
Montessorigrundskolan Maria
09 Montessorigrundskolan Maria Nej
655 Mayia Li
Sundsbroskolan
09 Sundsbroskolan Nej
667 Thea Almqvist
Sveaskolan
09 Sveaskolan Nej
669 Alice Andoff
Sveaskolan
09 Sveaskolan Nej
671 Nicki Bahadorian
Sveaskolan
09 Sveaskolan Nej
677 Estelle Franklin
Sveaskolan
09 Sveaskolan Nej
679 Elsa Giselmo
Sveaskolan
09 Sveaskolan Nej
680 Filippa Glans
Sveaskolan
09 Sveaskolan Nej
684 Molli Kristell
Sveaskolan
09 Sveaskolan Nej
694 Ellen Abrahamsson
Västra Hamnens skola
09 Västra Hamnens skola Nej
702 Eloïse Claire Gardiner
Västra Hamnens skola
09 Västra Hamnens skola Nej
705 Jolien Jansson
Västra Hamnens skola
09 Västra Hamnens skola Nej
718 Nicole Shafaati
Västra Hamnens skola
09 Västra Hamnens skola Nej

Antal deltagare: 37

Åk 6 flickor Längd

Hoppzon

# SB PBAvprickad online
409 Tyra Ekenberg
Djupadalsskolan
09 Djupadalsskolan Nej
419 Maja Jönsson
Djupadalsskolan
09 Djupadalsskolan Nej
420 Kerstin Karlsson
Djupadalsskolan
09 Djupadalsskolan Nej
422 Ebba Lantz
Djupadalsskolan
09 Djupadalsskolan Nej
426 Helena Mladenovic
Djupadalsskolan
09 Djupadalsskolan Nej
428 Johanna Nilsson
Djupadalsskolan
09 Djupadalsskolan Nej
443 Tilda Dahlberg
Geijerskolan
09 Geijerskolan Nej
445 Emelie Eckerwall
Geijerskolan
09 Geijerskolan Nej
447 Filippa Fovér
Geijerskolan
09 Geijerskolan Nej
449 Alice Grimsgård
Geijerskolan
09 Geijerskolan Nej
454 Mathilda Molin
Geijerskolan
09 Geijerskolan Nej
456 Sonia Odgren Heide
Geijerskolan
09 Geijerskolan Nej
461 Elsa Steneudde
Geijerskolan
09 Geijerskolan Nej
464 Elsa von Wowern
Geijerskolan
09 Geijerskolan Nej
474 Stella Danielsson Bladh
Glasbruksskolan
09 Glasbruksskolan Nej
482 Annika Goldek Malmross
Glasbruksskolan
09 Glasbruksskolan Nej
492 Freja Landgren
Glasbruksskolan
09 Glasbruksskolan Nej
506 Maja Rosengren
Glasbruksskolan
09 Glasbruksskolan Nej
522 Agata Maria Deren
Hermodsdalsskolan
09 Hermodsdalsskolan Nej
532 Maria Rachdan
Hermodsdalsskolan
09 Hermodsdalsskolan Nej
537 Agnes Abrahamsson
Linnéskolan
09 Linnéskolan Nej
540 Lisa Chrisander Cohn
Linnéskolan
09 Linnéskolan Nej
549 Thea Lundgren
Linnéskolan
09 Linnéskolan Nej
560 Inez Taube
Linnéskolan
09 Linnéskolan Nej
731 Emma Berglund
Mellanhedsskolan
09 Mellanhedsskolan Nej
729 Stina Johnsson Falck
Mellanhedsskolan
09 Mellanhedsskolan Nej
725 Elise Lundén
Mellanhedsskolan
09 Mellanhedsskolan Nej
727 Oda Ohlander
Mellanhedsskolan
09 Mellanhedsskolan Nej
726 Frida Weberberger
Mellanhedsskolan
09 Mellanhedsskolan Nej
562 Kleo Adamowicz
Montessorigrundskolan Maria
09 Montessorigrundskolan Maria Nej
571 Ilayda Blomstrand
Montessorigrundskolan Maria
09 Montessorigrundskolan Maria Nej
572 Ela Degan
Montessorigrundskolan Maria
09 Montessorigrundskolan Maria Nej
575 Mira Ekstrand
Montessorigrundskolan Maria
09 Montessorigrundskolan Maria Nej
577 Anna Elofsson
Montessorigrundskolan Maria
09 Montessorigrundskolan Maria Nej
582 Elis Hamidousna
Montessorigrundskolan Maria
09 Montessorigrundskolan Maria Nej
596 Tindra Karlsson Svensson
Montessorigrundskolan Maria
09 Montessorigrundskolan Maria Nej
600 Kristina Krzic
Montessorigrundskolan Maria
09 Montessorigrundskolan Maria Nej
607 Isabelle Lukian
Montessorigrundskolan Maria
09 Montessorigrundskolan Maria Nej
614 Bella Obradovic
Montessorigrundskolan Maria
09 Montessorigrundskolan Maria Nej
618 Embla Rosén Roslund
Montessorigrundskolan Maria
09 Montessorigrundskolan Maria Nej
619 Thelma Rosenqvist
Montessorigrundskolan Maria
09 Montessorigrundskolan Maria Nej
739 Hannah Scego
Montessorigrundskolan Maria
09 Montessorigrundskolan Maria Nej
624 Iris Viktoria Skouras
Montessorigrundskolan Maria
09 Montessorigrundskolan Maria Nej
648 Isabella Gunér
Sundsbroskolan
09 Sundsbroskolan Nej
667 Thea Almqvist
Sveaskolan
09 Sveaskolan Nej
669 Alice Andoff
Sveaskolan
09 Sveaskolan Nej
672 Iris Birgander
Sveaskolan
09 Sveaskolan Nej
674 Joline Dante
Sveaskolan
09 Sveaskolan Nej
677 Estelle Franklin
Sveaskolan
09 Sveaskolan Nej
679 Elsa Giselmo
Sveaskolan
09 Sveaskolan Nej
680 Filippa Glans
Sveaskolan
09 Sveaskolan Nej
682 Lisa Hult
Sveaskolan
09 Sveaskolan Nej
683 Agnes Höiden
Sveaskolan
09 Sveaskolan Nej
684 Molli Kristell
Sveaskolan
09 Sveaskolan Nej
692 Stina Wästberg
Sveaskolan
09 Sveaskolan Nej
694 Ellen Abrahamsson
Västra Hamnens skola
09 Västra Hamnens skola Nej
696 Astrid Bodin
Västra Hamnens skola
09 Västra Hamnens skola Nej
699 Ebba Ehrenstråle
Västra Hamnens skola
09 Västra Hamnens skola Nej
701 Vera Fransson
Västra Hamnens skola
09 Västra Hamnens skola Nej
705 Jolien Jansson
Västra Hamnens skola
09 Västra Hamnens skola Nej
710 Märta-Li Lindgård
Västra Hamnens skola
09 Västra Hamnens skola Nej
711 Esther Lorentzson
Västra Hamnens skola
09 Västra Hamnens skola Nej
713 Maja Olin
Västra Hamnens skola
09 Västra Hamnens skola Nej
718 Nicole Shafaati
Västra Hamnens skola
09 Västra Hamnens skola Nej
720 Isadora Treppendahl
Västra Hamnens skola
09 Västra Hamnens skola Nej

