Startlist

Kraftmätningen
Ryavallen, Borås   2019-06-01

Girls U16 800 m

SB PB
62 Klara Hillman
IF Rigor
04 IF Rigor
398 Linnea Larsson
IF Rigor
05 IF Rigor
67 Alma Olsson
IF Rigor
04 IF Rigor
397 Ida Thunberg
IF Rigor
04 IF Rigor
343 Tindra Ladestam
IFK Göteborg, IFK-BLÅ
05 IFK Göteborg, IFK-BLÅ
400 Eleonora Piga
IFK Göteborg, IFK-BLÅ
05 IFK Göteborg, IFK-BLÅ
339 Isabelle Rydén
IFK Göteborg, IFK-BLÅ
06 IFK Göteborg, IFK-BLÅ
340 Jonna Säwström
IFK Göteborg, IFK-BLÅ
05 IFK Göteborg, IFK-BLÅ
342 Nicole Tiourine
IFK Göteborg, IFK-BLÅ
05 IFK Göteborg, IFK-BLÅ
84 Saga Provci
IFK Göteborg, IFK-VIT
04 IFK Göteborg, IFK-VIT
357 Tyra Rydén
IFK Göteborg, IFK-VIT
04 IFK Göteborg, IFK-VIT
89 Agnes Thundal
IFK Göteborg, IFK-VIT
05 IFK Göteborg, IFK-VIT
366 Moa Lundström
IK Hakarpspojkarna, IKHP
04 IK Hakarpspojkarna, IKHP
358 Alma Mennborg
IK Hakarpspojkarna, IKHP
05 IK Hakarpspojkarna, IKHP
363 Ida Rossjö
IK Hakarpspojkarna, IKHP
04 IK Hakarpspojkarna, IKHP
146 Alma Holmberg
IK Ymer
04 IK Ymer
161 Linnéa Löwenmark Johannesson
IK Ymer
04 IK Ymer
173 Ebba Sjöberg
IK Ymer
04 IK Ymer
370 Tilda Sjöberg
IK Ymer
04 IK Ymer
369 Megan Sprunger
IK Ymer
04 IK Ymer
377 Ebba Bremer
Örgryte IS, Lag 1
04 Örgryte IS, Lag 1
378 Ebba Francois
Örgryte IS, Lag 1
04 Örgryte IS, Lag 1 2:32.00
379 Ellen Hansson
Örgryte IS, Lag 1
04 Örgryte IS, Lag 1 2:35.00
374 Alicia Jisbrant
Örgryte IS, Lag 1
04 Örgryte IS, Lag 1 2:35.00
381 Ida Stenman
Örgryte IS, Lag 1
04 Örgryte IS, Lag 1
376 Clara Weetom
Örgryte IS, Lag 1
04 Örgryte IS, Lag 1
380 Elna Wester
Örgryte IS, Lag 1
05 Örgryte IS, Lag 1 2:21.68
382 Inez Yngve
Örgryte IS, Lag 1
05 Örgryte IS, Lag 1 2:40.00
392 Felicia Asmar
Örgryte IS, Lag 2
05 Örgryte IS, Lag 2
395 Matilda Drakenås
Örgryte IS, Lag 2
04 Örgryte IS, Lag 2
394 Lisa Ellison
Örgryte IS, Lag 2
04 Örgryte IS, Lag 2
387 Andrea Engström
Örgryte IS, Lag 2
04 Örgryte IS, Lag 2
389 Ebba Hallin
Örgryte IS, Lag 2
05 Örgryte IS, Lag 2
390 Ella Papoz Wåhlin
Örgryte IS, Lag 2
05 Örgryte IS, Lag 2
391 Elsa Svensson Friberg
Örgryte IS, Lag 2
05 Örgryte IS, Lag 2

