Startlista

Jul-chansen
Atleticum, Malmö   2018-12-01

Kvinnor 800 m

SB PB
136 My Ekström
Björnstorps IF
04 Björnstorps IF
137 Karolin Wennerbeck
Björnstorps IF
75 Björnstorps IF 2:38.00 2:37.00
138 Mysa Hillbur
Höörs IS
03 Höörs IS 2:26.00
139 Maja Jönsson
Höörs IS
02 Höörs IS 2:19.00
140 Fillippa Lonhage
Höörs IS
03 Höörs IS
141 Maja Malm
Höörs IS
04 Höörs IS
142 Anne Oostra
Höörs IS
04 Höörs IS 2:29.00
143 Juni Rugland
Höörs IS
03 Höörs IS 2:20.00
144 Nadja Rugland
Höörs IS
01 Höörs IS 2:14.00
145 Lovisa Skoglund
Höörs IS
01 Höörs IS 2:12.00
146 Liv Altarac
Malmö AI
05 Malmö AI
147 Cornelia Helgesson
Åhus FIK
02 Åhus FIK 2:35.10

Antal anmälda deltagare: 12

F15 60 m

SB PB
88 Joanna Ek
IFK Helsingborg
05 IFK Helsingborg 8.64
280 Edith Mosbach
IFK Lund
05 IFK Lund
331 Klara Persson
Lomma FIK
04 Lomma FIK
66 Mathilda Brodd Polsten
Malmö AI
05 Malmö AI 8.18
81 Lovisa Cronholm
Malmö AI
05 Malmö AI 9.01 9.01
Alba Hansson
Malmö AI
05 Malmö AI 8.70
189 Olivia Jensfelt
Malmö AI
05 Malmö AI 8.14
324 Celia Parmatow
Malmö AI
05 Malmö AI 8.52
332 Klara Peters
Malmö AI
04 Malmö AI
355 Amanda Rönn
Malmö AI
05 Malmö AI 8.70
407 Ella Uddenäs
Malmö AI
05 Malmö AI 8.30
8 Alice Albien
Öresund FK
04 Öresund FK
93 Ella Eklund
Öresund FK
04 Öresund FK
201 Ines Kahrimanovic
Öresund FK
04 Öresund FK
212 Nellie Korunovska Skyttman
Öresund FK
04 Öresund FK
277 Iza Mellberg
Öresund FK
04 Öresund FK
298 Reserv: Maja Nordstedt
Malmö AI
04 Malmö AI

Antal anmälda deltagare: 17

F15 Höjd

SB PB
45 Tilde Bjerager
Höörs IS
04 Höörs IS
88 Joanna Ek
IFK Helsingborg
05 IFK Helsingborg
191 Mira Johansson
Malmö AI
05 Malmö AI 140
193 Gabriela Jovovic
Malmö AI
05 Malmö AI
298 Maja Nordstedt
Malmö AI
04 Malmö AI

Antal anmälda deltagare: 5

F15 Längd

SB PB
392 Ebony Tay
Heleneholms IF
05 Heleneholms IF
45 Tilde Bjerager
Höörs IS
04 Höörs IS
141 Maja Malm
Höörs IS
04 Höörs IS
88 Joanna Ek
IFK Helsingborg
05 IFK Helsingborg
280 Edith Mosbach
IFK Lund
05 IFK Lund
257 Isabelle Lund
IFK Trelleborg
05 IFK Trelleborg 4.40
331 Klara Persson
Lomma FIK
04 Lomma FIK
1 Galia Abdul Rahim
Malmö AI
05 Malmö AI
146 Liv Altarac
Malmö AI
05 Malmö AI
18 Alice Andersson
Malmö AI
04 Malmö AI
66 Mathilda Brodd Polsten
Malmö AI
05 Malmö AI
Alba Hansson
Malmö AI
05 Malmö AI
189 Olivia Jensfelt
Malmö AI
05 Malmö AI
191 Mira Johansson
Malmö AI
05 Malmö AI 4.38
324 Celia Parmatow
Malmö AI
05 Malmö AI
355 Amanda Rönn
Malmö AI
05 Malmö AI
411 Elsa Van der Gugten
Malmö AI
05 Malmö AI
277 Iza Mellberg
Öresund FK
04 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 18

F15 Kula Vikt: 3,0kg

SB PB
215 Erona Krasniqi
Eslövs AI
05 Eslövs AI
257 Isabelle Lund
IFK Trelleborg
05 IFK Trelleborg
0 Filippa Carlsson
Malmö AI
05 Malmö AI
Alba Hansson
Malmö AI
05 Malmö AI
191 Mira Johansson
Malmö AI
05 Malmö AI
355 Amanda Rönn
Malmö AI
05 Malmö AI
180 Maya Häll
Simrishamns AIF
05 Simrishamns AIF
93 Ella Eklund
Öresund FK
04 Öresund FK
Tilde Grönwall
Öresund FK
04 Öresund FK
190 Julia Johansson
Öresund FK
04 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 10

F13 60 m

SB PB
30 Elina Balagic
Heleneholms IF
06 Heleneholms IF
176 Medina Husic
Heleneholms IF
06 Heleneholms IF
198 Elin Jönsson
Heleneholms IF
06 Heleneholms IF
273 Emilia Malmlöf
Heleneholms IF
06 Heleneholms IF 9.03 9.03
23 Sara Andersson
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg 9.06
395 Elin Thor
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
400 Annie Torkéll
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
74 Isabella Candés Ödmo
IFK Lund
06 IFK Lund
172 Ebba Holgersson
IFK Lund
06 IFK Lund
318 Selma Oredsson Tomasini
IFK Lund
06 IFK Lund
364 Sophia Schüttert
IFK Lund
06 IFK Lund
291 Sarah Nihlmar
IS Göta
06 IS Göta
327 Hanna Pedersen
IS Göta
06 IS Göta
57 Sara Blomkvist
Malmö AI
06 Malmö AI
100 Lisa Engdahl
Malmö AI
06 Malmö AI
102 Julia Englund
Malmö AI
06 Malmö AI
103 Linnea Englund
Malmö AI
06 Malmö AI
315 Pamela Olsson
Malmö AI
06 Malmö AI 9.39 9.11
323 Elise Parander
Malmö AI
06 Malmö AI
421 Rebecca Wiberg
Malmö AI
06 Malmö AI 7.87
295 Majken Nilsson
Simrishamns AIF
06 Simrishamns AIF
325 Amanda Paulsson
Vittsjö GIK
06 Vittsjö GIK
161 Linnea Odéhn
Ystads IF
06 Ystads IF 8.94 8.94
342 Vilma Ridderman
Ystads IF
06 Ystads IF
345 Reserv: Ella Roman
IFK Lund
06 IFK Lund 9.15

Antal anmälda deltagare: 25

F13 800 m

SB PB
153 Freja Bjerström
Björnstorps IF
07 Björnstorps IF
154 Selma Ford
Heleneholms IF
07 Heleneholms IF
155 Nilla Gustafsson
Höörs IS
07 Höörs IS
156 Agnes Sandberg
Höörs IS
07 Höörs IS
157 Lova Nilsson
IS Göta
07 IS Göta 2:45.00
158 Lovis Ryman
Malmö AI
06 Malmö AI
159 Tintin Ljungberg
Simrishamns AIF
07 Simrishamns AIF
160 Ida Andersen
Vittsjö GIK
06 Vittsjö GIK
161 Linnea Odéhn
Ystads IF
06 Ystads IF 2:35.00

Antal anmälda deltagare: 9

F13 Höjd

SB PB
360 Maja Scharnell
Eslövs AI
06 Eslövs AI
30 Elina Balagic
Heleneholms IF
06 Heleneholms IF
198 Elin Jönsson
Heleneholms IF
06 Heleneholms IF
23 Sara Andersson
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
400 Annie Torkéll
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
74 Isabella Candés Ödmo
IFK Lund
06 IFK Lund
364 Sophia Schüttert
IFK Lund
06 IFK Lund
291 Sarah Nihlmar
IS Göta
06 IS Göta
327 Hanna Pedersen
IS Göta
06 IS Göta
62 Hanna Brand
Lomma FIK
06 Lomma FIK
100 Lisa Engdahl
Malmö AI
06 Malmö AI
102 Julia Englund
Malmö AI
06 Malmö AI
103 Linnea Englund
Malmö AI
06 Malmö AI
315 Pamela Olsson
Malmö AI
06 Malmö AI
323 Elise Parander
Malmö AI
06 Malmö AI
421 Rebecca Wiberg
Malmö AI
06 Malmö AI