Antal deltagare: 65

Åk 6 flickor Kula

Vikt: 2,0kg

# SB PBAvprickad online
433 Sofia Rörgren
Djupadalsskolan
09 Djupadalsskolan Nej
439 Ellen Björklund
Geijerskolan
09 Geijerskolan Nej
443 Tilda Dahlberg
Geijerskolan
09 Geijerskolan Nej
445 Emelie Eckerwall
Geijerskolan
09 Geijerskolan Nej
458 Nora Shetly
Geijerskolan
09 Geijerskolan Nej
461 Elsa Steneudde
Geijerskolan
09 Geijerskolan Nej
464 Elsa von Wowern
Geijerskolan
09 Geijerskolan Nej
467 Tea Wivesson
Geijerskolan
09 Geijerskolan Nej
488 Mariam Jabar Abid
Glasbruksskolan
09 Glasbruksskolan Nej
505 Linnea Perlestam
Glasbruksskolan
09 Glasbruksskolan Nej
508 Liv Rydberg
Glasbruksskolan
09 Glasbruksskolan Nej
532 Maria Rachdan
Hermodsdalsskolan
09 Hermodsdalsskolan Nej
534 Laura Termanini
Hermodsdalsskolan
09 Hermodsdalsskolan Nej
537 Agnes Abrahamsson
Linnéskolan
09 Linnéskolan Nej
540 Lisa Chrisander Cohn
Linnéskolan
09 Linnéskolan Nej
549 Thea Lundgren
Linnéskolan
09 Linnéskolan Nej
560 Inez Taube
Linnéskolan
09 Linnéskolan Nej
725 Elise Lundén
Mellanhedsskolan
09 Mellanhedsskolan Nej
727 Oda Ohlander
Mellanhedsskolan
09 Mellanhedsskolan Nej
562 Kleo Adamowicz
Montessorigrundskolan Maria
09 Montessorigrundskolan Maria Nej
568 Nelia Azizi
Montessorigrundskolan Maria
09 Montessorigrundskolan Maria Nej
571 Ilayda Blomstrand
Montessorigrundskolan Maria
09 Montessorigrundskolan Maria Nej
572 Ela Degan
Montessorigrundskolan Maria
09 Montessorigrundskolan Maria Nej
575 Mira Ekstrand
Montessorigrundskolan Maria
09 Montessorigrundskolan Maria Nej
577 Anna Elofsson
Montessorigrundskolan Maria
09 Montessorigrundskolan Maria Nej
582 Elis Hamidousna
Montessorigrundskolan Maria
09 Montessorigrundskolan Maria Nej
596 Tindra Karlsson Svensson
Montessorigrundskolan Maria
09 Montessorigrundskolan Maria Nej
599 Antonia Kokos
Montessorigrundskolan Maria
09 Montessorigrundskolan Maria Nej
600 Kristina Krzic
Montessorigrundskolan Maria
09 Montessorigrundskolan Maria Nej
607 Isabelle Lukian
Montessorigrundskolan Maria
09 Montessorigrundskolan Maria Nej
618 Embla Rosén Roslund
Montessorigrundskolan Maria
09 Montessorigrundskolan Maria Nej
619 Thelma Rosenqvist
Montessorigrundskolan Maria
09 Montessorigrundskolan Maria Nej
594 Hannah Scego Hansen
Montessorigrundskolan Maria
09 Montessorigrundskolan Maria Nej
624 Iris Viktoria Skouras
Montessorigrundskolan Maria
09 Montessorigrundskolan Maria Nej
636 Lovisa Andersson
Sundsbroskolan
09 Sundsbroskolan Nej
641 Ida Christensen
Sundsbroskolan
09 Sundsbroskolan Nej
667 Thea Almqvist
Sveaskolan
09 Sveaskolan Nej
672 Iris Birgander
Sveaskolan
09 Sveaskolan Nej
679 Elsa Giselmo
Sveaskolan
09 Sveaskolan Nej
684 Molli Kristell
Sveaskolan
09 Sveaskolan Nej
695 Tasneem Alsharaa
Västra Hamnens skola
09 Västra Hamnens skola Nej
712 Linnea Löfgren
Västra Hamnens skola
09 Västra Hamnens skola Nej
713 Maja Olin
Västra Hamnens skola
09 Västra Hamnens skola Nej
703 Amaia Perez Bartlett
Västra Hamnens skola
09 Västra Hamnens skola Nej
721 Anna Wegemo
Västra Hamnens skola
09 Västra Hamnens skola Nej

