Startlista

Ränneborgsmångkampen
Ränneborgs IP, Eksjö   2020-06-28

Mix11 Femkamp Mix11

SB PB
431 Tove Börjesson
Eksjö Södra IK
09 Eksjö Södra IK
435 Nellie Elofsson
Eksjö Södra IK
10 Eksjö Södra IK
440 Hampus Nelander-Karlsson
Eksjö Södra IK
09 Eksjö Södra IK
442 Ella Rostedt
Eksjö Södra IK
09 Eksjö Södra IK
445 Hugo Rydén
Eksjö Södra IK
10 Eksjö Södra IK
452 Sixten Schütz
FIK Färjestaden
09 FIK Färjestaden
470 Tuva Lundqvist
IK Sisu
10 IK Sisu
478 Nova Arvidsson
Stensjöns IF
09 Stensjöns IF
479 Jason Jonasson
Södra Vi IF
10 Södra Vi IF

Antal anmälda deltagare: 9

Mix9 Fyrkamp Mix9

SB PB
427 Victor Bergqvist
Eksjö Södra IK
12 Eksjö Södra IK
433 Edda Ekberg
Eksjö Södra IK
11 Eksjö Södra IK
436 Arvid Larsson
Eksjö Södra IK
11 Eksjö Södra IK
437 Axel Larsson
Eksjö Södra IK
13 Eksjö Södra IK
438 Elise Lindqvist
Eksjö Södra IK
11 Eksjö Södra IK
441 Selma Olsson
Eksjö Södra IK
11 Eksjö Södra IK
443 Mia Rostedt
Eksjö Södra IK
11 Eksjö Södra IK
453 Tyra Schütz
FIK Färjestaden
11 FIK Färjestaden
454 Alfred Rogö
Habo Friidrott -04
11 Habo Friidrott -04
464 Tilde Adolfsson
IK Sisu
11 IK Sisu
465 Minna Alvarsson
IK Sisu
11 IK Sisu
466 Lucas Eriksson
IK Sisu
12 IK Sisu
467 Noomi Hesse
IK Sisu
11 IK Sisu
468 Kid Lundqvist
IK Sisu
13 IK Sisu
469 Penny Lundqvist
IK Sisu
12 IK Sisu
475 Eric Salberg
Linköpings GIF
11 Linköpings GIF

Antal anmälda deltagare: 16

F15 Femkamp F15 (80m häck, höjd, längd, spjut, 600m)

SB PB
432 Ida Dahlén
Eksjö Södra IK
06 Eksjö Södra IK
446 Julia Strid
Eksjö Södra IK
06 Eksjö Södra IK
447 Tuva Svensson
Eksjö Södra IK
05 Eksjö Södra IK
457 Linnea Algotsson
IFK Växjö
06 IFK Växjö
459 Tilde Persson
IFK Växjö
06 IFK Växjö
460 Ronja Rickardsson
IFK Växjö
05 IFK Växjö
463 Ellen Adolfsson
IK Sisu
06 IK Sisu
473 Isa Persson
Kalmar SK
06 Kalmar SK
481 Emma Jonsson
Södra Vi IF
05 Södra Vi IF
482 Linnea Lind
Södra Vi IF
05 Södra Vi IF 0 0

Antal anmälda deltagare: 10

F13 Femkamp F13 (60m häck, höjd, spjut, längd, 600m)

SB PB
426 Maja Berglund
Eksjö Södra IK
08 Eksjö Södra IK
430 Sara Björklund
Eksjö Södra IK
07 Eksjö Södra IK
434 Julia Elofsson
Eksjö Södra IK
07 Eksjö Södra IK
449 Siri Vrethammar
Eksjö Södra IK
07 Eksjö Södra IK
461 Ida Gustavsson
IK Hakarpspojkarna
08 IK Hakarpspojkarna
474 Tove Arwidson
Linköpings GIF
08 Linköpings GIF 0 0
480 Jenna Jonasson
Södra Vi IF
08 Södra Vi IF

Antal anmälda deltagare: 7

F13 Spjut Vikt: 400g

SB PB
484 Ottilia Thorell
Eksjö Södra IK
08 Eksjö Södra IK

Antal anmälda deltagare: 1

P15 Femkamp P15 (80m häck, spjut, längd, höjd, 800m)

SB PB
429 Lukas Björklund
Eksjö Södra IK
05 Eksjö Södra IK

Antal anmälda deltagare: 1

P13 Femkamp P13 (60m häck, längd, spjut, höjd, 600m)

SB PB
428 Rickard Bergstrand
Eksjö Södra IK
07 Eksjö Södra IK
439 Robin Martinsson
Eksjö Södra IK
07 Eksjö Södra IK
444 Neo Rostedt
Eksjö Södra IK
08 Eksjö Södra IK
448 Wilmer Sällberg
Eksjö Södra IK
08 Eksjö Södra IK
450 Otto Ejderstedt
FIK Färjestaden
07 FIK Färjestaden
451 Erik Petersson
FIK Färjestaden
07 FIK Färjestaden
455 Theodor Rogö
Habo Friidrott -04
08 Habo Friidrott -04
456 Edvin Persson
Högby IF
07 Högby IF
458 Elias Karlsson
IFK Växjö
08 IFK Växjö
462 Emil Mennborg
IK Hakarpspojkarna
08 IK Hakarpspojkarna
471 Erik Sethsson
IK Sisu
07 IK Sisu
472 Uno Stål
KA2 IF
08 KA2 IF
476 Loke Salberg
Linköpings GIF
08 Linköpings GIF
477 Eskil Fernström
Mölndals AIK
08 Mölndals AIK
483 Elias Andersson
Wärnamo SK
07 Wärnamo SK

Antal anmälda deltagare: 15

Totalt antal anmälda deltagare: 59

Totalt antal anmälda starter: 59