Startlist

Kalmarspelen IT minne
Fredriksskans, Kalmar   2019-09-21

Women 100 m

SB PB
Elin Joabsson
IFK Växjö
04 IFK Växjö
Emma Joabsson
IFK Växjö
00 IFK Växjö
Hanna Joabsson
IFK Växjö
04 IFK Växjö

Number of registered participants: 3

Women 800 m

SB PB
Linnea Lind
Södra Vi IF
05 Södra Vi IF

Number of registered participants: 1

Women Long Jump

SB PB
Maja Milleback
FIK Färjestaden
04 FIK Färjestaden
Elin Joabsson
IFK Växjö
04 IFK Växjö
Emma Joabsson
IFK Växjö
00 IFK Växjö
Hanna Joabsson
IFK Växjö
04 IFK Växjö
Jonna Lundgren
Skruvs IF
04 Skruvs IF

Number of registered participants: 5

Women Shot Put Weight: 4.0kg

SB PB
Nadja Lennartsson
Kalmar SK
01 Kalmar SK
Julia Alme'n
Ljungby FIK
01 Ljungby FIK

Number of registered participants: 2

Women Discus Weight: 1.0kg

SB PB
Nova Brideau
Kalmar SK
02 Kalmar SK
Nadja Lennartsson
Kalmar SK
01 Kalmar SK
Emilia Muhr
Kalmar SK
97 Kalmar SK
Julia Alme'n
Ljungby FIK
01 Ljungby FIK

Number of registered participants: 4

Women Hammer Weight: 4.0kg

SB PB
Nadja Lennartsson
Kalmar SK
01 Kalmar SK
Tova Lindahl
Kalmar SK
02 Kalmar SK
Emilia Muhr
Kalmar SK
97 Kalmar SK

Number of registered participants: 3

Women Javelin Weight: 600g

SB PB
Nadja Lennartsson
Kalmar SK
01 Kalmar SK

Number of registered participants: 1

Girls U18 Shot Put Weight: 3.0kg

SB PB
Nova Brideau
Kalmar SK
02 Kalmar SK
Jonna Lundgren
Skruvs IF
04 Skruvs IF
Freja Olofsson
UF Contact
02 UF Contact

Number of registered participants: 3

Girls U18 Discus Weight: 1.0kg

SB PB
Nova Brideau
Kalmar SK
02 Kalmar SK
Freja Olofsson
UF Contact
02 UF Contact

Number of registered participants: 2

Girls U18 Hammer Weight: 3.0kg

SB PB
Tova Lindahl
Kalmar SK
02 Kalmar SK

Number of registered participants: 1

Girls U18 Javelin Weight: 500g

SB PB
Tova Lindahl
Kalmar SK
02 Kalmar SK

Number of registered participants: 1

Girls U16 80 m

SB PB
Naemi Matocka
IK Hinden
04 IK Hinden
Isa Persson
Kalmar SK
06 Kalmar SK
Linnea Lind
Södra Vi IF
05 Södra Vi IF

Number of registered participants: 3

Girls U16 High Jump

SB PB
Linnea Lind
Södra Vi IF
05 Södra Vi IF

Number of registered participants: 1

Girls U16 Hammer Weight: 3.0kg

SB PB
Jonna Lundgren
Skruvs IF
04 Skruvs IF

Number of registered participants: 1

Girls U14 60 m

SB PB
Emma Carlsson
IK Hinden
07 IK Hinden
Natalie Rantzer
IK Hinden
07 IK Hinden
Isa Persson
Kalmar SK
06 Kalmar SK
Elvira Sporre
Roma IF
07 Roma IF
Wilma Drottman
Ruda IF
06 Ruda IF
Agnes Svensson
Ruda IF
06 Ruda IF 8.76
Julia Falk
Skruvs IF
07 Skruvs IF
Hilma Johansson
Skruvs IF
07 Skruvs IF
Engla Zobal Medin
Skruvs IF
07 Skruvs IF
Linnea Odéhn
Ystads IF
06 Ystads IF