Antal deltagare: 45

Åk 4 pojkar 60 m

# SB PBAvprickad online
403 Fabian Borgström
Djupadalsskolan
11 Djupadalsskolan Nej
407 Mason Custard
Djupadalsskolan
11 Djupadalsskolan Nej
408 Wilhelm Dannefors
Djupadalsskolan
11 Djupadalsskolan Nej
417 Leon Holmqvist
Djupadalsskolan
11 Djupadalsskolan Nej
418 Oskar Hällqvist
Djupadalsskolan
11 Djupadalsskolan Nej
471 Rasmus Bennervall
Glasbruksskolan
11 Glasbruksskolan Nej
475 Oscar Ekevald
Glasbruksskolan
11 Glasbruksskolan Nej
481 Adam Gihan
Glasbruksskolan
11 Glasbruksskolan Nej
483 Albin Hansen
Glasbruksskolan
11 Glasbruksskolan Nej
489 Buster Kristiansson
Glasbruksskolan
11 Glasbruksskolan Nej
512 Måns Ullberg
Glasbruksskolan
11 Glasbruksskolan Nej
526 Elhan Faqiri
Hermodsdalsskolan
11 Hermodsdalsskolan Nej
530 Omar Khebaisa
Hermodsdalsskolan
11 Hermodsdalsskolan Nej
541 Max Clemensson
Linnéskolan
11 Linnéskolan Nej
542 Collin Dahlgren
Linnéskolan
11 Linnéskolan Nej
550 Abas Mohamed Roble
Linnéskolan
11 Linnéskolan Nej
556 Andreas Pavlovski
Linnéskolan
11 Linnéskolan Nej
564 Amir Alaouie
Montessorigrundskolan Maria
11 Montessorigrundskolan Maria Nej
581 William Grigoryan
Montessorigrundskolan Maria
11 Montessorigrundskolan Maria Nej
583 Marcel Hamzi
Montessorigrundskolan Maria
11 Montessorigrundskolan Maria Nej
585 Jack Hanselius
Montessorigrundskolan Maria
11 Montessorigrundskolan Maria Nej
586 Joar Hansson
Montessorigrundskolan Maria
11 Montessorigrundskolan Maria Nej
603 Maurice Lewis
Montessorigrundskolan Maria
11 Montessorigrundskolan Maria Nej
608 Kevin Merlin Popp
Montessorigrundskolan Maria
11 Montessorigrundskolan Maria Nej
611 Jonathan Nilsson
Montessorigrundskolan Maria
11 Montessorigrundskolan Maria Nej
613 Zacharias Nilsson
Montessorigrundskolan Maria
11 Montessorigrundskolan Maria Nej
615 Vincent Oscarsson
Montessorigrundskolan Maria
11 Montessorigrundskolan Maria Nej
616 Dylan Portic
Montessorigrundskolan Maria
11 Montessorigrundskolan Maria Nej
626 Jack Strand
Montessorigrundskolan Maria
10 Montessorigrundskolan Maria Nej

Antal deltagare: 29

Åk 4 pojkar Längd

Hoppzon

# SB PBAvprickad online
403 Fabian Borgström
Djupadalsskolan
11 Djupadalsskolan Nej
407 Mason Custard
Djupadalsskolan
11 Djupadalsskolan Nej
408 Wilhelm Dannefors
Djupadalsskolan
11 Djupadalsskolan Nej
417 Leon Holmqvist
Djupadalsskolan
11 Djupadalsskolan Nej
418 Oskar Hällqvist
Djupadalsskolan
11 Djupadalsskolan Nej
475 Oscar Ekevald
Glasbruksskolan
11 Glasbruksskolan Nej
481 Adam Gihan
Glasbruksskolan
11 Glasbruksskolan Nej
483 Albin Hansen
Glasbruksskolan
11 Glasbruksskolan Nej
497 Lukman Lukman
Glasbruksskolan
11 Glasbruksskolan Nej
526 Elhan Faqiri
Hermodsdalsskolan
11 Hermodsdalsskolan Nej
530 Omar Khebaisa
Hermodsdalsskolan
11 Hermodsdalsskolan Nej
535 Farhan Torkmany
Hermodsdalsskolan
11 Hermodsdalsskolan Nej
541 Max Clemensson
Linnéskolan
11 Linnéskolan Nej
542 Collin Dahlgren
Linnéskolan
11 Linnéskolan Nej
550 Abas Mohamed Roble
Linnéskolan
11 Linnéskolan Nej
556 Andreas Pavlovski
Linnéskolan
11 Linnéskolan Nej
564 Amir Alaouie
Montessorigrundskolan Maria
11 Montessorigrundskolan Maria Nej
565 Emin Alispahic
Montessorigrundskolan Maria
11 Montessorigrundskolan Maria Nej
578 Lex Enertz Nerud
Montessorigrundskolan Maria
11 Montessorigrundskolan Maria Nej
581 William Grigoryan
Montessorigrundskolan Maria
11 Montessorigrundskolan Maria Nej
583 Marcel Hamzi
Montessorigrundskolan Maria
11 Montessorigrundskolan Maria Nej
585 Jack Hanselius
Montessorigrundskolan Maria
11 Montessorigrundskolan Maria Nej
603 Maurice Lewis
Montessorigrundskolan Maria
11 Montessorigrundskolan Maria Nej
608 Kevin Merlin Popp
Montessorigrundskolan Maria
11 Montessorigrundskolan Maria Nej
611 Jonathan Nilsson
Montessorigrundskolan Maria
11 Montessorigrundskolan Maria Nej
613 Zacharias Nilsson
Montessorigrundskolan Maria
11 Montessorigrundskolan Maria Nej
616 Dylan Portic
Montessorigrundskolan Maria
11 Montessorigrundskolan Maria Nej

Antal deltagare: 27

Åk 4 pojkar Kula

Vikt: 2,0kg

# SB PBAvprickad online
407 Mason Custard
Djupadalsskolan
11 Djupadalsskolan Nej
417 Leon Holmqvist
Djupadalsskolan
11 Djupadalsskolan Nej
418 Oskar Hällqvist
Djupadalsskolan
11 Djupadalsskolan Nej
471 Rasmus Bennervall
Glasbruksskolan
11 Glasbruksskolan Nej
483 Albin Hansen
Glasbruksskolan
11 Glasbruksskolan Nej
485 Ante Holster
Glasbruksskolan
11 Glasbruksskolan Nej
497 Lukman Lukman
Glasbruksskolan
11 Glasbruksskolan Nej
512 Måns Ullberg
Glasbruksskolan
11 Glasbruksskolan Nej
535 Farhan Torkmany
Hermodsdalsskolan
11 Hermodsdalsskolan Nej
541 Max Clemensson
Linnéskolan
11 Linnéskolan Nej
542 Collin Dahlgren
Linnéskolan
11 Linnéskolan Nej
550 Abas Mohamed Roble
Linnéskolan
11 Linnéskolan Nej
556 Andreas Pavlovski
Linnéskolan
11 Linnéskolan Nej
565 Emin Alispahic
Montessorigrundskolan Maria
11 Montessorigrundskolan Maria Nej
578 Lex Enertz Nerud
Montessorigrundskolan Maria
11 Montessorigrundskolan Maria Nej
586 Joar Hansson
Montessorigrundskolan Maria
11 Montessorigrundskolan Maria Nej
603 Maurice Lewis
Montessorigrundskolan Maria
11 Montessorigrundskolan Maria Nej
608 Kevin Merlin Popp
Montessorigrundskolan Maria
11 Montessorigrundskolan Maria Nej
611 Jonathan Nilsson
Montessorigrundskolan Maria
11 Montessorigrundskolan Maria Nej
613 Zacharias Nilsson
Montessorigrundskolan Maria
11 Montessorigrundskolan Maria Nej
615 Vincent Oscarsson
Montessorigrundskolan Maria
11 Montessorigrundskolan Maria Nej

