Startlista

Kraftmätningen
Campus Friidrottsarena, Umeå   2019-05-18

F15 800 m

SB PB
2 Kerstin Rudolfsson
IFK Umeå
05 IFK Umeå
1 Stella Sällström
IFK Umeå
04 IFK Umeå
6 Hanna Urpiala Seeman
IFK Umeå
06 IFK Umeå
12 Elin Tegenborg-Sjöström
Umedalens IF
05 Umedalens IF

Antal anmälda deltagare: 4

F15 80 m häck Höjd: 76,2cm

SB PB
2 Kerstin Rudolfsson
IFK Umeå
05 IFK Umeå
1 Stella Sällström
IFK Umeå
04 IFK Umeå
6 Hanna Urpiala Seeman
IFK Umeå
06 IFK Umeå
12 Elin Tegenborg-Sjöström
Umedalens IF
05 Umedalens IF

Antal anmälda deltagare: 4

F15 Höjd

SB PB
2 Kerstin Rudolfsson
IFK Umeå
05 IFK Umeå
1 Stella Sällström
IFK Umeå
04 IFK Umeå
6 Hanna Urpiala Seeman
IFK Umeå
06 IFK Umeå
12 Elin Tegenborg-Sjöström
Umedalens IF
05 Umedalens IF

Antal anmälda deltagare: 4

F15 Längd

SB PB
2 Kerstin Rudolfsson
IFK Umeå
05 IFK Umeå
1 Stella Sällström
IFK Umeå
04 IFK Umeå
6 Hanna Urpiala Seeman
IFK Umeå
06 IFK Umeå
12 Elin Tegenborg-Sjöström
Umedalens IF
05 Umedalens IF

Antal anmälda deltagare: 4

F15 Kula Vikt: 3,0kg

SB PB
2 Kerstin Rudolfsson
IFK Umeå
05 IFK Umeå
1 Stella Sällström
IFK Umeå
04 IFK Umeå
6 Hanna Urpiala Seeman
IFK Umeå
06 IFK Umeå
12 Elin Tegenborg-Sjöström
Umedalens IF
05 Umedalens IF

Antal anmälda deltagare: 4

F15 Spjut Vikt: 500g

SB PB
2 Kerstin Rudolfsson
IFK Umeå
05 IFK Umeå
1 Stella Sällström
IFK Umeå
04 IFK Umeå
6 Hanna Urpiala Seeman
IFK Umeå
06 IFK Umeå
12 Elin Tegenborg-Sjöström
Umedalens IF
05 Umedalens IF

Antal anmälda deltagare: 4

P15 800 m

SB PB
3 Julian Ferreti Horst
IFK Umeå
05 IFK Umeå
5 Nils Höglund
IFK Umeå
05 IFK Umeå
4 Elvis Ineland
IFK Umeå
05 IFK Umeå
7 Edvin Källströmer
IFK Umeå
06 IFK Umeå
11 Benjamin Edman
Umedalens IF
04 Umedalens IF
9 Emil Liljeholm
Umedalens IF
05 Umedalens IF

Antal anmälda deltagare: 6

P15 80 m häck Höjd: 84,0cm

SB PB
3 Julian Ferreti Horst
IFK Umeå
05 IFK Umeå
5 Nils Höglund
IFK Umeå
05 IFK Umeå
4 Elvis Ineland
IFK Umeå
05 IFK Umeå
7 Edvin Källströmer
IFK Umeå
06 IFK Umeå

Antal anmälda deltagare: 4

P15 Höjd

SB PB
3 Julian Ferreti Horst
IFK Umeå
05 IFK Umeå
5 Nils Höglund
IFK Umeå
05 IFK Umeå
4 Elvis Ineland
IFK Umeå
05 IFK Umeå
7 Edvin Källströmer
IFK Umeå
06 IFK Umeå

Antal anmälda deltagare: 4

P15 Längd

SB PB
3 Julian Ferreti Horst
IFK Umeå
05 IFK Umeå
5 Nils Höglund
IFK Umeå
05 IFK Umeå
4 Elvis Ineland
IFK Umeå
05 IFK Umeå
7 Edvin Källströmer
IFK Umeå
06 IFK Umeå
10 Andreas Norgren
Umedalens IF
05 Umedalens IF

Antal anmälda deltagare: 5

P15 Kula Vikt: 4,0kg

SB PB
3 Julian Ferreti Horst
IFK Umeå
05 IFK Umeå
5 Nils Höglund
IFK Umeå
05 IFK Umeå
4 Elvis Ineland
IFK Umeå
05 IFK Umeå
7 Edvin Källströmer
IFK Umeå
06 IFK Umeå
9 Emil Liljeholm
Umedalens IF
05 Umedalens IF
10 Andreas Norgren
Umedalens IF
05 Umedalens IF

Antal anmälda deltagare: 6

P15 Spjut Vikt: 600g

SB PB
3 Julian Ferreti Horst
IFK Umeå
05 IFK Umeå
5 Nils Höglund
IFK Umeå
05 IFK Umeå
4 Elvis Ineland
IFK Umeå
05 IFK Umeå
7 Edvin Källströmer
IFK Umeå
06 IFK Umeå
11 Benjamin Edman
Umedalens IF
04 Umedalens IF
10 Andreas Norgren
Umedalens IF
05 Umedalens IF

Antal anmälda deltagare: 6

Mix 6x200 m

SB PB
8 IFK Umeå
IFK Umeå
IFK Umeå

Antal anmälda deltagare: 1

Totalt antal anmälda deltagare: 12

Totalt antal anmälda starter: 56