Startlista

Kils inomhusspel
Våxnäshallen, Karlstad   2020-02-08 - 2020-02-09

Kvinnor 60 m

SB PB
11 Tuva Lindqvist
Finspångs AIK
02 Finspångs AIK 7.99
16 Caroline Andersson
IF Göta
92 IF Göta
160 Julia Strömberg
Istrums SK
02 Istrums SK

Antal anmälda deltagare: 3

Kvinnor 200 m

SB PB
11 Tuva Lindqvist
Finspångs AIK
02 Finspångs AIK
16 Caroline Andersson
IF Göta
92 IF Göta
101 Lova Perman
IF Göta
03 IF Göta 25.90
131 Olivia Österling Strömstedt
IF Göta
01 IF Göta

Antal anmälda deltagare: 4

Kvinnor 800 m

SB PB
117 Linda Take
IF Göta
73 IF Göta

Antal anmälda deltagare: 1

Kvinnor Höjd

SB PB
72 Maja Karlsson
IF Göta
01 IF Göta

Antal anmälda deltagare: 1

Kvinnor Längd

SB PB
11 Tuva Lindqvist
Finspångs AIK
02 Finspångs AIK
72 Maja Karlsson
IF Göta
01 IF Göta
80 Emilia Kjellberg
IF Göta
96 IF Göta 6.21 6.27
94 Emmy Nyström Jansson
IF Göta
02 IF Göta
131 Olivia Österling Strömstedt
IF Göta
01 IF Göta 5.51 5.90

Antal anmälda deltagare: 5

Kvinnor Kula Vikt: 4,0kg

SB PB
41 Amanda Fridberg
IF Göta
02 IF Göta

Antal anmälda deltagare: 1

Kvinnor Viktkastning Vikt: 9,08kg

SB PB
15 Alexandra Nilsson
Götlunda IF
02 Götlunda IF
41 Amanda Fridberg
IF Göta
02 IF Göta
191 Camilla Mattsson
Kils AIK
73 Kils AIK
225 Emma Palmgren
Nyköpings BIS
01 Nyköpings BIS
215 Mathilda Kyrk
Säffle FIK
02 Säffle FIK

Antal anmälda deltagare: 5

F17 60 m

SB PB
36 Felicia Eriksson
IF Göta
03 IF Göta
158 Rahwa George
Istrums SK
03 Istrums SK

Antal anmälda deltagare: 2

F17 200 m

SB PB
227 Elin Wallin
Glanshammars IF
03 Glanshammars IF 27.60 27.40
36 Felicia Eriksson
IF Göta
03 IF Göta 28.80 28.53

Antal anmälda deltagare: 2

F17 Höjd

SB PB
156 Stina Larsson
IK Wilske
04 IK Wilske

Antal anmälda deltagare: 1

F17 Längd

SB PB
227 Elin Wallin
Glanshammars IF
03 Glanshammars IF 4.70
197 Sophie Säwe
Kils AIK
04 Kils AIK

Antal anmälda deltagare: 2

F17 Kula Vikt: 3,0kg

SB PB
36 Felicia Eriksson
IF Göta
03 IF Göta 10.20 10.20
133 Linnea Persson
IFK Göteborg
03 IFK Göteborg
153 Bea Vold Johannesson
IFK Sunne
04 IFK Sunne
158 Rahwa George
Istrums SK
03 Istrums SK

Antal anmälda deltagare: 4

F17 Viktkastning Vikt: 7,26kg

SB PB
133 Linnea Persson
IFK Göteborg
03 IFK Göteborg
185 Elvira Högman
Kils AIK
04 Kils AIK

Antal anmälda deltagare: 2

F15 60 m

SB PB
17 Lathifa Afrah
IF Göta
05 IF Göta 8.08
57 Ella Holmqvist
IF Göta
05 IF Göta
136 Selma Ardefelt
IFK Kristinehamn
05 IFK Kristinehamn
147 Vendela Stridsberg
IFK Kristinehamn
05 IFK Kristinehamn
187 Emma Larsson
Kils AIK
05 Kils AIK
208 Edvina Norberg
Ransäters AIS
05 Ransäters AIS 8.76

Antal anmälda deltagare: 6

F15 200 m

SB PB
57 Ella Holmqvist
IF Göta
05 IF Göta 28.65
132 Nova Schwalbe
IF Hagen
05 IF Hagen 29.44
205 Ebba Elfström
Lidköpings IS
05 Lidköpings IS 30.98
208 Edvina Norberg
Ransäters AIS
05 Ransäters AIS 1:08.22 1.30

Antal anmälda deltagare: 4

F15 800 m

SB PB
17 Lathifa Afrah
IF Göta
05 IF Göta 2:21.00

Antal anmälda deltagare: 1

F15 Höjd

SB PB
121 Lova Wilde
IF Göta
05 IF Göta
205 Ebba Elfström
Lidköpings IS
05 Lidköpings IS
208 Edvina Norberg
Ransäters AIS
05 Ransäters AIS

Antal anmälda deltagare: 3

F15 Längd

SB PB
132 Nova Schwalbe
IF Hagen
05 IF Hagen
147 Vendela Stridsberg
IFK Kristinehamn
05 IFK Kristinehamn
205 Ebba Elfström
Lidköpings IS
05 Lidköpings IS
208 Edvina Norberg
Ransäters AIS
05 Ransäters AIS

Antal anmälda deltagare: 4

F15 Kula Vikt: 3,0kg

SB PB
12 Ilva Gunnarsson
Glanshammars IF
05 Glanshammars IF
17 Lathifa Afrah
IF Göta
05 IF Göta
67 Irma Jonhed
IF Göta
05 IF Göta 10.22 10.22
187 Emma Larsson
Kils AIK
05 Kils AIK
208 Edvina Norberg
Ransäters AIS
05 Ransäters AIS

Antal anmälda deltagare: 5

F15 Viktkastning Vikt: 7,26kg

SB PB
3 Emma Krantz
Bohus IF
05 Bohus IF 13.70
12 Ilva Gunnarsson
Glanshammars IF
05 Glanshammars IF 8.96
187 Emma Larsson
Kils AIK
05 Kils AIK
208 Edvina Norberg
Ransäters AIS
05 Ransäters AIS
220 Linnéa Fohlén Gladh
Trollhättan FIK
06 Trollhättan FIK

Antal anmälda deltagare: 5

F14 60 m

SB PB
6 Signe Carlstedt
Filipstads IF
06 Filipstads IF
8 Tilda Eriksson
Filipstads IF
06 Filipstads IF
53 Hannah Hedström
IF Göta
06 IF Göta 8.68
115 Sara Storm Andersson
IF Göta
06 IF Göta 9.40 9.40
151 Fanny Bergqvist
IFK Sunne
06 IFK Sunne 8.41
152 Sigrid Elfgren
IFK Sunne
06 IFK Sunne 8.64 8.64
154 Ebba Vold Johannesson
IFK Sunne
06 IFK Sunne 7.81 7.81
165 Linnéa Skoglund
Karlskoga FIF
06 Karlskoga FIF