Antal deltagare: 21

Åk 5 pojkar 60 m

# SB PBAvprickad online
405 Eric Bugge
Djupadalsskolan
10 Djupadalsskolan Nej
415 Love Hansson
Djupadalsskolan
10 Djupadalsskolan Nej
421 Henry Kimrin
Djupadalsskolan
10 Djupadalsskolan Nej
430 Frans Palm
Djupadalsskolan
10 Djupadalsskolan Nej
434 Valle Stenqvist
Djupadalsskolan
10 Djupadalsskolan Nej
472 Olof Bignert Hegelund
Glasbruksskolan
10 Glasbruksskolan Nej
476 Antoine Eriksson Lery
Glasbruksskolan
10 Glasbruksskolan Nej
477 Frank Erlandsson
Glasbruksskolan
10 Glasbruksskolan Nej
478 Svante Erlandsson
Glasbruksskolan
10 Glasbruksskolan Nej
484 August Hernvall
Glasbruksskolan
10 Glasbruksskolan Nej
486 Bruno Holster
Glasbruksskolan
10 Glasbruksskolan Nej
494 Elliott Laopoldis
Glasbruksskolan
10 Glasbruksskolan Nej
501 Julius Navne
Glasbruksskolan
10 Glasbruksskolan Nej
524 Chidubem Duru
Hermodsdalsskolan
10 Hermodsdalsskolan Nej
536 Brian Vu Nguyen
Hermodsdalsskolan
10 Hermodsdalsskolan Nej
545 Adam Hagstrand
Linnéskolan
10 Linnéskolan Nej
548 Nils Leyde
Linnéskolan
10 Linnéskolan Nej
551 Axel Nilsson
Linnéskolan
10 Linnéskolan Nej
561 Jonatan Thinggaard
Linnéskolan
10 Linnéskolan Nej
589 Erik Herstedt
Montessorigrundskolan Maria
10 Montessorigrundskolan Maria Nej
595 Samuel Kallenberg
Montessorigrundskolan Maria
10 Montessorigrundskolan Maria Nej
604 William Lindaqvist
Montessorigrundskolan Maria
10 Montessorigrundskolan Maria Nej
620 Neyo Santur
Montessorigrundskolan Maria
10 Montessorigrundskolan Maria Nej
621 Liam Schmidt
Montessorigrundskolan Maria
10 Montessorigrundskolan Maria Nej
623 Ian Skansjö
Montessorigrundskolan Maria
10 Montessorigrundskolan Maria Nej
626 Jack Strand
Montessorigrundskolan Maria
10 Montessorigrundskolan Maria Nej
628 Wilmer Valfridsson
Montessorigrundskolan Maria
10 Montessorigrundskolan Maria Nej

Antal deltagare: 27

Åk 5 pojkar Längd

Hoppzon

# SB PBAvprickad online
405 Eric Bugge
Djupadalsskolan
10 Djupadalsskolan Nej
415 Love Hansson
Djupadalsskolan
10 Djupadalsskolan Nej
421 Henry Kimrin
Djupadalsskolan
10 Djupadalsskolan Nej
430 Frans Palm
Djupadalsskolan
10 Djupadalsskolan Nej
434 Valle Stenqvist
Djupadalsskolan
10 Djupadalsskolan Nej
472 Olof Bignert Hegelund
Glasbruksskolan
10 Glasbruksskolan Nej
476 Antoine Eriksson Lery
Glasbruksskolan
10 Glasbruksskolan Nej
477 Frank Erlandsson
Glasbruksskolan
10 Glasbruksskolan Nej
478 Svante Erlandsson
Glasbruksskolan
10 Glasbruksskolan Nej
486 Bruno Holster
Glasbruksskolan
10 Glasbruksskolan Nej
494 Elliott Laopoldis
Glasbruksskolan
10 Glasbruksskolan Nej
501 Julius Navne
Glasbruksskolan
10 Glasbruksskolan Nej
524 Chidubem Duru
Hermodsdalsskolan
10 Hermodsdalsskolan Nej
536 Brian Vu Nguyen
Hermodsdalsskolan
10 Hermodsdalsskolan Nej
545 Adam Hagstrand
Linnéskolan
10 Linnéskolan Nej
548 Nils Leyde
Linnéskolan
10 Linnéskolan Nej
551 Axel Nilsson
Linnéskolan
10 Linnéskolan Nej
561 Jonatan Thinggaard
Linnéskolan
10 Linnéskolan Nej
589 Erik Herstedt
Montessorigrundskolan Maria
10 Montessorigrundskolan Maria Nej
590 Akos Hunyadi Tasnadi
Montessorigrundskolan Maria
10 Montessorigrundskolan Maria Nej
595 Samuel Kallenberg
Montessorigrundskolan Maria
10 Montessorigrundskolan Maria Nej
604 William Lindaqvist
Montessorigrundskolan Maria
10 Montessorigrundskolan Maria Nej
620 Neyo Santur
Montessorigrundskolan Maria
10 Montessorigrundskolan Maria Nej
621 Liam Schmidt
Montessorigrundskolan Maria
10 Montessorigrundskolan Maria Nej
623 Ian Skansjö
Montessorigrundskolan Maria
10 Montessorigrundskolan Maria Nej
626 Jack Strand
Montessorigrundskolan Maria
10 Montessorigrundskolan Maria Nej
628 Wilmer Valfridsson
Montessorigrundskolan Maria
10 Montessorigrundskolan Maria Nej

