Startlist

Kraftmätningen Bålsta
Gröna dalen IP, Bålsta   2019-06-06

Girls U16 800 m

SB PB
7 Louise Eliasson
04 2:05.00 2:05.00
114 Källa Kairenius
05
116 Thyra Kvarnström
04
96 Agnes Olsson
05
121 Tasa Scheele Bhatia
04
122 Hanna Schön
05
126 Louise Tilly
04
2 Lisa Appelqvist
Bromma IF
05 Bromma IF
4 Nora Bergared
Bromma IF
05 Bromma IF
8 Agnes Erlandsson
Bromma IF
06 Bromma IF
9 Jill Fredell
Bromma IF
04 Bromma IF
12 Matilda Halfwordson
Bromma IF
05 Bromma IF 2:46.15 2:45.15
15 Vera Lindblad
Bromma IF
04 Bromma IF 2:44.82
17 Ophelia Viirman
Bromma IF
05 Bromma IF
20 Nike Agerfjord
Bålsta IK
05 Bålsta IK
22 Molllie Gavin
Bålsta IK
05 Bålsta IK
35 Latifa Afra
IF Göta
05 IF Göta 2:23.00
36 Linnéa Carlsson
IF Göta
04 IF Göta 2:35.00
40 Hannah Hedström
IF Göta
06 IF Göta 2:29.00 2:29.00
41 Ella Holmqvist
IF Göta
05 IF Göta 2:32.00 2:25.00
42 Irma Jonhed
IF Göta
05 IF Göta 2:45.00
54 Tyra Cedrenius Tunander
IFK Lidingö
04 IFK Lidingö 2:44.00
61 Tyra Hedin
IFK Lidingö
05 IFK Lidingö 2:33.67
63 Ingrid Kirstein
IFK Lidingö
05 IFK Lidingö 2:25.62 2:25.62
66 Mellanie Neudinger Nellmar
IFK Lidingö
05 IFK Lidingö 2:46.10
67 Estelle Strand
IFK Lidingö
04 IFK Lidingö 2:28.95
76 Elin Jakobsson
KFUM Örebro
05 KFUM Örebro
77 Tuwa Karlsson
KFUM Örebro
05 KFUM Örebro
86 Emma Carlsson
Turebergs FK, Lag 1
05 Turebergs FK, Lag 1
91 Lorena Guzman
Turebergs FK, Lag 1
04 Turebergs FK, Lag 1
94 Lara Johnsson
Turebergs FK, Lag 1
05 Turebergs FK, Lag 1
98 Elin Snis
Turebergs FK, Lag 1
04 Turebergs FK, Lag 1
99 Anna Strunke
Turebergs FK, Lag 1
05 Turebergs FK, Lag 1
110 Rut Grufman
Täby IS, Lag 1
06 Täby IS, Lag 1
111 Evelina Hamos
Täby IS, Lag 1
05 Täby IS, Lag 1
113 Ellen Jernhall
Täby IS, Lag 1
05 Täby IS, Lag 1
115 Philippa Kastberg
Täby IS, Lag 1
05 Täby IS, Lag 1
124 Ebba Sjöström
Täby IS, Lag 1
05 Täby IS, Lag 1
128 Sara Winberg
Täby IS, Lag 1
04 Täby IS, Lag 1 2:38.09
109 Chloe Gillard
Täby IS, Lag 2
05 Täby IS, Lag 2
112 Emilia Hermansson
Täby IS, Lag 2
06 Täby IS, Lag 2
120 Vera Rietz
Täby IS, Lag 2
05 Täby IS, Lag 2
132 Tindra Dahlberg
Upsala IF
05 Upsala IF 2:29.00
133 Filippa Eklund
Upsala IF
05 Upsala IF
139 Ida Knutsson
Upsala IF
04 Upsala IF
144 Kajsa Wibling
Upsala IF
04 Upsala IF 2:53.00
148 Celina Andersson
Västerås FK
05 Västerås FK 2:42.00
153 Ebba Hedin
Västerås FK
04 Västerås FK
155 Hanna Lahti
Västerås FK
05 Västerås FK

Number of registered participants: 49

Girls U16 80m Hurdles Height: 76.2cm

SB PB
58 Anja Egnell
05
7 Louise Eliasson
04
114 Källa Kairenius
05
121 Tasa Scheele Bhatia
04
126 Louise Tilly
04
162 Tyra Tjulander
04
2 Lisa Appelqvist
Bromma IF
05 Bromma IF
8 Agnes Erlandsson
Bromma IF
06 Bromma IF
9 Jill Fredell
Bromma IF
04 Bromma IF
12 Matilda Halfwordson
Bromma IF
05 Bromma IF
14 Susanne Lesage
Bromma IF
05 Bromma IF
15 Vera Lindblad
Bromma IF
04 Bromma IF
17 Ophelia Viirman
Bromma IF
05 Bromma IF
20 Nike Agerfjord
Bålsta IK
05 Bålsta IK
21 Willma Fjäll
Bålsta IK
05 Bålsta IK
22 Molllie Gavin
Bålsta IK
05 Bålsta IK
35 Latifa Afra
IF Göta
05 IF Göta 13.60
39 Agnes Friberg
IF Göta
05 IF Göta 11.22
41 Ella Holmqvist
IF Göta
05 IF Göta
42 Irma Jonhed
IF Göta
05 IF Göta 12.80
46 Märta Larsson
IF Göta
05 IF Göta
47 Klara Lindholm
IF Göta
04 IF Göta
54 Tyra Cedrenius Tunander
IFK Lidingö
04 IFK Lidingö
55 Edda Chin Nygårds
IFK Lidingö
04 IFK Lidingö
61 Tyra Hedin
IFK Lidingö
05 IFK Lidingö
65 Alice Lindgren
IFK Lidingö
05 IFK Lidingö 12.56 12.56
66 Mellanie Neudinger Nellmar
IFK Lidingö
05 IFK Lidingö 13.44
70 Ebba Asp
KFUM Örebro
04 KFUM Örebro
86 Emma Carlsson
Turebergs FK, Lag 1
05 Turebergs FK, Lag 1
91 Lorena Guzman
Turebergs FK, Lag 1
04 Turebergs FK, Lag 1
92 Ayla Hallberg Hossain
Turebergs FK, Lag 1
06 Turebergs FK, Lag 1
94 Lara Johnsson
Turebergs FK, Lag 1
05 Turebergs FK, Lag 1
98 Elin Snis
Turebergs FK, Lag 1
04 Turebergs FK, Lag 1
99 Anna Strunke
Turebergs FK, Lag 1
05 Turebergs FK, Lag 1
110 Rut Grufman
Täby IS, Lag 1
06 Täby IS, Lag 1
111 Evelina Hamos
Täby IS, Lag 1
05 Täby IS, Lag 1
113 Ellen Jernhall
Täby IS, Lag 1
05 Täby IS, Lag 1
115 Philippa Kastberg
Täby IS, Lag 1
05 Täby IS, Lag 1
124 Ebba Sjöström
Täby IS, Lag 1
05 Täby IS, Lag 1
127 Sofie Ugglas
Täby IS, Lag 1
04 Täby IS, Lag 1
128 Sara Winberg
Täby IS, Lag 1
04 Täby IS, Lag 1 12.09
109 Chloe Gillard
Täby IS, Lag 2
05 Täby IS, Lag 2
112 Emilia Hermansson
Täby IS, Lag 2
06 Täby IS, Lag 2
120 Vera Rietz
Täby IS, Lag 2
05 Täby IS, Lag 2
131 Maya Bergström Weekes
Upsala IF
05 Upsala IF
133 Filippa Eklund
Upsala IF
05 Upsala IF
141 Alva Nordvarg
Upsala IF
04 Upsala IF
142 Clara Spangenberg
Upsala IF
04 Upsala IF
145 Meja Wolwan
Upsala IF
05 Upsala IF
152 Sofia Hasler
Västerås FK
05 Västerås FK
155 Hanna Lahti
Västerås FK
05 Västerås FK
161 Vilma Söderlund
Västerås FK
05 Västerås FK

