Startlista

Brokampen
Sannavallen, Kristinehamn   2022-08-28

Totalt antal deltagare: 125

Totalt antal starter: 391

F14 400m hinder med vattengrav

# SB PBAvprickad online
45 Tuvali Åhser
IF Göta Karlstad
08 IF Göta Karlstad Ja
179 Hannah Eriksson
Säffle FIK
08 Säffle FIK Ja
177 Elsa Sjögren
Säffle FIK
08 Säffle FIK Ja

Antal deltagare: 3

F14 80 m

# SB PBAvprickad online
45 Tuvali Åhser
IF Göta Karlstad
08 IF Göta Karlstad 11.67 11.67 2022 Ja
179 Hannah Eriksson
Säffle FIK
08 Säffle FIK Ja
180 Linnéa Karlsson
Säffle FIK
08 Säffle FIK 11.48 11.48 2022 Ja
178 Nellie Nordh-Porath
Säffle FIK
08 Säffle FIK 11.84 11.84 2022 Ja
177 Elsa Sjögren
Säffle FIK
08 Säffle FIK Ja

Antal deltagare: 5

F14 Höjd

# SB PBAvprickad online
207 Nathalie Wiman Ahlstedt
IF Göta Karlstad
08 IF Göta Karlstad 161 161 2022 Nej
45 Tuvali Åhser
IF Göta Karlstad
08 IF Göta Karlstad 146 146 2022 Ja
177 Elsa Sjögren
Säffle FIK
08 Säffle FIK 142 142 2022 Ja

Antal deltagare: 3

F14 Slägga

Vikt: 3,0kg

# SB PBAvprickad online
207 Nathalie Wiman Ahlstedt
IF Göta Karlstad
08 IF Göta Karlstad 36.09 36.09 2022 Nej
45 Tuvali Åhser
IF Göta Karlstad
08 IF Göta Karlstad Ja
179 Hannah Eriksson
Säffle FIK
08 Säffle FIK Nej
178 Nellie Nordh-Porath
Säffle FIK
08 Säffle FIK 27.63 27.63 2022 Ja
177 Elsa Sjögren
Säffle FIK
08 Säffle FIK 23.08 23.08 2022 Ja

Antal deltagare: 5

F13 400m hinder med vattengrav

# SB PBAvprickad online
7 Mira Andersson Lernman
IF Göta Karlstad
09 IF Göta Karlstad Ja
27 Astrid Leandersson
IF Göta Karlstad
09 IF Göta Karlstad Ja
151 Hanna Mårtensson
IF Göta Karlstad
09 IF Göta Karlstad Ja
1 Rebecka Albinsson
Karlskoga FI
09 Karlskoga FI Ja
225 Rebecca Carlsson
Karlskoga FI
09 Karlskoga FI Ja

Antal deltagare: 5

F13 60 m

# SB PBAvprickad online
7 Mira Andersson Lernman
IF Göta Karlstad
09 IF Göta Karlstad 9.86 9.86 2022 Ja
18 Ella Högman Skager
IF Göta Karlstad
09 IF Göta Karlstad 8.62 8.62 2022 Ja
23 Nora Karlsson
IF Göta Karlstad
09 IF Göta Karlstad 8.67 2021 Ja
151 Hanna Mårtensson
IF Göta Karlstad
09 IF Göta Karlstad 10.53 10.53 2022 Ja
33 My Olsson
IF Göta Karlstad
09 IF Göta Karlstad 8.44 2021 Ja
241 Minea Lannerås
IFK Kristinehamn
09 IFK Kristinehamn 9.65 2021 Ja
62 Mikaela Uvesten
IFK Kristinehamn
09 IFK Kristinehamn 10.39 Ja
249 Wanja Öhman
IFK Kristinehamn
09 IFK Kristinehamn 8.76 8.76 2022 Nej
1 Rebecka Albinsson
Karlskoga FI
09 Karlskoga FI 8.77 8.77 2022 Ja

Antal deltagare: 9

F13 Höjd

# SB PBAvprickad online
18 Ella Högman Skager
IF Göta Karlstad
09 IF Göta Karlstad 143 143 2022 Ja
23 Nora Karlsson
IF Göta Karlstad
09 IF Göta Karlstad 136 2021 Ja
27 Astrid Leandersson
IF Göta Karlstad
09 IF Göta Karlstad 132 133 Ja
151 Hanna Mårtensson
IF Göta Karlstad
09 IF Göta Karlstad 123 123 2022 Ja
1 Rebecka Albinsson
Karlskoga FI
09 Karlskoga FI 120 124 2021 Ja

Antal deltagare: 5

F13 Slägga

Vikt: 2,0kg

# SB PBAvprickad online
7 Mira Andersson Lernman
IF Göta Karlstad
09 IF Göta Karlstad 26.14 26.14 2022 Ja
151 Hanna Mårtensson
IF Göta Karlstad
09 IF Göta Karlstad 22.57 22.57 2022 Ja
33 My Olsson
IF Göta Karlstad
09 IF Göta Karlstad 34.34 34.34 2022 Ja
241 Minea Lannerås
IFK Kristinehamn
09 IFK Kristinehamn Ja
249 Wanja Öhman
IFK Kristinehamn
09 IFK Kristinehamn Ja
1 Rebecka Albinsson
Karlskoga FI
09 Karlskoga FI 24.84 24.84 2022 Ja
225 Rebecca Carlsson
Karlskoga FI
09 Karlskoga FI 24.96 24.96 2022 Ja

Antal deltagare: 7

F12 400m hinder med vattengrav

# SB PBAvprickad online
44 Elina Åhser
IF Göta Karlstad
10 IF Göta Karlstad Ja
128 Elisa Östin
Karlskoga FI
10 Karlskoga FI 1:21.19 Ja
134 Julia Karlsson
Säffle FIK
10 Säffle FIK 1:31.14 Ja