Antal anmälda deltagare: 8

F14 200 m

SB PB
21 Tilde Andersson
IF Göta
06 IF Göta 28.76 28.76
53 Hannah Hedström
IF Göta
06 IF Göta 28.65 28.65
152 Sigrid Elfgren
IFK Sunne
06 IFK Sunne 29.19 29.19
165 Linnéa Skoglund
Karlskoga FIF
06 Karlskoga FIF
207 Sara Persson
Lidköpings IS
06 Lidköpings IS 31.48 31.48

Antal anmälda deltagare: 5

F14 800 m

SB PB
8 Tilda Eriksson
Filipstads IF
06 Filipstads IF
53 Hannah Hedström
IF Göta
06 IF Göta 2:29.00
115 Sara Storm Andersson
IF Göta
06 IF Göta
207 Sara Persson
Lidköpings IS
06 Lidköpings IS 2:45.65 2:45.65

Antal anmälda deltagare: 4

F14 Höjd

SB PB
223 Elina Örtqvist
IF Göta
06 IF Göta
151 Fanny Bergqvist
IFK Sunne
06 IFK Sunne
152 Sigrid Elfgren
IFK Sunne
06 IFK Sunne 156 156
165 Linnéa Skoglund
Karlskoga FIF
06 Karlskoga FIF

Antal anmälda deltagare: 4

F14 Längd

SB PB
8 Tilda Eriksson
Filipstads IF
06 Filipstads IF
53 Hannah Hedström
IF Göta
06 IF Göta
151 Fanny Bergqvist
IFK Sunne
06 IFK Sunne
152 Sigrid Elfgren
IFK Sunne
06 IFK Sunne 4.65 4.65
154 Ebba Vold Johannesson
IFK Sunne
06 IFK Sunne
165 Linnéa Skoglund
Karlskoga FIF
06 Karlskoga FIF
207 Sara Persson
Lidköpings IS
06 Lidköpings IS 3.79 3.79

Antal anmälda deltagare: 7

F14 Kula Vikt: 3,0kg

SB PB
8 Tilda Eriksson
Filipstads IF
06 Filipstads IF
151 Fanny Bergqvist
IFK Sunne
06 IFK Sunne
152 Sigrid Elfgren
IFK Sunne
06 IFK Sunne 8.34 8.34
165 Linnéa Skoglund
Karlskoga FIF
06 Karlskoga FIF
220 Linnéa Fohlén Gladh
Trollhättan FIK
06 Trollhättan FIK

Antal anmälda deltagare: 5

F13 60 m

SB PB
69 Amanda Karlsson
IF Göta
07 IF Göta
102 Malin Persson
IF Göta
07 IF Göta 8.78 8.78
116 Leah Söder
IF Göta
07 IF Göta 8.91 8.91
138 Julia Bohlin
IFK Kristinehamn
07 IFK Kristinehamn 9.26 9.26
142 Agnes Kjellgren
IFK Kristinehamn
07 IFK Kristinehamn 9.82 9.38
145 Elin Rubertsson
IFK Kristinehamn
07 IFK Kristinehamn 9.42 9.42
212 Molly Fredriksson
Säffle FIK
07 Säffle FIK

Antal anmälda deltagare: 7

F13 200 m

SB PB
69 Amanda Karlsson
IF Göta
07 IF Göta
102 Malin Persson
IF Göta
07 IF Göta 29.78 29.39
116 Leah Söder
IF Göta
07 IF Göta 29.96
138 Julia Bohlin
IFK Kristinehamn
07 IFK Kristinehamn 33.99
142 Agnes Kjellgren
IFK Kristinehamn
07 IFK Kristinehamn 33.46

Antal anmälda deltagare: 5

F13 800 m

SB PB
69 Amanda Karlsson
IF Göta
07 IF Göta
149 Kim Semstrand
IFK Nora
07 IFK Nora 2:44.00

Antal anmälda deltagare: 2

F13 Höjd

SB PB
4 Thelma Gustafsson
Brattås CK
07 Brattås CK
138 Julia Bohlin
IFK Kristinehamn
07 IFK Kristinehamn 125
142 Agnes Kjellgren
IFK Kristinehamn
07 IFK Kristinehamn
145 Elin Rubertsson
IFK Kristinehamn
07 IFK Kristinehamn

Antal anmälda deltagare: 4

F13 Längd Hoppzon

SB PB
116 Leah Söder
IF Göta
07 IF Göta
142 Agnes Kjellgren
IFK Kristinehamn
07 IFK Kristinehamn
145 Elin Rubertsson
IFK Kristinehamn
07 IFK Kristinehamn

Antal anmälda deltagare: 3

F13 Kula Vikt: 2,0kg

SB PB
69 Amanda Karlsson
IF Göta
07 IF Göta
138 Julia Bohlin
IFK Kristinehamn
07 IFK Kristinehamn 7.81
212 Molly Fredriksson
Säffle FIK
07 Säffle FIK
218 Astrid Wall
Säffle FIK
07 Säffle FIK

Antal anmälda deltagare: 4

F12 60 m

SB PB
64 Josefne Johansson
IF Göta
08 IF Göta 9.06
73 Moa Karlsson
IF Göta
08 IF Göta 9.23
85 Matilda Linden
IF Göta
08 IF Göta
88 Meja Lindskog
IF Göta
08 IF Göta 8.94
128 Tuvali Åhser
IF Göta
08 IF Göta 9.76
222 Hanna Wahlgren
IFK Kristinehamn
09 IFK Kristinehamn
171 Jostin King
KFUM Arvika
08 KFUM Arvika
180 Evelina Bönström
Kils AIK
08 Kils AIK 9.62
202 Mi Westlund
Kils AIK
08 Kils AIK 9.89 9.89
217 Elsa Sjögren
Säffle FIK
08 Säffle FIK

Antal anmälda deltagare: 10

F12 200 m

SB PB
46 Tilda Granevald
IF Göta
08 IF Göta
64 Josefne Johansson
IF Göta
08 IF Göta
73 Moa Karlsson
IF Göta
08 IF Göta
85 Matilda Linden
IF Göta
08 IF Göta
87 Saga Lindqvist
IF Göta
08 IF Göta
122 Nathalie Wiman Ahlsetdt
IF Göta
08 IF Göta 31.07
128 Tuvali Åhser
IF Göta
08 IF Göta
206 Maja Persson
Lidköpings IS
08 Lidköpings IS

Antal anmälda deltagare: 8

F12 800 m

SB PB
5 Jeanelle Hanna
Falköpings AIK
09 Falköpings AIK 3:15.74
46 Tilda Granevald
IF Göta
08 IF Göta
64 Josefne Johansson
IF Göta
08 IF Göta 3:02.12
79 Mira Karlström
IF Göta
08 IF Göta
83 Astrid Leandersson
IF Göta
09 IF Göta 2:53.39
87 Saga Lindqvist
IF Göta
08 IF Göta
99 My Olsson
IF Göta
09 IF Göta 2:41.00
206 Maja Persson
Lidköpings IS
08 Lidköpings IS 3:18.57 3:18.57

