Resultat Träningstävling

Eva Lisa Holtz arena, Karlstad   2022-12-04

Arrangör: IF Göta Karlstad Senast uppdaterad: 2022-12-14 13:33:37
Visa Resultatkort
F13 60 m
4/12 11:30
1 Erica Berglund
IF Göta Karlstad
10 IF Göta Karlstad 9.19 PB
2 Anaïs Isaksson
IF Göta Karlstad
10 IF Göta Karlstad 9.31 PB
3 Borbala Biro
IF Göta Karlstad
10 IF Göta Karlstad 10.22
4 Ida Enqvist
IF Göta Karlstad
10 IF Göta Karlstad 10.41
5 Elina Åhser
IF Göta Karlstad
10 IF Göta Karlstad 10.56 PB
6 Vilda Rosenblad
IF Göta Karlstad
10 IF Göta Karlstad 11.15
F13 200 m
4/12 13:45
1 Erica Berglund
IF Göta Karlstad
10 IF Göta Karlstad 31.46
2 Anaïs Isaksson
IF Göta Karlstad
10 IF Göta Karlstad 32.02
3 Borbala Biro
IF Göta Karlstad
10 IF Göta Karlstad 35.99
4 Elina Åhser
IF Göta Karlstad
10 IF Göta Karlstad 36.50 PB
5 Vilda Rosenblad
IF Göta Karlstad
10 IF Göta Karlstad 42.55
F13 Längd
Hoppzon
4/12 12:10
1 Erica Berglund
IF Göta Karlstad
10 IF Göta Karlstad 4.43 PB
2 Anaïs Isaksson
IF Göta Karlstad
10 IF Göta Karlstad 4.40 PB
3 Ida Enqvist
IF Göta Karlstad
10 IF Göta Karlstad 3.45
4 Elina Åhser
IF Göta Karlstad
10 IF Göta Karlstad 3.37 PB
5 Borbala Biro
IF Göta Karlstad
10 IF Göta Karlstad 3.30
6 Vilda Rosenblad
IF Göta Karlstad
10 IF Göta Karlstad 3.13
123456
Anaïs Isaksson3.904.254.194.304.404.20
Ida Enqvist3.453.39x3.083.36x
Elina Åhser3.143.053.123.373.073.35
Erica Berglund4.224.314.094.294.344.43
Vilda Rosenblad2.982.893.132.862.803.13
Borbala Biro3.203.113.063.203.273.30
F13 Kula
Vikt: 2,0kg
4/12 10:00
1 Anaïs Isaksson
IF Göta Karlstad
10 IF Göta Karlstad 8.74 PB
2 Erica Berglund
IF Göta Karlstad
10 IF Göta Karlstad 8.00 PB
3 Elina Åhser
IF Göta Karlstad
10 IF Göta Karlstad 6.76 PB
4 Borbala Biro
IF Göta Karlstad
10 IF Göta Karlstad 5.96
5 Vilda Rosenblad
IF Göta Karlstad
10 IF Göta Karlstad 5.78
Ida Enqvist
IF Göta Karlstad
10 IF Göta Karlstad -
123456
Vilda Rosenblad4.965.485.785.72x5.71
Ida Enqvist---
Borbala Biro5.96x5.725.905.335.71
Erica Berglund6.736.977.288.007.897.41
Anaïs Isaksson7.818.498.708.628.248.74
Elina Åhser6.586.766.346.716.565.89
F12 60 m
4/12 11:15
A-Final
Tot. plac.
1 Ebba Johansson
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 9.30 1 PB
2 Astrid Tallsäter
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 9.54 2 PB
3 Ashley Arvidsson
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 9.56 3 PB
4 Sofia Stjernlöf
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 10.05 7
5 Agnes Karlsson
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 10.07 8 PB
6 Freja Karlsson
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 10.78 14
B-Final
Tot. plac.
1 Hilda Läckström
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 9.98 6
2 Ella Holmkvist
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 10.19 9
3 Linnea Hoffman
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 10.34 12 PB
Wilma Zetterström
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad DNS
Minna Olsson
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad DNS
Adriana Vasic
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad DNS
C-Final
Tot. plac.
1 Hilla Skantz
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 9.80 4
2 Irma Björkman
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 9.88 5
3 Aleksandra Smirnova
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 10.28 10
4 Ebba Milton
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 10.32 11
5 Meja Arvsell
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 10.37 13
Tindra Persson
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad DNS
F12 200 m
4/12 13:30
A-Final
Tot. plac.
1 Ashley Arvidsson
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 31.80 1 PB
2 Sofia Stjernlöf
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 33.30 5 PB
3 Agnes Karlsson
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 33.33 6 PB
4 Linnea Hoffman
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 34.41 8 PB
5 Freja Karlsson
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 39.06 14 PB
B-Final
Tot. plac.
1 Ebba Johansson
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 32.13 2