Antal deltagare: 27

Åk 5 pojkar Kula

Vikt: 2,0kg

# SB PBAvprickad online
415 Love Hansson
Djupadalsskolan
10 Djupadalsskolan Nej
416 Olle Helmbäck
Djupadalsskolan
10 Djupadalsskolan Nej
421 Henry Kimrin
Djupadalsskolan
10 Djupadalsskolan Nej
434 Valle Stenqvist
Djupadalsskolan
10 Djupadalsskolan Nej
477 Frank Erlandsson
Glasbruksskolan
10 Glasbruksskolan Nej
478 Svante Erlandsson
Glasbruksskolan
10 Glasbruksskolan Nej
494 Elliott Laopoldis
Glasbruksskolan
10 Glasbruksskolan Nej
501 Julius Navne
Glasbruksskolan
10 Glasbruksskolan Nej
523 Kaid Dudic
Hermodsdalsskolan
10 Hermodsdalsskolan Nej
545 Adam Hagstrand
Linnéskolan
10 Linnéskolan Nej
548 Nils Leyde
Linnéskolan
10 Linnéskolan Nej
551 Axel Nilsson
Linnéskolan
10 Linnéskolan Nej
561 Jonatan Thinggaard
Linnéskolan
10 Linnéskolan Nej
589 Erik Herstedt
Montessorigrundskolan Maria
10 Montessorigrundskolan Maria Nej
590 Akos Hunyadi Tasnadi
Montessorigrundskolan Maria
10 Montessorigrundskolan Maria Nej
595 Samuel Kallenberg
Montessorigrundskolan Maria
10 Montessorigrundskolan Maria Nej
604 William Lindaqvist
Montessorigrundskolan Maria
10 Montessorigrundskolan Maria Nej
620 Neyo Santur
Montessorigrundskolan Maria
10 Montessorigrundskolan Maria Nej
621 Liam Schmidt
Montessorigrundskolan Maria
10 Montessorigrundskolan Maria Nej
626 Jack Strand
Montessorigrundskolan Maria
10 Montessorigrundskolan Maria Nej
628 Wilmer Valfridsson
Montessorigrundskolan Maria
10 Montessorigrundskolan Maria Nej

Antal deltagare: 21

Åk 6 pojkar 60 m

# SB PBAvprickad online
402 Axel Borgström
Djupadalsskolan
09 Djupadalsskolan Nej
406 Nils Comstedt
Djupadalsskolan
09 Djupadalsskolan Nej
412 Ville Hall
Djupadalsskolan
09 Djupadalsskolan Nej
414 Carl Hansson
Djupadalsskolan
09 Djupadalsskolan Nej
423 Teodore Lilja
Djupadalsskolan
09 Djupadalsskolan Nej
425 Frans Malmros
Djupadalsskolan
09 Djupadalsskolan Nej
427 Felix Mogård
Djupadalsskolan
09 Djupadalsskolan Nej
431 Lucas Palmqvist
Djupadalsskolan
09 Djupadalsskolan Nej
432 Benjamin Rydell
Djupadalsskolan
09 Djupadalsskolan Nej
435 Elis Åberg
Djupadalsskolan
09 Djupadalsskolan Nej
436 Younes Bellajrou
Geijerskolan
09 Geijerskolan Nej
438 Carl Björk
Geijerskolan
09 Geijerskolan Nej
440 Liam Björklund
Geijerskolan
09 Geijerskolan Nej
441 Jacob Brintje Sahlin
Geijerskolan
09 Geijerskolan Nej
442 Oliver Brodin
Geijerskolan
09 Geijerskolan Nej
444 Frans Dreja
Geijerskolan
09 Geijerskolan Nej
446 Joakim Einarsson
Geijerskolan
09 Geijerskolan Nej
448 Arvid Gibbling
Geijerskolan
09 Geijerskolan Nej
451 Jad Karabach
Geijerskolan
09 Geijerskolan Nej
452 Simon Lindahl
Geijerskolan
09 Geijerskolan Nej
457 Felix Rehn
Geijerskolan
09 Geijerskolan Nej
460 Axel Sparre
Geijerskolan
09 Geijerskolan Nej
463 Bobo Söderholm Månsson
Geijerskolan
09 Geijerskolan Nej
465 Julian Wahlgren
Geijerskolan
09 Geijerskolan Nej
470 Algot Axelsson
Glasbruksskolan
09 Glasbruksskolan Nej
487 Isaak Höberg
Glasbruksskolan
09 Glasbruksskolan Nej
490 Moltas Landeborg
Glasbruksskolan
09 Glasbruksskolan Nej
500 Otto Montelin
Glasbruksskolan
09 Glasbruksskolan Nej
507 Liam Rosenquist
Glasbruksskolan
09 Glasbruksskolan Nej
511 Fabian Ullberg
Glasbruksskolan
09 Glasbruksskolan Nej
533 Husein Abdu
Hermodsdalsskolan
09 Hermodsdalsskolan Nej
521 Chongar Andar
Hermodsdalsskolan
09 Hermodsdalsskolan Nej
527 Sead Ferhatovic
Hermodsdalsskolan
09 Hermodsdalsskolan Nej
529 Ghaith Hussin
Hermodsdalsskolan
09 Hermodsdalsskolan Nej
531 Abdulbarr Khan
Hermodsdalsskolan
09 Hermodsdalsskolan Nej
538 Adrian Bremer
Linnéskolan
09 Linnéskolan Nej
544 Alexander Glantz
Linnéskolan
09 Linnéskolan Nej
546 Ahmad Haidari
Linnéskolan
09 Linnéskolan Nej
555 Noam Ben Othman
Linnéskolan
09 Linnéskolan Nej
559 Milo Sjöholm
Linnéskolan
09 Linnéskolan Nej
723 Imran Barekzai
Mellanhedsskolan
09 Mellanhedsskolan Nej
722 Arvid Bjarnsson
Mellanhedsskolan
09 Mellanhedsskolan Nej
730 Adam El Dimasi
Mellanhedsskolan
09 Mellanhedsskolan Nej
728 Love Flogstam
Mellanhedsskolan
09 Mellanhedsskolan Nej
724 Diyar Mahmood
Mellanhedsskolan
09 Mellanhedsskolan Nej
567 Casper Aulander Shalen
Montessorigrundskolan Maria
09 Montessorigrundskolan Maria Nej
576 Emre Elagöz
Montessorigrundskolan Maria
09 Montessorigrundskolan Maria Nej
579 Khalil Fayad
Montessorigrundskolan Maria
09 Montessorigrundskolan Maria Nej
591 Nils Hägerklint
Montessorigrundskolan Maria
09 Montessorigrundskolan Maria Nej
610 Elham Nasufi
Montessorigrundskolan Maria
09 Montessorigrundskolan Maria Nej
617 Samuel Rieboldt
Montessorigrundskolan Maria
09 Montessorigrundskolan Maria Nej
634 Samuel Ahlberg
Sundsbroskolan
09 Sundsbroskolan Nej
638 Charlie Askling
Sundsbroskolan
09 Sundsbroskolan Nej
640 Lenny Bigiraneza
Sundsbroskolan
09 Sundsbroskolan Nej
643 Erik Dellien
Sundsbroskolan
09 Sundsbroskolan Nej
645 Eric Fjällman
Sundsbroskolan
09 Sundsbroskolan Nej
646 Ivan Gazivoda
Sundsbroskolan
09 Sundsbroskolan Nej
647 Benjamin Groeneveld
Sundsbroskolan
09 Sundsbroskolan Nej
649 Viktor Hildingh
Sundsbroskolan
09 Sundsbroskolan Nej
653 Svante Lambrin
Sundsbroskolan
09 Sundsbroskolan Nej
654 Milo Larsson
Sundsbroskolan
09 Sundsbroskolan Nej
656 Alexander Manthos
Sundsbroskolan
09 Sundsbroskolan Nej
657 Lucas Mortensen
Sundsbroskolan
09 Sundsbroskolan Nej
659 Filip Nicklasson
Sundsbroskolan
09 Sundsbroskolan Nej
660 Abdalrahman Omo
Sundsbroskolan
09 Sundsbroskolan Nej
662 Ari Rogova
Sundsbroskolan
09 Sundsbroskolan Nej
668 Adam Alvesson
Sveaskolan
09 Sveaskolan Nej
670 Finley Arvidsson
Sveaskolan
09 Sveaskolan Nej
675 Simon Ellboj Boström
Sveaskolan
09 Sveaskolan Nej
678 Joel Garmer
Sveaskolan
09 Sveaskolan Nej
738 Ludvig Godring
Sveaskolan
09 Sveaskolan Nej
681 Erik Granelli
Sveaskolan
09 Sveaskolan Nej
737 Erik Greberg
Sveaskolan
09 Sveaskolan Nej
685 Vincent Källén
Sveaskolan
09 Sveaskolan Nej
688 Noel Nilsvall
Sveaskolan
09 Sveaskolan Nej
689 Axel Nordin
Sveaskolan
09 Sveaskolan Nej
693 Omar Abdurahman
Västra Hamnens skola
09 Västra Hamnens skola Nej
697 Sebastian Chiglinsky
Västra Hamnens skola
09 Västra Hamnens skola Nej
698 Tage Dahlberg
Västra Hamnens skola
09 Västra Hamnens skola Nej
707 Simon Larsen
Västra Hamnens skola
09 Västra Hamnens skola Nej
708 Viggo Lezanska Lindgren
Västra Hamnens skola
09 Västra Hamnens skola Nej
736 Anthony Mijatovic
Västra Hamnens skola
09 Västra Hamnens skola Nej
715 Franke Rylén
Västra Hamnens skola
09 Västra Hamnens skola Nej
716 Mahdi Saleh
Västra Hamnens skola
09 Västra Hamnens skola Nej
717 Knut Schultz
Västra Hamnens skola
09 Västra Hamnens skola Nej
719 Oscar Slente
Västra Hamnens skola
09 Västra Hamnens skola Nej
734 August Thunblad
Västra Hamnens skola
09 Västra Hamnens skola Nej

