Startlist

Trelleborgspelen
Östervångstadion, Trelleborg   2019-06-01

Women 100 m

SB PB
Camilla Rönnerling
FK Athlet
85 FK Athlet
Emelie Freiland Paulsson
IFK Lund
95 IFK Lund
Famke Persson
IFK Lund
03 IFK Lund
Elin Sternsjö
IFK Lund
94 IFK Lund
Ida Svendsen
IFK Trelleborg
03 IFK Trelleborg 14.56 14.56
Lisa Björklund
Malmö AI
98 Malmö AI
Emma Hedlund
Malmö AI
00 Malmö AI
Elin Mårtensson
Malmö AI
00 Malmö AI
Anja Olsson
Malmö AI
01 Malmö AI
Fatou Sowe
Malmö AI
93 Malmö AI 11.60
Sissela Österberg
Malmö AI
02 Malmö AI

Number of registered participants: 11

Women 200 m

SB PB
AnnaLena Falknell
FK Athlet
78 FK Athlet
Daniella Busk
Malmö AI
93 Malmö AI 23.61
Pernilla Nilsson
Malmö AI
92 Malmö AI 23.50
Samantha Oware
Malmö AI
01 Malmö AI 24.95 24.95
Wilma Rosenquist
Malmö AI
01 Malmö AI 24.29
Fatou Sowe
Malmö AI
93 Malmö AI 23.80
Stephanie Ydström
Malmö AI
92 Malmö AI 27.99

Number of registered participants: 7

Women 1500 m

SB PB
Florentina Stojakovic
IFK Helsingborg
74 IFK Helsingborg
Caroline Norrsand
Ystads IF
85 Ystads IF

Number of registered participants: 2

Women Long Jump

SB PB
Agnes Johansson
Trollhättan FIK
95 Trollhättan FIK

Number of registered participants: 1

Women Discus Weight: 1.0kg

SB PB
Ella Andersson
Eslövs AI
00 Eslövs AI
Emilia Wamsler
Heleneholms IF
03 Heleneholms IF
Vilma Engbe
Öresund FK
00 Öresund FK

Number of registered participants: 3

Girls U20 200 m

SB PB
Emma Hedlund
Malmö AI
00 Malmö AI
Elin Mårtensson
Malmö AI
00 Malmö AI

Number of registered participants: 2

Girls U20 High Jump

SB PB
Helena Cronstedt
Malmö AI
01 Malmö AI

Number of registered participants: 1

Girls U20 Long Jump

SB PB
Hanna Dahlberg
Eslövs AI
00 Eslövs AI
Helena Cronstedt
Malmö AI
01 Malmö AI
Anja Olsson
Malmö AI
01 Malmö AI
Angel Richmore
Malmö AI
01 Malmö AI

Number of registered participants: 4

Girls U20 Discus Weight: 1.0kg

SB PB
Ella Andersson
Eslövs AI
00 Eslövs AI
Vilma Engbe
Öresund FK
00 Öresund FK

Number of registered participants: 2

Girls U20 Javelin Weight: 600g

SB PB
Helena Cronstedt
Malmö AI
01 Malmö AI
Angel Richmore
Malmö AI
01 Malmö AI
Moa Simonsson
Malmö AI
01 Malmö AI

Number of registered participants: 3

Girls U18 200 m

SB PB
Michaëla De Burger
FK Athlet
03 FK Athlet
Betty Lecander
IFK Trelleborg
03 IFK Trelleborg 30.64
Ida Svendsen
IFK Trelleborg
03 IFK Trelleborg 29.78 29.78
Joy Thulin
Malmö AI
03 Malmö AI 25.77 25.77
Sissela Österberg
Malmö AI
02 Malmö AI

Number of registered participants: 5

Girls U18 High Jump

SB PB
Ida Valentinsson
FK Athlet
02 FK Athlet
Johanna Persson
Simrishamns AIF
03 Simrishamns AIF 154 154
Johanna Persson
Ystads IF
03 Ystads IF

Number of registered participants: 3

Girls U18 Long Jump

SB PB
Elvira Dryselius
IFK Trelleborg
03 IFK Trelleborg 3.94 3.94
Andrea Egermayer
IFK Trelleborg
03 IFK Trelleborg 3.63 3.63
Betty Lecander
IFK Trelleborg
03 IFK Trelleborg 4.31 4.45
Johanna Persson
Simrishamns AIF
03 Simrishamns AIF
Johanna Persson
Ystads IF
03 Ystads IF

