Startlista

Vårkampen
Göingevallen, Hässleholm   2018-05-13

F14 80 m

SB PB
Sofie Bertilsson
Hässleholms AIS
04 Hässleholms AIS
Amelie Götesson
Hässleholms AIS
04 Hässleholms AIS
Elvira Hörberg
Hässleholms AIS
04 Hässleholms AIS
Viola Holmström
KFUM Kristianstad
04 KFUM Kristianstad
Emilia Franzén
Klippans FK
04 Klippans FK
Jonna Lundgren
Skruvs IF
04 Skruvs IF
Nicole Ekelund Svenning
Tyringe SK-69
04 Tyringe SK-69
Elsa Hjelm
Åhus FIK
04 Åhus FIK
Iza Mellberg
Öresund FK
04 Öresund FK 11,29

Antal anmälda deltagare: 9

F14 800 m

SB PB
Elvira Hörberg
Hässleholms AIS
04 Hässleholms AIS
Maja Malm
Höörs IS
04 Höörs IS 00.00,00 00.00,00
Anne Oostra
Höörs IS
04 Höörs IS 00.00,00 00,00,00
Viola Holmström
KFUM Kristianstad
04 KFUM Kristianstad
Una Rahic Ademovic
Malmö AI
04 Malmö AI

Antal anmälda deltagare: 5

F14 Höjd

SB PB
Sofie Bertilsson
Hässleholms AIS
04 Hässleholms AIS
Tilde Bjerager
Höörs IS
04 Höörs IS
Viola Holmström
KFUM Kristianstad
04 KFUM Kristianstad
Jonna Lundgren
Skruvs IF
04 Skruvs IF
Nicole Ekelund Svenning
Tyringe SK-69
04 Tyringe SK-69
Julia Johansson
Öresund FK
04 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 6

F14 Längd

SB PB
Amelie Götesson
Hässleholms AIS
04 Hässleholms AIS
Elvira Hörberg
Hässleholms AIS
04 Hässleholms AIS
Tilde Bjerager
Höörs IS
04 Höörs IS
Viola Holmström
KFUM Kristianstad
04 KFUM Kristianstad
Emilia Franzén
Klippans FK
04 Klippans FK
Jonna Lundgren
Skruvs IF
04 Skruvs IF
Nicole Ekelund Svenning
Tyringe SK-69
04 Tyringe SK-69
Iza Mellberg
Öresund FK
04 Öresund FK 4,82

Antal anmälda deltagare: 8

F14 Kula Vikt: 3,0kg

SB PB
Amelie Götesson
Hässleholms AIS
04 Hässleholms AIS
Viola Holmström
KFUM Kristianstad
04 KFUM Kristianstad
Jonna Lundgren
Skruvs IF
04 Skruvs IF
Elsa Hjelm
Åhus FIK
04 Åhus FIK
Julia Johansson
Öresund FK
04 Öresund FK
Iza Mellberg
Öresund FK
04 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 6

F13 60 m

SB PB
Alicia Halldén
Hässleholms AIS
05 Hässleholms AIS
Matilde Janzen
Hässleholms AIS
05 Hässleholms AIS
Linnéa Säfström
Hässleholms AIS
05 Hässleholms AIS
Joanna Ek
IFK Helsingborg
05 IFK Helsingborg
Vida Olsson
KFUM Kristianstad
05 KFUM Kristianstad
Emma Ekelund Svenning
Tyringe SK-69
05 Tyringe SK-69
Amelia Eriksson
Tyringe SK-69
05 Tyringe SK-69

Antal anmälda deltagare: 7

F13 600 m

SB PB
Alicia Halldén
Hässleholms AIS
05 Hässleholms AIS
Matilde Janzen
Hässleholms AIS
05 Hässleholms AIS
Linnéa Säfström
Hässleholms AIS
05 Hässleholms AIS
Joanna Ek
IFK Helsingborg
05 IFK Helsingborg
Wilma Nilsson
Klippans FK
05 Klippans FK
Hedda Månsson
Åhus FIK
05 Åhus FIK

Antal anmälda deltagare: 6

F13 Höjd

SB PB
Alicia Halldén
Hässleholms AIS
05 Hässleholms AIS
Linnéa Säfström
Hässleholms AIS
05 Hässleholms AIS
Joanna Ek
IFK Helsingborg
05 IFK Helsingborg
Wilma Nilsson
Klippans FK
05 Klippans FK
Emma Ekelund Svenning
Tyringe SK-69
05 Tyringe SK-69
Amelia Eriksson
Tyringe SK-69
05 Tyringe SK-69

Antal anmälda deltagare: 6

F13 Längd Hoppzon

SB PB
Alicia Halldén
Hässleholms AIS
05 Hässleholms AIS
Matilde Janzen
Hässleholms AIS
05 Hässleholms AIS
Emy Liedman
Hässleholms AIS
05 Hässleholms AIS
Linnéa Säfström
Hässleholms AIS
05 Hässleholms AIS
Joanna Ek
IFK Helsingborg
05 IFK Helsingborg
Vida Olsson
KFUM Kristianstad
05 KFUM Kristianstad
Wilma Nilsson
Klippans FK
05 Klippans FK
Emma Ekelund Svenning
Tyringe SK-69
05 Tyringe SK-69
Amelia Eriksson
Tyringe SK-69
05 Tyringe SK-69

Antal anmälda deltagare: 9

F13 Kula Vikt: 2,0kg

SB PB
Alicia Halldén
Hässleholms AIS
05 Hässleholms AIS
Linnéa Säfström
Hässleholms AIS
05 Hässleholms AIS
Joanna Ek
IFK Helsingborg
05 IFK Helsingborg
Vida Olsson
KFUM Kristianstad
05 KFUM Kristianstad
Wilma Nilsson
Klippans FK
05 Klippans FK

Antal anmälda deltagare: 5

F12 60 m

SB PB
Tilda Persson
Hässleholms AIS
06 Hässleholms AIS
Anne Rasmussen
Hässleholms AIS
06 Hässleholms AIS
Frida Andersson
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
Sara Andersson
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
Maja Olofsson
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
Annie Torkéll
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
Ella Vallin
KFUM Kristianstad
06 KFUM Kristianstad
Alva Gustafsson
Markaryds FK
06 Markaryds FK
Ida Andersen
Vittsjö GIK
06 Vittsjö GIK
Amanda Nilsson
Vittsjö GIK
06 Vittsjö GIK
Julia Rose´n
Vittsjö GIK
06 Vittsjö GIK
Linnea Odéhn
Ystads IF
06 Ystads IF
Clara Gullbrantz
Ängelholms IF
06 Ängelholms IF

Antal anmälda deltagare: 13

F12 600 m

SB PB
Frida Andersson
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
Sara Andersson
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
Annie Torkéll
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
Hanna Brand
Lomma FIK
06 Lomma FIK
Alva Gustafsson
Markaryds FK
06 Markaryds FK
Celine Aagaard
SK Graal
06 SK Graal
Ida Andersen
Vittsjö GIK
06 Vittsjö GIK
Linnea Odéhn
Ystads IF
06 Ystads IF
Clara Gullbrantz
Ängelholms IF
06 Ängelholms IF

