Startlista

Malmö Indoor Challenge
Atleticum, Malmö   2019-01-13

prova på F/P 7-9 år prova på 200m, längd, kula och stav

SB PB
2 Alve Wemmert
Bara FIK
12 Bara FIK
3 Love Wemmert
Bara FIK
11 Bara FIK
4 Ebba Wärn
Bara FIK
12 Bara FIK
5 Otto Wärn
Bara FIK
11 Bara FIK
60 Carl Ahlborn
IFK Helsingborg
11 IFK Helsingborg
67 Viktor Bildsten
IFK Helsingborg
12 IFK Helsingborg
70 Casper Bredberg
IFK Helsingborg
12 IFK Helsingborg
75 Ludwig Ekelöf
IFK Helsingborg
11 IFK Helsingborg
77 Hanna Eriksson
IFK Helsingborg
12 IFK Helsingborg
79 Stella Gräns
IFK Helsingborg
11 IFK Helsingborg
80 Engla Gustavsson
IFK Helsingborg
11 IFK Helsingborg
81 Linnea Halling
IFK Helsingborg
11 IFK Helsingborg
85 Ida Helgesson
IFK Helsingborg
11 IFK Helsingborg
87 Sigge Hoffert
IFK Helsingborg
11 IFK Helsingborg
101 Ella Malmberg
IFK Helsingborg
11 IFK Helsingborg
114 Arvid Sakeni
IFK Helsingborg
11 IFK Helsingborg
118 Christoffer Suorra Noel
IFK Helsingborg
12 IFK Helsingborg
123 Edith Uhlin
IFK Helsingborg
12 IFK Helsingborg
124 Elsa Valfridsson Ljunggren
IFK Helsingborg
12 IFK Helsingborg
164 Ebbe Fridström
Lomma FIK
11 Lomma FIK
166 Elsa Hammar
Lomma FIK
10 Lomma FIK
167 Elias Jarl
Lomma FIK
11 Lomma FIK
171 Hjalmar Möncke Almberg
Lomma FIK
11 Lomma FIK
172 Selma Möncke Almberg
Lomma FIK
11 Lomma FIK
174 Filippa Ottessen
Lomma FIK
10 Lomma FIK
185 Jakob Bengtsson
Malmö AI
11 Malmö AI
187 Sofie Berglund
Malmö AI
12 Malmö AI
240 Neo Johansson
Malmö AI
11 Malmö AI
245 Denise Kemi Rehnborg
Malmö AI
10 Malmö AI
253 Noah Lydén
Malmö AI
12 Malmö AI
255 Vincent Löfgren
Malmö AI
11 Malmö AI
257 Erik Mattsson
Malmö AI
12 Malmö AI
259 Lina Mirza
Malmö AI
11 Malmö AI
398 Isabelle Ronlan
Malmö AI
11 Malmö AI
397 Amelia Siorholm
Malmö AI
11 Malmö AI
297 Stella Tenne
Malmö AI
11 Malmö AI
303 Signe Vannestrand
Malmö AI
11 Malmö AI
334 Alma Lindberg
Ystads IF
10 Ystads IF
336 Iris Lindberg
Ystads IF
13 Ystads IF
347 Lotta Olsson
Ystads IF
11 Ystads IF
350 Carla Tönnesen
Ystads IF
10 Ystads IF
392 Clara Williams
Öresund FK
12 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 42

Kvinnor 400 m

SB PB
9 Annika Faager
Björnstorps IF
76 Björnstorps IF 1:00.05
12 Marie Olsson
Björnstorps IF
63 Björnstorps IF 1:14.80
96 Olivia Kempi
IFK Helsingborg
98 IFK Helsingborg
138 Sima Zahrai
IFK Lund
63 IFK Lund 1:20.43
156 Åsa Mohlin
IS Göta
87 IS Göta 1:01.09
343 Caroline Norrsand
Ystads IF
85 Ystads IF 1:05.00

Antal anmälda deltagare: 6

Kvinnor 1500 m

SB PB
13 Annika Rybäck
Björnstorps IF
61 Björnstorps IF
37 Anna Eriksmo
Heleneholms IF
78 Heleneholms IF
117 Florentina Stojakovic
IFK Helsingborg
74 IFK Helsingborg

Antal anmälda deltagare: 3

Kvinnor Höjd

SB PB
203 Helena Cronstedt
Malmö AI
01 Malmö AI
282 Angel Richmore
Malmö AI
01 Malmö AI

Antal anmälda deltagare: 2

Kvinnor Stav

SB PB
93 Gabriella Jönsson
IFK Helsingborg
01 IFK Helsingborg
94 Linnea Jönsson
IFK Helsingborg
99 IFK Helsingborg

Antal anmälda deltagare: 2

Kvinnor Längd

SB PB
181 Freja Andersdotter
Malmö AI
01 Malmö AI 5.83
267 Anja Olsson
Malmö AI
01 Malmö AI
270 Samantha Oware
Malmö AI
01 Malmö AI
349 Sofie Samuelsson
Ystads IF
01 Ystads IF

Antal anmälda deltagare: 4

Kvinnor Tresteg

SB PB
162 Katrine Holten Winther
Københavns IF (DEN)
89 Københavns IF (DEN)
349 Sofie Samuelsson
Ystads IF
01 Ystads IF

Antal anmälda deltagare: 2

Kvinnor Kula Vikt: 4,0kg

SB PB
48 Alicia Byström
Hässleholms AIS
01 Hässleholms AIS
282 Angel Richmore
Malmö AI
01 Malmö AI

Antal anmälda deltagare: 2

F17 400 m

SB PB
24 Linnea Haara
Eslövs AI
03 Eslövs AI
25 Tova Möllerström
Eslövs AI
03 Eslövs AI
293 Milla Svanberg
Malmö AI
03 Malmö AI 1:00.05
355 Cornelia Helgesson
Åhus FIK
02 Åhus FIK
360 Selma Jönsson
Åhus FIK
02 Åhus FIK 58.68
368 Filippa Svensson
Åhus FIK
03 Åhus FIK

Antal anmälda deltagare: 6

F17 Höjd

SB PB
72 Olivia Dittlau
IFK Helsingborg
03 IFK Helsingborg
108 Sofia Ovesson
IFK Helsingborg
02 IFK Helsingborg
296 Amanda Sörensson
Malmö AI
03 Malmö AI
316 Johanna Persson
Simrishamns AIF
03 Simrishamns AIF
348 Johanna Persson
Ystads IF
03 Ystads IF

Antal anmälda deltagare: 5

F17 Stav

SB PB
149 Matilda Honeth
IFK Växjö
02 IFK Växjö
151 Lova Nilsson
IFK Växjö
03 IFK Växjö
238 Celina Johannsen
Malmö AI
02 Malmö AI
246 Rebecka Krüeger
Malmö AI
03 Malmö AI

Antal anmälda deltagare: 4

F17 Längd

SB PB
98 Tilda Lilja
IFK Helsingborg
03 IFK Helsingborg
100 Anna Lukic
IFK Helsingborg
02 IFK Helsingborg
141 Betty Lecander
IFK Trelleborg
03 IFK Trelleborg 4.45
206 Hanna Didricksson
Malmö AI
02 Malmö AI
298 Joy Thulin
Malmö AI
03 Malmö AI
316 Johanna Persson
Simrishamns AIF
03 Simrishamns AIF
348 Johanna Persson
Ystads IF
03 Ystads IF
368 Filippa Svensson
Åhus FIK
03 Åhus FIK

Antal anmälda deltagare: 8

F17 Kula Vikt: 3,0kg

SB PB
22 Elin Ekelund
Eslövs AI
02 Eslövs AI
25 Tova Möllerström
Eslövs AI
03 Eslövs AI
137 Emilia Wamsler
IFK Lund
03 IFK Lund 11.40
143 Emilia Pai
IFK Trelleborg
02 IFK Trelleborg 6.98
146 Hedda Rosvall
IFK Trelleborg
02 IFK Trelleborg 7.47
206 Hanna Didricksson
Malmö AI
02 Malmö AI
279 Victoria Quainoo
Malmö AI
02 Malmö AI
364 Thea Löfman
Åhus FIK
03 Åhus FIK
372 Josefin Axelsson
Öresund FK
03 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 9