Antal anmälda deltagare: 16

F13 Längd Hoppzon

SB PB
30 Elina Balagic
Heleneholms IF
06 Heleneholms IF
273 Emilia Malmlöf
Heleneholms IF
06 Heleneholms IF
23 Sara Andersson
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
395 Elin Thor
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
400 Annie Torkéll
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
318 Selma Oredsson Tomasini
IFK Lund
06 IFK Lund
345 Ella Roman
IFK Lund
06 IFK Lund
364 Sophia Schüttert
IFK Lund
06 IFK Lund
291 Sarah Nihlmar
IS Göta
06 IS Göta
327 Hanna Pedersen
IS Göta
06 IS Göta
62 Hanna Brand
Lomma FIK
06 Lomma FIK
57 Sara Blomkvist
Malmö AI
06 Malmö AI
100 Lisa Engdahl
Malmö AI
06 Malmö AI
102 Julia Englund
Malmö AI
06 Malmö AI
103 Linnea Englund
Malmö AI
06 Malmö AI
315 Pamela Olsson
Malmö AI
06 Malmö AI
323 Elise Parander
Malmö AI
06 Malmö AI
276 Blanca Martel
Södra Sandby IF
06 Södra Sandby IF
325 Amanda Paulsson
Vittsjö GIK
06 Vittsjö GIK
347 Julia Rose´n
Vittsjö GIK
06 Vittsjö GIK
342 Vilma Ridderman
Ystads IF
06 Ystads IF

Antal anmälda deltagare: 21

F13 Kula Vikt: 2,0kg

SB PB
360 Maja Scharnell
Eslövs AI
06 Eslövs AI
176 Medina Husic
Heleneholms IF
06 Heleneholms IF
198 Elin Jönsson
Heleneholms IF
06 Heleneholms IF
273 Emilia Malmlöf
Heleneholms IF
06 Heleneholms IF
23 Sara Andersson
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
395 Elin Thor
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
400 Annie Torkéll
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
345 Ella Roman
IFK Lund
06 IFK Lund
291 Sarah Nihlmar
IS Göta
06 IS Göta
327 Hanna Pedersen
IS Göta
06 IS Göta
62 Hanna Brand
Lomma FIK
06 Lomma FIK
295 Majken Nilsson
Simrishamns AIF
06 Simrishamns AIF
276 Blanca Martel
Södra Sandby IF
06 Södra Sandby IF
325 Amanda Paulsson
Vittsjö GIK
06 Vittsjö GIK
347 Julia Rose´n
Vittsjö GIK
06 Vittsjö GIK

Antal anmälda deltagare: 15

F12 60 m

SB PB
256 Elsa Ludvigsson
Båstads GIF
07 Båstads GIF
32 Delia Bello
Heleneholms IF
07 Heleneholms IF
154 Selma Ford
Heleneholms IF
07 Heleneholms IF
292 Alice Nilsson
Heleneholms IF
07 Heleneholms IF
418 Ella Wesonius
Heleneholms IF
07 Heleneholms IF
34 Sanja Bengtsson Lundberg
IFK Helsingborg
07 IFK Helsingborg
231 Maya Lilja
IFK Helsingborg
07 IFK Helsingborg
262 Tova Lundin
IFK Helsingborg
07 IFK Helsingborg
55 Linn Blomé
IFK Lund
07 IFK Lund
89 Ingrid Ekdahl Sundin
IFK Lund
07 IFK Lund 10.39
359 Maja Sandström
IFK Lund
07 IFK Lund
379 Rut Skärvad
IFK Lund
07 IFK Lund
388 Elsa Säveland
IFK Lund
07 IFK Lund 10.07 9.33
441 Meja Wallering
IFK Lund
07 IFK Lund
123 Bella Gisel
Lomma FIK
07 Lomma FIK
328 Tilde Pehrsson
Lomma FIK
07 Lomma FIK
43 Ellen Birgander
Malmö AI
07 Malmö AI 9.80 9.55
71 Aina Buric
Malmö AI
07 Malmö AI 9.76 9.76
110 Saga Falck
Malmö AI
07 Malmö AI 8.65
181 Maja Ingvarsson
Malmö AI
07 Malmö AI 9.02 9.62
279 Ebba Mohlin
Malmö AI
07 Malmö AI 9.23
340 Iris Puig Ursby
Malmö AI
07 Malmö AI 9.22
431 Moa Wirstedt
Malmö AI
07 Malmö AI
159 Tintin Ljungberg
Simrishamns AIF
07 Simrishamns AIF
237 Isa Lindberg
Ystads IF
07 Ystads IF
240 Olivia Lindberg Tillander
Ystads IF
07 Ystads IF
284 Felicia Mårtensson
Ystads IF
07 Ystads IF
7 Ebba Albert
Öresund FK
07 Öresund FK
44 Thea Bivefors
Öresund FK
07 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 29

F12 Höjd

SB PB
256 Elsa Ludvigsson
Båstads GIF
07 Båstads GIF
231 Maya Lilja
IFK Helsingborg
07 IFK Helsingborg
262 Tova Lundin
IFK Helsingborg
07 IFK Helsingborg
55 Linn Blomé
IFK Lund
07 IFK Lund
195 Matilda Jung
IFK Lund
07 IFK Lund
379 Rut Skärvad
IFK Lund
07 IFK Lund
441 Meja Wallering
IFK Lund
07 IFK Lund
157 Lova Nilsson
IS Göta
07 IS Göta
123 Bella Gisel
Lomma FIK
07 Lomma FIK
328 Tilde Pehrsson
Lomma FIK
07 Lomma FIK
43 Ellen Birgander
Malmö AI
07 Malmö AI 125 125
71 Aina Buric
Malmö AI
07 Malmö AI 115 115
168 Vilma Hjern
Malmö AI
07 Malmö AI
181 Maja Ingvarsson
Malmö AI
07 Malmö AI
279 Ebba Mohlin
Malmö AI
07 Malmö AI
329 Alma Persson
Malmö AI
07 Malmö AI
159 Tintin Ljungberg
Simrishamns AIF
07 Simrishamns AIF
237 Isa Lindberg
Ystads IF
07 Ystads IF
240 Olivia Lindberg Tillander
Ystads IF
07 Ystads IF
284 Felicia Mårtensson
Ystads IF
07 Ystads IF
7 Ebba Albert
Öresund FK
07 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 21

F12 Längd Hoppzon

SB PB
256 Elsa Ludvigsson
Båstads GIF
07 Båstads GIF
184 Matilda Jacobsson Petersen
Eslövs AI
07 Eslövs AI
285 Isabell Mårtensson
Eslövs AI
07 Eslövs AI
169 Emina Hodzic
Heleneholms IF
07 Heleneholms IF
292 Alice Nilsson
Heleneholms IF
07 Heleneholms IF
34 Sanja Bengtsson Lundberg
IFK Helsingborg
07 IFK Helsingborg
231 Maya Lilja
IFK Helsingborg
07 IFK Helsingborg
262 Tova Lundin
IFK Helsingborg
07 IFK Helsingborg
55 Linn Blomé
IFK Lund
07 IFK Lund
89 Ingrid Ekdahl Sundin
IFK Lund
07 IFK Lund
195 Matilda Jung
IFK Lund
07 IFK Lund
359 Maja Sandström
IFK Lund
07 IFK Lund
379 Rut Skärvad
IFK Lund
07 IFK Lund
388 Elsa Säveland
IFK Lund
07 IFK Lund
441 Meja Wallering
IFK Lund
07 IFK Lund
123 Bella Gisel
Lomma FIK
07 Lomma FIK
328 Tilde Pehrsson
Lomma FIK
07 Lomma FIK
43 Ellen Birgander
Malmö AI
07 Malmö AI 3.57 3.57
71 Aina Buric
Malmö AI
07 Malmö AI
110 Saga Falck
Malmö AI
07 Malmö AI
168 Vilma Hjern
Malmö AI
07 Malmö AI
177 Lykke Hülse
Malmö AI
07 Malmö AI
329 Alma Persson
Malmö AI
07 Malmö AI
340 Iris Puig Ursby
Malmö AI
07 Malmö AI
159 Tintin Ljungberg
Simrishamns AIF
07 Simrishamns AIF
237 Isa Lindberg
Ystads IF
07 Ystads IF
240 Olivia Lindberg Tillander
Ystads IF
07 Ystads IF
284 Felicia Mårtensson
Ystads IF
07 Ystads IF
7 Ebba Albert
Öresund FK
07 Öresund FK
44 Thea Bivefors
Öresund FK
07 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 30