Antal deltagare: 3

F12 60 m

# SB PBAvprickad online
36 Vilda Rosenblad
IF Göta Karlstad
10 IF Göta Karlstad 11.92 Ja
44 Elina Åhser
IF Göta Karlstad
10 IF Göta Karlstad 10.97 10.55 2021 Ja
247 Tuva Kjellgren
IFK Kristinehamn
10 IFK Kristinehamn 10.46 2021 Nej
128 Elisa Östin
Karlskoga FI
10 Karlskoga FI 8.50 8.50 2022 Ja
134 Julia Karlsson
Säffle FIK
10 Säffle FIK 9.57 9.42 2021 Ja

Antal deltagare: 5

F12 Höjd

# SB PBAvprickad online
36 Vilda Rosenblad
IF Göta Karlstad
10 IF Göta Karlstad 100 Ja
44 Elina Åhser
IF Göta Karlstad
10 IF Göta Karlstad 108 114 2021 Ja
247 Tuva Kjellgren
IFK Kristinehamn
10 IFK Kristinehamn 110 2021 Nej
228 Alma Wigh-Haraldsson
IFK Kristinehamn
10 IFK Kristinehamn Nej
128 Elisa Östin
Karlskoga FI
10 Karlskoga FI Nej
134 Julia Karlsson
Säffle FIK
10 Säffle FIK 146 146 2022 Ja

Antal deltagare: 6

F12 Slägga

Vikt: 2,0kg

# SB PBAvprickad online
44 Elina Åhser
IF Göta Karlstad
10 IF Göta Karlstad 14.80 14.80 2022 Ja
247 Tuva Kjellgren
IFK Kristinehamn
10 IFK Kristinehamn Nej
228 Alma Wigh-Haraldsson
IFK Kristinehamn
10 IFK Kristinehamn Nej
128 Elisa Östin
Karlskoga FI
10 Karlskoga FI 29.10 29.10 2022 Nej
134 Julia Karlsson
Säffle FIK
10 Säffle FIK 19.78 19.78 2022 Ja

Antal deltagare: 5

F11 400m hinder med vattengrav

# SB PBAvprickad online
209 Ines Ahlberg Schütt
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad Ja
204 Linnea Hoffman
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad Ja
212 Sofia Stjernlöf
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad Ja
59 Lycka Sander-karlén
IFK Kristinehamn
11 IFK Kristinehamn Ja
72 Sarah Branneby
Karlskoga FI
11 Karlskoga FI 1:32.03 Ja
88 Mikaela Mathiasson
Karlskoga FI
11 Karlskoga FI Ja
103 Tilda Thelander
Karlskoga FI
11 Karlskoga FI Ja
224 Elise Widmark
Karlskoga FI
11 Karlskoga FI Ja

Antal deltagare: 8

F11 60 m

# SB PBAvprickad online
209 Ines Ahlberg Schütt
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 10.88 10.88 Ja
204 Linnea Hoffman
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 10.85 10.85 2022 Ja
212 Sofia Stjernlöf
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 10.12 9.96 2021 Ja
59 Lycka Sander-karlén
IFK Kristinehamn
11 IFK Kristinehamn 10.88 Ja
72 Sarah Branneby
Karlskoga FI
11 Karlskoga FI 9.82 9.82 2022 Ja
88 Mikaela Mathiasson
Karlskoga FI
11 Karlskoga FI 9.16 9.16 2022 Ja
103 Tilda Thelander
Karlskoga FI
11 Karlskoga FI 10.04 10.04 2022 Ja
224 Elise Widmark
Karlskoga FI
11 Karlskoga FI Ja
127 Emma Mathiasson
Kils AIK
11 Kils AIK 9.53 9.53 2022 Ja

Antal deltagare: 9

F11 Höjd

# SB PBAvprickad online
212 Sofia Stjernlöf
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 103 110 2021 Ja
59 Lycka Sander-karlén
IFK Kristinehamn
11 IFK Kristinehamn 105 Ja
72 Sarah Branneby
Karlskoga FI
11 Karlskoga FI 130 130 2022 Ja
88 Mikaela Mathiasson
Karlskoga FI
11 Karlskoga FI Ja
103 Tilda Thelander
Karlskoga FI
11 Karlskoga FI 127 127 2022 Ja
127 Emma Mathiasson
Kils AIK
11 Kils AIK 125 125 2022 Ja

Antal deltagare: 6

F11 Kula

Vikt: 2,0kg

# SB PBAvprickad online
204 Linnea Hoffman
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 6.28 6.28 2022 Ja
22 Freja Karlsson
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 5.62 5.62 2022 Ja
212 Sofia Stjernlöf
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 6.79 6.79 2022 Ja
59 Lycka Sander-karlén
IFK Kristinehamn
11 IFK Kristinehamn Ja
72 Sarah Branneby
Karlskoga FI
11 Karlskoga FI 7.79 7.79 2022 Ja
88 Mikaela Mathiasson
Karlskoga FI
11 Karlskoga FI 6.48 6.48 2022 Ja
103 Tilda Thelander
Karlskoga FI
11 Karlskoga FI 7.26 7.26 2022 Ja
127 Emma Mathiasson
Kils AIK
11 Kils AIK 7.32 7.32 2022 Ja