Number of registered participants: 35

Girls U16 80m Hurdles Height: 76.2cm

SB PB
68 Sofia Olsson
IF Rigor
04 IF Rigor
397 Ida Thunberg
IF Rigor
04 IF Rigor
341 Linnéa Bolin
IFK Göteborg, IFK-BLÅ
04 IFK Göteborg, IFK-BLÅ
338 Isabell Lessmark
IFK Göteborg, IFK-BLÅ
04 IFK Göteborg, IFK-BLÅ
400 Eleonora Piga
IFK Göteborg, IFK-BLÅ
05 IFK Göteborg, IFK-BLÅ
337 Ellen Stenqvist
IFK Göteborg, IFK-BLÅ
05 IFK Göteborg, IFK-BLÅ
340 Jonna Säwström
IFK Göteborg, IFK-BLÅ
05 IFK Göteborg, IFK-BLÅ
342 Nicole Tiourine
IFK Göteborg, IFK-BLÅ
05 IFK Göteborg, IFK-BLÅ
352 Moa Bertilsson
IFK Göteborg, IFK-VIT
05 IFK Göteborg, IFK-VIT
353 Moa Cornéer
IFK Göteborg, IFK-VIT
05 IFK Göteborg, IFK-VIT
349 Ivana Pekic
IFK Göteborg, IFK-VIT
05 IFK Göteborg, IFK-VIT
348 Isabella Petrusic
IFK Göteborg, IFK-VIT
05 IFK Göteborg, IFK-VIT
365 Julia Bloom
IK Hakarpspojkarna, IKHP
04 IK Hakarpspojkarna, IKHP
367 Siri Forrström
IK Hakarpspojkarna, IKHP
04 IK Hakarpspojkarna, IKHP
360 Ella Hakeberg
IK Hakarpspojkarna, IKHP
04 IK Hakarpspojkarna, IKHP
358 Alma Mennborg
IK Hakarpspojkarna, IKHP
05 IK Hakarpspojkarna, IKHP
361 Emma Sandin
IK Hakarpspojkarna, IKHP
05 IK Hakarpspojkarna, IKHP
146 Alma Holmberg
IK Ymer
04 IK Ymer
161 Linnéa Löwenmark Johannesson
IK Ymer
04 IK Ymer
173 Ebba Sjöberg
IK Ymer
04 IK Ymer
370 Tilda Sjöberg
IK Ymer
04 IK Ymer
377 Ebba Bremer
Örgryte IS, Lag 1
04 Örgryte IS, Lag 1 13.50
378 Ebba Francois
Örgryte IS, Lag 1
04 Örgryte IS, Lag 1 14.00
379 Ellen Hansson
Örgryte IS, Lag 1
04 Örgryte IS, Lag 1 13.25
374 Alicia Jisbrant
Örgryte IS, Lag 1
04 Örgryte IS, Lag 1 13.25
381 Ida Stenman
Örgryte IS, Lag 1
04 Örgryte IS, Lag 1
376 Clara Weetom
Örgryte IS, Lag 1
04 Örgryte IS, Lag 1
380 Elna Wester
Örgryte IS, Lag 1
05 Örgryte IS, Lag 1
382 Inez Yngve
Örgryte IS, Lag 1
05 Örgryte IS, Lag 1 13.75
392 Felicia Asmar
Örgryte IS, Lag 2
05 Örgryte IS, Lag 2
394 Lisa Ellison
Örgryte IS, Lag 2
04 Örgryte IS, Lag 2
387 Andrea Engström
Örgryte IS, Lag 2
04 Örgryte IS, Lag 2
389 Ebba Hallin
Örgryte IS, Lag 2
05 Örgryte IS, Lag 2
390 Ella Papoz Wåhlin
Örgryte IS, Lag 2
05 Örgryte IS, Lag 2

Number of registered participants: 34

Girls U16 High Jump

SB PB
398 Linnea Larsson
IF Rigor
05 IF Rigor
68 Sofia Olsson
IF Rigor
04 IF Rigor
341 Linnéa Bolin
IFK Göteborg, IFK-BLÅ
04 IFK Göteborg, IFK-BLÅ
338 Isabell Lessmark
IFK Göteborg, IFK-BLÅ
04 IFK Göteborg, IFK-BLÅ
339 Isabelle Rydén
IFK Göteborg, IFK-BLÅ
06 IFK Göteborg, IFK-BLÅ
337 Ellen Stenqvist
IFK Göteborg, IFK-BLÅ
05 IFK Göteborg, IFK-BLÅ
340 Jonna Säwström
IFK Göteborg, IFK-BLÅ
05 IFK Göteborg, IFK-BLÅ
352 Moa Bertilsson
IFK Göteborg, IFK-VIT
05 IFK Göteborg, IFK-VIT
353 Moa Cornéer
IFK Göteborg, IFK-VIT
05 IFK Göteborg, IFK-VIT
348 Isabella Petrusic
IFK Göteborg, IFK-VIT
05 IFK Göteborg, IFK-VIT
357 Tyra Rydén
IFK Göteborg, IFK-VIT
04 IFK Göteborg, IFK-VIT
89 Agnes Thundal
IFK Göteborg, IFK-VIT
05 IFK Göteborg, IFK-VIT
360 Ella Hakeberg
IK Hakarpspojkarna, IKHP
04 IK Hakarpspojkarna, IKHP
366 Moa Lundström
IK Hakarpspojkarna, IKHP
04 IK Hakarpspojkarna, IKHP
361 Emma Sandin
IK Hakarpspojkarna, IKHP
05 IK Hakarpspojkarna, IKHP
146 Alma Holmberg
IK Ymer
04 IK Ymer
161 Linnéa Löwenmark Johannesson
IK Ymer
04 IK Ymer
173 Ebba Sjöberg
IK Ymer
04 IK Ymer
369 Megan Sprunger
IK Ymer
04 IK Ymer
181 Mathilda Svenkvist
IK Ymer
06 IK Ymer
377 Ebba Bremer
Örgryte IS, Lag 1
04 Örgryte IS, Lag 1 151
378 Ebba Francois
Örgryte IS, Lag 1
04 Örgryte IS, Lag 1
379 Ellen Hansson
Örgryte IS, Lag 1
04 Örgryte IS, Lag 1
374 Alicia Jisbrant
Örgryte IS, Lag 1
04 Örgryte IS, Lag 1 147
381 Ida Stenman
Örgryte IS, Lag 1
04 Örgryte IS, Lag 1
376 Clara Weetom
Örgryte IS, Lag 1
04 Örgryte IS, Lag 1
380 Elna Wester
Örgryte IS, Lag 1
05 Örgryte IS, Lag 1
382 Inez Yngve
Örgryte IS, Lag 1
05 Örgryte IS, Lag 1 140
392 Felicia Asmar
Örgryte IS, Lag 2
05 Örgryte IS, Lag 2
395 Matilda Drakenås
Örgryte IS, Lag 2
04 Örgryte IS, Lag 2
394 Lisa Ellison
Örgryte IS, Lag 2
04 Örgryte IS, Lag 2
387 Andrea Engström
Örgryte IS, Lag 2
04 Örgryte IS, Lag 2
389 Ebba Hallin
Örgryte IS, Lag 2
05 Örgryte IS, Lag 2
455 Tea Meijner
Örgryte IS, Lag 2
04 Örgryte IS, Lag 2
390 Ella Papoz Wåhlin
Örgryte IS, Lag 2
05 Örgryte IS, Lag 2

