Startlista

VäxjöOlympiaden
Telekonsult Arena/Växjö Tipshall, Växjö   2023-09-30

Antal deltagare: 526
Antal starter: 1701

F14 60 m

# SB PB NLAvprickad online
33 Ellen Eriksson
Fagrabäckskolan
09 Fagrabäckskolan Nej
164 Maja Havtorp
Kronoberg skola
09 Kronoberg skola Nej
173 Freya Skoog
Lammhults skola
09 Lammhults skola Nej
274 Ebba Gustavsson
Norregårdskolan
09 Norregårdskolan Nej
368 Lina Hessman
Thoren Framtid
09 Thoren Framtid Nej

Antal deltagare: 5

F14 800 m

# SB PB NLAvprickad online
164 Maja Havtorp
Kronoberg skola
09 Kronoberg skola Nej
274 Ebba Gustavsson
Norregårdskolan
09 Norregårdskolan Nej

Antal deltagare: 2

F14 Längd

# SB PB NLAvprickad online
33 Ellen Eriksson
Fagrabäckskolan
09 Fagrabäckskolan Nej
164 Maja Havtorp
Kronoberg skola
09 Kronoberg skola Nej
173 Freya Skoog
Lammhults skola
09 Lammhults skola Nej
274 Ebba Gustavsson
Norregårdskolan
09 Norregårdskolan Nej
368 Lina Hessman
Thoren Framtid
09 Thoren Framtid Nej
369 Lova Karlsson
Thoren Framtid
09 Thoren Framtid Nej

Antal deltagare: 6

F13 60 m

# SB PB NLAvprickad online
102 Zofia Nilsson
Hagaskolan
10 Hagaskolan Nej
155 Miski Abdi
Internationella Engelska Skolan Växjö
10 Internationella Engelska Skolan Växjö Nej
162 Jasmina Wenström
Internationella Engelska Skolan Växjö
10 Internationella Engelska Skolan Växjö Nej
167 Alicia Sandgren
Kronoberg skola
10 Kronoberg skola Nej
216 Signe Ek
Mohedaskolan
10 Mohedaskolan Nej
296 Tea Eriksson
Prolympia Växjö
10 Prolympia Växjö Nej
299 Edita Sakti
Prolympia Växjö
10 Prolympia Växjö Nej
300 Inez Sjöberg
Prolympia Växjö
10 Prolympia Växjö Nej
307 Livia Nilsson
Pär Lagerkvistskolan
10 Pär Lagerkvistskolan Nej
367 Saga Havtorp
Thoren Framtid
10 Thoren Framtid Nej
411 Noomi Lindkvist
Växjö Internationella grundskola
10 Växjö Internationella grundskola Nej

Antal deltagare: 11

F13 600 m

# SB PB NLAvprickad online
155 Miski Abdi
Internationella Engelska Skolan Växjö
10 Internationella Engelska Skolan Växjö Nej
216 Signe Ek
Mohedaskolan
10 Mohedaskolan Nej
307 Livia Nilsson
Pär Lagerkvistskolan
10 Pär Lagerkvistskolan Nej
367 Saga Havtorp
Thoren Framtid
10 Thoren Framtid Nej
411 Noomi Lindkvist
Växjö Internationella grundskola
10 Växjö Internationella grundskola Nej

Antal deltagare: 5

F13 Höjd

# SB PB NLAvprickad online
102 Zofia Nilsson
Hagaskolan
10 Hagaskolan Nej
162 Jasmina Wenström
Internationella Engelska Skolan Växjö
10 Internationella Engelska Skolan Växjö Nej
411 Noomi Lindkvist
Växjö Internationella grundskola
10 Växjö Internationella grundskola Nej

Antal deltagare: 3

F13 Längd

Hoppzon

# SB PB NLAvprickad online
102 Zofia Nilsson
Hagaskolan
10 Hagaskolan Nej
162 Jasmina Wenström
Internationella Engelska Skolan Växjö
10 Internationella Engelska Skolan Växjö Nej
167 Alicia Sandgren
Kronoberg skola
10 Kronoberg skola Nej
216 Signe Ek
Mohedaskolan
10 Mohedaskolan Nej
296 Tea Eriksson
Prolympia Växjö
10 Prolympia Växjö Nej
299 Edita Sakti
Prolympia Växjö
10 Prolympia Växjö Nej
300 Inez Sjöberg
Prolympia Växjö
10 Prolympia Växjö Nej
307 Livia Nilsson
Pär Lagerkvistskolan
10 Pär Lagerkvistskolan Nej
367 Saga Havtorp
Thoren Framtid
10 Thoren Framtid Nej
411 Noomi Lindkvist
Växjö Internationella grundskola
10 Växjö Internationella grundskola Nej

Antal deltagare: 10

F13 Kula

Vikt: 2,0kg

# SB PB NLAvprickad online
102 Zofia Nilsson
Hagaskolan
10 Hagaskolan Nej
162 Jasmina Wenström
Internationella Engelska Skolan Växjö
10 Internationella Engelska Skolan Växjö Nej
299 Edita Sakti
Prolympia Växjö
10 Prolympia Växjö Nej
307 Livia Nilsson
Pär Lagerkvistskolan
10 Pär Lagerkvistskolan Nej
367 Saga Havtorp
Thoren Framtid
10 Thoren Framtid Nej
411 Noomi Lindkvist
Växjö Internationella grundskola
10 Växjö Internationella grundskola Nej

Antal deltagare: 6

F12 60 m

# SB PB NLAvprickad online
68 Mathilda Hallberg
Gustavslundskolan
11 Gustavslundskolan Nej
169 Linnea Falk
Kvarndammsskolan
11 Kvarndammsskolan Nej
170 Nora Bretz
Lammhults skola
11 Lammhults skola Nej
183 Emma Andersson
Ljungfälleskolan
11 Ljungfälleskolan Nej
192 Natalia Sjöholm
Ljungfälleskolan
11 Ljungfälleskolan Nej
204 Linnea Björnbers
Mohedaskolan
11 Mohedaskolan Nej
265 Lilly Skarp Claeson
Mohedaskolan
11 Mohedaskolan Nej
280 Svea Gunnarsson
Pilbäckskolan
11 Pilbäckskolan Nej
413 Tuva Stenbenke
Växjö Internationella grundskola
11 Växjö Internationella grundskola Nej
423 Hanne Solborg
Växjö Montessoriskola
11 Växjö Montessoriskola Nej
480 Freja Berglund
Östra Lugnets skola
11 Östra Lugnets skola Nej
486 Alva Ehn
Östra Lugnets skola
11 Östra Lugnets skola Nej
497 Maja Karlsson
Östra Lugnets skola
11 Östra Lugnets skola Nej
503 Lisen Nordhall
Östra Lugnets skola
11 Östra Lugnets skola Nej

Antal deltagare: 14

F12 600 m

# SB PB NLAvprickad online
31 Beda Feltlind
Emådalsskolan
11 Emådalsskolan Nej
170 Nora Bretz
Lammhults skola
11 Lammhults skola Nej
171 Allis Ekholm
Lammhults skola
11 Lammhults skola Nej
192 Natalia Sjöholm
Ljungfälleskolan
11 Ljungfälleskolan Nej
265 Lilly Skarp Claeson
Mohedaskolan
11 Mohedaskolan Nej
413 Tuva Stenbenke
Växjö Internationella grundskola
11 Växjö Internationella grundskola Nej
423 Hanne Solborg
Växjö Montessoriskola
11 Växjö Montessoriskola Nej
487 Alma Erelt
Östra Lugnets skola
11 Östra Lugnets skola Nej

Antal deltagare: 8

F12 Höjd

# SB PB NLAvprickad online
31 Beda Feltlind
Emådalsskolan
11 Emådalsskolan Nej
68 Mathilda Hallberg
Gustavslundskolan
11 Gustavslundskolan Nej
169 Linnea Falk
Kvarndammsskolan
11 Kvarndammsskolan Nej
280 Svea Gunnarsson
Pilbäckskolan
11 Pilbäckskolan Nej
436 Linnea Habbe
Åsedaskolan
11 Åsedaskolan Nej
480 Freja Berglund
Östra Lugnets skola
11 Östra Lugnets skola Nej
486 Alva Ehn
Östra Lugnets skola
11 Östra Lugnets skola Nej
487 Alma Erelt
Östra Lugnets skola
11 Östra Lugnets skola Nej

Antal deltagare: 8

F12 Längd

Hoppzon

# SB PB NLAvprickad online
31 Beda Feltlind
Emådalsskolan
11 Emådalsskolan Nej
68 Mathilda Hallberg
Gustavslundskolan
11 Gustavslundskolan Nej
169 Linnea Falk
Kvarndammsskolan
11 Kvarndammsskolan Nej
171 Allis Ekholm
Lammhults skola
11 Lammhults skola Nej
192 Natalia Sjöholm
Ljungfälleskolan
11 Ljungfälleskolan Nej
204 Linnea Björnbers
Mohedaskolan
11 Mohedaskolan Nej
280 Svea Gunnarsson
Pilbäckskolan
11 Pilbäckskolan Nej
413 Tuva Stenbenke
Växjö Internationella grundskola
11 Växjö Internationella grundskola Nej
436 Linnea Habbe
Åsedaskolan
11 Åsedaskolan Nej
480 Freja Berglund
Östra Lugnets skola
11 Östra Lugnets skola Nej
486 Alva Ehn
Östra Lugnets skola
11 Östra Lugnets skola Nej
487 Alma Erelt
Östra Lugnets skola
11 Östra Lugnets skola Nej
497 Maja Karlsson
Östra Lugnets skola
11 Östra Lugnets skola Nej
503 Lisen Nordhall
Östra Lugnets skola
11 Östra Lugnets skola Nej

Antal deltagare: 14

F12 Kula

Vikt: 2,0kg

# SB PB NLAvprickad online
68 Mathilda Hallberg
Gustavslundskolan
11 Gustavslundskolan Nej
169 Linnea Falk
Kvarndammsskolan
11 Kvarndammsskolan Nej
183 Emma Andersson
Ljungfälleskolan
11 Ljungfälleskolan Nej
192 Natalia Sjöholm
Ljungfälleskolan
11 Ljungfälleskolan Nej
280 Svea Gunnarsson
Pilbäckskolan
11 Pilbäckskolan Nej
436 Linnea Habbe
Åsedaskolan
11 Åsedaskolan Nej
480 Freja Berglund
Östra Lugnets skola
11 Östra Lugnets skola Nej
486 Alva Ehn
Östra Lugnets skola
11 Östra Lugnets skola Nej
487 Alma Erelt
Östra Lugnets skola
11 Östra Lugnets skola Nej
503 Lisen Nordhall
Östra Lugnets skola
11 Östra Lugnets skola Nej

Antal deltagare: 10

F11 60 m

# SB PB NLAvprickad online
39 Cornelia Ekström
Furutåskolan
12 Furutåskolan Nej
58 Elsa Ahlstrand
Gustavslundskolan
12 Gustavslundskolan Nej
59 Inez berggren
Gustavslundskolan
12 Gustavslundskolan Nej
89 Henrietta Rundgren
Gustavslundskolan
12 Gustavslundskolan Nej
112 Alicia Hellström
Hovshagaskolan
12 Hovshagaskolan Nej
115 Lykke Jedhammar
Hovshagaskolan
12 Hovshagaskolan Nej
130 Alexandra Johansson
Högstorps skola
12 Högstorps skola Nej
145 Vera Strandberg
Högstorps skola
12 Högstorps skola Nej
178 Maja Svensson
Lillestadskolan
12 Lillestadskolan Nej
181 Mariana Alloubani
Ljungfälleskolan
12 Ljungfälleskolan Nej
184 Bonnie Berglie
Ljungfälleskolan
12 Ljungfälleskolan Nej
197 Ajat Al Shaabni
Mohedaskolan
12 Mohedaskolan Nej
213 Minna Carlsson
Mohedaskolan
12 Mohedaskolan Nej
225 Melissa Granquist
Mohedaskolan
12 Mohedaskolan Nej
243 Tilde Karlsson
Mohedaskolan
12 Mohedaskolan Nej
286 Ines Nické
Pilbäckskolan
12 Pilbäckskolan Nej
320 Nicolina Lisiecki-Rehn
Ringsbergskolan
12 Ringsbergskolan Nej
322 Julia Persson
Ringsbergskolan
12 Ringsbergskolan Nej
332 Celina Carlsson
Sandsbro skola
12 Sandsbro skola Nej
356 Alice Gustafsson
Skatelövskolan
12 Skatelövskolan Nej
360 Elvira Hyltsten
Söraby skola
12 Söraby skola Nej
362 Ebba Spjutare
Söraby skola
12 Söraby skola Nej
385 Julia Vender Onyeji
Torparskolan
12 Torparskolan Nej
401 Emmy Åhnstrand Sternegård
Ulriksbergskolan
12 Ulriksbergskolan Nej
428 Ellie Bergdahl
Åryd skola
12 Åryd skola Nej
441 Amanda Carlsson
Öjaby skola
12 Öjaby skola Nej
453 Agnes Langlo
Öjaby skola
12 Öjaby skola Nej
485 Bianca Davies
Östra Lugnets skola
12 Östra Lugnets skola Nej
490 Wilma Hall
Östra Lugnets skola
12 Östra Lugnets skola Nej
494 Siri Hultqvist
Östra Lugnets skola
12 Östra Lugnets skola Nej
512 Märta Björk
Östregårdskolan
12 Östregårdskolan Nej
516 Irma Persson
Östregårdskolan
12 Östregårdskolan Nej

Antal deltagare: 32

F11 600 m

# SB PB NLAvprickad online
58 Elsa Ahlstrand
Gustavslundskolan
12 Gustavslundskolan Nej
59 Inez berggren
Gustavslundskolan
12 Gustavslundskolan Nej
130 Alexandra Johansson
Högstorps skola
12 Högstorps skola Nej
178 Maja Svensson
Lillestadskolan
12 Lillestadskolan Nej
197 Ajat Al Shaabni
Mohedaskolan
12 Mohedaskolan Nej
213 Minna Carlsson
Mohedaskolan
12 Mohedaskolan Nej
225 Melissa Granquist
Mohedaskolan
12 Mohedaskolan Nej
320 Nicolina Lisiecki-Rehn
Ringsbergskolan
12 Ringsbergskolan Nej
322 Julia Persson
Ringsbergskolan
12 Ringsbergskolan Nej
356 Alice Gustafsson
Skatelövskolan
12 Skatelövskolan Nej
360 Elvira Hyltsten
Söraby skola
12 Söraby skola Nej
362 Ebba Spjutare
Söraby skola
12 Söraby skola Nej
390 Maryama Abdi
Ulriksbergskolan
12 Ulriksbergskolan Nej
441 Amanda Carlsson
Öjaby skola
12 Öjaby skola Nej
453 Agnes Langlo
Öjaby skola
12 Öjaby skola Nej
485 Bianca Davies
Östra Lugnets skola
12 Östra Lugnets skola Nej
490 Wilma Hall
Östra Lugnets skola
12 Östra Lugnets skola Nej
494 Siri Hultqvist
Östra Lugnets skola
12 Östra Lugnets skola Nej
512 Märta Björk
Östregårdskolan
12 Östregårdskolan Nej
516 Irma Persson
Östregårdskolan
12 Östregårdskolan Nej

Antal deltagare: 20

F11 Höjd

# SB PB NLAvprickad online
58 Elsa Ahlstrand
Gustavslundskolan
12 Gustavslundskolan Nej
130 Alexandra Johansson
Högstorps skola
12 Högstorps skola Nej
145 Vera Strandberg
Högstorps skola
12 Högstorps skola Nej
184 Bonnie Berglie
Ljungfälleskolan
12 Ljungfälleskolan Nej
243 Tilde Karlsson
Mohedaskolan
12 Mohedaskolan Nej
286 Ines Nické
Pilbäckskolan
12 Pilbäckskolan Nej
320 Nicolina Lisiecki-Rehn
Ringsbergskolan
12 Ringsbergskolan Nej
332 Celina Carlsson
Sandsbro skola
12 Sandsbro skola Nej
360 Elvira Hyltsten
Söraby skola
12 Söraby skola Nej
362 Ebba Spjutare
Söraby skola
12 Söraby skola Nej
428 Ellie Bergdahl
Åryd skola
12 Åryd skola Nej
453 Agnes Langlo
Öjaby skola
12 Öjaby skola Nej
458 Signe Melin
Öjaby skola
12 Öjaby skola Nej
485 Bianca Davies
Östra Lugnets skola
12 Östra Lugnets skola Nej
512 Märta Björk
Östregårdskolan
12 Östregårdskolan Nej
516 Irma Persson
Östregårdskolan
12 Östregårdskolan Nej

Antal deltagare: 16

F11 Längd

Hoppzon

# SB PB NLAvprickad online
39 Cornelia Ekström
Furutåskolan
12 Furutåskolan Nej
58 Elsa Ahlstrand
Gustavslundskolan
12 Gustavslundskolan Nej
59 Inez berggren
Gustavslundskolan
12 Gustavslundskolan Nej
112 Alicia Hellström
Hovshagaskolan
12 Hovshagaskolan Nej
115 Lykke Jedhammar
Hovshagaskolan
12 Hovshagaskolan Nej
130 Alexandra Johansson
Högstorps skola
12 Högstorps skola Nej
145 Vera Strandberg
Högstorps skola
12 Högstorps skola Nej
181 Mariana Alloubani
Ljungfälleskolan
12 Ljungfälleskolan Nej
184 Bonnie Berglie
Ljungfälleskolan
12 Ljungfälleskolan Nej
191 Hanna Nordin
Ljungfälleskolan
12 Ljungfälleskolan Nej
213 Minna Carlsson
Mohedaskolan
12 Mohedaskolan Nej
225 Melissa Granquist
Mohedaskolan
12 Mohedaskolan Nej
249 Agnes Lindahl
Mohedaskolan
12 Mohedaskolan Nej
286 Ines Nické
Pilbäckskolan
12 Pilbäckskolan Nej
320 Nicolina Lisiecki-Rehn
Ringsbergskolan
12 Ringsbergskolan Nej
332 Celina Carlsson
Sandsbro skola
12 Sandsbro skola Nej
356 Alice Gustafsson
Skatelövskolan
12 Skatelövskolan Nej
360 Elvira Hyltsten
Söraby skola
12 Söraby skola Nej
362 Ebba Spjutare
Söraby skola
12 Söraby skola Nej
385 Julia Vender Onyeji
Torparskolan
12 Torparskolan Nej
401 Emmy Åhnstrand Sternegård
Ulriksbergskolan
12 Ulriksbergskolan Nej
441 Amanda Carlsson
Öjaby skola
12 Öjaby skola Nej
453 Agnes Langlo
Öjaby skola
12 Öjaby skola Nej
458 Signe Melin
Öjaby skola
12 Öjaby skola Nej
485 Bianca Davies
Östra Lugnets skola
12 Östra Lugnets skola Nej
490 Wilma Hall
Östra Lugnets skola
12 Östra Lugnets skola Nej
494 Siri Hultqvist
Östra Lugnets skola
12 Östra Lugnets skola Nej
512 Märta Björk
Östregårdskolan
12 Östregårdskolan Nej
516 Irma Persson
Östregårdskolan
12 Östregårdskolan Nej