Number of registered participants: 5

Girls U18 Discus Weight: 1.0kg

SB PB
Ida Valentinsson
FK Athlet
02 FK Athlet
Emilia Wamsler
Heleneholms IF
03 Heleneholms IF
Emilia Pai
IFK Trelleborg
02 IFK Trelleborg 18.65 18.65
Johanna Persson
Simrishamns AIF
03 Simrishamns AIF

Number of registered participants: 4

Girls U18 Javelin Weight: 500g

SB PB
Emilia Pai
IFK Trelleborg
02 IFK Trelleborg
Johanna Persson
Simrishamns AIF
03 Simrishamns AIF
Johanna Persson
Ystads IF
03 Ystads IF

Number of registered participants: 3

Girls U16 80 m

SB PB
Linnea Rydin
FK Athlet
05 FK Athlet
Edith Mosbach
IFK Lund
05 IFK Lund
Klara Persson
IFK Lund
04 IFK Lund 10.47 10.47
Elvira Collvin
Malmö AI
04 Malmö AI
Alba Hansson
Malmö AI
05 Malmö AI
Ella Uddenäs
Malmö AI
05 Malmö AI 10.33
Elsa Van der Gugten
Malmö AI
05 Malmö AI
Ella Wolff
Malmö AI
05 Malmö AI
Stina Svenby
Ystads IF
04 Ystads IF
Iza Mellberg
Öresund FK
04 Öresund FK

Number of registered participants: 10

Girls U16 300 m

SB PB
Klara Persson
IFK Lund
04 IFK Lund
Olivia Jensfeldt
Malmö AI
05 Malmö AI 42.31
Mollie Jönsson
Malmö AI
04 Malmö AI
Emilia Mandl
Malmö AI
04 Malmö AI 42.00
Celia Parmatow
Malmö AI
05 Malmö AI
Ella Uddenäs
Malmö AI
05 Malmö AI 42.50
Ella Wolff
Malmö AI
05 Malmö AI

Number of registered participants: 7

Girls U16 High Jump

SB PB
Tilde Bjerager
Höörs IS
04 Höörs IS
Elvira Collvin
Malmö AI
04 Malmö AI

Number of registered participants: 2

Girls U16 Long Jump

SB PB
Linnea Rydin
FK Athlet
05 FK Athlet
Isabelle Lund
IFK Trelleborg
05 IFK Trelleborg 4.27 4.40
Alba Hansson
Malmö AI
05 Malmö AI
Emilia Mandl
Malmö AI
04 Malmö AI
Elsa Van der Gugten
Malmö AI
05 Malmö AI
Iza Mellberg
Öresund FK
04 Öresund FK

Number of registered participants: 6

Girls U16 Discus Weight: 0.75kg

SB PB
Amanda Rönn
Malmö AI
05 Malmö AI
Julia Johansson
Öresund FK
04 Öresund FK

Number of registered participants: 2

Girls U16 Javelin Weight: 500g

SB PB
Linnea Rydin
FK Athlet
05 FK Athlet
Alba Hansson
Malmö AI
05 Malmö AI
Mollie Jönsson
Malmö AI
04 Malmö AI
Amanda Rönn
Malmö AI
05 Malmö AI

Number of registered participants: 4

Girls U14 60 m

SB PB
Stella Falknell
FK Athlet
07 FK Athlet
Ebba Holgersson
IFK Lund
06 IFK Lund
Ella Roman
IFK Lund
06 IFK Lund
Sophia Schüttert
IFK Lund
06 IFK Lund
Meja Wallering
IFK Lund
07 IFK Lund
Li-Anne Vursén
IFK Trelleborg
07 IFK Trelleborg
Vera Ljunh
IK Finish
07 IK Finish
Ebba Mohlin
Malmö AI
07 Malmö AI
Lucky Olsson
Malmö AI
06 Malmö AI 8.63 8.63
Majken Nilsson
Simrishamns AIF
06 Simrishamns AIF
Olivia Lindberg Tillander
Ystads IF
07 Ystads IF 9.34 9.34

Number of registered participants: 11

Girls U14 High Jump

SB PB
Ella Roman
IFK Lund
06 IFK Lund
Meja Wallering
IFK Lund
07 IFK Lund
Ebba Mohlin
Malmö AI
07 Malmö AI
Lucky Olsson
Malmö AI
06 Malmö AI
Felicia Mårtensson
Ystads IF
07 Ystads IF