Antal anmälda deltagare: 8

F12 Höjd

SB PB
73 Moa Karlsson
IF Göta
08 IF Göta
85 Matilda Linden
IF Göta
08 IF Göta
128 Tuvali Åhser
IF Göta
08 IF Göta
222 Hanna Wahlgren
IFK Kristinehamn
09 IFK Kristinehamn
180 Evelina Bönström
Kils AIK
08 Kils AIK
217 Elsa Sjögren
Säffle FIK
08 Säffle FIK

Antal anmälda deltagare: 6

F12 Längd Hoppzon

SB PB
64 Josefne Johansson
IF Göta
08 IF Göta
73 Moa Karlsson
IF Göta
08 IF Göta
79 Mira Karlström
IF Göta
08 IF Göta
85 Matilda Linden
IF Göta
08 IF Göta
87 Saga Lindqvist
IF Göta
08 IF Göta
122 Nathalie Wiman Ahlsetdt
IF Göta
08 IF Göta
128 Tuvali Åhser
IF Göta
08 IF Göta
180 Evelina Bönström
Kils AIK
08 Kils AIK
202 Mi Westlund
Kils AIK
08 Kils AIK 3.71 3.71
206 Maja Persson
Lidköpings IS
08 Lidköpings IS 3.45 3.45

Antal anmälda deltagare: 10

F12 Kula Vikt: 2,0kg

SB PB
85 Matilda Linden
IF Göta
08 IF Göta
222 Hanna Wahlgren
IFK Kristinehamn
09 IFK Kristinehamn
171 Jostin King
KFUM Arvika
08 KFUM Arvika
180 Evelina Bönström
Kils AIK
08 Kils AIK
202 Mi Westlund
Kils AIK
08 Kils AIK 7.14 7.14
217 Elsa Sjögren
Säffle FIK
08 Säffle FIK

Antal anmälda deltagare: 6

F11 60 m

SB PB
5 Jeanelle Hanna
Falköpings AIK
09 Falköpings AIK 9.44 9.44
23 Mira Andersson Lerman
IF Göta
09 IF Göta
30 Ebba Ekman
IF Göta
09 IF Göta
33 Clara Eng
IF Göta
09 IF Göta 9.79
42 Siri Frisk
IF Göta
09 IF Göta 9.53
56 Lisa Holmgren
IF Göta
09 IF Göta 10.01
59 Ella Högman Skager
IF Göta
09 IF Göta
74 Nora Karlsson
IF Göta
09 IF Göta 9.37
83 Astrid Leandersson
IF Göta
09 IF Göta 9.66
90 Ella Madland
IF Göta
09 IF Göta 8.90
92 Hanna Mårtensson
IF Göta
09 IF Göta
95 Linnea Olofsson
IF Göta
09 IF Göta
99 My Olsson
IF Göta
09 IF Göta 8.75
104 Erla Persson Eriksson
IF Göta
09 IF Göta 10.25
105 Tera Persson Eriksson
IF Göta
09 IF Göta 9.82
106 Ellen Rinnemo
IF Göta
09 IF Göta 9.67
140 Miranda Hellberg
IFK Kristinehamn
09 IFK Kristinehamn
148 Mikaela Uvesten
IFK Kristinehamn
09 IFK Kristinehamn
161 Rebecka Albinsson
Karlskoga FIF
09 Karlskoga FIF 9.52
162 Rebecca Carlsson
Karlskoga FIF
09 Karlskoga FIF 10.81 10.26
181 Elsa Delvert
Kils AIK
09 Kils AIK 10.38
183 Tiril Gustavsson
Kils AIK
09 Kils AIK 9.50
184 Julia Hillerström
Kils AIK
09 Kils AIK 9.41
203 Evelina Winslow
Kils AIK
09 Kils AIK
209 Trulsa Lech
SK Bore
09 SK Bore 9.35 9.35

Antal anmälda deltagare: 25

F11 200 m

SB PB
5 Jeanelle Hanna
Falköpings AIK
09 Falköpings AIK 32.53 32.26
23 Mira Andersson Lerman
IF Göta
09 IF Göta
30 Ebba Ekman
IF Göta
09 IF Göta
33 Clara Eng
IF Göta
09 IF Göta 34.12 34.12
42 Siri Frisk
IF Göta
09 IF Göta 32.19
56 Lisa Holmgren
IF Göta
09 IF Göta 34.84 34.84
59 Ella Högman Skager
IF Göta
09 IF Göta
74 Nora Karlsson
IF Göta
09 IF Göta 32.27
83 Astrid Leandersson
IF Göta
09 IF Göta
90 Ella Madland
IF Göta
09 IF Göta 31.10
95 Linnea Olofsson
IF Göta
09 IF Göta
99 My Olsson
IF Göta
09 IF Göta 29.06
106 Ellen Rinnemo
IF Göta
09 IF Göta 32.66
161 Rebecka Albinsson
Karlskoga FIF
09 Karlskoga FIF 32.51
181 Elsa Delvert
Kils AIK
09 Kils AIK
183 Tiril Gustavsson
Kils AIK
09 Kils AIK 32.12
184 Julia Hillerström
Kils AIK
09 Kils AIK
203 Evelina Winslow
Kils AIK
09 Kils AIK

Antal anmälda deltagare: 18

F11 Höjd

SB PB
5 Jeanelle Hanna
Falköpings AIK
09 Falköpings AIK 132 132
23 Mira Andersson Lerman
IF Göta
09 IF Göta
42 Siri Frisk
IF Göta
09 IF Göta 953
56 Lisa Holmgren
IF Göta
09 IF Göta 121 121
59 Ella Högman Skager
IF Göta
09 IF Göta
221 Alice Jansson Tjernberg
IF Göta
09 IF Göta
74 Nora Karlsson
IF Göta
09 IF Göta
83 Astrid Leandersson
IF Göta
09 IF Göta 966
90 Ella Madland
IF Göta
09 IF Göta
95 Linnea Olofsson
IF Göta
09 IF Göta
99 My Olsson
IF Göta
09 IF Göta
104 Erla Persson Eriksson
IF Göta
09 IF Göta
105 Tera Persson Eriksson
IF Göta
09 IF Göta
129 Nellie Äleklint
IF Göta
09 IF Göta 120 120
140 Miranda Hellberg
IFK Kristinehamn
09 IFK Kristinehamn
148 Mikaela Uvesten
IFK Kristinehamn
09 IFK Kristinehamn
161 Rebecka Albinsson
Karlskoga FIF
09 Karlskoga FIF
184 Julia Hillerström
Kils AIK
09 Kils AIK
203 Evelina Winslow
Kils AIK
09 Kils AIK
209 Trulsa Lech
SK Bore
09 SK Bore 115 115
211 Elin Abelin
Säffle FIK
09 Säffle FIK