Antal anmälda deltagare: 9

F12 Höjd

SB PB
Tilda Persson
Hässleholms AIS
06 Hässleholms AIS
Frida Andersson
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
Sara Andersson
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
Annie Torkéll
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
Hanna Brand
Lomma FIK
06 Lomma FIK
Celine Aagaard
SK Graal
06 SK Graal
Amanda Paulsson
Vittsjö GIK
06 Vittsjö GIK

Antal anmälda deltagare: 7

F12 Längd Hoppzon

SB PB
Viola Koqmezi
Hässleholms AIS
06 Hässleholms AIS
Tilda Persson
Hässleholms AIS
06 Hässleholms AIS
Frida Andersson
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
Sara Andersson
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
Maja Olofsson
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
Annie Torkéll
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
Ella Vallin
KFUM Kristianstad
06 KFUM Kristianstad
Hanna Brand
Lomma FIK
06 Lomma FIK
Alva Gustafsson
Markaryds FK
06 Markaryds FK
Celine Aagaard
SK Graal
06 SK Graal
Ida Andersen
Vittsjö GIK
06 Vittsjö GIK
Amanda Nilsson
Vittsjö GIK
06 Vittsjö GIK
Amanda Paulsson
Vittsjö GIK
06 Vittsjö GIK
Julia Rose´n
Vittsjö GIK
06 Vittsjö GIK
Clara Gullbrantz
Ängelholms IF
06 Ängelholms IF

Antal anmälda deltagare: 15

F12 Kula Vikt: 2,0kg

SB PB
Frida Andersson
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
Sara Andersson
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
Annie Torkéll
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
Hanna Brand
Lomma FIK
06 Lomma FIK
Amanda Nilsson
Vittsjö GIK
06 Vittsjö GIK
Amanda Paulsson
Vittsjö GIK
06 Vittsjö GIK
Julia Rose´n
Vittsjö GIK
06 Vittsjö GIK
Clara Gullbrantz
Ängelholms IF
06 Ängelholms IF

Antal anmälda deltagare: 8

F11 60 m

SB PB
Miranda Byström
Hässleholms AIS
07 Hässleholms AIS
Ebba Nilsson
Hässleholms AIS
07 Hässleholms AIS
Tilde Nilsson
Hässleholms AIS
07 Hässleholms AIS
Linnea Widmark
Hässleholms AIS
07 Hässleholms AIS
Mollie Nilsson
Höörs IS
07 Höörs IS
Agnes Sandberg
Höörs IS
07 Höörs IS
Ester Wendin
IFK Lund
07 IFK Lund 9,46 9,46
Filipa Ivarsson
KFUM Kristianstad
07 KFUM Kristianstad
Louise Jarnemo
KFUM Kristianstad
07 KFUM Kristianstad
Elin Johansson
KFUM Kristianstad
07 KFUM Kristianstad
Wilda Andersson
Markaryds FK
07 Markaryds FK
Olivia Lindberg Tillander
Ystads IF
07 Ystads IF
Elsa Andersson
Åhus FIK
07 Åhus FIK
Nike Aldén
Ängelholms IF
07 Ängelholms IF
Vilma Atthage
Ängelholms IF
07 Ängelholms IF
Elin Pommer
Ängelholms IF
07 Ängelholms IF
Ebba Albert
Öresund FK
07 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 17

F11 600 m

SB PB
Miranda Byström
Hässleholms AIS
07 Hässleholms AIS
Ebba Nilsson
Hässleholms AIS
07 Hässleholms AIS
Tilde Nilsson
Hässleholms AIS
07 Hässleholms AIS
Nilla Gustafsson
Höörs IS
07 Höörs IS
Agnes Sandberg
Höörs IS
07 Höörs IS
Ella Nordkvist
IF Kronan
07 IF Kronan
Ester Wendin
IFK Lund
07 IFK Lund
Filipa Ivarsson
KFUM Kristianstad
07 KFUM Kristianstad
Olivia Lindberg Tillander
Ystads IF
07 Ystads IF
Ella Nilsson
Åhus FIK
07 Åhus FIK
Nike Aldén
Ängelholms IF
07 Ängelholms IF
Vilma Atthage
Ängelholms IF
07 Ängelholms IF
Ebba Albert
Öresund FK
07 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 13

F11 Höjd

SB PB
Miranda Byström
Hässleholms AIS
07 Hässleholms AIS
Tilde Nilsson
Hässleholms AIS
07 Hässleholms AIS
Ester Wendin
IFK Lund
07 IFK Lund
Filipa Ivarsson
KFUM Kristianstad
07 KFUM Kristianstad
Elin Johansson
KFUM Kristianstad
07 KFUM Kristianstad
Ester Dougan
Markaryds FK
07 Markaryds FK
Elsa Andersson
Åhus FIK
07 Åhus FIK
Ella Nilsson
Åhus FIK
07 Åhus FIK
Alva Jönsson
Ängelholms IF
07 Ängelholms IF
Elin Pommer
Ängelholms IF
07 Ängelholms IF
Ebba Albert
Öresund FK
07 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 11

F11 Längd Hoppzon

SB PB
Miranda Byström
Hässleholms AIS
07 Hässleholms AIS
Ebba Nilsson
Hässleholms AIS
07 Hässleholms AIS
Tilde Nilsson
Hässleholms AIS
07 Hässleholms AIS
Ella Nordkvist
IF Kronan
07 IF Kronan
Ester Wendin
IFK Lund
07 IFK Lund 3,73 3,73
Filipa Ivarsson
KFUM Kristianstad
07 KFUM Kristianstad
Elin Johansson
KFUM Kristianstad
07 KFUM Kristianstad
Wilda Andersson
Markaryds FK
07 Markaryds FK
Ester Dougan
Markaryds FK
07 Markaryds FK
Olivia Lindberg Tillander
Ystads IF
07 Ystads IF
Elsa Andersson
Åhus FIK
07 Åhus FIK
Ella Nilsson
Åhus FIK
07 Åhus FIK
Nike Aldén
Ängelholms IF
07 Ängelholms IF
Vilma Atthage
Ängelholms IF
07 Ängelholms IF
Alva Jönsson
Ängelholms IF
07 Ängelholms IF
Elin Pommer
Ängelholms IF
07 Ängelholms IF
Ebba Albert
Öresund FK
07 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 17