Number of registered participants: 35

Girls U16 Long Jump

SB PB
62 Klara Hillman
IF Rigor
04 IF Rigor
398 Linnea Larsson
IF Rigor
05 IF Rigor
67 Alma Olsson
IF Rigor
04 IF Rigor
68 Sofia Olsson
IF Rigor
04 IF Rigor
397 Ida Thunberg
IF Rigor
04 IF Rigor
341 Linnéa Bolin
IFK Göteborg, IFK-BLÅ
04 IFK Göteborg, IFK-BLÅ
343 Tindra Ladestam
IFK Göteborg, IFK-BLÅ
05 IFK Göteborg, IFK-BLÅ
338 Isabell Lessmark
IFK Göteborg, IFK-BLÅ
04 IFK Göteborg, IFK-BLÅ
400 Eleonora Piga
IFK Göteborg, IFK-BLÅ
05 IFK Göteborg, IFK-BLÅ
337 Ellen Stenqvist
IFK Göteborg, IFK-BLÅ
05 IFK Göteborg, IFK-BLÅ
342 Nicole Tiourine
IFK Göteborg, IFK-BLÅ
05 IFK Göteborg, IFK-BLÅ
352 Moa Bertilsson
IFK Göteborg, IFK-VIT
05 IFK Göteborg, IFK-VIT
347 Ida Kühnel Pappila
IFK Göteborg, IFK-VIT
04 IFK Göteborg, IFK-VIT
349 Ivana Pekic
IFK Göteborg, IFK-VIT
05 IFK Göteborg, IFK-VIT
348 Isabella Petrusic
IFK Göteborg, IFK-VIT
05 IFK Göteborg, IFK-VIT
84 Saga Provci
IFK Göteborg, IFK-VIT
04 IFK Göteborg, IFK-VIT
367 Siri Forrström
IK Hakarpspojkarna, IKHP
04 IK Hakarpspojkarna, IKHP
360 Ella Hakeberg
IK Hakarpspojkarna, IKHP
04 IK Hakarpspojkarna, IKHP
366 Moa Lundström
IK Hakarpspojkarna, IKHP
04 IK Hakarpspojkarna, IKHP
361 Emma Sandin
IK Hakarpspojkarna, IKHP
05 IK Hakarpspojkarna, IKHP
146 Alma Holmberg
IK Ymer
04 IK Ymer
161 Linnéa Löwenmark Johannesson
IK Ymer
04 IK Ymer
173 Ebba Sjöberg
IK Ymer
04 IK Ymer
370 Tilda Sjöberg
IK Ymer
04 IK Ymer
369 Megan Sprunger
IK Ymer
04 IK Ymer
181 Mathilda Svenkvist
IK Ymer
06 IK Ymer
377 Ebba Bremer
Örgryte IS, Lag 1
04 Örgryte IS, Lag 1
378 Ebba Francois
Örgryte IS, Lag 1
04 Örgryte IS, Lag 1
379 Ellen Hansson
Örgryte IS, Lag 1
04 Örgryte IS, Lag 1 4.80
374 Alicia Jisbrant
Örgryte IS, Lag 1
04 Örgryte IS, Lag 1 4.75
381 Ida Stenman
Örgryte IS, Lag 1
04 Örgryte IS, Lag 1
376 Clara Weetom
Örgryte IS, Lag 1
04 Örgryte IS, Lag 1
380 Elna Wester
Örgryte IS, Lag 1
05 Örgryte IS, Lag 1
382 Inez Yngve
Örgryte IS, Lag 1
05 Örgryte IS, Lag 1 5.19
392 Felicia Asmar
Örgryte IS, Lag 2
05 Örgryte IS, Lag 2
395 Matilda Drakenås
Örgryte IS, Lag 2
04 Örgryte IS, Lag 2
394 Lisa Ellison
Örgryte IS, Lag 2
04 Örgryte IS, Lag 2
387 Andrea Engström
Örgryte IS, Lag 2
04 Örgryte IS, Lag 2
389 Ebba Hallin
Örgryte IS, Lag 2
05 Örgryte IS, Lag 2
455 Tea Meijner
Örgryte IS, Lag 2
04 Örgryte IS, Lag 2
390 Ella Papoz Wåhlin
Örgryte IS, Lag 2
05 Örgryte IS, Lag 2
391 Elsa Svensson Friberg
Örgryte IS, Lag 2
05 Örgryte IS, Lag 2