Antal deltagare: 87

Åk 6 pojkar Höjd

# SB PBAvprickad online
406 Nils Comstedt
Djupadalsskolan
09 Djupadalsskolan Nej
412 Ville Hall
Djupadalsskolan
09 Djupadalsskolan Nej
414 Carl Hansson
Djupadalsskolan
09 Djupadalsskolan Nej
425 Frans Malmros
Djupadalsskolan
09 Djupadalsskolan Nej
427 Felix Mogård
Djupadalsskolan
09 Djupadalsskolan Nej
431 Lucas Palmqvist
Djupadalsskolan
09 Djupadalsskolan Nej
432 Benjamin Rydell
Djupadalsskolan
09 Djupadalsskolan Nej
435 Elis Åberg
Djupadalsskolan
09 Djupadalsskolan Nej
437 Philip Bergman Siberger
Geijerskolan
09 Geijerskolan Nej
438 Carl Björk
Geijerskolan
09 Geijerskolan Nej
442 Oliver Brodin
Geijerskolan
09 Geijerskolan Nej
444 Frans Dreja
Geijerskolan
09 Geijerskolan Nej
446 Joakim Einarsson
Geijerskolan
09 Geijerskolan Nej
457 Felix Rehn
Geijerskolan
09 Geijerskolan Nej
462 Alex Ström
Geijerskolan
09 Geijerskolan Nej
463 Bobo Söderholm Månsson
Geijerskolan
09 Geijerskolan Nej
533 Husein Abdu
Hermodsdalsskolan
09 Hermodsdalsskolan Nej
521 Chongar Andar
Hermodsdalsskolan
09 Hermodsdalsskolan Nej
527 Sead Ferhatovic
Hermodsdalsskolan
09 Hermodsdalsskolan Nej
529 Ghaith Hussin
Hermodsdalsskolan
09 Hermodsdalsskolan Nej
538 Adrian Bremer
Linnéskolan
09 Linnéskolan Nej
544 Alexander Glantz
Linnéskolan
09 Linnéskolan Nej
546 Ahmad Haidari
Linnéskolan
09 Linnéskolan Nej
555 Noam Ben Othman
Linnéskolan
09 Linnéskolan Nej
559 Milo Sjöholm
Linnéskolan
09 Linnéskolan Nej
733 Teodor Andréasson Wicknertz
Mellanhedsskolan
09 Mellanhedsskolan Nej
730 Adam El Dimasi
Mellanhedsskolan
09 Mellanhedsskolan Nej
728 Love Flogstam
Mellanhedsskolan
09 Mellanhedsskolan Nej
567 Casper Aulander Shalen
Montessorigrundskolan Maria
09 Montessorigrundskolan Maria Nej
576 Emre Elagöz
Montessorigrundskolan Maria
09 Montessorigrundskolan Maria Nej
610 Elham Nasufi
Montessorigrundskolan Maria
09 Montessorigrundskolan Maria Nej
617 Samuel Rieboldt
Montessorigrundskolan Maria
09 Montessorigrundskolan Maria Nej
639 Alexander Bergwall
Sundsbroskolan
09 Sundsbroskolan Nej
642 Josef Darwish
Sundsbroskolan
09 Sundsbroskolan Nej
646 Ivan Gazivoda
Sundsbroskolan
09 Sundsbroskolan Nej
658 Neo Møller
Sundsbroskolan
09 Sundsbroskolan Nej
663 Walter Rosengren
Sundsbroskolan
09 Sundsbroskolan Nej
738 Ludvig Godring
Sveaskolan
09 Sveaskolan Nej
737 Erik Greberg
Sveaskolan
09 Sveaskolan Nej
689 Axel Nordin
Sveaskolan
09 Sveaskolan Nej
704 Sixten Jadeland
Västra Hamnens skola
09 Västra Hamnens skola Nej
735 Kalle Karlsson
Västra Hamnens skola
09 Västra Hamnens skola Nej
707 Simon Larsen
Västra Hamnens skola
09 Västra Hamnens skola Nej
708 Viggo Lezanska Lindgren
Västra Hamnens skola
09 Västra Hamnens skola Nej
736 Anthony Mijatovic
Västra Hamnens skola
09 Västra Hamnens skola Nej