Number of registered participants: 52

Girls U16 High Jump

SB PB
88 Linda Edberg
04
58 Anja Egnell
05
7 Louise Eliasson
04
114 Källa Kairenius
05
121 Tasa Scheele Bhatia
04
126 Louise Tilly
04
2 Lisa Appelqvist
Bromma IF
05 Bromma IF
4 Nora Bergared
Bromma IF
05 Bromma IF
8 Agnes Erlandsson
Bromma IF
06 Bromma IF
9 Jill Fredell
Bromma IF
04 Bromma IF
12 Matilda Halfwordson
Bromma IF
05 Bromma IF
14 Susanne Lesage
Bromma IF
05 Bromma IF
15 Vera Lindblad
Bromma IF
04 Bromma IF
17 Ophelia Viirman
Bromma IF
05 Bromma IF
21 Willma Fjäll
Bålsta IK
05 Bålsta IK
22 Molllie Gavin
Bålsta IK
05 Bålsta IK
24 Emilie Hammarqvist
Bålsta IK
06 Bålsta IK
35 Latifa Afra
IF Göta
05 IF Göta
42 Irma Jonhed
IF Göta
05 IF Göta
46 Märta Larsson
IF Göta
05 IF Göta
47 Klara Lindholm
IF Göta
04 IF Göta
54 Tyra Cedrenius Tunander
IFK Lidingö
04 IFK Lidingö
55 Edda Chin Nygårds
IFK Lidingö
04 IFK Lidingö
61 Tyra Hedin
IFK Lidingö
05 IFK Lidingö
63 Ingrid Kirstein
IFK Lidingö
05 IFK Lidingö
65 Alice Lindgren
IFK Lidingö
05 IFK Lidingö
66 Mellanie Neudinger Nellmar
IFK Lidingö
05 IFK Lidingö
70 Ebba Asp
KFUM Örebro
04 KFUM Örebro
76 Elin Jakobsson
KFUM Örebro
05 KFUM Örebro
91 Lorena Guzman
Turebergs FK, Lag 1
04 Turebergs FK, Lag 1
92 Ayla Hallberg Hossain
Turebergs FK, Lag 1
06 Turebergs FK, Lag 1
94 Lara Johnsson
Turebergs FK, Lag 1
05 Turebergs FK, Lag 1
98 Elin Snis
Turebergs FK, Lag 1
04 Turebergs FK, Lag 1
99 Anna Strunke
Turebergs FK, Lag 1
05 Turebergs FK, Lag 1
110 Rut Grufman
Täby IS, Lag 1
06 Täby IS, Lag 1
111 Evelina Hamos
Täby IS, Lag 1
05 Täby IS, Lag 1
113 Ellen Jernhall
Täby IS, Lag 1
05 Täby IS, Lag 1
115 Philippa Kastberg
Täby IS, Lag 1
05 Täby IS, Lag 1
124 Ebba Sjöström
Täby IS, Lag 1
05 Täby IS, Lag 1
128 Sara Winberg
Täby IS, Lag 1
04 Täby IS, Lag 1
109 Chloe Gillard
Täby IS, Lag 2
05 Täby IS, Lag 2
112 Emilia Hermansson
Täby IS, Lag 2
06 Täby IS, Lag 2
120 Vera Rietz
Täby IS, Lag 2
05 Täby IS, Lag 2
131 Maya Bergström Weekes
Upsala IF
05 Upsala IF
132 Tindra Dahlberg
Upsala IF
05 Upsala IF
133 Filippa Eklund
Upsala IF
05 Upsala IF
141 Alva Nordvarg
Upsala IF
04 Upsala IF
145 Meja Wolwan
Upsala IF
05 Upsala IF
148 Celina Andersson
Västerås FK
05 Västerås FK
152 Sofia Hasler
Västerås FK
05 Västerås FK
158 Elin Rörbom
Västerås FK
04 Västerås FK
161 Vilma Söderlund
Västerås FK
05 Västerås FK