F12 Kula Vikt: 2,0kg

SB PB
184 Matilda Jacobsson Petersen
Eslövs AI
07 Eslövs AI
169 Emina Hodzic
Heleneholms IF
07 Heleneholms IF
292 Alice Nilsson
Heleneholms IF
07 Heleneholms IF
418 Ella Wesonius
Heleneholms IF
07 Heleneholms IF
231 Maya Lilja
IFK Helsingborg
07 IFK Helsingborg
89 Ingrid Ekdahl Sundin
IFK Lund
07 IFK Lund
195 Matilda Jung
IFK Lund
07 IFK Lund
379 Rut Skärvad
IFK Lund
07 IFK Lund
388 Elsa Säveland
IFK Lund
07 IFK Lund
441 Meja Wallering
IFK Lund
07 IFK Lund
123 Bella Gisel
Lomma FIK
07 Lomma FIK
168 Vilma Hjern
Malmö AI
07 Malmö AI
181 Maja Ingvarsson
Malmö AI
07 Malmö AI
279 Ebba Mohlin
Malmö AI
07 Malmö AI
159 Tintin Ljungberg
Simrishamns AIF
07 Simrishamns AIF
7 Ebba Albert
Öresund FK
07 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 16

F11 60 m

SB PB
19 Ellen Andersson
Båstads GIF
08 Båstads GIF
161 Clara Hemberg
Båstads GIF
08 Båstads GIF
216 Annie Krikström
Båstads GIF
08 Båstads GIF
377 Moa Sjöström
Eslövs AI
08 Eslövs AI
10 Nora Alm
IFK Lund
08 IFK Lund
53 Tilda Bladh
Malmö AI
08 Malmö AI
99 Ebba Elm
Malmö AI
08 Malmö AI
185 Binta Jammeh
Malmö AI
08 Malmö AI
354 Ebba Römbo
Malmö AI
08 Malmö AI
405 Sonja Turial
Malmö AI
08 Malmö AI
37 Lisa Berggren
Simrishamns AIF
08 Simrishamns AIF
9 Ida Alklint
Södra Sandby IF
08 Södra Sandby IF
427 Lisa Winnat Flensburg
Södra Sandby IF
08 Södra Sandby IF
16 Emma Andersen
Vittsjö GIK
08 Vittsjö GIK 9.95
167 Alice Hjalmarsson
Ystads IF
08 Ystads IF
235 Elin Lindberg
Ystads IF
08 Ystads IF
260 Nikki Lundell
Ystads IF
08 Ystads IF
158 Elvira Helgesson
Åhus FIK
08 Åhus FIK
22 Moa Andersson
Öresund FK
08 Öresund FK
358 Alva Sandström
Öresund FK
08 Öresund FK
404 Ida Trumstedt
Öresund FK
08 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 21

F11 Höjd

SB PB
19 Ellen Andersson
Båstads GIF
08 Båstads GIF
161 Clara Hemberg
Båstads GIF
08 Båstads GIF
216 Annie Krikström
Båstads GIF
08 Båstads GIF
377 Moa Sjöström
Eslövs AI
08 Eslövs AI
333 Julie Petersen
Heleneholms IF
09 Heleneholms IF
386 Ella Svensson
Heleneholms IF
09 Heleneholms IF
10 Nora Alm
IFK Lund
08 IFK Lund
428 Lavinia Winstedt
IS Göta
09 IS Göta 128 128
310 Alice Olsson
KFUM Kristianstad
08 KFUM Kristianstad
99 Ebba Elm
Malmö AI
08 Malmö AI
185 Binta Jammeh
Malmö AI
08 Malmö AI
354 Ebba Römbo
Malmö AI
08 Malmö AI
167 Alice Hjalmarsson
Ystads IF
08 Ystads IF
235 Elin Lindberg
Ystads IF
08 Ystads IF
158 Elvira Helgesson
Åhus FIK
08 Åhus FIK
22 Moa Andersson
Öresund FK
08 Öresund FK
207 Marie Karlsson
Öresund FK
08 Öresund FK
358 Alva Sandström
Öresund FK
08 Öresund FK
404 Ida Trumstedt
Öresund FK
08 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 19

F11 Längd Hoppzon

SB PB
19 Ellen Andersson
Båstads GIF
08 Båstads GIF
161 Clara Hemberg
Båstads GIF
08 Båstads GIF
216 Annie Krikström
Båstads GIF
08 Båstads GIF
377 Moa Sjöström
Eslövs AI
08 Eslövs AI
10 Nora Alm
IFK Lund
08 IFK Lund
310 Alice Olsson
KFUM Kristianstad
08 KFUM Kristianstad
99 Ebba Elm
Malmö AI
08 Malmö AI
185 Binta Jammeh
Malmö AI
08 Malmö AI
354 Ebba Römbo
Malmö AI
08 Malmö AI
405 Sonja Turial
Malmö AI
08 Malmö AI
37 Lisa Berggren
Simrishamns AIF
08 Simrishamns AIF
9 Ida Alklint
Södra Sandby IF
08 Södra Sandby IF
427 Lisa Winnat Flensburg
Södra Sandby IF
08 Södra Sandby IF
16 Emma Andersen
Vittsjö GIK
08 Vittsjö GIK
167 Alice Hjalmarsson
Ystads IF
08 Ystads IF
235 Elin Lindberg
Ystads IF
08 Ystads IF
158 Elvira Helgesson
Åhus FIK
08 Åhus FIK
22 Moa Andersson
Öresund FK
08 Öresund FK
358 Alva Sandström
Öresund FK
08 Öresund FK
404 Ida Trumstedt
Öresund FK
08 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 20

F11 Kula Vikt: 2,0kg

SB PB
19 Ellen Andersson
Båstads GIF
08 Båstads GIF
161 Clara Hemberg
Båstads GIF
08 Båstads GIF
216 Annie Krikström
Båstads GIF
08 Båstads GIF
366 Ella Selander
Eslövs AI
08 Eslövs AI
310 Alice Olsson
KFUM Kristianstad
08 KFUM Kristianstad
405 Sonja Turial
Malmö AI
08 Malmö AI
37 Lisa Berggren
Simrishamns AIF
08 Simrishamns AIF
158 Elvira Helgesson
Åhus FIK
08 Åhus FIK
22 Moa Andersson
Öresund FK
08 Öresund FK
358 Alva Sandström
Öresund FK
08 Öresund FK
404 Ida Trumstedt
Öresund FK
08 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 11

