1 |
Victoria Davidsson
Tyresö FK |
02 | Tyresö FK | 4.65 | |||||
2 |
Alva Back
Turebergs FK |
06 | Turebergs FK | 4.86 | |||||
3 |
Sophia Zuccato
Hässelby SK |
07 | Hässelby SK | 5.37 | |||||
4 |
Siri Hansson
IFK Lidingö |
03 | IFK Lidingö | 5.40 | |||||
5 |
My Susenbeth
Hässelby SK |
07 | Hässelby SK | 5.41 | |||||
6 |
Hanna Lara Ek
Hässelby SK |
07 | Hässelby SK | 5.59 |
1 |
Alva Back
Turebergs FK |
06 | Turebergs FK | 361 | PB | ||||
2 |
Johanna Hellman
IFK Lidingö |
99 | IFK Lidingö | 331 | SB |
1 |
Alice Helge
Täby IS |
07 | Täby IS | 8.57 | q | PB | |||
2 |
Nora Ekdahl-Nyström
IF Linnéa |
07 | IF Linnéa | 9.00 | q | ||||
3 |
Isabelle Dahmén Kruppke
Huddinge AIS |
07 | Huddinge AIS | 9.07 | |||||
4 |
Nike Carlén
Hellas FK |
07 | Hellas FK | 9.23 | SB | ||||
5 |
My Susenbeth
Hässelby SK |
07 | Hässelby SK | 9.30 | PB | ||||
6 |
Nora Söderqvist
Huddinge AIS |
07 | Huddinge AIS | 9.55 | |||||
Alma Hallsten
Täby IS |
07 | Täby IS | DNS |
1 |
Alice Dahl
Huddinge AIS |
07 | Huddinge AIS | 8.87 | q | PB | |||
2 |
Alicia Gruvberger
Huddinge AIS |
07 | Huddinge AIS | 8.88 | q | ||||
3 |
Ida Borglund
Täby IS |
07 | Täby IS | 9.02 | q | PB | |||
4 |
Alicia Bengtström
Danderyds SK |
07 | Danderyds SK | 9.27 | PB | ||||
5 |
Amanda Lilja
Estuna IF |
07 | Estuna IF | 9.29 | PB | 9.284 | |||
Nora Rosell
IFK Lidingö |
07 | IFK Lidingö | DNS |
1 |
Ulrika Lomakka
Hellas FK |
07 | Hellas FK | 8.47 | q | PB | |||
2 |
Ella Nilsson
Täby IS |
07 | Täby IS | 8.61 | q | ||||
3 |
Tea Noreland
Södertälje IF |
07 | Södertälje IF | 8.69 | q | PB | |||
4 |
Sophia Zuccato
Hässelby SK |
07 | Hässelby SK | 9.25 | PB | ||||
5 |
Frida Sörqvist
Huddinge AIS |
07 | Huddinge AIS | 9.29 | PB | 9.281 | |||
6 |
Elise Tengroth
Hellas FK |
07 | Hellas FK | 9.66 | PB | ||||
7 |
Hanna Lara Ek
Hässelby SK |
07 | Hässelby SK | 9.83 |
1 |
Ulrika Lomakka
Hellas FK |
07 | Hellas FK | 8.41 | PB | ||||
2 |
Alice Helge
Täby IS |
07 | Täby IS | 8.60 | |||||
3 |
Ella Nilsson
Täby IS |
07 | Täby IS | 8.67 | |||||
4 |
Tea Noreland
Södertälje IF |
07 | Södertälje IF | 8.71 | |||||
5 |
Alice Dahl
Huddinge AIS |
07 | Huddinge AIS | 8.84 | PB | ||||
6 |
Nora Ekdahl-Nyström
IF Linnéa |
07 | IF Linnéa | 8.92 | |||||
7 |
Alicia Gruvberger
Huddinge AIS |
07 | Huddinge AIS | 9.00 | |||||
8 |
Ida Borglund
Täby IS |
07 | Täby IS | 9.17 |
1 |
Venla Engström
Turebergs FK |
07 | Turebergs FK | 3:11.35 | PB | ||||
2 |
Nora Ekdahl-Nyström
IF Linnéa |
07 | IF Linnéa | 3:26.39 | |||||
3 |
Alexandra Karpsen
Danderyds SK |
07 | Danderyds SK | 3:49.91 |
Tot. plac. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Emmie Wedin
Turebergs FK |
07 | Turebergs FK | 9.47 | 1 | ||||
2 |
Alma Hallsten
Täby IS |
07 | Täby IS | 10.21 | 3 | ||||
3 |
Alice Dahl
Huddinge AIS |
07 | Huddinge AIS | 10.27 | 4 | ||||
4 |
Elsa Eriksson
Rånäs 4H |
08 | Rånäs 4H | 10.47 | 5 | SB | |||
5 |
Ida Borglund
Täby IS |
07 | Täby IS | 29.89 | 9 |
Tot. plac. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Alice Helge
Täby IS |
07 | Täby IS | 9.90 | 2 | ||||
2 |
Sofia Sahlén Martín
Bromma IF |
08 | Bromma IF | 11.31 | 6 | ||||
3 |
Angelina Wikmark
Danderyds SK |
08 | Danderyds SK | 13.04 | 7 | ||||
4 |
Alexandra Karpsen
Danderyds SK |
07 | Danderyds SK | 13.39 | 8 |
1 |
Alma Hallsten
Täby IS |
07 | Täby IS | 156 | PB | ||||
2 |
Tea Noreland
Södertälje IF |
07 | Södertälje IF | 148 | PB | ||||
=3 |
Ida Borglund
Täby IS |
07 | Täby IS | 148 | PB | ||||
=3 |
Ebba Inngul
Hellas FK |
07 | Hellas FK | 148 | |||||
5 |
Alice Helge
Täby IS |
07 | Täby IS | 143 | PB | ||||
6 |
Nora Ekdahl-Nyström
IF Linnéa |
07 | IF Linnéa | 133 | |||||
7 |
Amanda Lilja
Estuna IF |
07 | Estuna IF | 128 | |||||
Wilma Herranen
Mälarhöjdens IK |
07 | Mälarhöjdens IK | DNS | ||||||
Matilda Wirén
Huddinge AIS |
07 | Huddinge AIS | DNS | ||||||
Ellinore Sparf
Spårvägens FK |
07 | Spårvägens FK | DNS | ||||||
Esther Erlandson
Hellas FK |
07 | Hellas FK | DNS |
1 |
Ebba Persson
Södertälje IF |
07 | Södertälje IF | 263 | PB | ||||
2 |
Frida Sörqvist
Huddinge AIS |
07 | Huddinge AIS | 233 | PB | ||||
3 |
Nora Ahl
Hässelby SK |
08 | Hässelby SK | 223 | PB | ||||
4 |
Elsa Eriksson
Rånäs 4H |
08 | Rånäs 4H | 223 | |||||
5 |
Ottilia Forsberg
Rånäs 4H |
07 | Rånäs 4H | 213 | |||||
6 |
Noomi Karboub
Bromma IF |
08 | Bromma IF | 183 | |||||
7 |
Angelina Wikmark
Danderyds SK |
08 | Danderyds SK | 133 | PB | ||||
Saga Lindholm
Mälarhöjdens IK |
07 | Mälarhöjdens IK | DNS | ||||||
Antonia van Uelft
Bromma IF |
08 | Bromma IF | DNS |
1 |
Ulrika Lomakka
Hellas FK |
07 | Hellas FK | 4.77 | |||||