F15 200 m

SB PB
65 Emelie Bielecki
IFK Helsingborg
04 IFK Helsingborg
95 Matilda Karlsson
IFK Helsingborg
04 IFK Helsingborg
109 Juni Palm
IFK Helsingborg
04 IFK Helsingborg
161 Emilia Franzén
Klippans FK
04 Klippans FK 26.82 26.82
202 Elvira Collvin
Malmö AI
04 Malmö AI
241 Ella Jovanovic
Malmö AI
04 Malmö AI
243 Mollie Jönsson
Malmö AI
04 Malmö AI
256 Emilia Mandl
Malmö AI
04 Malmö AI 26.57
277 Jenjira Phayakhruea
Malmö AI
04 Malmö AI
305 Tilma Vreto
Malmö AI
04 Malmö AI
357 Elsa Hjelm
Åhus FIK
04 Åhus FIK 27.24
371 Alice Albien
Öresund FK
04 Öresund FK
382 Ines Kahrimanovic
Öresund FK
04 Öresund FK
387 Iza Mellberg
Öresund FK
04 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 14

F15 1000 m

SB PB
8 My Ekström
Björnstorps IF
04 Björnstorps IF 3:22.00
155 Johanna Hofvendahl
IS Göta
04 IS Göta 3:05.00
281 Una Rahic Ademovic
Malmö AI
04 Malmö AI 3:24.00
305 Tilma Vreto
Malmö AI
04 Malmö AI

Antal anmälda deltagare: 4

F15 Höjd

SB PB
65 Emelie Bielecki
IFK Helsingborg
04 IFK Helsingborg
202 Elvira Collvin
Malmö AI
04 Malmö AI

Antal anmälda deltagare: 2

F15 Stav

SB PB
56 Ronja Sjöstrand
Hässleholms AIS
04 Hässleholms AIS 270 270
202 Elvira Collvin
Malmö AI
04 Malmö AI
258 Mella Melander
Malmö AI
04 Malmö AI
269 Emmi Owald
Malmö AI
04 Malmö AI

Antal anmälda deltagare: 4

F15 Längd

SB PB
65 Emelie Bielecki
IFK Helsingborg
04 IFK Helsingborg
161 Emilia Franzén
Klippans FK
04 Klippans FK
241 Ella Jovanovic
Malmö AI
04 Malmö AI
387 Iza Mellberg
Öresund FK
04 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 4

F15 Tresteg

SB PB
241 Ella Jovanovic
Malmö AI
04 Malmö AI
243 Mollie Jönsson
Malmö AI
04 Malmö AI

Antal anmälda deltagare: 2

F15 Kula Vikt: 3,0kg

SB PB
65 Emelie Bielecki
IFK Helsingborg
04 IFK Helsingborg
95 Matilda Karlsson
IFK Helsingborg
04 IFK Helsingborg
113 Saga Redestam
IFK Helsingborg
04 IFK Helsingborg
256 Emilia Mandl
Malmö AI
04 Malmö AI
357 Elsa Hjelm
Åhus FIK
04 Åhus FIK
374 Ella Eklund
Öresund FK
04 Öresund FK
375 Tilde Grönwall
Öresund FK
04 Öresund FK
381 Julia Johansson
Öresund FK
04 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 8

F14 200 m

SB PB
54 Alicia Halldén
Hässleholms AIS
05 Hässleholms AIS
71 Alma Cederberg
IFK Helsingborg
05 IFK Helsingborg
116 Malou Spjut
IFK Helsingborg
05 IFK Helsingborg
150 Amanda Lennartsson
IFK Växjö
05 IFK Växjö
196 Mathilda Brodd Polsten
Malmö AI
05 Malmö AI
223 Alba Hansson
Malmö AI
05 Malmö AI
237 Olivia Jensfelt
Malmö AI
05 Malmö AI
242 Gabriela Jovovic
Malmö AI
05 Malmö AI
272 Celia Parmatow
Malmö AI
05 Malmö AI
287 Amanda Rönn
Malmö AI
05 Malmö AI
301 Ella Uddenäs
Malmö AI
05 Malmö AI
302 Elsa Van der Gugten
Malmö AI
05 Malmö AI
309 Ella Wolff
Malmö AI
05 Malmö AI 30.90 30.90
329 Ines Kippel
Ystads IF
05 Ystads IF

Antal anmälda deltagare: 14

F14 1000 m

SB PB
180 Liv Altarac
Malmö AI
05 Malmö AI

Antal anmälda deltagare: 1

F14 Höjd

SB PB
54 Alicia Halldén
Hässleholms AIS
05 Hässleholms AIS
57 Linnéa Säfström
Hässleholms AIS
05 Hässleholms AIS
102 Miranda Medin
IFK Helsingborg
05 IFK Helsingborg
242 Gabriela Jovovic
Malmö AI
05 Malmö AI
272 Celia Parmatow
Malmö AI
05 Malmö AI

Antal anmälda deltagare: 5

F14 Stav

SB PB
54 Alicia Halldén
Hässleholms AIS
05 Hässleholms AIS
239 Luna Johannsen
Malmö AI
05 Malmö AI
301 Ella Uddenäs
Malmö AI
05 Malmö AI 290

Antal anmälda deltagare: 3

F14 Längd

SB PB
54 Alicia Halldén
Hässleholms AIS
05 Hässleholms AIS
57 Linnéa Säfström
Hässleholms AIS
05 Hässleholms AIS
71 Alma Cederberg
IFK Helsingborg
05 IFK Helsingborg
102 Miranda Medin
IFK Helsingborg
05 IFK Helsingborg
116 Malou Spjut
IFK Helsingborg
05 IFK Helsingborg
142 Isabelle Lund
IFK Trelleborg
05 IFK Trelleborg 4.10 4.40
180 Liv Altarac
Malmö AI
05 Malmö AI
196 Mathilda Brodd Polsten
Malmö AI
05 Malmö AI
198 Filippa Carlsson
Malmö AI
05 Malmö AI
223 Alba Hansson
Malmö AI
05 Malmö AI
242 Gabriela Jovovic
Malmö AI
05 Malmö AI
272 Celia Parmatow
Malmö AI
05 Malmö AI
287 Amanda Rönn
Malmö AI
05 Malmö AI
302 Elsa Van der Gugten
Malmö AI
05 Malmö AI
329 Ines Kippel
Ystads IF
05 Ystads IF

Antal anmälda deltagare: 15

F14 Tresteg

SB PB
57 Linnéa Säfström
Hässleholms AIS
05 Hässleholms AIS
329 Ines Kippel
Ystads IF
05 Ystads IF

Antal anmälda deltagare: 2

F14 Kula Vikt: 3,0kg

SB PB
54 Alicia Halldén
Hässleholms AIS
05 Hässleholms AIS
142 Isabelle Lund
IFK Trelleborg
05 IFK Trelleborg 10.04 10.04
194 Nevena Brankovic
Malmö AI
05 Malmö AI
198 Filippa Carlsson
Malmö AI
05 Malmö AI
223 Alba Hansson
Malmö AI
05 Malmö AI
287 Amanda Rönn
Malmö AI
05 Malmö AI

Antal anmälda deltagare: 6

F13 200 m

SB PB
43 Emilia Malmlöf
Heleneholms IF
06 Heleneholms IF
62 Frida Andersson
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
63 Sara Andersson
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
103 Lovisa Nilsson
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
106 Maja Olofsson
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
119 Elin Thor
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
122 Annie Torkéll
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
135 Sophia Schüttert
IFK Lund
06 IFK Lund
193 Sara Blomkvist
Malmö AI
06 Malmö AI
211 Lisa Engdahl
Malmö AI
06 Malmö AI
213 Julia Englund
Malmö AI
06 Malmö AI
214 Linnea Englund
Malmö AI
06 Malmö AI
395 Pamela Olsson
Malmö AI
06 Malmö AI
271 Elise Parander
Malmö AI
06 Malmö AI
278 Elin Pihlström
Malmö AI
06 Malmö AI
307 Rebecca Wiberg
Malmö AI
06 Malmö AI
370 Anastasia Nilsson
Ängelholms IF
06 Ängelholms IF

Antal anmälda deltagare: 17

F13 800 m

SB PB
63 Sara Andersson
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
103 Lovisa Nilsson
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
122 Annie Torkéll
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
135 Sophia Schüttert
IFK Lund
06 IFK Lund
271 Elise Parander
Malmö AI
06 Malmö AI
318 Celine Aagaard
SK Graal
06 SK Graal
344 Linnea Odéhn
Ystads IF
06 Ystads IF
370 Anastasia Nilsson
Ängelholms IF
06 Ängelholms IF