Number of registered participants: 5

Girls U14 Long Jump Jump zone

SB PB
Stella Falknell
FK Athlet
07 FK Athlet
Hedvig Jeansson Rahm
FK Athlet
07 FK Athlet
Emilia Malmlöf
Heleneholms IF
06 Heleneholms IF
Ebba Holgersson
IFK Lund
06 IFK Lund
Ella Roman
IFK Lund
06 IFK Lund
Sophia Schüttert
IFK Lund
06 IFK Lund
Meja Wallering
IFK Lund
07 IFK Lund
Rebecca Ekman
IFK Trelleborg
06 IFK Trelleborg 4.18 4.18
Li-Anne Vursén
IFK Trelleborg
07 IFK Trelleborg
Alva Hägglund
Ystads IF
06 Ystads IF
Olivia Lindberg Tillander
Ystads IF
07 Ystads IF
Felicia Mårtensson
Ystads IF
07 Ystads IF

Number of registered participants: 12

Girls U14 Shot Put Weight: 2.0kg

SB PB
Hedvig Jeansson Rahm
FK Athlet
07 FK Athlet
Emilia Malmlöf
Heleneholms IF
06 Heleneholms IF
Ella Roman
IFK Lund
06 IFK Lund
Sophia Schüttert
IFK Lund
06 IFK Lund
Meja Wallering
IFK Lund
07 IFK Lund
Majken Nilsson
Simrishamns AIF
06 Simrishamns AIF
Felicia Mårtensson
Ystads IF
07 Ystads IF

Number of registered participants: 7

Girls U14 Javelin Weight: 400g

SB PB
Emilia Malmlöf
Heleneholms IF
06 Heleneholms IF
Ella Roman
IFK Lund
06 IFK Lund
Sophia Schüttert
IFK Lund
06 IFK Lund
Meja Wallering
IFK Lund
07 IFK Lund
Majken Nilsson
Simrishamns AIF
06 Simrishamns AIF
Olivia Lindberg Tillander
Ystads IF
07 Ystads IF
Felicia Mårtensson
Ystads IF
07 Ystads IF

Number of registered participants: 7

Girls U12 60 m

SB PB
Vendela Bogren
Höörs IS
08 Höörs IS
Alma Bergstrand
IFK Lund
08 IFK Lund
Dalia Kamf Hoppe
IFK Trelleborg
08 IFK Trelleborg
Tilde Bladh
Malmö AI
08 Malmö AI
Evelina Olsson
Malmö AI
09 Malmö AI
Ella Prag
Malmö AI
09 Malmö AI
Ebba Römbo
Malmö AI
08 Malmö AI 9.31
Lisa Högberg
Mölndals AIK
09 Mölndals AIK
Lisa Berggren
Simrishamns AIF
08 Simrishamns AIF
Rut Nilsson
Simrishamns AIF
08 Simrishamns AIF
Ella Hägglund
Ystads IF
08 Ystads IF
Olivia Mårtensson
Ystads IF
09 Ystads IF
Olivia Weldingh
Öresund FK
09 Öresund FK
Ida Wikberg
Öresund FK
09 Öresund FK

Number of registered participants: 14

Girls U12 Long Jump Jump zone

SB PB
Vendela Bogren
Höörs IS
08 Höörs IS
Alma Bergstrand
IFK Lund
08 IFK Lund
Dalia Kamf Hoppe
IFK Trelleborg
08 IFK Trelleborg
Tilde Bladh
Malmö AI
08 Malmö AI
Ebba Römbo
Malmö AI
08 Malmö AI
Lisa Högberg
Mölndals AIK
09 Mölndals AIK
Lisa Berggren
Simrishamns AIF
08 Simrishamns AIF
Rut Nilsson
Simrishamns AIF
08 Simrishamns AIF
Ella Hägglund
Ystads IF
08 Ystads IF
Olivia Mårtensson
Ystads IF
09 Ystads IF
Ida Trumstedt
Öresund FK
08 Öresund FK
Olivia Weldingh
Öresund FK
09 Öresund FK
Ida Wikberg
Öresund FK
09 Öresund FK