F10 60 m

SB PB
70 Rebecka Bryland
Bara FIK
09 Bara FIK 10.62
21 Maja Andersson
Båstads GIF
09 Båstads GIF
11 Ina Almquist
Eslövs AI
09 Eslövs AI
164 Josefine Henriksson
Eslövs AI
09 Eslövs AI
370 Juliette Sjögren Debaecker
Eslövs AI
09 Eslövs AI 9.71
333 Julie Petersen
Heleneholms IF
09 Heleneholms IF 9.50
386 Ella Svensson
Heleneholms IF
09 Heleneholms IF 10.03
14 Ellen Ander
IFK Helsingborg
10 IFK Helsingborg
41 Livia Bildsten
IFK Helsingborg
10 IFK Helsingborg
178 Amanda Håkansson
IFK Helsingborg
09 IFK Helsingborg
183 Selma Ivarsson
IFK Helsingborg
11 IFK Helsingborg
249 Alicia Lindström
IFK Helsingborg
09 IFK Helsingborg
299 Emma Nordström
IFK Helsingborg
09 IFK Helsingborg
316 Molly Olsson Westergren
IFK Helsingborg
09 IFK Helsingborg
337 Viktoria Pettersson Stephanovic
IFK Helsingborg
10 IFK Helsingborg
361 Linnea Schell
IFK Helsingborg
09 IFK Helsingborg
86 Ellen Edlund
IFK Lund
09 IFK Lund
194 Johanna Jugner
IFK Lund
09 IFK Lund
205 Alma Karlsson
IFK Lund
09 IFK Lund 10.56
258 Emilia Lundblom
IFK Lund
09 IFK Lund
383 Majken Sundewall
IFK Lund
09 IFK Lund
412 Charlotte Vandenborre
IFK Lund
09 IFK Lund
422 Astrid Wihlborg
IFK Lund
09 IFK Lund
430 Livia Wirg
IFK Lund
09 IFK Lund
428 Lavinia Winstedt
IS Göta
09 IS Göta 9.41 9.41
156 Mira-Li Hejdeman
Lomma FIK
09 Lomma FIK 11.08 11.08
438 Sarah Berkani
Malmö AI
10 Malmö AI
98 Agnes Elm
Malmö AI
10 Malmö AI
210 Denise Kemi Rehnborg
Malmö AI
10 Malmö AI 10.87
396 Emilia Thorell
Malmö AI
10 Malmö AI 11.23
286 Olivia Mårtensson
Ystads IF
09 Ystads IF
397 Malva Thorén
Ystads IF
09 Ystads IF
425 Ida Wikberg
Öresund FK
09 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 33

F10 Längd Hoppzon

SB PB
70 Rebecka Bryland
Bara FIK
09 Bara FIK
21 Maja Andersson
Båstads GIF
09 Båstads GIF
370 Juliette Sjögren Debaecker
Eslövs AI
09 Eslövs AI
419 Liv Westerling
Eslövs AI
09 Eslövs AI
333 Julie Petersen
Heleneholms IF
09 Heleneholms IF
386 Ella Svensson
Heleneholms IF
09 Heleneholms IF
14 Ellen Ander
IFK Helsingborg
10 IFK Helsingborg
41 Livia Bildsten
IFK Helsingborg
10 IFK Helsingborg
178 Amanda Håkansson
IFK Helsingborg
09 IFK Helsingborg
183 Selma Ivarsson
IFK Helsingborg
11 IFK Helsingborg
249 Alicia Lindström
IFK Helsingborg
09 IFK Helsingborg
299 Emma Nordström
IFK Helsingborg
09 IFK Helsingborg
316 Molly Olsson Westergren
IFK Helsingborg
09 IFK Helsingborg
337 Viktoria Pettersson Stephanovic
IFK Helsingborg
10 IFK Helsingborg
361 Linnea Schell
IFK Helsingborg
09 IFK Helsingborg
86 Ellen Edlund
IFK Lund
09 IFK Lund
194 Johanna Jugner
IFK Lund
09 IFK Lund
205 Alma Karlsson
IFK Lund
09 IFK Lund
258 Emilia Lundblom
IFK Lund
09 IFK Lund
383 Majken Sundewall
IFK Lund
09 IFK Lund
412 Charlotte Vandenborre
IFK Lund
09 IFK Lund
422 Astrid Wihlborg
IFK Lund
09 IFK Lund
430 Livia Wirg
IFK Lund
09 IFK Lund
428 Lavinia Winstedt
IS Göta
09 IS Göta 3.68 3.68
156 Mira-Li Hejdeman
Lomma FIK
09 Lomma FIK
438 Sarah Berkani
Malmö AI
10 Malmö AI
98 Agnes Elm
Malmö AI
10 Malmö AI
210 Denise Kemi Rehnborg
Malmö AI
10 Malmö AI
396 Emilia Thorell
Malmö AI
10 Malmö AI
286 Olivia Mårtensson
Ystads IF
09 Ystads IF
397 Malva Thorén
Ystads IF
09 Ystads IF
425 Ida Wikberg
Öresund FK
09 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 32

F10 Kula Vikt: 2,0kg

SB PB
21 Maja Andersson
Båstads GIF
09 Båstads GIF
164 Josefine Henriksson
Eslövs AI
09 Eslövs AI
370 Juliette Sjögren Debaecker
Eslövs AI
09 Eslövs AI
419 Liv Westerling
Eslövs AI
09 Eslövs AI
333 Julie Petersen
Heleneholms IF
09 Heleneholms IF
386 Ella Svensson
Heleneholms IF
09 Heleneholms IF
14 Ellen Ander
IFK Helsingborg
10 IFK Helsingborg
41 Livia Bildsten
IFK Helsingborg
10 IFK Helsingborg
178 Amanda Håkansson
IFK Helsingborg
09 IFK Helsingborg
183 Selma Ivarsson
IFK Helsingborg
11 IFK Helsingborg
249 Alicia Lindström
IFK Helsingborg
09 IFK Helsingborg
316 Molly Olsson Westergren
IFK Helsingborg
09 IFK Helsingborg
337 Viktoria Pettersson Stephanovic
IFK Helsingborg
10 IFK Helsingborg
361 Linnea Schell
IFK Helsingborg
09 IFK Helsingborg
86 Ellen Edlund
IFK Lund
09 IFK Lund
205 Alma Karlsson
IFK Lund
09 IFK Lund
258 Emilia Lundblom
IFK Lund
09 IFK Lund
383 Majken Sundewall
IFK Lund
09 IFK Lund
422 Astrid Wihlborg
IFK Lund
09 IFK Lund
428 Lavinia Winstedt
IS Göta
09 IS Göta 6.94 6.94
156 Mira-Li Hejdeman
Lomma FIK
09 Lomma FIK
98 Agnes Elm
Malmö AI
10 Malmö AI
286 Olivia Mårtensson
Ystads IF
09 Ystads IF
397 Malva Thorén
Ystads IF
09 Ystads IF
425 Ida Wikberg
Öresund FK
09 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 25

F9 Prova på

SB PB
27 Nea Zoe Arvaniti
Heleneholms IF
10 Heleneholms IF
51 Selma Björkland Frostell
Heleneholms IF
10 Heleneholms IF
61 Josefine Boye
Heleneholms IF
10 Heleneholms IF
120 Ida Gambel
Heleneholms IF
10 Heleneholms IF
140 Hedvig Götegård
Heleneholms IF
10 Heleneholms IF
154 Sonja Hedar
Heleneholms IF
10 Heleneholms IF
175 Penny Holsbrink
Heleneholms IF
10 Heleneholms IF
192 Viola Jonsson
Heleneholms IF
10 Heleneholms IF
211 Smilla Koeck
Heleneholms IF
10 Heleneholms IF
217 Matilda Krüger
Heleneholms IF
10 Heleneholms IF
232 Milou Linander
Heleneholms IF
10 Heleneholms IF
362 Juli Schumacher Hiller
Heleneholms IF
08 Heleneholms IF
376 Isa Sjöström
Heleneholms IF
10 Heleneholms IF
424 Meja Wikander
Heleneholms IF
10 Heleneholms IF
429 Ida Winter
Heleneholms IF
10 Heleneholms IF
47 Molly Björk
IFK Lund
10 IFK Lund
78 Moa Cederström
IFK Lund
10 IFK Lund
82 Nemi Dahlén
IFK Lund
10 IFK Lund
118 Siri Fröderberg
IFK Lund
10 IFK Lund
226 Moa Lempinen
IFK Lund
10 IFK Lund
338 Elsa Pihlström
IFK Lund
10 IFK Lund
391 Lisa Tage
IFK Lund
10 IFK Lund
138 Engla Gustavsson
IS Göta
11 IS Göta
144 Greta Hannerstig
Lomma FIK
10 Lomma FIK
322 Stella Papée
Lomma FIK
10 Lomma FIK
230 Ebba Levin
Simrishamns AIF
10 Simrishamns AIF
233 Alma Lindberg
Ystads IF
10 Ystads IF
406 Carla Tönnesen
Ystads IF
10 Ystads IF
314 Meya Olsson
Öresund FK
10 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 29