Number of registered participants: 42

Girls U16 Shot Put Weight: 3.0kg

SB PB
62 Klara Hillman
IF Rigor
04 IF Rigor
67 Alma Olsson
IF Rigor
04 IF Rigor
341 Linnéa Bolin
IFK Göteborg, IFK-BLÅ
04 IFK Göteborg, IFK-BLÅ
343 Tindra Ladestam
IFK Göteborg, IFK-BLÅ
05 IFK Göteborg, IFK-BLÅ
338 Isabell Lessmark
IFK Göteborg, IFK-BLÅ
04 IFK Göteborg, IFK-BLÅ
400 Eleonora Piga
IFK Göteborg, IFK-BLÅ
05 IFK Göteborg, IFK-BLÅ
339 Isabelle Rydén
IFK Göteborg, IFK-BLÅ
06 IFK Göteborg, IFK-BLÅ
340 Jonna Säwström
IFK Göteborg, IFK-BLÅ
05 IFK Göteborg, IFK-BLÅ
352 Moa Bertilsson
IFK Göteborg, IFK-VIT
05 IFK Göteborg, IFK-VIT
353 Moa Cornéer
IFK Göteborg, IFK-VIT
05 IFK Göteborg, IFK-VIT
347 Ida Kühnel Pappila
IFK Göteborg, IFK-VIT
04 IFK Göteborg, IFK-VIT
349 Ivana Pekic
IFK Göteborg, IFK-VIT
05 IFK Göteborg, IFK-VIT
348 Isabella Petrusic
IFK Göteborg, IFK-VIT
05 IFK Göteborg, IFK-VIT
84 Saga Provci
IFK Göteborg, IFK-VIT
04 IFK Göteborg, IFK-VIT
357 Tyra Rydén
IFK Göteborg, IFK-VIT
04 IFK Göteborg, IFK-VIT
89 Agnes Thundal
IFK Göteborg, IFK-VIT
05 IFK Göteborg, IFK-VIT
365 Julia Bloom
IK Hakarpspojkarna, IKHP
04 IK Hakarpspojkarna, IKHP
359 Ammie Ericsson
IK Hakarpspojkarna, IKHP
04 IK Hakarpspojkarna, IKHP
360 Ella Hakeberg
IK Hakarpspojkarna, IKHP
04 IK Hakarpspojkarna, IKHP
358 Alma Mennborg
IK Hakarpspojkarna, IKHP
05 IK Hakarpspojkarna, IKHP
361 Emma Sandin
IK Hakarpspojkarna, IKHP
05 IK Hakarpspojkarna, IKHP
137 Amanda Ehn
IK Ymer
04 IK Ymer
146 Alma Holmberg
IK Ymer
04 IK Ymer
161 Linnéa Löwenmark Johannesson
IK Ymer
04 IK Ymer
173 Ebba Sjöberg
IK Ymer
04 IK Ymer
370 Tilda Sjöberg
IK Ymer
04 IK Ymer
369 Megan Sprunger
IK Ymer
04 IK Ymer
377 Ebba Bremer
Örgryte IS, Lag 1
04 Örgryte IS, Lag 1
378 Ebba Francois
Örgryte IS, Lag 1
04 Örgryte IS, Lag 1
379 Ellen Hansson
Örgryte IS, Lag 1
04 Örgryte IS, Lag 1
374 Alicia Jisbrant
Örgryte IS, Lag 1
04 Örgryte IS, Lag 1
381 Ida Stenman
Örgryte IS, Lag 1
04 Örgryte IS, Lag 1
376 Clara Weetom
Örgryte IS, Lag 1
04 Örgryte IS, Lag 1
380 Elna Wester
Örgryte IS, Lag 1
05 Örgryte IS, Lag 1
382 Inez Yngve
Örgryte IS, Lag 1
05 Örgryte IS, Lag 1
392 Felicia Asmar
Örgryte IS, Lag 2
05 Örgryte IS, Lag 2
395 Matilda Drakenås
Örgryte IS, Lag 2
04 Örgryte IS, Lag 2
394 Lisa Ellison
Örgryte IS, Lag 2
04 Örgryte IS, Lag 2
387 Andrea Engström
Örgryte IS, Lag 2
04 Örgryte IS, Lag 2
389 Ebba Hallin
Örgryte IS, Lag 2
05 Örgryte IS, Lag 2
455 Tea Meijner
Örgryte IS, Lag 2
04 Örgryte IS, Lag 2
390 Ella Papoz Wåhlin
Örgryte IS, Lag 2
05 Örgryte IS, Lag 2
391 Elsa Svensson Friberg
Örgryte IS, Lag 2
05 Örgryte IS, Lag 2