Number of registered participants: 52

Girls U16 Long Jump

SB PB
88 Linda Edberg
04
58 Anja Egnell
05
114 Källa Kairenius
05
116 Thyra Kvarnström
04
96 Agnes Olsson
05
121 Tasa Scheele Bhatia
04
122 Hanna Schön
05
126 Louise Tilly
04
2 Lisa Appelqvist
Bromma IF
05 Bromma IF
4 Nora Bergared
Bromma IF
05 Bromma IF
8 Agnes Erlandsson
Bromma IF
06 Bromma IF
9 Jill Fredell
Bromma IF
04 Bromma IF
12 Matilda Halfwordson
Bromma IF
05 Bromma IF
14 Susanne Lesage
Bromma IF
05 Bromma IF
15 Vera Lindblad
Bromma IF
04 Bromma IF
17 Ophelia Viirman
Bromma IF
05 Bromma IF
20 Nike Agerfjord
Bålsta IK
05 Bålsta IK
21 Willma Fjäll
Bålsta IK
05 Bålsta IK
24 Emilie Hammarqvist
Bålsta IK
06 Bålsta IK
35 Latifa Afra
IF Göta
05 IF Göta
36 Linnéa Carlsson
IF Göta
04 IF Göta
39 Agnes Friberg
IF Göta
05 IF Göta
40 Hannah Hedström
IF Göta
06 IF Göta
41 Ella Holmqvist
IF Göta
05 IF Göta
46 Märta Larsson
IF Göta
05 IF Göta
54 Tyra Cedrenius Tunander
IFK Lidingö
04 IFK Lidingö
55 Edda Chin Nygårds
IFK Lidingö
04 IFK Lidingö
61 Tyra Hedin
IFK Lidingö
05 IFK Lidingö
65 Alice Lindgren
IFK Lidingö
05 IFK Lidingö
66 Mellanie Neudinger Nellmar
IFK Lidingö
05 IFK Lidingö
70 Ebba Asp
KFUM Örebro
04 KFUM Örebro
71 Tilda Bernhult
KFUM Örebro
04 KFUM Örebro
76 Elin Jakobsson
KFUM Örebro
05 KFUM Örebro
77 Tuwa Karlsson
KFUM Örebro
05 KFUM Örebro
78 Alva Nilsson
KFUM Örebro
04 KFUM Örebro
83 Emilia Öster
KFUM Örebro
05 KFUM Örebro
86 Emma Carlsson
Turebergs FK, Lag 1
05 Turebergs FK, Lag 1
92 Ayla Hallberg Hossain
Turebergs FK, Lag 1
06 Turebergs FK, Lag 1
94 Lara Johnsson
Turebergs FK, Lag 1
05 Turebergs FK, Lag 1
98 Elin Snis
Turebergs FK, Lag 1
04 Turebergs FK, Lag 1
99 Anna Strunke
Turebergs FK, Lag 1
05 Turebergs FK, Lag 1
110 Rut Grufman
Täby IS, Lag 1
06 Täby IS, Lag 1
111 Evelina Hamos
Täby IS, Lag 1
05 Täby IS, Lag 1
113 Ellen Jernhall
Täby IS, Lag 1
05 Täby IS, Lag 1
115 Philippa Kastberg
Täby IS, Lag 1
05 Täby IS, Lag 1
124 Ebba Sjöström
Täby IS, Lag 1
05 Täby IS, Lag 1
127 Sofie Ugglas
Täby IS, Lag 1
04 Täby IS, Lag 1
128 Sara Winberg
Täby IS, Lag 1
04 Täby IS, Lag 1
109 Chloe Gillard
Täby IS, Lag 2
05 Täby IS, Lag 2
112 Emilia Hermansson
Täby IS, Lag 2
06 Täby IS, Lag 2
120 Vera Rietz
Täby IS, Lag 2
05 Täby IS, Lag 2
131 Maya Bergström Weekes
Upsala IF
05 Upsala IF
133 Filippa Eklund
Upsala IF
05 Upsala IF
141 Alva Nordvarg
Upsala IF
04 Upsala IF
145 Meja Wolwan
Upsala IF
05 Upsala IF
152 Sofia Hasler
Västerås FK
05 Västerås FK
153 Ebba Hedin
Västerås FK
04 Västerås FK
155 Hanna Lahti
Västerås FK
05 Västerås FK
161 Vilma Söderlund
Västerås FK
05 Västerås FK

Number of registered participants: 59

Girls U16 Shot Put Weight: 3.0kg

SB PB
58 Anja Egnell
05
7 Louise Eliasson
04
114 Källa Kairenius
05
116 Thyra Kvarnström
04
121 Tasa Scheele Bhatia
04
122 Hanna Schön
05
126 Louise Tilly
04
2 Lisa Appelqvist
Bromma IF
05 Bromma IF
4 Nora Bergared
Bromma IF
05 Bromma IF
8 Agnes Erlandsson
Bromma IF
06 Bromma IF
9 Jill Fredell
Bromma IF
04 Bromma IF
12 Matilda Halfwordson
Bromma IF
05 Bromma IF
14 Susanne Lesage
Bromma IF
05 Bromma IF
15 Vera Lindblad
Bromma IF
04 Bromma IF
17 Ophelia Viirman
Bromma IF
05 Bromma IF
21 Willma Fjäll
Bålsta IK
05 Bålsta IK
22 Molllie Gavin
Bålsta IK
05 Bålsta IK
24 Emilie Hammarqvist
Bålsta IK
06 Bålsta IK
39 Agnes Friberg
IF Göta
05 IF Göta
42 Irma Jonhed
IF Göta
05 IF Göta
46 Märta Larsson
IF Göta
05 IF Göta
47 Klara Lindholm
IF Göta
04 IF Göta
167 Nike Isaksson
IFK Lidingö
04 IFK Lidingö
63 Ingrid Kirstein
IFK Lidingö
05 IFK Lidingö
65 Alice Lindgren
IFK Lidingö
05 IFK Lidingö
66 Mellanie Neudinger Nellmar
IFK Lidingö
05 IFK Lidingö
71 Tilda Bernhult
KFUM Örebro
04 KFUM Örebro
78 Alva Nilsson
KFUM Örebro
04 KFUM Örebro
83 Emilia Öster
KFUM Örebro
05 KFUM Örebro
86 Emma Carlsson
Turebergs FK, Lag 1
05 Turebergs FK, Lag 1
89 Olivia Ellgren
Turebergs FK, Lag 1
05 Turebergs FK, Lag 1
91 Lorena Guzman
Turebergs FK, Lag 1
04 Turebergs FK, Lag 1
94 Lara Johnsson
Turebergs FK, Lag 1
05 Turebergs FK, Lag 1
98 Elin Snis
Turebergs FK, Lag 1
04 Turebergs FK, Lag 1
99 Anna Strunke
Turebergs FK, Lag 1
05 Turebergs FK, Lag 1
110 Rut Grufman
Täby IS, Lag 1
06 Täby IS, Lag 1
111 Evelina Hamos
Täby IS, Lag 1
05 Täby IS, Lag 1
113 Ellen Jernhall
Täby IS, Lag 1
05 Täby IS, Lag 1
115 Philippa Kastberg
Täby IS, Lag 1
05 Täby IS, Lag 1
124 Ebba Sjöström
Täby IS, Lag 1
05 Täby IS, Lag 1
127 Sofie Ugglas
Täby IS, Lag 1
04 Täby IS, Lag 1
128 Sara Winberg
Täby IS, Lag 1
04 Täby IS, Lag 1
109 Chloe Gillard
Täby IS, Lag 2
05 Täby IS, Lag 2
112 Emilia Hermansson
Täby IS, Lag 2
06 Täby IS, Lag 2
120 Vera Rietz
Täby IS, Lag 2
05 Täby IS, Lag 2
131 Maya Bergström Weekes
Upsala IF
05 Upsala IF
132 Tindra Dahlberg
Upsala IF
05 Upsala IF
141 Alva Nordvarg
Upsala IF
04 Upsala IF
142 Clara Spangenberg
Upsala IF
04 Upsala IF
144 Kajsa Wibling
Upsala IF
04 Upsala IF
145 Meja Wolwan
Upsala IF
05 Upsala IF
151 Matilda Eriksson
Västerås FK
04 Västerås FK
153 Ebba Hedin
Västerås FK
04 Västerås FK
158 Elin Rörbom
Västerås FK
04 Västerås FK
161 Vilma Söderlund
Västerås FK
05 Västerås FK