F11 Kula Vikt: 2,0kg

SB PB
Miranda Byström
Hässleholms AIS
07 Hässleholms AIS
Ebba Nilsson
Hässleholms AIS
07 Hässleholms AIS
Ella Nordkvist
IF Kronan
07 IF Kronan
Ester Wendin
IFK Lund
07 IFK Lund 7,28 7,28
Filipa Ivarsson
KFUM Kristianstad
07 KFUM Kristianstad
Elin Johansson
KFUM Kristianstad
07 KFUM Kristianstad
Olivia Lindberg Tillander
Ystads IF
07 Ystads IF
Elsa Andersson
Åhus FIK
07 Åhus FIK
Ella Nilsson
Åhus FIK
07 Åhus FIK
Nike Aldén
Ängelholms IF
07 Ängelholms IF
Alva Jönsson
Ängelholms IF
07 Ängelholms IF
Ebba Albert
Öresund FK
07 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 12

F10 60 m

SB PB
Elsa Almryd
Båstads GIF
08 Båstads GIF
Ellen Andersson
Båstads GIF
08 Båstads GIF
Annie Krikström
Båstads GIF
08 Båstads GIF
Filippa Sjöö
Båstads GIF
08 Båstads GIF
Hannah Aleheim
Hässleholms AIS
08 Hässleholms AIS
Ester Ander
Hässleholms AIS
08 Hässleholms AIS
Maja Dahlberg
Hässleholms AIS
08 Hässleholms AIS
Tilda Persson
Hässleholms AIS
08 Hässleholms AIS
Vendela Bogren
Höörs IS
08 Höörs IS
Elin Lundberg
IF Kronan
08 IF Kronan
Johanna Falk
KFUM Kristianstad
08 KFUM Kristianstad
Märta-Fidelie Jeppsson
KFUM Kristianstad
08 KFUM Kristianstad
Ella Svensson
KFUM Kristianstad
08 KFUM Kristianstad
Emma Andersen
Vittsjö GIK
08 Vittsjö GIK
Vera Frisk
Åhus FIK
08 Åhus FIK
Elvira Helgesson
Åhus FIK
08 Åhus FIK 8,97
Isabelle Johnfors
Åhus FIK
08 Åhus FIK
Helma Hugosson
Ängelholms IF
08 Ängelholms IF
Emma Pommer
Ängelholms IF
08 Ängelholms IF
Moa Desilets Kajzer
Öresund FK
08 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 20

F10 600 m

SB PB
Elsa Almryd
Båstads GIF
08 Båstads GIF
Ellen Andersson
Båstads GIF
08 Båstads GIF
Moa Sjöström
Eslövs AI
08 Eslövs AI 2,14
Ester Ander
Hässleholms AIS
08 Hässleholms AIS
Maja Dahlberg
Hässleholms AIS
08 Hässleholms AIS
Elin Lundberg
IF Kronan
08 IF Kronan
Elvira Helgesson
Åhus FIK
08 Åhus FIK
Helma Hugosson
Ängelholms IF
08 Ängelholms IF

Antal anmälda deltagare: 8

F10 Höjd

SB PB
Elsa Almryd
Båstads GIF
08 Båstads GIF
Ellen Andersson
Båstads GIF
08 Båstads GIF
Annie Krikström
Båstads GIF
08 Båstads GIF
Filippa Sjöö
Båstads GIF
08 Båstads GIF
Hannah Aleheim
Hässleholms AIS
08 Hässleholms AIS
Ester Ander
Hässleholms AIS
08 Hässleholms AIS
Elin Lundberg
IF Kronan
08 IF Kronan
Johanna Falk
KFUM Kristianstad
08 KFUM Kristianstad
Märta-Fidelie Jeppsson
KFUM Kristianstad
08 KFUM Kristianstad
Alice Olsson
KFUM Kristianstad
08 KFUM Kristianstad
Vera Frisk
Åhus FIK
08 Åhus FIK
Elvira Helgesson
Åhus FIK
08 Åhus FIK
Isabelle Johnfors
Åhus FIK
08 Åhus FIK
Emma Pommer
Ängelholms IF
08 Ängelholms IF
Moa Desilets Kajzer
Öresund FK
08 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 15

F10 Längd Hoppzon

SB PB
Elsa Almryd
Båstads GIF
08 Båstads GIF
Ellen Andersson
Båstads GIF
08 Båstads GIF
Annie Krikström
Båstads GIF
08 Båstads GIF
Hannah Aleheim
Hässleholms AIS
08 Hässleholms AIS
Ester Ander
Hässleholms AIS
08 Hässleholms AIS
Maja Dahlberg
Hässleholms AIS
08 Hässleholms AIS
Elsa Ljung
Hässleholms AIS
08 Hässleholms AIS
Tilda Persson
Hässleholms AIS
08 Hässleholms AIS
Elin Lundberg
IF Kronan
08 IF Kronan
Johanna Falk
KFUM Kristianstad
08 KFUM Kristianstad
Märta-Fidelie Jeppsson
KFUM Kristianstad
08 KFUM Kristianstad
Alice Olsson
KFUM Kristianstad
08 KFUM Kristianstad
Ella Svensson
KFUM Kristianstad
08 KFUM Kristianstad
Emma Andersen
Vittsjö GIK
08 Vittsjö GIK
Tea Blåsol
Vittsjö GIK
08 Vittsjö GIK
Vera Frisk
Åhus FIK
08 Åhus FIK
Elvira Helgesson
Åhus FIK
08 Åhus FIK
Isabelle Johnfors
Åhus FIK
08 Åhus FIK
Helma Hugosson
Ängelholms IF
08 Ängelholms IF
Emma Pommer
Ängelholms IF
08 Ängelholms IF
Moa Desilets Kajzer
Öresund FK
08 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 21

F10 Kula Vikt: 2,0kg

SB PB
Elsa Almryd
Båstads GIF
08 Båstads GIF
Filippa Sjöö
Båstads GIF
08 Båstads GIF
Ella Selander
Eslövs AI
08 Eslövs AI
Ester Ander
Hässleholms AIS
08 Hässleholms AIS
Maja Dahlberg
Hässleholms AIS
08 Hässleholms AIS
Elsa Ljung
Hässleholms AIS
08 Hässleholms AIS
Ella Mars
Hässleholms AIS
08 Hässleholms AIS
Elin Lundberg
IF Kronan
08 IF Kronan
Johanna Falk
KFUM Kristianstad
08 KFUM Kristianstad
Märta-Fidelie Jeppsson
KFUM Kristianstad
08 KFUM Kristianstad
Alice Olsson
KFUM Kristianstad
08 KFUM Kristianstad
Ella Svensson
KFUM Kristianstad
08 KFUM Kristianstad
Tea Blåsol
Vittsjö GIK
08 Vittsjö GIK
Elvira Helgesson
Åhus FIK
08 Åhus FIK
Isabelle Johnfors
Åhus FIK
08 Åhus FIK
Moa Desilets Kajzer
Öresund FK
08 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 16