Number of registered participants: 13

Girls U12 Shot Put Weight: 2.0kg

SB PB
Alma Bergstrand
IFK Lund
08 IFK Lund
Dalia Kamf Hoppe
IFK Trelleborg
08 IFK Trelleborg
Lisa Berggren
Simrishamns AIF
08 Simrishamns AIF
Rut Nilsson
Simrishamns AIF
08 Simrishamns AIF
Ella Hägglund
Ystads IF
08 Ystads IF
Olivia Mårtensson
Ystads IF
09 Ystads IF
Ida Trumstedt
Öresund FK
08 Öresund FK
Olivia Weldingh
Öresund FK
09 Öresund FK
Ida Wikberg
Öresund FK
09 Öresund FK

Number of registered participants: 9

Girls U10 60 m

SB PB
Zavannah Persson
FK Athlet
10 FK Athlet
Ella Thümmel
FK Athlet
10 FK Athlet
Molly Björk
IFK Lund
10 IFK Lund
Lisa Tage
IFK Lund
10 IFK Lund 11.82
Ella Trommer
IFK Lund
11 IFK Lund
Aaliyah Randrup
IFK Trelleborg
11 IFK Trelleborg
Sarah Berkani
Malmö AI
10 Malmö AI
Astrid Holmberg
Malmö AI
10 Malmö AI
Denise Kemi Rehnborg
Malmö AI
10 Malmö AI
Melanie Andersson
Ystads IF
10 Ystads IF
Miranda Ljunge Lundqvist
Ystads IF
11 Ystads IF

Number of registered participants: 11

Girls U10 Long Jump Jump zone

SB PB
Zavannah Persson
FK Athlet
10 FK Athlet
Ella Thümmel
FK Athlet
10 FK Athlet
Molly Björk
IFK Lund
10 IFK Lund
Lisa Tage
IFK Lund
10 IFK Lund
Ella Trommer
IFK Lund
11 IFK Lund
Aaliyah Randrup
IFK Trelleborg
11 IFK Trelleborg
Sarah Berkani
Malmö AI
10 Malmö AI
Astrid Holmberg
Malmö AI
10 Malmö AI
Denise Kemi Rehnborg
Malmö AI
10 Malmö AI
Melanie Andersson
Ystads IF
10 Ystads IF
Miranda Ljunge Lundqvist
Ystads IF
11 Ystads IF

Number of registered participants: 11

Girls U10 Shot Put Weight: 2.0kg

SB PB
Zavannah Persson
FK Athlet
10 FK Athlet
Ella Thümmel
FK Athlet
10 FK Athlet
Molly Björk
IFK Lund
10 IFK Lund
Lisa Tage
IFK Lund
10 IFK Lund
Ella Trommer
IFK Lund
11 IFK Lund
Aaliyah Randrup
IFK Trelleborg
11 IFK Trelleborg
Sarah Berkani
Malmö AI
10 Malmö AI
Astrid Holmberg
Malmö AI
10 Malmö AI

Number of registered participants: 8

Men 100 m

SB PB
Tomas Jeansson
FK Athlet
71 FK Athlet 13.71
Markus Rönnerling
FK Athlet
81 FK Athlet 12.50
Sebastian Holmberg
IFK Lund
87 IFK Lund 11.43
Gustav Monien
IFK Lund
97 IFK Lund 11.22
Philip Nilsson
IFK Lund
95 IFK Lund 10.78
Sebastian Kadestål
Malmö AI
96 Malmö AI 10.90
Max Rosquist-Larsson
Malmö AI
01 Malmö AI 11.26
Hugo Larsson Wilhelmsson
Åhus FIK
02 Åhus FIK
Marcus Andersson
Öresund FK
00 Öresund FK

Number of registered participants: 9

Men 200 m

SB PB
Kasper Kadestål
Malmö AI
99 Malmö AI 21.12
Sebastian Kadestål
Malmö AI
96 Malmö AI 22.15

Number of registered participants: 2

Men 400 m

SB PB
Noah Lacayo
Björnstorps IF
99 Björnstorps IF 54.90 54.90
Zeth Söderlund
Eslövs AI
97 Eslövs AI 54.50 54.50
Caroline Norrsand (Except competition)
Ystads IF
85 Ystads IF 1:05.00

Number of registered participants: 3

Men 1500 m

SB PB
Anders Holmelund Jörgensen
IFK Helsingborg
99 IFK Helsingborg

Number of registered participants: 1

Men High Jump

SB PB
Henrik Falknell
FK Athlet
74 FK Athlet

Number of registered participants: 1

Men Discus Weight: 2.0kg

SB PB
Henrik Falknell
FK Athlet
74 FK Athlet
Tomas Jeansson
FK Athlet
71 FK Athlet
Markus Rönnerling
FK Athlet
81 FK Athlet