F8 Prova på

SB PB
209 Tilde Karlsson
Bara FIK
11 Bara FIK
350 Sophia Roubroeks
Bara FIK
11 Bara FIK
308 Elin Olofsson
Eslövs AI
11 Eslövs AI
375 Elin Sjöström
Eslövs AI
11 Eslövs AI
153 Alva Hassén
Heleneholms IF
11 Heleneholms IF
437 Stella Stojic-Andersson
Heleneholms IF
11 Heleneholms IF
420 Noor Wetterstedt
Heleneholms IF
11 Heleneholms IF
143 Linnea Halling
IFK Helsingborg
11 IFK Helsingborg
159 Ida Helgesson
IFK Helsingborg
11 IFK Helsingborg
183 Selma Ivarsson
IFK Helsingborg
11 IFK Helsingborg
272 Ella Malmberg
IFK Helsingborg
11 IFK Helsingborg
293 Alva Nilsson
IFK Helsingborg
11 IFK Helsingborg
52 Tove Björkman
IFK Lund
11 IFK Lund
60 Astrid Boström Holtås
IFK Lund
11 IFK Lund
105 Anna Eriksson
IFK Lund
11 IFK Lund
402 Ella Trommer
IFK Lund
11 IFK Lund
423 Kerstin Wihlborg
IFK Lund
11 IFK Lund
229 Olivia Leveau
Malmö AI
11 Malmö AI
92 Moa Ekholm
Öresund FK
11 Öresund FK
214 Olivia Krantz Elm
Öresund FK
11 Öresund FK
346 Freja Rosberg
Öresund FK
11 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 21

F7 Prova på

SB PB
69 Ida Bryland
Bara FIK
12 Bara FIK
253 Vilda Ljungberg
Bara FIK
12 Bara FIK
399 Moa Thögersen
Bara FIK
12 Bara FIK
2 Isabella Abrahamsen
Heleneholms IF
12 Heleneholms IF
36 Thea Berg
Heleneholms IF
12 Heleneholms IF
301 Hannah Nyberg-Lindwall
Heleneholms IF
12 Heleneholms IF
33 Tova Bengtsson
IFK Helsingborg
12 IFK Helsingborg
107 Hanna Eriksson
IFK Helsingborg
12 IFK Helsingborg
384 Maja Sundsten
IFK Helsingborg
12 IFK Helsingborg
408 Edith Uhlin
IFK Helsingborg
12 IFK Helsingborg
409 Edith Utbult
IFK Helsingborg
12 IFK Helsingborg
410 Elsa Valfridsson Ljunggren
IFK Helsingborg
12 IFK Helsingborg
148 Astrid Hansson
Öresund FK
12 Öresund FK
275 Stella Malmqvist
Öresund FK
12 Öresund FK
426 Clara Williams
Öresund FK
12 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 15

F6 Prova på

SB PB
432 Ebba Wärn
Bara FIK
13 Bara FIK
203 Vanessa Karanfilovska
Heleneholms IF
13 Heleneholms IF
145 Lotten Hannerstig
Lomma FIK
13 Lomma FIK
236 Iris Lindberg
Ystads IF
13 Ystads IF

Antal anmälda deltagare: 4

Män 800 m

SB PB
166 Peter Hansson
Björnstorps IF
64 Björnstorps IF 2:28.00
167 Albin Lago
Genarps IF
03 Genarps IF 2:10.00
168 Sander Petri Bere
Genarps IF
05 Genarps IF 2:35.00
169 Vincent Larsson
Heleneholms IF
05 Heleneholms IF 2:23.00
170 Tim Lindskoug
Heleneholms IF
04 Heleneholms IF
171 Muhammed Seferovic
Heleneholms IF
02 Heleneholms IF
172 Elliott Anderstedt
Höörs IS
01 Höörs IS
173 Bertil Augustsson
IFK Lund
04 IFK Lund
174 Christoffer Cimbritz
IFK Lund
04 IFK Lund
175 Erik Erlandsson
IFK Lund
04 IFK Lund
176 Marcus Asker
Malmö AI
05 Malmö AI
177 Morgan Lindstedt
Malmö AI
05 Malmö AI
178 Michael Nordahl
Ystads IF
01 Ystads IF 2:01.07 2:01.07
179 Biniam Habtom
Åhus FIK
01 Åhus FIK 2:04.70
180 Fredrik Krantz
Öresund FK
80 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 15

P15 60 m

SB PB
67 Gabriel Brycki
Heleneholms IF
05 Heleneholms IF
3 Gabriel Abrahamsson
IFK Lund
04 IFK Lund 8.92 8.92
173 Bertil Augustsson
IFK Lund
04 IFK Lund
174 Christoffer Cimbritz
IFK Lund
04 IFK Lund
175 Erik Erlandsson
IFK Lund
04 IFK Lund
130 Hilding Grip
IFK Lund
04 IFK Lund
173 Isak Holgersson
IFK Lund
04 IFK Lund
312 Filip Olsson
IFK Lund
04 IFK Lund
401 Elias Toth
IFK Lund
05 IFK Lund
0 Olle Holmberg
IFK Trelleborg
04 IFK Trelleborg 8.49
343 Joel Ring
IFK Trelleborg
04 IFK Trelleborg 8.14
204 Noah Karlberg
Lomma FIK
05 Lomma FIK
39 Måns Bergström
Malmö AI
05 Malmö AI
76 Adrian Carlström Selimovic
Malmö AI
05 Malmö AI
77 isak Carlström Selimovic
Malmö AI
05 Malmö AI
79 Hassan Chahrour
Malmö AI
04 Malmö AI
155 Viktor Hedner
Malmö AI
05 Malmö AI
278 Melvin Modess
Malmö AI
05 Malmö AI
112 Oliver Fehrlund Persson
Ystads IF
05 Ystads IF
282 Ludvig Månsson
Ystads IF
05 Ystads IF
242 Lukas Lindbladh
Åhus FIK
04 Åhus FIK

Antal anmälda deltagare: 21

P15 Höjd

SB PB
67 Gabriel Brycki
Heleneholms IF
05 Heleneholms IF
3 Gabriel Abrahamsson
IFK Lund
04 IFK Lund 137 137
349 Anton Rosslin
Lomma FIK
04 Lomma FIK
242 Lukas Lindbladh
Åhus FIK
04 Åhus FIK

Antal anmälda deltagare: 4

P15 Längd

SB PB
67 Gabriel Brycki
Heleneholms IF
05 Heleneholms IF
173 Isak Holgersson
IFK Lund
04 IFK Lund
196 David Jungner
IFK Lund
04 IFK Lund
312 Filip Olsson
IFK Lund
04 IFK Lund
319 Melvin Pai
IFK Trelleborg
04 IFK Trelleborg 4.76
349 Anton Rosslin
Lomma FIK
04 Lomma FIK
4 Albin Adolfsson
Malmö AI
04 Malmö AI
39 Måns Bergström
Malmö AI
05 Malmö AI
112 Oliver Fehrlund Persson
Ystads IF
05 Ystads IF
282 Ludvig Månsson
Ystads IF
05 Ystads IF