Antal deltagare: 8

F10 400m hinder med vattengrav

# SB PBAvprickad online
148 Thelma Engberg
IF Göta Karlstad
12 IF Göta Karlstad Ja
40 Filippa Sveder
IF Göta Karlstad
12 IF Göta Karlstad Ja
232 Ester Dåverhög
IFK Kristinehamn
12 IFK Kristinehamn Ja
51 Sigrid Elfström
IFK Kristinehamn
12 IFK Kristinehamn Ja
245 Theia Lannerås
IFK Kristinehamn
12 IFK Kristinehamn Ja
244 Sofie Persson
IFK Kristinehamn
12 IFK Kristinehamn Ja
60 Ellen Skott
IFK Kristinehamn
12 IFK Kristinehamn Ja
173 Emilia Karlsson
Säffle FIK
12 Säffle FIK Ja

Antal deltagare: 8

F10 60 m

# SB PBAvprickad online
6 Alicia Andersson Lernman
IF Göta Karlstad
12 IF Göta Karlstad 10.19 10.19 2022 Ja
148 Thelma Engberg
IF Göta Karlstad
12 IF Göta Karlstad Ja
40 Filippa Sveder
IF Göta Karlstad
12 IF Göta Karlstad 10.34 10.34 2022 Ja
232 Ester Dåverhög
IFK Kristinehamn
12 IFK Kristinehamn Nej
51 Sigrid Elfström
IFK Kristinehamn
12 IFK Kristinehamn 10.96 10.96 2022 Ja
245 Theia Lannerås
IFK Kristinehamn
12 IFK Kristinehamn 10.67 10.67 2022 Ja
244 Sofie Persson
IFK Kristinehamn
12 IFK Kristinehamn Ja
58 Moa Reis
IFK Kristinehamn
12 IFK Kristinehamn 11.35 2021 Nej
60 Ellen Skott
IFK Kristinehamn
12 IFK Kristinehamn 8.96 8.96 2022 Ja
173 Emilia Karlsson
Säffle FIK
12 Säffle FIK 10.41 10.41 2022 Ja

Antal deltagare: 10

F10 Längd

Hoppzon

# SB PBAvprickad online
6 Alicia Andersson Lernman
IF Göta Karlstad
12 IF Göta Karlstad 3.27 3.27 2022 Ja
148 Thelma Engberg
IF Göta Karlstad
12 IF Göta Karlstad 2.70 Ja
40 Filippa Sveder
IF Göta Karlstad
12 IF Göta Karlstad 3.37 3.37 2022 Ja
232 Ester Dåverhög
IFK Kristinehamn
12 IFK Kristinehamn 2.43 2021 Ja
51 Sigrid Elfström
IFK Kristinehamn
12 IFK Kristinehamn 3.09 3.09 2022 Ja
245 Theia Lannerås
IFK Kristinehamn
12 IFK Kristinehamn 2.85 2.85 2022 Ja
244 Sofie Persson
IFK Kristinehamn
12 IFK Kristinehamn Ja
60 Ellen Skott
IFK Kristinehamn
12 IFK Kristinehamn 4.34 4.34 2022 Ja
173 Emilia Karlsson
Säffle FIK
12 Säffle FIK 2.77 2.77 2022 Ja

Antal deltagare: 9

F10 Kula

Vikt: 2,0kg

# SB PBAvprickad online
6 Alicia Andersson Lernman
IF Göta Karlstad
12 IF Göta Karlstad 4.33 4.33 2022 Ja
148 Thelma Engberg
IF Göta Karlstad
12 IF Göta Karlstad Ja
232 Ester Dåverhög
IFK Kristinehamn
12 IFK Kristinehamn 3.58 2021 Ja
51 Sigrid Elfström
IFK Kristinehamn
12 IFK Kristinehamn 4.28 2021 Ja
245 Theia Lannerås
IFK Kristinehamn
12 IFK Kristinehamn 4.44 4.44 2022 Ja
58 Moa Reis
IFK Kristinehamn
12 IFK Kristinehamn 4.00 2021 Nej
60 Ellen Skott
IFK Kristinehamn
12 IFK Kristinehamn 7.72 7.72 2022 Ja
173 Emilia Karlsson
Säffle FIK
12 Säffle FIK 4.18 4.18 2022 Ja

Antal deltagare: 8

F9 400m hinder med vattengrav

# SB PBAvprickad online
63 Nina Vennlund
IFK Kristinehamn
13 IFK Kristinehamn Ja
227 Julia Olsson
IFK Sunne
13 IFK Sunne Ja
66 Hailey Persson
IK Vikings FK
13 IK Vikings FK Ja
67 Embla Säfström
IK Vikings FK
13 IK Vikings FK Ja

Antal deltagare: 4

F9 60 m

# SB PBAvprickad online
48 Alice Bjuhr
IFK Kristinehamn
13 IFK Kristinehamn 12.21 12.21 2022 Ja
251 Amanda Ehinger
IFK Kristinehamn
13 IFK Kristinehamn Ja
63 Nina Vennlund
IFK Kristinehamn
13 IFK Kristinehamn 10.09 10.09 2022 Ja
227 Julia Olsson
IFK Sunne
13 IFK Sunne 10.77 10.77 Ja
66 Hailey Persson
IK Vikings FK
13 IK Vikings FK 11.01 11.01 2022 Ja
67 Embla Säfström
IK Vikings FK
13 IK Vikings FK 11.30 11.30 2022 Ja
163 Mira Hägg
Kils AIK
13 Kils AIK 9.82 9.82 2022 Ja