Number of registered participants: 55

Girls U16 Javelin Weight: 500g

SB PB
58 Anja Egnell
05
114 Källa Kairenius
05
116 Thyra Kvarnström
04
96 Agnes Olsson
05
121 Tasa Scheele Bhatia
04
122 Hanna Schön
05
126 Louise Tilly
04
2 Lisa Appelqvist
Bromma IF
05 Bromma IF
4 Nora Bergared
Bromma IF
05 Bromma IF
8 Agnes Erlandsson
Bromma IF
06 Bromma IF
9 Jill Fredell
Bromma IF
04 Bromma IF
12 Matilda Halfwordson
Bromma IF
05 Bromma IF
14 Susanne Lesage
Bromma IF
05 Bromma IF
15 Vera Lindblad
Bromma IF
04 Bromma IF
17 Ophelia Viirman
Bromma IF
05 Bromma IF
20 Nike Agerfjord
Bålsta IK
05 Bålsta IK
21 Willma Fjäll
Bålsta IK
05 Bålsta IK
26 Lovisa Ridderstråle
Bålsta IK
05 Bålsta IK
35 Latifa Afra
IF Göta
05 IF Göta
36 Linnéa Carlsson
IF Göta
04 IF Göta
40 Hannah Hedström
IF Göta
06 IF Göta
42 Irma Jonhed
IF Göta
05 IF Göta
46 Märta Larsson
IF Göta
05 IF Göta
61 Tyra Hedin
IFK Lidingö
05 IFK Lidingö
167 Nike Isaksson
IFK Lidingö
04 IFK Lidingö
63 Ingrid Kirstein
IFK Lidingö
05 IFK Lidingö
65 Alice Lindgren
IFK Lidingö
05 IFK Lidingö
66 Mellanie Neudinger Nellmar
IFK Lidingö
05 IFK Lidingö
71 Tilda Bernhult
KFUM Örebro
04 KFUM Örebro
77 Tuwa Karlsson
KFUM Örebro
05 KFUM Örebro
78 Alva Nilsson
KFUM Örebro
04 KFUM Örebro
86 Emma Carlsson
Turebergs FK, Lag 1
05 Turebergs FK, Lag 1
89 Olivia Ellgren
Turebergs FK, Lag 1
05 Turebergs FK, Lag 1
91 Lorena Guzman
Turebergs FK, Lag 1
04 Turebergs FK, Lag 1
94 Lara Johnsson
Turebergs FK, Lag 1
05 Turebergs FK, Lag 1
98 Elin Snis
Turebergs FK, Lag 1
04 Turebergs FK, Lag 1
99 Anna Strunke
Turebergs FK, Lag 1
05 Turebergs FK, Lag 1
110 Rut Grufman
Täby IS, Lag 1
06 Täby IS, Lag 1
111 Evelina Hamos
Täby IS, Lag 1
05 Täby IS, Lag 1
113 Ellen Jernhall
Täby IS, Lag 1
05 Täby IS, Lag 1
115 Philippa Kastberg
Täby IS, Lag 1
05 Täby IS, Lag 1
124 Ebba Sjöström
Täby IS, Lag 1
05 Täby IS, Lag 1
127 Sofie Ugglas
Täby IS, Lag 1
04 Täby IS, Lag 1
128 Sara Winberg
Täby IS, Lag 1
04 Täby IS, Lag 1
109 Chloe Gillard
Täby IS, Lag 2
05 Täby IS, Lag 2
112 Emilia Hermansson
Täby IS, Lag 2
06 Täby IS, Lag 2
120 Vera Rietz
Täby IS, Lag 2
05 Täby IS, Lag 2
131 Maya Bergström Weekes
Upsala IF
05 Upsala IF
132 Tindra Dahlberg
Upsala IF
05 Upsala IF
141 Alva Nordvarg
Upsala IF
04 Upsala IF
142 Clara Spangenberg
Upsala IF
04 Upsala IF
144 Kajsa Wibling
Upsala IF
04 Upsala IF
145 Meja Wolwan
Upsala IF
05 Upsala IF
151 Matilda Eriksson
Västerås FK
04 Västerås FK
153 Ebba Hedin
Västerås FK
04 Västerås FK
158 Elin Rörbom
Västerås FK
04 Västerås FK