Antal anmälda deltagare: 8

F13 Höjd

SB PB
40 Elin Jönsson
Heleneholms IF
06 Heleneholms IF
63 Sara Andersson
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
103 Lovisa Nilsson
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
135 Sophia Schüttert
IFK Lund
06 IFK Lund
395 Pamela Olsson
Malmö AI
06 Malmö AI
278 Elin Pihlström
Malmö AI
06 Malmö AI
307 Rebecca Wiberg
Malmö AI
06 Malmö AI
318 Celine Aagaard
SK Graal
06 SK Graal
351 Lina Ås
Ystads IF
06 Ystads IF

Antal anmälda deltagare: 9

F13 Stav

SB PB
63 Sara Andersson
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
103 Lovisa Nilsson
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
122 Annie Torkéll
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg

Antal anmälda deltagare: 3

F13 Längd Hoppzon

SB PB
62 Frida Andersson
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
63 Sara Andersson
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
106 Maja Olofsson
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
119 Elin Thor
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
122 Annie Torkéll
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
193 Sara Blomkvist
Malmö AI
06 Malmö AI
211 Lisa Engdahl
Malmö AI
06 Malmö AI
213 Julia Englund
Malmö AI
06 Malmö AI
214 Linnea Englund
Malmö AI
06 Malmö AI
395 Pamela Olsson
Malmö AI
06 Malmö AI
271 Elise Parander
Malmö AI
06 Malmö AI
278 Elin Pihlström
Malmö AI
06 Malmö AI
307 Rebecca Wiberg
Malmö AI
06 Malmö AI
318 Celine Aagaard
SK Graal
06 SK Graal
326 Alva Hägglund
Ystads IF
06 Ystads IF
330 Ebba Kleman
Ystads IF
06 Ystads IF

Antal anmälda deltagare: 16

F13 Tresteg Hoppzon

SB PB
43 Emilia Malmlöf
Heleneholms IF
06 Heleneholms IF
63 Sara Andersson
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
122 Annie Torkéll
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
318 Celine Aagaard
SK Graal
06 SK Graal
330 Ebba Kleman
Ystads IF
06 Ystads IF
344 Linnea Odéhn
Ystads IF
06 Ystads IF
351 Lina Ås
Ystads IF
06 Ystads IF

Antal anmälda deltagare: 7

F13 Kula Vikt: 2,0kg

SB PB
40 Elin Jönsson
Heleneholms IF
06 Heleneholms IF
43 Emilia Malmlöf
Heleneholms IF
06 Heleneholms IF
63 Sara Andersson
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
103 Lovisa Nilsson
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
119 Elin Thor
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
122 Annie Torkéll
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
307 Rebecca Wiberg
Malmö AI
06 Malmö AI
314 Majken Nilsson
Simrishamns AIF
06 Simrishamns AIF
330 Ebba Kleman
Ystads IF
06 Ystads IF
351 Lina Ås
Ystads IF
06 Ystads IF

Antal anmälda deltagare: 10

F12 200 m

SB PB
7 Freja Bjerström
Björnstorps IF
07 Björnstorps IF
30 Anna Jörgensen
Genarps IF
07 Genarps IF
35 Kajsa Bozaki Marcusdotter
Heleneholms IF
07 Heleneholms IF
38 Selma Ford
Heleneholms IF
07 Heleneholms IF
47 Ella Wesonius
Heleneholms IF
07 Heleneholms IF
136 Meja Wallering
IFK Lund
07 IFK Lund
157 Lova Nilsson
IS Göta
07 IS Göta
165 Bella Gisel
Lomma FIK
07 Lomma FIK
175 Tilde Pehrsson
Lomma FIK
07 Lomma FIK
197 Aina Buric
Malmö AI
07 Malmö AI
216 Saga Falck
Malmö AI
07 Malmö AI
233 Maja Ingvarsson
Malmö AI
07 Malmö AI
261 Ebba Mohlin
Malmö AI
07 Malmö AI
291 Saga Siorholm
Malmö AI
07 Malmö AI
292 Elvira Skouras
Malmö AI
07 Malmö AI
308 Moa Wirstedt
Malmö AI
07 Malmö AI
337 Isa Lindberg
Ystads IF
07 Ystads IF
339 Olivia Lindberg Tillander
Ystads IF
07 Ystads IF
341 Felicia Mårtensson
Ystads IF
07 Ystads IF

Antal anmälda deltagare: 19

F12 600 m

SB PB
7 Freja Bjerström
Björnstorps IF
07 Björnstorps IF 2:43.66
30 Anna Jörgensen
Genarps IF
07 Genarps IF
38 Selma Ford
Heleneholms IF
07 Heleneholms IF
49 Miranda Byström
Hässleholms AIS
07 Hässleholms AIS
59 Agnes Sandberg
Höörs IS
07 Höörs IS
157 Lova Nilsson
IS Göta
07 IS Göta 2:43.80
165 Bella Gisel
Lomma FIK
07 Lomma FIK
197 Aina Buric
Malmö AI
07 Malmö AI
230 Vilma Hjern
Malmö AI
07 Malmö AI
291 Saga Siorholm
Malmö AI
07 Malmö AI
339 Olivia Lindberg Tillander
Ystads IF
07 Ystads IF
346 Lilly Olsson
Ystads IF
07 Ystads IF

Antal anmälda deltagare: 12

F12 Höjd

SB PB
136 Meja Wallering
IFK Lund
07 IFK Lund
165 Bella Gisel
Lomma FIK
07 Lomma FIK
175 Tilde Pehrsson
Lomma FIK
07 Lomma FIK
230 Vilma Hjern
Malmö AI
07 Malmö AI
233 Maja Ingvarsson
Malmö AI
07 Malmö AI
252 Elsa Lundquist
Malmö AI
07 Malmö AI
261 Ebba Mohlin
Malmö AI
07 Malmö AI
285 Tilda Räftegård
Malmö AI
07 Malmö AI
292 Elvira Skouras
Malmö AI
07 Malmö AI
308 Moa Wirstedt
Malmö AI
07 Malmö AI
337 Isa Lindberg
Ystads IF
07 Ystads IF
339 Olivia Lindberg Tillander
Ystads IF
07 Ystads IF
341 Felicia Mårtensson
Ystads IF
07 Ystads IF
346 Lilly Olsson
Ystads IF
07 Ystads IF

Antal anmälda deltagare: 14

F12 Längd Hoppzon

SB PB
35 Kajsa Bozaki Marcusdotter
Heleneholms IF
07 Heleneholms IF
136 Meja Wallering
IFK Lund
07 IFK Lund
165 Bella Gisel
Lomma FIK
07 Lomma FIK
175 Tilde Pehrsson
Lomma FIK
07 Lomma FIK
216 Saga Falck
Malmö AI
07 Malmö AI
230 Vilma Hjern
Malmö AI
07 Malmö AI
232 Lykke Hülse
Malmö AI
07 Malmö AI
252 Elsa Lundquist
Malmö AI
07 Malmö AI
285 Tilda Räftegård
Malmö AI
07 Malmö AI
292 Elvira Skouras
Malmö AI
07 Malmö AI
337 Isa Lindberg
Ystads IF
07 Ystads IF
339 Olivia Lindberg Tillander
Ystads IF
07 Ystads IF
341 Felicia Mårtensson
Ystads IF
07 Ystads IF

Antal anmälda deltagare: 13

F12 Kula Vikt: 2,0kg

SB PB
35 Kajsa Bozaki Marcusdotter
Heleneholms IF
07 Heleneholms IF
47 Ella Wesonius
Heleneholms IF
07 Heleneholms IF
136 Meja Wallering
IFK Lund
07 IFK Lund
165 Bella Gisel
Lomma FIK
07 Lomma FIK
230 Vilma Hjern
Malmö AI
07 Malmö AI
233 Maja Ingvarsson
Malmö AI
07 Malmö AI
252 Elsa Lundquist
Malmö AI
07 Malmö AI
261 Ebba Mohlin
Malmö AI
07 Malmö AI
285 Tilda Räftegård
Malmö AI
07 Malmö AI
346 Lilly Olsson
Ystads IF
07 Ystads IF