Antal deltagare: 7

F9 Längd

Hoppzon

# SB PBAvprickad online
251 Amanda Ehinger
IFK Kristinehamn
13 IFK Kristinehamn 2.47 2021 Ja
56 Andrea Pranjic
IFK Kristinehamn
13 IFK Kristinehamn 2.58 2.58 2022 Ja
63 Nina Vennlund
IFK Kristinehamn
13 IFK Kristinehamn 3.58 3.58 2022 Ja
227 Julia Olsson
IFK Sunne
13 IFK Sunne 3.15 3.15 Ja
66 Hailey Persson
IK Vikings FK
13 IK Vikings FK 3.07 3.07 2022 Nej
67 Embla Säfström
IK Vikings FK
13 IK Vikings FK 3.03 3.03 2022 Nej
71 Sandrin Branneby
Karlskoga FI
13 Karlskoga FI 2.33 2.33 2022 Ja
218 Hilma Bodin
Kils AIK
13 Kils AIK Ja
163 Mira Hägg
Kils AIK
13 Kils AIK 3.67 3.67 2022 Ja

Antal deltagare: 9

F9 Kula

Vikt: 2,0kg

# SB PBAvprickad online
48 Alice Bjuhr
IFK Kristinehamn
13 IFK Kristinehamn 4.75 4.75 2022 Ja
56 Andrea Pranjic
IFK Kristinehamn
13 IFK Kristinehamn 5.13 5.13 2022 Ja
63 Nina Vennlund
IFK Kristinehamn
13 IFK Kristinehamn 4.61 4.61 2022 Ja
227 Julia Olsson
IFK Sunne
13 IFK Sunne 4.54 4.54 Ja
66 Hailey Persson
IK Vikings FK
13 IK Vikings FK 3.81 2021 Nej
67 Embla Säfström
IK Vikings FK
13 IK Vikings FK 3.06 3.88 2021 Nej
71 Sandrin Branneby
Karlskoga FI
13 Karlskoga FI 3.65 3.65 2022 Ja
163 Mira Hägg
Kils AIK
13 Kils AIK 4.08 4.08 2022 Ja

Antal deltagare: 8

F8 400m hinder med vattengrav

# SB PBAvprickad online
10 Julia Boijebrink
IF Göta Karlstad
14 IF Göta Karlstad Ja
38 Tyra Sandin
IF Göta Karlstad
14 IF Göta Karlstad Ja
42 Petra Tijanic Berglund
IF Göta Karlstad
14 IF Göta Karlstad Nej
250 Frida Andergran
IFK Kristinehamn
14 IFK Kristinehamn Nej
54 Emelie Göstasson Sjöberg
IFK Kristinehamn
14 IFK Kristinehamn Ja
231 Ebba Refsten
IFK Kristinehamn
14 IFK Kristinehamn Ja
61 Moa Skott
IFK Kristinehamn
14 IFK Kristinehamn Ja

Antal deltagare: 7

F8 60 m

# SB PBAvprickad online
10 Julia Boijebrink
IF Göta Karlstad
14 IF Göta Karlstad 10.98 10.98 2022 Ja
21 Maja Jonasson
IF Göta Karlstad
14 IF Göta Karlstad Nej
38 Tyra Sandin
IF Göta Karlstad
14 IF Göta Karlstad 11.02 11.02 2022 Ja
42 Petra Tijanic Berglund
IF Göta Karlstad
14 IF Göta Karlstad Nej
54 Emelie Göstasson Sjöberg
IFK Kristinehamn
14 IFK Kristinehamn Ja
231 Ebba Refsten
IFK Kristinehamn
14 IFK Kristinehamn Ja
84 Lyvån Lidén
Karlskoga FI
14 Karlskoga FI 12.49 12.64 2021 Ja

Antal deltagare: 7

F8 Längd

Hoppzon

# SB PBAvprickad online
10 Julia Boijebrink
IF Göta Karlstad
14 IF Göta Karlstad 2.84 2.84 2022 Ja
21 Maja Jonasson
IF Göta Karlstad
14 IF Göta Karlstad Nej
38 Tyra Sandin
IF Göta Karlstad
14 IF Göta Karlstad 2.90 2.90 2022 Ja
42 Petra Tijanic Berglund
IF Göta Karlstad
14 IF Göta Karlstad Nej
250 Frida Andergran
IFK Kristinehamn
14 IFK Kristinehamn Nej
54 Emelie Göstasson Sjöberg
IFK Kristinehamn
14 IFK Kristinehamn Ja
231 Ebba Refsten
IFK Kristinehamn
14 IFK Kristinehamn Ja
61 Moa Skott
IFK Kristinehamn
14 IFK Kristinehamn 2.44 2.44 Ja
84 Lyvån Lidén
Karlskoga FI
14 Karlskoga FI 2.46 2.16 2021 Ja

Antal deltagare: 9

F8 Boll

# SB PBAvprickad online
10 Julia Boijebrink
IF Göta Karlstad
14 IF Göta Karlstad Ja
21 Maja Jonasson
IF Göta Karlstad
14 IF Göta Karlstad Nej
38 Tyra Sandin
IF Göta Karlstad
14 IF Göta Karlstad Ja
42 Petra Tijanic Berglund
IF Göta Karlstad
14 IF Göta Karlstad Nej
250 Frida Andergran
IFK Kristinehamn
14 IFK Kristinehamn Nej
231 Ebba Refsten
IFK Kristinehamn
14 IFK Kristinehamn Ja
61 Moa Skott
IFK Kristinehamn
14 IFK Kristinehamn 15.87 15.87 Ja
84 Lyvån Lidén
Karlskoga FI
14 Karlskoga FI 13.36 13.36 Ja