2 Hilla Skantz
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 33.12 4
3 Hilda Läckström
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 34.40 7
4 Irma Björkman
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 35.04 10
5 Meja Arvsell
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 35.98 12
C-Final
Tot. plac.
1 Astrid Tallsäter
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 32.68 3
2 Aleksandra Smirnova
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 34.98 9
3 Ella Holmkvist
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 35.70 11
4 Ebba Milton
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 37.50 13
F12 Längd
Hoppzon
4/12 12:10
1 Ebba Johansson
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 3.89 PB
2 Astrid Tallsäter
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 3.79
3 Agnes Karlsson
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 3.71 PB
4 Ashley Arvidsson
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 3.60 PB
5 Ella Holmkvist
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 3.51
6 Sofia Stjernlöf
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 3.43
7 Hilla Skantz
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 3.41
8 Hilda Läckström
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 3.38
9 Meja Arvsell
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 3.20
10 Ebba Milton
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 3.02
11 Linnea Hoffman
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 3.00 PB
12 Freja Karlsson
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 2.87 PB
13 Aleksandra Smirnova
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 2.67
123456
Freja Karlsson2.842.792.87
Hilda Läckström3.383.343.113.233.263.27
Sofia Stjernlöf3.423.353.353.433.233.08
Agnes Karlsson3.713.613.563.613.543.50
Meja Arvsell3.202.752.84
Astrid Tallsäter3.793.333.383.722.913.36
Linnea Hoffman3.002.883.00
Hilla Skantz3.233.333.233.413.243.25
Aleksandra Smirnova2.672.562.59
Ebba Milton2.793.023.01
Ebba Johansson3.893.713.713.733.743.85
Ashley Arvidsson3.323.553.603.523.533.56
Ella Holmkvist3.483.453.303.303.513.39
F12 Kula
Vikt: 2,0kg
4/12 10:00
1 Ashley Arvidsson
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 8.09 PB
2 Sofia Stjernlöf
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 6.63 PB
3 Ella Holmkvist
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 6.33
4 Meja Arvsell
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 5.78
5 Linnea Hoffman
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 5.72 PB
6 Agnes Karlsson
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 5.68
7 Aleksandra Smirnova
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 5.40
8 Astrid Tallsäter
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 5.28
9 Freja Karlsson
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 4.96 PB
10 Ebba Milton
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 4.49
Wilma Zetterström
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad -
Irma Björkman
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad -
Tindra Persson
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad -
Ebba Johansson
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad -
Adriana Vasic
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad -
Hilla Skantz
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad -
Hilda Läckström
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad -
Minna Olsson
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad x
123456
Minna Olssonx--
Linnea Hoffman5.485.255.295.385.705.72
Meja Arvsell5.365.395.785.765.645.74
Freja Karlsson4.574.524.96
Wilma Zetterström---
Irma Björkman---
Tindra Persson---
Astrid Tallsäter4.825.144.935.035.285.24
Aleksandra Smirnova5.224.895.404.634.965.34
Sofia Stjernlöf6.636.295.906.176.086.29
Agnes Karlsson5.615.445.455.685.605.34
Ebba Johansson---
Ella Holmkvist5.916.195.946.116.335.72
Ashley Arvidsson7.167.967.468.097.096.87
Adriana Vasic---
Ebba Milton4.073.814.49
Hilla Skantz---
Hilda Läckström---
F11