Antal deltagare: 29

F11 Kula

Vikt: 2,0kg

# SB PB NLAvprickad online
39 Cornelia Ekström
Furutåskolan
12 Furutåskolan Nej
59 Inez berggren
Gustavslundskolan
12 Gustavslundskolan Nej
89 Henrietta Rundgren
Gustavslundskolan
12 Gustavslundskolan Nej
115 Lykke Jedhammar
Hovshagaskolan
12 Hovshagaskolan Nej
130 Alexandra Johansson
Högstorps skola
12 Högstorps skola Nej
191 Hanna Nordin
Ljungfälleskolan
12 Ljungfälleskolan Nej
197 Ajat Al Shaabni
Mohedaskolan
12 Mohedaskolan Nej
249 Agnes Lindahl
Mohedaskolan
12 Mohedaskolan Nej
320 Nicolina Lisiecki-Rehn
Ringsbergskolan
12 Ringsbergskolan Nej
332 Celina Carlsson
Sandsbro skola
12 Sandsbro skola Nej
360 Elvira Hyltsten
Söraby skola
12 Söraby skola Nej
385 Julia Vender Onyeji
Torparskolan
12 Torparskolan Nej
401 Emmy Åhnstrand Sternegård
Ulriksbergskolan
12 Ulriksbergskolan Nej
441 Amanda Carlsson
Öjaby skola
12 Öjaby skola Nej
453 Agnes Langlo
Öjaby skola
12 Öjaby skola Nej
458 Signe Melin
Öjaby skola
12 Öjaby skola Nej
485 Bianca Davies
Östra Lugnets skola
12 Östra Lugnets skola Nej
512 Märta Björk
Östregårdskolan
12 Östregårdskolan Nej
516 Irma Persson
Östregårdskolan
12 Östregårdskolan Nej

Antal deltagare: 19

F10 60 m

# SB PB NLAvprickad online
3 Ruth Bergqvist
Bäckaslövskolan
13 Bäckaslövskolan Nej
11 Agnes Holmqvist
Bäckaslövskolan
13 Bäckaslövskolan Nej
15 Lea König
Bäckaslövskolan
13 Bäckaslövskolan Nej
81 Michelle Magnusson
Gustavslundskolan
13 Gustavslundskolan Nej
124 Stella Blennmyr
Högstorps skola
13 Högstorps skola Nej
129 Ella Håkansson
Högstorps skola
13 Högstorps skola Nej
139 Tova Magnusson
Högstorps skola
13 Högstorps skola Nej
142 Hannah Nokrach
Högstorps skola
13 Högstorps skola Nej
174 Saga Dickner
Lillestadskolan
13 Lillestadskolan Nej
180 Hanna Holgersson
Linnerydskolan
13 Linnerydskolan Nej
186 Clara Frick
Ljungfälleskolan
13 Ljungfälleskolan Nej
193 Olivia Sjöholm
Ljungfälleskolan
13 Ljungfälleskolan Nej
215 Elvira Ek
Mohedaskolan
13 Mohedaskolan Nej
234 Elvira Ivarsson
Mohedaskolan
13 Mohedaskolan Nej
246 Cazandra Kreutner
Mohedaskolan
13 Mohedaskolan Nej
250 Malva Lind
Mohedaskolan
13 Mohedaskolan Nej
251 Wilma Lindahl
Mohedaskolan
13 Mohedaskolan Nej
261 Raksnun Omar
Mohedaskolan
13 Mohedaskolan Nej
283 Ellen Lööf
Pilbäckskolan
13 Pilbäckskolan Nej
318 Joline Jönsson Armblad
Ringsbergskolan
13 Ringsbergskolan Nej
321 Valentina Lisiecki-Rehn
Ringsbergskolan
13 Ringsbergskolan Nej
325 Alicia Stojic Navarro
Ringsbergskolan
13 Ringsbergskolan Nej
349 Alva Sandqvist
Sandsbro skola
13 Sandsbro skola Nej
350 Minna Stigsson
Sandsbro skola
13 Sandsbro skola Nej
392 Toleen Abuzaid
Ulriksbergskolan
13 Ulriksbergskolan Nej
443 Vanja Eidehall
Öjaby skola
13 Öjaby skola Nej
460 Esther Nilsson
Öjaby skola
13 Öjaby skola Nej
470 Lilly Svensk
Öjaby skola
13 Öjaby skola Nej
482 Esther Bernstone
Östra Lugnets skola
13 Östra Lugnets skola Nej
493 Hilda Hertzman
Östra Lugnets skola
13 Östra Lugnets skola Nej
506 Telma Ottosson
Östra Lugnets skola
13 Östra Lugnets skola Nej

Antal deltagare: 31

F10 600 m

# SB PB NLAvprickad online
11 Agnes Holmqvist
Bäckaslövskolan
13 Bäckaslövskolan Nej
15 Lea König
Bäckaslövskolan
13 Bäckaslövskolan Nej
81 Michelle Magnusson
Gustavslundskolan
13 Gustavslundskolan Nej
129 Ella Håkansson
Högstorps skola
13 Högstorps skola Nej
142 Hannah Nokrach
Högstorps skola
13 Högstorps skola Nej
174 Saga Dickner
Lillestadskolan
13 Lillestadskolan Nej
186 Clara Frick
Ljungfälleskolan
13 Ljungfälleskolan Nej
193 Olivia Sjöholm
Ljungfälleskolan
13 Ljungfälleskolan Nej
215 Elvira Ek
Mohedaskolan
13 Mohedaskolan Nej
250 Malva Lind
Mohedaskolan
13 Mohedaskolan Nej
283 Ellen Lööf
Pilbäckskolan
13 Pilbäckskolan Nej
321 Valentina Lisiecki-Rehn
Ringsbergskolan
13 Ringsbergskolan Nej
325 Alicia Stojic Navarro
Ringsbergskolan
13 Ringsbergskolan Nej
392 Toleen Abuzaid
Ulriksbergskolan
13 Ulriksbergskolan Nej
443 Vanja Eidehall
Öjaby skola
13 Öjaby skola Nej
470 Lilly Svensk
Öjaby skola
13 Öjaby skola Nej
482 Esther Bernstone
Östra Lugnets skola
13 Östra Lugnets skola Nej
506 Telma Ottosson
Östra Lugnets skola
13 Östra Lugnets skola Nej

Antal deltagare: 18

F10 Längd

Hoppzon

# SB PB NLAvprickad online
3 Ruth Bergqvist
Bäckaslövskolan
13 Bäckaslövskolan Nej
11 Agnes Holmqvist
Bäckaslövskolan
13 Bäckaslövskolan Nej
15 Lea König
Bäckaslövskolan
13 Bäckaslövskolan Nej
53 Elvira Persson
Gemla skola
13 Gemla skola Nej
81 Michelle Magnusson
Gustavslundskolan
13 Gustavslundskolan Nej
124 Stella Blennmyr
Högstorps skola
13 Högstorps skola Nej
129 Ella Håkansson
Högstorps skola
13 Högstorps skola Nej
139 Tova Magnusson
Högstorps skola
13 Högstorps skola Nej
174 Saga Dickner
Lillestadskolan
13 Lillestadskolan Nej
180 Hanna Holgersson
Linnerydskolan
13 Linnerydskolan Nej
186 Clara Frick
Ljungfälleskolan
13 Ljungfälleskolan Nej
193 Olivia Sjöholm
Ljungfälleskolan
13 Ljungfälleskolan Nej
215 Elvira Ek
Mohedaskolan
13 Mohedaskolan Nej
246 Cazandra Kreutner
Mohedaskolan
13 Mohedaskolan Nej
250 Malva Lind
Mohedaskolan
13 Mohedaskolan Nej
261 Raksnun Omar
Mohedaskolan
13 Mohedaskolan Nej
283 Ellen Lööf
Pilbäckskolan
13 Pilbäckskolan Nej
318 Joline Jönsson Armblad
Ringsbergskolan
13 Ringsbergskolan Nej
321 Valentina Lisiecki-Rehn
Ringsbergskolan
13 Ringsbergskolan Nej
325 Alicia Stojic Navarro
Ringsbergskolan
13 Ringsbergskolan Nej
349 Alva Sandqvist
Sandsbro skola
13 Sandsbro skola Nej
350 Minna Stigsson
Sandsbro skola
13 Sandsbro skola Nej
392 Toleen Abuzaid
Ulriksbergskolan
13 Ulriksbergskolan Nej
393 Emily Aldén
Ulriksbergskolan
13 Ulriksbergskolan Nej
443 Vanja Eidehall
Öjaby skola
13 Öjaby skola Nej
460 Esther Nilsson
Öjaby skola
13 Öjaby skola Nej
470 Lilly Svensk
Öjaby skola
13 Öjaby skola Nej
482 Esther Bernstone
Östra Lugnets skola
13 Östra Lugnets skola Nej
493 Hilda Hertzman
Östra Lugnets skola
13 Östra Lugnets skola Nej
506 Telma Ottosson
Östra Lugnets skola
13 Östra Lugnets skola Nej

Antal deltagare: 30

F10 Boll

Vikt: 150g

# SB PB NLAvprickad online
3 Ruth Bergqvist
Bäckaslövskolan
13 Bäckaslövskolan Nej
11 Agnes Holmqvist
Bäckaslövskolan
13 Bäckaslövskolan Nej
53 Elvira Persson
Gemla skola
13 Gemla skola Nej
81 Michelle Magnusson
Gustavslundskolan
13 Gustavslundskolan Nej
124 Stella Blennmyr
Högstorps skola
13 Högstorps skola Nej
129 Ella Håkansson
Högstorps skola
13 Högstorps skola Nej
139 Tova Magnusson
Högstorps skola
13 Högstorps skola Nej
174 Saga Dickner
Lillestadskolan
13 Lillestadskolan Nej
193 Olivia Sjöholm
Ljungfälleskolan
13 Ljungfälleskolan Nej
234 Elvira Ivarsson
Mohedaskolan
13 Mohedaskolan Nej
246 Cazandra Kreutner
Mohedaskolan
13 Mohedaskolan Nej
251 Wilma Lindahl
Mohedaskolan
13 Mohedaskolan Nej
261 Raksnun Omar
Mohedaskolan
13 Mohedaskolan Nej
283 Ellen Lööf
Pilbäckskolan
13 Pilbäckskolan Nej
318 Joline Jönsson Armblad
Ringsbergskolan
13 Ringsbergskolan Nej
321 Valentina Lisiecki-Rehn
Ringsbergskolan
13 Ringsbergskolan Nej
350 Minna Stigsson
Sandsbro skola
13 Sandsbro skola Nej
392 Toleen Abuzaid
Ulriksbergskolan
13 Ulriksbergskolan Nej
393 Emily Aldén
Ulriksbergskolan
13 Ulriksbergskolan Nej
443 Vanja Eidehall
Öjaby skola
13 Öjaby skola Nej
460 Esther Nilsson
Öjaby skola
13 Öjaby skola Nej
470 Lilly Svensk
Öjaby skola
13 Öjaby skola Nej
482 Esther Bernstone
Östra Lugnets skola
13 Östra Lugnets skola Nej
493 Hilda Hertzman
Östra Lugnets skola
13 Östra Lugnets skola Nej

Antal deltagare: 24

F9 60 m

# SB PB NLAvprickad online
1 Evelinn Andersson
Bäckaslövskolan
14 Bäckaslövskolan Nej
5 Malva Collryd
Bäckaslövskolan
14 Bäckaslövskolan Nej
13 Alice Karlström
Bäckaslövskolan
14 Bäckaslövskolan Nej
17 Siri Nilsson
Bäckaslövskolan
14 Bäckaslövskolan Nej
19 Anna Sandgren
Bäckaslövskolan
14 Bäckaslövskolan Nej
30 Sanna Nilsson
Dackeskolan i Tingsryd
14 Dackeskolan i Tingsryd Nej
43 Siri Jonsson
Furutåskolan
14 Furutåskolan Nej
45 Lo Lindroth
Furutåskolan
14 Furutåskolan Nej
521 Aisha Abdi
Gustavslundskolan
14 Gustavslundskolan Nej
66 Vega Hall
Gustavslundskolan
14 Gustavslundskolan Nej
78 Tindra Ljungkvist
Gustavslundskolan
14 Gustavslundskolan Nej
95 Nellie Ståhl
Gustavslundskolan
14 Gustavslundskolan Nej
101 Selma Örnberg
Gustavslundskolan
14 Gustavslundskolan Nej
113 Stella Ingemarsson
Hovshagaskolan
14 Hovshagaskolan Nej
121 Julie Schjölin
Hovshagaskolan
14 Hovshagaskolan Nej
128 Alice Hammargren
Högstorps skola
14 Högstorps skola Nej
134 Felicia Kronlund Bremer
Högstorps skola
14 Högstorps skola Nej
136 Alice Löfstrand
Högstorps skola
14 Högstorps skola Nej
141 Nora Mattisson
Högstorps skola
14 Högstorps skola Nej
144 Alma Rydström
Högstorps skola
14 Högstorps skola Nej
148 Millie Clarberg
Ingelstad skola
14 Ingelstad skola Nej
149 Hilma Dackling
Ingelstad skola
14 Ingelstad skola Nej
185 Lydia Ejderstedt
Ljungfälleskolan
14 Ljungfälleskolan Nej
188 Sehansa Widana Gamage
Ljungfälleskolan
14 Ljungfälleskolan Nej
202 Minna Björn
Mohedaskolan
14 Mohedaskolan Nej
203 Livia Björnberg
Mohedaskolan
14 Mohedaskolan Nej
214 Ella Claeson
Mohedaskolan
14 Mohedaskolan Nej
223 Matilda Fröberg
Mohedaskolan
14 Mohedaskolan Nej
226 Jasmine Granqvist
Mohedaskolan
14 Mohedaskolan Nej
237 Astrid Johansson
Mohedaskolan
14 Mohedaskolan Nej
238 Alice Karlsson
Mohedaskolan
14 Mohedaskolan Nej
254 Smilla Malmén
Mohedaskolan
14 Mohedaskolan Nej
257 Lovisa Myhrberg Andersson
Mohedaskolan
14 Mohedaskolan Nej
266 Wilma Skogsberg
Mohedaskolan
14 Mohedaskolan Nej
278 Stella Eriksson
Pilbäckskolan
14 Pilbäckskolan Nej
279 Filippa Gunnarsson
Pilbäckskolan
14 Pilbäckskolan Nej
281 Angela Holmbeck
Pilbäckskolan
14 Pilbäckskolan Nej
282 Adina Lagrelius
Pilbäckskolan
14 Pilbäckskolan Nej
288 Olivia Sorting
Pilbäckskolan
14 Pilbäckskolan Nej
289 Elsie Stenberg
Pilbäckskolan
14 Pilbäckskolan Nej
294 Klara Åhlenius
Pilbäckskolan
14 Pilbäckskolan Nej
311 Tuva-Li Rönnebring
Pär Lagerkvistskolan
14 Pär Lagerkvistskolan Nej
316 Liliana Guzman Alvarez
Ringsbergskolan
14 Ringsbergskolan Nej
319 Tova Karlsson
Ringsbergskolan
14 Ringsbergskolan Nej
329 Enya Ursby
Ringsbergskolan
14 Ringsbergskolan Nej
336 Julia Hellberg
Sandsbro skola
14 Sandsbro skola Nej
346 Sophia Nakos
Sandsbro skola
14 Sandsbro skola Nej
374 Molly Gesteby
Torparskolan
14 Torparskolan Nej
377 Elsa Lundgren
Torparskolan
14 Torparskolan Nej
383 Maja Sandahl
Torparskolan
14 Torparskolan Nej
403 Freija Flimsjö
Uråsa skola
14 Uråsa skola Nej
405 Ella Klevegård
Vislandaskolan
14 Vislandaskolan Nej
406 Judy Deeb
Växjö Internationella grundskola
14 Växjö Internationella grundskola Nej
412 Lilian Robertsson
Växjö Internationella grundskola
14 Växjö Internationella grundskola Nej
417 Meja Göransson
Växjö Montessoriskola
14 Växjö Montessoriskola Nej
429 Felicia Borg
Åryd skola
14 Åryd skola Nej
434 Amanda Sjösten
Åryd skola
14 Åryd skola Nej
447 Hilda Hagman
Öjaby skola
14 Öjaby skola Nej
467 Agnes Sandstedt
Öjaby skola
14 Öjaby skola Nej
489 Klara Fasth
Östra Lugnets skola
14 Östra Lugnets skola Nej
501 Clarisse Muller
Östra Lugnets skola
14 Östra Lugnets skola Nej
514 Elsa Palm
Östregårdskolan
14 Östregårdskolan Nej

Antal deltagare: 62

F9 600 m

# SB PB NLAvprickad online
1 Evelinn Andersson
Bäckaslövskolan
14 Bäckaslövskolan Nej
5 Malva Collryd
Bäckaslövskolan
14 Bäckaslövskolan Nej
13 Alice Karlström
Bäckaslövskolan
14 Bäckaslövskolan Nej
17 Siri Nilsson
Bäckaslövskolan
14 Bäckaslövskolan Nej
30 Sanna Nilsson
Dackeskolan i Tingsryd
14 Dackeskolan i Tingsryd Nej
42 Nova Johansson
Furutåskolan
14 Furutåskolan Nej
43 Siri Jonsson
Furutåskolan
14 Furutåskolan Nej
45 Lo Lindroth
Furutåskolan
14 Furutåskolan Nej
521 Aisha Abdi
Gustavslundskolan
14 Gustavslundskolan Nej
66 Vega Hall
Gustavslundskolan
14 Gustavslundskolan Nej
78 Tindra Ljungkvist
Gustavslundskolan
14 Gustavslundskolan Nej
95 Nellie Ståhl
Gustavslundskolan
14 Gustavslundskolan Nej
101 Selma Örnberg
Gustavslundskolan
14 Gustavslundskolan Nej
134 Felicia Kronlund Bremer
Högstorps skola
14 Högstorps skola Nej
136 Alice Löfstrand
Högstorps skola
14 Högstorps skola Nej
141 Nora Mattisson
Högstorps skola
14 Högstorps skola Nej
144 Alma Rydström
Högstorps skola
14 Högstorps skola Nej
148 Millie Clarberg
Ingelstad skola
14 Ingelstad skola Nej
149 Hilma Dackling
Ingelstad skola
14 Ingelstad skola Nej
188 Sehansa Widana Gamage
Ljungfälleskolan
14 Ljungfälleskolan Nej
202 Minna Björn
Mohedaskolan
14 Mohedaskolan Nej
226 Jasmine Granqvist
Mohedaskolan
14 Mohedaskolan Nej
239 Alwa Karlsson
Mohedaskolan
14 Mohedaskolan Nej
254 Smilla Malmén
Mohedaskolan
14 Mohedaskolan Nej
266 Wilma Skogsberg
Mohedaskolan
14 Mohedaskolan Nej
279 Filippa Gunnarsson
Pilbäckskolan
14 Pilbäckskolan Nej
281 Angela Holmbeck
Pilbäckskolan
14 Pilbäckskolan Nej
282 Adina Lagrelius
Pilbäckskolan
14 Pilbäckskolan Nej
288 Olivia Sorting
Pilbäckskolan
14 Pilbäckskolan Nej
289 Elsie Stenberg
Pilbäckskolan
14 Pilbäckskolan Nej
294 Klara Åhlenius
Pilbäckskolan
14 Pilbäckskolan Nej
316 Liliana Guzman Alvarez
Ringsbergskolan
14 Ringsbergskolan Nej
319 Tova Karlsson
Ringsbergskolan
14 Ringsbergskolan Nej
329 Enya Ursby
Ringsbergskolan
14 Ringsbergskolan Nej
374 Molly Gesteby
Torparskolan
14 Torparskolan Nej
383 Maja Sandahl
Torparskolan
14 Torparskolan Nej
405 Ella Klevegård
Vislandaskolan
14 Vislandaskolan Nej
406 Judy Deeb
Växjö Internationella grundskola
14 Växjö Internationella grundskola Nej
429 Felicia Borg
Åryd skola
14 Åryd skola Nej
434 Amanda Sjösten
Åryd skola
14 Åryd skola Nej
447 Hilda Hagman
Öjaby skola
14 Öjaby skola Nej
467 Agnes Sandstedt
Öjaby skola
14 Öjaby skola Nej
489 Klara Fasth
Östra Lugnets skola
14 Östra Lugnets skola Nej
501 Clarisse Muller
Östra Lugnets skola
14 Östra Lugnets skola Nej
514 Elsa Palm
Östregårdskolan
14 Östregårdskolan Nej