Antal deltagare: 8

F7 400m hinder med vattengrav

# SB PBAvprickad online
5 Ellen Adolfsson
IF Göta Karlstad
15 IF Göta Karlstad Ja
12 Meja Engberg
IF Göta Karlstad
15 IF Göta Karlstad Ja
208 Siri Frykblom
IF Göta Karlstad
15 IF Göta Karlstad Nej
25 Nora Konradsson
IF Göta Karlstad
15 IF Göta Karlstad Ja
211 Tyra Sundin
IF Göta Karlstad
15 IF Göta Karlstad Ja
142 Freddie Thudén
IF Göta Karlstad
15 IF Göta Karlstad Ja
233 Imogen Kafka
IFK Kristinehamn
15 IFK Kristinehamn Ja
236 Kerstin Löfvendal
IFK Kristinehamn
15 IFK Kristinehamn Ja
159 Carolina Carlsson
Karlskoga FI
15 Karlskoga FI Ja
100 Elsa Strand
Karlskoga FI
15 Karlskoga FI Ja
222 Lina Drejhammar
Kils AIK
15 Kils AIK Ja
196 Astrid Kres Johansson
Säffle FIK
15 Säffle FIK Ja

Antal deltagare: 12

F7 60 m

# SB PBAvprickad online
5 Ellen Adolfsson
IF Göta Karlstad
15 IF Göta Karlstad 12.30 12.30 Ja
12 Meja Engberg
IF Göta Karlstad
15 IF Göta Karlstad Ja
144 Clara Forsman
IF Göta Karlstad
15 IF Göta Karlstad Ja
208 Siri Frykblom
IF Göta Karlstad
15 IF Göta Karlstad Nej
25 Nora Konradsson
IF Göta Karlstad
15 IF Göta Karlstad Ja
211 Tyra Sundin
IF Göta Karlstad
15 IF Göta Karlstad Ja
142 Freddie Thudén
IF Göta Karlstad
15 IF Göta Karlstad Ja
233 Imogen Kafka
IFK Kristinehamn
15 IFK Kristinehamn Ja
236 Kerstin Löfvendal
IFK Kristinehamn
15 IFK Kristinehamn Ja
159 Carolina Carlsson
Karlskoga FI
15 Karlskoga FI 11.63 11.63 2022 Ja
100 Elsa Strand
Karlskoga FI
15 Karlskoga FI 13.48 Ja
222 Lina Drejhammar
Kils AIK
15 Kils AIK 11.42 11.42 2022 Ja
196 Astrid Kres Johansson
Säffle FIK
15 Säffle FIK Ja

Antal deltagare: 13

F7 Längd

Hoppzon

# SB PBAvprickad online
5 Ellen Adolfsson
IF Göta Karlstad
15 IF Göta Karlstad 1.99 1.99 Ja
12 Meja Engberg
IF Göta Karlstad
15 IF Göta Karlstad Ja
144 Clara Forsman
IF Göta Karlstad
15 IF Göta Karlstad Nej
208 Siri Frykblom
IF Göta Karlstad
15 IF Göta Karlstad Nej
25 Nora Konradsson
IF Göta Karlstad
15 IF Göta Karlstad Ja
211 Tyra Sundin
IF Göta Karlstad
15 IF Göta Karlstad Ja
142 Freddie Thudén
IF Göta Karlstad
15 IF Göta Karlstad Nej
233 Imogen Kafka
IFK Kristinehamn
15 IFK Kristinehamn 1.87 2021 Ja
236 Kerstin Löfvendal
IFK Kristinehamn
15 IFK Kristinehamn Ja
239 Majken Reis
IFK Kristinehamn
15 IFK Kristinehamn Nej
159 Carolina Carlsson
Karlskoga FI
15 Karlskoga FI 2.61 2.61 2022 Ja
100 Elsa Strand
Karlskoga FI
15 Karlskoga FI 2.20 Ja
222 Lina Drejhammar
Kils AIK
15 Kils AIK 2.62 2.62 2022 Ja
196 Astrid Kres Johansson
Säffle FIK
15 Säffle FIK Ja

Antal deltagare: 14

F7 Boll

# SB PBAvprickad online
12 Meja Engberg
IF Göta Karlstad
15 IF Göta Karlstad Ja
144 Clara Forsman
IF Göta Karlstad
15 IF Göta Karlstad Ja
208 Siri Frykblom
IF Göta Karlstad
15 IF Göta Karlstad Nej
25 Nora Konradsson
IF Göta Karlstad
15 IF Göta Karlstad Ja
211 Tyra Sundin
IF Göta Karlstad
15 IF Göta Karlstad Ja
142 Freddie Thudén
IF Göta Karlstad
15 IF Göta Karlstad Ja
233 Imogen Kafka
IFK Kristinehamn
15 IFK Kristinehamn Ja
236 Kerstin Löfvendal
IFK Kristinehamn
15 IFK Kristinehamn Ja
239 Majken Reis
IFK Kristinehamn
15 IFK Kristinehamn Nej
159 Carolina Carlsson
Karlskoga FI
15 Karlskoga FI Ja
100 Elsa Strand
Karlskoga FI
15 Karlskoga FI 8.27 Ja
222 Lina Drejhammar
Kils AIK
15 Kils AIK Ja
196 Astrid Kres Johansson
Säffle FIK
15 Säffle FIK Ja

Antal deltagare: 13

P14 400m hinder med vattengrav

# SB PBAvprickad online
81 Oliwer Jalakas
Karlskoga FI
08 Karlskoga FI Ja

Antal deltagare: 1

P14 80 m

# SB PBAvprickad online
81 Oliwer Jalakas
Karlskoga FI
08 Karlskoga FI Ja

Antal deltagare: 1

P14 Slägga

Vikt: 4,0kg

# SB PBAvprickad online
214 Isak Olsson
Glanshammars IF
08 Glanshammars IF 35.43 35.43 2022 Ja
193 Elton Järpegård
Säffle FIK
08 Säffle FIK Ja