Antal anmälda deltagare: 21

F11 Längd Hoppzon

SB PB
5 Jeanelle Hanna
Falköpings AIK
09 Falköpings AIK 3.91 3.91
23 Mira Andersson Lerman
IF Göta
09 IF Göta
33 Clara Eng
IF Göta
09 IF Göta
42 Siri Frisk
IF Göta
09 IF Göta
56 Lisa Holmgren
IF Göta
09 IF Göta
59 Ella Högman Skager
IF Göta
09 IF Göta
74 Nora Karlsson
IF Göta
09 IF Göta
83 Astrid Leandersson
IF Göta
09 IF Göta
90 Ella Madland
IF Göta
09 IF Göta
92 Hanna Mårtensson
IF Göta
09 IF Göta
95 Linnea Olofsson
IF Göta
09 IF Göta
99 My Olsson
IF Göta
09 IF Göta
105 Tera Persson Eriksson
IF Göta
09 IF Göta
106 Ellen Rinnemo
IF Göta
09 IF Göta
129 Nellie Äleklint
IF Göta
09 IF Göta
161 Rebecka Albinsson
Karlskoga FIF
09 Karlskoga FIF
181 Elsa Delvert
Kils AIK
09 Kils AIK
183 Tiril Gustavsson
Kils AIK
09 Kils AIK
184 Julia Hillerström
Kils AIK
09 Kils AIK
203 Evelina Winslow
Kils AIK
09 Kils AIK

Antal anmälda deltagare: 20

F11 Kula Vikt: 2,0kg

SB PB
23 Mira Andersson Lerman
IF Göta
09 IF Göta
30 Ebba Ekman
IF Göta
09 IF Göta
33 Clara Eng
IF Göta
09 IF Göta
42 Siri Frisk
IF Göta
09 IF Göta
56 Lisa Holmgren
IF Göta
09 IF Göta
59 Ella Högman Skager
IF Göta
09 IF Göta
74 Nora Karlsson
IF Göta
09 IF Göta
83 Astrid Leandersson
IF Göta
09 IF Göta
90 Ella Madland
IF Göta
09 IF Göta
92 Hanna Mårtensson
IF Göta
09 IF Göta
95 Linnea Olofsson
IF Göta
09 IF Göta
99 My Olsson
IF Göta
09 IF Göta
104 Erla Persson Eriksson
IF Göta
09 IF Göta
106 Ellen Rinnemo
IF Göta
09 IF Göta
148 Mikaela Uvesten
IFK Kristinehamn
09 IFK Kristinehamn
161 Rebecka Albinsson
Karlskoga FIF
09 Karlskoga FIF
162 Rebecca Carlsson
Karlskoga FIF
09 Karlskoga FIF 4.39 4.62
181 Elsa Delvert
Kils AIK
09 Kils AIK
183 Tiril Gustavsson
Kils AIK
09 Kils AIK
184 Julia Hillerström
Kils AIK
09 Kils AIK
209 Trulsa Lech
SK Bore
09 SK Bore
211 Elin Abelin
Säffle FIK
09 Säffle FIK

Antal anmälda deltagare: 22

F10 60 m

SB PB
9 Vera Eriksson
Filipstads IF
10 Filipstads IF
24 Nelly André
IF Göta
10 IF Göta
26 Erica Berglund
IF Göta
10 IF Göta
31 Dounia el Andaloussi
IF Göta
10 IF Göta
44 Thea Frykholm
IF Göta
10 IF Göta
58 Ida Holmqvist
IF Göta
10 IF Göta 10.40
60 AnaÌs Isaksson
IF Göta
10 IF Göta 10.38
70 Ebba Karlsson
IF Göta
10 IF Göta
100 Milla Pasalic Göransson
IF Göta
10 IF Göta
109 Naffi Sarr Gueye
IF Göta
10 IF Göta
110 Nafissatou Sarr Gueye
IF Göta
10 IF Göta
127 Elina Åhser
IF Göta
10 IF Göta 10.87
143 Tuva Kjellgren
IFK Kristinehamn
10 IFK Kristinehamn 10.91
167 Elisa Östin
Karlskoga FIF
10 Karlskoga FIF 9.62
214 Julia Karlsson
Säffle FIK
10 Säffle FIK 9.66

Antal anmälda deltagare: 15

F10 200 m

SB PB
9 Vera Eriksson
Filipstads IF
10 Filipstads IF
24 Nelly André
IF Göta
10 IF Göta
26 Erica Berglund
IF Göta
10 IF Göta
31 Dounia el Andaloussi
IF Göta
10 IF Göta
58 Ida Holmqvist
IF Göta
10 IF Göta
60 AnaÌs Isaksson
IF Göta
10 IF Göta
70 Ebba Karlsson
IF Göta
10 IF Göta
100 Milla Pasalic Göransson
IF Göta
10 IF Göta
109 Naffi Sarr Gueye
IF Göta
10 IF Göta
127 Elina Åhser
IF Göta
10 IF Göta 38.11
143 Tuva Kjellgren
IFK Kristinehamn
10 IFK Kristinehamn 41.11
167 Elisa Östin
Karlskoga FIF
10 Karlskoga FIF 33.91
214 Julia Karlsson
Säffle FIK
10 Säffle FIK 34.99

Antal anmälda deltagare: 13

F10 Längd Hoppzon

SB PB
9 Vera Eriksson
Filipstads IF
10 Filipstads IF
24 Nelly André
IF Göta
10 IF Göta
26 Erica Berglund
IF Göta
10 IF Göta
31 Dounia el Andaloussi
IF Göta
10 IF Göta
44 Thea Frykholm
IF Göta
10 IF Göta
58 Ida Holmqvist
IF Göta
10 IF Göta
60 AnaÌs Isaksson
IF Göta
10 IF Göta
70 Ebba Karlsson
IF Göta
10 IF Göta
86 Molly Lindén
IF Göta
10 IF Göta
109 Naffi Sarr Gueye
IF Göta
10 IF Göta
110 Nafissatou Sarr Gueye
IF Göta
10 IF Göta
127 Elina Åhser
IF Göta
10 IF Göta
143 Tuva Kjellgren
IFK Kristinehamn
10 IFK Kristinehamn
167 Elisa Östin
Karlskoga FIF
10 Karlskoga FIF
214 Julia Karlsson
Säffle FIK
10 Säffle FIK

Antal anmälda deltagare: 15

F10 Kula Vikt: 2,0kg

SB PB
9 Vera Eriksson
Filipstads IF
10 Filipstads IF
24 Nelly André
IF Göta
10 IF Göta
26 Erica Berglund
IF Göta
10 IF Göta
31 Dounia el Andaloussi
IF Göta
10 IF Göta
58 Ida Holmqvist
IF Göta
10 IF Göta
60 AnaÌs Isaksson
IF Göta
10 IF Göta
86 Molly Lindén
IF Göta
10 IF Göta
109 Naffi Sarr Gueye
IF Göta
10 IF Göta
110 Nafissatou Sarr Gueye
IF Göta
10 IF Göta
127 Elina Åhser
IF Göta
10 IF Göta
167 Elisa Östin
Karlskoga FIF
10 Karlskoga FIF
214 Julia Karlsson
Säffle FIK
10 Säffle FIK