F9 60 m

SB PB
Esther Elliot
Huddinge AIS
09 Huddinge AIS
Isa Alfelt-Rosén
Hässleholms AIS
09 Hässleholms AIS
Stina Bondesson
Hässleholms AIS
09 Hässleholms AIS
Amanda Müllern-Aspegren
Hässleholms AIS
09 Hässleholms AIS
Hanna Hedberg
IF Kronan
09 IF Kronan
Hedvig Turesson
IS Göta
09 IS Göta
Filippa Andersson Widen
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
Giulia Grossi
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
Savanna Karström
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
Sienna Karström
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
Chanelle Clausen
Åhus FIK
09 Åhus FIK
Alicia Dahlerus
Åhus FIK
09 Åhus FIK
Sally Berg
Ängelholms IF
09 Ängelholms IF
Astrid Cronholm
Ängelholms IF
09 Ängelholms IF

Antal anmälda deltagare: 14

F9 400 m

SB PB
Amanda Müllern-Aspegren
Hässleholms AIS
09 Hässleholms AIS
Hedvig Turesson
IS Göta
09 IS Göta
Filippa Andersson Widen
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
Savanna Karström
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
Sienna Karström
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
Sally Berg
Ängelholms IF
09 Ängelholms IF
Astrid Cronholm
Ängelholms IF
09 Ängelholms IF

Antal anmälda deltagare: 7

F9 Höjd

SB PB
Esther Elliot
Huddinge AIS
09 Huddinge AIS
Isa Alfelt-Rosén
Hässleholms AIS
09 Hässleholms AIS
Stina Bondesson
Hässleholms AIS
09 Hässleholms AIS
Thea Frostgård
Hässleholms AIS
09 Hässleholms AIS
Amanda Müllern-Aspegren
Hässleholms AIS
09 Hässleholms AIS
My Nordström
Hässleholms AIS
09 Hässleholms AIS
Isabelle Svantesson
Hässleholms AIS
09 Hässleholms AIS
Filippa Andersson Widen
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
Savanna Karström
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
Sienna Karström
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
Chanelle Clausen
Åhus FIK
09 Åhus FIK
Alicia Dahlerus
Åhus FIK
09 Åhus FIK
Sally Berg
Ängelholms IF
09 Ängelholms IF

Antal anmälda deltagare: 13

F9 Längd Hoppzon

SB PB
Isa Alfelt-Rosén
Hässleholms AIS
09 Hässleholms AIS
Stina Bondesson
Hässleholms AIS
09 Hässleholms AIS
Mollie Erixon
Hässleholms AIS
09 Hässleholms AIS
Thea Frostgård
Hässleholms AIS
09 Hässleholms AIS
Amanda Müllern-Aspegren
Hässleholms AIS
09 Hässleholms AIS
My Nordström
Hässleholms AIS
09 Hässleholms AIS
Isabelle Svantesson
Hässleholms AIS
09 Hässleholms AIS
Hanna Hedberg
IF Kronan
09 IF Kronan
Hedvig Turesson
IS Göta
09 IS Göta
Filippa Andersson Widen
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
Giulia Grossi
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
Savanna Karström
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
Sienna Karström
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
Chanelle Clausen
Åhus FIK
09 Åhus FIK
Alicia Dahlerus
Åhus FIK
09 Åhus FIK
Sally Berg
Ängelholms IF
09 Ängelholms IF
Astrid Cronholm
Ängelholms IF
09 Ängelholms IF

Antal anmälda deltagare: 17

F9 Kula Vikt: 2,0kg

SB PB
Esther Elliot
Huddinge AIS
09 Huddinge AIS
Isa Alfelt-Rosén
Hässleholms AIS
09 Hässleholms AIS
Mollie Erixon
Hässleholms AIS
09 Hässleholms AIS
Thea Frostgård
Hässleholms AIS
09 Hässleholms AIS
Hanna Hedberg
IF Kronan
09 IF Kronan
Hedvig Turesson
IS Göta
09 IS Göta
Filippa Andersson Widen
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
Giulia Grossi
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
Savanna Karström
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
Sienna Karström
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
Chanelle Clausen
Åhus FIK
09 Åhus FIK
Sally Berg
Ängelholms IF
09 Ängelholms IF
Astrid Cronholm
Ängelholms IF
09 Ängelholms IF

Antal anmälda deltagare: 13

F8 60 m

SB PB
Maja Andersson
Båstads GIF
11 Båstads GIF
Ebba Hermansson
Hässleholms AIS
10 Hässleholms AIS
Nilla Jenvén
Hässleholms AIS
10 Hässleholms AIS
Hedda jönsson
Hässleholms AIS
10 Hässleholms AIS
Selma Ströbeck
Hässleholms AIS
10 Hässleholms AIS
Ellen Nilsson
IS Göta
10 IS Göta
Linnea Ackefelt
KFUM Kristianstad
10 KFUM Kristianstad
Hedda Loven
KFUM Kristianstad
10 KFUM Kristianstad
Greta Hannerstig
Lomma FIK
10 Lomma FIK
Stella Papée
Lomma FIK
10 Lomma FIK
Elsa Gustafsson
Markaryds FK
10 Markaryds FK
Frida Lundgren
Skruvs IF
10 Skruvs IF
Freja Eriksson
Tyringe SK-69
10 Tyringe SK-69
Lowa Hugoson
Ängelholms IF
10 Ängelholms IF

Antal anmälda deltagare: 14

F8 400 m

SB PB
Hedda jönsson
Hässleholms AIS
10 Hässleholms AIS
Selma Ströbeck
Hässleholms AIS
10 Hässleholms AIS
Linnea Ackefelt
KFUM Kristianstad
10 KFUM Kristianstad
Hedda Loven
KFUM Kristianstad
10 KFUM Kristianstad
Greta Hannerstig
Lomma FIK
10 Lomma FIK
Stella Papée
Lomma FIK
10 Lomma FIK
Elsa Gustafsson
Markaryds FK
10 Markaryds FK
Lowa Hugoson
Ängelholms IF
10 Ängelholms IF

Antal anmälda deltagare: 8

F8 Höjd

SB PB
Ebba Hermansson
Hässleholms AIS
10 Hässleholms AIS
Nilla Jenvén
Hässleholms AIS
10 Hässleholms AIS
Ellen Nilsson
IS Göta
10 IS Göta
Linnea Ackefelt
KFUM Kristianstad
10 KFUM Kristianstad
Hedda Loven
KFUM Kristianstad
10 KFUM Kristianstad
Greta Hannerstig
Lomma FIK
10 Lomma FIK
Stella Papée
Lomma FIK
10 Lomma FIK
Anna Dougan
Markaryds FK
10 Markaryds FK
Frida Lundgren
Skruvs IF
10 Skruvs IF
Freja Eriksson
Tyringe SK-69
10 Tyringe SK-69