Antal deltagare: 2

P13 400m hinder med vattengrav

# SB PBAvprickad online
219 Isak Mathiasson
Kils AIK
09 Kils AIK Ja

Antal deltagare: 1

P13 60 m

# SB PBAvprickad online
213 Felix Sjöstedt
Glanshammars IF
09 Glanshammars IF 8.83 8.83 2022 Ja
219 Isak Mathiasson
Kils AIK
09 Kils AIK 10.03 10.03 2022 Ja

Antal deltagare: 2

P13 Höjd

# SB PBAvprickad online
219 Isak Mathiasson
Kils AIK
09 Kils AIK 123 123 2022 Ja

Antal deltagare: 1

P13 Slägga

Vikt: 3,0kg

# SB PBAvprickad online
213 Felix Sjöstedt
Glanshammars IF
09 Glanshammars IF 27.13 27.13 2022 Ja
57 Anton Pranjic
IFK Kristinehamn
09 IFK Kristinehamn 31.07 31.07 Nej
219 Isak Mathiasson
Kils AIK
09 Kils AIK 21.64 21.64 2022 Ja

Antal deltagare: 3

P12 400m hinder med vattengrav

# SB PBAvprickad online
246 Troy Boström
IFK Kristinehamn
10 IFK Kristinehamn Ja
52 Vilgot Elfström
IFK Kristinehamn
10 IFK Kristinehamn Ja
80 Ludwig Jalakas
Karlskoga FI
10 Karlskoga FI Ja
82 Arvid Johansson
Karlskoga FI
10 Karlskoga FI Ja

Antal deltagare: 4

P12 60 m

# SB PBAvprickad online
49 Ville Bjuhr
IFK Kristinehamn
10 IFK Kristinehamn 11.40 2021 Ja
246 Troy Boström
IFK Kristinehamn
10 IFK Kristinehamn Ja
52 Vilgot Elfström
IFK Kristinehamn
10 IFK Kristinehamn 10.37 10.37 2022 Ja
80 Ludwig Jalakas
Karlskoga FI
10 Karlskoga FI 9.70 9.55 2021 Ja
82 Arvid Johansson
Karlskoga FI
10 Karlskoga FI 9.02 8.98 2022 Ja

Antal deltagare: 5

P12 Höjd

# SB PBAvprickad online
49 Ville Bjuhr
IFK Kristinehamn
10 IFK Kristinehamn 102 2021 Ja
246 Troy Boström
IFK Kristinehamn
10 IFK Kristinehamn 114 2021 Ja
80 Ludwig Jalakas
Karlskoga FI
10 Karlskoga FI 120 102 2021 Ja
82 Arvid Johansson
Karlskoga FI
10 Karlskoga FI 120 118 2021 Ja

Antal deltagare: 4

P12 Slägga

Vikt: 3,0kg

# SB PBAvprickad online
49 Ville Bjuhr
IFK Kristinehamn
10 IFK Kristinehamn 24.00 24.00 2022 Ja
80 Ludwig Jalakas
Karlskoga FI
10 Karlskoga FI Ja
82 Arvid Johansson
Karlskoga FI
10 Karlskoga FI Ja

Antal deltagare: 3

P11 400m hinder med vattengrav

# SB PBAvprickad online
11 Oliver Dimming
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad Ja
206 Lukas Frykenljung
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad Ja
105 Liam Mathiasson
Kils AIK
11 Kils AIK Ja

Antal deltagare: 3

P11 60 m

# SB PBAvprickad online
11 Oliver Dimming
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 9.91 9.91 2022 Ja
206 Lukas Frykenljung
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 10.17 10.04 2021 Ja
32 Liam Olsson
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 9.62 9.89 2021 Ja
248 Viktor Glawing
IFK Kristinehamn
11 IFK Kristinehamn Ja
105 Liam Mathiasson
Kils AIK
11 Kils AIK 10.21 9.98 2021 Ja
130 Edwin Zethson
Kils AIK
11 Kils AIK 9.13 9.13 2022 Ja

Antal deltagare: 6

P11 Höjd

# SB PBAvprickad online
206 Lukas Frykenljung
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 127 127 2022 Ja
32 Liam Olsson
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 143 143 2022 Ja
130 Edwin Zethson
Kils AIK
11 Kils AIK 121 121 2022 Ja

Antal deltagare: 3

P11 Kula

Vikt: 2,0kg

# SB PBAvprickad online
206 Lukas Frykenljung
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 7.23 7.23 2022 Ja
32 Liam Olsson
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 6.41 6.41 2022 Ja
235 Jakob Ehinger
IFK Kristinehamn
11 IFK Kristinehamn 8.55 2021 Ja
248 Viktor Glawing
IFK Kristinehamn
11 IFK Kristinehamn Ja
105 Liam Mathiasson
Kils AIK
11 Kils AIK 7.62 7.62 2022 Ja
130 Edwin Zethson
Kils AIK
11 Kils AIK 7.15 7.15 2022 Ja

Antal deltagare: 6

P10 400m hinder med vattengrav

# SB PBAvprickad online
156 Hampus Holmgren
IF Göta Karlstad
12 IF Göta Karlstad Ja
198 Anton Palmberg
IF Göta Karlstad
12 IF Göta Karlstad Nej
55 Edvin Olson
IFK Kristinehamn
12 IFK Kristinehamn Ja
98 Wilhelm Selinder Back
Karlskoga FI
12 Karlskoga FI Ja

Antal deltagare: 4

P10 60 m

# SB PBAvprickad online
156 Hampus Holmgren
IF Göta Karlstad
12 IF Göta Karlstad 9.88 9.88 2022 Ja
55 Edvin Olson
IFK Kristinehamn
12 IFK Kristinehamn Ja
243 Samuel Tulik
IFK Kristinehamn
12 IFK Kristinehamn Ja
98 Wilhelm Selinder Back
Karlskoga FI
12 Karlskoga FI Ja