Antal anmälda deltagare: 10

F11 200 m

SB PB
14 Elsa Almryd
Båstads GIF
08 Båstads GIF
15 Ellen Andersson
Båstads GIF
08 Båstads GIF
17 Clara Hemborg
Båstads GIF
08 Båstads GIF
19 Annie Krikström
Båstads GIF
08 Båstads GIF
74 Hedda Ejlertsson
IFK Helsingborg
08 IFK Helsingborg
89 Vega Jarl
IFK Helsingborg
08 IFK Helsingborg
192 Tilde Bladh
Malmö AI
08 Malmö AI
201 Irma Clemén
Malmö AI
08 Malmö AI
210 Ebba Elm
Malmö AI
08 Malmö AI
217 Emma Ferm
Malmö AI
08 Malmö AI
235 Binta Jammeh
Malmö AI
08 Malmö AI
283 Siri Rissler
Malmö AI
08 Malmö AI
286 Ebba Römbo
Malmö AI
08 Malmö AI
315 Rut Nilsson
Simrishamns AIF
08 Simrishamns AIF
317 Edith Thoor
Simrishamns AIF
08 Simrishamns AIF
320 Ellinore Andersson
Ystads IF
08 Ystads IF
325 Alice Hjalmarsson
Ystads IF
08 Ystads IF
335 Elin Lindberg
Ystads IF
08 Ystads IF
356 Elvira Helgesson
Åhus FIK
08 Åhus FIK

Antal anmälda deltagare: 19

F11 600 m

SB PB
15 Ellen Andersson
Båstads GIF
08 Båstads GIF
27 Moa Sjöström
Eslövs AI
08 Eslövs AI
74 Hedda Ejlertsson
IFK Helsingborg
08 IFK Helsingborg
89 Vega Jarl
IFK Helsingborg
08 IFK Helsingborg
210 Ebba Elm
Malmö AI
08 Malmö AI
217 Emma Ferm
Malmö AI
08 Malmö AI
235 Binta Jammeh
Malmö AI
08 Malmö AI
283 Siri Rissler
Malmö AI
08 Malmö AI
286 Ebba Römbo
Malmö AI
08 Malmö AI
315 Rut Nilsson
Simrishamns AIF
08 Simrishamns AIF
356 Elvira Helgesson
Åhus FIK
08 Åhus FIK

Antal anmälda deltagare: 11

F11 Höjd

SB PB
15 Ellen Andersson
Båstads GIF
08 Båstads GIF
17 Clara Hemborg
Båstads GIF
08 Båstads GIF
19 Annie Krikström
Båstads GIF
08 Båstads GIF
27 Moa Sjöström
Eslövs AI
08 Eslövs AI
74 Hedda Ejlertsson
IFK Helsingborg
08 IFK Helsingborg
89 Vega Jarl
IFK Helsingborg
08 IFK Helsingborg
201 Irma Clemén
Malmö AI
08 Malmö AI
210 Ebba Elm
Malmö AI
08 Malmö AI
320 Ellinore Andersson
Ystads IF
08 Ystads IF
325 Alice Hjalmarsson
Ystads IF
08 Ystads IF
331 Thea Kleman
Ystads IF
08 Ystads IF
335 Elin Lindberg
Ystads IF
08 Ystads IF
356 Elvira Helgesson
Åhus FIK
08 Åhus FIK
390 Alva Sandström
Öresund FK
08 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 14

F11 Längd Hoppzon

SB PB
14 Elsa Almryd
Båstads GIF
08 Båstads GIF
15 Ellen Andersson
Båstads GIF
08 Båstads GIF
17 Clara Hemborg
Båstads GIF
08 Båstads GIF
18 Maja Jönsson
Båstads GIF
08 Båstads GIF
19 Annie Krikström
Båstads GIF
08 Båstads GIF
20 Emmy Larsson
Båstads GIF
08 Båstads GIF
74 Hedda Ejlertsson
IFK Helsingborg
08 IFK Helsingborg
88 Selma Ivarsson
IFK Helsingborg
11 IFK Helsingborg
89 Vega Jarl
IFK Helsingborg
08 IFK Helsingborg
192 Tilde Bladh
Malmö AI
08 Malmö AI
201 Irma Clemén
Malmö AI
08 Malmö AI
235 Binta Jammeh
Malmö AI
08 Malmö AI
283 Siri Rissler
Malmö AI
08 Malmö AI
286 Ebba Römbo
Malmö AI
08 Malmö AI
315 Rut Nilsson
Simrishamns AIF
08 Simrishamns AIF
320 Ellinore Andersson
Ystads IF
08 Ystads IF
325 Alice Hjalmarsson
Ystads IF
08 Ystads IF
327 Ella Hägglund
Ystads IF
08 Ystads IF
331 Thea Kleman
Ystads IF
08 Ystads IF
335 Elin Lindberg
Ystads IF
08 Ystads IF
356 Elvira Helgesson
Åhus FIK
08 Åhus FIK
390 Alva Sandström
Öresund FK
08 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 22

F11 Kula Vikt: 2,0kg

SB PB
14 Elsa Almryd
Båstads GIF
08 Båstads GIF
15 Ellen Andersson
Båstads GIF
08 Båstads GIF
17 Clara Hemborg
Båstads GIF
08 Båstads GIF
18 Maja Jönsson
Båstads GIF
08 Båstads GIF
19 Annie Krikström
Båstads GIF
08 Båstads GIF
20 Emmy Larsson
Båstads GIF
08 Båstads GIF
74 Hedda Ejlertsson
IFK Helsingborg
08 IFK Helsingborg
89 Vega Jarl
IFK Helsingborg
08 IFK Helsingborg
315 Rut Nilsson
Simrishamns AIF
08 Simrishamns AIF
327 Ella Hägglund
Ystads IF
08 Ystads IF
331 Thea Kleman
Ystads IF
08 Ystads IF
356 Elvira Helgesson
Åhus FIK
08 Åhus FIK
390 Alva Sandström
Öresund FK
08 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 13

F10 200 m

SB PB
399 Julie Petersen
Heleneholms IF
09 Heleneholms IF
46 Ella Svensson
Heleneholms IF
09 Heleneholms IF
99 Alicia Lindström
IFK Helsingborg
09 IFK Helsingborg
115 Linnea Schell
IFK Helsingborg
09 IFK Helsingborg
159 Savanna Karström
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
160 Sienna Karström
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
186 Emma Berglund
Malmö AI
09 Malmö AI
234 Emma Jakobsson
Malmö AI
09 Malmö AI
263 Lova Nilsson
Malmö AI
09 Malmö AI
295 Amanda Söderlin
Malmö AI
09 Malmö AI
304 Elsa von Wowern
Malmö AI
09 Malmö AI
319 Alma Ravn
Sparta (DEN)
09 Sparta (DEN) 31.13 31.13
342 Olivia Mårtensson
Ystads IF
09 Ystads IF
391 Ida Wikberg
Öresund FK
09 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 14

F10 600 m

SB PB
99 Alicia Lindström
IFK Helsingborg
09 IFK Helsingborg
104 Emma Nordström
IFK Helsingborg
09 IFK Helsingborg
107 Molly Olsson Westergren
IFK Helsingborg
09 IFK Helsingborg
186 Emma Berglund
Malmö AI
09 Malmö AI
295 Amanda Söderlin
Malmö AI
09 Malmö AI
319 Alma Ravn
Sparta (DEN)
09 Sparta (DEN) 2:02.19 2:02.19

Antal anmälda deltagare: 6

F10 Höjd

SB PB
399 Julie Petersen
Heleneholms IF
09 Heleneholms IF
99 Alicia Lindström
IFK Helsingborg
09 IFK Helsingborg
107 Molly Olsson Westergren
IFK Helsingborg
09 IFK Helsingborg
111 Viktoria Pettersson Stephanovic
IFK Helsingborg
10 IFK Helsingborg
115 Linnea Schell
IFK Helsingborg
09 IFK Helsingborg
159 Savanna Karström
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
160 Sienna Karström
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
207 Matilde Ekman
Malmö AI
09 Malmö AI
234 Emma Jakobsson
Malmö AI
09 Malmö AI
263 Lova Nilsson
Malmö AI
09 Malmö AI
304 Elsa von Wowern
Malmö AI
09 Malmö AI
342 Olivia Mårtensson
Ystads IF
09 Ystads IF
391 Ida Wikberg
Öresund FK
09 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 13