Number of registered participants: 56

Boys U16 800 m

SB PB
105 Elias Dahlström
05
117 William Lindberg
05
119 Erik Norlén
05
123 Edvin Sidwall
06
3 Babu Badjie
Bromma IF
05 Bromma IF 2:30.00
164 Holger Ehrström
Bromma IF
05 Bromma IF
6 Filip Ekström
Bromma IF
05 Bromma IF 2:30.00
10 Benjamin Grahm
Bromma IF
05 Bromma IF 2:30.00
11 Nils Gähler
Bromma IF
04 Bromma IF 2:30.00
163 Simon Johansson
Bromma IF
05 Bromma IF 2:30.00
16 David Steinberg
Bromma IF
04 Bromma IF 2:23.00
18 Ludvig Wallén
Bromma IF
04 Bromma IF
23 Hampus Gull-Åhlund
Bålsta IK
04 Bålsta IK 3:02.10
25 Axel Nilsson
Bålsta IK
05 Bålsta IK 2:40.00
28 Alexander Davidsson-Eriksson
Danderyds SK, Lag 04/05
04 Danderyds SK, Lag 04/05
30 Erik Skoglund
Danderyds SK, Lag 04/05
04 Danderyds SK, Lag 04/05 2:09.00
31 Viktor Skoglund
Danderyds SK, Lag 04/05
04 Danderyds SK, Lag 04/05 2:07.00
32 Lucas Törnström
Danderyds SK, Lag 04/05
05 Danderyds SK, Lag 04/05 2:20.00
33 Victor Törnström
Danderyds SK, Lag 04/05
05 Danderyds SK, Lag 04/05
37 Noel Edvinsson
IF Göta
04 IF Göta 2:14.08
43 Rasmus Karlsson
IF Göta
06 IF Göta
44 Axel Kullander
IF Göta
05 IF Göta
45 Bilal Larsen
IF Göta
05 IF Göta
49 Filip Sundin
IF Göta
04 IF Göta 2:25.00
51 Elias Bouloussaa
IFK Lidingö
05 IFK Lidingö 2:25.00
53 August Calles
IFK Lidingö
05 IFK Lidingö
56 Oliver Chinapah Bergman
IFK Lidingö
05 IFK Lidingö
57 Axel Dahlstedt
IFK Lidingö
05 IFK Lidingö 2:30.60
60 Fabian Gylden Svensson
IFK Lidingö
05 IFK Lidingö 2:30.50
165 Karl Ottfalk
IFK Lidingö
06 IFK Lidingö 2:19.54
68 Edvin Unger
IFK Lidingö
05 IFK Lidingö 2:19.68
72 Anton Eklind
KFUM Örebro
05 KFUM Örebro 2:14.00
79 Alvin Reinebo
KFUM Örebro
04 KFUM Örebro
81 Hampus Wiborg
KFUM Örebro
05 KFUM Örebro
82 Erik Zetterlund
KFUM Örebro
04 KFUM Örebro
85 Sebastian Cabanas Andersson
Turebergs FK, Lag 1
04 Turebergs FK, Lag 1
90 Anton Gruber
Turebergs FK, Lag 1
04 Turebergs FK, Lag 1 2:21.00
93 Conor Hogan
Turebergs FK, Lag 1
04 Turebergs FK, Lag 1 2:13.00
95 Valter Kjellberg
Turebergs FK, Lag 1
04 Turebergs FK, Lag 1 2:17.00
97 Edvin Rappe
Turebergs FK, Lag 1
04 Turebergs FK, Lag 1
100 Hugo Winther
Turebergs FK, Lag 1
04 Turebergs FK, Lag 1 2:18.00
103 Viktor Anheim
Täby IS, Lag 1
05 Täby IS, Lag 1
104 Yannick Büchli
Täby IS, Lag 1
05 Täby IS, Lag 1
106 Albin Edgert
Täby IS, Lag 1
05 Täby IS, Lag 1
107 Marcus Eklund
Täby IS, Lag 1
05 Täby IS, Lag 1
108 Joel Enander
Täby IS, Lag 1
05 Täby IS, Lag 1
118 Fabian Mix
Täby IS, Lag 1
05 Täby IS, Lag 1
125 Viggo Stridh
Täby IS, Lag 1
05 Täby IS, Lag 1
134 Joel Ekman
Upsala IF
04 Upsala IF 2:42.00
136 Lukas Forss
Upsala IF
04 Upsala IF 2:36.00
137 Edvin Gustafsson
Upsala IF
04 Upsala IF
138 Hadrian Hägg
Upsala IF
04 Upsala IF
143 Hilding Viirman
Upsala IF
04 Upsala IF 2:22.00
154 Ludvig Jaasund
Västerås FK
04 Västerås FK 2:10.00
157 Viktor Rahm
Västerås FK
05 Västerås FK 2:25.00
160 Lukas Söderlund
Västerås FK
04 Västerås FK

Number of registered participants: 56

Boys U16 80m Hurdles Height: 84.0cm

SB PB
150 Gabriel Dag
05
105 Elias Dahlström
05
117 William Lindberg
05
3 Babu Badjie
Bromma IF
05 Bromma IF
164 Holger Ehrström
Bromma IF
05 Bromma IF
6 Filip Ekström
Bromma IF
05 Bromma IF
10 Benjamin Grahm
Bromma IF
05 Bromma IF
11 Nils Gähler
Bromma IF
04 Bromma IF
163 Simon Johansson
Bromma IF
05 Bromma IF
16 David Steinberg
Bromma IF
04 Bromma IF
18 Ludvig Wallén
Bromma IF
04 Bromma IF
23 Hampus Gull-Åhlund
Bålsta IK
04 Bålsta IK
25 Axel Nilsson
Bålsta IK
05 Bålsta IK
27 Tristan Werner
Bålsta IK
04 Bålsta IK
28 Alexander Davidsson-Eriksson
Danderyds SK, Lag 04/05
04 Danderyds SK, Lag 04/05
30 Erik Skoglund
Danderyds SK, Lag 04/05
04 Danderyds SK, Lag 04/05
31 Viktor Skoglund
Danderyds SK, Lag 04/05
04 Danderyds SK, Lag 04/05
32 Lucas Törnström
Danderyds SK, Lag 04/05
05 Danderyds SK, Lag 04/05
33 Victor Törnström
Danderyds SK, Lag 04/05
05 Danderyds SK, Lag 04/05
37 Noel Edvinsson
IF Göta
04 IF Göta
38 Daniel Forsman
IF Göta
05 IF Göta
44 Axel Kullander
IF Göta
05 IF Göta
51 Elias Bouloussaa
IFK Lidingö
05 IFK Lidingö
53 August Calles
IFK Lidingö
05 IFK Lidingö
56 Oliver Chinapah Bergman
IFK Lidingö
05 IFK Lidingö
57 Axel Dahlstedt
IFK Lidingö
05 IFK Lidingö
60 Fabian Gylden Svensson
IFK Lidingö
05 IFK Lidingö
62 Anton Hellstrand Helleberg
IFK Lidingö
05 IFK Lidingö
68 Edvin Unger
IFK Lidingö
05 IFK Lidingö
72 Anton Eklind
KFUM Örebro
05 KFUM Örebro
73 Albin Gyhlenius
KFUM Örebro
05 KFUM Örebro
82 Erik Zetterlund
KFUM Örebro
04 KFUM Örebro
90 Anton Gruber
Turebergs FK, Lag 1
04 Turebergs FK, Lag 1
93 Conor Hogan
Turebergs FK, Lag 1
04 Turebergs FK, Lag 1
95 Valter Kjellberg
Turebergs FK, Lag 1
04 Turebergs FK, Lag 1
100 Hugo Winther
Turebergs FK, Lag 1
04 Turebergs FK, Lag 1
103 Viktor Anheim
Täby IS, Lag 1
05 Täby IS, Lag 1
104 Yannick Büchli
Täby IS, Lag 1
05 Täby IS, Lag 1
106 Albin Edgert
Täby IS, Lag 1
05 Täby IS, Lag 1
107 Marcus Eklund
Täby IS, Lag 1
05 Täby IS, Lag 1
108 Joel Enander
Täby IS, Lag 1
05 Täby IS, Lag 1
118 Fabian Mix
Täby IS, Lag 1
05 Täby IS, Lag 1
125 Viggo Stridh
Täby IS, Lag 1
05 Täby IS, Lag 1
134 Joel Ekman
Upsala IF
04 Upsala IF
135 Max Fors
Upsala IF
04 Upsala IF
136 Lukas Forss
Upsala IF
04 Upsala IF
137 Edvin Gustafsson
Upsala IF
04 Upsala IF
140 Viktor Lundqvist
Upsala IF
04 Upsala IF
147 Mikola Ahlgren
Västerås FK
05 Västerås FK
149 Melker Andersson
Västerås FK
04 Västerås FK
154 Ludvig Jaasund
Västerås FK
04 Västerås FK