Antal deltagare: 4

P10 Längd

Hoppzon

# SB PBAvprickad online
156 Hampus Holmgren
IF Göta Karlstad
12 IF Göta Karlstad Nej
237 Lucas Franz
IFK Kristinehamn
12 IFK Kristinehamn Ja
55 Edvin Olson
IFK Kristinehamn
12 IFK Kristinehamn Ja
243 Samuel Tulik
IFK Kristinehamn
12 IFK Kristinehamn Ja
98 Wilhelm Selinder Back
Karlskoga FI
12 Karlskoga FI Ja
166 Frej Myrefur
Kils AIK
12 Kils AIK 2.93 3.06 2021 Ja

Antal deltagare: 6

P10 Kula

Vikt: 2,0kg

# SB PBAvprickad online
156 Hampus Holmgren
IF Göta Karlstad
12 IF Göta Karlstad 8.10 8.10 2022 Ja
198 Anton Palmberg
IF Göta Karlstad
12 IF Göta Karlstad Nej
237 Lucas Franz
IFK Kristinehamn
12 IFK Kristinehamn Ja
55 Edvin Olson
IFK Kristinehamn
12 IFK Kristinehamn 3.35 2021 Ja
243 Samuel Tulik
IFK Kristinehamn
12 IFK Kristinehamn Ja
98 Wilhelm Selinder Back
Karlskoga FI
12 Karlskoga FI Ja
166 Frej Myrefur
Kils AIK
12 Kils AIK 5.62 5.62 2022 Ja

Antal deltagare: 7

P9 400m hinder med vattengrav

# SB PBAvprickad online
199 Bence Csanádi
IF Göta Karlstad
13 IF Göta Karlstad Ja
155 Anton Kjellgren
IF Göta Karlstad
13 IF Göta Karlstad Ja
230 Dean Boström
IFK Kristinehamn
13 IFK Kristinehamn Ja
101 Gustav Strand
Karlskoga FI
13 Karlskoga FI 1:49.08 Ja
104 Axel Widmark
Karlskoga FI
13 Karlskoga FI Ja
215 Theodor Dahlström
KFUM Örebro
13 KFUM Örebro Ja
126 Loui Högberg
Kils AIK
13 Kils AIK Ja
217 Colin Karlsson
Kils AIK
13 Kils AIK Ja
220 Leo Sundelin
Kils AIK
13 Kils AIK Ja

Antal deltagare: 9

P9 60 m

# SB PBAvprickad online
199 Bence Csanádi
IF Göta Karlstad
13 IF Göta Karlstad Ja
155 Anton Kjellgren
IF Göta Karlstad
13 IF Göta Karlstad 10.75 10.75 2022 Ja
230 Dean Boström
IFK Kristinehamn
13 IFK Kristinehamn Ja
242 Richard Henriksson
IFK Kristinehamn
13 IFK Kristinehamn Ja
101 Gustav Strand
Karlskoga FI
13 Karlskoga FI 11.42 11.73 2021 Ja
104 Axel Widmark
Karlskoga FI
13 Karlskoga FI 12.17 2021 Ja
215 Theodor Dahlström
KFUM Örebro
13 KFUM Örebro 9.55 9.55 2022 Ja
126 Loui Högberg
Kils AIK
13 Kils AIK 10.27 10.27 2022 Ja
217 Colin Karlsson
Kils AIK
13 Kils AIK 10.04 10.04 2022 Ja
220 Leo Sundelin
Kils AIK
13 Kils AIK 9.97 9.97 2022 Ja

Antal deltagare: 10

P9 Längd

Hoppzon

# SB PBAvprickad online
199 Bence Csanádi
IF Göta Karlstad
13 IF Göta Karlstad Ja
155 Anton Kjellgren
IF Göta Karlstad
13 IF Göta Karlstad 3.08 3.08 2022 Ja
230 Dean Boström
IFK Kristinehamn
13 IFK Kristinehamn 2.30 2021 Ja
242 Richard Henriksson
IFK Kristinehamn
13 IFK Kristinehamn 2.86 2021 Ja
101 Gustav Strand
Karlskoga FI
13 Karlskoga FI 2.88 2.48 2021 Ja
104 Axel Widmark
Karlskoga FI
13 Karlskoga FI 2.58 2021 Ja
215 Theodor Dahlström
KFUM Örebro
13 KFUM Örebro 3.97 3.97 2022 Ja
223 Ture Hellberg
Kils AIK
13 Kils AIK 2.15 2.15 2022 Nej
126 Loui Högberg
Kils AIK
13 Kils AIK 3.44 3.44 2022 Ja
217 Colin Karlsson
Kils AIK
13 Kils AIK 3.49 3.49 2022 Ja
220 Leo Sundelin
Kils AIK
13 Kils AIK 3.18 3.20 2021 Ja

Antal deltagare: 11

P9 Kula

Vikt: 2,0kg

# SB PBAvprickad online
199 Bence Csanádi
IF Göta Karlstad
13 IF Göta Karlstad Ja
155 Anton Kjellgren
IF Göta Karlstad
13 IF Göta Karlstad 4.64 4.64 2022 Ja
230 Dean Boström
IFK Kristinehamn
13 IFK Kristinehamn 4.84 2021 Ja
101 Gustav Strand
Karlskoga FI
13 Karlskoga FI 3.67 2021 Ja
104 Axel Widmark
Karlskoga FI
13 Karlskoga FI Ja
215 Theodor Dahlström
KFUM Örebro
13 KFUM Örebro Nej
223 Ture Hellberg
Kils AIK
13 Kils AIK 5.44 5.44 2022 Ja
126 Loui Högberg
Kils AIK
13 Kils AIK 5.96 5.96 2022 Ja
217 Colin Karlsson
Kils AIK
13 Kils AIK 6.62 6.62 2022 Ja
220 Leo Sundelin
Kils AIK
13 Kils AIK 4.73 3.80 2021 Ja