2 |
Ebba Persson
Södertälje IF |
07 | Södertälje IF | 4.71 | PB | ||||
3 |
Alice Helge
Täby IS |
07 | Täby IS | 4.67 | PB | ||||
4 |
Tea Noreland
Södertälje IF |
07 | Södertälje IF | 4.58 | PB | ||||
5 |
Alice Dahl
Huddinge AIS |
07 | Huddinge AIS | 4.45 | |||||
6 |
Amanda Lilja
Estuna IF |
07 | Estuna IF | 4.44 | PB | ||||
7 |
Ida Borglund
Täby IS |
07 | Täby IS | 4.42 | PB | ||||
8 |
Ella Nilsson
Täby IS |
07 | Täby IS | 4.36 | PB | ||||
9 |
Simone Allbäck
Spårvägens FK |
07 | Spårvägens FK | 3.93 | PB | ||||
10 |
Nike Carlén
Hellas FK |
07 | Hellas FK | 3.90 | |||||
11 |
Nora Söderqvist
Huddinge AIS |
07 | Huddinge AIS | 3.89 | PB | ||||
12 |
Beatrice Lindberg
Hellas FK |
07 | Hellas FK | 3.71 | |||||
13 |
My Susenbeth
Hässelby SK |
07 | Hässelby SK | 3.62 | PB | ||||
14 |
Sophia Zuccato
Hässelby SK |
07 | Hässelby SK | 3.60 | |||||
15 |
Elise Tengroth
Hellas FK |
07 | Hellas FK | 3.54 | PB | ||||
16 |
Hanna Lara Ek
Hässelby SK |
07 | Hässelby SK | 3.14 | |||||
Caisa Wibler
Hässelby SK |
07 | Hässelby SK | DNS | ||||||
Ottilia Forsberg
Rånäs 4H |
07 | Rånäs 4H | DNS | ||||||
Matilda Wirén
Huddinge AIS |
07 | Huddinge AIS | DNS | ||||||
Isabelle Dahmén Kruppke
Huddinge AIS |
07 | Huddinge AIS | DNS | ||||||
Ebba Ahlerup
Huddinge AIS |
07 | Huddinge AIS | DNS | ||||||
Esther Erlandson
Hellas FK |
07 | Hellas FK | DNS | ||||||
Ebba Inngul
Hellas FK |
07 | Hellas FK | DNS | ||||||
Wilma Herranen
Mälarhöjdens IK |
07 | Mälarhöjdens IK | DNS |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
315 | Sophia Zuccato | ||||||
314 | Caisa Wibler | ||||||
596 | Alice Helge | ||||||
589 | Ida Borglund | ||||||
72 | Amanda Lilja | ||||||
307 | My Susenbeth | ||||||
497 | Ottilia Forsberg | ||||||
507 | Simone Allbäck | ||||||
188 | Nike Carlén | ||||||
206 | Beatrice Lindberg | ||||||
296 | Hanna Lara Ek | ||||||
535 | Ebba Persson | ||||||
211 | Ulrika Lomakka | ||||||
275 | Matilda Wirén | ||||||
235 | Alice Dahl | ||||||
236 | Isabelle Dahmén Kruppke | ||||||
230 | Ebba Ahlerup | ||||||
192 | Esther Erlandson | ||||||
199 | Ebba Inngul | ||||||
223 | Elise Tengroth | ||||||
454 | Wilma Herranen | ||||||
270 | Nora Söderqvist | ||||||
601 | Ella Nilsson | ||||||
534 | Tea Noreland |
1 |
Alicia Gruvberger
Huddinge AIS |
07 | Huddinge AIS | 10.05 | |||||
2 |
Beatrice Lindberg
Hellas FK |
07 | Hellas FK | 9.26 | PB | ||||
3 |
Emma Olofsson
Täby IS |
07 | Täby IS | 9.22 | |||||
4 |
Isabelle Dahmén Kruppke
Huddinge AIS |
07 | Huddinge AIS | 7.23 | |||||
5 |
Simone Allbäck
Spårvägens FK |
07 | Spårvägens FK | 6.77 | |||||
6 |
Sophia Zuccato
Hässelby SK |
07 | Hässelby SK | 6.50 | |||||
7 |
Elin Gulliksson
Hässelby SK |
07 | Hässelby SK | 6.42 | SB | ||||
8 |
Elise Tengroth
Hellas FK |
07 | Hellas FK | 6.30 | |||||
9 |
My Susenbeth
Hässelby SK |
07 | Hässelby SK | 5.67 | PB | ||||
10 |
Elvira Hellbom
Hammarby IF |
07 | Hammarby IF | 5.53 |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
307 | My Susenbeth | ||||||
223 | Elise Tengroth | ||||||
236 | Isabelle Dahmén Kruppke | ||||||
206 | Beatrice Lindberg | ||||||
111 | Elvira Hellbom | ||||||
603 | Emma Olofsson | ||||||
244 | Alicia Gruvberger | ||||||
507 | Simone Allbäck | ||||||
291 | Elin Gulliksson | ||||||
315 | Sophia Zuccato |
1 |
My Lindberg
Hammarby IF |
08 | Hammarby IF | 8.63 | q | =PB | 8.623 | ||
2 |
Isabella Sjöholm Vitasovic
Hässelby SK |
08 | Hässelby SK | 8.73 | q | ||||
3 |
Pella Kihlbaum
IFK Lidingö |
08 | IFK Lidingö | 9.22 | PB | 9.212 | |||
4 |
Nova Sandblom
Mälarhöjdens IK |
08 | Mälarhöjdens IK | 9.22 | PB | 9.216 | |||
5 |
Stella Johansson
Huddinge AIS |
08 | Huddinge AIS | 9.42 | 9.418 | ||||
6 |
Julia Porath
Södertälje IF |
08 | Södertälje IF | 9.72 |
1 |
Tyra Sparv
Hammarby IF |
08 | Hammarby IF | 8.14 | q | PB | |||
2 |
Alma Cemalovic
Hanvikens SK |
08 | Hanvikens SK | 8.72 | q | PB | |||
3 |
Julia Sandler Djerf
Turebergs FK |
08 | Turebergs FK | 8.78 | PB | ||||
4 |
Mikaela Lutula Ngolo
Mälarhöjdens IK |
08 | Mälarhöjdens IK | 8.95 | PB | 8.946 | |||
5 |
Nelly Nordlinder
Hellas FK |
08 | Hellas FK | 9.14 | PB | ||||
6 |
Olivia Unnerud Wallhagen
Huddinge AIS |
08 | Huddinge AIS | 9.57 | 9.566 | ||||
Al'j Lewis
Hammarby IF |
08 | Hammarby IF | 8.83 | Utom tävlan Utom tävlan |
1 |
Ebba Dahlström
Täby IS |
08 | Täby IS | 8.63 | q | 8.626 | |||
2 |
Sadie-tallulah Arnold
Sundbybergs IK |
08 | Sundbybergs IK | 8.76 | q | PB | |||
3 |
Elsa Eriksson
Rånäs 4H |
08 | Rånäs 4H | 8.95 | PB | 8.943 | |||
4 |
Noomi Karboub
Bromma IF |
08 | Bromma IF | 8.99 | PB | ||||
5 |
Ava Niawik