Antal anmälda deltagare: 12

F9 60 m

SB PB
45 Eira Granevald
IF Göta
11 IF Göta
63 Signe Johannesson
IF Göta
11 IF Göta
71 Freja Karlsson
IF Göta
11 IF Göta
114 Sofia Stjernlöf
IF Göta
11 IF Göta 10.67
125 Josephine Wäseby
IF Göta
11 IF Göta 10.36 10.35
135 Litzia Andersson
IFK Kristinehamn
11 IFK Kristinehamn
182 Ellie Gustafsson
Kils AIK
11 Kils AIK 10.59
188 Emma Mathiasson
Kils AIK
11 Kils AIK 10.50
216 Elsa Leverström
Säffle FIK
11 Säffle FIK

Antal anmälda deltagare: 9

F9 200 m

SB PB
45 Eira Granevald
IF Göta
11 IF Göta
63 Signe Johannesson
IF Göta
11 IF Göta
68 Agnes Karlsson
IF Göta
11 IF Göta
114 Sofia Stjernlöf
IF Göta
11 IF Göta 42.96
125 Josephine Wäseby
IF Göta
11 IF Göta
182 Ellie Gustafsson
Kils AIK
11 Kils AIK
188 Emma Mathiasson
Kils AIK
11 Kils AIK
216 Elsa Leverström
Säffle FIK
11 Säffle FIK

Antal anmälda deltagare: 8

F9 Längd Hoppzon

SB PB
45 Eira Granevald
IF Göta
11 IF Göta
63 Signe Johannesson
IF Göta
11 IF Göta
68 Agnes Karlsson
IF Göta
11 IF Göta
71 Freja Karlsson
IF Göta
11 IF Göta
114 Sofia Stjernlöf
IF Göta
11 IF Göta
125 Josephine Wäseby
IF Göta
11 IF Göta 3.32 3.32
135 Litzia Andersson
IFK Kristinehamn
11 IFK Kristinehamn
182 Ellie Gustafsson
Kils AIK
11 Kils AIK
188 Emma Mathiasson
Kils AIK
11 Kils AIK
210 Clara Abelin
Säffle FIK
11 Säffle FIK
216 Elsa Leverström
Säffle FIK
11 Säffle FIK

Antal anmälda deltagare: 11

F9 Kula Vikt: 2,0kg

SB PB
63 Signe Johannesson
IF Göta
11 IF Göta
71 Freja Karlsson
IF Göta
11 IF Göta
114 Sofia Stjernlöf
IF Göta
11 IF Göta
125 Josephine Wäseby
IF Göta
11 IF Göta 5.18 5.18
182 Ellie Gustafsson
Kils AIK
11 Kils AIK
188 Emma Mathiasson
Kils AIK
11 Kils AIK
210 Clara Abelin
Säffle FIK
11 Säffle FIK
216 Elsa Leverström
Säffle FIK
11 Säffle FIK

Antal anmälda deltagare: 8

F8 60 m

SB PB
22 Alicia Andersson Lerman
IF Göta
12 IF Göta
34 Linnea Eng
IF Göta
12 IF Göta 11.42
35 Thelma Engberg
IF Göta
12 IF Göta
48 Evelina Grenholm
IF Göta
12 IF Göta 10.85 10.85
61 Ella Jern
IF Göta
12 IF Göta 12.12
89 Nellie Lückner
IF Göta
12 IF Göta
96 Signe Olofsson
IF Göta
13 IF Göta
177 Wilma Adler
Kils AIK
12 Kils AIK
198 Dagny Thörngren
Kils AIK
12 Kils AIK

Antal anmälda deltagare: 9

F8 200 m

SB PB
22 Alicia Andersson Lerman
IF Göta
12 IF Göta
34 Linnea Eng
IF Göta
12 IF Göta
48 Evelina Grenholm
IF Göta
12 IF Göta
61 Ella Jern
IF Göta
12 IF Göta
96 Signe Olofsson
IF Göta
13 IF Göta
177 Wilma Adler
Kils AIK
12 Kils AIK
198 Dagny Thörngren
Kils AIK
12 Kils AIK

Antal anmälda deltagare: 7

F8 Längd Hoppzon

SB PB
22 Alicia Andersson Lerman
IF Göta
12 IF Göta
34 Linnea Eng
IF Göta
12 IF Göta
35 Thelma Engberg
IF Göta
12 IF Göta
61 Ella Jern
IF Göta
12 IF Göta
89 Nellie Lückner
IF Göta
12 IF Göta
96 Signe Olofsson
IF Göta
13 IF Göta
177 Wilma Adler
Kils AIK
12 Kils AIK
179 Caroline Bönström
Kils AIK
12 Kils AIK
198 Dagny Thörngren
Kils AIK
12 Kils AIK

Antal anmälda deltagare: 9

F8 Kula Vikt: 2,0kg

SB PB
22 Alicia Andersson Lerman
IF Göta
12 IF Göta
34 Linnea Eng
IF Göta
12 IF Göta
61 Ella Jern
IF Göta
12 IF Göta
96 Signe Olofsson
IF Göta
13 IF Göta
177 Wilma Adler
Kils AIK
12 Kils AIK
179 Caroline Bönström
Kils AIK
12 Kils AIK
198 Dagny Thörngren
Kils AIK
12 Kils AIK

Antal anmälda deltagare: 7

Män 60 m

SB PB
32 Albin Enbacker
IF Göta
01 IF Göta 7.70 7.68
49 Gabriel Gunnarsson
IF Göta
01 IF Göta 7.11 6.99
51 Melker Gustavsson
IF Göta
00 IF Göta 7.10 7.09
119 Victor Thunström
IF Göta
00 IF Göta 7.61 7.47
157 Daniel Andersson
Istrums SK
91 Istrums SK 7.37
173 Henrik Nilsson
KFUM Arvika
79 KFUM Arvika 7.53
175 Tomas Eriksson
KFUM Örebro Friidrott
51 KFUM Örebro Friidrott

Antal anmälda deltagare: 7

Män 200 m

SB PB
32 Albin Enbacker
IF Göta
01 IF Göta 25.04
49 Gabriel Gunnarsson
IF Göta
01 IF Göta
119 Victor Thunström
IF Göta
00 IF Göta 24.66 24.64
130 Markus Ögren
IF Göta
98 IF Göta

Antal anmälda deltagare: 4

Män 800 m

SB PB
81 David Kjellén
IF Göta
95 IF Göta
93 Karl-Martin Nordling
IF Göta
77 IF Göta
103 Sören Persson
IF Göta
65 IF Göta 1:59.61
176 Lars Lundegård
KFUM Örebro Friidrott
65 KFUM Örebro Friidrott 2:23.00