Antal deltagare: 45

F9 Längd

Hoppzon

# SB PB NLAvprickad online
1 Evelinn Andersson
Bäckaslövskolan
14 Bäckaslövskolan Nej
5 Malva Collryd
Bäckaslövskolan
14 Bäckaslövskolan Nej
13 Alice Karlström
Bäckaslövskolan
14 Bäckaslövskolan Nej
17 Siri Nilsson
Bäckaslövskolan
14 Bäckaslövskolan Nej
19 Anna Sandgren
Bäckaslövskolan
14 Bäckaslövskolan Nej
30 Sanna Nilsson
Dackeskolan i Tingsryd
14 Dackeskolan i Tingsryd Nej
42 Nova Johansson
Furutåskolan
14 Furutåskolan Nej
43 Siri Jonsson
Furutåskolan
14 Furutåskolan Nej
45 Lo Lindroth
Furutåskolan
14 Furutåskolan Nej
521 Aisha Abdi
Gustavslundskolan
14 Gustavslundskolan Nej
66 Vega Hall
Gustavslundskolan
14 Gustavslundskolan Nej
78 Tindra Ljungkvist
Gustavslundskolan
14 Gustavslundskolan Nej
95 Nellie Ståhl
Gustavslundskolan
14 Gustavslundskolan Nej
101 Selma Örnberg
Gustavslundskolan
14 Gustavslundskolan Nej
113 Stella Ingemarsson
Hovshagaskolan
14 Hovshagaskolan Nej
128 Alice Hammargren
Högstorps skola
14 Högstorps skola Nej
134 Felicia Kronlund Bremer
Högstorps skola
14 Högstorps skola Nej
136 Alice Löfstrand
Högstorps skola
14 Högstorps skola Nej
141 Nora Mattisson
Högstorps skola
14 Högstorps skola Nej
144 Alma Rydström
Högstorps skola
14 Högstorps skola Nej
148 Millie Clarberg
Ingelstad skola
14 Ingelstad skola Nej
149 Hilma Dackling
Ingelstad skola
14 Ingelstad skola Nej
185 Lydia Ejderstedt
Ljungfälleskolan
14 Ljungfälleskolan Nej
188 Sehansa Widana Gamage
Ljungfälleskolan
14 Ljungfälleskolan Nej
202 Minna Björn
Mohedaskolan
14 Mohedaskolan Nej
203 Livia Björnberg
Mohedaskolan
14 Mohedaskolan Nej
223 Matilda Fröberg
Mohedaskolan
14 Mohedaskolan Nej
226 Jasmine Granqvist
Mohedaskolan
14 Mohedaskolan Nej
237 Astrid Johansson
Mohedaskolan
14 Mohedaskolan Nej
238 Alice Karlsson
Mohedaskolan
14 Mohedaskolan Nej
239 Alwa Karlsson
Mohedaskolan
14 Mohedaskolan Nej
254 Smilla Malmén
Mohedaskolan
14 Mohedaskolan Nej
266 Wilma Skogsberg
Mohedaskolan
14 Mohedaskolan Nej
278 Stella Eriksson
Pilbäckskolan
14 Pilbäckskolan Nej
279 Filippa Gunnarsson
Pilbäckskolan
14 Pilbäckskolan Nej
281 Angela Holmbeck
Pilbäckskolan
14 Pilbäckskolan Nej
282 Adina Lagrelius
Pilbäckskolan
14 Pilbäckskolan Nej
288 Olivia Sorting
Pilbäckskolan
14 Pilbäckskolan Nej
289 Elsie Stenberg
Pilbäckskolan
14 Pilbäckskolan Nej
294 Klara Åhlenius
Pilbäckskolan
14 Pilbäckskolan Nej
316 Liliana Guzman Alvarez
Ringsbergskolan
14 Ringsbergskolan Nej
319 Tova Karlsson
Ringsbergskolan
14 Ringsbergskolan Nej
329 Enya Ursby
Ringsbergskolan
14 Ringsbergskolan Nej
336 Julia Hellberg
Sandsbro skola
14 Sandsbro skola Nej
346 Sophia Nakos
Sandsbro skola
14 Sandsbro skola Nej
374 Molly Gesteby
Torparskolan
14 Torparskolan Nej
377 Elsa Lundgren
Torparskolan
14 Torparskolan Nej
381 Veronica Perkovic
Torparskolan
14 Torparskolan Nej
383 Maja Sandahl
Torparskolan
14 Torparskolan Nej
403 Freija Flimsjö
Uråsa skola
14 Uråsa skola Nej
405 Ella Klevegård
Vislandaskolan
14 Vislandaskolan Nej
406 Judy Deeb
Växjö Internationella grundskola
14 Växjö Internationella grundskola Nej
412 Lilian Robertsson
Växjö Internationella grundskola
14 Växjö Internationella grundskola Nej
417 Meja Göransson
Växjö Montessoriskola
14 Växjö Montessoriskola Nej
429 Felicia Borg
Åryd skola
14 Åryd skola Nej
434 Amanda Sjösten
Åryd skola
14 Åryd skola Nej
447 Hilda Hagman
Öjaby skola
14 Öjaby skola Nej
467 Agnes Sandstedt
Öjaby skola
14 Öjaby skola Nej
489 Klara Fasth
Östra Lugnets skola
14 Östra Lugnets skola Nej
514 Elsa Palm
Östregårdskolan
14 Östregårdskolan Nej

Antal deltagare: 60

F9 Boll

Vikt: 150g

# SB PB NLAvprickad online
5 Malva Collryd
Bäckaslövskolan
14 Bäckaslövskolan Nej
13 Alice Karlström
Bäckaslövskolan
14 Bäckaslövskolan Nej
17 Siri Nilsson
Bäckaslövskolan
14 Bäckaslövskolan Nej
19 Anna Sandgren
Bäckaslövskolan
14 Bäckaslövskolan Nej
30 Sanna Nilsson
Dackeskolan i Tingsryd
14 Dackeskolan i Tingsryd Nej
42 Nova Johansson
Furutåskolan
14 Furutåskolan Nej
45 Lo Lindroth
Furutåskolan
14 Furutåskolan Nej
66 Vega Hall
Gustavslundskolan
14 Gustavslundskolan Nej
95 Nellie Ståhl
Gustavslundskolan
14 Gustavslundskolan Nej
113 Stella Ingemarsson
Hovshagaskolan
14 Hovshagaskolan Nej
121 Julie Schjölin
Hovshagaskolan
14 Hovshagaskolan Nej
128 Alice Hammargren
Högstorps skola
14 Högstorps skola Nej
134 Felicia Kronlund Bremer
Högstorps skola
14 Högstorps skola Nej
136 Alice Löfstrand
Högstorps skola
14 Högstorps skola Nej
141 Nora Mattisson
Högstorps skola
14 Högstorps skola Nej
144 Alma Rydström
Högstorps skola
14 Högstorps skola Nej
148 Millie Clarberg
Ingelstad skola
14 Ingelstad skola Nej
149 Hilma Dackling
Ingelstad skola
14 Ingelstad skola Nej
185 Lydia Ejderstedt
Ljungfälleskolan
14 Ljungfälleskolan Nej
188 Sehansa Widana Gamage
Ljungfälleskolan
14 Ljungfälleskolan Nej
203 Livia Björnberg
Mohedaskolan
14 Mohedaskolan Nej
214 Ella Claeson
Mohedaskolan
14 Mohedaskolan Nej
223 Matilda Fröberg
Mohedaskolan
14 Mohedaskolan Nej
238 Alice Karlsson
Mohedaskolan
14 Mohedaskolan Nej
239 Alwa Karlsson
Mohedaskolan
14 Mohedaskolan Nej
257 Lovisa Myhrberg Andersson
Mohedaskolan
14 Mohedaskolan Nej
279 Filippa Gunnarsson
Pilbäckskolan
14 Pilbäckskolan Nej
282 Adina Lagrelius
Pilbäckskolan
14 Pilbäckskolan Nej
288 Olivia Sorting
Pilbäckskolan
14 Pilbäckskolan Nej
289 Elsie Stenberg
Pilbäckskolan
14 Pilbäckskolan Nej
294 Klara Åhlenius
Pilbäckskolan
14 Pilbäckskolan Nej
316 Liliana Guzman Alvarez
Ringsbergskolan
14 Ringsbergskolan Nej
319 Tova Karlsson
Ringsbergskolan
14 Ringsbergskolan Nej
329 Enya Ursby
Ringsbergskolan
14 Ringsbergskolan Nej
336 Julia Hellberg
Sandsbro skola
14 Sandsbro skola Nej
346 Sophia Nakos
Sandsbro skola
14 Sandsbro skola Nej
377 Elsa Lundgren
Torparskolan
14 Torparskolan Nej
381 Veronica Perkovic
Torparskolan
14 Torparskolan Nej
383 Maja Sandahl
Torparskolan
14 Torparskolan Nej
403 Freija Flimsjö
Uråsa skola
14 Uråsa skola Nej
405 Ella Klevegård
Vislandaskolan
14 Vislandaskolan Nej
406 Judy Deeb
Växjö Internationella grundskola
14 Växjö Internationella grundskola Nej
417 Meja Göransson
Växjö Montessoriskola
14 Växjö Montessoriskola Nej
429 Felicia Borg
Åryd skola
14 Åryd skola Nej
434 Amanda Sjösten
Åryd skola
14 Åryd skola Nej
447 Hilda Hagman
Öjaby skola
14 Öjaby skola Nej
467 Agnes Sandstedt
Öjaby skola
14 Öjaby skola Nej
489 Klara Fasth
Östra Lugnets skola
14 Östra Lugnets skola Nej
501 Clarisse Muller
Östra Lugnets skola
14 Östra Lugnets skola Nej
514 Elsa Palm
Östregårdskolan
14 Östregårdskolan Nej

Antal deltagare: 50

F8 60 m

# SB PB NLAvprickad online
522 Ellen Vestman
Braås Skola
15 Braås Skola Nej
14 Mariam Khasro
Bäckaslövskolan
15 Bäckaslövskolan Nej
51 Josephine Holmer
Gemla skola
15 Gemla skola Nej
52 Tekla Holmquist
Gemla skola
15 Gemla skola Nej
55 Lovisa Thorvaldsson
Gemla skola
15 Gemla skola Nej
57 Astrid Ahlstrand
Gustavslundskolan
15 Gustavslundskolan Nej
63 Ellen Emrikstrand
Gustavslundskolan
15 Gustavslundskolan Nej
74 Alva Jonasson
Gustavslundskolan
15 Gustavslundskolan Nej
75 Elsa Karlqvist
Gustavslundskolan
15 Gustavslundskolan Nej
79 Nellie Lugnberg
Gustavslundskolan
15 Gustavslundskolan Nej
86 Astrid Rosén
Gustavslundskolan
15 Gustavslundskolan Nej
92 Livia Skandevall
Gustavslundskolan
15 Gustavslundskolan Nej
106 Vera Erlandsson
Hovshagaskolan
15 Hovshagaskolan Nej
116 Siri Johansson
Hovshagaskolan
15 Hovshagaskolan Nej
118 Vera Nelson
Hovshagaskolan
15 Hovshagaskolan Nej
140 Hanna Mattisson
Högstorps skola
15 Högstorps skola Nej
143 Jemimah Nokrach
Högstorps skola
15 Högstorps skola Nej
179 Ellen Holgersson
Linnerydskolan
15 Linnerydskolan Nej
198 Bella Almerin
Mohedaskolan
15 Mohedaskolan Nej
205 Alma Borg
Mohedaskolan
15 Mohedaskolan Nej
207 Elna Borg
Mohedaskolan
15 Mohedaskolan Nej
217 Elsa Erelt
Mohedaskolan
15 Mohedaskolan Nej
224 Maj Graesén
Mohedaskolan
15 Mohedaskolan Nej
247 Lilly Laag Jansson
Mohedaskolan
15 Mohedaskolan Nej
252 Loui Lindström
Mohedaskolan
15 Mohedaskolan Nej
253 Fanny Magnusson
Mohedaskolan
15 Mohedaskolan Nej
262 Tara Omar
Mohedaskolan
15 Mohedaskolan Nej
263 Taymar Omar
Mohedaskolan
15 Mohedaskolan Nej
267 Majken Stensson
Mohedaskolan
15 Mohedaskolan Nej
269 Ellie Torstensson
Mohedaskolan
15 Mohedaskolan Nej
303 Molly Fransson
Pär Lagerkvistskolan
15 Pär Lagerkvistskolan Nej
308 Maja Nilsson
Pär Lagerkvistskolan
15 Pär Lagerkvistskolan Nej
309 Selma Pallon
Pär Lagerkvistskolan
15 Pär Lagerkvistskolan Nej
310 Ellie Persson Röök
Pär Lagerkvistskolan
15 Pär Lagerkvistskolan Nej
323 Maya Persson
Ringsbergskolan
15 Ringsbergskolan Nej
330 Amanda Varhelyi
Ringsbergskolan
15 Ringsbergskolan Nej
335 Emma Gajdács-Kis
Sandsbro skola
15 Sandsbro skola Nej
341 Greta Karlsson
Sandsbro skola
15 Sandsbro skola Nej
343 Elin Lennartsson
Sandsbro skola
15 Sandsbro skola Nej
351 Klara Ureskog
Sandsbro skola
15 Sandsbro skola Nej
357 Ellen Johansson
Skatelövskolan
15 Skatelövskolan Nej
359 Alice Hultqvist
Söraby skola
15 Söraby skola Nej
361 Elise Löfqvist
Söraby skola
15 Söraby skola Nej
372 Line Erelt
Torparskolan
15 Torparskolan Nej
375 Tuva Grönberg
Torparskolan
15 Torparskolan Nej
376 Sonja Gylfe
Torparskolan
15 Torparskolan Nej
378 Lovis Malmgren
Torparskolan
15 Torparskolan Nej
379 Ines Osei
Torparskolan
15 Torparskolan Nej
386 Sally Wieslander
Torparskolan
15 Torparskolan Nej
388 Stina Lindblad
Tävelsås skola
15 Tävelsås skola Nej
395 Inez Axlid
Ulriksbergskolan
15 Ulriksbergskolan Nej
440 Kerstin Bunn
Öjaby skola
15 Öjaby skola Nej
444 Juni Gårdendahl
Öjaby skola
15 Öjaby skola Nej
462 Astrid Petersson
Öjaby skola
15 Öjaby skola Nej
481 Edda Bernstone
Östra Lugnets skola
15 Östra Lugnets skola Nej
483 Amelia Bolmgren
Östra Lugnets skola
15 Östra Lugnets skola Nej
495 Inez Husejnagic
Östra Lugnets skola
15 Östra Lugnets skola Nej
498 Peggy Kullberg
Östra Lugnets skola
15 Östra Lugnets skola Nej
499 Ellen Liljeberg
Östra Lugnets skola
15 Östra Lugnets skola Nej
502 Lily Nilsson
Östra Lugnets skola
15 Östra Lugnets skola Nej
504 Ines Ottosson
Östra Lugnets skola
15 Östra Lugnets skola Nej
510 Mira Sjögren
Östra Lugnets skola
15 Östra Lugnets skola Nej

Antal deltagare: 62

F8 600 m

# SB PB NLAvprickad online
14 Mariam Khasro
Bäckaslövskolan
15 Bäckaslövskolan Nej
51 Josephine Holmer
Gemla skola
15 Gemla skola Nej
52 Tekla Holmquist
Gemla skola
15 Gemla skola Nej
55 Lovisa Thorvaldsson
Gemla skola
15 Gemla skola Nej
63 Ellen Emrikstrand
Gustavslundskolan
15 Gustavslundskolan Nej
75 Elsa Karlqvist
Gustavslundskolan
15 Gustavslundskolan Nej
92 Livia Skandevall
Gustavslundskolan
15 Gustavslundskolan Nej
118 Vera Nelson
Hovshagaskolan
15 Hovshagaskolan Nej
140 Hanna Mattisson
Högstorps skola
15 Högstorps skola Nej
143 Jemimah Nokrach
Högstorps skola
15 Högstorps skola Nej
224 Maj Graesén
Mohedaskolan
15 Mohedaskolan Nej
258 Amilia N/A
Mohedaskolan
15 Mohedaskolan Nej
303 Molly Fransson
Pär Lagerkvistskolan
15 Pär Lagerkvistskolan Nej
309 Selma Pallon
Pär Lagerkvistskolan
15 Pär Lagerkvistskolan Nej
310 Ellie Persson Röök
Pär Lagerkvistskolan
15 Pär Lagerkvistskolan Nej
330 Amanda Varhelyi
Ringsbergskolan
15 Ringsbergskolan Nej
335 Emma Gajdács-Kis
Sandsbro skola
15 Sandsbro skola Nej
343 Elin Lennartsson
Sandsbro skola
15 Sandsbro skola Nej
351 Klara Ureskog
Sandsbro skola
15 Sandsbro skola Nej
359 Alice Hultqvist
Söraby skola
15 Söraby skola Nej
361 Elise Löfqvist
Söraby skola
15 Söraby skola Nej
372 Line Erelt
Torparskolan
15 Torparskolan Nej
375 Tuva Grönberg
Torparskolan
15 Torparskolan Nej
378 Lovis Malmgren
Torparskolan
15 Torparskolan Nej
386 Sally Wieslander
Torparskolan
15 Torparskolan Nej
440 Kerstin Bunn
Öjaby skola
15 Öjaby skola Nej
444 Juni Gårdendahl
Öjaby skola
15 Öjaby skola Nej
462 Astrid Petersson
Öjaby skola
15 Öjaby skola Nej
481 Edda Bernstone
Östra Lugnets skola
15 Östra Lugnets skola Nej
483 Amelia Bolmgren
Östra Lugnets skola
15 Östra Lugnets skola Nej
495 Inez Husejnagic
Östra Lugnets skola
15 Östra Lugnets skola Nej
498 Peggy Kullberg
Östra Lugnets skola
15 Östra Lugnets skola Nej
502 Lily Nilsson
Östra Lugnets skola
15 Östra Lugnets skola Nej
504 Ines Ottosson
Östra Lugnets skola
15 Östra Lugnets skola Nej