Antal anmälda deltagare: 10

P15 Kula Vikt: 4,0kg

SB PB
67 Gabriel Brycki
Heleneholms IF
05 Heleneholms IF
131 Casper Griphage
IFK Trelleborg
05 IFK Trelleborg
20 Fredrik Andersson
Lomma FIK
04 Lomma FIK
134 Isak Gunnarsson
Lomma FIK
04 Lomma FIK
204 Noah Karlberg
Lomma FIK
05 Lomma FIK
349 Anton Rosslin
Lomma FIK
04 Lomma FIK
13 Ezra Alvarez
Malmö AI
04 Malmö AI
39 Måns Bergström
Malmö AI
05 Malmö AI
87 Rasmus Einarsson
Malmö AI
05 Malmö AI
117 Wiggo Fristedt
Malmö AI
04 Malmö AI
202 William Kalläne
Malmö AI
05 Malmö AI
242 Lukas Lindbladh
Åhus FIK
04 Åhus FIK

Antal anmälda deltagare: 12

P13 60 m

SB PB
187 Tage Andersson Ranefalk
Eslövs AI
06 Eslövs AI
59 Oscar Blomsterberg
Eslövs AI
06 Eslövs AI
170 Linus Hoff
Eslövs AI
06 Eslövs AI
250 Måns Lindström
Eslövs AI
06 Eslövs AI
188 Filip Sjöberg
Eslövs AI
06 Eslövs AI 8.90
225 Nils Leloup
Genarps IF
06 Genarps IF 9.78
192 Isaiah Tay
Heleneholms IF
06 Heleneholms IF
106 David Eriksson
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
Zac Jellum Ling
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
193 Albin Sjöh
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
413 Viktor Vartia
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
267 Elias Löndahl
IFK Lund
06 IFK Lund
116 Asker Friis
Lomma FIK
06 Lomma FIK
197 Teodor De Luca
Malmö AI
06 Malmö AI
115 Kalle Fridolf
Malmö AI
06 Malmö AI 9.78
188 Melker Jensfelt
Malmö AI
06 Malmö AI 8.13
288 Konrad Mölstad Katsler
Malmö AI
06 Malmö AI 9.79
403 William Trulsson
Malmö AI
06 Malmö AI

Antal anmälda deltagare: 18

P13 800 m

SB PB
186 Melvin Bertilsson
Björnstorps IF
06 Björnstorps IF
187 Tage Andersson Ranefalk
Eslövs AI
06 Eslövs AI
188 Filip Sjöberg
Eslövs AI
06 Eslövs AI 2:33.00
189 Albin Sjöström
Eslövs AI
06 Eslövs AI 2:39.00
190 Babak Lindberg
Genarps IF
07 Genarps IF
191 Théo Nourry
Heleneholms IF
08 Heleneholms IF
192 Isaiah Tay
Heleneholms IF
06 Heleneholms IF
193 Albin Sjöh
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
194 Jacob Jungner
IFK Lund
06 IFK Lund
0 Christian Schüttert
IFK Lund
08 IFK Lund
195 Hugo Åsberg
Lomma FIK
06 Lomma FIK
196 Luke Campbel
Malmö AI
06 Malmö AI
197 Teodor De Luca
Malmö AI
06 Malmö AI
198 Mikel Månsson
Åhus FIK
07 Åhus FIK 2:38.00

Antal anmälda deltagare: 14

P13 Höjd

SB PB
192 Isaiah Tay
Heleneholms IF
06 Heleneholms IF
Zac Jellum Ling
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
382 Johan Sparre
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
267 Elias Löndahl
IFK Lund
06 IFK Lund
195 Hugo Åsberg
Lomma FIK
06 Lomma FIK
115 Kalle Fridolf
Malmö AI
06 Malmö AI
288 Konrad Mölstad Katsler
Malmö AI
06 Malmö AI

Antal anmälda deltagare: 7

P13 Längd Hoppzon

SB PB
187 Tage Andersson Ranefalk
Eslövs AI
06 Eslövs AI
59 Oscar Blomsterberg
Eslövs AI
06 Eslövs AI
97 Samuel Elliot
Eslövs AI
06 Eslövs AI
170 Linus Hoff
Eslövs AI
06 Eslövs AI
250 Måns Lindström
Eslövs AI
06 Eslövs AI
225 Nils Leloup
Genarps IF
06 Genarps IF
192 Isaiah Tay
Heleneholms IF
06 Heleneholms IF
106 David Eriksson
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
Zac Jellum Ling
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
193 Albin Sjöh
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
382 Johan Sparre
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
413 Viktor Vartia
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
267 Elias Löndahl
IFK Lund
06 IFK Lund
195 Hugo Åsberg
Lomma FIK
06 Lomma FIK
197 Teodor De Luca
Malmö AI
06 Malmö AI
188 Melker Jensfelt
Malmö AI
06 Malmö AI 5.02
403 William Trulsson
Malmö AI
06 Malmö AI

Antal anmälda deltagare: 17

P13 Kula Vikt: 3,0kg

SB PB
59 Oscar Blomsterberg
Eslövs AI
06 Eslövs AI
97 Samuel Elliot
Eslövs AI
06 Eslövs AI
225 Nils Leloup
Genarps IF
06 Genarps IF
382 Johan Sparre
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
267 Elias Löndahl
IFK Lund
06 IFK Lund
115 Kalle Fridolf
Malmö AI
06 Malmö AI
188 Melker Jensfelt
Malmö AI
06 Malmö AI 8.90

Antal anmälda deltagare: 7

P12 60 m

SB PB
417 Valter Wennerbeck
Björnstorps IF
07 Björnstorps IF 10.26
307 Max Olmarker
Båstads GIF
07 Båstads GIF
296 Eric Noghi
Heleneholms IF
07 Heleneholms IF 8.96
50 Tim Björk Schwabe
IFK Helsingborg
07 IFK Helsingborg 9.68
124 Léo Gisselbrecht
IFK Lund
07 IFK Lund
125 Théo Gisselbrecht
IFK Lund
07 IFK Lund
128 Oliver Green
IFK Lund
07 IFK Lund
259 Ludvig Lundblom
IFK Lund
07 IFK Lund
330 Bram Persson
IFK Lund
07 IFK Lund
127 Vidar Graveus
Lomma FIK
07 Lomma FIK
136 Olle Gustafsson
Malmö AI
07 Malmö AI 10.02
300 Joel Norin
Malmö AI
07 Malmö AI 8.28
198 Mikel Månsson
Åhus FIK
07 Åhus FIK 9.45 9.35

Antal anmälda deltagare: 13

P12 Höjd

SB PB
307 Max Olmarker
Båstads GIF
07 Båstads GIF
414 Fredrik Walemo
Eslövs AI
07 Eslövs AI
50 Tim Björk Schwabe
IFK Helsingborg
07 IFK Helsingborg
330 Bram Persson
IFK Lund
07 IFK Lund
241 Filip Lindbladh
Åhus FIK
07 Åhus FIK
198 Mikel Månsson
Åhus FIK
07 Åhus FIK

Antal anmälda deltagare: 6

P12 Längd Hoppzon

SB PB
307 Max Olmarker
Båstads GIF
07 Båstads GIF
414 Fredrik Walemo
Eslövs AI
07 Eslövs AI
296 Eric Noghi
Heleneholms IF
07 Heleneholms IF
26 Leo Annerfeldt
IFK Helsingborg
07 IFK Helsingborg
50 Tim Björk Schwabe
IFK Helsingborg
07 IFK Helsingborg
124 Léo Gisselbrecht
IFK Lund
07 IFK Lund
125 Théo Gisselbrecht
IFK Lund
07 IFK Lund
128 Oliver Green
IFK Lund
07 IFK Lund
259 Ludvig Lundblom
IFK Lund
07 IFK Lund
330 Bram Persson
IFK Lund
07 IFK Lund
136 Olle Gustafsson
Malmö AI
07 Malmö AI
149 Erik Hansson
Malmö AI
07 Malmö AI
300 Joel Norin
Malmö AI
07 Malmö AI
241 Filip Lindbladh
Åhus FIK
07 Åhus FIK
198 Mikel Månsson
Åhus FIK
07 Åhus FIK