Number of registered participants: 3

Boys U20 Discus Weight: 1.75kg

SB PB
Eli Karström
FK Athlet
01 FK Athlet

Number of registered participants: 1

Boys U18 200 m

SB PB
Adam Landén
IFK Helsingborg
02 IFK Helsingborg
Nils Nilsson Gott
Malmö AI
03 Malmö AI
Zacharias Parmatow
Malmö AI
03 Malmö AI
Birk van de Boel
Malmö AI
03 Malmö AI
Hugo Larsson Wilhelmsson
Åhus FIK
02 Åhus FIK

Number of registered participants: 5

Boys U18 400 m

SB PB
Albin Lago
Genarps IF
03 Genarps IF

Number of registered participants: 1

Boys U18 Long Jump

SB PB
Nils Nilsson Gott
Malmö AI
03 Malmö AI
Birk van de Boel
Malmö AI
03 Malmö AI

Number of registered participants: 2

Boys U18 Javelin Weight: 700g

SB PB
Filip Nilsson
Ystads IF
03 Ystads IF

Number of registered participants: 1

Boys U16 80 m

SB PB
Joar Karström
FK Athlet
04 FK Athlet
Kalle Aldskogius
Hammarby IF
04 Hammarby IF
Erik Erlandsson
IFK Lund
04 IFK Lund
Hilding Grip
IFK Lund
04 IFK Lund
Isak Holgersson
IFK Lund
04 IFK Lund 9.66
Filip Olsson
IFK Lund
04 IFK Lund
Jeroen Persson
IFK Lund
05 IFK Lund
Olle Holmberg
IFK Trelleborg
04 IFK Trelleborg 11.06 10.57
Joel Ring
IFK Trelleborg
04 IFK Trelleborg 10.30 10.30
Noah Karlberg
Lomma FIK
05 Lomma FIK 9.70 9.70
Måns Bergström
Malmö AI
05 Malmö AI 9.84 9.84
Isak Carlström Celimovic
Malmö AI
05 Malmö AI
Adrian Carlström Selimovic
Malmö AI
05 Malmö AI
Oliver Fehrlund Persson
Ystads IF
05 Ystads IF
Ludvig Månsson
Ystads IF
05 Ystads IF
Alfons Blomberg
Öresund FK
04 Öresund FK

Number of registered participants: 16

Boys U16 300 m

SB PB
Erik Erlandsson
IFK Lund
04 IFK Lund 39.99
Isak Holgersson
IFK Lund
04 IFK Lund
Jeroen Persson
IFK Lund
05 IFK Lund
Olle Holmberg
IFK Trelleborg
04 IFK Trelleborg
Joel Ring
IFK Trelleborg
04 IFK Trelleborg
Oliver Fehrlund Persson
Ystads IF
05 Ystads IF 40.75
Ludvig Månsson
Ystads IF
05 Ystads IF

Number of registered participants: 7

Boys U16 High Jump

SB PB
Algot Hallberg
Hässleholms AIS
05 Hässleholms AIS
Sebastian Odell
IFK Trelleborg
04 IFK Trelleborg 149 152
Melvin Pai
IFK Trelleborg
04 IFK Trelleborg

Number of registered participants: 3

Boys U16 Long Jump

SB PB
Joar Karström
FK Athlet
04 FK Athlet
Victor Oldén
FK Athlet
04 FK Athlet
Algot Hallberg
Hässleholms AIS
05 Hässleholms AIS
Filip Olsson
IFK Lund
04 IFK Lund
Melvin Pai
IFK Trelleborg
04 IFK Trelleborg 4.96 4.96
Gavin Wastrell
IFK Trelleborg
05 IFK Trelleborg 4.28 4.28
Måns Bergström
Malmö AI
05 Malmö AI
Adrian Carlström Selimovic
Malmö AI
05 Malmö AI
Hugo Green
Malmö AI
05 Malmö AI
Alfons Blomberg
Öresund FK
04 Öresund FK