Antal deltagare: 34

F8 Längd

Hoppzon

# SB PB NLAvprickad online
522 Ellen Vestman
Braås Skola
15 Braås Skola Nej
14 Mariam Khasro
Bäckaslövskolan
15 Bäckaslövskolan Nej
51 Josephine Holmer
Gemla skola
15 Gemla skola Nej
52 Tekla Holmquist
Gemla skola
15 Gemla skola Nej
55 Lovisa Thorvaldsson
Gemla skola
15 Gemla skola Nej
57 Astrid Ahlstrand
Gustavslundskolan
15 Gustavslundskolan Nej
63 Ellen Emrikstrand
Gustavslundskolan
15 Gustavslundskolan Nej
74 Alva Jonasson
Gustavslundskolan
15 Gustavslundskolan Nej
75 Elsa Karlqvist
Gustavslundskolan
15 Gustavslundskolan Nej
79 Nellie Lugnberg
Gustavslundskolan
15 Gustavslundskolan Nej
86 Astrid Rosén
Gustavslundskolan
15 Gustavslundskolan Nej
92 Livia Skandevall
Gustavslundskolan
15 Gustavslundskolan Nej
106 Vera Erlandsson
Hovshagaskolan
15 Hovshagaskolan Nej
108 Thea Gotting
Hovshagaskolan
15 Hovshagaskolan Nej
116 Siri Johansson
Hovshagaskolan
15 Hovshagaskolan Nej
118 Vera Nelson
Hovshagaskolan
15 Hovshagaskolan Nej
140 Hanna Mattisson
Högstorps skola
15 Högstorps skola Nej
179 Ellen Holgersson
Linnerydskolan
15 Linnerydskolan Nej
198 Bella Almerin
Mohedaskolan
15 Mohedaskolan Nej
207 Elna Borg
Mohedaskolan
15 Mohedaskolan Nej
224 Maj Graesén
Mohedaskolan
15 Mohedaskolan Nej
247 Lilly Laag Jansson
Mohedaskolan
15 Mohedaskolan Nej
253 Fanny Magnusson
Mohedaskolan
15 Mohedaskolan Nej
262 Tara Omar
Mohedaskolan
15 Mohedaskolan Nej
263 Taymar Omar
Mohedaskolan
15 Mohedaskolan Nej
267 Majken Stensson
Mohedaskolan
15 Mohedaskolan Nej
269 Ellie Torstensson
Mohedaskolan
15 Mohedaskolan Nej
303 Molly Fransson
Pär Lagerkvistskolan
15 Pär Lagerkvistskolan Nej
308 Maja Nilsson
Pär Lagerkvistskolan
15 Pär Lagerkvistskolan Nej
309 Selma Pallon
Pär Lagerkvistskolan
15 Pär Lagerkvistskolan Nej
310 Ellie Persson Röök
Pär Lagerkvistskolan
15 Pär Lagerkvistskolan Nej
323 Maya Persson
Ringsbergskolan
15 Ringsbergskolan Nej
341 Greta Karlsson
Sandsbro skola
15 Sandsbro skola Nej
343 Elin Lennartsson
Sandsbro skola
15 Sandsbro skola Nej
351 Klara Ureskog
Sandsbro skola
15 Sandsbro skola Nej
357 Ellen Johansson
Skatelövskolan
15 Skatelövskolan Nej
359 Alice Hultqvist
Söraby skola
15 Söraby skola Nej
361 Elise Löfqvist
Söraby skola
15 Söraby skola Nej
375 Tuva Grönberg
Torparskolan
15 Torparskolan Nej
376 Sonja Gylfe
Torparskolan
15 Torparskolan Nej
378 Lovis Malmgren
Torparskolan
15 Torparskolan Nej
379 Ines Osei
Torparskolan
15 Torparskolan Nej
386 Sally Wieslander
Torparskolan
15 Torparskolan Nej
388 Stina Lindblad
Tävelsås skola
15 Tävelsås skola Nej
395 Inez Axlid
Ulriksbergskolan
15 Ulriksbergskolan Nej
440 Kerstin Bunn
Öjaby skola
15 Öjaby skola Nej
444 Juni Gårdendahl
Öjaby skola
15 Öjaby skola Nej
462 Astrid Petersson
Öjaby skola
15 Öjaby skola Nej
481 Edda Bernstone
Östra Lugnets skola
15 Östra Lugnets skola Nej
483 Amelia Bolmgren
Östra Lugnets skola
15 Östra Lugnets skola Nej
495 Inez Husejnagic
Östra Lugnets skola
15 Östra Lugnets skola Nej
498 Peggy Kullberg
Östra Lugnets skola
15 Östra Lugnets skola Nej
499 Ellen Liljeberg
Östra Lugnets skola
15 Östra Lugnets skola Nej
502 Lily Nilsson
Östra Lugnets skola
15 Östra Lugnets skola Nej
504 Ines Ottosson
Östra Lugnets skola
15 Östra Lugnets skola Nej
510 Mira Sjögren
Östra Lugnets skola
15 Östra Lugnets skola Nej

Antal deltagare: 56

F8 Boll

Vikt: 150g

# SB PB NLAvprickad online
14 Mariam Khasro
Bäckaslövskolan
15 Bäckaslövskolan Nej
51 Josephine Holmer
Gemla skola
15 Gemla skola Nej
52 Tekla Holmquist
Gemla skola
15 Gemla skola Nej
57 Astrid Ahlstrand
Gustavslundskolan
15 Gustavslundskolan Nej
74 Alva Jonasson
Gustavslundskolan
15 Gustavslundskolan Nej
75 Elsa Karlqvist
Gustavslundskolan
15 Gustavslundskolan Nej
79 Nellie Lugnberg
Gustavslundskolan
15 Gustavslundskolan Nej
92 Livia Skandevall
Gustavslundskolan
15 Gustavslundskolan Nej
108 Thea Gotting
Hovshagaskolan
15 Hovshagaskolan Nej
116 Siri Johansson
Hovshagaskolan
15 Hovshagaskolan Nej
117 Milla Lindbladh
Hovshagaskolan
15 Hovshagaskolan Nej
140 Hanna Mattisson
Högstorps skola
15 Högstorps skola Nej
179 Ellen Holgersson
Linnerydskolan
15 Linnerydskolan Nej
198 Bella Almerin
Mohedaskolan
15 Mohedaskolan Nej
207 Elna Borg
Mohedaskolan
15 Mohedaskolan Nej
217 Elsa Erelt
Mohedaskolan
15 Mohedaskolan Nej
247 Lilly Laag Jansson
Mohedaskolan
15 Mohedaskolan Nej
253 Fanny Magnusson
Mohedaskolan
15 Mohedaskolan Nej
262 Tara Omar
Mohedaskolan
15 Mohedaskolan Nej
263 Taymar Omar
Mohedaskolan
15 Mohedaskolan Nej
269 Ellie Torstensson
Mohedaskolan
15 Mohedaskolan Nej
303 Molly Fransson
Pär Lagerkvistskolan
15 Pär Lagerkvistskolan Nej
308 Maja Nilsson
Pär Lagerkvistskolan
15 Pär Lagerkvistskolan Nej
309 Selma Pallon
Pär Lagerkvistskolan
15 Pär Lagerkvistskolan Nej
310 Ellie Persson Röök
Pär Lagerkvistskolan
15 Pär Lagerkvistskolan Nej
323 Maya Persson
Ringsbergskolan
15 Ringsbergskolan Nej
330 Amanda Varhelyi
Ringsbergskolan
15 Ringsbergskolan Nej
343 Elin Lennartsson
Sandsbro skola
15 Sandsbro skola Nej
351 Klara Ureskog
Sandsbro skola
15 Sandsbro skola Nej
357 Ellen Johansson
Skatelövskolan
15 Skatelövskolan Nej
359 Alice Hultqvist
Söraby skola
15 Söraby skola Nej
361 Elise Löfqvist
Söraby skola
15 Söraby skola Nej
378 Lovis Malmgren
Torparskolan
15 Torparskolan Nej
379 Ines Osei
Torparskolan
15 Torparskolan Nej
386 Sally Wieslander
Torparskolan
15 Torparskolan Nej
395 Inez Axlid
Ulriksbergskolan
15 Ulriksbergskolan Nej
440 Kerstin Bunn
Öjaby skola
15 Öjaby skola Nej
462 Astrid Petersson
Öjaby skola
15 Öjaby skola Nej
481 Edda Bernstone
Östra Lugnets skola
15 Östra Lugnets skola Nej
483 Amelia Bolmgren
Östra Lugnets skola
15 Östra Lugnets skola Nej
495 Inez Husejnagic
Östra Lugnets skola
15 Östra Lugnets skola Nej
498 Peggy Kullberg
Östra Lugnets skola
15 Östra Lugnets skola Nej
499 Ellen Liljeberg
Östra Lugnets skola
15 Östra Lugnets skola Nej
502 Lily Nilsson
Östra Lugnets skola
15 Östra Lugnets skola Nej
504 Ines Ottosson
Östra Lugnets skola
15 Östra Lugnets skola Nej
510 Mira Sjögren
Östra Lugnets skola
15 Östra Lugnets skola Nej

Antal deltagare: 46

F7 60 m

# SB PB NLAvprickad online
38 Elise Diamadidou
Furutåskolan
16 Furutåskolan Nej
523 Nike Lindroth
Furutåskolan
16 Furutåskolan Nej
46 Alice Morthensson
Furutåskolan
16 Furutåskolan Nej
48 Milla Olsson
Furutåskolan
16 Furutåskolan Nej
50 Livia Sandberg
Furutåskolan
16 Furutåskolan Nej
54 Maya Persson
Gemla skola
16 Gemla skola Nej
525 Anab Abdullahi
Gustavslundskolan
16 Gustavslundskolan Nej
91 Filippa Sjöshult
Gustavslundskolan
16 Gustavslundskolan Nej
104 Elsa Magnusson
Hjortsbergaskolan
16 Hjortsbergaskolan Nej
125 Emilia Eriksson
Högstorps skola
16 Högstorps skola Nej
131 Alicia Johansson
Högstorps skola
16 Högstorps skola Nej
152 Linnea Karlsson
Ingelstad skola
16 Ingelstad skola Nej
159 Ivana Singh
Internationella Engelska Skolan Växjö
16 Internationella Engelska Skolan Växjö Nej
190 Florence Grahnström
Ljungfälleskolan
16 Ljungfälleskolan Nej
208 Disa Broselid Barck
Mohedaskolan
16 Mohedaskolan Nej
220 Natalie Fransson
Mohedaskolan
16 Mohedaskolan Nej
231 Luna Herrmann Ferm
Mohedaskolan
16 Mohedaskolan Nej
236 Elsa Jernberg
Mohedaskolan
16 Mohedaskolan Nej
240 Ebba Karlsson
Mohedaskolan
16 Mohedaskolan Nej
256 Tilde Medin
Mohedaskolan
16 Mohedaskolan Nej
317 Nicole Guzman Alvarez
Ringsbergskolan
16 Ringsbergskolan Nej
326 Linnéa Stojic Navarro
Ringsbergskolan
16 Ringsbergskolan Nej
344 Elsie Lindstedt
Sandsbro skola
16 Sandsbro skola Nej
364 Stina Spjutare
Söraby skola
16 Söraby skola Nej
371 Ottilia Bladström Steglöw
Torparskolan
16 Torparskolan Nej
373 Maja Gesteby
Torparskolan
16 Torparskolan Nej
394 Loni Arvidsson Kraska
Ulriksbergskolan
16 Ulriksbergskolan Nej
398 Malva Franzén
Ulriksbergskolan
16 Ulriksbergskolan Nej
402 Eva Örnlind
Ulriksbergskolan
16 Ulriksbergskolan Nej
416 Vilma Gustafsson
Växjö Montessoriskola
16 Växjö Montessoriskola Nej
421 Stella Ottosson Tannerfalk
Växjö Montessoriskola
16 Växjö Montessoriskola Nej
430 Felicia Eriksson
Åryd skola
16 Åryd skola Nej
438 Felicia Andreasson
Öjaby skola
16 Öjaby skola Nej
442 Saga Casswall
Öjaby skola
16 Öjaby skola Nej
454 Alice Logarn
Öjaby skola
16 Öjaby skola Nej
456 Adele Lundkvist
Öjaby skola
16 Öjaby skola Nej
461 Hilma Nilsson
Öjaby skola
16 Öjaby skola Nej
469 Elsie Svensk
Öjaby skola
16 Öjaby skola Nej
1099 Leonie Mayer
Östra Lugnets skola
16 Östra Lugnets skola Nej
513 Mehrsa Mehdipour
Östregårdskolan
16 Östregårdskolan Nej

Antal deltagare: 40

F7 600 m

# SB PB NLAvprickad online
38 Elise Diamadidou
Furutåskolan
16 Furutåskolan Nej
523 Nike Lindroth
Furutåskolan
16 Furutåskolan Nej
46 Alice Morthensson
Furutåskolan
16 Furutåskolan Nej
48 Milla Olsson
Furutåskolan
16 Furutåskolan Nej
50 Livia Sandberg
Furutåskolan
16 Furutåskolan Nej
54 Maya Persson
Gemla skola
16 Gemla skola Nej
525 Anab Abdullahi
Gustavslundskolan
16 Gustavslundskolan Nej
91 Filippa Sjöshult
Gustavslundskolan
16 Gustavslundskolan Nej
125 Emilia Eriksson
Högstorps skola
16 Högstorps skola Nej
131 Alicia Johansson
Högstorps skola
16 Högstorps skola Nej
190 Florence Grahnström
Ljungfälleskolan
16 Ljungfälleskolan Nej
208 Disa Broselid Barck
Mohedaskolan
16 Mohedaskolan Nej
245 Signe Kjellberg
Mohedaskolan
16 Mohedaskolan Nej
317 Nicole Guzman Alvarez
Ringsbergskolan
16 Ringsbergskolan Nej
326 Linnéa Stojic Navarro
Ringsbergskolan
16 Ringsbergskolan Nej
364 Stina Spjutare
Söraby skola
16 Söraby skola Nej
371 Ottilia Bladström Steglöw
Torparskolan
16 Torparskolan Nej
394 Loni Arvidsson Kraska
Ulriksbergskolan
16 Ulriksbergskolan Nej
398 Malva Franzén
Ulriksbergskolan
16 Ulriksbergskolan Nej
402 Eva Örnlind
Ulriksbergskolan
16 Ulriksbergskolan Nej
416 Vilma Gustafsson
Växjö Montessoriskola
16 Växjö Montessoriskola Nej
421 Stella Ottosson Tannerfalk
Växjö Montessoriskola
16 Växjö Montessoriskola Nej
430 Felicia Eriksson
Åryd skola
16 Åryd skola Nej
438 Felicia Andreasson
Öjaby skola
16 Öjaby skola Nej
442 Saga Casswall
Öjaby skola
16 Öjaby skola Nej
454 Alice Logarn
Öjaby skola
16 Öjaby skola Nej
469 Elsie Svensk
Öjaby skola
16 Öjaby skola Nej
1099 Leonie Mayer
Östra Lugnets skola
16 Östra Lugnets skola Nej
513 Mehrsa Mehdipour
Östregårdskolan
16 Östregårdskolan Nej

Antal deltagare: 29

F7 Längd

Hoppzon

# SB PB NLAvprickad online
38 Elise Diamadidou
Furutåskolan
16 Furutåskolan Nej
523 Nike Lindroth
Furutåskolan
16 Furutåskolan Nej
46 Alice Morthensson
Furutåskolan
16 Furutåskolan Nej
48 Milla Olsson
Furutåskolan
16 Furutåskolan Nej
50 Livia Sandberg
Furutåskolan
16 Furutåskolan Nej
54 Maya Persson
Gemla skola
16 Gemla skola Nej
525 Anab Abdullahi
Gustavslundskolan
16 Gustavslundskolan Nej
91 Filippa Sjöshult
Gustavslundskolan
16 Gustavslundskolan Nej
104 Elsa Magnusson
Hjortsbergaskolan
16 Hjortsbergaskolan Nej
125 Emilia Eriksson
Högstorps skola
16 Högstorps skola Nej
131 Alicia Johansson
Högstorps skola
16 Högstorps skola Nej
152 Linnea Karlsson
Ingelstad skola
16 Ingelstad skola Nej
159 Ivana Singh
Internationella Engelska Skolan Växjö
16 Internationella Engelska Skolan Växjö Nej
190 Florence Grahnström
Ljungfälleskolan
16 Ljungfälleskolan Nej
208 Disa Broselid Barck
Mohedaskolan
16 Mohedaskolan Nej
220 Natalie Fransson
Mohedaskolan
16 Mohedaskolan Nej
221 Anna Friis Jörgensen
Mohedaskolan
16 Mohedaskolan Nej
236 Elsa Jernberg
Mohedaskolan
16 Mohedaskolan Nej
240 Ebba Karlsson
Mohedaskolan
16 Mohedaskolan Nej
256 Tilde Medin
Mohedaskolan
16 Mohedaskolan Nej
317 Nicole Guzman Alvarez
Ringsbergskolan
16 Ringsbergskolan Nej
344 Elsie Lindstedt
Sandsbro skola
16 Sandsbro skola Nej
364 Stina Spjutare
Söraby skola
16 Söraby skola Nej
371 Ottilia Bladström Steglöw
Torparskolan
16 Torparskolan Nej
373 Maja Gesteby
Torparskolan
16 Torparskolan Nej
394 Loni Arvidsson Kraska
Ulriksbergskolan
16 Ulriksbergskolan Nej
398 Malva Franzén
Ulriksbergskolan
16 Ulriksbergskolan Nej
402 Eva Örnlind
Ulriksbergskolan
16 Ulriksbergskolan Nej
416 Vilma Gustafsson
Växjö Montessoriskola
16 Växjö Montessoriskola Nej
421 Stella Ottosson Tannerfalk
Växjö Montessoriskola
16 Växjö Montessoriskola Nej
430 Felicia Eriksson
Åryd skola
16 Åryd skola Nej
438 Felicia Andreasson
Öjaby skola
16 Öjaby skola Nej
442 Saga Casswall
Öjaby skola
16 Öjaby skola Nej
454 Alice Logarn
Öjaby skola
16 Öjaby skola Nej
456 Adele Lundkvist
Öjaby skola
16 Öjaby skola Nej
461 Hilma Nilsson
Öjaby skola
16 Öjaby skola Nej
469 Elsie Svensk
Öjaby skola
16 Öjaby skola Nej
1099 Leonie Mayer
Östra Lugnets skola
16 Östra Lugnets skola Nej
513 Mehrsa Mehdipour
Östregårdskolan
16 Östregårdskolan Nej