Antal anmälda deltagare: 15

P12 Kula Vikt: 3,0kg

SB PB
307 Max Olmarker
Båstads GIF
07 Båstads GIF
26 Leo Annerfeldt
IFK Helsingborg
07 IFK Helsingborg
50 Tim Björk Schwabe
IFK Helsingborg
07 IFK Helsingborg
124 Léo Gisselbrecht
IFK Lund
07 IFK Lund
125 Théo Gisselbrecht
IFK Lund
07 IFK Lund
259 Ludvig Lundblom
IFK Lund
07 IFK Lund
136 Olle Gustafsson
Malmö AI
07 Malmö AI
149 Erik Hansson
Malmö AI
07 Malmö AI
300 Joel Norin
Malmö AI
07 Malmö AI
241 Filip Lindbladh
Åhus FIK
07 Åhus FIK

Antal anmälda deltagare: 10

P11 60 m

SB PB
31 August Basse
Genarps IF
08 Genarps IF
269 Viktor Lönnblad
Genarps IF
08 Genarps IF
206 Johannes Karlsson
Heleneholms IF
08 Heleneholms IF
208 Måns Karlsson
Heleneholms IF
08 Heleneholms IF
48 Teo Björk
IFK Lund
08 IFK Lund
58 Max Blomquist
IFK Lund
08 IFK Lund
266 Jakob Löfkvist
IFK Lund
08 IFK Lund
290 Danjiel Nickel
IFK Lund
08 IFK Lund
0 Christian Schüttert
IFK Lund
08 IFK Lund
373 Ture Sjöstedt
IFK Lund
08 IFK Lund
387 Hector Swensson
IFK Lund
08 IFK Lund
390 Alfred Tage
IFK Lund
08 IFK Lund
348 Colin Rosén
IFK Trelleborg
08 IFK Trelleborg
224 Henrik Laursen Jonasson
Lomma FIK
08 Lomma FIK 9.80
5 Julian af Ekenstam
Malmö AI
08 Malmö AI
38 Loke Bergström
Malmö AI
08 Malmö AI
200 Oskar Jönsson
Malmö AI
08 Malmö AI
238 Olle Lindberg
Malmö AI
08 Malmö AI
264 Theo Lydén
Malmö AI
08 Malmö AI
341 Nino Radosavljevic Kusljic
Malmö AI
08 Malmö AI
228 Svante Leufstedt
Ystads IF
08 Ystads IF
68 Eric Bryde
Öresund FK
08 Öresund FK
122 Carl Germundsson
Öresund FK
08 Öresund FK
356 Elliot Salin
Öresund FK
08 Öresund FK
139 Reserv: Noel Gustavsson
IFK Helsingborg
08 IFK Helsingborg

Antal anmälda deltagare: 25

P11 Höjd

SB PB
206 Johannes Karlsson
Heleneholms IF
08 Heleneholms IF
191 Théo Nourry
Heleneholms IF
08 Heleneholms IF
56 Lukas Blomé
IFK Lund
09 IFK Lund
290 Danjiel Nickel
IFK Lund
08 IFK Lund
0 Christian Schüttert
IFK Lund
08 IFK Lund
224 Henrik Laursen Jonasson
Lomma FIK
08 Lomma FIK
200 Oskar Jönsson
Malmö AI
08 Malmö AI
238 Olle Lindberg
Malmö AI
08 Malmö AI
264 Theo Lydén
Malmö AI
08 Malmö AI
341 Nino Radosavljevic Kusljic
Malmö AI
08 Malmö AI
227 Melker Leufstedt
Ystads IF
10 Ystads IF
228 Svante Leufstedt
Ystads IF
08 Ystads IF
239 Fabian Lindberg Tillander
Ystads IF
09 Ystads IF
68 Eric Bryde
Öresund FK
08 Öresund FK
356 Elliot Salin
Öresund FK
08 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 15

P11 Längd Hoppzon

SB PB
309 Oskar Olofsson
Eslövs AI
08 Eslövs AI
31 August Basse
Genarps IF
08 Genarps IF
269 Viktor Lönnblad
Genarps IF
08 Genarps IF
206 Johannes Karlsson
Heleneholms IF
08 Heleneholms IF
208 Måns Karlsson
Heleneholms IF
08 Heleneholms IF
191 Théo Nourry
Heleneholms IF
08 Heleneholms IF
139 Noel Gustavsson
IFK Helsingborg
08 IFK Helsingborg
48 Teo Björk
IFK Lund
08 IFK Lund
58 Max Blomquist
IFK Lund
08 IFK Lund
266 Jakob Löfkvist
IFK Lund
08 IFK Lund
290 Danjiel Nickel
IFK Lund
08 IFK Lund
0 Christian Schüttert
IFK Lund
08 IFK Lund
373 Ture Sjöstedt
IFK Lund
08 IFK Lund
387 Hector Swensson
IFK Lund
08 IFK Lund
390 Alfred Tage
IFK Lund
08 IFK Lund
348 Colin Rosén
IFK Trelleborg
08 IFK Trelleborg
224 Henrik Laursen Jonasson
Lomma FIK
08 Lomma FIK
38 Loke Bergström
Malmö AI
08 Malmö AI
200 Oskar Jönsson
Malmö AI
08 Malmö AI
341 Nino Radosavljevic Kusljic
Malmö AI
08 Malmö AI
228 Svante Leufstedt
Ystads IF
08 Ystads IF
68 Eric Bryde
Öresund FK
08 Öresund FK
122 Carl Germundsson
Öresund FK
08 Öresund FK
356 Elliot Salin
Öresund FK
08 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 24

P11 Kula Vikt: 2,0kg

SB PB
206 Johannes Karlsson
Heleneholms IF
08 Heleneholms IF
208 Måns Karlsson
Heleneholms IF
08 Heleneholms IF
313 isak Olsson
IFK Helsingborg
08 IFK Helsingborg
48 Teo Björk
IFK Lund
08 IFK Lund
58 Max Blomquist
IFK Lund
08 IFK Lund
266 Jakob Löfkvist
IFK Lund
08 IFK Lund
373 Ture Sjöstedt
IFK Lund
08 IFK Lund
390 Alfred Tage
IFK Lund
08 IFK Lund
224 Henrik Laursen Jonasson
Lomma FIK
08 Lomma FIK
238 Olle Lindberg
Malmö AI
08 Malmö AI
264 Theo Lydén
Malmö AI
08 Malmö AI
228 Svante Leufstedt
Ystads IF
08 Ystads IF
68 Eric Bryde
Öresund FK
08 Öresund FK
356 Elliot Salin
Öresund FK
08 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 14

P10 60 m

SB PB
129 Jonas Gretlund
Amager Atletik Club (DEN)
09 Amager Atletik Club (DEN) 9.13
244 Lukas Lindbom
Bara FIK
09 Bara FIK
146 Philip Hansmar
Höörs IS
09 Höörs IS
126 Noa Glennstål
IFK Helsingborg
09 IFK Helsingborg
261 Vilde Lundell
IFK Helsingborg
09 IFK Helsingborg
303 Alvin Någård
IFK Helsingborg
09 IFK Helsingborg
321 Gabriel Papagianis
IFK Helsingborg
09 IFK Helsingborg
398 Alexandro Thorkéll
IFK Helsingborg
09 IFK Helsingborg
15 Albin Anderberg
IFK Lund
09 IFK Lund 9.52
54 Emil Blomé
IFK Lund
09 IFK Lund
56 Lukas Blomé
IFK Lund
09 IFK Lund
104 David Erikson
IFK Lund
09 IFK Lund
160 Oscar Hellman
IFK Lund
09 IFK Lund
220 Aron Lagus
IFK Lund
09 IFK Lund
281 Filip Månsson
IFK Lund
09 IFK Lund
381 Joshua Sorton
IFK Lund
09 IFK Lund
35 Albin Berg
IS Göta
09 IS Göta
287 Nils Möller
Lomma FIK
09 Lomma FIK 9.65
63 Uros Brankovic
Malmö AI
09 Malmö AI
84 Samuel De Luca
Malmö AI
10 Malmö AI
101 Filip Englund
Malmö AI
09 Malmö AI
150 Love Hansson
Malmö AI
10 Malmö AI 9.90
433 Massimo Zia
Malmö AI
09 Malmö AI
227 Melker Leufstedt
Ystads IF
10 Ystads IF
239 Fabian Lindberg Tillander
Ystads IF
09 Ystads IF
165 Oscar Henriksson
Öresund FK
09 Öresund FK 9.40 9.20