Antal anmälda deltagare: 10

F8 Längd Hoppzon

SB PB
Ebba Hermansson
Hässleholms AIS
10 Hässleholms AIS
Nilla Jenvén
Hässleholms AIS
10 Hässleholms AIS
Hedda jönsson
Hässleholms AIS
10 Hässleholms AIS
Selma Ströbeck
Hässleholms AIS
10 Hässleholms AIS
Ellen Nilsson
IS Göta
10 IS Göta
Linnea Ackefelt
KFUM Kristianstad
10 KFUM Kristianstad
Hedda Loven
KFUM Kristianstad
10 KFUM Kristianstad
Greta Hannerstig
Lomma FIK
10 Lomma FIK
Stella Papée
Lomma FIK
10 Lomma FIK
Elsa Gustafsson
Markaryds FK
10 Markaryds FK
Frida Lundgren
Skruvs IF
10 Skruvs IF
Freja Eriksson
Tyringe SK-69
10 Tyringe SK-69
Lowa Hugoson
Ängelholms IF
10 Ängelholms IF

Antal anmälda deltagare: 13

F8 Kula Vikt: 2,0kg

SB PB
Nilla Jenvén
Hässleholms AIS
10 Hässleholms AIS
Selma Ströbeck
Hässleholms AIS
10 Hässleholms AIS
Linnea Ackefelt
KFUM Kristianstad
10 KFUM Kristianstad
Hedda Loven
KFUM Kristianstad
10 KFUM Kristianstad
Greta Hannerstig
Lomma FIK
10 Lomma FIK
Frida Lundgren
Skruvs IF
10 Skruvs IF

Antal anmälda deltagare: 6

F7 60 m

SB PB
Maja Andersson
Båstads GIF
11 Båstads GIF
Greta Andersson/Nicander
Åhus FIK
11 Åhus FIK
Olivia Krantz Elm
Öresund FK
11 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 3

F7 400 m

SB PB
Maja Andersson
Båstads GIF
11 Båstads GIF
Meya Andersson Ronbir
Öresund FK
11 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 2

F7 Höjd

SB PB
Maja Andersson
Båstads GIF
11 Båstads GIF
Meya Andersson Ronbir
Öresund FK
11 Öresund FK
Olivia Krantz Elm
Öresund FK
11 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 3

F7 Längd Hoppzon

SB PB
Maja Andersson
Båstads GIF
11 Båstads GIF
Greta Andersson/Nicander
Åhus FIK
11 Åhus FIK

Antal anmälda deltagare: 2

F7 Kula Vikt: 2,0kg

SB PB
Maja Andersson
Båstads GIF
11 Båstads GIF
Greta Andersson/Nicander
Åhus FIK
11 Åhus FIK
Meya Andersson Ronbir
Öresund FK
11 Öresund FK
Olivia Krantz Elm
Öresund FK
11 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 4

P14 80 m

SB PB
Wiliam Jarnemo
KFUM Kristianstad
04 KFUM Kristianstad
Robin Axelsson
Klippans FK
04 Klippans FK
Elias Lindberg
Klippans FK
04 Klippans FK
Lukas Lindbladh
Åhus FIK
04 Åhus FIK

Antal anmälda deltagare: 4

P14 Höjd

SB PB
Lukas Lindbladh
Åhus FIK
04 Åhus FIK

Antal anmälda deltagare: 1

P14 Längd

SB PB
Robin Axelsson
Klippans FK
04 Klippans FK
Elias Lindberg
Klippans FK
04 Klippans FK

Antal anmälda deltagare: 2

P14 Kula Vikt: 4,0kg

SB PB
Lukas Lindbladh
Åhus FIK
04 Åhus FIK

Antal anmälda deltagare: 1

P13 60 m

SB PB
Felix Elliot
Huddinge AIS
05 Huddinge AIS
Ted Andersson
Hässleholms AIS
05 Hässleholms AIS
Edwin Falkstrand
Hässleholms AIS
05 Hässleholms AIS
William Duong
IFK Helsingborg
05 IFK Helsingborg
Alexander Eklund
Klippans FK
05 Klippans FK
Oliver Fehrlund Persson
Ystads IF
05 Ystads IF
Karl Larsson
Ystads IF
05 Ystads IF
Hugo Andersson
Ängelholms IF
05 Ängelholms IF
Hannes Grimsholm
Öresund FK
05 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 9

P13 600 m

SB PB
Ted Andersson
Hässleholms AIS
05 Hässleholms AIS
Edwin Falkstrand
Hässleholms AIS
05 Hässleholms AIS
Sebastian Karlsson
Hässleholms AIS
05 Hässleholms AIS
Jakob Romberg
Hässleholms AIS
05 Hässleholms AIS
Oliver Fehrlund Persson
Ystads IF
05 Ystads IF
Karl Larsson
Ystads IF
05 Ystads IF

Antal anmälda deltagare: 6

P13 Höjd

SB PB
Felix Elliot
Huddinge AIS
05 Huddinge AIS
Ted Andersson
Hässleholms AIS
05 Hässleholms AIS
Sebastian Karlsson
Hässleholms AIS
05 Hässleholms AIS
Jakob Romberg
Hässleholms AIS
05 Hässleholms AIS

Antal anmälda deltagare: 4

P13 Längd Hoppzon

SB PB
Ted Andersson
Hässleholms AIS
05 Hässleholms AIS
Edwin Falkstrand
Hässleholms AIS
05 Hässleholms AIS
Sebastian Karlsson
Hässleholms AIS
05 Hässleholms AIS
Jakob Romberg
Hässleholms AIS
05 Hässleholms AIS
William Duong
IFK Helsingborg
05 IFK Helsingborg
Alexander Eklund
Klippans FK
05 Klippans FK
Oliver Fehrlund Persson
Ystads IF
05 Ystads IF
Karl Larsson
Ystads IF
05 Ystads IF
Hugo Andersson
Ängelholms IF
05 Ängelholms IF
Hannes Grimsholm
Öresund FK
05 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 10

P13 Kula Vikt: 3,0kg

SB PB
Felix Elliot
Huddinge AIS
05 Huddinge AIS
Ted Andersson
Hässleholms AIS
05 Hässleholms AIS
Sebastian Karlsson
Hässleholms AIS
05 Hässleholms AIS
Jakob Romberg
Hässleholms AIS
05 Hässleholms AIS
Alexander Eklund
Klippans FK
05 Klippans FK
Hannes Grimsholm
Öresund FK
05 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 6

P12 60 m

SB PB
Aron Bertilsson
Hässleholms AIS
06 Hässleholms AIS
Laban Börjlind
Hässleholms AIS
06 Hässleholms AIS
Ludwig Müllern-Aspegren
Hässleholms AIS
06 Hässleholms AIS
Erik Petersson
Hässleholms AIS
06 Hässleholms AIS
Sebastian Bexvall
IF Kronan
06 IF Kronan
Linus Rosén
IF Kronan
06 IF Kronan
Zac Jellum Ling
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
Jim Edvardsson
KFUM Kristianstad
06 KFUM Kristianstad
Anton Nilsson
Lomma FIK
06 Lomma FIK