Mälarhöjdens IK |
08 | Mälarhöjdens IK | 9.41 | |||||
6 |
Nayri Yanekian
Mälarhöjdens IK |
08 | Mälarhöjdens IK | 9.47 | |||||
7 |
Emma Edgren
Huddinge AIS |
08 | Huddinge AIS | 9.82 |
1 |
Emelie Lundqvist
Danderyds SK |
08 | Danderyds SK | 8.40 | q | PB | |||
2 |
Sofia Sahlén Martín
Bromma IF |
08 | Bromma IF | 8.77 | |||||
3 |
Inès Kieffer
Bromma IF |
08 | Bromma IF | 9.45 | PB | ||||
4 |
Moa Hemph
IFK Lidingö |
08 | IFK Lidingö | 9.57 | 9.565 | ||||
5 |
Stephanie Thorén
Åkersberga SK |
08 | Åkersberga SK | 9.93 | |||||
6 |
Agnes Ljungberg
Mälarhöjdens IK |
08 | Mälarhöjdens IK | 10.38 | PB |
1 |
Elisabeth Teearu
Turebergs FK |
08 | Turebergs FK | 8.46 | q | =PB | |||
2 |
Astrid Rasmusson
Mälarhöjdens IK |
08 | Mälarhöjdens IK | 8.83 | |||||
3 |
Clara Herge
Bromma IF |
08 | Bromma IF | 8.94 | |||||
4 |
Julie Devaux-Scamaroni
Bromma IF |
08 | Bromma IF | 9.30 | PB | ||||
5 |
Julia Wallin
Mälarhöjdens IK |
08 | Mälarhöjdens IK | 9.42 | PB | 9.411 | |||
6 |
Emilia Wellstedt
Spårvägens FK |
08 | Spårvägens FK | 9.61 | |||||
7 |
Julia Kirk
Hellas FK |
08 | Hellas FK | 9.68 | |||||
8 |
Alma Sundelin
Huddinge AIS |
08 | Huddinge AIS | 10.49 |
1 |
Tyra Sparv
Hammarby IF |
08 | Hammarby IF | 8.12 | PB | ||||
2 |
Elisabeth Teearu
Turebergs FK |
08 | Turebergs FK | 8.32 | PB | ||||
3 |
Emelie Lundqvist
Danderyds SK |
08 | Danderyds SK | 8.40 | PB | ||||
=4 |
Ebba Dahlström
Täby IS |
08 | Täby IS | 8.68 | 8.675 | ||||
=4 |
My Lindberg
Hammarby IF |
08 | Hammarby IF | 8.68 | 8.675 | ||||
6 |
Isabella Sjöholm Vitasovic
Hässelby SK |
08 | Hässelby SK | 8.73 | |||||
7 |
Sadie-tallulah Arnold
Sundbybergs IK |
08 | Sundbybergs IK | 8.84 | |||||
8 |
Alma Cemalovic
Hanvikens SK |
08 | Hanvikens SK | 8.93 |
1 |
Noomi Karboub
Bromma IF |
08 | Bromma IF | 3:21.20 | PB | ||||
2 |
Hanna Vikström
Täby IS |
08 | Täby IS | 3:24.83 | |||||
3 |
Inès Kieffer
Bromma IF |
08 | Bromma IF | 3:35.50 | |||||
4 |
Estrid Frick
IFK Lidingö |
08 | IFK Lidingö | 3:56.93 |
=1 |
Maja Andersson
Alunda SK |
08 | Alunda SK | 148 | PB | ||||
=1 |
Ebba Borglund
Täby IS |
08 | Täby IS | 148 | |||||
3 |
Elsa Eriksson
Rånäs 4H |
08 | Rånäs 4H | 143 | |||||
4 |
Isabella Sjöholm Vitasovic
Hässelby SK |
08 | Hässelby SK | 138 | |||||
5 |
Emelie Näsholm
Huddinge AIS |
08 | Huddinge AIS | 138 | SB | ||||
6 |
Aline Wistam
Bromma IF |
08 | Bromma IF | 138 | PB | ||||
7 |
Astrid Rasmusson
Mälarhöjdens IK |
08 | Mälarhöjdens IK | 133 | |||||
8 |
Mikaela Lutula Ngolo
Mälarhöjdens IK |
08 | Mälarhöjdens IK | 133 | PB | ||||
=9 |
Ebba Wiklander
Turebergs FK |
08 | Turebergs FK | 123 | |||||
=9 |
Alice Lejdeborn
Hässelby SK |
08 | Hässelby SK | 123 | |||||
11 |
Emilia Wellstedt
Spårvägens FK |
08 | Spårvägens FK | 118 | |||||
Julie Devaux-Scamaroni
Bromma IF |
08 | Bromma IF | DNS | ||||||
Sofia Sahlén Martín
Bromma IF |
08 | Bromma IF | DNS | ||||||
Emilie Ekman
Täby IS |
08 | Täby IS | DNS | ||||||
Antonia van Uelft
Bromma IF |
08 | Bromma IF | DNS | ||||||
Nathalie Mangor
Hammarby IF |
08 | Hammarby IF | DNS | ||||||
Elise Israelsson
Hässelby SK |
08 | Hässelby SK | DNS | ||||||
Embla Arfvidson
Huddinge AIS |
08 | Huddinge AIS | DNS | ||||||
Moa Hill
Hässelby SK |
08 | Hässelby SK | DNS | ||||||
Irma-Li Grönqvist
IFK Lidingö |
08 | IFK Lidingö | DNS |
1 |
Tyra Sparv
Hammarby IF |
08 | Hammarby IF | 5.48 | PB | ||||
2 |
Elisabeth Teearu
Turebergs FK |
08 | Turebergs FK | 5.03 | |||||
3 |
Ebba Borglund
Täby IS |
08 | Täby IS | 4.90 | |||||
4 |
Noomi Karboub
Bromma IF |
08 | Bromma IF | 4.55 | PB | ||||
5 |
Isabella Sjöholm Vitasovic
Hässelby SK |
08 | Hässelby SK | 4.36 | |||||
6 |
Elsa Eriksson
Rånäs 4H |
08 | Rånäs 4H | 4.34 | |||||
7 |
Judit Hagerfors
Mälarhöjdens IK |
08 | Mälarhöjdens IK | 4.23 | |||||
8 |
Filippa Holmqvist
Hanvikens SK |
08 | Hanvikens SK | 4.18 | |||||
9 |
Alma Cemalovic
Hanvikens SK |
08 | Hanvikens SK | 4.16 | |||||
10 |
Sofia Sahlén Martín
Bromma IF |
08 | Bromma IF | 4.10 | |||||
11 |
Nelly Nordlinder
Hellas FK |
08 | Hellas FK | 4.07 | |||||
12 |
Astrid Rasmusson
Mälarhöjdens IK |
08 | Mälarhöjdens IK | 4.07 | |||||
13 |
Julia Sandler Djerf
Turebergs FK |
08 | Turebergs FK | 4.02 | |||||
14 |
Pella Kihlbaum
IFK Lidingö |
08 | IFK Lidingö | 4.00 | |||||
15 |
Ebba Dahlström
Täby IS |
08 | Täby IS | 3.93 | |||||
16 |
Emilia Wellstedt
Spårvägens FK |
08 | Spårvägens FK | 3.78 | |||||
17 |
Moa Hemph
IFK Lidingö |
08 | IFK Lidingö | 3.73 | |||||
18 |
Julia Porath
Södertälje IF |
08 | Södertälje IF | 3.69 | |||||
19 |
Julie Devaux-Scamaroni
Bromma IF |
08 | Bromma IF | 3.69 | |||||
20 |