Antal anmälda deltagare: 26

P10 Längd Hoppzon

SB PB
129 Jonas Gretlund
Amager Atletik Club (DEN)
09 Amager Atletik Club (DEN)
244 Lukas Lindbom
Bara FIK
09 Bara FIK
146 Philip Hansmar
Höörs IS
09 Höörs IS
49 Sam Björk Schwabe
IFK Helsingborg
09 IFK Helsingborg
440 Vincent Flaig
IFK Helsingborg
10 IFK Helsingborg
126 Noa Glennstål
IFK Helsingborg
09 IFK Helsingborg
261 Vilde Lundell
IFK Helsingborg
09 IFK Helsingborg
439 Leon Melander
IFK Helsingborg
09 IFK Helsingborg
303 Alvin Någård
IFK Helsingborg
09 IFK Helsingborg
321 Gabriel Papagianis
IFK Helsingborg
09 IFK Helsingborg
398 Alexandro Thorkéll
IFK Helsingborg
09 IFK Helsingborg
15 Albin Anderberg
IFK Lund
09 IFK Lund
54 Emil Blomé
IFK Lund
09 IFK Lund
104 David Erikson
IFK Lund
09 IFK Lund
220 Aron Lagus
IFK Lund
09 IFK Lund
281 Filip Månsson
IFK Lund
09 IFK Lund
381 Joshua Sorton
IFK Lund
09 IFK Lund
35 Albin Berg
IS Göta
09 IS Göta
114 Hugo Forsberg
Lomma FIK
09 Lomma FIK
246 Milton Lindh
Lomma FIK
09 Lomma FIK
287 Nils Möller
Lomma FIK
09 Lomma FIK
63 Uros Brankovic
Malmö AI
09 Malmö AI
84 Samuel De Luca
Malmö AI
10 Malmö AI
101 Filip Englund
Malmö AI
09 Malmö AI
150 Love Hansson
Malmö AI
10 Malmö AI
227 Melker Leufstedt
Ystads IF
10 Ystads IF
239 Fabian Lindberg Tillander
Ystads IF
09 Ystads IF
165 Oscar Henriksson
Öresund FK
09 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 28

P10 Kula Vikt: 2,0kg

SB PB
129 Jonas Gretlund
Amager Atletik Club (DEN)
09 Amager Atletik Club (DEN)
244 Lukas Lindbom
Bara FIK
09 Bara FIK
49 Sam Björk Schwabe
IFK Helsingborg
09 IFK Helsingborg
126 Noa Glennstål
IFK Helsingborg
09 IFK Helsingborg
261 Vilde Lundell
IFK Helsingborg
09 IFK Helsingborg
303 Alvin Någård
IFK Helsingborg
09 IFK Helsingborg
398 Alexandro Thorkéll
IFK Helsingborg
09 IFK Helsingborg
54 Emil Blomé
IFK Lund
09 IFK Lund
56 Lukas Blomé
IFK Lund
09 IFK Lund
104 David Erikson
IFK Lund
09 IFK Lund
281 Filip Månsson
IFK Lund
09 IFK Lund
381 Joshua Sorton
IFK Lund
09 IFK Lund
35 Albin Berg
IS Göta
09 IS Göta
84 Samuel De Luca
Malmö AI
10 Malmö AI
150 Love Hansson
Malmö AI
10 Malmö AI
433 Massimo Zia
Malmö AI
09 Malmö AI
227 Melker Leufstedt
Ystads IF
10 Ystads IF
239 Fabian Lindberg Tillander
Ystads IF
09 Ystads IF
165 Oscar Henriksson
Öresund FK
09 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 19

P9 Prova på

SB PB
132 Christoffer Grosshög
Bara FIK
10 Bara FIK
186 Theo Janse Van Rensburg
Bara FIK
10 Bara FIK
289 Albert Naruszewicz
Bara FIK
10 Bara FIK
64 Olle Braun
Heleneholms IF
09 Heleneholms IF
121 Nils Gebauer Heden
Heleneholms IF
10 Heleneholms IF
151 Oliver Hansson
Heleneholms IF
09 Heleneholms IF
270 Aston Malm
Heleneholms IF
09 Heleneholms IF
436 Melker Nourry
Heleneholms IF
10 Heleneholms IF
339 Dylan Portic
Heleneholms IF
10 Heleneholms IF
344 Ville Rodro
Heleneholms IF
10 Heleneholms IF
380 Quinn Soppe Johansson
Heleneholms IF
11 Heleneholms IF
367 Melvin Sellberg
IFK Lund
10 IFK Lund
368 Alvin Simon
IFK Lund
10 IFK Lund
254 Edvin Ljunggren
Malmö AI
10 Malmö AI
305 Tiger Odéhn
Ystads IF
10 Ystads IF
179 Molle Hägglöf
Öresund FK
10 Öresund FK
221 Martin Langevi
Öresund FK
10 Öresund FK
326 Gustav Pedersen
Öresund FK
10 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 18

P8 Prova på

SB PB
162 Wille Hemberg
Båstads GIF
11 Båstads GIF
306 Kalle Olmarker
Båstads GIF
11 Båstads GIF
245 William Lindell Lindstrand
Heleneholms IF
11 Heleneholms IF
251 Frans Lindström Hermansen
Heleneholms IF
11 Heleneholms IF
274 Valmar Malmlöf
Heleneholms IF
11 Heleneholms IF
302 Svante Nyberg-Lindwall
Heleneholms IF
12 Heleneholms IF
394 Milou Thiebaud
Heleneholms IF
11 Heleneholms IF
6 Carl Ahlborn
IFK Helsingborg
11 IFK Helsingborg
90 Ludwig Ekelöf
IFK Helsingborg
11 IFK Helsingborg
119 Elias Fundberg
IFK Helsingborg
11 IFK Helsingborg
171 Sigge Hoffert
IFK Helsingborg
11 IFK Helsingborg
72 Nikki Bylund
IFK Lund
11 IFK Lund
91 Alexander Ekeroth
IFK Lund
11 IFK Lund
268 Samuel Löndahl
IFK Lund
11 IFK Lund
334 Tage Petersen
IFK Lund
11 IFK Lund
372 Svante Sjöstedt
IFK Lund
11 IFK Lund
434 Felix Åhrman
IFK Lund
11 IFK Lund
95 Eddie Ekström
Malmö AI
11 Malmö AI
142 Edvin Hafsäter
Öresund FK
11 Öresund FK
163 Benjamin Henriksson
Öresund FK
11 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 20

P7 Prova på

SB PB
243 Johannes Lindbom
Bara FIK
12 Bara FIK
109 Cengis Ertaban
Heleneholms IF
12 Heleneholms IF
265 Ville Löfgren
Heleneholms IF
12 Heleneholms IF
42 Viktor Bildsten
IFK Helsingborg
12 IFK Helsingborg
65 Casper Bredberg
IFK Helsingborg
12 IFK Helsingborg
218 John Kylmä
IFK Helsingborg
12 IFK Helsingborg
385 Christoffer Suorra Noel
IFK Helsingborg
12 IFK Helsingborg
389 Elvin Söderberg
IFK Helsingborg
12 IFK Helsingborg
263 Noah Lydén
Malmö AI
12 Malmö AI
111 Valter Farnestam
Öresund FK
12 Öresund FK
222 Oscar Langevi
Öresund FK
12 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 11

P6 Prova på

SB PB
83 Gabriel Danekilde
Bara FIK
13 Bara FIK
415 Alve Wemmert
Bara FIK
13 Bara FIK
182 Harry Ivarsson
IFK Helsingborg
14 IFK Helsingborg
137 Elvin Gustavsson
IS Göta
13 IS Göta

Antal anmälda deltagare: 4

Totalt antal anmälda starter: 847