Number of registered participants: 43

Girls U16 Javelin Weight: 500g

SB PB
62 Klara Hillman
IF Rigor
04 IF Rigor
67 Alma Olsson
IF Rigor
04 IF Rigor
68 Sofia Olsson
IF Rigor
04 IF Rigor
341 Linnéa Bolin
IFK Göteborg, IFK-BLÅ
04 IFK Göteborg, IFK-BLÅ
343 Tindra Ladestam
IFK Göteborg, IFK-BLÅ
05 IFK Göteborg, IFK-BLÅ
338 Isabell Lessmark
IFK Göteborg, IFK-BLÅ
04 IFK Göteborg, IFK-BLÅ
400 Eleonora Piga
IFK Göteborg, IFK-BLÅ
05 IFK Göteborg, IFK-BLÅ
339 Isabelle Rydén
IFK Göteborg, IFK-BLÅ
06 IFK Göteborg, IFK-BLÅ
337 Ellen Stenqvist
IFK Göteborg, IFK-BLÅ
05 IFK Göteborg, IFK-BLÅ
342 Nicole Tiourine
IFK Göteborg, IFK-BLÅ
05 IFK Göteborg, IFK-BLÅ
353 Moa Cornéer
IFK Göteborg, IFK-VIT
05 IFK Göteborg, IFK-VIT
347 Ida Kühnel Pappila
IFK Göteborg, IFK-VIT
04 IFK Göteborg, IFK-VIT
349 Ivana Pekic
IFK Göteborg, IFK-VIT
05 IFK Göteborg, IFK-VIT
348 Isabella Petrusic
IFK Göteborg, IFK-VIT
05 IFK Göteborg, IFK-VIT
84 Saga Provci
IFK Göteborg, IFK-VIT
04 IFK Göteborg, IFK-VIT
357 Tyra Rydén
IFK Göteborg, IFK-VIT
04 IFK Göteborg, IFK-VIT
89 Agnes Thundal
IFK Göteborg, IFK-VIT
05 IFK Göteborg, IFK-VIT
359 Ammie Ericsson
IK Hakarpspojkarna, IKHP
04 IK Hakarpspojkarna, IKHP
367 Siri Forrström
IK Hakarpspojkarna, IKHP
04 IK Hakarpspojkarna, IKHP
358 Alma Mennborg
IK Hakarpspojkarna, IKHP
05 IK Hakarpspojkarna, IKHP
361 Emma Sandin
IK Hakarpspojkarna, IKHP
05 IK Hakarpspojkarna, IKHP
137 Amanda Ehn
IK Ymer
04 IK Ymer
146 Alma Holmberg
IK Ymer
04 IK Ymer
161 Linnéa Löwenmark Johannesson
IK Ymer
04 IK Ymer
173 Ebba Sjöberg
IK Ymer
04 IK Ymer
370 Tilda Sjöberg
IK Ymer
04 IK Ymer
369 Megan Sprunger
IK Ymer
04 IK Ymer
181 Mathilda Svenkvist
IK Ymer
06 IK Ymer
377 Ebba Bremer
Örgryte IS, Lag 1
04 Örgryte IS, Lag 1
378 Ebba Francois
Örgryte IS, Lag 1
04 Örgryte IS, Lag 1
379 Ellen Hansson
Örgryte IS, Lag 1
04 Örgryte IS, Lag 1
374 Alicia Jisbrant
Örgryte IS, Lag 1
04 Örgryte IS, Lag 1
381 Ida Stenman
Örgryte IS, Lag 1
04 Örgryte IS, Lag 1
376 Clara Weetom
Örgryte IS, Lag 1
04 Örgryte IS, Lag 1
380 Elna Wester
Örgryte IS, Lag 1
05 Örgryte IS, Lag 1
382 Inez Yngve
Örgryte IS, Lag 1
05 Örgryte IS, Lag 1
392 Felicia Asmar
Örgryte IS, Lag 2
05 Örgryte IS, Lag 2
395 Matilda Drakenås
Örgryte IS, Lag 2
04 Örgryte IS, Lag 2
394 Lisa Ellison
Örgryte IS, Lag 2
04 Örgryte IS, Lag 2
387 Andrea Engström
Örgryte IS, Lag 2
04 Örgryte IS, Lag 2
389 Ebba Hallin
Örgryte IS, Lag 2
05 Örgryte IS, Lag 2
455 Tea Meijner
Örgryte IS, Lag 2
04 Örgryte IS, Lag 2
390 Ella Papoz Wåhlin
Örgryte IS, Lag 2
05 Örgryte IS, Lag 2
391 Elsa Svensson Friberg
Örgryte IS, Lag 2
05 Örgryte IS, Lag 2