Clara Herge
Bromma IF |
08 | Bromma IF | 3.62 | |||||
21 |
Isabella Lundell
Hellas FK |
08 | Hellas FK | 3.41 | |||||
22 |
Stella Johansson
Huddinge AIS |
08 | Huddinge AIS | 3.29 | |||||
23 |
Agnes Ljungberg
Mälarhöjdens IK |
08 | Mälarhöjdens IK | 3.21 | |||||
24 |
Alma Sundelin
Huddinge AIS |
08 | Huddinge AIS | 3.02 | |||||
25 |
Emma Edgren
Huddinge AIS |
08 | Huddinge AIS | 2.92 | |||||
Isabel Flanagan
IFK Lidingö |
08 | IFK Lidingö | DNS | ||||||
Julia Wallin
Mälarhöjdens IK |
08 | Mälarhöjdens IK | DNS | ||||||
Emilie Ekman
Täby IS |
08 | Täby IS | DNS | ||||||
Stella Weissenborn
Täby IS |
08 | Täby IS | DNS | ||||||
Emelie Svidén
Bromma IF |
08 | Bromma IF | DNS | ||||||
Alice Jeansson
Spårvägens FK |
08 | Spårvägens FK | DNS | ||||||
Nathalie Mangor
Hammarby IF |
08 | Hammarby IF | DNS | ||||||
Anna Morelius
Bromma IF |
08 | Bromma IF | DNS | ||||||
My Lindberg
Hammarby IF |
08 | Hammarby IF | DNS |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
161 | Alma Cemalovic | ||||||
215 | Nelly Nordlinder | ||||||
588 | Ebba Borglund | ||||||
357 | Isabel Flanagan | ||||||
27 | Clara Herge | ||||||
474 | Astrid Rasmusson | ||||||
487 | Julia Wallin | ||||||
592 | Emilie Ekman | ||||||
496 | Elsa Eriksson | ||||||
612 | Stella Weissenborn | ||||||
44 | Emelie Svidén | ||||||
146 | Tyra Sparv | ||||||
466 | Agnes Ljungberg | ||||||
212 | Isabella Lundell | ||||||
370 | Moa Hemph | ||||||
528 | Emilia Wellstedt | ||||||
515 | Alice Jeansson | ||||||
590 | Ebba Dahlström | ||||||
268 | Alma Sundelin | ||||||
452 | Judit Hagerfors | ||||||
16 | Julie Devaux-Scamaroni | ||||||
31 | Noomi Karboub | ||||||
133 | Nathalie Mangor | ||||||
237 | Emma Edgren | ||||||
536 | Julia Porath | ||||||
305 | Isabella Sjöholm Vitasovic | ||||||
35 | Anna Morelius | ||||||
125 | My Lindberg | ||||||
572 | Julia Sandler Djerf | ||||||
379 | Pella Kihlbaum | ||||||
43 | Sofia Sahlén Martín | ||||||
248 | Stella Johansson | ||||||
575 | Elisabeth Teearu | ||||||
649 | Filippa Holmqvist |
1 |
Ebba Borglund
Täby IS |
08 | Täby IS | 11.04 | PB | ||||
2 |
Elin Larsson
Huddinge AIS |
08 | Huddinge AIS | 8.92 | |||||
3 |
Thea Lind
Hanvikens SK |
08 | Hanvikens SK | 8.92 | |||||
4 |
Tyra Sparv
Hammarby IF |
08 | Hammarby IF | 8.48 | |||||
5 |
Sofia Sahlén Martín
Bromma IF |
08 | Bromma IF | 8.40 | |||||
6 |
Emelie Lundqvist
Danderyds SK |
08 | Danderyds SK | 7.76 | |||||
7 |
Filippa Holmqvist
Hanvikens SK |
08 | Hanvikens SK | 7.71 | |||||
8 |
Elsa Eriksson
Rånäs 4H |
08 | Rånäs 4H | 7.57 | |||||
9 |
Emma Edgren
Huddinge AIS |
08 | Huddinge AIS | 6.75 | |||||
10 |
Stephanie Thorén
Åkersberga SK |
08 | Åkersberga SK | 6.57 | |||||
11 |
Pella Kihlbaum
IFK Lidingö |
08 | IFK Lidingö | 5.77 | |||||
12 |
Moa Hemph
IFK Lidingö |
08 | IFK Lidingö | 5.58 | |||||
Antonia van Uelft
Bromma IF |
08 | Bromma IF | DNS | ||||||
Noomi Karboub
Bromma IF |
08 | Bromma IF | DNS | ||||||
Emelie Svidén
Bromma IF |
08 | Bromma IF | DNS | ||||||
Nora Ahl
Hässelby SK |
08 | Hässelby SK | DNS | ||||||
Julie Devaux-Scamaroni
Bromma IF |
08 | Bromma IF | DNS | ||||||
My Hedman
Boo IF |
08 | Boo IF | DNS | ||||||
Alma Sundelin
Huddinge AIS |
08 | Huddinge AIS | DNS | ||||||
Isabel Flanagan
IFK Lidingö |
08 | IFK Lidingö | DNS | ||||||
Ebba Wiklander
Turebergs FK |
08 | Turebergs FK | DNS |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
43 | Sofia Sahlén Martín | ||||||
65 | Emelie Lundqvist | ||||||
173 | Thea Lind | ||||||
237 | Emma Edgren | ||||||
253 | Elin Larsson | ||||||
47 | Antonia van Uelft | ||||||
146 | Tyra Sparv | ||||||
31 | Noomi Karboub | ||||||
496 | Elsa Eriksson | ||||||
379 | Pella Kihlbaum | ||||||
44 | Emelie Svidén | ||||||
279 | Nora Ahl | ||||||
632 | Stephanie Thorén | ||||||
588 | Ebba Borglund | ||||||
16 | Julie Devaux-Scamaroni | ||||||
7 | My Hedman | ||||||
268 | Alma Sundelin | ||||||
357 | Isabel Flanagan | ||||||
579 | Ebba Wiklander | ||||||
649 | Filippa Holmqvist | ||||||
370 | Moa Hemph |
1 |
Stephanie Rimér
Turebergs FK |
09 | Turebergs FK | 8.41 | q | PB | 8.407 | ||
2 |
Amanda Broberg Rydqvist
Hammarby IF |
09 | Hammarby IF | 8.98 | q | ||||
3 |
Freja Kagevik
Turebergs FK |
09 | Turebergs FK | 9.28 | q | PB | |||
4 |
Maya Purmonen
Rånäs 4H |
09 | Rånäs 4H | 9.30 | PB | ||||
5 |
Cecilia Melander
Turebergs FK |
09 | Turebergs FK | 9.41 | PB | ||||
6 |
Lily Kylefjord
Mälarhöjdens IK |
09 | Mälarhöjdens IK | 9.72 | PB |
1 |
Malva Lönn
Hammarby IF |
09 | Hammarby IF | 8.32 | q | ||||
2 |
Elise Hallner
IFK Lidingö |
09 | IFK Lidingö | 8.41 | q | PB | 8.409 | ||