Antal anmälda deltagare: 9

P12 600 m

SB PB
Albin Sjöström
Eslövs AI
06 Eslövs AI 2,03
Aron Bertilsson
Hässleholms AIS
06 Hässleholms AIS
Laban Börjlind
Hässleholms AIS
06 Hässleholms AIS
Erik Petersson
Hässleholms AIS
06 Hässleholms AIS
Sebastian Bexvall
IF Kronan
06 IF Kronan
Zac Jellum Ling
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
Jim Edvardsson
KFUM Kristianstad
06 KFUM Kristianstad
Anton Nilsson
Lomma FIK
06 Lomma FIK
Isak Hjelm
Åhus FIK
06 Åhus FIK

Antal anmälda deltagare: 9

P12 Höjd

SB PB
Laban Börjlind
Hässleholms AIS
06 Hässleholms AIS
Sebastian Bexvall
IF Kronan
06 IF Kronan
Linus Rosén
IF Kronan
06 IF Kronan
Zac Jellum Ling
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
Isak Hjelm
Åhus FIK
06 Åhus FIK
Linus Lindberg
Åhus FIK
06 Åhus FIK

Antal anmälda deltagare: 6

P12 Längd Hoppzon

SB PB
Aron Bertilsson
Hässleholms AIS
06 Hässleholms AIS
Ludwig Müllern-Aspegren
Hässleholms AIS
06 Hässleholms AIS
Erik Petersson
Hässleholms AIS
06 Hässleholms AIS
Sebastian Bexvall
IF Kronan
06 IF Kronan
Linus Rosén
IF Kronan
06 IF Kronan
Zac Jellum Ling
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
Jim Edvardsson
KFUM Kristianstad
06 KFUM Kristianstad
Anton Nilsson
Lomma FIK
06 Lomma FIK
Linus Lindberg
Åhus FIK
06 Åhus FIK

Antal anmälda deltagare: 9

P12 Kula Vikt: 3,0kg

SB PB
Erik Petersson
Hässleholms AIS
06 Hässleholms AIS
Sebastian Bexvall
IF Kronan
06 IF Kronan
Linus Rosén
IF Kronan
06 IF Kronan
Jim Edvardsson
KFUM Kristianstad
06 KFUM Kristianstad
Anton Nilsson
Lomma FIK
06 Lomma FIK
Isak Hjelm
Åhus FIK
06 Åhus FIK
Linus Lindberg
Åhus FIK
06 Åhus FIK

Antal anmälda deltagare: 7

P11 60 m

SB PB
Ivano Bevanda
Eslövs AI
07 Eslövs AI
Eric Noghi
Heleneholms IF
07 Heleneholms IF
Ebbe Alfelt-Rosén
Hässleholms AIS
07 Hässleholms AIS
Malte Jenvén
Hässleholms AIS
07 Hässleholms AIS
Elias Johansson
Hässleholms AIS
07 Hässleholms AIS
Aron Powell
Hässleholms AIS
07 Hässleholms AIS
William Andersson
KFUM Kristianstad
07 KFUM Kristianstad
Olof Svanquist
KFUM Kristianstad
07 KFUM Kristianstad
Felix Nilsson
Klippans FK
07 Klippans FK
Filip Lindbladh
Åhus FIK
07 Åhus FIK
Mikel Månsson
Åhus FIK
07 Åhus FIK

Antal anmälda deltagare: 11

P11 600 m

SB PB
Oliver Persson
Danderyds SK
07 Danderyds SK 1.51,70
Philip Persson
Danderyds SK
07 Danderyds SK 1.50,49
Eric Noghi
Heleneholms IF
07 Heleneholms IF
Arvid Falkstrand
Hässleholms AIS
07 Hässleholms AIS
Aron Powell
Hässleholms AIS
07 Hässleholms AIS
Gabriel Rydén
Hässleholms AIS
07 Hässleholms AIS
William Andersson
KFUM Kristianstad
07 KFUM Kristianstad
Olof Svanquist
KFUM Kristianstad
07 KFUM Kristianstad
Felix Nilsson
Klippans FK
07 Klippans FK
Mikel Månsson
Åhus FIK
07 Åhus FIK
Oskar Nilsson
Åhus FIK
07 Åhus FIK

Antal anmälda deltagare: 11

P11 Höjd

SB PB
Arvid Falkstrand
Hässleholms AIS
07 Hässleholms AIS
Malte Jenvén
Hässleholms AIS
07 Hässleholms AIS
Aron Powell
Hässleholms AIS
07 Hässleholms AIS
William Andersson
KFUM Kristianstad
07 KFUM Kristianstad
Olof Svanquist
KFUM Kristianstad
07 KFUM Kristianstad
Felix Nilsson
Klippans FK
07 Klippans FK
Filip Lindbladh
Åhus FIK
07 Åhus FIK
Oskar Nilsson
Åhus FIK
07 Åhus FIK

Antal anmälda deltagare: 8

P11 Längd Hoppzon

SB PB
Ivano Bevanda
Eslövs AI
07 Eslövs AI
Eric Noghi
Heleneholms IF
07 Heleneholms IF
Ebbe Alfelt-Rosén
Hässleholms AIS
07 Hässleholms AIS
Arvid Falkstrand
Hässleholms AIS
07 Hässleholms AIS
Malte Jenvén
Hässleholms AIS
07 Hässleholms AIS
Aron Powell
Hässleholms AIS
07 Hässleholms AIS
Gabriel Rydén
Hässleholms AIS
07 Hässleholms AIS
William Andersson
KFUM Kristianstad
07 KFUM Kristianstad
Olof Svanquist
KFUM Kristianstad
07 KFUM Kristianstad
Felix Nilsson
Klippans FK
07 Klippans FK
Filip Lindbladh
Åhus FIK
07 Åhus FIK
Mikel Månsson
Åhus FIK
07 Åhus FIK

Antal anmälda deltagare: 12

P11 Kula Vikt: 2,0kg

SB PB
Elias Johansson
Hässleholms AIS
07 Hässleholms AIS
Aron Powell
Hässleholms AIS
07 Hässleholms AIS
William Andersson
KFUM Kristianstad
07 KFUM Kristianstad
Felix Nilsson
Klippans FK
07 Klippans FK
Filip Lindbladh
Åhus FIK
07 Åhus FIK
Oskar Nilsson
Åhus FIK
07 Åhus FIK

Antal anmälda deltagare: 6

P10 60 m

SB PB
Marius Eneberg
Hässleholms AIS
08 Hässleholms AIS
Ludvig Hallberg
Hässleholms AIS
08 Hässleholms AIS
Oskar Persson
Hässleholms AIS
08 Hässleholms AIS
Elton Jellum Ling
IFK Helsingborg
08 IFK Helsingborg
Elias Häll
KFUM Kristianstad
08 KFUM Kristianstad
Viktor Östling
Södra Sandby IF
08 Södra Sandby IF
Svante Leufstedt
Ystads IF
08 Ystads IF
Eric Bryde
Öresund FK
08 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 8

P10 600 m

SB PB
Ludvig Hallberg
Hässleholms AIS
08 Hässleholms AIS
Oliver Säfström
Hässleholms AIS
08 Hässleholms AIS
Eric Schön
Höörs IS
08 Höörs IS
Elias Häll
KFUM Kristianstad
08 KFUM Kristianstad
Svante Leufstedt
Ystads IF
08 Ystads IF