Antal deltagare: 10

P8 400m hinder med vattengrav

# SB PBAvprickad online
210 Ruben Ahlberg Schütt
IF Göta Karlstad
14 IF Göta Karlstad Ja
31 Mille Olin
IF Göta Karlstad
14 IF Göta Karlstad Ja
37 Loui Ryno
IF Göta Karlstad
14 IF Göta Karlstad Ja
97 Alexander Selinder Back
Karlskoga FI
14 Karlskoga FI Ja
188 John Danielsson
Säffle FIK
14 Säffle FIK Ja

Antal deltagare: 5

P8 60 m

# SB PBAvprickad online
210 Ruben Ahlberg Schütt
IF Göta Karlstad
14 IF Göta Karlstad Ja
31 Mille Olin
IF Göta Karlstad
14 IF Göta Karlstad 11.74 11.74 2022 Ja
39 Sebastian Simo
IF Göta Karlstad
14 IF Göta Karlstad 10.32 10.32 2022 Ja
97 Alexander Selinder Back
Karlskoga FI
14 Karlskoga FI Ja
188 John Danielsson
Säffle FIK
14 Säffle FIK 10.47 10.47 2022 Ja

Antal deltagare: 5

P8 Längd

Hoppzon

# SB PBAvprickad online
210 Ruben Ahlberg Schütt
IF Göta Karlstad
14 IF Göta Karlstad Ja
14 Victor Frykholm
IF Göta Karlstad
14 IF Göta Karlstad 3.37 3.37 2022 Ja
31 Mille Olin
IF Göta Karlstad
14 IF Göta Karlstad 2.76 2.76 2022 Ja
37 Loui Ryno
IF Göta Karlstad
14 IF Göta Karlstad 2.58 2.58 2022 Ja
39 Sebastian Simo
IF Göta Karlstad
14 IF Göta Karlstad 3.33 3.33 2022 Ja
97 Alexander Selinder Back
Karlskoga FI
14 Karlskoga FI Ja
188 John Danielsson
Säffle FIK
14 Säffle FIK 2.86 2.86 2022 Ja

Antal deltagare: 7

P8 Boll

# SB PBAvprickad online
210 Ruben Ahlberg Schütt
IF Göta Karlstad
14 IF Göta Karlstad Ja
14 Victor Frykholm
IF Göta Karlstad
14 IF Göta Karlstad 30.28 30.28 Ja
31 Mille Olin
IF Göta Karlstad
14 IF Göta Karlstad Ja
37 Loui Ryno
IF Göta Karlstad
14 IF Göta Karlstad Ja
39 Sebastian Simo
IF Göta Karlstad
14 IF Göta Karlstad Ja
97 Alexander Selinder Back
Karlskoga FI
14 Karlskoga FI Ja
188 John Danielsson
Säffle FIK
14 Säffle FIK Ja

Antal deltagare: 7

P7 400m hinder med vattengrav

# SB PBAvprickad online
8 Freddie Anglemark
IF Göta Karlstad
15 IF Göta Karlstad Ja
201 Dante Karlsson
IF Göta Karlstad
16 IF Göta Karlstad Ja
229 Bosse Bergström
IFK Kristinehamn
15 IFK Kristinehamn Nej
129 Sixten Myrefur
Kils AIK
15 Kils AIK Ja
181 Dennis Danielsson
Säffle FIK
15 Säffle FIK Ja

Antal deltagare: 5

P7 60 m

# SB PBAvprickad online
8 Freddie Anglemark
IF Göta Karlstad
15 IF Göta Karlstad Ja
201 Dante Karlsson
IF Göta Karlstad
16 IF Göta Karlstad Ja
229 Bosse Bergström
IFK Kristinehamn
15 IFK Kristinehamn Ja
164 Tristan Hägg
Kils AIK
15 Kils AIK 11.73 11.73 2022 Ja
129 Sixten Myrefur
Kils AIK
15 Kils AIK 10.79 10.79 2022 Ja
181 Dennis Danielsson
Säffle FIK
15 Säffle FIK 10.65 10.65 2022 Ja

Antal deltagare: 6

P7 Längd

Hoppzon

# SB PBAvprickad online
8 Freddie Anglemark
IF Göta Karlstad
15 IF Göta Karlstad Ja
201 Dante Karlsson
IF Göta Karlstad
16 IF Göta Karlstad Ja
229 Bosse Bergström
IFK Kristinehamn
15 IFK Kristinehamn Ja
164 Tristan Hägg
Kils AIK
15 Kils AIK 2.62 2.62 2022 Ja
129 Sixten Myrefur
Kils AIK
15 Kils AIK 2.78 2.78 2022 Ja
181 Dennis Danielsson
Säffle FIK
15 Säffle FIK 3.25 3.25 2022 Ja

Antal deltagare: 6

P7 Boll

# SB PBAvprickad online
8 Freddie Anglemark
IF Göta Karlstad
15 IF Göta Karlstad Nej
201 Dante Karlsson
IF Göta Karlstad
16 IF Göta Karlstad Ja
229 Bosse Bergström
IFK Kristinehamn
15 IFK Kristinehamn Ja
164 Tristan Hägg
Kils AIK
15 Kils AIK Ja
129 Sixten Myrefur
Kils AIK
15 Kils AIK 18.21 18.21 Ja
181 Dennis Danielsson
Säffle FIK
15 Säffle FIK 18.98 18.98 Ja

Antal deltagare: 6