Number of registered participants: 10

Girls U14 600 m

SB PB
Natalie Rantzer
IK Hinden
07 IK Hinden
Agnes Svensson
Ruda IF
06 Ruda IF 1:52.07
Linnea Odéhn
Ystads IF
06 Ystads IF

Number of registered participants: 3

Girls U14 High Jump

SB PB
Tuva Grimheden
Högby IF
07 Högby IF 139 139
Emma Carlsson
IK Hinden
07 IK Hinden
Natalie Rantzer
IK Hinden
07 IK Hinden
Jamilia Bernhardsson
Kalmar SK
08 Kalmar SK
Isa Persson
Kalmar SK
06 Kalmar SK
Elvira Sporre
Roma IF
07 Roma IF 135 135
Wilma Drottman
Ruda IF
06 Ruda IF
Elna Hult
Ruda IF
07 Ruda IF
Agnes Svensson
Ruda IF
06 Ruda IF 120

Number of registered participants: 9

Girls U14 Long Jump Jump zone

SB PB
Emma Carlsson
IK Hinden
07 IK Hinden
Natalie Rantzer
IK Hinden
07 IK Hinden
Isa Persson
Kalmar SK
06 Kalmar SK
Elvira Sporre
Roma IF
07 Roma IF 3.96 3.96
Wilma Drottman
Ruda IF
06 Ruda IF
Elna Hult
Ruda IF
07 Ruda IF
Julia Falk
Skruvs IF
07 Skruvs IF
Engla Zobal Medin
Skruvs IF
07 Skruvs IF

Number of registered participants: 8

Girls U14 Shot Put Weight: 2.0kg

SB PB
Natalie Rantzer
IK Hinden
07 IK Hinden
Ellen Landmark
Kalmar SK
06 Kalmar SK
Isa Persson
Kalmar SK
06 Kalmar SK
Elvira Sporre
Roma IF
07 Roma IF 9.67 9.67
Wilma Drottman
Ruda IF
06 Ruda IF
Elna Hult
Ruda IF
07 Ruda IF
Agnes Svensson
Ruda IF
06 Ruda IF 7.25
Anna Askencrantz
Skruvs IF
06 Skruvs IF
Julia Falk
Skruvs IF
07 Skruvs IF
Engla Zobal Medin
Skruvs IF
07 Skruvs IF

Number of registered participants: 10

Girls U14 Hammer Weight: 2.0kg

SB PB
Ottilia Thorell
Eksjö Södra IK
08 Eksjö Södra IK
Tuva Grimheden
Högby IF
07 Högby IF 20.77 20.77
Elvira Sporre
Roma IF
07 Roma IF
Elna Hult
Ruda IF
07 Ruda IF
Anna Askencrantz
Skruvs IF
06 Skruvs IF
Engla Zobal Medin
Skruvs IF
07 Skruvs IF

Number of registered participants: 6

Girls U12 60 m

SB PB
Ottilia Thorell
Eksjö Södra IK
08 Eksjö Södra IK
Isabell Hermansson
FIK Färjestaden
08 FIK Färjestaden
Elvira Sohlberg
FIK Färjestaden
08 FIK Färjestaden
Jamilia Bernhardsson
Kalmar SK
08 Kalmar SK
Anna-Maria Lindvall
Kalmar SK
09 Kalmar SK
Filippa Strömbäck
Kalmar SK
08 Kalmar SK
Lovis Furuskog Samara
Oskarshamns SK
08 Oskarshamns SK
Emilia Håårdh
Södra Vi IF
08 Södra Vi IF 8.77 8.77
Amanda Lind
Södra Vi IF
08 Södra Vi IF

Number of registered participants: 9

Girls U12 600 m

SB PB
Isabell Hermansson
FIK Färjestaden
08 FIK Färjestaden
Anna-Maria Lindvall
Kalmar SK
09 Kalmar SK
Lovis Furuskog Samara
Oskarshamns SK
08 Oskarshamns SK
Jenna Jonasson
Södra Vi IF
08 Södra Vi IF