Number of registered participants: 10

Boys U16 Discus Weight: 1.0kg

SB PB
Victor Oldén
FK Athlet
04 FK Athlet
Kalle Aldskogius
Hammarby IF
04 Hammarby IF
Algot Hallberg
Hässleholms AIS
05 Hässleholms AIS
Bertil Augustsson
IFK Lund
04 IFK Lund
Christoffer Cimbritz
IFK Lund
04 IFK Lund
Casper Griphage
IFK Trelleborg
05 IFK Trelleborg 37.20 37.20

Number of registered participants: 6

Boys U16 Javelin Weight: 600g

SB PB
Kalle Aldskogius
Hammarby IF
04 Hammarby IF
Algot Hallberg
Hässleholms AIS
05 Hässleholms AIS
Christoffer Cimbritz
IFK Lund
04 IFK Lund
Casper Griphage
IFK Trelleborg
05 IFK Trelleborg 34.86 34.86
Sebastian Odell
IFK Trelleborg
04 IFK Trelleborg
Melvin Pai
IFK Trelleborg
04 IFK Trelleborg 22.45
Måns Bergström
Malmö AI
05 Malmö AI

Number of registered participants: 7

Boys U14 60 m

SB PB
Ivano Bevanda
Eslövs AI
07 Eslövs AI 8.15
Elias Sövgren
FK Athlet
07 FK Athlet
Lucas Sövgren
FK Athlet
06 FK Athlet
Nils Leloup
Genarps IF
06 Genarps IF 9.49 9.49
Eric Noghi
Heleneholms IF
07 Heleneholms IF 9.30 8.96
Benjamin Bornmyr
IFK Lund
06 IFK Lund
Kalel Mudingay
IFK Lund
06 IFK Lund 7.89 7.89
Bram Persson
IFK Lund
07 IFK Lund
Kalle Fridolf
Malmö AI
06 Malmö AI
Olle Gustafson
Malmö AI
07 Malmö AI
Konrad Mölstad Katsler
Malmö AI
06 Malmö AI
Andre´ Björk
Ystads IF
06 Ystads IF
Vidar Nilsson
Ystads IF
07 Ystads IF

Number of registered participants: 13

Boys U14 High Jump

SB PB
Fredrik Walemo
Eslövs AI
07 Eslövs AI
Simon Oldén
FK Athlet
07 FK Athlet
Lucas Sövgren
FK Athlet
06 FK Athlet
Ludvig Hallberg
Hässleholms AIS
08 Hässleholms AIS
Colin Rosén
IFK Trelleborg
08 IFK Trelleborg 123 123
Vidar Nilsson
Ystads IF
07 Ystads IF
Linus Lindberg
Åhus FIK
06 Åhus FIK

Number of registered participants: 7

Boys U14 Long Jump Jump zone

SB PB
Simon Oldén
FK Athlet
07 FK Athlet
Elias Sövgren
FK Athlet
07 FK Athlet
Nils Leloup
Genarps IF
06 Genarps IF 3.96 3.96
Eric Noghi
Heleneholms IF
07 Heleneholms IF 4.07 4.09
Benjamin Bornmyr
IFK Lund
06 IFK Lund
Kalel Mudingay
IFK Lund
06 IFK Lund 5.19 5.19
Olle Gustafson
Malmö AI
07 Malmö AI
Vidar Nilsson
Ystads IF
07 Ystads IF
Linus Lindberg
Åhus FIK
06 Åhus FIK

Number of registered participants: 9

Boys U14 Shot Put Weight: 3.0kg

SB PB
Simon Oldén
FK Athlet
07 FK Athlet
Erik Hansson
Malmö AI
07 Malmö AI

Number of registered participants: 2

Boys U14 Javelin Weight: 400g

SB PB
Nils Leloup
Genarps IF
06 Genarps IF
Ludvig Hallberg
Hässleholms AIS
08 Hässleholms AIS
Benjamin Bornmyr
IFK Lund
06 IFK Lund
Loke Bergström
Malmö AI
08 Malmö AI
Erik Hansson
Malmö AI
07 Malmö AI
Linus Lindberg
Åhus FIK
06 Åhus FIK