Antal anmälda deltagare: 5

P10 Höjd

SB PB
Marius Eneberg
Hässleholms AIS
08 Hässleholms AIS
Ludvig Hallberg
Hässleholms AIS
08 Hässleholms AIS
Oskar Persson
Hässleholms AIS
08 Hässleholms AIS
Elton Jellum Ling
IFK Helsingborg
08 IFK Helsingborg
Elias Häll
KFUM Kristianstad
08 KFUM Kristianstad
Svante Leufstedt
Ystads IF
08 Ystads IF

Antal anmälda deltagare: 6

P10 Längd Hoppzon

SB PB
Marius Eneberg
Hässleholms AIS
08 Hässleholms AIS
Ludvig Hallberg
Hässleholms AIS
08 Hässleholms AIS
Oskar Persson
Hässleholms AIS
08 Hässleholms AIS
Oliver Säfström
Hässleholms AIS
08 Hässleholms AIS
Eric Schön
Höörs IS
08 Höörs IS
Elton Jellum Ling
IFK Helsingborg
08 IFK Helsingborg
Elias Häll
KFUM Kristianstad
08 KFUM Kristianstad
Viktor Östling
Södra Sandby IF
08 Södra Sandby IF
Svante Leufstedt
Ystads IF
08 Ystads IF
Eric Bryde
Öresund FK
08 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 10

P10 Kula Vikt: 2,0kg

SB PB
Ludvig Hallberg
Hässleholms AIS
08 Hässleholms AIS
Elias Häll
KFUM Kristianstad
08 KFUM Kristianstad
Viktor Östling
Södra Sandby IF
08 Södra Sandby IF
Svante Leufstedt
Ystads IF
08 Ystads IF

Antal anmälda deltagare: 4

P9 60 m

SB PB
Mac Elovfsson
Hässleholms AIS
09 Hässleholms AIS
Alfred Mars
Hässleholms AIS
09 Hässleholms AIS
Marcus Rydström
Hässleholms AIS
09 Hässleholms AIS
Bille Silver
Hässleholms AIS
09 Hässleholms AIS
Valter Hovold
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
Isak Jiwestam
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
Nils Möller
Lomma FIK
09 Lomma FIK
Fabian Lindberg Tillander
Ystads IF
09 Ystads IF
Lukas Skog
Ängelholms IF
09 Ängelholms IF

Antal anmälda deltagare: 9

P9 400 m

SB PB
Axel Falkstrand
Hässleholms AIS
09 Hässleholms AIS
Alfred Mars
Hässleholms AIS
09 Hässleholms AIS
Marcus Rydström
Hässleholms AIS
09 Hässleholms AIS
Bille Silver
Hässleholms AIS
09 Hässleholms AIS
Valter Hovold
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
Isak Jiwestam
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
Fabian Lindberg Tillander
Ystads IF
09 Ystads IF
Lukas Skog
Ängelholms IF
09 Ängelholms IF

Antal anmälda deltagare: 8

P9 Höjd

SB PB
Mac Elovfsson
Hässleholms AIS
09 Hässleholms AIS
Marcus Rydström
Hässleholms AIS
09 Hässleholms AIS
Bille Silver
Hässleholms AIS
09 Hässleholms AIS
Valter Hovold
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
Isak Jiwestam
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
Malte Håkansson
Åhus FIK
09 Åhus FIK

Antal anmälda deltagare: 6

P9 Längd Hoppzon

SB PB
Mac Elovfsson
Hässleholms AIS
09 Hässleholms AIS
Marcus Rydström
Hässleholms AIS
09 Hässleholms AIS
Bille Silver
Hässleholms AIS
09 Hässleholms AIS
Valter Hovold
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
Isak Jiwestam
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
Nils Möller
Lomma FIK
09 Lomma FIK
Fabian Lindberg Tillander
Ystads IF
09 Ystads IF
Malte Håkansson
Åhus FIK
09 Åhus FIK
Lukas Skog
Ängelholms IF
09 Ängelholms IF

Antal anmälda deltagare: 9

P9 Kula Vikt: 2,0kg

SB PB
Mac Elovfsson
Hässleholms AIS
09 Hässleholms AIS
Marcus Rydström
Hässleholms AIS
09 Hässleholms AIS
Bille Silver
Hässleholms AIS
09 Hässleholms AIS
Valter Hovold
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
Isak Jiwestam
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
Fabian Lindberg Tillander
Ystads IF
09 Ystads IF
Malte Håkansson
Åhus FIK
09 Åhus FIK
Lukas Skog
Ängelholms IF
09 Ängelholms IF

Antal anmälda deltagare: 8

P8 60 m

SB PB
Frank Liedman
Hässleholms AIS
10 Hässleholms AIS
Carl Odqvist
Hässleholms AIS
10 Hässleholms AIS
Dante Rydhé
Hässleholms AIS
10 Hässleholms AIS
Josh Olsson Prescod
IF Kronan
10 IF Kronan
Edvin Edvardsson
KFUM Kristianstad
10 KFUM Kristianstad
Algott Klasson
KFUM Kristianstad
10 KFUM Kristianstad
Alfred Ohlgren
KFUM Kristianstad
10 KFUM Kristianstad
Harry Stoltz
KFUM Kristianstad
10 KFUM Kristianstad
Malkolm Östling
Södra Sandby IF
10 Södra Sandby IF
Lukas Blåsol
Vittsjö GIK
10 Vittsjö GIK
Max Blåsol
Vittsjö GIK
10 Vittsjö GIK

Antal anmälda deltagare: 11

P8 400 m

SB PB
Frank Liedman
Hässleholms AIS
10 Hässleholms AIS
Dante Rydhé
Hässleholms AIS
10 Hässleholms AIS
Josh Olsson Prescod
IF Kronan
10 IF Kronan
Edvin Edvardsson
KFUM Kristianstad
10 KFUM Kristianstad
Algott Klasson
KFUM Kristianstad
10 KFUM Kristianstad
Alfred Ohlgren
KFUM Kristianstad
10 KFUM Kristianstad
Harry Stoltz
KFUM Kristianstad
10 KFUM Kristianstad

Antal anmälda deltagare: 7

P8 Höjd

SB PB
Carl Odqvist
Hässleholms AIS
10 Hässleholms AIS
Dante Rydhé
Hässleholms AIS
10 Hässleholms AIS
Algott Klasson
KFUM Kristianstad
10 KFUM Kristianstad
Alfred Ohlgren
KFUM Kristianstad
10 KFUM Kristianstad