Number of registered participants: 4

Girls U12 Long Jump Jump zone

SB PB
Ottilia Thorell
Eksjö Södra IK
08 Eksjö Södra IK
Isabell Hermansson
FIK Färjestaden
08 FIK Färjestaden
Elvira Sohlberg
FIK Färjestaden
08 FIK Färjestaden
Jamilia Bernhardsson
Kalmar SK
08 Kalmar SK
Anna-Maria Lindvall
Kalmar SK
09 Kalmar SK
Filippa Strömbäck
Kalmar SK
08 Kalmar SK
Lovis Furuskog Samara
Oskarshamns SK
08 Oskarshamns SK
Emilia Håårdh
Södra Vi IF
08 Södra Vi IF 4.27 4.27
Amanda Lind
Södra Vi IF
08 Södra Vi IF

Number of registered participants: 9

Girls U12 Shot Put Weight: 2.0kg

SB PB
Ottilia Thorell
Eksjö Södra IK
08 Eksjö Södra IK
Isabell Hermansson
FIK Färjestaden
08 FIK Färjestaden
Anna-Maria Lindvall
Kalmar SK
09 Kalmar SK
Emilia Håårdh
Södra Vi IF
08 Södra Vi IF 7.87 7.87
Jenna Jonasson
Södra Vi IF
08 Södra Vi IF
Amanda Lind
Södra Vi IF
08 Södra Vi IF

Number of registered participants: 6

Girls U11 60 m

SB PB
Ida Petersson
FIK Färjestaden
09 FIK Färjestaden
Katrin Rantzer
IK Hinden
09 IK Hinden
Alicia Heintges
Kalmar SK
09 Kalmar SK 9.54 9.54
Hillevi Hult
Ruda IF
09 Ruda IF
Idun Vilander
Ruda IF
09 Ruda IF

Number of registered participants: 5

Girls U11 600 m

SB PB
Ida Petersson
FIK Färjestaden
09 FIK Färjestaden
Katrin Rantzer
IK Hinden
09 IK Hinden
Hillevi Hult
Ruda IF
09 Ruda IF
Idun Vilander
Ruda IF
09 Ruda IF

Number of registered participants: 4

Girls U11 Long Jump Jump zone

SB PB
Ida Petersson
FIK Färjestaden
09 FIK Färjestaden
Katrin Rantzer
IK Hinden
09 IK Hinden
Alicia Heintges
Kalmar SK
09 Kalmar SK 3.75 3.75
Tilda Selin
Kalmar SK
09 Kalmar SK
Hillevi Hult
Ruda IF
09 Ruda IF
Idun Vilander
Ruda IF
09 Ruda IF

Number of registered participants: 6

Girls U11 Shot Put Weight: 2.0kg

SB PB
Ida Petersson
FIK Färjestaden
09 FIK Färjestaden
Katrin Rantzer
IK Hinden
09 IK Hinden
Tilda Selin
Kalmar SK
09 Kalmar SK
Idun Vilander
Ruda IF
09 Ruda IF

Number of registered participants: 4

Girls U10 60 m

SB PB
Ellen Baumberger
FIK Färjestaden
12 FIK Färjestaden
Anna Hermansson
FIK Färjestaden
12 FIK Färjestaden
Vilma Hermansson
FIK Färjestaden
10 FIK Färjestaden
Otilia Isberg
FIK Färjestaden
10 FIK Färjestaden
Clara Sigvardsson
FIK Färjestaden
10 FIK Färjestaden
Signe Malm
KA2 IF
11 KA2 IF
Julia Asplund
Kalmar SK
10 Kalmar SK
Julia Lindén
Kalmar SK
11 Kalmar SK
Sally Neander
Kalmar SK
10 Kalmar SK
Tyra Schütz
Kalmar SK
11 Kalmar SK
Patrissa Pridaen
Ruda IF
12 Ruda IF
Linnea Falk
Skruvs IF
11 Skruvs IF
Frida Lundgren
Skruvs IF
10 Skruvs IF
Saga Zobal Medin
Skruvs IF
11 Skruvs IF