Resultatlista för klassen visas inte. Gå till individuella resultatkort för att se resultat.

F10

Resultatlista för klassen visas inte. Gå till individuella resultatkort för att se resultat.

F9

Resultatlista för klassen visas inte. Gå till individuella resultatkort för att se resultat.

F8

Resultatlista för klassen visas inte. Gå till individuella resultatkort för att se resultat.

F7

Resultatlista för klassen visas inte. Gå till individuella resultatkort för att se resultat.

P13 60 m
4/12 11:55
1 Filip Nordh
IF Göta Karlstad
10 IF Göta Karlstad 9.41
2 Jonas Longrée
IF Göta Karlstad
10 IF Göta Karlstad 9.59 PB
3 Collins Arvidsson
IF Göta Karlstad
10 IF Göta Karlstad 11.20
Gabriel Preselj
IF Göta Karlstad
10 IF Göta Karlstad DNS
P13 200 m
4/12 14:00
1 Filip Nordh
IF Göta Karlstad
10 IF Göta Karlstad 31.73
2 Jonas Longrée
IF Göta Karlstad
10 IF Göta Karlstad 32.02
3 Collins Arvidsson
IF Göta Karlstad
10 IF Göta Karlstad 38.43
P13 Längd
Hoppzon
4/12 12:10
1 Jonas Longrée
IF Göta Karlstad
10 IF Göta Karlstad 3.85 PB
2 Filip Nordh
IF Göta Karlstad
10 IF Göta Karlstad 3.79
3 Collins Arvidsson
IF Göta Karlstad
10 IF Göta Karlstad 3.22
123456
Jonas Longrée3.713.743.853.843.703.63
Filip Nordh3.753.593.593.413.543.79
Collins Arvidsson3.023.173.223.152.803.10
P13 Kula
Vikt: 3,0kg
4/12 10:00
1 Jonas Longrée
IF Göta Karlstad
10 IF Göta Karlstad 7.57
2 Filip Nordh
IF Göta Karlstad
10 IF Göta Karlstad 5.95
3 Collins Arvidsson
IF Göta Karlstad
10 IF Göta Karlstad 5.83
Gabriel Preselj
IF Göta Karlstad
10 IF Göta Karlstad -
123456
Jonas Longrée7.12x7.037.576.917.11
Gabriel Preselj---
Collins Arvidsson5.785.715.765.735.685.83
Filip Nordh5.955.725.95xx5.90
P12 60 m
4/12 11:50
1 Olle Falk
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 9.00
2 Oscar Tegner
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 9.64
3 Atle Braathen
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 10.32
4 Walter Olofsson
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 10.53
5 Ábel Halász
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 11.03
Love Smideborn
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad DNS
Eskil Axelsson Wigert
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad DNS
Liam Olsson
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad DNS
P12 200 m
4/12 13:50
1 Olle Falk
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 30.75
2 Oscar Tegner
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 31.77
3 Walter Olofsson
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 36.82
4 Ábel Halász
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 37.06
P12 Längd
Hoppzon
4/12 12:10
1 Olle Falk
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 3.92
2 Oscar Tegner
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 3.68
3 Walter Olofsson
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 3.32
4 Atle Braathen
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 3.22
5 Ábel Halász
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 3.10
123456
Ábel Halász3.072.872.762.743.102.92
Walter Olofsson3.313.193.313.32xx
Olle Falk3.853.773.723.743.733.92
Oscar Tegner3.683.283.293.543.563.56
Atle Braathen3.153.222.562.902.682.45
P12 Kula
Vikt: 3,0kg
4/12 10:00
1 Olle Falk
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 6.93
2 Oscar Tegner
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 6.57
3 Walter Olofsson
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 5.91
4 Ábel Halász
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 5.62
Eskil Axelsson Wigert
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad -
Atle Braathen
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad -
Love Smideborn
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad -
Liam Olsson
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad -
123456
Eskil Axelsson Wigert------
Atle Braathen------
Love Smideborn------
Liam Olsson------
Ábel Halász5.025.625.27-4.015.48
Oscar Tegner5.146.326.376.535.656.57
Olle Falk6.366.666.286.426.926.93
Walter Olofsson5.465.585.635.435.425.91
P11

Resultatlista för klassen visas inte. Gå till individuella resultatkort för att se resultat.

P10

Resultatlista för klassen visas inte. Gå till individuella resultatkort för att se resultat.

P9

Resultatlista för klassen visas inte. Gå till individuella resultatkort för att se resultat.

P8

Resultatlista för klassen visas inte. Gå till individuella resultatkort för att se resultat.

P7

Resultatlista för klassen visas inte. Gå till individuella resultatkort för att se resultat.