Antal anmälda deltagare: 4

P8 Längd Hoppzon

SB PB
Frank Liedman
Hässleholms AIS
10 Hässleholms AIS
Carl Odqvist
Hässleholms AIS
10 Hässleholms AIS
Dante Rydhé
Hässleholms AIS
10 Hässleholms AIS
Edvin Edvardsson
KFUM Kristianstad
10 KFUM Kristianstad
Algott Klasson
KFUM Kristianstad
10 KFUM Kristianstad
Alfred Ohlgren
KFUM Kristianstad
10 KFUM Kristianstad
Harry Stoltz
KFUM Kristianstad
10 KFUM Kristianstad
Malkolm Östling
Södra Sandby IF
10 Södra Sandby IF
Lukas Blåsol
Vittsjö GIK
10 Vittsjö GIK
Max Blåsol
Vittsjö GIK
10 Vittsjö GIK

Antal anmälda deltagare: 10

P8 Kula Vikt: 2,0kg

SB PB
Carl Odqvist
Hässleholms AIS
10 Hässleholms AIS
Dante Rydhé
Hässleholms AIS
10 Hässleholms AIS
Josh Olsson Prescod
IF Kronan
10 IF Kronan
Edvin Edvardsson
KFUM Kristianstad
10 KFUM Kristianstad
Algott Klasson
KFUM Kristianstad
10 KFUM Kristianstad
Alfred Ohlgren
KFUM Kristianstad
10 KFUM Kristianstad
Harry Stoltz
KFUM Kristianstad
10 KFUM Kristianstad
Malkolm Östling
Södra Sandby IF
10 Södra Sandby IF
Lukas Blåsol
Vittsjö GIK
10 Vittsjö GIK
Max Blåsol
Vittsjö GIK
10 Vittsjö GIK

Antal anmälda deltagare: 10

P7 60 m

SB PB
Alexander Lundberg
IF Kronan
11 IF Kronan
Ander Månsson
Åhus FIK
11 Åhus FIK

Antal anmälda deltagare: 2

P7 400 m

SB PB
Alexander Lundberg
IF Kronan
11 IF Kronan
Malte Olsson
KFUM Kristianstad
11 KFUM Kristianstad
Ander Månsson
Åhus FIK
11 Åhus FIK

Antal anmälda deltagare: 3

P7 Höjd

SB PB
Alexander Lundberg
IF Kronan
11 IF Kronan
Malte Olsson
KFUM Kristianstad
11 KFUM Kristianstad
Ander Månsson
Åhus FIK
11 Åhus FIK

Antal anmälda deltagare: 3

P7 Längd Hoppzon

SB PB
Alexander Lundberg
IF Kronan
11 IF Kronan
Malte Olsson
KFUM Kristianstad
11 KFUM Kristianstad
Ander Månsson
Åhus FIK
11 Åhus FIK

Antal anmälda deltagare: 3

P7 Kula Vikt: 2,0kg

SB PB
Alexander Lundberg
IF Kronan
11 IF Kronan
Malte Olsson
KFUM Kristianstad
11 KFUM Kristianstad

Antal anmälda deltagare: 2

Öppen klass 60 m häck Höjd: 76,2cm

SB PB
Ludwig Müllern-Aspegren
Hässleholms AIS
06 Hässleholms AIS
Joanna Ek
IFK Helsingborg
05 IFK Helsingborg
Viola Holmström
KFUM Kristianstad
04 KFUM Kristianstad
Alexander Eklund
Klippans FK
05 Klippans FK
Linus Lindberg
Åhus FIK
06 Åhus FIK

Antal anmälda deltagare: 5

Öppen klass 60 m häck Höjd: 68,6cm

SB PB
Elsa Almryd
Båstads GIF
08 Båstads GIF
Ellen Andersson
Båstads GIF
08 Båstads GIF
Maja Andersson
Båstads GIF
11 Båstads GIF
Ester Ander
Hässleholms AIS
08 Hässleholms AIS
Stina Bondesson
Hässleholms AIS
09 Hässleholms AIS
Laban Börjlind
Hässleholms AIS
06 Hässleholms AIS
Ludvig Hallberg
Hässleholms AIS
08 Hässleholms AIS
Amanda Müllern-Aspegren
Hässleholms AIS
09 Hässleholms AIS
Ebba Nilsson
Hässleholms AIS
07 Hässleholms AIS
Tilde Nilsson
Hässleholms AIS
07 Hässleholms AIS
Tilda Persson
Hässleholms AIS
06 Hässleholms AIS
Dante Rydhé
Hässleholms AIS
10 Hässleholms AIS
Isabelle Svantesson
Hässleholms AIS
09 Hässleholms AIS
Linnea Widmark
Hässleholms AIS
07 Hässleholms AIS
Sebastian Bexvall
IF Kronan
06 IF Kronan
Elin Lundberg
IF Kronan
08 IF Kronan
Ella Nordkvist
IF Kronan
07 IF Kronan
Linus Rosén
IF Kronan
06 IF Kronan
Frida Andersson
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
Sara Andersson
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
Maja Olofsson
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
Annie Torkéll
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
Linnea Ackefelt
KFUM Kristianstad
10 KFUM Kristianstad
William Andersson
KFUM Kristianstad
07 KFUM Kristianstad
Filippa Andersson Widen
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
Cajsa Hansson
KFUM Kristianstad
08 KFUM Kristianstad
Elias Häll
KFUM Kristianstad
08 KFUM Kristianstad
Märta-Fidelie Jeppsson
KFUM Kristianstad
08 KFUM Kristianstad
Elin Johansson
KFUM Kristianstad
07 KFUM Kristianstad
Savanna Karström
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
Sienna Karström
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
Alfred Ohlgren
KFUM Kristianstad
10 KFUM Kristianstad
Harry Stoltz
KFUM Kristianstad
10 KFUM Kristianstad
Olof Svanquist
KFUM Kristianstad
07 KFUM Kristianstad
Wilma Nilsson
Klippans FK
05 Klippans FK
Emma Andersen
Vittsjö GIK
08 Vittsjö GIK
Amanda Nilsson
Vittsjö GIK
06 Vittsjö GIK
Fabian Lindberg Tillander
Ystads IF
09 Ystads IF
Olivia Lindberg Tillander
Ystads IF
07 Ystads IF
Chanelle Clausen
Åhus FIK
09 Åhus FIK
Vera Frisk
Åhus FIK
08 Åhus FIK
Elvira Helgesson
Åhus FIK
08 Åhus FIK
Vilma Atthage
Ängelholms IF
07 Ängelholms IF
Helma Hugosson
Ängelholms IF
08 Ängelholms IF

Antal anmälda deltagare: 44

Stafett 6 x 100m

SB PB
Lag 1
Hässleholms AIS
10 Hässleholms AIS
Lag 2
Hässleholms AIS
10 Hässleholms AIS
IF Kronan Lag 1
IF Kronan
10 IF Kronan
Lag 1
KFUM Kristianstad
10 KFUM Kristianstad
Lag 2
KFUM Kristianstad
10 KFUM Kristianstad
Ängelholm Lag 1
Ängelholms IF
10 Ängelholms IF

Antal anmälda deltagare: 6

Totalt antal anmälda starter: 712