Number of registered participants: 51

Boys U16 High Jump

SB PB
105 Elias Dahlström
05
87 Jonathan Edberg
06
3 Babu Badjie
Bromma IF
05 Bromma IF
164 Holger Ehrström
Bromma IF
05 Bromma IF
6 Filip Ekström
Bromma IF
05 Bromma IF
10 Benjamin Grahm
Bromma IF
05 Bromma IF
11 Nils Gähler
Bromma IF
04 Bromma IF
163 Simon Johansson
Bromma IF
05 Bromma IF
16 David Steinberg
Bromma IF
04 Bromma IF
18 Ludvig Wallén
Bromma IF
04 Bromma IF
23 Hampus Gull-Åhlund
Bålsta IK
04 Bålsta IK
25 Axel Nilsson
Bålsta IK
05 Bålsta IK
27 Tristan Werner
Bålsta IK
04 Bålsta IK
28 Alexander Davidsson-Eriksson
Danderyds SK, Lag 04/05
04 Danderyds SK, Lag 04/05
29 Alexander Ludwigs
Danderyds SK, Lag 04/05
04 Danderyds SK, Lag 04/05
30 Erik Skoglund
Danderyds SK, Lag 04/05
04 Danderyds SK, Lag 04/05
31 Viktor Skoglund
Danderyds SK, Lag 04/05
04 Danderyds SK, Lag 04/05
32 Lucas Törnström
Danderyds SK, Lag 04/05
05 Danderyds SK, Lag 04/05
37 Noel Edvinsson
IF Göta
04 IF Göta
43 Rasmus Karlsson
IF Göta
06 IF Göta
44 Axel Kullander
IF Göta
05 IF Göta
48 Elis Rehnström
IF Göta
05 IF Göta
49 Filip Sundin
IF Göta
04 IF Göta
51 Elias Bouloussaa
IFK Lidingö
05 IFK Lidingö
53 August Calles
IFK Lidingö
05 IFK Lidingö
56 Oliver Chinapah Bergman
IFK Lidingö
05 IFK Lidingö
60 Fabian Gylden Svensson
IFK Lidingö
05 IFK Lidingö
62 Anton Hellstrand Helleberg
IFK Lidingö
05 IFK Lidingö
68 Edvin Unger
IFK Lidingö
05 IFK Lidingö
72 Anton Eklind
KFUM Örebro
05 KFUM Örebro
73 Albin Gyhlenius
KFUM Örebro
05 KFUM Örebro
75 Hampus Hillding
KFUM Örebro
06 KFUM Örebro
85 Sebastian Cabanas Andersson
Turebergs FK, Lag 1
04 Turebergs FK, Lag 1
93 Conor Hogan
Turebergs FK, Lag 1
04 Turebergs FK, Lag 1
95 Valter Kjellberg
Turebergs FK, Lag 1
04 Turebergs FK, Lag 1
100 Hugo Winther
Turebergs FK, Lag 1
04 Turebergs FK, Lag 1
103 Viktor Anheim
Täby IS, Lag 1
05 Täby IS, Lag 1
104 Yannick Büchli
Täby IS, Lag 1
05 Täby IS, Lag 1
106 Albin Edgert
Täby IS, Lag 1
05 Täby IS, Lag 1
107 Marcus Eklund
Täby IS, Lag 1
05 Täby IS, Lag 1
108 Joel Enander
Täby IS, Lag 1
05 Täby IS, Lag 1
118 Fabian Mix
Täby IS, Lag 1
05 Täby IS, Lag 1
125 Viggo Stridh
Täby IS, Lag 1
05 Täby IS, Lag 1
135 Max Fors
Upsala IF
04 Upsala IF
137 Edvin Gustafsson
Upsala IF
04 Upsala IF
138 Hadrian Hägg
Upsala IF
04 Upsala IF
140 Viktor Lundqvist
Upsala IF
04 Upsala IF
147 Mikola Ahlgren
Västerås FK
05 Västerås FK
154 Ludvig Jaasund
Västerås FK
04 Västerås FK
156 William Larsson
Västerås FK
04 Västerås FK
166 Hugo Sturebrand
Västerås FK
04 Västerås FK