3 |
Pixie Buchta Lento
Bromma IF |
09 | Bromma IF | 8.75 | q | PB | |||
4 |
Emelie Elvin
IF Triangeln |
09 | IF Triangeln | 9.23 | q | PB | |||
5 |
Esther Elliot
Huddinge AIS |
09 | Huddinge AIS | 9.52 | PB | ||||
6 |
Johanna Sundström
Rånäs 4H |
09 | Rånäs 4H | 9.53 |
1 |
Vera Neovius
Mälarhöjdens IK |
09 | Mälarhöjdens IK | 8.83 | q | PB | |||
2 |
Astrid Ström
Täby IS |
09 | Täby IS | 9.40 | |||||
3 |
Yana Halubouskaya
Spårvägens FK |
09 | Spårvägens FK | 9.42 | PB | ||||
Stella Pooyan Neumüller
Spårvägens FK |
09 | Spårvägens FK | DNS | ||||||
Ingrid Asp
Hammarby IF |
10 | Hammarby IF | DNS | ||||||
Tuva Eckerberg
Täby IS |
09 | Täby IS | DNS |
1 |
Malva Lönn
Hammarby IF |
09 | Hammarby IF | 8.33 | |||||
2 |
Stephanie Rimér
Turebergs FK |
09 | Turebergs FK | 8.39 | PB | ||||
3 |
Elise Hallner
IFK Lidingö |
09 | IFK Lidingö | 8.47 | |||||
4 |
Pixie Buchta Lento
Bromma IF |
09 | Bromma IF | 8.83 | |||||
5 |
Vera Neovius
Mälarhöjdens IK |
09 | Mälarhöjdens IK | 8.87 | |||||
6 |
Amanda Broberg Rydqvist
Hammarby IF |
09 | Hammarby IF | 9.10 | |||||
7 |
Emelie Elvin
IF Triangeln |
09 | IF Triangeln | 9.23 | PB | ||||
8 |
Freja Kagevik
Turebergs FK |
09 | Turebergs FK | 9.38 |
1 |
Amanda Broberg Rydqvist
Hammarby IF |
09 | Hammarby IF | 2:33.44 | |||||
2 |
Freja Kagevik
Turebergs FK |
09 | Turebergs FK | 2:33.69 | SB | ||||
3 |
Johanna Sundström
Rånäs 4H |
09 | Rånäs 4H | 2:37.26 | PB | ||||
4 |
Lily Kylefjord
Mälarhöjdens IK |
09 | Mälarhöjdens IK | 2:55.32 | |||||
5 |
Vally Granqvist
Hellas FK |
09 | Hellas FK | 3:01.05 | |||||
6 |
Ebba Sahlstedt
Hammarby IF |
09 | Hammarby IF | 3:02.57 | |||||
7 |
Yana Halubouskaya
Spårvägens FK |
09 | Spårvägens FK | 3:27.47 |
Tot. plac. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Malva Lönn
Hammarby IF |
09 | Hammarby IF | 9.68 | 1 | PB | |||
2 |
Pixie Buchta Lento
Bromma IF |
09 | Bromma IF | 9.71 | 2 | PB | |||
3 |
Smilla Runeborg
Hammarby IF |
09 | Hammarby IF | 11.06 | 3 | PB | |||
4 |
Estrid Lindberg Granqvist
Hellas FK |
09 | Hellas FK | 12.32 | 5 | PB | |||
5 |
Ebba Sahlstedt
Hammarby IF |
09 | Hammarby IF | 12.62 | 6 | PB |
Tot. plac. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Maya Purmonen
Rånäs 4H |
09 | Rånäs 4H | 12.23 | 4 | PB | |||
2 |
Lily Kylefjord
Mälarhöjdens IK |
09 | Mälarhöjdens IK | 12.80 | 7 | ||||
3 |
Elise Jernström
Hellas FK |
09 | Hellas FK | 13.38 | 8 | ||||
4 |
Vally Granqvist
Hellas FK |
09 | Hellas FK | 13.83 | 9 | PB | |||
Louisa Lilja
Mälarhöjdens IK |
09 | Mälarhöjdens IK | DNF |
1 |
Pixie Buchta Lento
Bromma IF |
09 | Bromma IF | 152 | PB | ||||
2 |
Stephanie Rimér
Turebergs FK |
09 | Turebergs FK | 148 | SB | ||||
3 |
Vera Stolpen
Täby IS |
09 | Täby IS | 148 | PB | ||||
4 |
Vera Neovius
Mälarhöjdens IK |
09 | Mälarhöjdens IK | 144 | =PB | ||||
5 |
Nova Hedlund Carlson
Bromma IF |
09 | Bromma IF | 140 | |||||
6 |
Stella Carlsson
Hammarby IF |
09 | Hammarby IF | 136 | |||||
=7 |
Astrid Ström
Täby IS |
09 | Täby IS | 132 | |||||
=7 |
Molly Envall
Turebergs FK |
09 | Turebergs FK | 132 | =PB | ||||
9 |
Yana Halubouskaya
Spårvägens FK |
09 | Spårvägens FK | 132 | |||||
10 |
Lily Kylefjord
Mälarhöjdens IK |
09 | Mälarhöjdens IK | 123 | |||||
11 |
Smilla Runeborg
Hammarby IF |
09 | Hammarby IF | 123 | |||||
12 |
Estrid Lindberg Granqvist
Hellas FK |
09 | Hellas FK | 123 | |||||
=13 |
Cecilia Melander
Turebergs FK |
09 | Turebergs FK | 118 | |||||
=13 |
Vally Granqvist
Hellas FK |
09 | Hellas FK | 113 | PB | ||||
=13 |
Leonie Almerstedt
Spårvägens FK |
09 | Spårvägens FK | 113 | |||||
16 |
Elise Jernström
Hellas FK |
09 | Hellas FK | 113 | |||||
17 |
Ebba Sahlstedt
Hammarby IF |
09 | Hammarby IF | 108 | =PB | ||||
Märta Wirén
Mälarhöjdens IK |
09 | Mälarhöjdens IK | DNS | ||||||
Hedda Mossberg
IF Linnéa |
09 | IF Linnéa | DNS | ||||||
Elvira Ivarsson
Täby IS |
09 | Täby IS | DNS | ||||||
Stella Tuzovic
Hammarby IF |
09 | Hammarby IF | DNS | ||||||
Elin Strandberg
Ösmo Nynäs FIK |
09 | Ösmo Nynäs FIK | DNS | ||||||
Lovisa Åkerström
Hässelby SK |
09 | Hässelby SK | DNS | ||||||
Wilda Frölund
Boo IF |
09 | Boo IF | DNS | ||||||
Sejla Dacic
Spårvägens FK |
09 | Spårvägens FK | DNS | ||||||
Kaddy Darbo
IFK Lidingö |
09 | IFK Lidingö | NM | ||||||
Binta Darbo
IFK Lidingö |
09 | IFK Lidingö | NM |
1 |
Tuva Eckerberg
Täby IS |
09 | Täby IS | 264 | PB | ||||
2 |
Freja Kagevik
Turebergs FK |
09 | Turebergs FK | 213 | PB | ||||
3 |
Stephanie Rimér
Turebergs FK |
09 | Turebergs FK | 203 | |||||
4 |
Pixie Buchta Lento
Bromma IF |
09 | Bromma IF | 203 | PB | ||||
5 |