Number of registered participants: 44

Boys U16 800 m

SB PB
399 Simon Sahlström
IF Rigor
04 IF Rigor
355 Olle Ackebjer
IFK Göteborg, IFK-VIT
05 IFK Göteborg, IFK-VIT
354 Oden Grahm Goles
IFK Göteborg, IFK-VIT
04 IFK Göteborg, IFK-VIT
351 Ludvig Rytedal
IFK Göteborg, IFK-VIT
05 IFK Göteborg, IFK-VIT
356 Robin Turan
IFK Göteborg, IFK-VIT
04 IFK Göteborg, IFK-VIT
368 Vilgot Hakeberg
IK Hakarpspojkarna, IKHP
06 IK Hakarpspojkarna, IKHP
362 Eric Kuzele
IK Hakarpspojkarna, IKHP
05 IK Hakarpspojkarna, IKHP
364 Jonatan Lindh
IK Hakarpspojkarna, IKHP
04 IK Hakarpspojkarna, IKHP
373 Alex Apelgrim
Örgryte IS, Lag 1
04 Örgryte IS, Lag 1
371 Albin Coster
Örgryte IS, Lag 1
04 Örgryte IS, Lag 1 2:30.00
383 Philip Frick
Örgryte IS, Lag 1
04 Örgryte IS, Lag 1 2:10.00
372 Albin Hagstedt
Örgryte IS, Lag 1
04 Örgryte IS, Lag 1 2:20.00
375 Anton Matte
Örgryte IS, Lag 1
05 Örgryte IS, Lag 1
396 Oscar Carlsson
Örgryte IS, Lag 2
06 Örgryte IS, Lag 2
388 Anton Fyhr
Örgryte IS, Lag 2
05 Örgryte IS, Lag 2
328 Elliot Gustavsson
Örgryte IS, Lag 2
04 Örgryte IS, Lag 2
386 André Samrin Ribeiro
Örgryte IS, Lag 2
05 Örgryte IS, Lag 2

Number of registered participants: 17

Boys U16 80m Hurdles Height: 84.0cm

SB PB
70 Gustav Thyrman
IF Rigor
04 IF Rigor
74 Albin Örnborg
IF Rigor
06 IF Rigor
344 Anton Bokelund Singh
IFK Göteborg, IFK-VIT
04 IFK Göteborg, IFK-VIT
346 Hugo Dahlborg
IFK Göteborg, IFK-VIT
05 IFK Göteborg, IFK-VIT
354 Oden Grahm Goles
IFK Göteborg, IFK-VIT
04 IFK Göteborg, IFK-VIT
351 Ludvig Rytedal
IFK Göteborg, IFK-VIT
05 IFK Göteborg, IFK-VIT
356 Robin Turan
IFK Göteborg, IFK-VIT
04 IFK Göteborg, IFK-VIT
368 Vilgot Hakeberg
IK Hakarpspojkarna, IKHP
06 IK Hakarpspojkarna, IKHP
362 Eric Kuzele
IK Hakarpspojkarna, IKHP
05 IK Hakarpspojkarna, IKHP
364 Jonatan Lindh
IK Hakarpspojkarna, IKHP
04 IK Hakarpspojkarna, IKHP
373 Alex Apelgrim
Örgryte IS, Lag 1
04 Örgryte IS, Lag 1
371 Albin Coster
Örgryte IS, Lag 1
04 Örgryte IS, Lag 1 13.25
383 Philip Frick
Örgryte IS, Lag 1
04 Örgryte IS, Lag 1
372 Albin Hagstedt
Örgryte IS, Lag 1
04 Örgryte IS, Lag 1
375 Anton Matte
Örgryte IS, Lag 1
05 Örgryte IS, Lag 1
396 Oscar Carlsson
Örgryte IS, Lag 2
06 Örgryte IS, Lag 2
388 Anton Fyhr
Örgryte IS, Lag 2
05 Örgryte IS, Lag 2
386 André Samrin Ribeiro
Örgryte IS, Lag 2
05 Örgryte IS, Lag 2