Number of registered participants: 14

Girls U10 600 m

SB PB
Ellen Baumberger
FIK Färjestaden
12 FIK Färjestaden
Anna Hermansson
FIK Färjestaden
12 FIK Färjestaden
Vilma Hermansson
FIK Färjestaden
10 FIK Färjestaden
Otilia Isberg
FIK Färjestaden
10 FIK Färjestaden
Clara Sigvardsson
FIK Färjestaden
10 FIK Färjestaden
Signe Malm
KA2 IF
11 KA2 IF
Sally Neander
Kalmar SK
10 Kalmar SK
Tyra Schütz
Kalmar SK
11 Kalmar SK
Patrissa Pridaen
Ruda IF
12 Ruda IF
Saga Zobal Medin
Skruvs IF
11 Skruvs IF

Number of registered participants: 10

Girls U10 Long Jump Jump zone

SB PB
Ellen Baumberger
FIK Färjestaden
12 FIK Färjestaden
Anna Hermansson
FIK Färjestaden
12 FIK Färjestaden
Vilma Hermansson
FIK Färjestaden
10 FIK Färjestaden
Otilia Isberg
FIK Färjestaden
10 FIK Färjestaden
Clara Sigvardsson
FIK Färjestaden
10 FIK Färjestaden
Signe Malm
KA2 IF
11 KA2 IF
Julia Asplund
Kalmar SK
10 Kalmar SK
Julia Lindén
Kalmar SK
11 Kalmar SK
Sally Neander
Kalmar SK
10 Kalmar SK
Tyra Schütz
Kalmar SK
11 Kalmar SK
Patrissa Pridaen
Ruda IF
12 Ruda IF
Linnea Falk
Skruvs IF
11 Skruvs IF
Frida Lundgren
Skruvs IF
10 Skruvs IF
Saga Zobal Medin
Skruvs IF
11 Skruvs IF

Number of registered participants: 14

Girls U10 Shot Put Weight: 2.0kg

SB PB
Anna Hermansson
FIK Färjestaden
12 FIK Färjestaden
Vilma Hermansson
FIK Färjestaden
10 FIK Färjestaden
Otilia Isberg
FIK Färjestaden
10 FIK Färjestaden
Clara Sigvardsson
FIK Färjestaden
10 FIK Färjestaden
Signe Malm
KA2 IF
11 KA2 IF
Julia Asplund
Kalmar SK
10 Kalmar SK
Sally Neander
Kalmar SK
10 Kalmar SK
Tyra Schütz
Kalmar SK
11 Kalmar SK
Linnea Falk
Skruvs IF
11 Skruvs IF
Frida Lundgren
Skruvs IF
10 Skruvs IF
Saga Zobal Medin
Skruvs IF
11 Skruvs IF

Number of registered participants: 11

Men 100 m

SB PB
Tomas Fanta
Oskarshamns SK
68 Oskarshamns SK 12.50

Number of registered participants: 1

Men 400 m

SB PB
Viktor Gustavsson
Glasrikets RC
92 Glasrikets RC 1:05.86

Number of registered participants: 1

Men 800 m

SB PB
Viktor Gustavsson
Glasrikets RC
92 Glasrikets RC 2:29.14 2:29.14

Number of registered participants: 1

Men Long Jump

SB PB
Tomas Fanta
Oskarshamns SK
68 Oskarshamns SK
Sebastian Håårdh
Södra Vi IF
05 Södra Vi IF 5.59 5.59
Daniel Örevik
Visby IF Gute
97 Visby IF Gute 6.97 7.26

Number of registered participants: 3

Men Shot Put Weight: 7.26kg

SB PB
Magnus Schütz
FIK Färjestaden
79 FIK Färjestaden
Alexander Sjögren
Kalmar SK
99 Kalmar SK