Antal deltagare: 39

F7 Boll

Vikt: 150g

# SB PB NLAvprickad online
38 Elise Diamadidou
Furutåskolan
16 Furutåskolan Nej
523 Nike Lindroth
Furutåskolan
16 Furutåskolan Nej
46 Alice Morthensson
Furutåskolan
16 Furutåskolan Nej
48 Milla Olsson
Furutåskolan
16 Furutåskolan Nej
50 Livia Sandberg
Furutåskolan
16 Furutåskolan Nej
54 Maya Persson
Gemla skola
16 Gemla skola Nej
525 Anab Abdullahi
Gustavslundskolan
16 Gustavslundskolan Nej
91 Filippa Sjöshult
Gustavslundskolan
16 Gustavslundskolan Nej
104 Elsa Magnusson
Hjortsbergaskolan
16 Hjortsbergaskolan Nej
125 Emilia Eriksson
Högstorps skola
16 Högstorps skola Nej
131 Alicia Johansson
Högstorps skola
16 Högstorps skola Nej
152 Linnea Karlsson
Ingelstad skola
16 Ingelstad skola Nej
159 Ivana Singh
Internationella Engelska Skolan Växjö
16 Internationella Engelska Skolan Växjö Nej
220 Natalie Fransson
Mohedaskolan
16 Mohedaskolan Nej
221 Anna Friis Jörgensen
Mohedaskolan
16 Mohedaskolan Nej
231 Luna Herrmann Ferm
Mohedaskolan
16 Mohedaskolan Nej
240 Ebba Karlsson
Mohedaskolan
16 Mohedaskolan Nej
245 Signe Kjellberg
Mohedaskolan
16 Mohedaskolan Nej
256 Tilde Medin
Mohedaskolan
16 Mohedaskolan Nej
317 Nicole Guzman Alvarez
Ringsbergskolan
16 Ringsbergskolan Nej
326 Linnéa Stojic Navarro
Ringsbergskolan
16 Ringsbergskolan Nej
364 Stina Spjutare
Söraby skola
16 Söraby skola Nej
373 Maja Gesteby
Torparskolan
16 Torparskolan Nej
394 Loni Arvidsson Kraska
Ulriksbergskolan
16 Ulriksbergskolan Nej
398 Malva Franzén
Ulriksbergskolan
16 Ulriksbergskolan Nej
402 Eva Örnlind
Ulriksbergskolan
16 Ulriksbergskolan Nej
416 Vilma Gustafsson
Växjö Montessoriskola
16 Växjö Montessoriskola Nej
421 Stella Ottosson Tannerfalk
Växjö Montessoriskola
16 Växjö Montessoriskola Nej
430 Felicia Eriksson
Åryd skola
16 Åryd skola Nej
438 Felicia Andreasson
Öjaby skola
16 Öjaby skola Nej
442 Saga Casswall
Öjaby skola
16 Öjaby skola Nej
454 Alice Logarn
Öjaby skola
16 Öjaby skola Nej
456 Adele Lundkvist
Öjaby skola
16 Öjaby skola Nej
461 Hilma Nilsson
Öjaby skola
16 Öjaby skola Nej
469 Elsie Svensk
Öjaby skola
16 Öjaby skola Nej
1099 Leonie Mayer
Östra Lugnets skola
16 Östra Lugnets skola Nej
513 Mehrsa Mehdipour
Östregårdskolan
16 Östregårdskolan Nej

Antal deltagare: 37

P14 60 m

# SB PB NLAvprickad online
158 Yusuf Jama
Internationella Engelska Skolan Växjö
09 Internationella Engelska Skolan Växjö Nej

Antal deltagare: 1

P14 800 m

# SB PB NLAvprickad online
158 Yusuf Jama
Internationella Engelska Skolan Växjö
09 Internationella Engelska Skolan Växjö Nej

Antal deltagare: 1

P14 Höjd

# SB PB NLAvprickad online
158 Yusuf Jama
Internationella Engelska Skolan Växjö
09 Internationella Engelska Skolan Växjö Nej
526 Amri Ainebyona
Nordic International School
09 Nordic International School Nej

Antal deltagare: 2

P14 Längd

# SB PB NLAvprickad online
158 Yusuf Jama
Internationella Engelska Skolan Växjö
09 Internationella Engelska Skolan Växjö Nej
526 Amri Ainebyona
Nordic International School
09 Nordic International School Nej

Antal deltagare: 2

P14 Kula

Vikt: 4,0kg

# SB PB NLAvprickad online
158 Yusuf Jama
Internationella Engelska Skolan Växjö
09 Internationella Engelska Skolan Växjö Nej
526 Amri Ainebyona
Nordic International School
09 Nordic International School Nej

Antal deltagare: 2

P13 60 m

# SB PB NLAvprickad online
29 Abdijabar noor Hire
Centrumskolan
10 Centrumskolan Nej
103 Noah Glawe
Hagavikskolan
10 Hagavikskolan Nej
156 Muqtar Abdi
Internationella Engelska Skolan Växjö
10 Internationella Engelska Skolan Växjö Nej
163 Adam Alloubani
Kronoberg skola
10 Kronoberg skola Nej
273 Mowaffaq Abdin
Nordic International School
10 Nordic International School Nej
275 Arvid Uddenberg
Norregårdskolan
10 Norregårdskolan Nej
295 Edvin Burman
Prolympia Växjö
10 Prolympia Växjö Nej
297 Adam Håkansson
Prolympia Växjö
10 Prolympia Växjö Nej
298 Alve Jedhammar
Prolympia Växjö
10 Prolympia Växjö Nej
365 Olle Folkesson
Teleborg Centrum
10 Teleborg Centrum Nej
366 Gustav Kroon
Teleborg Centrum
10 Teleborg Centrum Nej

Antal deltagare: 11

P13 600 m

# SB PB NLAvprickad online
29 Abdijabar noor Hire
Centrumskolan
10 Centrumskolan Nej
156 Muqtar Abdi
Internationella Engelska Skolan Växjö
10 Internationella Engelska Skolan Växjö Nej
273 Mowaffaq Abdin
Nordic International School
10 Nordic International School Nej
297 Adam Håkansson
Prolympia Växjö
10 Prolympia Växjö Nej

Antal deltagare: 4

P13 Höjd

# SB PB NLAvprickad online
365 Olle Folkesson
Teleborg Centrum
10 Teleborg Centrum Nej

Antal deltagare: 1

P13 Längd

Hoppzon

# SB PB NLAvprickad online
29 Abdijabar noor Hire
Centrumskolan
10 Centrumskolan Nej
156 Muqtar Abdi
Internationella Engelska Skolan Växjö
10 Internationella Engelska Skolan Växjö Nej
163 Adam Alloubani
Kronoberg skola
10 Kronoberg skola Nej
275 Arvid Uddenberg
Norregårdskolan
10 Norregårdskolan Nej
295 Edvin Burman
Prolympia Växjö
10 Prolympia Växjö Nej
297 Adam Håkansson
Prolympia Växjö
10 Prolympia Växjö Nej
298 Alve Jedhammar
Prolympia Växjö
10 Prolympia Växjö Nej
365 Olle Folkesson
Teleborg Centrum
10 Teleborg Centrum Nej

Antal deltagare: 8

P13 Kula

Vikt: 3,0kg

# SB PB NLAvprickad online
103 Noah Glawe
Hagavikskolan
10 Hagavikskolan Nej
156 Muqtar Abdi
Internationella Engelska Skolan Växjö
10 Internationella Engelska Skolan Växjö Nej
295 Edvin Burman
Prolympia Växjö
10 Prolympia Växjö Nej
365 Olle Folkesson
Teleborg Centrum
10 Teleborg Centrum Nej
366 Gustav Kroon
Teleborg Centrum
10 Teleborg Centrum Nej

Antal deltagare: 5

P12 60 m

# SB PB NLAvprickad online
527 Abdihalim Abdullahi
Gustavslundskolan
11 Gustavslundskolan Nej
150 Vinsent Flimsjö
Ingelstad skola
11 Ingelstad skola Nej
165 Axel Jonsson
Kronoberg skola
11 Kronoberg skola Nej
166 Victor Karlström
Kronoberg skola
11 Kronoberg skola Nej
168 William Wranå
Kronoberg skola
11 Kronoberg skola Nej
242 Olof Karlsson
Mohedaskolan
11 Mohedaskolan Nej
248 Albin Liljengren
Mohedaskolan
11 Mohedaskolan Nej
327 Theodore Stojic Navarro
Ringsbergskolan
11 Ringsbergskolan Nej
339 Jonatan Johansson
Sandsbro skola
11 Sandsbro skola Nej
353 Harry Wolfner
Sandsbro skola
11 Sandsbro skola Nej
425 Bertil Eliasson
Åby skola
11 Åby skola Nej
431 Oskar Hammarström
Åryd skola
11 Åryd skola Nej
457 Arvid Melin
Öjaby skola
11 Öjaby skola Nej

Antal deltagare: 13

P12 600 m

# SB PB NLAvprickad online
28 Abdihalim Abdirahman
Centrumskolan
11 Centrumskolan Nej
165 Axel Jonsson
Kronoberg skola
11 Kronoberg skola Nej
166 Victor Karlström
Kronoberg skola
11 Kronoberg skola Nej
248 Albin Liljengren
Mohedaskolan
11 Mohedaskolan Nej
268 Axel Thörnqvist
Mohedaskolan
11 Mohedaskolan Nej
327 Theodore Stojic Navarro
Ringsbergskolan
11 Ringsbergskolan Nej
353 Harry Wolfner
Sandsbro skola
11 Sandsbro skola Nej
431 Oskar Hammarström
Åryd skola
11 Åryd skola Nej
457 Arvid Melin
Öjaby skola
11 Öjaby skola Nej

Antal deltagare: 9

P12 Höjd

# SB PB NLAvprickad online
150 Vinsent Flimsjö
Ingelstad skola
11 Ingelstad skola Nej
166 Victor Karlström
Kronoberg skola
11 Kronoberg skola Nej
242 Olof Karlsson
Mohedaskolan
11 Mohedaskolan Nej
339 Jonatan Johansson
Sandsbro skola
11 Sandsbro skola Nej
353 Harry Wolfner
Sandsbro skola
11 Sandsbro skola Nej

Antal deltagare: 5

P12 Längd

Hoppzon

# SB PB NLAvprickad online
527 Abdihalim Abdullahi
Gustavslundskolan
11 Gustavslundskolan Nej
150 Vinsent Flimsjö
Ingelstad skola
11 Ingelstad skola Nej
165 Axel Jonsson
Kronoberg skola
11 Kronoberg skola Nej
166 Victor Karlström
Kronoberg skola
11 Kronoberg skola Nej
168 William Wranå
Kronoberg skola
11 Kronoberg skola Nej
242 Olof Karlsson
Mohedaskolan
11 Mohedaskolan Nej
248 Albin Liljengren
Mohedaskolan
11 Mohedaskolan Nej
268 Axel Thörnqvist
Mohedaskolan
11 Mohedaskolan Nej
327 Theodore Stojic Navarro
Ringsbergskolan
11 Ringsbergskolan Nej
339 Jonatan Johansson
Sandsbro skola
11 Sandsbro skola Nej
353 Harry Wolfner
Sandsbro skola
11 Sandsbro skola Nej
425 Bertil Eliasson
Åby skola
11 Åby skola Nej
457 Arvid Melin
Öjaby skola
11 Öjaby skola Nej

Antal deltagare: 13

P12 Kula

Vikt: 3,0kg

# SB PB NLAvprickad online
527 Abdihalim Abdullahi
Gustavslundskolan
11 Gustavslundskolan Nej
150 Vinsent Flimsjö
Ingelstad skola
11 Ingelstad skola Nej
168 William Wranå
Kronoberg skola
11 Kronoberg skola Nej
339 Jonatan Johansson
Sandsbro skola
11 Sandsbro skola Nej
353 Harry Wolfner
Sandsbro skola
11 Sandsbro skola Nej
425 Bertil Eliasson
Åby skola
11 Åby skola Nej

Antal deltagare: 6

P11 60 m

# SB PB NLAvprickad online
64 Theo Ericsson
Gustavslundskolan
12 Gustavslundskolan Nej
65 Filip Gustavsson
Gustavslundskolan
12 Gustavslundskolan Nej
72 Julius Högemark
Gustavslundskolan
12 Gustavslundskolan Nej
76 Noel Karlqvist
Gustavslundskolan
12 Gustavslundskolan Nej
99 Vincent Wladyko
Gustavslundskolan
12 Gustavslundskolan Nej
107 Valter Falk
Hovshagaskolan
12 Hovshagaskolan Nej
114 Ville Ingemarsson
Hovshagaskolan
12 Hovshagaskolan Nej
122 Malte Wulff
Hovshagaskolan
12 Hovshagaskolan Nej
157 Adam Al yaqoobi
Internationella Engelska Skolan Växjö
12 Internationella Engelska Skolan Växjö Nej
177 Samuel Stridfeldt
Lillestadskolan
12 Lillestadskolan Nej
228 Philip Gröstad
Mohedaskolan
12 Mohedaskolan Nej
345 Philip Nakos
Sandsbro skola
12 Sandsbro skola Nej
347 Hugo Poltan
Sandsbro skola
12 Sandsbro skola Nej
352 Victor Wahl Forsgärde
Sandsbro skola
12 Sandsbro skola Nej
435 Gustav Habbe
Åsedaskolan
12 Åsedaskolan Nej
471 Vidar Svensson
Öjaby skola
12 Öjaby skola Nej

Antal deltagare: 16

P11 600 m

# SB PB NLAvprickad online
32 Ture Feltlind
Emådalsskolan
12 Emådalsskolan Nej
64 Theo Ericsson
Gustavslundskolan
12 Gustavslundskolan Nej
65 Filip Gustavsson
Gustavslundskolan
12 Gustavslundskolan Nej
72 Julius Högemark
Gustavslundskolan
12 Gustavslundskolan Nej
76 Noel Karlqvist
Gustavslundskolan
12 Gustavslundskolan Nej
99 Vincent Wladyko
Gustavslundskolan
12 Gustavslundskolan Nej
107 Valter Falk
Hovshagaskolan
12 Hovshagaskolan Nej
157 Adam Al yaqoobi
Internationella Engelska Skolan Växjö
12 Internationella Engelska Skolan Växjö Nej
228 Philip Gröstad
Mohedaskolan
12 Mohedaskolan Nej
347 Hugo Poltan
Sandsbro skola
12 Sandsbro skola Nej
435 Gustav Habbe
Åsedaskolan
12 Åsedaskolan Nej
471 Vidar Svensson
Öjaby skola
12 Öjaby skola Nej

Antal deltagare: 12

P11 Höjd

# SB PB NLAvprickad online
32 Ture Feltlind
Emådalsskolan
12 Emådalsskolan Nej
41 Nils Folkesson
Furutåskolan
13 Furutåskolan Nej
65 Filip Gustavsson
Gustavslundskolan
12 Gustavslundskolan Nej
76 Noel Karlqvist
Gustavslundskolan
12 Gustavslundskolan Nej
114 Ville Ingemarsson
Hovshagaskolan
12 Hovshagaskolan Nej
157 Adam Al yaqoobi
Internationella Engelska Skolan Växjö
12 Internationella Engelska Skolan Växjö Nej
177 Samuel Stridfeldt
Lillestadskolan
12 Lillestadskolan Nej
222 Jakob Fris Jörgensen
Mohedaskolan
12 Mohedaskolan Nej
345 Philip Nakos
Sandsbro skola
12 Sandsbro skola Nej
352 Victor Wahl Forsgärde
Sandsbro skola
12 Sandsbro skola Nej
432 Lukas Havtorp
Åryd skola
13 Åryd skola Nej
435 Gustav Habbe
Åsedaskolan
12 Åsedaskolan Nej
471 Vidar Svensson
Öjaby skola
12 Öjaby skola Nej

Antal deltagare: 13

P11 Längd

Hoppzon

# SB PB NLAvprickad online
32 Ture Feltlind
Emådalsskolan
12 Emådalsskolan Nej
64 Theo Ericsson
Gustavslundskolan
12 Gustavslundskolan Nej
65 Filip Gustavsson
Gustavslundskolan
12 Gustavslundskolan Nej
72 Julius Högemark
Gustavslundskolan
12 Gustavslundskolan Nej
76 Noel Karlqvist
Gustavslundskolan
12 Gustavslundskolan Nej
520 Noah Möcander
Gustavslundskolan
12 Gustavslundskolan Nej
87 Olle Rosén
Gustavslundskolan
12 Gustavslundskolan Nej
99 Vincent Wladyko
Gustavslundskolan
12 Gustavslundskolan Nej
107 Valter Falk
Hovshagaskolan
12 Hovshagaskolan Nej
114 Ville Ingemarsson
Hovshagaskolan
12 Hovshagaskolan Nej
122 Malte Wulff
Hovshagaskolan
12 Hovshagaskolan Nej
157 Adam Al yaqoobi
Internationella Engelska Skolan Växjö
12 Internationella Engelska Skolan Växjö Nej
177 Samuel Stridfeldt
Lillestadskolan
12 Lillestadskolan Nej
222 Jakob Fris Jörgensen
Mohedaskolan
12 Mohedaskolan Nej
345 Philip Nakos
Sandsbro skola
12 Sandsbro skola Nej
347 Hugo Poltan
Sandsbro skola
12 Sandsbro skola Nej
352 Victor Wahl Forsgärde
Sandsbro skola
12 Sandsbro skola Nej
435 Gustav Habbe
Åsedaskolan
12 Åsedaskolan Nej
471 Vidar Svensson
Öjaby skola
12 Öjaby skola Nej

Antal deltagare: 19

P11 Kula

Vikt: 2,0kg

# SB PB NLAvprickad online
65 Filip Gustavsson
Gustavslundskolan
12 Gustavslundskolan Nej
73 Caspian Jarnerup
Gustavslundskolan
12 Gustavslundskolan Nej
76 Noel Karlqvist
Gustavslundskolan
12 Gustavslundskolan Nej
520 Noah Möcander
Gustavslundskolan
12 Gustavslundskolan Nej
87 Olle Rosén
Gustavslundskolan
12 Gustavslundskolan Nej
114 Ville Ingemarsson
Hovshagaskolan
12 Hovshagaskolan Nej
157 Adam Al yaqoobi
Internationella Engelska Skolan Växjö
12 Internationella Engelska Skolan Växjö Nej
222 Jakob Fris Jörgensen
Mohedaskolan
12 Mohedaskolan Nej
345 Philip Nakos
Sandsbro skola
12 Sandsbro skola Nej
347 Hugo Poltan
Sandsbro skola
12 Sandsbro skola Nej
352 Victor Wahl Forsgärde
Sandsbro skola
12 Sandsbro skola Nej
471 Vidar Svensson
Öjaby skola
12 Öjaby skola Nej

Antal deltagare: 12

P10 60 m

# SB PB NLAvprickad online
10 Mårten Harju
Bäckaslövskolan
13 Bäckaslövskolan Nej
61 Anton Brännström
Gustavslundskolan
13 Gustavslundskolan Nej
77 Filip Ljungdahl
Gustavslundskolan
13 Gustavslundskolan Nej
123 Gabriel Zelvin
Hovshagaskolan
13 Hovshagaskolan Nej
160 Vilgot Sjöberg
Internationella Engelska Skolan Växjö
13 Internationella Engelska Skolan Växjö Nej
189 Adrian Grahnström
Ljungfälleskolan
13 Ljungfälleskolan Nej
206 Astor Borg
Mohedaskolan
13 Mohedaskolan Nej
230 Aston Gustafsson
Mohedaskolan
13 Mohedaskolan Nej
235 Alfred Jernberg
Mohedaskolan
13 Mohedaskolan Nej
241 Noah Karlsson
Mohedaskolan
13 Mohedaskolan Nej
244 Ebbe Kjellberg
Mohedaskolan
13 Mohedaskolan Nej
260 Loui Nykvist
Mohedaskolan
13 Mohedaskolan Nej
284 Ahmed Moslih Ahmed Said
Pilbäckskolan
13 Pilbäckskolan Nej
287 Malte Olsson
Pilbäckskolan
13 Pilbäckskolan Nej
328 Åke Udd
Ringsbergskolan
13 Ringsbergskolan Nej
333 Albin Einarsson
Sandsbro skola
13 Sandsbro skola Nej
397 William Bengtsson
Ulriksbergskolan
13 Ulriksbergskolan Nej
409 Niilar Lindkvist
Växjö Internationella grundskola
13 Växjö Internationella grundskola Nej
410 Noam Lindkvist
Växjö Internationella grundskola
13 Växjö Internationella grundskola Nej
419 Folke Kalin
Växjö Montessoriskola
13 Växjö Montessoriskola Nej
427 Algot Ljuslin
Åby skola
13 Åby skola Nej
432 Lukas Havtorp
Åryd skola
13 Åryd skola Nej
445 Levi Gårdendahl
Öjaby skola
13 Öjaby skola Nej
455 Edvin Logarn
Öjaby skola
13 Öjaby skola Nej
464 Vidar Petersson
Öjaby skola
13 Öjaby skola Nej
472 Isak Ulmestad
Öjaby skola
13 Öjaby skola Nej
473 Axel von Schantz
Öjaby skola
13 Öjaby skola Nej
511 Filip Surbevski
Östra Lugnets skola
13 Östra Lugnets skola Nej