Number of registered participants: 18

Boys U16 High Jump

SB PB
70 Gustav Thyrman
IF Rigor
04 IF Rigor
344 Anton Bokelund Singh
IFK Göteborg, IFK-VIT
04 IFK Göteborg, IFK-VIT
346 Hugo Dahlborg
IFK Göteborg, IFK-VIT
05 IFK Göteborg, IFK-VIT
354 Oden Grahm Goles
IFK Göteborg, IFK-VIT
04 IFK Göteborg, IFK-VIT
351 Ludvig Rytedal
IFK Göteborg, IFK-VIT
05 IFK Göteborg, IFK-VIT
345 Benjamin Sander
IFK Göteborg, IFK-VIT
05 IFK Göteborg, IFK-VIT
368 Vilgot Hakeberg
IK Hakarpspojkarna, IKHP
06 IK Hakarpspojkarna, IKHP
362 Eric Kuzele
IK Hakarpspojkarna, IKHP
05 IK Hakarpspojkarna, IKHP
364 Jonatan Lindh
IK Hakarpspojkarna, IKHP
04 IK Hakarpspojkarna, IKHP
373 Alex Apelgrim
Örgryte IS, Lag 1
04 Örgryte IS, Lag 1 175
371 Albin Coster
Örgryte IS, Lag 1
04 Örgryte IS, Lag 1 168
383 Philip Frick
Örgryte IS, Lag 1
04 Örgryte IS, Lag 1
372 Albin Hagstedt
Örgryte IS, Lag 1
04 Örgryte IS, Lag 1
385 William Kindbom
Örgryte IS, Lag 1
04 Örgryte IS, Lag 1
375 Anton Matte
Örgryte IS, Lag 1
05 Örgryte IS, Lag 1
396 Oscar Carlsson
Örgryte IS, Lag 2
06 Örgryte IS, Lag 2
388 Anton Fyhr
Örgryte IS, Lag 2
05 Örgryte IS, Lag 2
328 Elliot Gustavsson
Örgryte IS, Lag 2
04 Örgryte IS, Lag 2
386 André Samrin Ribeiro
Örgryte IS, Lag 2
05 Örgryte IS, Lag 2

Number of registered participants: 19

Boys U16 Long Jump

SB PB
64 David Levegård
IF Rigor
05 IF Rigor
63 Anton Ribbenhed Jirstrand
IF Rigor
04 IF Rigor
399 Simon Sahlström
IF Rigor
04 IF Rigor
70 Gustav Thyrman
IF Rigor
04 IF Rigor
74 Albin Örnborg
IF Rigor
06 IF Rigor
344 Anton Bokelund Singh
IFK Göteborg, IFK-VIT
04 IFK Göteborg, IFK-VIT
346 Hugo Dahlborg
IFK Göteborg, IFK-VIT
05 IFK Göteborg, IFK-VIT
354 Oden Grahm Goles
IFK Göteborg, IFK-VIT
04 IFK Göteborg, IFK-VIT
351 Ludvig Rytedal
IFK Göteborg, IFK-VIT
05 IFK Göteborg, IFK-VIT
345 Benjamin Sander
IFK Göteborg, IFK-VIT
05 IFK Göteborg, IFK-VIT
350 Joseph Sander
IFK Göteborg, IFK-VIT
05 IFK Göteborg, IFK-VIT
368 Vilgot Hakeberg
IK Hakarpspojkarna, IKHP
06 IK Hakarpspojkarna, IKHP
362 Eric Kuzele
IK Hakarpspojkarna, IKHP
05 IK Hakarpspojkarna, IKHP
364 Jonatan Lindh
IK Hakarpspojkarna, IKHP
04 IK Hakarpspojkarna, IKHP
373 Alex Apelgrim
Örgryte IS, Lag 1
04 Örgryte IS, Lag 1 6.49
371 Albin Coster
Örgryte IS, Lag 1
04 Örgryte IS, Lag 1 5.60
383 Philip Frick
Örgryte IS, Lag 1
04 Örgryte IS, Lag 1
372 Albin Hagstedt
Örgryte IS, Lag 1
04 Örgryte IS, Lag 1
385 William Kindbom
Örgryte IS, Lag 1
04 Örgryte IS, Lag 1
375 Anton Matte
Örgryte IS, Lag 1
05 Örgryte IS, Lag 1
396 Oscar Carlsson
Örgryte IS, Lag 2
06 Örgryte IS, Lag 2
388 Anton Fyhr
Örgryte IS, Lag 2
05 Örgryte IS, Lag 2
328 Elliot Gustavsson
Örgryte IS, Lag 2
04 Örgryte IS, Lag 2
386 André Samrin Ribeiro
Örgryte IS, Lag 2
05 Örgryte IS, Lag 2