Antal anmälda deltagare: 4

Män Höjd

SB PB
25 Markus Asplund
IF Göta
98 IF Göta 199 202
108 Arvid Ryberg
IF Göta
98 IF Göta
118 Simon Throgen
IF Göta
97 IF Göta 190 200

Antal anmälda deltagare: 3

Män Längd

SB PB
32 Albin Enbacker
IF Göta
01 IF Göta 5.43
38 Oskar Erixon
IF Göta
99 IF Göta 7.28
51 Melker Gustavsson
IF Göta
00 IF Göta 6.96 7.10
173 Henrik Nilsson
KFUM Arvika
79 KFUM Arvika

Antal anmälda deltagare: 4

P17 60 m

SB PB
150 Gabriel Ant Styffe
IFK Sunne
03 IFK Sunne 7.66
178 Alfred Bäckryd
Kils AIK
04 Kils AIK

Antal anmälda deltagare: 2

P17 200 m

SB PB
178 Alfred Bäckryd
Kils AIK
04 Kils AIK

Antal anmälda deltagare: 1

P17 800 m

SB PB
228 Noel Edvinsson
IF Göta
04 IF Göta 2:08.30
52 Jakob Hallgren
IF Göta
04 IF Göta
91 Daniel Moberg
IF Göta
04 IF Göta 2:20.00

Antal anmälda deltagare: 3

P17 Längd

SB PB
178 Alfred Bäckryd
Kils AIK
04 Kils AIK

Antal anmälda deltagare: 1

P15 200 m

SB PB
82 Bilal Larsen
IF Göta
05 IF Göta 28.26
168 Jonathan Aspetorp
KFUM Arvika
05 KFUM Arvika

Antal anmälda deltagare: 2

P15 800 m

SB PB
13 Isak Holmgård
Grava SK
05 Grava SK
82 Bilal Larsen
IF Göta
05 IF Göta 2:29.01

Antal anmälda deltagare: 2

P15 Längd

SB PB
82 Bilal Larsen
IF Göta
05 IF Göta 4.69
168 Jonathan Aspetorp
KFUM Arvika
05 KFUM Arvika 4.55
172 Albin Nauclér
KFUM Arvika
05 KFUM Arvika

Antal anmälda deltagare: 3

P15 Kula Vikt: 4,0kg

SB PB
82 Bilal Larsen
IF Göta
05 IF Göta 7.11

Antal anmälda deltagare: 1

P14 60 m

SB PB
18 Adam Al-Hag
IF Göta
06 IF Göta 8.26 8.26
29 Ali Dawood
IF Göta
06 IF Göta 7.84 7.84
66 David Jonhed
IF Göta
06 IF Göta 9.08 9.08
75 Rasmus Karlsson
IF Göta
06 IF Göta 8.61
174 Albin Nilsson Wikman
KFUM Arvika
06 KFUM Arvika 8.56 8.48
186 Anton Kamperin
Kils AIK
06 Kils AIK 8.48

Antal anmälda deltagare: 6

P14 200 m

SB PB
18 Adam Al-Hag
IF Göta
06 IF Göta
29 Ali Dawood
IF Göta
06 IF Göta 24.81 24.81
75 Rasmus Karlsson
IF Göta
06 IF Göta 28.31
174 Albin Nilsson Wikman
KFUM Arvika
06 KFUM Arvika 27.74

Antal anmälda deltagare: 4

P14 800 m

SB PB
18 Adam Al-Hag
IF Göta
06 IF Göta
29 Ali Dawood
IF Göta
06 IF Göta

Antal anmälda deltagare: 2

P14 Höjd

SB PB
174 Albin Nilsson Wikman
KFUM Arvika
06 KFUM Arvika 145 145

Antal anmälda deltagare: 1

P14 Längd

SB PB
66 David Jonhed
IF Göta
06 IF Göta
75 Rasmus Karlsson
IF Göta
06 IF Göta 4.94
201 Albin Westlund
Kils AIK
07 Kils AIK
219 Karl Westerlind
Säffle FIK
06 Säffle FIK

Antal anmälda deltagare: 4

P14 Kula Vikt: 4,0kg

SB PB
66 David Jonhed
IF Göta
06 IF Göta
201 Albin Westlund
Kils AIK
07 Kils AIK

Antal anmälda deltagare: 2

P13 60 m

SB PB
126 Jacob Åhman
IF Göta
07 IF Göta 8.89 8.89
170 Jensen King
KFUM Arvika
07 KFUM Arvika
201 Albin Westlund
Kils AIK
07 Kils AIK 8.64 8.64

Antal anmälda deltagare: 3

P13 200 m

SB PB
126 Jacob Åhman
IF Göta
07 IF Göta 28.21 28.21
170 Jensen King
KFUM Arvika
07 KFUM Arvika
201 Albin Westlund
Kils AIK
07 Kils AIK 28.37

Antal anmälda deltagare: 3

P13 800 m

SB PB
126 Jacob Åhman
IF Göta
07 IF Göta 2:22.00 2:22.00
201 Albin Westlund
Kils AIK
07 Kils AIK 2:45.65

Antal anmälda deltagare: 2

P13 Höjd

SB PB
170 Jensen King
KFUM Arvika
07 KFUM Arvika
201 Albin Westlund
Kils AIK
07 Kils AIK 155

Antal anmälda deltagare: 2

P13 Längd Hoppzon

SB PB
201 Albin Westlund
Kils AIK
07 Kils AIK 4.99

Antal anmälda deltagare: 1

P13 Kula Vikt: 3,0kg

SB PB
201 Albin Westlund
Kils AIK
07 Kils AIK 10.23

Antal anmälda deltagare: 1

P12 60 m

SB PB
2 Olof Tholén
Alingsås IF
08 Alingsås IF 9.01 9.01
65 Olle Johansson
IF Göta
08 IF Göta 8.71
84 Albin Lennhagen
IF Göta
08 IF Göta 8.86
159 Eric Nilsson Struck
Istrums SK
08 Istrums SK 7.95
166 Victor Skoglund
Karlskoga FIF
08 Karlskoga FIF
169 Sebastian Aspetorp
KFUM Arvika
08 KFUM Arvika
200 Ludvig Walan
Kils AIK
08 Kils AIK

Antal anmälda deltagare: 7

P12 200 m

SB PB
2 Olof Tholén
Alingsås IF
08 Alingsås IF 31.22 31.22
27 Lucas Björfelt
IF Göta
08 IF Göta 31.42
84 Albin Lennhagen
IF Göta
08 IF Göta 30.32
159 Eric Nilsson Struck
Istrums SK
08 Istrums SK 26.70
169 Sebastian Aspetorp
KFUM Arvika
08 KFUM Arvika
200 Ludvig Walan
Kils AIK
08 Kils AIK