Antal deltagare: 28

P10 600 m

# SB PB NLAvprickad online
10 Mårten Harju
Bäckaslövskolan
13 Bäckaslövskolan Nej
61 Anton Brännström
Gustavslundskolan
13 Gustavslundskolan Nej
77 Filip Ljungdahl
Gustavslundskolan
13 Gustavslundskolan Nej
85 Vincent Prsa
Gustavslundskolan
13 Gustavslundskolan Nej
160 Vilgot Sjöberg
Internationella Engelska Skolan Växjö
13 Internationella Engelska Skolan Växjö Nej
189 Adrian Grahnström
Ljungfälleskolan
13 Ljungfälleskolan Nej
206 Astor Borg
Mohedaskolan
13 Mohedaskolan Nej
241 Noah Karlsson
Mohedaskolan
13 Mohedaskolan Nej
260 Loui Nykvist
Mohedaskolan
13 Mohedaskolan Nej
272 Kevin Årdh
Mohedaskolan
13 Mohedaskolan Nej
284 Ahmed Moslih Ahmed Said
Pilbäckskolan
13 Pilbäckskolan Nej
333 Albin Einarsson
Sandsbro skola
13 Sandsbro skola Nej
397 William Bengtsson
Ulriksbergskolan
13 Ulriksbergskolan Nej
409 Niilar Lindkvist
Växjö Internationella grundskola
13 Växjö Internationella grundskola Nej
410 Noam Lindkvist
Växjö Internationella grundskola
13 Växjö Internationella grundskola Nej
419 Folke Kalin
Växjö Montessoriskola
13 Växjö Montessoriskola Nej
427 Algot Ljuslin
Åby skola
13 Åby skola Nej
432 Lukas Havtorp
Åryd skola
13 Åryd skola Nej
445 Levi Gårdendahl
Öjaby skola
13 Öjaby skola Nej
455 Edvin Logarn
Öjaby skola
13 Öjaby skola Nej
464 Vidar Petersson
Öjaby skola
13 Öjaby skola Nej
473 Axel von Schantz
Öjaby skola
13 Öjaby skola Nej
511 Filip Surbevski
Östra Lugnets skola
13 Östra Lugnets skola Nej

Antal deltagare: 23

P10 Längd

Hoppzon

# SB PB NLAvprickad online
10 Mårten Harju
Bäckaslövskolan
13 Bäckaslövskolan Nej
41 Nils Folkesson
Furutåskolan
13 Furutåskolan Nej
61 Anton Brännström
Gustavslundskolan
13 Gustavslundskolan Nej
77 Filip Ljungdahl
Gustavslundskolan
13 Gustavslundskolan Nej
85 Vincent Prsa
Gustavslundskolan
13 Gustavslundskolan Nej
123 Gabriel Zelvin
Hovshagaskolan
13 Hovshagaskolan Nej
160 Vilgot Sjöberg
Internationella Engelska Skolan Växjö
13 Internationella Engelska Skolan Växjö Nej
189 Adrian Grahnström
Ljungfälleskolan
13 Ljungfälleskolan Nej
206 Astor Borg
Mohedaskolan
13 Mohedaskolan Nej
230 Aston Gustafsson
Mohedaskolan
13 Mohedaskolan Nej
235 Alfred Jernberg
Mohedaskolan
13 Mohedaskolan Nej
244 Ebbe Kjellberg
Mohedaskolan
13 Mohedaskolan Nej
260 Loui Nykvist
Mohedaskolan
13 Mohedaskolan Nej
272 Kevin Årdh
Mohedaskolan
13 Mohedaskolan Nej
284 Ahmed Moslih Ahmed Said
Pilbäckskolan
13 Pilbäckskolan Nej
287 Malte Olsson
Pilbäckskolan
13 Pilbäckskolan Nej
328 Åke Udd
Ringsbergskolan
13 Ringsbergskolan Nej
333 Albin Einarsson
Sandsbro skola
13 Sandsbro skola Nej
397 William Bengtsson
Ulriksbergskolan
13 Ulriksbergskolan Nej
409 Niilar Lindkvist
Växjö Internationella grundskola
13 Växjö Internationella grundskola Nej
410 Noam Lindkvist
Växjö Internationella grundskola
13 Växjö Internationella grundskola Nej
414 Truls Stribrand
Växjö Internationella grundskola
13 Växjö Internationella grundskola Nej
419 Folke Kalin
Växjö Montessoriskola
13 Växjö Montessoriskola Nej
427 Algot Ljuslin
Åby skola
13 Åby skola Nej
455 Edvin Logarn
Öjaby skola
13 Öjaby skola Nej
464 Vidar Petersson
Öjaby skola
13 Öjaby skola Nej
472 Isak Ulmestad
Öjaby skola
13 Öjaby skola Nej
473 Axel von Schantz
Öjaby skola
13 Öjaby skola Nej
511 Filip Surbevski
Östra Lugnets skola
13 Östra Lugnets skola Nej

Antal deltagare: 29

P10 Boll

Vikt: 300g

# SB PB NLAvprickad online
10 Mårten Harju
Bäckaslövskolan
13 Bäckaslövskolan Nej
41 Nils Folkesson
Furutåskolan
13 Furutåskolan Nej
61 Anton Brännström
Gustavslundskolan
13 Gustavslundskolan Nej
85 Vincent Prsa
Gustavslundskolan
13 Gustavslundskolan Nej
123 Gabriel Zelvin
Hovshagaskolan
13 Hovshagaskolan Nej
160 Vilgot Sjöberg
Internationella Engelska Skolan Växjö
13 Internationella Engelska Skolan Växjö Nej
235 Alfred Jernberg
Mohedaskolan
13 Mohedaskolan Nej
241 Noah Karlsson
Mohedaskolan
13 Mohedaskolan Nej
244 Ebbe Kjellberg
Mohedaskolan
13 Mohedaskolan Nej
272 Kevin Årdh
Mohedaskolan
13 Mohedaskolan Nej
284 Ahmed Moslih Ahmed Said
Pilbäckskolan
13 Pilbäckskolan Nej
287 Malte Olsson
Pilbäckskolan
13 Pilbäckskolan Nej
328 Åke Udd
Ringsbergskolan
13 Ringsbergskolan Nej
333 Albin Einarsson
Sandsbro skola
13 Sandsbro skola Nej
397 William Bengtsson
Ulriksbergskolan
13 Ulriksbergskolan Nej
409 Niilar Lindkvist
Växjö Internationella grundskola
13 Växjö Internationella grundskola Nej
410 Noam Lindkvist
Växjö Internationella grundskola
13 Växjö Internationella grundskola Nej
419 Folke Kalin
Växjö Montessoriskola
13 Växjö Montessoriskola Nej
427 Algot Ljuslin
Åby skola
13 Åby skola Nej
432 Lukas Havtorp
Åryd skola
13 Åryd skola Nej
455 Edvin Logarn
Öjaby skola
13 Öjaby skola Nej
464 Vidar Petersson
Öjaby skola
13 Öjaby skola Nej
472 Isak Ulmestad
Öjaby skola
13 Öjaby skola Nej
473 Axel von Schantz
Öjaby skola
13 Öjaby skola Nej
511 Filip Surbevski
Östra Lugnets skola
13 Östra Lugnets skola Nej

Antal deltagare: 25

P9 60 m

# SB PB NLAvprickad online
6 Stig Dapi Cronberg
Bäckaslövskolan
14 Bäckaslövskolan Nej
16 Fred Nilsson
Bäckaslövskolan
14 Bäckaslövskolan Nej
25 Uno van Wassenaar
Bäckaslövskolan
14 Bäckaslövskolan Nej
35 William Karlsson
Furuby skola
14 Furuby skola Nej
67 Gabriel Hallberg
Gustavslundskolan
14 Gustavslundskolan Nej
70 Liam Håkansson
Gustavslundskolan
14 Gustavslundskolan Nej
71 Cornelis Högemark
Gustavslundskolan
14 Gustavslundskolan Nej
93 Panos Stafilidis
Gustavslundskolan
14 Gustavslundskolan Nej
97 Tor Svensson
Gustavslundskolan
14 Gustavslundskolan Nej
109 Vincent Green
Hovshagaskolan
14 Hovshagaskolan Nej
110 Lucas Gunnarsson
Hovshagaskolan
14 Hovshagaskolan Nej
126 Liam Eriksson
Högstorps skola
14 Högstorps skola Nej
153 Linus Karlsson
Ingelstad skola
14 Ingelstad skola Nej
176 Anton Stridfeldt
Lillestadskolan
14 Lillestadskolan Nej
182 Rayan Alloubani
Ljungfälleskolan
14 Ljungfälleskolan Nej
196 Oscar Ahlin
Mohedaskolan
14 Mohedaskolan Nej
209 Nilas Broselid Barck
Mohedaskolan
14 Mohedaskolan Nej
211 Otto Böhn Eng
Mohedaskolan
14 Mohedaskolan Nej
219 Hampus Fransson
Mohedaskolan
14 Mohedaskolan Nej
233 Elliot Ivarsson
Mohedaskolan
14 Mohedaskolan Nej
255 Oliver Medin
Mohedaskolan
14 Mohedaskolan Nej
524 Victor Medina
Mohedaskolan
14 Mohedaskolan Nej
276 Einar Alm
Pilbäckskolan
14 Pilbäckskolan Nej
291 Oliver Stenmalm
Pilbäckskolan
14 Pilbäckskolan Nej
301 Axel Axmarker
Pär Lagerkvistskolan
14 Pär Lagerkvistskolan Nej
302 Melker Fransson
Pär Lagerkvistskolan
14 Pär Lagerkvistskolan Nej
305 Tage Hantoft
Pär Lagerkvistskolan
14 Pär Lagerkvistskolan Nej
306 Charlie Nilsson
Pär Lagerkvistskolan
14 Pär Lagerkvistskolan Nej
331 Albin Borenberg
Sandsbro skola
14 Sandsbro skola Nej
334 Oscar Fröderberg
Sandsbro skola
14 Sandsbro skola Nej
354 Rasmus Åberg
Sandsbro skola
14 Sandsbro skola Nej
355 Alfred Gustafsson
Skatelövskolan
14 Skatelövskolan Nej
363 Olle Spjutare
Söraby skola
14 Söraby skola Nej
370 Braian Beshaj
Torparskolan
14 Torparskolan Nej
387 Åke Gustavsson
Tävelsås skola
14 Tävelsås skola Nej
399 Arvid Palmblad
Ulriksbergskolan
14 Ulriksbergskolan Nej
400 John Palmblad
Ulriksbergskolan
14 Ulriksbergskolan Nej
415 Oscar Glen
Växjö Montessoriskola
14 Växjö Montessoriskola Nej
424 Jack Vasko
Växjö Montessoriskola
14 Växjö Montessoriskola Nej
433 Alvin Olofsson
Åryd skola
14 Åryd skola Nej
466 Wilhelm Randolf
Öjaby skola
14 Öjaby skola Nej
478 Leonel Belo Da Silva
Östra Lugnets skola
14 Östra Lugnets skola Nej
491 Simon Haraldsson
Östra Lugnets skola
14 Östra Lugnets skola Nej
496 Elwin Jonsson
Östra Lugnets skola
14 Östra Lugnets skola Nej
505 Sigge Ottosson
Östra Lugnets skola
14 Östra Lugnets skola Nej
517 Gustav Rosenberg
Östregårdskolan
14 Östregårdskolan Nej

Antal deltagare: 46

P9 600 m

# SB PB NLAvprickad online
6 Stig Dapi Cronberg
Bäckaslövskolan
14 Bäckaslövskolan Nej
16 Fred Nilsson
Bäckaslövskolan
14 Bäckaslövskolan Nej
25 Uno van Wassenaar
Bäckaslövskolan
14 Bäckaslövskolan Nej
35 William Karlsson
Furuby skola
14 Furuby skola Nej
67 Gabriel Hallberg
Gustavslundskolan
14 Gustavslundskolan Nej
70 Liam Håkansson
Gustavslundskolan
14 Gustavslundskolan Nej
71 Cornelis Högemark
Gustavslundskolan
14 Gustavslundskolan Nej
83 Mohamed Muuse
Gustavslundskolan
14 Gustavslundskolan Nej
97 Tor Svensson
Gustavslundskolan
14 Gustavslundskolan Nej
110 Lucas Gunnarsson
Hovshagaskolan
14 Hovshagaskolan Nej
126 Liam Eriksson
Högstorps skola
14 Högstorps skola Nej
209 Nilas Broselid Barck
Mohedaskolan
14 Mohedaskolan Nej
291 Oliver Stenmalm
Pilbäckskolan
14 Pilbäckskolan Nej
302 Melker Fransson
Pär Lagerkvistskolan
14 Pär Lagerkvistskolan Nej
305 Tage Hantoft
Pär Lagerkvistskolan
14 Pär Lagerkvistskolan Nej
331 Albin Borenberg
Sandsbro skola
14 Sandsbro skola Nej
334 Oscar Fröderberg
Sandsbro skola
14 Sandsbro skola Nej
354 Rasmus Åberg
Sandsbro skola
14 Sandsbro skola Nej
355 Alfred Gustafsson
Skatelövskolan
14 Skatelövskolan Nej
363 Olle Spjutare
Söraby skola
14 Söraby skola Nej
370 Braian Beshaj
Torparskolan
14 Torparskolan Nej
387 Åke Gustavsson
Tävelsås skola
14 Tävelsås skola Nej
399 Arvid Palmblad
Ulriksbergskolan
14 Ulriksbergskolan Nej
400 John Palmblad
Ulriksbergskolan
14 Ulriksbergskolan Nej
415 Oscar Glen
Växjö Montessoriskola
14 Växjö Montessoriskola Nej
424 Jack Vasko
Växjö Montessoriskola
14 Växjö Montessoriskola Nej
433 Alvin Olofsson
Åryd skola
14 Åryd skola Nej
439 Kacper Bagiński
Öjaby skola
14 Öjaby skola Nej
466 Wilhelm Randolf
Öjaby skola
14 Öjaby skola Nej
478 Leonel Belo Da Silva
Östra Lugnets skola
14 Östra Lugnets skola Nej
496 Elwin Jonsson
Östra Lugnets skola
14 Östra Lugnets skola Nej
505 Sigge Ottosson
Östra Lugnets skola
14 Östra Lugnets skola Nej

Antal deltagare: 32

P9 Längd

Hoppzon

# SB PB NLAvprickad online
6 Stig Dapi Cronberg
Bäckaslövskolan
14 Bäckaslövskolan Nej
16 Fred Nilsson
Bäckaslövskolan
14 Bäckaslövskolan Nej
25 Uno van Wassenaar
Bäckaslövskolan
14 Bäckaslövskolan Nej
35 William Karlsson
Furuby skola
14 Furuby skola Nej
67 Gabriel Hallberg
Gustavslundskolan
14 Gustavslundskolan Nej
70 Liam Håkansson
Gustavslundskolan
14 Gustavslundskolan Nej
71 Cornelis Högemark
Gustavslundskolan
14 Gustavslundskolan Nej
83 Mohamed Muuse
Gustavslundskolan
14 Gustavslundskolan Nej
93 Panos Stafilidis
Gustavslundskolan
14 Gustavslundskolan Nej
97 Tor Svensson
Gustavslundskolan
14 Gustavslundskolan Nej
110 Lucas Gunnarsson
Hovshagaskolan
14 Hovshagaskolan Nej
126 Liam Eriksson
Högstorps skola
14 Högstorps skola Nej
153 Linus Karlsson
Ingelstad skola
14 Ingelstad skola Nej
176 Anton Stridfeldt
Lillestadskolan
14 Lillestadskolan Nej
182 Rayan Alloubani
Ljungfälleskolan
14 Ljungfälleskolan Nej
196 Oscar Ahlin
Mohedaskolan
14 Mohedaskolan Nej
209 Nilas Broselid Barck
Mohedaskolan
14 Mohedaskolan Nej
211 Otto Böhn Eng
Mohedaskolan
14 Mohedaskolan Nej
219 Hampus Fransson
Mohedaskolan
14 Mohedaskolan Nej
232 Melvin Herrmann Ferm
Mohedaskolan
14 Mohedaskolan Nej
524 Victor Medina
Mohedaskolan
14 Mohedaskolan Nej
276 Einar Alm
Pilbäckskolan
14 Pilbäckskolan Nej
291 Oliver Stenmalm
Pilbäckskolan
14 Pilbäckskolan Nej
301 Axel Axmarker
Pär Lagerkvistskolan
14 Pär Lagerkvistskolan Nej
302 Melker Fransson
Pär Lagerkvistskolan
14 Pär Lagerkvistskolan Nej
305 Tage Hantoft
Pär Lagerkvistskolan
14 Pär Lagerkvistskolan Nej
306 Charlie Nilsson
Pär Lagerkvistskolan
14 Pär Lagerkvistskolan Nej
331 Albin Borenberg
Sandsbro skola
14 Sandsbro skola Nej
334 Oscar Fröderberg
Sandsbro skola
14 Sandsbro skola Nej
354 Rasmus Åberg
Sandsbro skola
14 Sandsbro skola Nej
355 Alfred Gustafsson
Skatelövskolan
14 Skatelövskolan Nej
363 Olle Spjutare
Söraby skola
14 Söraby skola Nej
370 Braian Beshaj
Torparskolan
14 Torparskolan Nej
387 Åke Gustavsson
Tävelsås skola
14 Tävelsås skola Nej
399 Arvid Palmblad
Ulriksbergskolan
14 Ulriksbergskolan Nej
400 John Palmblad
Ulriksbergskolan
14 Ulriksbergskolan Nej
415 Oscar Glen
Växjö Montessoriskola
14 Växjö Montessoriskola Nej
424 Jack Vasko
Växjö Montessoriskola
14 Växjö Montessoriskola Nej
433 Alvin Olofsson
Åryd skola
14 Åryd skola Nej
466 Wilhelm Randolf
Öjaby skola
14 Öjaby skola Nej
478 Leonel Belo Da Silva
Östra Lugnets skola
14 Östra Lugnets skola Nej
491 Simon Haraldsson
Östra Lugnets skola
14 Östra Lugnets skola Nej
496 Elwin Jonsson
Östra Lugnets skola
14 Östra Lugnets skola Nej
505 Sigge Ottosson
Östra Lugnets skola
14 Östra Lugnets skola Nej
508 Sixten Påhlman Leo
Östra Lugnets skola
14 Östra Lugnets skola Nej
517 Gustav Rosenberg
Östregårdskolan
14 Östregårdskolan Nej