Number of registered participants: 2

Men Discus Weight: 2.0kg

SB PB
Magnus Schütz
FIK Färjestaden
79 FIK Färjestaden
Alexander Sjögren
Kalmar SK
99 Kalmar SK

Number of registered participants: 2

Men Hammer Weight: 7.26kg

SB PB
Alexander Sjögren
Kalmar SK
99 Kalmar SK

Number of registered participants: 1

Men Javelin Weight: 800g

SB PB
Magnus Schütz
FIK Färjestaden
79 FIK Färjestaden

Number of registered participants: 1

Boys U16 80 m

SB PB
Sam Grimheden
Högby IF
04 Högby IF
Sebastian Håårdh
Södra Vi IF
05 Södra Vi IF 10.25 10.25

Number of registered participants: 2

Boys U16 300 m

SB PB
Sam Grimheden
Högby IF
04 Högby IF

Number of registered participants: 1

Boys U16 Shot Put Weight: 4.0kg

SB PB
Ted Lennartsson
Kalmar SK
04 Kalmar SK
Alexander Karlsson
Skruvs IF
04 Skruvs IF
Hugo Karsamo
Skruvs IF
04 Skruvs IF

Number of registered participants: 3

Boys U16 Discus Weight: 1.0kg

SB PB
Ted Lennartsson
Kalmar SK
04 Kalmar SK
Alexander Karlsson
Skruvs IF
04 Skruvs IF
Hugo Karsamo
Skruvs IF
04 Skruvs IF

Number of registered participants: 3

Boys U16 Hammer Weight: 4.0kg

SB PB
Ted Lennartsson
Kalmar SK
04 Kalmar SK
Alexander Karlsson
Skruvs IF
04 Skruvs IF
Hugo Karsamo
Skruvs IF
04 Skruvs IF

Number of registered participants: 3

Boys U16 Javelin Weight: 600g

SB PB
Akilles Teglbjaerg
KA2 IF
06 KA2 IF
Dante Lennartsson
Kalmar SK
06 Kalmar SK
Ted Lennartsson
Kalmar SK
04 Kalmar SK
Benjamin Sporre
Roma IF
06 Roma IF
Alexander Karlsson
Skruvs IF
04 Skruvs IF
Hugo Karsamo
Skruvs IF
04 Skruvs IF

Number of registered participants: 6

Boys U14 60 m

SB PB
Erik Petersson
FIK Färjestaden
07 FIK Färjestaden
Akilles Teglbjaerg
KA2 IF
06 KA2 IF 7.92 7.92
Benjamin Sporre
Roma IF
06 Roma IF

Number of registered participants: 3

Boys U14 600 m

SB PB
Edvin Persson
Högby IF
07 Högby IF

Number of registered participants: 1

Boys U14 High Jump

SB PB
Akilles Teglbjaerg
KA2 IF
06 KA2 IF
Benjamin Sporre
Roma IF
06 Roma IF 161 161

Number of registered participants: 2

Boys U14 Long Jump Jump zone

SB PB
Erik Petersson
FIK Färjestaden
07 FIK Färjestaden
Akilles Teglbjaerg
KA2 IF
06 KA2 IF 5.17 5.17
Benjamin Sporre
Roma IF
06 Roma IF 5.03 5.03

Number of registered participants: 3

Boys U14 Shot Put Weight: 3.0kg

SB PB
Erik Petersson
FIK Färjestaden
07 FIK Färjestaden
Akilles Teglbjaerg
KA2 IF
06 KA2 IF 11.86 11.86
Dante Lennartsson
Kalmar SK
06 Kalmar SK
Benjamin Sporre
Roma IF
06 Roma IF 12.63 12.63