Number of registered participants: 24

Boys U16 Shot Put Weight: 4.0kg

SB PB
70 Gustav Thyrman
IF Rigor
04 IF Rigor
355 Olle Ackebjer
IFK Göteborg, IFK-VIT
05 IFK Göteborg, IFK-VIT
346 Hugo Dahlborg
IFK Göteborg, IFK-VIT
05 IFK Göteborg, IFK-VIT
354 Oden Grahm Goles
IFK Göteborg, IFK-VIT
04 IFK Göteborg, IFK-VIT
351 Ludvig Rytedal
IFK Göteborg, IFK-VIT
05 IFK Göteborg, IFK-VIT
345 Benjamin Sander
IFK Göteborg, IFK-VIT
05 IFK Göteborg, IFK-VIT
350 Joseph Sander
IFK Göteborg, IFK-VIT
05 IFK Göteborg, IFK-VIT
356 Robin Turan
IFK Göteborg, IFK-VIT
04 IFK Göteborg, IFK-VIT
368 Vilgot Hakeberg
IK Hakarpspojkarna, IKHP
06 IK Hakarpspojkarna, IKHP
362 Eric Kuzele
IK Hakarpspojkarna, IKHP
05 IK Hakarpspojkarna, IKHP
364 Jonatan Lindh
IK Hakarpspojkarna, IKHP
04 IK Hakarpspojkarna, IKHP
373 Alex Apelgrim
Örgryte IS, Lag 1
04 Örgryte IS, Lag 1
371 Albin Coster
Örgryte IS, Lag 1
04 Örgryte IS, Lag 1
383 Philip Frick
Örgryte IS, Lag 1
04 Örgryte IS, Lag 1
372 Albin Hagstedt
Örgryte IS, Lag 1
04 Örgryte IS, Lag 1
385 William Kindbom
Örgryte IS, Lag 1
04 Örgryte IS, Lag 1
375 Anton Matte
Örgryte IS, Lag 1
05 Örgryte IS, Lag 1
396 Oscar Carlsson
Örgryte IS, Lag 2
06 Örgryte IS, Lag 2
388 Anton Fyhr
Örgryte IS, Lag 2
05 Örgryte IS, Lag 2
328 Elliot Gustavsson
Örgryte IS, Lag 2
04 Örgryte IS, Lag 2
386 André Samrin Ribeiro
Örgryte IS, Lag 2
05 Örgryte IS, Lag 2

Number of registered participants: 21

Boys U16 Javelin Weight: 600g

SB PB
70 Gustav Thyrman
IF Rigor
04 IF Rigor
355 Olle Ackebjer
IFK Göteborg, IFK-VIT
05 IFK Göteborg, IFK-VIT
344 Anton Bokelund Singh
IFK Göteborg, IFK-VIT
04 IFK Göteborg, IFK-VIT
346 Hugo Dahlborg
IFK Göteborg, IFK-VIT
05 IFK Göteborg, IFK-VIT
354 Oden Grahm Goles
IFK Göteborg, IFK-VIT
04 IFK Göteborg, IFK-VIT
351 Ludvig Rytedal
IFK Göteborg, IFK-VIT
05 IFK Göteborg, IFK-VIT
345 Benjamin Sander
IFK Göteborg, IFK-VIT
05 IFK Göteborg, IFK-VIT
350 Joseph Sander
IFK Göteborg, IFK-VIT
05 IFK Göteborg, IFK-VIT
356 Robin Turan
IFK Göteborg, IFK-VIT
04 IFK Göteborg, IFK-VIT
368 Vilgot Hakeberg
IK Hakarpspojkarna, IKHP
06 IK Hakarpspojkarna, IKHP
362 Eric Kuzele
IK Hakarpspojkarna, IKHP
05 IK Hakarpspojkarna, IKHP
364 Jonatan Lindh
IK Hakarpspojkarna, IKHP
04 IK Hakarpspojkarna, IKHP
373 Alex Apelgrim
Örgryte IS, Lag 1
04 Örgryte IS, Lag 1
371 Albin Coster
Örgryte IS, Lag 1
04 Örgryte IS, Lag 1
383 Philip Frick
Örgryte IS, Lag 1
04 Örgryte IS, Lag 1
372 Albin Hagstedt
Örgryte IS, Lag 1
04 Örgryte IS, Lag 1
385 William Kindbom
Örgryte IS, Lag 1
04 Örgryte IS, Lag 1
375 Anton Matte
Örgryte IS, Lag 1
05 Örgryte IS, Lag 1
396 Oscar Carlsson
Örgryte IS, Lag 2
06 Örgryte IS, Lag 2
388 Anton Fyhr
Örgryte IS, Lag 2
05 Örgryte IS, Lag 2
328 Elliot Gustavsson
Örgryte IS, Lag 2
04 Örgryte IS, Lag 2
386 André Samrin Ribeiro
Örgryte IS, Lag 2
05 Örgryte IS, Lag 2

Number of registered participants: 22

Mix 6x200m Relay

SB PB
450 IF Rigor
IF Rigor
IF Rigor
451 IFK Göteborg, IFK-VIT
IFK Göteborg, IFK-VIT
IFK Göteborg, IFK-VIT
452 IKHP
IK Hakarpspojkarna, IKHP
IK Hakarpspojkarna, IKHP
453 Örgryte IS, Lag 1
Örgryte IS, Lag 1
Örgryte IS, Lag 1
454 Örgryte IS, Lag 2
Örgryte IS, Lag 2
Örgryte IS, Lag 2

Number of registered participants: 5

Total number of registered participants: 83

Total number of registered entries: 359