Antal deltagare: 46

P9 Boll

Vikt: 300g

# SB PB NLAvprickad online
6 Stig Dapi Cronberg
Bäckaslövskolan
14 Bäckaslövskolan Nej
16 Fred Nilsson
Bäckaslövskolan
14 Bäckaslövskolan Nej
25 Uno van Wassenaar
Bäckaslövskolan
14 Bäckaslövskolan Nej
67 Gabriel Hallberg
Gustavslundskolan
14 Gustavslundskolan Nej
70 Liam Håkansson
Gustavslundskolan
14 Gustavslundskolan Nej
71 Cornelis Högemark
Gustavslundskolan
14 Gustavslundskolan Nej
83 Mohamed Muuse
Gustavslundskolan
14 Gustavslundskolan Nej
93 Panos Stafilidis
Gustavslundskolan
14 Gustavslundskolan Nej
97 Tor Svensson
Gustavslundskolan
14 Gustavslundskolan Nej
109 Vincent Green
Hovshagaskolan
14 Hovshagaskolan Nej
110 Lucas Gunnarsson
Hovshagaskolan
14 Hovshagaskolan Nej
126 Liam Eriksson
Högstorps skola
14 Högstorps skola Nej
153 Linus Karlsson
Ingelstad skola
14 Ingelstad skola Nej
182 Rayan Alloubani
Ljungfälleskolan
14 Ljungfälleskolan Nej
196 Oscar Ahlin
Mohedaskolan
14 Mohedaskolan Nej
211 Otto Böhn Eng
Mohedaskolan
14 Mohedaskolan Nej
219 Hampus Fransson
Mohedaskolan
14 Mohedaskolan Nej
232 Melvin Herrmann Ferm
Mohedaskolan
14 Mohedaskolan Nej
233 Elliot Ivarsson
Mohedaskolan
14 Mohedaskolan Nej
524 Victor Medina
Mohedaskolan
14 Mohedaskolan Nej
276 Einar Alm
Pilbäckskolan
14 Pilbäckskolan Nej
291 Oliver Stenmalm
Pilbäckskolan
14 Pilbäckskolan Nej
301 Axel Axmarker
Pär Lagerkvistskolan
14 Pär Lagerkvistskolan Nej
302 Melker Fransson
Pär Lagerkvistskolan
14 Pär Lagerkvistskolan Nej
306 Charlie Nilsson
Pär Lagerkvistskolan
14 Pär Lagerkvistskolan Nej
331 Albin Borenberg
Sandsbro skola
14 Sandsbro skola Nej
334 Oscar Fröderberg
Sandsbro skola
14 Sandsbro skola Nej
354 Rasmus Åberg
Sandsbro skola
14 Sandsbro skola Nej
370 Braian Beshaj
Torparskolan
14 Torparskolan Nej
387 Åke Gustavsson
Tävelsås skola
14 Tävelsås skola Nej
399 Arvid Palmblad
Ulriksbergskolan
14 Ulriksbergskolan Nej
400 John Palmblad
Ulriksbergskolan
14 Ulriksbergskolan Nej
415 Oscar Glen
Växjö Montessoriskola
14 Växjö Montessoriskola Nej
424 Jack Vasko
Växjö Montessoriskola
14 Växjö Montessoriskola Nej
433 Alvin Olofsson
Åryd skola
14 Åryd skola Nej
466 Wilhelm Randolf
Öjaby skola
14 Öjaby skola Nej
478 Leonel Belo Da Silva
Östra Lugnets skola
14 Östra Lugnets skola Nej
488 Viktor Erelt
Östra Lugnets skola
14 Östra Lugnets skola Nej
491 Simon Haraldsson
Östra Lugnets skola
14 Östra Lugnets skola Nej
505 Sigge Ottosson
Östra Lugnets skola
14 Östra Lugnets skola Nej
508 Sixten Påhlman Leo
Östra Lugnets skola
14 Östra Lugnets skola Nej
517 Gustav Rosenberg
Östregårdskolan
14 Östregårdskolan Nej

Antal deltagare: 42

P8 60 m

# SB PB NLAvprickad online
12 Albin Iderheim
Bäckaslövskolan
15 Bäckaslövskolan Nej
18 Emilio Painequeo
Bäckaslövskolan
15 Bäckaslövskolan Nej
20 Evan Schwech
Bäckaslövskolan
15 Bäckaslövskolan Nej
22 Neo Sjögren Erlandsson
Bäckaslövskolan
15 Bäckaslövskolan Nej
40 Oliver Ekström
Furutåskolan
15 Furutåskolan Nej
44 Valle Lindén
Furutåskolan
15 Furutåskolan Nej
60 Zigge Berggren
Gustavslundskolan
15 Gustavslundskolan Nej
62 Elias Brännström
Gustavslundskolan
15 Gustavslundskolan Nej
69 Lucas Holmqvist
Gustavslundskolan
15 Gustavslundskolan Nej
96 Noah Ståhl
Gustavslundskolan
15 Gustavslundskolan Nej
105 Gabriel Brodén
Hovshagaskolan
15 Hovshagaskolan Nej
119 Josef Nseir
Hovshagaskolan
15 Hovshagaskolan Nej
127 Victor Hamle
Högstorps skola
15 Högstorps skola Nej
135 Anton Lindholm Ateva
Högstorps skola
15 Högstorps skola Nej
137 Carl-Philip Macarthy
Högstorps skola
15 Högstorps skola Nej
147 Malte Arvidsson
Ingelstad skola
15 Ingelstad skola Nej
154 Midas Rosander
Ingelstad skola
15 Ingelstad skola Nej
172 Sigge Ekholm
Lammhults skola
15 Lammhults skola Nej
175 Tage Medin hjertberg
Lillestadskolan
15 Lillestadskolan Nej
194 Omar Abdi
Mohedaskolan
15 Mohedaskolan Nej
199 Noah Anderberg
Mohedaskolan
15 Mohedaskolan Nej
201 Jamie Berndt
Mohedaskolan
15 Mohedaskolan Nej
218 Zigge Eriksson
Mohedaskolan
15 Mohedaskolan Nej
227 Kevin Granqvist
Mohedaskolan
15 Mohedaskolan Nej
229 Ludwig Gunnarsson
Mohedaskolan
15 Mohedaskolan Nej
259 Liam Nykvist
Mohedaskolan
15 Mohedaskolan Nej
264 Ebbot Sjöö Kajder
Mohedaskolan
15 Mohedaskolan Nej
270 Melvin Widroth
Mohedaskolan
15 Mohedaskolan Nej
271 Eddie Zettergren
Mohedaskolan
15 Mohedaskolan Nej
277 Gabriel Bjällebo
Pilbäckskolan
15 Pilbäckskolan Nej
292 Ares Toro Jara
Pilbäckskolan
15 Pilbäckskolan Nej
293 Theo Watson
Pilbäckskolan
15 Pilbäckskolan Nej
312 Felix Sandberg
Pär Lagerkvistskolan
15 Pär Lagerkvistskolan Nej
337 Sebastian Hessman
Sandsbro skola
15 Sandsbro skola Nej
382 Jakob Quach
Torparskolan
15 Torparskolan Nej
384 Adam Sherif
Torparskolan
15 Torparskolan Nej
391 Ilyas Abuzaid
Ulriksbergskolan
15 Ulriksbergskolan Nej
396 Benjamin Bengtsson
Ulriksbergskolan
15 Ulriksbergskolan Nej
407 Shady Deeb
Växjö Internationella grundskola
15 Växjö Internationella grundskola Nej
420 Nils Norrlin
Växjö Montessoriskola
15 Växjö Montessoriskola Nej
422 Julian Pizzeghello
Växjö Montessoriskola
15 Växjö Montessoriskola Nej
426 Nils Ernsth
Åby skola
15 Åby skola Nej
448 Vidar Hagman
Öjaby skola
15 Öjaby skola Nej
449 Walter Hallrup Burde
Öjaby skola
15 Öjaby skola Nej
450 William Hellström
Öjaby skola
15 Öjaby skola Nej
451 Albin Henrixon
Öjaby skola
15 Öjaby skola Nej
452 Arvid Hällqvist
Öjaby skola
15 Öjaby skola Nej
459 Tage Mortensen
Öjaby skola
15 Öjaby skola Nej
477 Olle Axelsson
Östra Lugnets skola
15 Östra Lugnets skola Nej
479 Ebbe Berglund
Östra Lugnets skola
15 Östra Lugnets skola Nej
492 Leon Hegborn Villalobos
Östra Lugnets skola
15 Östra Lugnets skola Nej
509 Max Sandgren
Östra Lugnets skola
15 Östra Lugnets skola Nej
515 Erik Palm
Östregårdskolan
15 Östregårdskolan Nej

Antal deltagare: 53

P8 600 m

# SB PB NLAvprickad online
12 Albin Iderheim
Bäckaslövskolan
15 Bäckaslövskolan Nej
44 Valle Lindén
Furutåskolan
15 Furutåskolan Nej
60 Zigge Berggren
Gustavslundskolan
15 Gustavslundskolan Nej
62 Elias Brännström
Gustavslundskolan
15 Gustavslundskolan Nej
69 Lucas Holmqvist
Gustavslundskolan
15 Gustavslundskolan Nej
82 Mahdi Muuse
Gustavslundskolan
15 Gustavslundskolan Nej
96 Noah Ståhl
Gustavslundskolan
15 Gustavslundskolan Nej
105 Gabriel Brodén
Hovshagaskolan
15 Hovshagaskolan Nej
119 Josef Nseir
Hovshagaskolan
15 Hovshagaskolan Nej
135 Anton Lindholm Ateva
Högstorps skola
15 Högstorps skola Nej
147 Malte Arvidsson
Ingelstad skola
15 Ingelstad skola Nej
154 Midas Rosander
Ingelstad skola
15 Ingelstad skola Nej
172 Sigge Ekholm
Lammhults skola
15 Lammhults skola Nej
175 Tage Medin hjertberg
Lillestadskolan
15 Lillestadskolan Nej
201 Jamie Berndt
Mohedaskolan
15 Mohedaskolan Nej
227 Kevin Granqvist
Mohedaskolan
15 Mohedaskolan Nej
229 Ludwig Gunnarsson
Mohedaskolan
15 Mohedaskolan Nej
259 Liam Nykvist
Mohedaskolan
15 Mohedaskolan Nej
271 Eddie Zettergren
Mohedaskolan
15 Mohedaskolan Nej
277 Gabriel Bjällebo
Pilbäckskolan
15 Pilbäckskolan Nej
292 Ares Toro Jara
Pilbäckskolan
15 Pilbäckskolan Nej
293 Theo Watson
Pilbäckskolan
15 Pilbäckskolan Nej
396 Benjamin Bengtsson
Ulriksbergskolan
15 Ulriksbergskolan Nej
407 Shady Deeb
Växjö Internationella grundskola
15 Växjö Internationella grundskola Nej
422 Julian Pizzeghello
Växjö Montessoriskola
15 Växjö Montessoriskola Nej
426 Nils Ernsth
Åby skola
15 Åby skola Nej
448 Vidar Hagman
Öjaby skola
15 Öjaby skola Nej
449 Walter Hallrup Burde
Öjaby skola
15 Öjaby skola Nej
450 William Hellström
Öjaby skola
15 Öjaby skola Nej
451 Albin Henrixon
Öjaby skola
15 Öjaby skola Nej
452 Arvid Hällqvist
Öjaby skola
15 Öjaby skola Nej
459 Tage Mortensen
Öjaby skola
15 Öjaby skola Nej
477 Olle Axelsson
Östra Lugnets skola
15 Östra Lugnets skola Nej
479 Ebbe Berglund
Östra Lugnets skola
15 Östra Lugnets skola Nej
515 Erik Palm
Östregårdskolan
15 Östregårdskolan Nej

Antal deltagare: 35

P8 Längd

Hoppzon

# SB PB NLAvprickad online
12 Albin Iderheim
Bäckaslövskolan
15 Bäckaslövskolan Nej
18 Emilio Painequeo
Bäckaslövskolan
15 Bäckaslövskolan Nej
20 Evan Schwech
Bäckaslövskolan
15 Bäckaslövskolan Nej
22 Neo Sjögren Erlandsson
Bäckaslövskolan
15 Bäckaslövskolan Nej
40 Oliver Ekström
Furutåskolan
15 Furutåskolan Nej
44 Valle Lindén
Furutåskolan
15 Furutåskolan Nej
60 Zigge Berggren
Gustavslundskolan
15 Gustavslundskolan Nej
62 Elias Brännström
Gustavslundskolan
15 Gustavslundskolan Nej
69 Lucas Holmqvist
Gustavslundskolan
15 Gustavslundskolan Nej
82 Mahdi Muuse
Gustavslundskolan
15 Gustavslundskolan Nej
96 Noah Ståhl
Gustavslundskolan
15 Gustavslundskolan Nej
105 Gabriel Brodén
Hovshagaskolan
15 Hovshagaskolan Nej
119 Josef Nseir
Hovshagaskolan
15 Hovshagaskolan Nej
127 Victor Hamle
Högstorps skola
15 Högstorps skola Nej
135 Anton Lindholm Ateva
Högstorps skola
15 Högstorps skola Nej
137 Carl-Philip Macarthy
Högstorps skola
15 Högstorps skola Nej
147 Malte Arvidsson
Ingelstad skola
15 Ingelstad skola Nej
154 Midas Rosander
Ingelstad skola
15 Ingelstad skola Nej
172 Sigge Ekholm
Lammhults skola
15 Lammhults skola Nej
175 Tage Medin hjertberg
Lillestadskolan
15 Lillestadskolan Nej
201 Jamie Berndt
Mohedaskolan
15 Mohedaskolan Nej
218 Zigge Eriksson
Mohedaskolan
15 Mohedaskolan Nej
264 Ebbot Sjöö Kajder
Mohedaskolan
15 Mohedaskolan Nej
277 Gabriel Bjällebo
Pilbäckskolan
15 Pilbäckskolan Nej
293 Theo Watson
Pilbäckskolan
15 Pilbäckskolan Nej
312 Felix Sandberg
Pär Lagerkvistskolan
15 Pär Lagerkvistskolan Nej
337 Sebastian Hessman
Sandsbro skola
15 Sandsbro skola Nej
338 Kevin Högberg
Sandsbro skola
15 Sandsbro skola Nej
382 Jakob Quach
Torparskolan
15 Torparskolan Nej
384 Adam Sherif
Torparskolan
15 Torparskolan Nej
391 Ilyas Abuzaid
Ulriksbergskolan
15 Ulriksbergskolan Nej
396 Benjamin Bengtsson
Ulriksbergskolan
15 Ulriksbergskolan Nej
407 Shady Deeb
Växjö Internationella grundskola
15 Växjö Internationella grundskola Nej
420 Nils Norrlin
Växjö Montessoriskola
15 Växjö Montessoriskola Nej
422 Julian Pizzeghello
Växjö Montessoriskola
15 Växjö Montessoriskola Nej
426 Nils Ernsth
Åby skola
15 Åby skola Nej
448 Vidar Hagman
Öjaby skola
15 Öjaby skola Nej
449 Walter Hallrup Burde
Öjaby skola
15 Öjaby skola Nej
450 William Hellström
Öjaby skola
15 Öjaby skola Nej
451 Albin Henrixon
Öjaby skola
15 Öjaby skola Nej
452 Arvid Hällqvist
Öjaby skola
15 Öjaby skola Nej
459 Tage Mortensen
Öjaby skola
15 Öjaby skola Nej
479 Ebbe Berglund
Östra Lugnets skola
15 Östra Lugnets skola Nej
509 Max Sandgren
Östra Lugnets skola
15 Östra Lugnets skola Nej
515 Erik Palm
Östregårdskolan
15 Östregårdskolan Nej

Antal deltagare: 45

P8 Boll

Vikt: 300g

# SB PB NLAvprickad online
12 Albin Iderheim
Bäckaslövskolan
15 Bäckaslövskolan Nej
18 Emilio Painequeo
Bäckaslövskolan
15 Bäckaslövskolan Nej
20 Evan Schwech
Bäckaslövskolan
15 Bäckaslövskolan Nej
22 Neo Sjögren Erlandsson
Bäckaslövskolan
15 Bäckaslövskolan Nej
40 Oliver Ekström
Furutåskolan
15 Furutåskolan Nej
44 Valle Lindén
Furutåskolan
15 Furutåskolan Nej
60 Zigge Berggren
Gustavslundskolan
15 Gustavslundskolan Nej
62 Elias Brännström
Gustavslundskolan
15 Gustavslundskolan Nej
69 Lucas Holmqvist
Gustavslundskolan
15 Gustavslundskolan Nej
82 Mahdi Muuse
Gustavslundskolan
15 Gustavslundskolan Nej
96 Noah Ståhl
Gustavslundskolan
15 Gustavslundskolan Nej
105 Gabriel Brodén
Hovshagaskolan
15 Hovshagaskolan Nej
119 Josef Nseir
Hovshagaskolan
15 Hovshagaskolan Nej
127 Victor Hamle
Högstorps skola
15 Högstorps skola Nej
135 Anton Lindholm Ateva
Högstorps skola
15 Högstorps skola Nej
137 Carl-Philip Macarthy
Högstorps skola
15 Högstorps skola Nej
147 Malte Arvidsson
Ingelstad skola
15 Ingelstad skola Nej
154 Midas Rosander
Ingelstad skola
15 Ingelstad skola Nej
172 Sigge Ekholm
Lammhults skola
15 Lammhults skola Nej
175 Tage Medin hjertberg
Lillestadskolan
15 Lillestadskolan Nej
194 Omar Abdi
Mohedaskolan
15 Mohedaskolan Nej
199 Noah Anderberg
Mohedaskolan
15 Mohedaskolan Nej
201 Jamie Berndt
Mohedaskolan
15 Mohedaskolan Nej
218 Zigge Eriksson
Mohedaskolan
15 Mohedaskolan Nej
229 Ludwig Gunnarsson
Mohedaskolan
15 Mohedaskolan Nej
259 Liam Nykvist
Mohedaskolan
15 Mohedaskolan Nej
264 Ebbot Sjöö Kajder
Mohedaskolan
15 Mohedaskolan Nej
270 Melvin Widroth
Mohedaskolan
15 Mohedaskolan Nej
277 Gabriel Bjällebo
Pilbäckskolan
15 Pilbäckskolan Nej
293 Theo Watson
Pilbäckskolan
15 Pilbäckskolan Nej
337 Sebastian Hessman
Sandsbro skola
15 Sandsbro skola Nej
338 Kevin Högberg
Sandsbro skola
15 Sandsbro skola Nej
384 Adam Sherif
Torparskolan
15 Torparskolan Nej
391 Ilyas Abuzaid
Ulriksbergskolan
15 Ulriksbergskolan Nej
396 Benjamin Bengtsson
Ulriksbergskolan
15 Ulriksbergskolan Nej
407 Shady Deeb
Växjö Internationella grundskola
15 Växjö Internationella grundskola Nej
420 Nils Norrlin
Växjö Montessoriskola
15 Växjö Montessoriskola Nej
422 Julian Pizzeghello
Växjö Montessoriskola
15 Växjö Montessoriskola Nej
426 Nils Ernsth
Åby skola
15 Åby skola Nej
448 Vidar Hagman
Öjaby skola
15 Öjaby skola Nej
449 Walter Hallrup Burde
Öjaby skola
15 Öjaby skola Nej
450 William Hellström
Öjaby skola
15 Öjaby skola Nej
451 Albin Henrixon
Öjaby skola
15 Öjaby skola Nej
452 Arvid Hällqvist
Öjaby skola
15 Öjaby skola Nej
459 Tage Mortensen
Öjaby skola
15 Öjaby skola Nej
477 Olle Axelsson
Östra Lugnets skola
15 Östra Lugnets skola Nej
479 Ebbe Berglund
Östra Lugnets skola
15 Östra Lugnets skola Nej
492 Leon Hegborn Villalobos
Östra Lugnets skola
15 Östra Lugnets skola Nej
509 Max Sandgren
Östra Lugnets skola
15 Östra Lugnets skola Nej
515 Erik Palm
Östregårdskolan
15 Östregårdskolan Nej