Amanda Broberg Rydqvist
Hammarby IF |
09 | Hammarby IF | 193 | PB | ||||
6 |
Lily Kylefjord
Mälarhöjdens IK |
09 | Mälarhöjdens IK | 193 | PB | ||||
7 |
Vera Neovius
Mälarhöjdens IK |
09 | Mälarhöjdens IK | 193 | PB | ||||
8 |
Cecilia Melander
Turebergs FK |
09 | Turebergs FK | 163 | PB | ||||
9 |
Leia Finbom Höglund
Hammarby IF |
09 | Hammarby IF | 143 | |||||
Freja Ahlepil
Turebergs FK |
09 | Turebergs FK | DNS |
1 |
Malva Lönn
Hammarby IF |
09 | Hammarby IF | 5.21 | PB | ||||
2 |
Nova Hedlund Carlson
Bromma IF |
09 | Bromma IF | 5.03 | PB | ||||
3 |
Stephanie Rimér
Turebergs FK |
09 | Turebergs FK | 4.83 | |||||
4 |
Tuva Eckerberg
Täby IS |
09 | Täby IS | 4.78 | |||||
5 |
Vera Stolpen
Täby IS |
09 | Täby IS | 4.77 | PB | ||||
6 |
Pixie Buchta Lento
Bromma IF |
09 | Bromma IF | 4.75 | PB | ||||
7 |
Vera Neovius
Mälarhöjdens IK |
09 | Mälarhöjdens IK | 4.42 | PB | ||||
8 |
Molly Envall
Turebergs FK |
09 | Turebergs FK | 4.37 | |||||
9 |
Maya Purmonen
Rånäs 4H |
09 | Rånäs 4H | 4.31 | PB | ||||
10 |
Hilda Yong Viklander
Mälarhöjdens IK |
09 | Mälarhöjdens IK | 4.26 | PB | ||||
11 |
Lily Kylefjord
Mälarhöjdens IK |
09 | Mälarhöjdens IK | 4.08 | PB | ||||
12 |
Smilla Runeborg
Hammarby IF |
09 | Hammarby IF | 4.03 | PB | ||||
13 |
Cecilia Melander
Turebergs FK |
09 | Turebergs FK | 4.02 | PB | ||||
14 |
Estrid Lindberg Granqvist
Hellas FK |
09 | Hellas FK | 3.75 | |||||
15 |
Leonie Almerstedt
Spårvägens FK |
09 | Spårvägens FK | 3.62 | |||||
16 |
Kaddy Darbo
IFK Lidingö |
09 | IFK Lidingö | 3.47 | |||||
17 |
Vally Granqvist
Hellas FK |
09 | Hellas FK | 3.31 | PB | ||||
18 |
Elise Jernström
Hellas FK |
09 | Hellas FK | 3.20 | |||||
19 |
Binta Darbo
IFK Lidingö |
09 | IFK Lidingö | 3.08 | |||||
20 |
Molly Blomgren
Hässelby SK |
09 | Hässelby SK | 2.98 | |||||
Elin Tam
Mälarhöjdens IK |
09 | Mälarhöjdens IK | DNS | ||||||
Lovisa Berglund
Hässelby SK |
09 | Hässelby SK | DNS | ||||||
Théa Démoulin
Mälarhöjdens IK |
09 | Mälarhöjdens IK | DNS | ||||||
Hedda Mossberg
IF Linnéa |
09 | IF Linnéa | DNS | ||||||
Wilma Asp
IFK Tumba |
09 | IFK Tumba | DNS | ||||||
Louisa Lilja
Mälarhöjdens IK |
09 | Mälarhöjdens IK | DNS | ||||||
Märta Wirén
Mälarhöjdens IK |
09 | Mälarhöjdens IK | DNS | ||||||
Lovisa Åkerström
Hässelby SK |
09 | Hässelby SK | DNS | ||||||
Stella Tuzovic
Hammarby IF |
09 | Hammarby IF | DNS | ||||||
Elvira Ivarsson
Täby IS |
09 | Täby IS | DNS | ||||||
Wilda Frölund
Boo IF |
09 | Boo IF | DNS |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
209 | Estrid Lindberg Granqvist | ||||||
200 | Elise Jernström | ||||||
470 | Vera Neovius | ||||||
482 | Elin Tam | ||||||
353 | Kaddy Darbo | ||||||
139 | Smilla Runeborg | ||||||
565 | Cecilia Melander | ||||||
352 | Binta Darbo | ||||||
591 | Tuva Eckerberg | ||||||
283 | Lovisa Berglund | ||||||
441 | Théa Démoulin | ||||||
324 | Hedda Mossberg | ||||||
130 | Malva Lönn | ||||||
284 | Molly Blomgren | ||||||
461 | Lily Kylefjord | ||||||
415 | Wilma Asp | ||||||
508 | Leonie Almerstedt | ||||||
489 | Hilda Yong Viklander | ||||||
556 | Molly Envall | ||||||
195 | Vally Granqvist | ||||||
464 | Louisa Lilja | ||||||
488 | Märta Wirén | ||||||
317 | Lovisa Åkerström | ||||||
606 | Vera Stolpen | ||||||
13 | Pixie Buchta Lento | ||||||
150 | Stella Tuzovic | ||||||
498 | Maya Purmonen | ||||||
597 | Elvira Ivarsson | ||||||
6 | Wilda Frölund | ||||||
26 | Nova Hedlund Carlson | ||||||
571 | Stephanie Rimér |
1 |
Malva Lönn
Hammarby IF |
09 | Hammarby IF | 10.66 | |||||
2 |
Stephanie Rimér
Turebergs FK |
09 | Turebergs FK | 10.27 | PB | ||||
3 |
Amanda Broberg Rydqvist
Hammarby IF |
09 | Hammarby IF | 10.19 | |||||
4 |
Tuva Eckerberg
Täby IS |
09 | Täby IS | 9.63 | PB | ||||
5 |
Maya Purmonen
Rånäs 4H |
09 | Rånäs 4H | 9.52 | PB | ||||
6 |
Astrid Ström
Täby IS |
09 | Täby IS | 9.00 | PB | ||||
7 |
Pixie Buchta Lento
Bromma IF |
09 | Bromma IF | 8.89 | PB | ||||
8 |
Freja Kagevik
Turebergs FK |
09 | Turebergs FK | 8.37 | |||||
9 |
Cecilia Melander
Turebergs FK |
09 | Turebergs FK | 8.10 | PB | ||||
10 |
Johanna Sundström
Rånäs 4H |
09 | Rånäs 4H | 8.08 | |||||
11 |
Hilda Yong Viklander
Mälarhöjdens IK |
09 | Mälarhöjdens IK | 7.59 | PB | ||||
12 |
Esther Elliot
Huddinge AIS |
09 | Huddinge AIS | 7.52 | |||||
13 |
Siri Sjöstrand
Spårvägens FK |
09 | Spårvägens FK | 7.08 | |||||
14 |
Lily Kylefjord
Mälarhöjdens IK |
09 | Mälarhöjdens IK | 7.06 | PB | ||||
15 |
Leia Finbom Höglund
Hammarby IF |
09 | Hammarby IF | 6.89 | PB | ||||
Nova Hedlund Carlson
Bromma IF |
09 | Bromma IF | DNS | ||||||
Elin Tam
Mälarhöjdens IK |