F10 Längd Hoppzon

SB PB
1 Rebecka Bryland
Bara FIK
09 Bara FIK
399 Julie Petersen
Heleneholms IF
09 Heleneholms IF
46 Ella Svensson
Heleneholms IF
09 Heleneholms IF
99 Alicia Lindström
IFK Helsingborg
09 IFK Helsingborg
104 Emma Nordström
IFK Helsingborg
09 IFK Helsingborg
115 Linnea Schell
IFK Helsingborg
09 IFK Helsingborg
159 Savanna Karström
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
160 Sienna Karström
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
186 Emma Berglund
Malmö AI
09 Malmö AI
263 Lova Nilsson
Malmö AI
09 Malmö AI
268 Evelina Olsson
Malmö AI
09 Malmö AI
295 Amanda Söderlin
Malmö AI
09 Malmö AI
304 Elsa von Wowern
Malmö AI
09 Malmö AI
319 Alma Ravn
Sparta (DEN)
09 Sparta (DEN) 4.14 4.14
342 Olivia Mårtensson
Ystads IF
09 Ystads IF
391 Ida Wikberg
Öresund FK
09 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 16

F10 Kula Vikt: 2,0kg

SB PB
46 Ella Svensson
Heleneholms IF
09 Heleneholms IF
99 Alicia Lindström
IFK Helsingborg
09 IFK Helsingborg
107 Molly Olsson Westergren
IFK Helsingborg
09 IFK Helsingborg
115 Linnea Schell
IFK Helsingborg
09 IFK Helsingborg
159 Savanna Karström
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
160 Sienna Karström
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
234 Emma Jakobsson
Malmö AI
09 Malmö AI
304 Elsa von Wowern
Malmö AI
09 Malmö AI
391 Ida Wikberg
Öresund FK
09 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 9

F9 200 m

SB PB
39 Hedvig Götegård
Heleneholms IF
10 Heleneholms IF
61 Ellen Ander
IFK Helsingborg
10 IFK Helsingborg
66 Livia Bildsten
IFK Helsingborg
10 IFK Helsingborg
190 Sarah Berkani
Malmö AI
10 Malmö AI
209 Agnes Elm
Malmö AI
10 Malmö AI
231 Astrid Holmberg
Malmö AI
10 Malmö AI
245 Denise Kemi Rehnborg
Malmö AI
10 Malmö AI
299 Signe Tollgerdt
Malmö AI
10 Malmö AI
311 Maja Johansson
Simrishamns AIF
10 Simrishamns AIF
313 Ebba Levin
Simrishamns AIF
10 Simrishamns AIF
321 Melanie Andersson
Ystads IF
10 Ystads IF
388 Meya Olsson
Öresund FK
10 Öresund FK
393 Leah Wällersten
Öresund FK
10 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 13

F9 Längd Hoppzon

SB PB
39 Hedvig Götegård
Heleneholms IF
10 Heleneholms IF
61 Ellen Ander
IFK Helsingborg
10 IFK Helsingborg
66 Livia Bildsten
IFK Helsingborg
10 IFK Helsingborg
88 Selma Ivarsson
IFK Helsingborg
11 IFK Helsingborg
111 Viktoria Pettersson Stephanovic
IFK Helsingborg
10 IFK Helsingborg
120 Felicia Thor
IFK Helsingborg
10 IFK Helsingborg
190 Sarah Berkani
Malmö AI
10 Malmö AI
209 Agnes Elm
Malmö AI
10 Malmö AI
231 Astrid Holmberg
Malmö AI
10 Malmö AI 2.57
245 Denise Kemi Rehnborg
Malmö AI
10 Malmö AI
299 Signe Tollgerdt
Malmö AI
10 Malmö AI
311 Maja Johansson
Simrishamns AIF
10 Simrishamns AIF
313 Ebba Levin
Simrishamns AIF
10 Simrishamns AIF
321 Melanie Andersson
Ystads IF
10 Ystads IF
388 Meya Olsson
Öresund FK
10 Öresund FK
393 Leah Wällersten
Öresund FK
10 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 16

F9 Kula Vikt: 2,0kg

SB PB
39 Hedvig Götegård
Heleneholms IF
10 Heleneholms IF
61 Ellen Ander
IFK Helsingborg
10 IFK Helsingborg
66 Livia Bildsten
IFK Helsingborg
10 IFK Helsingborg
111 Viktoria Pettersson Stephanovic
IFK Helsingborg
10 IFK Helsingborg
120 Felicia Thor
IFK Helsingborg
10 IFK Helsingborg
190 Sarah Berkani
Malmö AI
10 Malmö AI
231 Astrid Holmberg
Malmö AI
10 Malmö AI 2.55
311 Maja Johansson
Simrishamns AIF
10 Simrishamns AIF
313 Ebba Levin
Simrishamns AIF
10 Simrishamns AIF
388 Meya Olsson
Öresund FK
10 Öresund FK
393 Leah Wällersten
Öresund FK
10 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 11

F8 200 m

SB PB
16 Maja Andersson
Båstads GIF
11 Båstads GIF
88 Selma Ivarsson
IFK Helsingborg
11 IFK Helsingborg
221 Maja Frieberg
Malmö AI
12 Malmö AI
353 Ebba Danarö
Åhus FIK
11 Åhus FIK
373 Moa Ekholm
Öresund FK
11 Öresund FK
377 Astrid Hansson
Öresund FK
12 Öresund FK
385 Olivia Krantz Elm
Öresund FK
11 Öresund FK
389 Freja Rosberg
Öresund FK
11 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 8

F8 Längd Hoppzon

SB PB
16 Maja Andersson
Båstads GIF
11 Båstads GIF
88 Selma Ivarsson
IFK Helsingborg
11 IFK Helsingborg
221 Maja Frieberg
Malmö AI
12 Malmö AI
353 Ebba Danarö
Åhus FIK
11 Åhus FIK
373 Moa Ekholm
Öresund FK
11 Öresund FK
377 Astrid Hansson
Öresund FK
12 Öresund FK
385 Olivia Krantz Elm
Öresund FK
11 Öresund FK
389 Freja Rosberg
Öresund FK
11 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 8

F8 Kula Vikt: 2,0kg

SB PB
16 Maja Andersson
Båstads GIF
11 Båstads GIF
221 Maja Frieberg
Malmö AI
12 Malmö AI
353 Ebba Danarö
Åhus FIK
11 Åhus FIK
373 Moa Ekholm
Öresund FK
11 Öresund FK
377 Astrid Hansson
Öresund FK
12 Öresund FK
385 Olivia Krantz Elm
Öresund FK
11 Öresund FK
389 Freja Rosberg
Öresund FK
11 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 7

Män 400 m

SB PB
152 Mike Bakker
IS Göta
74 IS Göta
154 Michael Hansson
IS Göta
96 IS Göta
322 Peter Bengtsson
Ystads IF
64 Ystads IF
384 Fredrik Krantz
Öresund FK
80 Öresund FK 1:00.67

Antal anmälda deltagare: 4

Män 1500 m

SB PB
10 Peter Hansson
Björnstorps IF
64 Björnstorps IF
11 David Hartman
Björnstorps IF
81 Björnstorps IF
58 Elliott Anderstedt
Höörs IS
01 Höörs IS
152 Mike Bakker
IS Göta
74 IS Göta
153 Lucas Brandt
IS Göta
97 IS Göta
402 Chris Daanen
IS Göta
59 IS Göta
323 Martin Edvardsson
Ystads IF
75 Ystads IF
328 Daniel Karlsson
Ystads IF
84 Ystads IF
354 Biniam Habtom
Åhus FIK
01 Åhus FIK
384 Fredrik Krantz
Öresund FK
80 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 10

Män Höjd

SB PB
218 Samuel Fransson
Malmö AI
00 Malmö AI
386 Andreas Leveau
Öresund FK
80 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 2

Män Stav

SB PB
182 Magnus Andersson
Malmö AI
45 Malmö AI
229 Magnus Herstedt
Malmö AI
98 Malmö AI 482

Antal anmälda deltagare: 2

Män Längd

SB PB
97 Linus Leveau
IFK Helsingborg
97 IFK Helsingborg
284 Max Rosquist-Larsson
Malmö AI
01 Malmö AI