Antal deltagare: 50

P7 60 m

# SB PB NLAvprickad online
2 Elias Axemo
Bäckaslövskolan
16 Bäckaslövskolan Nej
4 Ebbe Bringhed
Bäckaslövskolan
16 Bäckaslövskolan Nej
7 Samuel Gasperan
Bäckaslövskolan
16 Bäckaslövskolan Nej
8 Sebastian Granat
Bäckaslövskolan
16 Bäckaslövskolan Nej
9 Vidar Gustafsson
Bäckaslövskolan
16 Bäckaslövskolan Nej
21 Matteo Scognamiglio
Bäckaslövskolan
16 Bäckaslövskolan Nej
23 James Ståhlgren
Bäckaslövskolan
16 Bäckaslövskolan Nej
36 Casper Bergholtz
Furutåskolan
16 Furutåskolan Nej
37 Noah Desanginés
Furutåskolan
16 Furutåskolan Nej
47 Fred Olsson
Furutåskolan
16 Furutåskolan Nej
49 Lukas Pettersson
Furutåskolan
16 Furutåskolan Nej
80 Noah Lönnborg
Gustavslundskolan
16 Gustavslundskolan Nej
88 Edgar Rundgren
Gustavslundskolan
16 Gustavslundskolan Nej
90 Emilio Sanchez
Gustavslundskolan
16 Gustavslundskolan Nej
100 Matteo Youhanoun
Gustavslundskolan
16 Gustavslundskolan Nej
111 Malte Gunnarsson
Hovshagaskolan
16 Hovshagaskolan Nej
120 Mohammad Saleh
Hovshagaskolan
16 Hovshagaskolan Nej
132 Sam Johansson
Högstorps skola
16 Högstorps skola Nej
133 Emil Kronlund Bremer
Högstorps skola
16 Högstorps skola Nej
138 Oskar Magnusson
Högstorps skola
16 Högstorps skola Nej
151 Sixten Frejd
Ingelstad skola
16 Ingelstad skola Nej
161 Elis Svensson
Internationella Engelska Skolan Växjö
16 Internationella Engelska Skolan Växjö Nej
187 Sixten Frick
Ljungfälleskolan
16 Ljungfälleskolan Nej
195 Henry Afzelius Hall
Mohedaskolan
16 Mohedaskolan Nej
200 Walter Axelbrant
Mohedaskolan
16 Mohedaskolan Nej
210 Valter Bäckvall
Mohedaskolan
16 Mohedaskolan Nej
212 Leon Carlsson
Mohedaskolan
16 Mohedaskolan Nej
285 Yosef Moslih Ahmed Said
Pilbäckskolan
16 Pilbäckskolan Nej
290 Alexander Stenmalm
Pilbäckskolan
16 Pilbäckskolan Nej
304 Ebbe Hantoft
Pär Lagerkvistskolan
16 Pär Lagerkvistskolan Nej
313 Mulham Abdin
Ringsbergskolan
16 Ringsbergskolan Nej
314 Vladimir Anton
Ringsbergskolan
16 Ringsbergskolan Nej
315 Walter Grandelius
Ringsbergskolan
16 Ringsbergskolan Nej
324 Ali Ehtisham Rezai
Ringsbergskolan
16 Ringsbergskolan Nej
340 Lukas Johansson
Sandsbro skola
16 Sandsbro skola Nej
342 Max Karlsson
Sandsbro skola
16 Sandsbro skola Nej
348 Theo Poltan
Sandsbro skola
16 Sandsbro skola Nej
358 Tage Sjöshult
Skatelövskolan
16 Skatelövskolan Nej
380 Alexander Perkovic
Torparskolan
16 Torparskolan Nej
389 Wilhelm Smedin
Tävelsås skola
16 Tävelsås skola Nej
27 Muhsin Abdi
Ulriksbergskolan
16 Ulriksbergskolan Nej
404 Charlie Klevegård
Vislandaskolan
16 Vislandaskolan Nej
408 Erik Lidholt
Växjö Internationella grundskola
16 Växjö Internationella grundskola Nej
418 David Kalin
Växjö Montessoriskola
16 Växjö Montessoriskola Nej
437 Kasper Andersen
Öjaby skola
16 Öjaby skola Nej
446 Olle Gårdendahl
Öjaby skola
16 Öjaby skola Nej
463 Malte Petersson
Öjaby skola
16 Öjaby skola Nej
465 Olle Randolf
Öjaby skola
16 Öjaby skola Nej
468 Elliot Svaleklev
Öjaby skola
16 Öjaby skola Nej
474 Valter von Schantz
Öjaby skola
16 Öjaby skola Nej
475 Philip Wåhlin
Öjaby skola
16 Öjaby skola Nej
476 Sven Abramsson
Östra Lugnets skola
16 Östra Lugnets skola Nej
507 Carl Påhlman Leo
Östra Lugnets skola
16 Östra Lugnets skola Nej
518 Sigge Wikström
Östregårdskolan
16 Östregårdskolan Nej

Antal deltagare: 54

P7 600 m

# SB PB NLAvprickad online
4 Ebbe Bringhed
Bäckaslövskolan
16 Bäckaslövskolan Nej
7 Samuel Gasperan
Bäckaslövskolan
16 Bäckaslövskolan Nej
8 Sebastian Granat
Bäckaslövskolan
16 Bäckaslövskolan Nej
9 Vidar Gustafsson
Bäckaslövskolan
16 Bäckaslövskolan Nej
21 Matteo Scognamiglio
Bäckaslövskolan
16 Bäckaslövskolan Nej
23 James Ståhlgren
Bäckaslövskolan
16 Bäckaslövskolan Nej
24 Enoc Thuveson
Bäckaslövskolan
16 Bäckaslövskolan Nej
37 Noah Desanginés
Furutåskolan
16 Furutåskolan Nej
47 Fred Olsson
Furutåskolan
16 Furutåskolan Nej
49 Lukas Pettersson
Furutåskolan
16 Furutåskolan Nej
80 Noah Lönnborg
Gustavslundskolan
16 Gustavslundskolan Nej
84 Vide Piontkowski-Wrede
Gustavslundskolan
16 Gustavslundskolan Nej
88 Edgar Rundgren
Gustavslundskolan
16 Gustavslundskolan Nej
90 Emilio Sanchez
Gustavslundskolan
16 Gustavslundskolan Nej
94 Zack Stafilidis
Gustavslundskolan
16 Gustavslundskolan Nej
98 Abbe Thygesen
Gustavslundskolan
16 Gustavslundskolan Nej
100 Matteo Youhanoun
Gustavslundskolan
16 Gustavslundskolan Nej
111 Malte Gunnarsson
Hovshagaskolan
16 Hovshagaskolan Nej
132 Sam Johansson
Högstorps skola
16 Högstorps skola Nej
133 Emil Kronlund Bremer
Högstorps skola
16 Högstorps skola Nej
151 Sixten Frejd
Ingelstad skola
16 Ingelstad skola Nej
161 Elis Svensson
Internationella Engelska Skolan Växjö
16 Internationella Engelska Skolan Växjö Nej
187 Sixten Frick
Ljungfälleskolan
16 Ljungfälleskolan Nej
212 Leon Carlsson
Mohedaskolan
16 Mohedaskolan Nej
285 Yosef Moslih Ahmed Said
Pilbäckskolan
16 Pilbäckskolan Nej
290 Alexander Stenmalm
Pilbäckskolan
16 Pilbäckskolan Nej
313 Mulham Abdin
Ringsbergskolan
16 Ringsbergskolan Nej
314 Vladimir Anton
Ringsbergskolan
16 Ringsbergskolan Nej
315 Walter Grandelius
Ringsbergskolan
16 Ringsbergskolan Nej
324 Ali Ehtisham Rezai
Ringsbergskolan
16 Ringsbergskolan Nej
340 Lukas Johansson
Sandsbro skola
16 Sandsbro skola Nej
342 Max Karlsson
Sandsbro skola
16 Sandsbro skola Nej
348 Theo Poltan
Sandsbro skola
16 Sandsbro skola Nej
358 Tage Sjöshult
Skatelövskolan
16 Skatelövskolan Nej
380 Alexander Perkovic
Torparskolan
16 Torparskolan Nej
389 Wilhelm Smedin
Tävelsås skola
16 Tävelsås skola Nej
27 Muhsin Abdi
Ulriksbergskolan
16 Ulriksbergskolan Nej
404 Charlie Klevegård
Vislandaskolan
16 Vislandaskolan Nej
408 Erik Lidholt
Växjö Internationella grundskola
16 Växjö Internationella grundskola Nej
418 David Kalin
Växjö Montessoriskola
16 Växjö Montessoriskola Nej
437 Kasper Andersen
Öjaby skola
16 Öjaby skola Nej
446 Olle Gårdendahl
Öjaby skola
16 Öjaby skola Nej
463 Malte Petersson
Öjaby skola
16 Öjaby skola Nej
465 Olle Randolf
Öjaby skola
16 Öjaby skola Nej
468 Elliot Svaleklev
Öjaby skola
16 Öjaby skola Nej
474 Valter von Schantz
Öjaby skola
16 Öjaby skola Nej
475 Philip Wåhlin
Öjaby skola
16 Öjaby skola Nej
484 Viggo Cedervall
Östra Lugnets skola
16 Östra Lugnets skola Nej
518 Sigge Wikström
Östregårdskolan
16 Östregårdskolan Nej

Antal deltagare: 49

P7 Längd

Hoppzon

# SB PB NLAvprickad online
2 Elias Axemo
Bäckaslövskolan
16 Bäckaslövskolan Nej
4 Ebbe Bringhed
Bäckaslövskolan
16 Bäckaslövskolan Nej
7 Samuel Gasperan
Bäckaslövskolan
16 Bäckaslövskolan Nej
8 Sebastian Granat
Bäckaslövskolan
16 Bäckaslövskolan Nej
9 Vidar Gustafsson
Bäckaslövskolan
16 Bäckaslövskolan Nej
21 Matteo Scognamiglio
Bäckaslövskolan
16 Bäckaslövskolan Nej
23 James Ståhlgren
Bäckaslövskolan
16 Bäckaslövskolan Nej
24 Enoc Thuveson
Bäckaslövskolan
16 Bäckaslövskolan Nej
34 Wiggo Karlsson
Furuby skola
16 Furuby skola Nej
36 Casper Bergholtz
Furutåskolan
16 Furutåskolan Nej
37 Noah Desanginés
Furutåskolan
16 Furutåskolan Nej
47 Fred Olsson
Furutåskolan
16 Furutåskolan Nej
49 Lukas Pettersson
Furutåskolan
16 Furutåskolan Nej
56 Sixten Thorvaldsson
Gemla skola
16 Gemla skola Nej
80 Noah Lönnborg
Gustavslundskolan
16 Gustavslundskolan Nej
84 Vide Piontkowski-Wrede
Gustavslundskolan
16 Gustavslundskolan Nej
88 Edgar Rundgren
Gustavslundskolan
16 Gustavslundskolan Nej
90 Emilio Sanchez
Gustavslundskolan
16 Gustavslundskolan Nej
94 Zack Stafilidis
Gustavslundskolan
16 Gustavslundskolan Nej
98 Abbe Thygesen
Gustavslundskolan
16 Gustavslundskolan Nej
100 Matteo Youhanoun
Gustavslundskolan
16 Gustavslundskolan Nej
111 Malte Gunnarsson
Hovshagaskolan
16 Hovshagaskolan Nej
120 Mohammad Saleh
Hovshagaskolan
16 Hovshagaskolan Nej
132 Sam Johansson
Högstorps skola
16 Högstorps skola Nej
133 Emil Kronlund Bremer
Högstorps skola
16 Högstorps skola Nej
138 Oskar Magnusson
Högstorps skola
16 Högstorps skola Nej
151 Sixten Frejd
Ingelstad skola
16 Ingelstad skola Nej
161 Elis Svensson
Internationella Engelska Skolan Växjö
16 Internationella Engelska Skolan Växjö Nej
187 Sixten Frick
Ljungfälleskolan
16 Ljungfälleskolan Nej
195 Henry Afzelius Hall
Mohedaskolan
16 Mohedaskolan Nej
210 Valter Bäckvall
Mohedaskolan
16 Mohedaskolan Nej
285 Yosef Moslih Ahmed Said
Pilbäckskolan
16 Pilbäckskolan Nej
290 Alexander Stenmalm
Pilbäckskolan
16 Pilbäckskolan Nej
314 Vladimir Anton
Ringsbergskolan
16 Ringsbergskolan Nej
315 Walter Grandelius
Ringsbergskolan
16 Ringsbergskolan Nej
324 Ali Ehtisham Rezai
Ringsbergskolan
16 Ringsbergskolan Nej
340 Lukas Johansson
Sandsbro skola
16 Sandsbro skola Nej
342 Max Karlsson
Sandsbro skola
16 Sandsbro skola Nej
348 Theo Poltan
Sandsbro skola
16 Sandsbro skola Nej
358 Tage Sjöshult
Skatelövskolan
16 Skatelövskolan Nej
380 Alexander Perkovic
Torparskolan
16 Torparskolan Nej
389 Wilhelm Smedin
Tävelsås skola
16 Tävelsås skola Nej
404 Charlie Klevegård
Vislandaskolan
16 Vislandaskolan Nej
408 Erik Lidholt
Växjö Internationella grundskola
16 Växjö Internationella grundskola Nej
418 David Kalin
Växjö Montessoriskola
16 Växjö Montessoriskola Nej
437 Kasper Andersen
Öjaby skola
16 Öjaby skola Nej
463 Malte Petersson
Öjaby skola
16 Öjaby skola Nej
465 Olle Randolf
Öjaby skola
16 Öjaby skola Nej
468 Elliot Svaleklev
Öjaby skola
16 Öjaby skola Nej
474 Valter von Schantz
Öjaby skola
16 Öjaby skola Nej
475 Philip Wåhlin
Öjaby skola
16 Öjaby skola Nej
476 Sven Abramsson
Östra Lugnets skola
16 Östra Lugnets skola Nej
484 Viggo Cedervall
Östra Lugnets skola
16 Östra Lugnets skola Nej
518 Sigge Wikström
Östregårdskolan
16 Östregårdskolan Nej

Antal deltagare: 54

P7 Boll

Vikt: 300g

# SB PB NLAvprickad online
2 Elias Axemo
Bäckaslövskolan
16 Bäckaslövskolan Nej
7 Samuel Gasperan
Bäckaslövskolan
16 Bäckaslövskolan Nej
8 Sebastian Granat
Bäckaslövskolan
16 Bäckaslövskolan Nej
9 Vidar Gustafsson
Bäckaslövskolan
16 Bäckaslövskolan Nej
21 Matteo Scognamiglio
Bäckaslövskolan
16 Bäckaslövskolan Nej
23 James Ståhlgren
Bäckaslövskolan
16 Bäckaslövskolan Nej
36 Casper Bergholtz
Furutåskolan
16 Furutåskolan Nej
47 Fred Olsson
Furutåskolan
16 Furutåskolan Nej
49 Lukas Pettersson
Furutåskolan
16 Furutåskolan Nej
56 Sixten Thorvaldsson
Gemla skola
16 Gemla skola Nej
80 Noah Lönnborg
Gustavslundskolan
16 Gustavslundskolan Nej
84 Vide Piontkowski-Wrede
Gustavslundskolan
16 Gustavslundskolan Nej
88 Edgar Rundgren
Gustavslundskolan
16 Gustavslundskolan Nej
90 Emilio Sanchez
Gustavslundskolan
16 Gustavslundskolan Nej
94 Zack Stafilidis
Gustavslundskolan
16 Gustavslundskolan Nej
98 Abbe Thygesen
Gustavslundskolan
16 Gustavslundskolan Nej
100 Matteo Youhanoun
Gustavslundskolan
16 Gustavslundskolan Nej
111 Malte Gunnarsson
Hovshagaskolan
16 Hovshagaskolan Nej
120 Mohammad Saleh
Hovshagaskolan
16 Hovshagaskolan Nej
133 Emil Kronlund Bremer
Högstorps skola
16 Högstorps skola Nej
138 Oskar Magnusson
Högstorps skola
16 Högstorps skola Nej
151 Sixten Frejd
Ingelstad skola
16 Ingelstad skola Nej
161 Elis Svensson
Internationella Engelska Skolan Växjö
16 Internationella Engelska Skolan Växjö Nej
187 Sixten Frick
Ljungfälleskolan
16 Ljungfälleskolan Nej
200 Walter Axelbrant
Mohedaskolan
16 Mohedaskolan Nej
210 Valter Bäckvall
Mohedaskolan
16 Mohedaskolan Nej
212 Leon Carlsson
Mohedaskolan
16 Mohedaskolan Nej
285 Yosef Moslih Ahmed Said
Pilbäckskolan
16 Pilbäckskolan Nej
290 Alexander Stenmalm
Pilbäckskolan
16 Pilbäckskolan Nej
314 Vladimir Anton
Ringsbergskolan
16 Ringsbergskolan Nej
315 Walter Grandelius
Ringsbergskolan
16 Ringsbergskolan Nej
324 Ali Ehtisham Rezai
Ringsbergskolan
16 Ringsbergskolan Nej
342 Max Karlsson
Sandsbro skola
16 Sandsbro skola Nej
348 Theo Poltan
Sandsbro skola
16 Sandsbro skola Nej
358 Tage Sjöshult
Skatelövskolan
16 Skatelövskolan Nej
380 Alexander Perkovic
Torparskolan
16 Torparskolan Nej
389 Wilhelm Smedin
Tävelsås skola
16 Tävelsås skola Nej
404 Charlie Klevegård
Vislandaskolan
16 Vislandaskolan Nej
408 Erik Lidholt
Växjö Internationella grundskola
16 Växjö Internationella grundskola Nej
418 David Kalin
Växjö Montessoriskola
16 Växjö Montessoriskola Nej
437 Kasper Andersen
Öjaby skola
16 Öjaby skola Nej
463 Malte Petersson
Öjaby skola
16 Öjaby skola Nej
465 Olle Randolf
Öjaby skola
16 Öjaby skola Nej
468 Elliot Svaleklev
Öjaby skola
16 Öjaby skola Nej
474 Valter von Schantz
Öjaby skola
16 Öjaby skola Nej
475 Philip Wåhlin
Öjaby skola
16 Öjaby skola Nej
484 Viggo Cedervall
Östra Lugnets skola
16 Östra Lugnets skola Nej
507 Carl Påhlman Leo
Östra Lugnets skola
16 Östra Lugnets skola Nej
518 Sigge Wikström
Östregårdskolan
16 Östregårdskolan Nej

Antal deltagare: 49

Kvinnor I-20 60 m

# SB PB NLAvprickad online
26 Suri Vang
Bäckaslövskolan
15 Bäckaslövskolan Nej
146 Alexandra Morthensson
IFK Växjö
93 IFK Växjö Nej

Antal deltagare: 2

Kvinnor I-20 Längd

Hoppzon

# SB PB NLAvprickad online
26 Suri Vang
Bäckaslövskolan
15 Bäckaslövskolan Nej
146 Alexandra Morthensson
IFK Växjö
93 IFK Växjö Nej

Antal deltagare: 2

Kvinnor I-20 Kula

Vikt: 2,0kg

# SB PB NLAvprickad online
146 Alexandra Morthensson
IFK Växjö
93 IFK Växjö Nej

Antal deltagare: 1