09 | Mälarhöjdens IK | DNS | ||||||
Freja Ahlepil
Turebergs FK |
09 | Turebergs FK | DNS | ||||||
Elvira Ivarsson
Täby IS |
09 | Täby IS | DNS | ||||||
Elin Strandberg
Ösmo Nynäs FIK |
09 | Ösmo Nynäs FIK | DNS | ||||||
Molly Blomgren
Hässelby SK |
09 | Hässelby SK | DNS | ||||||
Smilla Runeborg
Hammarby IF |
09 | Hammarby IF | DNS | ||||||
Naomi Marklund
Hässelby SK |
09 | Hässelby SK | DNS | ||||||
Wilma Asp
IFK Tumba |
09 | IFK Tumba | DNS |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
238 | Esther Elliot | ||||||
607 | Astrid Ström | ||||||
26 | Nova Hedlund Carlson | ||||||
482 | Elin Tam | ||||||
544 | Freja Ahlepil | ||||||
597 | Elvira Ivarsson | ||||||
103 | Leia Finbom Höglund | ||||||
489 | Hilda Yong Viklander | ||||||
461 | Lily Kylefjord | ||||||
635 | Elin Strandberg | ||||||
284 | Molly Blomgren | ||||||
139 | Smilla Runeborg | ||||||
499 | Johanna Sundström | ||||||
92 | Amanda Broberg Rydqvist | ||||||
13 | Pixie Buchta Lento | ||||||
300 | Naomi Marklund | ||||||
571 | Stephanie Rimér | ||||||
415 | Wilma Asp | ||||||
591 | Tuva Eckerberg | ||||||
130 | Malva Lönn | ||||||
565 | Cecilia Melander | ||||||
559 | Freja Kagevik | ||||||
526 | Siri Sjöstrand | ||||||
498 | Maya Purmonen |
1 |
Wilma Wallsten
Huddinge AIS |
10 | Huddinge AIS | 8.98 | q | PB | |||
2 |
Wilma Silvell
Huddinge AIS |
10 | Huddinge AIS | 9.35 | q | PB | |||
3 |
Stella Nyrén
Hammarby IF |
10 | Hammarby IF | 9.48 | |||||
4 |
Ebba Holmström
Hanvikens SK |
10 | Hanvikens SK | 9.59 | PB | ||||
5 |
Märta Lundin
Hammarby IF |
10 | Hammarby IF | 10.09 | PB | ||||
6 |
Ebba Rössel
IFK Lidingö |
10 | IFK Lidingö | 10.51 | |||||
7 |
Moa Fagerström
Hanvikens SK |
10 | Hanvikens SK | 10.77 | PB |
1 |
Leonora Wessén
Boo IF |
10 | Boo IF | 8.93 | q | ||||
2 |
Ingrid Asp
Hammarby IF |
10 | Hammarby IF | 9.05 | q | ||||
3 |
Molly Schlein-Andersen
IFK Lidingö |
10 | IFK Lidingö | 9.24 | q | ||||
4 |
Elly Fogelström
Huddinge AIS |
10 | Huddinge AIS | 9.42 | PB | ||||
5 |
Alba Tell
IF Linnéa |
10 | IF Linnéa | 9.92 | PB | 9.918 | |||
6 |
Emilia Örtengren
Hammarby IF |
10 | Hammarby IF | 10.36 | PB | ||||
7 |
Angelika Adamsson
Österhaninge IF |
10 | Österhaninge IF | 10.74 | PB |
1 |
Hedda Kirk
Hellas FK |
10 | Hellas FK | 9.27 | q | ||||
2 |
Moa Björkén
Täby IS |
10 | Täby IS | 9.45 | |||||
3 |
Edit Nordlander
IF Linnéa |
10 | IF Linnéa | 9.53 | PB | ||||
4 |
Marilu de Kwant
Hanvikens SK |
10 | Hanvikens SK | 9.80 | PB | ||||
5 |
Hilda Järvinen
Hammarby IF |
10 | Hammarby IF | 10.10 | PB | ||||
6 |
Valerie wäsström
Spårvägens FK |
10 | Spårvägens FK | 10.13 | |||||
7 |
Iris Ahlqvist
Vallentuna FK |
10 | Vallentuna FK | 10.18 | PB | ||||
8 |
Lina Jönsson
Hanvikens SK |
10 | Hanvikens SK | 10.25 | PB |
1 |
Alba Jergmar
Boo IF |
10 | Boo IF | 9.11 | q | ||||
2 |
Zoë Kamwendo
Hammarby IF |
10 | Hammarby IF | 9.71 | |||||
3 |
Stella Hagström
Hammarby IF |
10 | Hammarby IF | 9.89 | PB | ||||
4 |
Ella Hallsten
Täby IS |
10 | Täby IS | 9.92 | 9.918 | ||||
5 |
Kerstin Wikström
Vallentuna FK |
10 | Vallentuna FK | 9.93 | |||||
6 |
Sofia Wolff
Hellas FK |
10 | Hellas FK | 10.15 | |||||
7 |
Malou Ejendal
IFK Lidingö |
10 | IFK Lidingö | 10.33 | PB | ||||
8 |
Felicia Wikerfors
IF Triangeln |
10 | IF Triangeln | 10.49 |
1 |
Isabella Glod
Hammarby IF |
10 | Hammarby IF | 8.97 | q | PB | |||
2 |
Zoë Källström
IFK Lidingö |
10 | IFK Lidingö | 9.61 | |||||
3 |
Mira Eriksson
Täby IS |
10 | Täby IS | 9.77 | |||||
4 |
Marcela Håkanson
IFK Lidingö |
10 | IFK Lidingö | 9.88 | PB | ||||
5 |
Ella Brännefors
IFK Lidingö |
10 | IFK Lidingö | 10.30 | |||||
6 |
Ellie Öist
Hanvikens SK |
10 | Hanvikens SK | 10.53 | PB | ||||
7 |
Tyra Fäldt
Hanvikens SK |
10 | Hanvikens SK | 11.19 | PB | ||||
Mira Karlberg
Vallentuna FK |
10 | Vallentuna FK | DNS |
1 |
Ingrid Asp
Hammarby IF |
10 | Hammarby IF | 8.85 | |||||
2 |
Leonora Wessén
Boo IF |
10 | Boo IF | 8.90 | |||||
3 |
Wilma Wallsten
Huddinge AIS |
10 | Huddinge AIS | 9.09 | |||||
4 |
Isabella Glod
Hammarby IF |
10 | Hammarby IF | 9.14 | |||||
5 |
Alba Jergmar
Boo IF |
10 | Boo IF | 9.18 | |||||
6 |
Molly Schlein-Andersen
IFK Lidingö |
10 | IFK Lidingö | 9.30 | |||||
7 |
Hedda Kirk
Hellas FK |
10 | Hellas FK | 9.45 | |||||
8 |
Wilma Silvell
Huddinge AIS |
10 | Huddinge AIS | 9.56 |
Tot. plac. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ella Hallsten
Täby IS |
10 | Täby IS | 2:46.87 | 1 | ||||
2 |
Mira Eriksson
Täby IS |
10 | Täby IS | 2:48.60 | 2 | ||||
3 |
Hilda Järvinen
Hammarby IF |
10 | Hammarby IF | 2:48.66 | 3 | PB | |||
4 |
Edit Nordlander