Number of registered participants: 6

Boys U12 60 m

SB PB
Lucas Falknell
FK Athlet
09 FK Athlet
Albin Anderberg
IFK Lund
09 IFK Lund 9.16
Teo Björk
IFK Lund
08 IFK Lund
Maximilian Bornmyr
IFK Lund
08 IFK Lund
alvar Gustafsson
IFK Lund
08 IFK Lund
Jakob Löfkvist
IFK Lund
08 IFK Lund
Christian Schüttert
IFK Lund
08 IFK Lund
Hector Swensson
IFK Lund
08 IFK Lund 10.86
Alfred Tage
IFK Lund
08 IFK Lund 10.39
Colin Rosén
IFK Trelleborg
08 IFK Trelleborg 9.05 9.05
Loke Bergström
Malmö AI
08 Malmö AI 9.83
Oskar Jönsson
Malmö AI
08 Malmö AI
Theo Lydén
Malmö AI
08 Malmö AI
Svante Leufstedt
Ystads IF
08 Ystads IF
Fabian Lindberg Tillander
Ystads IF
09 Ystads IF 10.07
Eric Bryde
Öresund FK
08 Öresund FK 9.19

Number of registered participants: 16

Boys U12 Long Jump Jump zone

SB PB
Lucas Falknell
FK Athlet
09 FK Athlet
Benjamin Vartia
FK Athlet
09 FK Athlet
Ludvig Hallberg
Hässleholms AIS
08 Hässleholms AIS
Albin Anderberg
IFK Lund
09 IFK Lund
Teo Björk
IFK Lund
08 IFK Lund
Maximilian Bornmyr
IFK Lund
08 IFK Lund
alvar Gustafsson
IFK Lund
08 IFK Lund
Jakob Löfkvist
IFK Lund
08 IFK Lund
Christian Schüttert
IFK Lund
08 IFK Lund
Hector Swensson
IFK Lund
08 IFK Lund 3.05
Alfred Tage
IFK Lund
08 IFK Lund
Colin Rosén
IFK Trelleborg
08 IFK Trelleborg 4.32 4.32
Loke Bergström
Malmö AI
08 Malmö AI
Oskar Jönsson
Malmö AI
08 Malmö AI
Theo Lydén
Malmö AI
08 Malmö AI
Svante Leufstedt
Ystads IF
08 Ystads IF
Fabian Lindberg Tillander
Ystads IF
09 Ystads IF
Eric Bryde
Öresund FK
08 Öresund FK

Number of registered participants: 18

Boys U12 Shot Put Weight: 2.0kg

SB PB
Ludvig Hallberg
Hässleholms AIS
08 Hässleholms AIS
Albin Anderberg
IFK Lund
09 IFK Lund
Teo Björk
IFK Lund
08 IFK Lund
alvar Gustafsson
IFK Lund
08 IFK Lund
Jakob Löfkvist
IFK Lund
08 IFK Lund
Christian Schüttert
IFK Lund
08 IFK Lund
Hector Swensson
IFK Lund
08 IFK Lund 4.47
Alfred Tage
IFK Lund
08 IFK Lund 6.39
Oskar Jönsson
Malmö AI
08 Malmö AI
Theo Lydén
Malmö AI
08 Malmö AI
Svante Leufstedt
Ystads IF
08 Ystads IF
Fabian Lindberg Tillander
Ystads IF
09 Ystads IF
Eric Bryde
Öresund FK
08 Öresund FK

Number of registered participants: 13

Boys U10 60 m

SB PB
Melvin Sellberg
IFK Lund
10 IFK Lund 9.80 9.80
Ludvig Frieberg
Malmö AI
10 Malmö AI
Love Hansson
Malmö AI
10 Malmö AI
Noah Lydén
Malmö AI
12 Malmö AI
Melker Leufstedt
Ystads IF
10 Ystads IF
Tiger Odéhn
Ystads IF
10 Ystads IF

Number of registered participants: 6

Boys U10 Long Jump Jump zone

SB PB
Melvin Sellberg
IFK Lund
10 IFK Lund
Ludvig Frieberg
Malmö AI
10 Malmö AI
Love Hansson
Malmö AI
10 Malmö AI
Noah Lydén
Malmö AI
12 Malmö AI
Melker Leufstedt
Ystads IF
10 Ystads IF

Number of registered participants: 5

Boys U10 Shot Put Weight: 2.0kg

SB PB
Melvin Sellberg
IFK Lund
10 IFK Lund
Ludvig Frieberg
Malmö AI
10 Malmö AI
Love Hansson
Malmö AI
10 Malmö AI
Melker Leufstedt
Ystads IF
10 Ystads IF
Tiger Odéhn
Ystads IF
10 Ystads IF

Number of registered participants: 5

Total number of registered participants: 183

Total number of registered entries: 373