Number of registered participants: 51

Boys U16 Long Jump

SB PB
150 Gabriel Dag
05
105 Elias Dahlström
05
87 Jonathan Edberg
06
117 William Lindberg
05
119 Erik Norlén
05
123 Edvin Sidwall
06
3 Babu Badjie
Bromma IF
05 Bromma IF
164 Holger Ehrström
Bromma IF
05 Bromma IF
6 Filip Ekström
Bromma IF
05 Bromma IF
10 Benjamin Grahm
Bromma IF
05 Bromma IF
11 Nils Gähler
Bromma IF
04 Bromma IF
163 Simon Johansson
Bromma IF
05 Bromma IF
16 David Steinberg
Bromma IF
04 Bromma IF
18 Ludvig Wallén
Bromma IF
04 Bromma IF
23 Hampus Gull-Åhlund
Bålsta IK
04 Bålsta IK
25 Axel Nilsson
Bålsta IK
05 Bålsta IK
27 Tristan Werner
Bålsta IK
04 Bålsta IK
29 Alexander Ludwigs
Danderyds SK, Lag 04/05
04 Danderyds SK, Lag 04/05
30 Erik Skoglund
Danderyds SK, Lag 04/05
04 Danderyds SK, Lag 04/05
31 Viktor Skoglund
Danderyds SK, Lag 04/05
04 Danderyds SK, Lag 04/05
32 Lucas Törnström
Danderyds SK, Lag 04/05
05 Danderyds SK, Lag 04/05
33 Victor Törnström
Danderyds SK, Lag 04/05
05 Danderyds SK, Lag 04/05
37 Noel Edvinsson
IF Göta
04 IF Göta
38 Daniel Forsman
IF Göta
05 IF Göta
43 Rasmus Karlsson
IF Göta
06 IF Göta
44 Axel Kullander
IF Göta
05 IF Göta
45 Bilal Larsen
IF Göta
05 IF Göta
49 Filip Sundin
IF Göta
04 IF Göta
51 Elias Bouloussaa
IFK Lidingö
05 IFK Lidingö
53 August Calles
IFK Lidingö
05 IFK Lidingö
56 Oliver Chinapah Bergman
IFK Lidingö
05 IFK Lidingö
60 Fabian Gylden Svensson
IFK Lidingö
05 IFK Lidingö
62 Anton Hellstrand Helleberg
IFK Lidingö
05 IFK Lidingö
68 Edvin Unger
IFK Lidingö
05 IFK Lidingö
72 Anton Eklind
KFUM Örebro
05 KFUM Örebro
73 Albin Gyhlenius
KFUM Örebro
05 KFUM Örebro
75 Hampus Hillding
KFUM Örebro
06 KFUM Örebro
79 Alvin Reinebo
KFUM Örebro
04 KFUM Örebro
81 Hampus Wiborg
KFUM Örebro
05 KFUM Örebro
82 Erik Zetterlund
KFUM Örebro
04 KFUM Örebro
85 Sebastian Cabanas Andersson
Turebergs FK, Lag 1
04 Turebergs FK, Lag 1
95 Valter Kjellberg
Turebergs FK, Lag 1
04 Turebergs FK, Lag 1
97 Edvin Rappe
Turebergs FK, Lag 1
04 Turebergs FK, Lag 1
100 Hugo Winther
Turebergs FK, Lag 1
04 Turebergs FK, Lag 1
103 Viktor Anheim
Täby IS, Lag 1
05 Täby IS, Lag 1
104 Yannick Büchli
Täby IS, Lag 1
05 Täby IS, Lag 1
106 Albin Edgert
Täby IS, Lag 1
05 Täby IS, Lag 1
107 Marcus Eklund
Täby IS, Lag 1
05 Täby IS, Lag 1
108 Joel Enander
Täby IS, Lag 1
05 Täby IS, Lag 1
118 Fabian Mix
Täby IS, Lag 1
05 Täby IS, Lag 1
125 Viggo Stridh
Täby IS, Lag 1
05 Täby IS, Lag 1
130 David Axelsson
Upsala IF
04 Upsala IF
135 Max Fors
Upsala IF
04 Upsala IF
136 Lukas Forss
Upsala IF
04 Upsala IF
137 Edvin Gustafsson
Upsala IF
04 Upsala IF
138 Hadrian Hägg
Upsala IF
04 Upsala IF
147 Mikola Ahlgren
Västerås FK
05 Västerås FK
149 Melker Andersson
Västerås FK
04 Västerås FK
157 Viktor Rahm
Västerås FK
05 Västerås FK
159 Henrik Silva Skoog
Västerås FK
04 Västerås FK
166 Hugo Sturebrand
Västerås FK
04 Västerås FK

Number of registered participants: 61

Boys U16 Shot Put Weight: 4.0kg

SB PB
150 Gabriel Dag
05
105 Elias Dahlström
05
87 Jonathan Edberg
06
117 William Lindberg
05
3 Babu Badjie
Bromma IF
05 Bromma IF
164 Holger Ehrström
Bromma IF
05 Bromma IF
6 Filip Ekström
Bromma IF
05 Bromma IF
10 Benjamin Grahm
Bromma IF
05 Bromma IF
11 Nils Gähler
Bromma IF
04 Bromma IF
163 Simon Johansson
Bromma IF
05 Bromma IF
16 David Steinberg
Bromma IF
04 Bromma IF
18 Ludvig Wallén
Bromma IF
04 Bromma IF
25 Axel Nilsson
Bålsta IK
05 Bålsta IK
27 Tristan Werner
Bålsta IK
04 Bålsta IK
28 Alexander Davidsson-Eriksson
Danderyds SK, Lag 04/05
04 Danderyds SK, Lag 04/05
29 Alexander Ludwigs
Danderyds SK, Lag 04/05
04 Danderyds SK, Lag 04/05
30 Erik Skoglund
Danderyds SK, Lag 04/05
04 Danderyds SK, Lag 04/05
31 Viktor Skoglund
Danderyds SK, Lag 04/05
04 Danderyds SK, Lag 04/05
32 Lucas Törnström
Danderyds SK, Lag 04/05
05 Danderyds SK, Lag 04/05
33 Victor Törnström
Danderyds SK, Lag 04/05
05 Danderyds SK, Lag 04/05
38 Daniel Forsman
IF Göta
05 IF Göta
45 Bilal Larsen
IF Göta
05 IF Göta
48 Elis Rehnström
IF Göta
05 IF Göta
49 Filip Sundin
IF Göta
04 IF Göta
53 August Calles
IFK Lidingö
05 IFK Lidingö
56 Oliver Chinapah Bergman
IFK Lidingö
05 IFK Lidingö
57 Axel Dahlstedt
IFK Lidingö
05 IFK Lidingö
60 Fabian Gylden Svensson
IFK Lidingö
05 IFK Lidingö
62 Anton Hellstrand Helleberg
IFK Lidingö
05 IFK Lidingö
68 Edvin Unger
IFK Lidingö
05 IFK Lidingö
72 Anton Eklind
KFUM Örebro
05 KFUM Örebro
74 Edwin Gyllander
KFUM Örebro
05 KFUM Örebro
80 Robin Ringström
KFUM Örebro
05 KFUM Örebro
85 Sebastian Cabanas Andersson
Turebergs FK, Lag 1
04 Turebergs FK, Lag 1
90 Anton Gruber
Turebergs FK, Lag 1
04 Turebergs FK, Lag 1
97 Edvin Rappe
Turebergs FK, Lag 1
04 Turebergs FK, Lag 1
100 Hugo Winther
Turebergs FK, Lag 1
04 Turebergs FK, Lag 1
103 Viktor Anheim
Täby IS, Lag 1
05 Täby IS, Lag 1
104 Yannick Büchli
Täby IS, Lag 1
05 Täby IS, Lag 1
106 Albin Edgert
Täby IS, Lag 1
05 Täby IS, Lag 1
107 Marcus Eklund
Täby IS, Lag 1
05 Täby IS, Lag 1
108 Joel Enander
Täby IS, Lag 1
05 Täby IS, Lag 1
118 Fabian Mix
Täby IS, Lag 1
05 Täby IS, Lag 1
125 Viggo Stridh
Täby IS, Lag 1
05 Täby IS, Lag 1
130 David Axelsson
Upsala IF
04 Upsala IF
134 Joel Ekman
Upsala IF
04 Upsala IF
135 Max Fors
Upsala IF
04 Upsala IF
137 Edvin Gustafsson
Upsala IF
04 Upsala IF
138 Hadrian Hägg
Upsala IF
04 Upsala IF
147 Mikola Ahlgren
Västerås FK
05 Västerås FK
154 Ludvig Jaasund
Västerås FK
04 Västerås FK
156 William Larsson
Västerås FK
04 Västerås FK
166 Hugo Sturebrand
Västerås FK
04 Västerås FK