Antal anmälda deltagare: 6

P12 800 m

SB PB
1 Nils Tholén
Alingsås IF
09 Alingsås IF
2 Olof Tholén
Alingsås IF
08 Alingsås IF 2:32.42 2:32.42
14 Joel Holmgård
Grava SK
08 Grava SK
27 Lucas Björfelt
IF Göta
08 IF Göta
84 Albin Lennhagen
IF Göta
08 IF Göta
200 Ludvig Walan
Kils AIK
08 Kils AIK

Antal anmälda deltagare: 6

P12 Höjd

SB PB
2 Olof Tholén
Alingsås IF
08 Alingsås IF 136 136
27 Lucas Björfelt
IF Göta
08 IF Göta
65 Olle Johansson
IF Göta
08 IF Göta
159 Eric Nilsson Struck
Istrums SK
08 Istrums SK
166 Victor Skoglund
Karlskoga FIF
08 Karlskoga FIF
200 Ludvig Walan
Kils AIK
08 Kils AIK

Antal anmälda deltagare: 6

P12 Längd Hoppzon

SB PB
2 Olof Tholén
Alingsås IF
08 Alingsås IF 4.44 4.44
19 Edvin Alenljung
IF Göta
08 IF Göta
27 Lucas Björfelt
IF Göta
08 IF Göta
39 Walter Fallandet Ågren
IF Göta
08 IF Göta
65 Olle Johansson
IF Göta
08 IF Göta
84 Albin Lennhagen
IF Göta
08 IF Göta
159 Eric Nilsson Struck
Istrums SK
08 Istrums SK
164 Oliwer Jalakas
Karlskoga FIF
08 Karlskoga FIF
166 Victor Skoglund
Karlskoga FIF
08 Karlskoga FIF
200 Ludvig Walan
Kils AIK
08 Kils AIK 3.03

Antal anmälda deltagare: 10

P12 Kula Vikt: 3,0kg

SB PB
2 Olof Tholén
Alingsås IF
08 Alingsås IF 6.83 6.83
159 Eric Nilsson Struck
Istrums SK
08 Istrums SK
164 Oliwer Jalakas
Karlskoga FIF
08 Karlskoga FIF
166 Victor Skoglund
Karlskoga FIF
08 Karlskoga FIF
200 Ludvig Walan
Kils AIK
08 Kils AIK
213 Elton Järpegård
Säffle FIK
08 Säffle FIK

Antal anmälda deltagare: 6

P11 60 m

SB PB
1 Nils Tholén
Alingsås IF
09 Alingsås IF 9.64 9.64
47 Isak Grenegård
IF Göta
09 IF Göta
54 William Hedström
IF Göta
09 IF Göta 9.86 9.86
62 Theo Jern
IF Göta
09 IF Göta 9.01
134 Antimo Andersson
IFK Kristinehamn
09 IFK Kristinehamn
144 Anton Pranjic
IFK Kristinehamn
09 IFK Kristinehamn 10.18 10.14
189 Isak Mathiasson
Kils AIK
09 Kils AIK 10.02
204 Felix Winslow
Kils AIK
09 Kils AIK

Antal anmälda deltagare: 8

P11 200 m

SB PB
1 Nils Tholén
Alingsås IF
09 Alingsås IF
28 Alfred Bäckman
IF Göta
09 IF Göta
54 William Hedström
IF Göta
09 IF Göta
62 Theo Jern
IF Göta
09 IF Göta 30.76
78 Gilbert Karlström
IF Göta
09 IF Göta
134 Antimo Andersson
IFK Kristinehamn
09 IFK Kristinehamn
189 Isak Mathiasson
Kils AIK
09 Kils AIK
204 Felix Winslow
Kils AIK
09 Kils AIK

Antal anmälda deltagare: 8

P11 Höjd

SB PB
1 Nils Tholén
Alingsås IF
09 Alingsås IF 111 111
62 Theo Jern
IF Göta
09 IF Göta
98 Liam Olsson
IF Göta
11 IF Göta
144 Anton Pranjic
IFK Kristinehamn
09 IFK Kristinehamn
189 Isak Mathiasson
Kils AIK
09 Kils AIK
199 Ebbe Thörngren
Kils AIK
09 Kils AIK

Antal anmälda deltagare: 6

P11 Längd Hoppzon

SB PB
1 Nils Tholén
Alingsås IF
09 Alingsås IF 3.15
28 Alfred Bäckman
IF Göta
09 IF Göta
47 Isak Grenegård
IF Göta
09 IF Göta
54 William Hedström
IF Göta
09 IF Göta
62 Theo Jern
IF Göta
09 IF Göta
78 Gilbert Karlström
IF Göta
09 IF Göta
134 Antimo Andersson
IFK Kristinehamn
09 IFK Kristinehamn
189 Isak Mathiasson
Kils AIK
09 Kils AIK
199 Ebbe Thörngren
Kils AIK
09 Kils AIK
204 Felix Winslow
Kils AIK
09 Kils AIK

Antal anmälda deltagare: 10

P11 Kula Vikt: 2,0kg

SB PB
1 Nils Tholén
Alingsås IF
09 Alingsås IF 5.73 5.73
47 Isak Grenegård
IF Göta
09 IF Göta
62 Theo Jern
IF Göta
09 IF Göta
112 Oliver Skarman
IF Göta
09 IF Göta 8.59 8.59
134 Antimo Andersson
IFK Kristinehamn
09 IFK Kristinehamn
144 Anton Pranjic
IFK Kristinehamn
09 IFK Kristinehamn
189 Isak Mathiasson
Kils AIK
09 Kils AIK

Antal anmälda deltagare: 7

P10 60 m

SB PB
40 Hugo Forssten
IF Göta
10 IF Göta
113 Max Souza Nilsson
IF Göta
10 IF Göta
120 Sven Wallmander
IF Göta
10 IF Göta
124 Karl Wålinder
IF Göta
10 IF Göta 9.46 9.46
137 Ville Bjuhr
IFK Kristinehamn
10 IFK Kristinehamn
139 Liam Cronesberry Nordling
IFK Kristinehamn
10 IFK Kristinehamn
141 Liam Jordskogen
IFK Kristinehamn
10 IFK Kristinehamn
146 Robin Skan
IFK Kristinehamn
10 IFK Kristinehamn
163 Ludwig Jalakas
Karlskoga FIF
10 Karlskoga FIF 9.99
194 Dylan Nordigårds
Kils AIK
10 Kils AIK 9.87

Antal anmälda deltagare: 10

P10 200 m

SB PB
20 Assar Andersson
IF Göta
10 IF Göta 36.51
40 Hugo Forssten
IF Göta
10 IF Göta
77 Birger Karlström
IF Göta
10 IF Göta
113 Max Souza Nilsson
IF Göta
10 IF Göta
120 Sven Wallmander
IF Göta
10 IF Göta
124 Karl Wålinder
IF Göta
10 IF Göta
137 Ville Bjuhr
IFK Kristinehamn
10 IFK Kristinehamn
146 Robin Skan
IFK Kristinehamn
10 IFK Kristinehamn
163 Ludwig Jalakas
Karlskoga FIF
10 Karlskoga FIF
194 Dylan Nordigårds
Kils AIK
10 Kils AIK