Number of registered participants: 4

Boys U14 Discus Weight: 0.6kg

SB PB
Erik Petersson
FIK Färjestaden
07 FIK Färjestaden
Akilles Teglbjaerg
KA2 IF
06 KA2 IF
Dante Lennartsson
Kalmar SK
06 Kalmar SK
Edvin Mattsson
Kalmar SK
08 Kalmar SK
Sixten Schütz
Kalmar SK
09 Kalmar SK
Benjamin Sporre
Roma IF
06 Roma IF 36.45 36.45
Emil Drottman
Ruda IF
08 Ruda IF

Number of registered participants: 7

Boys U14 Hammer Weight: 3.0kg

SB PB
Akilles Teglbjaerg
KA2 IF
06 KA2 IF
Dante Lennartsson
Kalmar SK
06 Kalmar SK
Edvin Mattsson
Kalmar SK
08 Kalmar SK
Benjamin Sporre
Roma IF
06 Roma IF 31.20 31.20

Number of registered participants: 4

Boys U12 60 m

SB PB
August Baumberger
FIK Färjestaden
08 FIK Färjestaden
Oliver Nilsson
IK Hinden
08 IK Hinden
Sixten Jakobsson
Kalmar SK
09 Kalmar SK
Emil Drottman
Ruda IF
08 Ruda IF
Thitinan Pridaen
Ruda IF
08 Ruda IF

Number of registered participants: 5

Boys U12 600 m

SB PB
August Baumberger
FIK Färjestaden
08 FIK Färjestaden
Sixten Jakobsson
Kalmar SK
09 Kalmar SK
Emil Drottman
Ruda IF
08 Ruda IF
Thitinan Pridaen
Ruda IF
08 Ruda IF

Number of registered participants: 4

Boys U12 Long Jump Jump zone

SB PB
August Baumberger
FIK Färjestaden
08 FIK Färjestaden
Oliver Nilsson
IK Hinden
08 IK Hinden
Sixten Jakobsson
Kalmar SK
09 Kalmar SK
Emil Drottman
Ruda IF
08 Ruda IF
Thitinan Pridaen
Ruda IF
08 Ruda IF

Number of registered participants: 5

Boys U12 Shot Put Weight: 2.0kg

SB PB
August Baumberger
FIK Färjestaden
08 FIK Färjestaden
Edvin Mattsson
Kalmar SK
08 Kalmar SK
Emil Drottman
Ruda IF
08 Ruda IF
Thitinan Pridaen
Ruda IF
08 Ruda IF

Number of registered participants: 4

Boys U11 60 m

SB PB
Celvin Walter
FIK Färjestaden
09 FIK Färjestaden
Melvin Håkansson
Kalmar SK
09 Kalmar SK
William Johnsson
Kalmar SK
09 Kalmar SK
Zacharias Kakoulidis
Kalmar SK
09 Kalmar SK
Andre Petersson
Kalmar SK
09 Kalmar SK
Sixten Schütz
Kalmar SK
09 Kalmar SK
Olle Ekelund
Ruda IF
09 Ruda IF

Number of registered participants: 7

Boys U11 600 m

SB PB
Celvin Walter
FIK Färjestaden
09 FIK Färjestaden
William Johnsson
Kalmar SK
09 Kalmar SK
Zacharias Kakoulidis
Kalmar SK
09 Kalmar SK
Andre Petersson
Kalmar SK
09 Kalmar SK
Sixten Schütz
Kalmar SK
09 Kalmar SK

Number of registered participants: 5

Boys U11 Long Jump Jump zone

SB PB
Celvin Walter
FIK Färjestaden
09 FIK Färjestaden
Melvin Håkansson
Kalmar SK
09 Kalmar SK
William Johnsson
Kalmar SK
09 Kalmar SK
Zacharias Kakoulidis
Kalmar SK
09 Kalmar SK
Andre Petersson
Kalmar SK
09 Kalmar SK
Sixten Schütz
Kalmar SK
09 Kalmar SK
Olle Ekelund
Ruda IF
09 Ruda IF