Antal deltagare: 45

Åk 6 pojkar Längd

Hoppzon

# SB PBAvprickad online
402 Axel Borgström
Djupadalsskolan
09 Djupadalsskolan Nej
406 Nils Comstedt
Djupadalsskolan
09 Djupadalsskolan Nej
412 Ville Hall
Djupadalsskolan
09 Djupadalsskolan Nej
414 Carl Hansson
Djupadalsskolan
09 Djupadalsskolan Nej
423 Teodore Lilja
Djupadalsskolan
09 Djupadalsskolan Nej
425 Frans Malmros
Djupadalsskolan
09 Djupadalsskolan Nej
427 Felix Mogård
Djupadalsskolan
09 Djupadalsskolan Nej
431 Lucas Palmqvist
Djupadalsskolan
09 Djupadalsskolan Nej
432 Benjamin Rydell
Djupadalsskolan
09 Djupadalsskolan Nej
435 Elis Åberg
Djupadalsskolan
09 Djupadalsskolan Nej
436 Younes Bellajrou
Geijerskolan
09 Geijerskolan Nej
437 Philip Bergman Siberger
Geijerskolan
09 Geijerskolan Nej
438 Carl Björk
Geijerskolan
09 Geijerskolan Nej
440 Liam Björklund
Geijerskolan
09 Geijerskolan Nej
442 Oliver Brodin
Geijerskolan
09 Geijerskolan Nej
444 Frans Dreja
Geijerskolan
09 Geijerskolan Nej
448 Arvid Gibbling
Geijerskolan
09 Geijerskolan Nej
451 Jad Karabach
Geijerskolan
09 Geijerskolan Nej
452 Simon Lindahl
Geijerskolan
09 Geijerskolan Nej
455 Ville Neland
Geijerskolan
09 Geijerskolan Nej
462 Alex Ström
Geijerskolan
09 Geijerskolan Nej
463 Bobo Söderholm Månsson
Geijerskolan
09 Geijerskolan Nej
466 Jens Westesson
Geijerskolan
09 Geijerskolan Nej
470 Algot Axelsson
Glasbruksskolan
09 Glasbruksskolan Nej
500 Otto Montelin
Glasbruksskolan
09 Glasbruksskolan Nej
507 Liam Rosenquist
Glasbruksskolan
09 Glasbruksskolan Nej
511 Fabian Ullberg
Glasbruksskolan
09 Glasbruksskolan Nej
533 Husein Abdu
Hermodsdalsskolan
09 Hermodsdalsskolan Nej
521 Chongar Andar
Hermodsdalsskolan
09 Hermodsdalsskolan Nej
527 Sead Ferhatovic
Hermodsdalsskolan
09 Hermodsdalsskolan Nej
529 Ghaith Hussin
Hermodsdalsskolan
09 Hermodsdalsskolan Nej
531 Abdulbarr Khan
Hermodsdalsskolan
09 Hermodsdalsskolan Nej
538 Adrian Bremer
Linnéskolan
09 Linnéskolan Nej
544 Alexander Glantz
Linnéskolan
09 Linnéskolan Nej
546 Ahmad Haidari
Linnéskolan
09 Linnéskolan Nej
555 Noam Ben Othman
Linnéskolan
09 Linnéskolan Nej
559 Milo Sjöholm
Linnéskolan
09 Linnéskolan Nej
733 Teodor Andréasson Wicknertz
Mellanhedsskolan
09 Mellanhedsskolan Nej
722 Arvid Bjarnsson
Mellanhedsskolan
09 Mellanhedsskolan Nej
730 Adam El Dimasi
Mellanhedsskolan
09 Mellanhedsskolan Nej
728 Love Flogstam
Mellanhedsskolan
09 Mellanhedsskolan Nej
732 Anton Olsson
Mellanhedsskolan
09 Mellanhedsskolan Nej
567 Casper Aulander Shalen
Montessorigrundskolan Maria
09 Montessorigrundskolan Maria Nej
576 Emre Elagöz
Montessorigrundskolan Maria
09 Montessorigrundskolan Maria Nej
579 Khalil Fayad
Montessorigrundskolan Maria
09 Montessorigrundskolan Maria Nej
591 Nils Hägerklint
Montessorigrundskolan Maria
09 Montessorigrundskolan Maria Nej
597 Elias Khayo
Montessorigrundskolan Maria
09 Montessorigrundskolan Maria Nej
610 Elham Nasufi
Montessorigrundskolan Maria
09 Montessorigrundskolan Maria Nej
617 Samuel Rieboldt
Montessorigrundskolan Maria
09 Montessorigrundskolan Maria Nej
635 Edis Ajkic
Sundsbroskolan
09 Sundsbroskolan Nej
638 Charlie Askling
Sundsbroskolan
09 Sundsbroskolan Nej
640 Lenny Bigiraneza
Sundsbroskolan
09 Sundsbroskolan Nej
642 Josef Darwish
Sundsbroskolan
09 Sundsbroskolan Nej
643 Erik Dellien
Sundsbroskolan
09 Sundsbroskolan Nej
646 Ivan Gazivoda
Sundsbroskolan
09 Sundsbroskolan Nej
649 Viktor Hildingh
Sundsbroskolan
09 Sundsbroskolan Nej
653 Svante Lambrin
Sundsbroskolan
09 Sundsbroskolan Nej
654 Milo Larsson
Sundsbroskolan
09 Sundsbroskolan Nej
656 Alexander Manthos
Sundsbroskolan
09 Sundsbroskolan Nej
657 Lucas Mortensen
Sundsbroskolan
09 Sundsbroskolan Nej
658 Neo Møller
Sundsbroskolan
09 Sundsbroskolan Nej
659 Filip Nicklasson
Sundsbroskolan
09 Sundsbroskolan Nej
660 Abdalrahman Omo
Sundsbroskolan
09 Sundsbroskolan Nej
662 Ari Rogova
Sundsbroskolan
09 Sundsbroskolan Nej
663 Walter Rosengren
Sundsbroskolan
09 Sundsbroskolan Nej
670 Finley Arvidsson
Sveaskolan
09 Sveaskolan Nej
675 Simon Ellboj Boström
Sveaskolan
09 Sveaskolan Nej
738 Ludvig Godring
Sveaskolan
09 Sveaskolan Nej
681 Erik Granelli
Sveaskolan
09 Sveaskolan Nej
737 Erik Greberg
Sveaskolan
09 Sveaskolan Nej
685 Vincent Källén
Sveaskolan
09 Sveaskolan Nej
686 Ruben Leufstedt
Sveaskolan
09 Sveaskolan Nej
688 Noel Nilsvall
Sveaskolan
09 Sveaskolan Nej
689 Axel Nordin
Sveaskolan
09 Sveaskolan Nej
735 Kalle Karlsson
Västra Hamnens skola
09 Västra Hamnens skola Nej
736 Anthony Mijatovic
Västra Hamnens skola
09 Västra Hamnens skola Nej
714 Konrad Olsson
Västra Hamnens skola
09 Västra Hamnens skola Nej
715 Franke Rylén
Västra Hamnens skola
09 Västra Hamnens skola Nej
716 Mahdi Saleh
Västra Hamnens skola
09 Västra Hamnens skola Nej
734 August Thunblad
Västra Hamnens skola
09 Västra Hamnens skola Nej