Antal anmälda deltagare: 2

Män Tresteg

SB PB
284 Max Rosquist-Larsson
Malmö AI
01 Malmö AI

Antal anmälda deltagare: 1

P17 400 m

SB PB
31 Albin Lago
Genarps IF
03 Genarps IF
215 Isac Engman
Malmö AI
02 Malmö AI
264 Nils Nilsson Gott
Malmö AI
03 Malmö AI
273 Zacharias Parmatow
Malmö AI
03 Malmö AI
276 Melker Persson
Malmö AI
03 Malmö AI
367 Truls Månsson
Åhus FIK
02 Åhus FIK

Antal anmälda deltagare: 6

P17 Höjd

SB PB
273 Zacharias Parmatow
Malmö AI
03 Malmö AI
294 Adam Svensson
Malmö AI
03 Malmö AI

Antal anmälda deltagare: 2

P17 Stav

SB PB
148 Emil Carlsson
IFK Växjö
02 IFK Växjö

Antal anmälda deltagare: 1

P17 Längd

SB PB
23 Samuel Ekelund
Eslövs AI
03 Eslövs AI

Antal anmälda deltagare: 1

P17 Kula Vikt: 5,0kg

SB PB
227 Andreas Henriksson
Malmö AI
02 Malmö AI

Antal anmälda deltagare: 1

P15 200 m

SB PB
86 Sixten Hjalmarsson
IFK Helsingborg
04 IFK Helsingborg
92 Casper Jhansson
IFK Helsingborg
04 IFK Helsingborg
128 Christoffer Cimbritz
IFK Lund
04 IFK Lund
129 Erik Erlandsson
IFK Lund
04 IFK Lund
130 Isak Holgersson
IFK Lund
04 IFK Lund
140 Olle Holmberg
IFK Trelleborg
04 IFK Trelleborg
145 Joel Ring
IFK Trelleborg
04 IFK Trelleborg 26.97
359 William Jarnemo
Åhus FIK
04 Åhus FIK
363 Lukas Lindbladh
Åhus FIK
04 Åhus FIK

Antal anmälda deltagare: 9

P15 1000 m

SB PB
128 Christoffer Cimbritz
IFK Lund
04 IFK Lund
266 Love Offrell
Malmö AI
04 Malmö AI

Antal anmälda deltagare: 2

P15 Höjd

SB PB
176 Anton Rosslin
Lomma FIK
04 Lomma FIK
363 Lukas Lindbladh
Åhus FIK
04 Åhus FIK

Antal anmälda deltagare: 2

P15 Stav

SB PB
288 Emrah Salja
Malmö AI
04 Malmö AI

Antal anmälda deltagare: 1

P15 Längd

SB PB
86 Sixten Hjalmarsson
IFK Helsingborg
04 IFK Helsingborg
140 Olle Holmberg
IFK Trelleborg
04 IFK Trelleborg
144 Melvin Pai
IFK Trelleborg
04 IFK Trelleborg 4.77 4.77
178 Albin Adolfsson
Malmö AI
04 Malmö AI
359 William Jarnemo
Åhus FIK
04 Åhus FIK

Antal anmälda deltagare: 5

P15 Kula Vikt: 4,0kg

SB PB
92 Casper Jhansson
IFK Helsingborg
04 IFK Helsingborg
163 Fredrik Andersson
Lomma FIK
04 Lomma FIK
400 Isak Gunnarsson
Lomma FIK
04 Lomma FIK
176 Anton Rosslin
Lomma FIK
04 Lomma FIK
363 Lukas Lindbladh
Åhus FIK
04 Åhus FIK

Antal anmälda deltagare: 5

P14 200 m

SB PB
36 Gabriel Brycki
Heleneholms IF
05 Heleneholms IF
51 Nils Dalholm
Hässleholms AIS
05 Hässleholms AIS
55 William Lindqvist
Hässleholms AIS
05 Hässleholms AIS
133 Jeroen Persson
IFK Lund
05 IFK Lund 28.11
168 Noah Karlberg
Lomma FIK
05 Lomma FIK
189 Måns Bergström
Malmö AI
05 Malmö AI
199 Adrian Carlström Selimovic
Malmö AI
05 Malmö AI
200 isak Carlström Selimovic
Malmö AI
05 Malmö AI
226 Viktor Hedner
Malmö AI
05 Malmö AI
250 Morgan Lindstedt
Malmö AI
05 Malmö AI
260 Melvin Modess
Malmö AI
05 Malmö AI
324 Oliver Fehrlund Persson
Ystads IF
05 Ystads IF
340 Ludvig Månsson
Ystads IF
05 Ystads IF

Antal anmälda deltagare: 13

P14 1000 m

SB PB
33 Sander Petri Bere
Genarps IF
05 Genarps IF
42 Vincent Larsson
Heleneholms IF
05 Heleneholms IF
183 Marcus Asker
Malmö AI
05 Malmö AI
250 Morgan Lindstedt
Malmö AI
05 Malmö AI
324 Oliver Fehrlund Persson
Ystads IF
05 Ystads IF
369 Noah Krikström
Ängelholms IF
05 Ängelholms IF

Antal anmälda deltagare: 6

P14 Höjd

SB PB
51 Nils Dalholm
Hässleholms AIS
05 Hässleholms AIS
52 Algot Hallberg
Hässleholms AIS
05 Hässleholms AIS

Antal anmälda deltagare: 2

P14 Stav

SB PB
52 Algot Hallberg
Hässleholms AIS
05 Hässleholms AIS
361 Gustav Karlström
Åhus FIK
05 Åhus FIK

Antal anmälda deltagare: 2

P14 Längd

SB PB
51 Nils Dalholm
Hässleholms AIS
05 Hässleholms AIS
52 Algot Hallberg
Hässleholms AIS
05 Hässleholms AIS
55 William Lindqvist
Hässleholms AIS
05 Hässleholms AIS
147 Gavin Wastrell
IFK Trelleborg
05 IFK Trelleborg 4.08
168 Noah Karlberg
Lomma FIK
05 Lomma FIK
189 Måns Bergström
Malmö AI
05 Malmö AI
226 Viktor Hedner
Malmö AI
05 Malmö AI

Antal anmälda deltagare: 7

P14 Tresteg

SB PB
36 Gabriel Brycki
Heleneholms IF
05 Heleneholms IF
52 Algot Hallberg
Hässleholms AIS
05 Hässleholms AIS
324 Oliver Fehrlund Persson
Ystads IF
05 Ystads IF
340 Ludvig Månsson
Ystads IF
05 Ystads IF

Antal anmälda deltagare: 4

P14 Kula Vikt: 4,0kg

SB PB
36 Gabriel Brycki
Heleneholms IF
05 Heleneholms IF
51 Nils Dalholm
Hässleholms AIS
05 Hässleholms AIS
139 Casper Griphage
IFK Trelleborg
05 IFK Trelleborg 10.32 10.32
189 Måns Bergström
Malmö AI
05 Malmö AI
361 Gustav Karlström
Åhus FIK
05 Åhus FIK

Antal anmälda deltagare: 5

P13 200 m

SB PB
6 Melvin Bertilsson
Björnstorps IF
06 Björnstorps IF 33.89
34 Ville Svantesson
Genarps IF
06 Genarps IF
73 Vic Durontic
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
76 David Eriksson
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
82 Erik Hallqvist
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
83 Gabriel Hanfler
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
91 Zac Jellum Ling
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
125 Viktor Vartia
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
126 Adrian Welin
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
205 Teodor De Luca
Malmö AI
06 Malmö AI
219 Kalle Fridolf
Malmö AI
06 Malmö AI
236 Melker Jensfelt
Malmö AI
06 Malmö AI
262 Konrad Mölstad Katsler
Malmö AI
06 Malmö AI
300 William Trulsson
Malmö AI
06 Malmö AI
358 Isak Hjelm
Åhus FIK
06 Åhus FIK

Antal anmälda deltagare: 15

P13 800 m

SB PB
6 Melvin Bertilsson
Björnstorps IF
06 Björnstorps IF 2:43.03
26 Albin Sjöström
Eslövs AI
06 Eslövs AI
76 David Eriksson
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
82 Erik Hallqvist
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
83 Gabriel Hanfler
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
126 Adrian Welin
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
401 Luke Campbell
Malmö AI
06 Malmö AI
205 Teodor De Luca
Malmö AI
06 Malmö AI
219 Kalle Fridolf
Malmö AI
06 Malmö AI
289 Bruno Schultz
Malmö AI
06 Malmö AI
366 Mikel Månsson
Åhus FIK
07 Åhus FIK