Number of registered participants: 53

Boys U16 Javelin Weight: 600g

SB PB
105 Elias Dahlström
05
87 Jonathan Edberg
06
117 William Lindberg
05
3 Babu Badjie
Bromma IF
05 Bromma IF
164 Holger Ehrström
Bromma IF
05 Bromma IF
6 Filip Ekström
Bromma IF
05 Bromma IF
10 Benjamin Grahm
Bromma IF
05 Bromma IF
11 Nils Gähler
Bromma IF
04 Bromma IF
163 Simon Johansson
Bromma IF
05 Bromma IF
16 David Steinberg
Bromma IF
04 Bromma IF
18 Ludvig Wallén
Bromma IF
04 Bromma IF
23 Hampus Gull-Åhlund
Bålsta IK
04 Bålsta IK
25 Axel Nilsson
Bålsta IK
05 Bålsta IK
29 Alexander Ludwigs
Danderyds SK, Lag 04/05
04 Danderyds SK, Lag 04/05
32 Lucas Törnström
Danderyds SK, Lag 04/05
05 Danderyds SK, Lag 04/05
33 Victor Törnström
Danderyds SK, Lag 04/05
05 Danderyds SK, Lag 04/05
38 Daniel Forsman
IF Göta
05 IF Göta
44 Axel Kullander
IF Göta
05 IF Göta
48 Elis Rehnström
IF Göta
05 IF Göta
49 Filip Sundin
IF Göta
04 IF Göta
53 August Calles
IFK Lidingö
05 IFK Lidingö
56 Oliver Chinapah Bergman
IFK Lidingö
05 IFK Lidingö
57 Axel Dahlstedt
IFK Lidingö
05 IFK Lidingö
60 Fabian Gylden Svensson
IFK Lidingö
05 IFK Lidingö
62 Anton Hellstrand Helleberg
IFK Lidingö
05 IFK Lidingö
72 Anton Eklind
KFUM Örebro
05 KFUM Örebro
74 Edwin Gyllander
KFUM Örebro
05 KFUM Örebro
80 Robin Ringström
KFUM Örebro
05 KFUM Örebro
82 Erik Zetterlund
KFUM Örebro
04 KFUM Örebro
90 Anton Gruber
Turebergs FK, Lag 1
04 Turebergs FK, Lag 1
93 Conor Hogan
Turebergs FK, Lag 1
04 Turebergs FK, Lag 1
95 Valter Kjellberg
Turebergs FK, Lag 1
04 Turebergs FK, Lag 1
97 Edvin Rappe
Turebergs FK, Lag 1
04 Turebergs FK, Lag 1
103 Viktor Anheim
Täby IS, Lag 1
05 Täby IS, Lag 1
104 Yannick Büchli
Täby IS, Lag 1
05 Täby IS, Lag 1
106 Albin Edgert
Täby IS, Lag 1
05 Täby IS, Lag 1
107 Marcus Eklund
Täby IS, Lag 1
05 Täby IS, Lag 1
108 Joel Enander
Täby IS, Lag 1
05 Täby IS, Lag 1
118 Fabian Mix
Täby IS, Lag 1
05 Täby IS, Lag 1
125 Viggo Stridh
Täby IS, Lag 1
05 Täby IS, Lag 1
130 David Axelsson
Upsala IF
04 Upsala IF
134 Joel Ekman
Upsala IF
04 Upsala IF
135 Max Fors
Upsala IF
04 Upsala IF
136 Lukas Forss
Upsala IF
04 Upsala IF
137 Edvin Gustafsson
Upsala IF
04 Upsala IF
138 Hadrian Hägg
Upsala IF
04 Upsala IF
140 Viktor Lundqvist
Upsala IF
04 Upsala IF
147 Mikola Ahlgren
Västerås FK
05 Västerås FK
157 Viktor Rahm
Västerås FK
05 Västerås FK
159 Henrik Silva Skoog
Västerås FK
04 Västerås FK

Number of registered participants: 50

Mix 6x200m Relay

SB PB
1 Bromma IF
Bromma IF
Bromma IF
19 Bålsta IK
Bålsta IK
Bålsta IK
34 IF Göta
IF Göta
IF Göta
50 IFK Lidingö
IFK Lidingö
IFK Lidingö
69 KFUM Örebro
KFUM Örebro
KFUM Örebro
84 Turebergs FK
Turebergs FK, Lag 1
Turebergs FK, Lag 1
101 Täby IS lag 1
Täby IS, Lag 1
Täby IS, Lag 1
102 Täby IS lag 2
Täby IS, Lag 2
Täby IS, Lag 2
129 Upsala IF
Upsala IF
Upsala IF
146 Västerås FK
Västerås FK
Västerås FK

Number of registered participants: 10

Total number of registered participants: 162

Total number of registered entries: 655