Antal anmälda deltagare: 10

P10 Längd Hoppzon

SB PB
20 Assar Andersson
IF Göta
10 IF Göta
40 Hugo Forssten
IF Göta
10 IF Göta
77 Birger Karlström
IF Göta
10 IF Göta
120 Sven Wallmander
IF Göta
10 IF Göta
124 Karl Wålinder
IF Göta
10 IF Göta 3.64 3.64
139 Liam Cronesberry Nordling
IFK Kristinehamn
10 IFK Kristinehamn
141 Liam Jordskogen
IFK Kristinehamn
10 IFK Kristinehamn
163 Ludwig Jalakas
Karlskoga FIF
10 Karlskoga FIF
194 Dylan Nordigårds
Kils AIK
10 Kils AIK

Antal anmälda deltagare: 9

P10 Kula Vikt: 2,0kg

SB PB
124 Karl Wålinder
IF Göta
10 IF Göta
137 Ville Bjuhr
IFK Kristinehamn
10 IFK Kristinehamn
139 Liam Cronesberry Nordling
IFK Kristinehamn
10 IFK Kristinehamn
141 Liam Jordskogen
IFK Kristinehamn
10 IFK Kristinehamn
146 Robin Skan
IFK Kristinehamn
10 IFK Kristinehamn
163 Ludwig Jalakas
Karlskoga FIF
10 Karlskoga FIF

Antal anmälda deltagare: 6

P9 60 m

SB PB
10 Anton Wigh-Dahlgren
Filipstads IF
11 Filipstads IF
226 Viktor Broström
IF Göta
11 IF Göta
43 Thor Frisk
IF Göta
11 IF Göta 11.34
50 Olle Gunnarsson
IF Göta
11 IF Göta 10.66
76 Valdemar Karlsson
IF Göta
11 IF Göta 9.97
97 Walter Olofsson
IF Göta
11 IF Göta
98 Liam Olsson
IF Göta
11 IF Göta 10.12
123 Ivar Wrange
IF Göta
11 IF Göta 10.23
190 Liam Mathiasson
Kils AIK
11 Kils AIK 10.89
195 Philip Noremalm
Kils AIK
11 Kils AIK

Antal anmälda deltagare: 10

P9 200 m

SB PB
10 Anton Wigh-Dahlgren
Filipstads IF
11 Filipstads IF
226 Viktor Broström
IF Göta
11 IF Göta
43 Thor Frisk
IF Göta
11 IF Göta 40.64
50 Olle Gunnarsson
IF Göta
11 IF Göta
76 Valdemar Karlsson
IF Göta
11 IF Göta 34.30
97 Walter Olofsson
IF Göta
11 IF Göta
98 Liam Olsson
IF Göta
11 IF Göta 34.88
123 Ivar Wrange
IF Göta
11 IF Göta 44.00
195 Philip Noremalm
Kils AIK
11 Kils AIK

Antal anmälda deltagare: 9

P9 Längd Hoppzon

SB PB
10 Anton Wigh-Dahlgren
Filipstads IF
11 Filipstads IF
226 Viktor Broström
IF Göta
11 IF Göta
43 Thor Frisk
IF Göta
11 IF Göta
50 Olle Gunnarsson
IF Göta
11 IF Göta
76 Valdemar Karlsson
IF Göta
11 IF Göta
97 Walter Olofsson
IF Göta
11 IF Göta
98 Liam Olsson
IF Göta
11 IF Göta
123 Ivar Wrange
IF Göta
11 IF Göta
190 Liam Mathiasson
Kils AIK
11 Kils AIK
195 Philip Noremalm
Kils AIK
11 Kils AIK

Antal anmälda deltagare: 10

P9 Kula Vikt: 2,0kg

SB PB
10 Anton Wigh-Dahlgren
Filipstads IF
11 Filipstads IF
226 Viktor Broström
IF Göta
11 IF Göta
43 Thor Frisk
IF Göta
11 IF Göta
76 Valdemar Karlsson
IF Göta
11 IF Göta
97 Walter Olofsson
IF Göta
11 IF Göta
98 Liam Olsson
IF Göta
11 IF Göta
123 Ivar Wrange
IF Göta
11 IF Göta
190 Liam Mathiasson
Kils AIK
11 Kils AIK
195 Philip Noremalm
Kils AIK
11 Kils AIK

Antal anmälda deltagare: 9

P8 60 m

SB PB
7 Love Eriksson
Filipstads IF
12 Filipstads IF
55 Hampus Holmgren
IF Göta
12 IF Göta 10.70 10.70
107 Valter Ruuth
IF Göta
12 IF Göta 10.73 10.73
111 Benjamin Skarman
IF Göta
12 IF Göta 11.55 11.55
192 Lucas Munter
Kils AIK
12 Kils AIK 11.73 11.73
193 Frej Myrefur
Kils AIK
12 Kils AIK 11.73 11.73

Antal anmälda deltagare: 6

P8 200 m

SB PB
7 Love Eriksson
Filipstads IF
12 Filipstads IF
55 Hampus Holmgren
IF Göta
12 IF Göta
107 Valter Ruuth
IF Göta
12 IF Göta
111 Benjamin Skarman
IF Göta
12 IF Göta 46.31
192 Lucas Munter
Kils AIK
12 Kils AIK 49.37
193 Frej Myrefur
Kils AIK
12 Kils AIK 43.52 43.52

Antal anmälda deltagare: 6

P8 Längd Hoppzon

SB PB
7 Love Eriksson
Filipstads IF
12 Filipstads IF
55 Hampus Holmgren
IF Göta
12 IF Göta 2.98 2.98
107 Valter Ruuth
IF Göta
12 IF Göta
111 Benjamin Skarman
IF Göta
12 IF Göta 2.68 2.68
192 Lucas Munter
Kils AIK
12 Kils AIK 2.41 2.41
193 Frej Myrefur
Kils AIK
12 Kils AIK 2.32 2.32

Antal anmälda deltagare: 6

P8 Kula Vikt: 2,0kg

SB PB
7 Love Eriksson
Filipstads IF
12 Filipstads IF
55 Hampus Holmgren
IF Göta
12 IF Göta 4.56 4.56
107 Valter Ruuth
IF Göta
12 IF Göta
111 Benjamin Skarman
IF Göta
12 IF Göta 4.03 4.03
192 Lucas Munter
Kils AIK
12 Kils AIK 3.18 3.18
193 Frej Myrefur
Kils AIK
12 Kils AIK 3.74 3.74

Antal anmälda deltagare: 6

Veteraner Kvinnor Viktkastning Vikt: 7,26kg

SB PB
155 Ann-Christin Olsson
IK Hakarpspojkarna
64 IK Hakarpspojkarna

Antal anmälda deltagare: 1

Totalt antal anmälda deltagare: 225

Totalt antal anmälda starter: 642