Antal anmälda deltagare: 11

P13 Höjd

SB PB
83 Gabriel Hanfler
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
91 Zac Jellum Ling
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
126 Adrian Welin
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
262 Konrad Mölstad Katsler
Malmö AI
06 Malmö AI

Antal anmälda deltagare: 4

P13 Längd Hoppzon

SB PB
73 Vic Durontic
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
83 Gabriel Hanfler
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
91 Zac Jellum Ling
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
125 Viktor Vartia
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
126 Adrian Welin
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
205 Teodor De Luca
Malmö AI
06 Malmö AI
236 Melker Jensfelt
Malmö AI
06 Malmö AI
262 Konrad Mölstad Katsler
Malmö AI
06 Malmö AI
300 William Trulsson
Malmö AI
06 Malmö AI
358 Isak Hjelm
Åhus FIK
06 Åhus FIK

Antal anmälda deltagare: 10

P13 Kula Vikt: 3,0kg

SB PB
82 Erik Hallqvist
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
126 Adrian Welin
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
219 Kalle Fridolf
Malmö AI
06 Malmö AI
236 Melker Jensfelt
Malmö AI
06 Malmö AI
262 Konrad Mölstad Katsler
Malmö AI
06 Malmö AI
358 Isak Hjelm
Åhus FIK
06 Åhus FIK

Antal anmälda deltagare: 6

P12 200 m

SB PB
45 Eric Noghi
Heleneholms IF
07 Heleneholms IF
131 Edvin Malmström
IFK Lund
07 IFK Lund
132 Bram Persson
IFK Lund
07 IFK Lund 29.30
222 Finn Grindal
Malmö AI
07 Malmö AI
396 Olle Gustafson
Malmö AI
07 Malmö AI
224 Eric Hansson
Malmö AI
07 Malmö AI
265 Joel Norin
Malmö AI
07 Malmö AI
362 Filip Lindbladh
Åhus FIK
07 Åhus FIK

Antal anmälda deltagare: 8

P12 600 m

SB PB
131 Edvin Malmström
IFK Lund
07 IFK Lund
222 Finn Grindal
Malmö AI
07 Malmö AI

Antal anmälda deltagare: 2

P12 Höjd

SB PB
28 Fredrik Walemo
Eslövs AI
07 Eslövs AI
69 Tim Björk Schwabe
IFK Helsingborg
07 IFK Helsingborg
362 Filip Lindbladh
Åhus FIK
07 Åhus FIK
366 Mikel Månsson
Åhus FIK
07 Åhus FIK

Antal anmälda deltagare: 4

P12 Längd Hoppzon

SB PB
28 Fredrik Walemo
Eslövs AI
07 Eslövs AI
45 Eric Noghi
Heleneholms IF
07 Heleneholms IF
69 Tim Björk Schwabe
IFK Helsingborg
07 IFK Helsingborg
131 Edvin Malmström
IFK Lund
07 IFK Lund
222 Finn Grindal
Malmö AI
07 Malmö AI
396 Olle Gustafson
Malmö AI
07 Malmö AI
265 Joel Norin
Malmö AI
07 Malmö AI 4.36
366 Mikel Månsson
Åhus FIK
07 Åhus FIK

Antal anmälda deltagare: 8

P12 Tresteg Hoppzon

SB PB
362 Filip Lindbladh
Åhus FIK
07 Åhus FIK

Antal anmälda deltagare: 1

P12 Kula Vikt: 3,0kg

SB PB
69 Tim Björk Schwabe
IFK Helsingborg
07 IFK Helsingborg
396 Olle Gustafson
Malmö AI
07 Malmö AI
224 Eric Hansson
Malmö AI
07 Malmö AI
265 Joel Norin
Malmö AI
07 Malmö AI 6.94
362 Filip Lindbladh
Åhus FIK
07 Åhus FIK

Antal anmälda deltagare: 5

P11 200 m

SB PB
29 August Basse
Genarps IF
08 Genarps IF
32 Viktor Lönnblad
Genarps IF
08 Genarps IF
41 Johannes Karlsson
Heleneholms IF
08 Heleneholms IF
53 Ludvig Hallberg
Hässleholms AIS
08 Hässleholms AIS
84 Laurentin Hanfler
IFK Helsingborg
08 IFK Helsingborg
134 Christian Schüttert
IFK Lund
08 IFK Lund
169 Albin Liberg
Lomma FIK
08 Lomma FIK
184 Eldar Babic
Malmö AI
08 Malmö AI
249 Olle Lindberg
Malmö AI
08 Malmö AI
254 Theo Lydén
Malmö AI
08 Malmö AI
280 Nino Radosavljevic Kusljic
Malmö AI
08 Malmö AI
312 Melker Johansson
Simrishamns AIF
08 Simrishamns AIF
333 Svante Leufstedt
Ystads IF
08 Ystads IF

Antal anmälda deltagare: 13

P11 600 m

SB PB
84 Laurentin Hanfler
IFK Helsingborg
08 IFK Helsingborg
134 Christian Schüttert
IFK Lund
08 IFK Lund
169 Albin Liberg
Lomma FIK
08 Lomma FIK
184 Eldar Babic
Malmö AI
08 Malmö AI
312 Melker Johansson
Simrishamns AIF
08 Simrishamns AIF

Antal anmälda deltagare: 5

P11 Höjd

SB PB
41 Johannes Karlsson
Heleneholms IF
08 Heleneholms IF
53 Ludvig Hallberg
Hässleholms AIS
08 Hässleholms AIS
90 Elton Jellum Ling
IFK Helsingborg
08 IFK Helsingborg
134 Christian Schüttert
IFK Lund
08 IFK Lund
179 Julian af Ekenstam
Malmö AI
08 Malmö AI
244 Oskar Jönsson
Malmö AI
08 Malmö AI
249 Olle Lindberg
Malmö AI
08 Malmö AI
254 Theo Lydén
Malmö AI
08 Malmö AI
280 Nino Radosavljevic Kusljic
Malmö AI
08 Malmö AI

Antal anmälda deltagare: 9

P11 Längd Hoppzon

SB PB
29 August Basse
Genarps IF
08 Genarps IF
41 Johannes Karlsson
Heleneholms IF
08 Heleneholms IF
53 Ludvig Hallberg
Hässleholms AIS
08 Hässleholms AIS
84 Laurentin Hanfler
IFK Helsingborg
08 IFK Helsingborg
90 Elton Jellum Ling
IFK Helsingborg
08 IFK Helsingborg
134 Christian Schüttert
IFK Lund
08 IFK Lund
169 Albin Liberg
Lomma FIK
08 Lomma FIK
179 Julian af Ekenstam
Malmö AI
08 Malmö AI
184 Eldar Babic
Malmö AI
08 Malmö AI
188 Loke Bergström
Malmö AI
08 Malmö AI
244 Oskar Jönsson
Malmö AI
08 Malmö AI
251 Vilmer Lindström
Malmö AI
08 Malmö AI
280 Nino Radosavljevic Kusljic
Malmö AI
08 Malmö AI
312 Melker Johansson
Simrishamns AIF
08 Simrishamns AIF
333 Svante Leufstedt
Ystads IF
08 Ystads IF

Antal anmälda deltagare: 15

P11 Kula Vikt: 2,0kg

SB PB
41 Johannes Karlsson
Heleneholms IF
08 Heleneholms IF
53 Ludvig Hallberg
Hässleholms AIS
08 Hässleholms AIS
184 Eldar Babic
Malmö AI
08 Malmö AI
244 Oskar Jönsson
Malmö AI
08 Malmö AI
249 Olle Lindberg
Malmö AI
08 Malmö AI
251 Vilmer Lindström
Malmö AI
08 Malmö AI
254 Theo Lydén
Malmö AI
08 Malmö AI
333 Svante Leufstedt
Ystads IF
08 Ystads IF