Number of registered participants: 7

Boys U11 Shot Put Weight: 2.0kg

SB PB
Celvin Walter
FIK Färjestaden
09 FIK Färjestaden
Melvin Håkansson
Kalmar SK
09 Kalmar SK
William Johnsson
Kalmar SK
09 Kalmar SK
Andre Petersson
Kalmar SK
09 Kalmar SK
Sixten Schütz
Kalmar SK
09 Kalmar SK

Number of registered participants: 5

Boys U10 60 m

SB PB
Arvid Larsson
Eksjö Södra IK
11 Eksjö Södra IK
Tor Adriansson
FIK Färjestaden
11 FIK Färjestaden
Vilmer Baumberger
FIK Färjestaden
10 FIK Färjestaden
Anton Pålsson
FIK Färjestaden
10 FIK Färjestaden
Hugo Pålsson
FIK Färjestaden
10 FIK Färjestaden
Malte Pålsson
FIK Färjestaden
10 FIK Färjestaden
Isak Johansson
IK Hinden
10 IK Hinden
Aldo Lennartsson
Kalmar SK
11 Kalmar SK
Filip Lindvall
Kalmar SK
12 Kalmar SK
Ture Persson
Kalmar SK
10 Kalmar SK
Hugo Richardsson
Kalmar SK
10 Kalmar SK
Jason Jonasson
Södra Vi IF
10 Södra Vi IF

Number of registered participants: 12

Boys U10 600 m

SB PB
Arvid Larsson
Eksjö Södra IK
11 Eksjö Södra IK
Vilmer Baumberger
FIK Färjestaden
10 FIK Färjestaden
Anton Pålsson
FIK Färjestaden
10 FIK Färjestaden
Hugo Pålsson
FIK Färjestaden
10 FIK Färjestaden
Malte Pålsson
FIK Färjestaden
10 FIK Färjestaden
Alvin Lindberg
IFK Sävsjö
12 IFK Sävsjö 2:20.00
Isak Johansson
IK Hinden
10 IK Hinden
Filip Lindvall
Kalmar SK
12 Kalmar SK
Ture Persson
Kalmar SK
10 Kalmar SK
Jason Jonasson
Södra Vi IF
10 Södra Vi IF

Number of registered participants: 10

Boys U10 Long Jump Jump zone

SB PB
Arvid Larsson
Eksjö Södra IK
11 Eksjö Södra IK
Tor Adriansson
FIK Färjestaden
11 FIK Färjestaden
Vilmer Baumberger
FIK Färjestaden
10 FIK Färjestaden
Anton Pålsson
FIK Färjestaden
10 FIK Färjestaden
Hugo Pålsson
FIK Färjestaden
10 FIK Färjestaden
Malte Pålsson
FIK Färjestaden
10 FIK Färjestaden
Alvin Lindberg
IFK Sävsjö
12 IFK Sävsjö 2.52
Isak Johansson
IK Hinden
10 IK Hinden
Aldo Lennartsson
Kalmar SK
11 Kalmar SK
Filip Lindvall
Kalmar SK
12 Kalmar SK
Ture Persson
Kalmar SK
10 Kalmar SK
Hugo Richardsson
Kalmar SK
10 Kalmar SK
Jason Jonasson
Södra Vi IF
10 Södra Vi IF

Number of registered participants: 13

Boys U10 Shot Put Weight: 2.0kg

SB PB
Arvid Larsson
Eksjö Södra IK
11 Eksjö Södra IK
Tor Adriansson
FIK Färjestaden
11 FIK Färjestaden
Vilmer Baumberger
FIK Färjestaden
10 FIK Färjestaden
Alvin Lindberg
IFK Sävsjö
12 IFK Sävsjö
Aldo Lennartsson
Kalmar SK
11 Kalmar SK
Ture Persson
Kalmar SK
10 Kalmar SK
Hugo Richardsson
Kalmar SK
10 Kalmar SK
Arvid Johansson
Skruvs IF
10 Skruvs IF
Jason Jonasson
Södra Vi IF
10 Södra Vi IF

Number of registered participants: 9

Total number of registered participants: 99

Total number of registered entries: 313