Antal deltagare: 80

Åk 6 pojkar Kula

Vikt: 3,0kg

# SB PBAvprickad online
402 Axel Borgström
Djupadalsskolan
09 Djupadalsskolan Nej
414 Carl Hansson
Djupadalsskolan
09 Djupadalsskolan Nej
423 Teodore Lilja
Djupadalsskolan
09 Djupadalsskolan Nej
427 Felix Mogård
Djupadalsskolan
09 Djupadalsskolan Nej
432 Benjamin Rydell
Djupadalsskolan
09 Djupadalsskolan Nej
437 Philip Bergman Siberger
Geijerskolan
09 Geijerskolan Nej
441 Jacob Brintje Sahlin
Geijerskolan
09 Geijerskolan Nej
450 Maximilian Hassum
Geijerskolan
09 Geijerskolan Nej
455 Ville Neland
Geijerskolan
09 Geijerskolan Nej
460 Axel Sparre
Geijerskolan
09 Geijerskolan Nej
465 Julian Wahlgren
Geijerskolan
09 Geijerskolan Nej
466 Jens Westesson
Geijerskolan
09 Geijerskolan Nej
470 Algot Axelsson
Glasbruksskolan
09 Glasbruksskolan Nej
487 Isaak Höberg
Glasbruksskolan
09 Glasbruksskolan Nej
490 Moltas Landeborg
Glasbruksskolan
09 Glasbruksskolan Nej
515 Måns Wigström
Glasbruksskolan
09 Glasbruksskolan Nej
533 Husein Abdu
Hermodsdalsskolan
09 Hermodsdalsskolan Nej
531 Abdulbarr Khan
Hermodsdalsskolan
09 Hermodsdalsskolan Nej
538 Adrian Bremer
Linnéskolan
09 Linnéskolan Nej
544 Alexander Glantz
Linnéskolan
09 Linnéskolan Nej
546 Ahmad Haidari
Linnéskolan
09 Linnéskolan Nej
555 Noam Ben Othman
Linnéskolan
09 Linnéskolan Nej
559 Milo Sjöholm
Linnéskolan
09 Linnéskolan Nej
733 Teodor Andréasson Wicknertz
Mellanhedsskolan
09 Mellanhedsskolan Nej
723 Imran Barekzai
Mellanhedsskolan
09 Mellanhedsskolan Nej
728 Love Flogstam
Mellanhedsskolan
09 Mellanhedsskolan Nej
724 Diyar Mahmood
Mellanhedsskolan
09 Mellanhedsskolan Nej
732 Anton Olsson
Mellanhedsskolan
09 Mellanhedsskolan Nej
567 Casper Aulander Shalen
Montessorigrundskolan Maria
09 Montessorigrundskolan Maria Nej
576 Emre Elagöz
Montessorigrundskolan Maria
09 Montessorigrundskolan Maria Nej
579 Khalil Fayad
Montessorigrundskolan Maria
09 Montessorigrundskolan Maria Nej
597 Elias Khayo
Montessorigrundskolan Maria
09 Montessorigrundskolan Maria Nej
610 Elham Nasufi
Montessorigrundskolan Maria
09 Montessorigrundskolan Maria Nej
617 Samuel Rieboldt
Montessorigrundskolan Maria
09 Montessorigrundskolan Maria Nej
633 Axel Ahlbeck
Sundsbroskolan
09 Sundsbroskolan Nej
634 Samuel Ahlberg
Sundsbroskolan
09 Sundsbroskolan Nej
635 Edis Ajkic
Sundsbroskolan
09 Sundsbroskolan Nej
644 Hugo Engman
Sundsbroskolan
09 Sundsbroskolan Nej
645 Eric Fjällman
Sundsbroskolan
09 Sundsbroskolan Nej
646 Ivan Gazivoda
Sundsbroskolan
09 Sundsbroskolan Nej
650 Mio Holm
Sundsbroskolan
09 Sundsbroskolan Nej
659 Filip Nicklasson
Sundsbroskolan
09 Sundsbroskolan Nej
660 Abdalrahman Omo
Sundsbroskolan
09 Sundsbroskolan Nej
668 Adam Alvesson
Sveaskolan
09 Sveaskolan Nej
681 Erik Granelli
Sveaskolan
09 Sveaskolan Nej
689 Axel Nordin
Sveaskolan
09 Sveaskolan Nej
690 Nor Swedenborg
Sveaskolan
09 Sveaskolan Nej
693 Omar Abdurahman
Västra Hamnens skola
09 Västra Hamnens skola Nej
697 Sebastian Chiglinsky
Västra Hamnens skola
09 Västra Hamnens skola Nej
698 Tage Dahlberg
Västra Hamnens skola
09 Västra Hamnens skola Nej
706 Milas Kamber Borglin
Västra Hamnens skola
09 Västra Hamnens skola Nej
714 Konrad Olsson
Västra Hamnens skola
09 Västra Hamnens skola Nej

Antal deltagare: 52