Antal anmälda deltagare: 8

P10 200 m

SB PB
21 Allan Sterner
Båstads GIF
09 Båstads GIF
78 Noa Glennstål
IFK Helsingborg
09 IFK Helsingborg
105 Alvin Någård
IFK Helsingborg
09 IFK Helsingborg
110 Gabriel Papagianis
IFK Helsingborg
09 IFK Helsingborg
121 Alexandro Thorkéll
IFK Helsingborg
09 IFK Helsingborg
170 Theo Montelin
Lomma FIK
09 Lomma FIK
177 Hannes Svartberg
Lomma FIK
09 Lomma FIK
195 Uros Brankovic
Malmö AI
09 Malmö AI
212 Filip Englund
Malmö AI
09 Malmö AI
290 Knut Schultz
Malmö AI
09 Malmö AI
306 Tor Wall
Malmö AI
09 Malmö AI
310 Massimo Zia
Malmö AI
09 Malmö AI
379 Oscar Henriksson
Öresund FK
09 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 13

P10 600 m

SB PB
21 Allan Sterner
Båstads GIF
09 Båstads GIF
78 Noa Glennstål
IFK Helsingborg
09 IFK Helsingborg
105 Alvin Någård
IFK Helsingborg
09 IFK Helsingborg
110 Gabriel Papagianis
IFK Helsingborg
09 IFK Helsingborg
170 Theo Montelin
Lomma FIK
09 Lomma FIK
173 Erik Norén
Lomma FIK
09 Lomma FIK
195 Uros Brankovic
Malmö AI
09 Malmö AI
290 Knut Schultz
Malmö AI
09 Malmö AI
306 Tor Wall
Malmö AI
09 Malmö AI
338 Fabian Lindberg Tillander
Ystads IF
09 Ystads IF
352 Axel Danarö
Åhus FIK
09 Åhus FIK
379 Oscar Henriksson
Öresund FK
09 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 12

P10 Höjd

SB PB
21 Allan Sterner
Båstads GIF
09 Båstads GIF
105 Alvin Någård
IFK Helsingborg
09 IFK Helsingborg
121 Alexandro Thorkéll
IFK Helsingborg
09 IFK Helsingborg
173 Erik Norén
Lomma FIK
09 Lomma FIK
177 Hannes Svartberg
Lomma FIK
09 Lomma FIK
195 Uros Brankovic
Malmö AI
09 Malmö AI
208 Eddie Ekström
Malmö AI
11 Malmö AI
220 Ludvig Frieberg
Malmö AI
10 Malmö AI
228 Erik Herstedt
Malmö AI
10 Malmö AI
306 Tor Wall
Malmö AI
09 Malmö AI
394 Theo Wicknertz
Malmö AI
09 Malmö AI
332 Melker Leufstedt
Ystads IF
10 Ystads IF
338 Fabian Lindberg Tillander
Ystads IF
09 Ystads IF

Antal anmälda deltagare: 13

P10 Längd Hoppzon

SB PB
21 Allan Sterner
Båstads GIF
09 Båstads GIF
78 Noa Glennstål
IFK Helsingborg
09 IFK Helsingborg
105 Alvin Någård
IFK Helsingborg
09 IFK Helsingborg
121 Alexandro Thorkéll
IFK Helsingborg
09 IFK Helsingborg
127 Albin Anderberg
IFK Lund
09 IFK Lund
173 Erik Norén
Lomma FIK
09 Lomma FIK
177 Hannes Svartberg
Lomma FIK
09 Lomma FIK
195 Uros Brankovic
Malmö AI
09 Malmö AI
306 Tor Wall
Malmö AI
09 Malmö AI
394 Theo Wicknertz
Malmö AI
09 Malmö AI
338 Fabian Lindberg Tillander
Ystads IF
09 Ystads IF
352 Axel Danarö
Åhus FIK
09 Åhus FIK
379 Oscar Henriksson
Öresund FK
09 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 13

P10 Kula Vikt: 2,0kg

SB PB
21 Allan Sterner
Båstads GIF
09 Båstads GIF
68 Sam Björk Schwabe
IFK Helsingborg
09 IFK Helsingborg
78 Noa Glennstål
IFK Helsingborg
09 IFK Helsingborg
121 Alexandro Thorkéll
IFK Helsingborg
09 IFK Helsingborg
173 Erik Norén
Lomma FIK
09 Lomma FIK
177 Hannes Svartberg
Lomma FIK
09 Lomma FIK
195 Uros Brankovic
Malmö AI
09 Malmö AI
290 Knut Schultz
Malmö AI
09 Malmö AI
306 Tor Wall
Malmö AI
09 Malmö AI
394 Theo Wicknertz
Malmö AI
09 Malmö AI
310 Massimo Zia
Malmö AI
09 Malmö AI
338 Fabian Lindberg Tillander
Ystads IF
09 Ystads IF
352 Axel Danarö
Åhus FIK
09 Åhus FIK

Antal anmälda deltagare: 13

P9 200 m

SB PB
64 Leon Bernebring Melander
IFK Helsingborg
10 IFK Helsingborg
112 Vincent Pizdar Flaig
IFK Helsingborg
10 IFK Helsingborg
204 Samuel De Luca
Malmö AI
10 Malmö AI
220 Ludvig Frieberg
Malmö AI
10 Malmö AI
225 Love Hansson
Malmö AI
10 Malmö AI
228 Erik Herstedt
Malmö AI
10 Malmö AI
247 Harry Lager
Malmö AI
10 Malmö AI
332 Melker Leufstedt
Ystads IF
10 Ystads IF
345 Tiger Odéhn
Ystads IF
10 Ystads IF
380 Molle Hägglöf
Öresund FK
10 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 10

P9 Längd Hoppzon

SB PB
64 Leon Bernebring Melander
IFK Helsingborg
10 IFK Helsingborg
112 Vincent Pizdar Flaig
IFK Helsingborg
10 IFK Helsingborg
204 Samuel De Luca
Malmö AI
10 Malmö AI
220 Ludvig Frieberg
Malmö AI
10 Malmö AI
225 Love Hansson
Malmö AI
10 Malmö AI
228 Erik Herstedt
Malmö AI
10 Malmö AI
332 Melker Leufstedt
Ystads IF
10 Ystads IF
345 Tiger Odéhn
Ystads IF
10 Ystads IF
380 Molle Hägglöf
Öresund FK
10 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 9

P9 Kula Vikt: 2,0kg

SB PB
112 Vincent Pizdar Flaig
IFK Helsingborg
10 IFK Helsingborg
204 Samuel De Luca
Malmö AI
10 Malmö AI
220 Ludvig Frieberg
Malmö AI
10 Malmö AI
225 Love Hansson
Malmö AI
10 Malmö AI
228 Erik Herstedt
Malmö AI
10 Malmö AI
345 Tiger Odéhn
Ystads IF
10 Ystads IF
380 Molle Hägglöf
Öresund FK
10 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 7

P8 200 m

SB PB
208 Eddie Ekström
Malmö AI
11 Malmö AI
248 Pax Landor
Malmö AI
11 Malmö AI
365 Ander Månsson
Åhus FIK
11 Åhus FIK
376 Edvin Hafsäter
Öresund FK
11 Öresund FK
378 Benjamin Henriksson
Öresund FK
11 Öresund FK
383 Tage Karlström
Öresund FK
11 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 6

P8 Längd Hoppzon

SB PB
44 Valmar Malmlöf
Heleneholms IF
11 Heleneholms IF
208 Eddie Ekström
Malmö AI
11 Malmö AI
248 Pax Landor
Malmö AI
11 Malmö AI
365 Ander Månsson
Åhus FIK
11 Åhus FIK
376 Edvin Hafsäter
Öresund FK
11 Öresund FK
378 Benjamin Henriksson
Öresund FK
11 Öresund FK
383 Tage Karlström
Öresund FK
11 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 7

P8 Kula Vikt: 2,0kg

SB PB
44 Valmar Malmlöf
Heleneholms IF
11 Heleneholms IF
208 Eddie Ekström
Malmö AI
11 Malmö AI
248 Pax Landor
Malmö AI
11 Malmö AI
365 Ander Månsson
Åhus FIK
11 Åhus FIK
376 Edvin Hafsäter
Öresund FK
11 Öresund FK
378 Benjamin Henriksson
Öresund FK
11 Öresund FK
383 Tage Karlström
Öresund FK
11 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 7

Totalt antal anmälda deltagare: 397

Totalt antal anmälda starter: 846