IF Linnéa |
10 | IF Linnéa | 2:52.66 | 5 | ||||
5 |
Isabella Glod
Hammarby IF |
10 | Hammarby IF | 2:55.46 | 7 | SB | |||
6 |
Emilia Örtengren
Hammarby IF |
10 | Hammarby IF | 3:14.72 | 12 | PB | |||
Stella Hagström
Hammarby IF |
10 | Hammarby IF | DNF | ||||||
Alba Jergmar
Boo IF |
10 | Boo IF | DNS |
Tot. plac. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Hedda Strömö
Hammarby IF |
10 | Hammarby IF | 2:52.27 | 4 | ||||
2 |
Nova Palmblad
IFK Lidingö |
10 | IFK Lidingö | 2:55.03 | 6 | ||||
3 |
Hedda Kirk
Hellas FK |
10 | Hellas FK | 3:00.88 | 8 | ||||
4 |
Marilu de Kwant
Hanvikens SK |
10 | Hanvikens SK | 3:22.89 | 14 | ||||
5 |
Lavina Sadiki
Hässelby SK |
10 | Hässelby SK | 3:28.58 | 16 | ||||
Stella Nyrén
Hammarby IF |
10 | Hammarby IF | DNS | ||||||
Zoë Kamwendo
Hammarby IF |
10 | Hammarby IF | DNS |
Tot. plac. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Zoë Källström
IFK Lidingö |
10 | IFK Lidingö | 3:03.86 | 9 | ||||
2 |
Marcela Håkanson
IFK Lidingö |
10 | IFK Lidingö | 3:04.35 | 10 | ||||
3 |
Iris Ahlqvist
Vallentuna FK |
10 | Vallentuna FK | 3:13.81 | 11 | ||||
4 |
Lina Jönsson
Hanvikens SK |
10 | Hanvikens SK | 3:14.99 | 13 | ||||
5 |
Astrid Wetterstrand
Hässelby SK |
10 | Hässelby SK | 3:24.76 | 15 | ||||
6 |
Ella Brännefors
IFK Lidingö |
10 | IFK Lidingö | 3:47.83 | 17 | ||||
Märta Lundin
Hammarby IF |
10 | Hammarby IF | DNS |
1 |
Wilma Wallsten
Huddinge AIS |
10 | Huddinge AIS | 136 | PB | ||||
2 |
Isabella Glod
Hammarby IF |
10 | Hammarby IF | 132 | PB | ||||
=3 |
Märta Lundin
Hammarby IF |
10 | Hammarby IF | 132 | |||||
=3 |
Emma Djupsjö
Hanvikens SK |
10 | Hanvikens SK | 132 | PB | ||||
5 |
Alba Jergmar
Boo IF |
10 | Boo IF | 128 | PB | ||||
6 |
Kerstin Wikström
Vallentuna FK |
10 | Vallentuna FK | 128 | PB | ||||
7 |
Zoë Källström
IFK Lidingö |
10 | IFK Lidingö | 128 | |||||
=8 |
Moa Björkén
Täby IS |
10 | Täby IS | 118 | |||||
=8 |
Ellie Öist
Hanvikens SK |
10 | Hanvikens SK | 118 | |||||
10 |
Ella Hallsten
Täby IS |
10 | Täby IS | 118 | |||||
11 |
Zoë Kamwendo
Hammarby IF |
10 | Hammarby IF | 113 | |||||
=12 |
Marilu de Kwant
Hanvikens SK |
10 | Hanvikens SK | 113 | PB | ||||
=12 |
Lavina Sadiki
Hässelby SK |
10 | Hässelby SK | 113 | |||||
=14 |
Emilia Örtengren
Hammarby IF |
10 | Hammarby IF | 108 | |||||
=14 |
Edit Nordlander
IF Linnéa |
10 | IF Linnéa | 108 | SB | ||||
=14 |
Astrid Wetterstrand
Hässelby SK |
10 | Hässelby SK | 108 | |||||
=17 |
Iris Ahlqvist
Vallentuna FK |
10 | Vallentuna FK | 108 | |||||
=17 |
Stella Nyrén
Hammarby IF |
10 | Hammarby IF | 108 | |||||
=17 |
Ebba Holmström
Hanvikens SK |
10 | Hanvikens SK | 108 | PB | ||||
20 |
Sofia Wolff
Hellas FK |
10 | Hellas FK | 108 | |||||
21 |
Hilda Järvinen
Hammarby IF |
10 | Hammarby IF | 108 | SB | ||||
22 |
Tyra Fäldt
Hanvikens SK |
10 | Hanvikens SK | 103 | |||||
Stella Winge
Vallentuna FK |
10 | Vallentuna FK | DNS | ||||||
Vera Persson
Bromma IF |
10 | Bromma IF | DNS | ||||||
Tea Palm
Hammarby IF |
10 | Hammarby IF | DNS | ||||||
Line Möller
Vallentuna FK |
10 | Vallentuna FK | DNS | ||||||
Alva Hedbrandh
Vallentuna FK |
10 | Vallentuna FK | DNS | ||||||
Lilly Nilsson
Hammarby IF |
10 | Hammarby IF | DNS | ||||||
Ella Dahlberg
Vallentuna FK |
10 | Vallentuna FK | DNS | ||||||
Elly Fogelström
Huddinge AIS |
10 | Huddinge AIS | DNS | ||||||
Eveline Bramme
Hanvikens SK |
10 | Hanvikens SK | DNS | ||||||
Ellie Hult
Hellas FK |
10 | Hellas FK | DNS | ||||||
Ebba Rössel
IFK Lidingö |
10 | IFK Lidingö | DNS | ||||||
Ella Brännefors
IFK Lidingö |
10 | IFK Lidingö | DNS | ||||||
Lina Jönsson
Hanvikens SK |
10 | Hanvikens SK | NM | ||||||
Moa Fagerström
Hanvikens SK |
10 | Hanvikens SK | NM |
1 |
Wilma Wallsten
Huddinge AIS |
10 | Huddinge AIS | 4.53 | PB | ||||
2 |
Malva Voetmann
Väsby IK |
10 | Väsby IK | 4.32 | PB | ||||
3 |
Leonora Wessén
Boo IF |
10 | Boo IF | 4.20 | PB | ||||
4 |
Isabella Glod
Hammarby IF |
10 | Hammarby IF | 4.16 | PB | ||||
5 |
Ingrid Asp
Hammarby IF |
10 | Hammarby IF | 4.10 | PB | ||||
6 |
Alma Lehrman
Hellas FK |
10 | Hellas FK | 4.09 | |||||
7 |
Alba Jergmar
Boo IF |
10 | Boo IF | 4.00 | PB | ||||
8 |
Elly Fogelström
Huddinge AIS |
10 | Huddinge AIS | 3.94 | SB | ||||
9 |
Edit Nordlander
IF Linnéa |
10 | IF Linnéa | 3.93 | |||||
10 |
Ailbhe McCarthy
Hellas FK |
10 | Hellas FK | 3.92 | |||||
11 |
Smilla Videhall
Vallentuna FK |
10 | Vallentuna FK | 3.90 | PB | (385 andra bästa) | |||
12 |
Molly Schlein-Andersen
IFK Lidingö |
10 | IFK Lidingö | 3.90 | (379 andra bästa) | ||||
13 |
Lilly Nilsson
Hammarby IF |
10 | Hammarby IF | 3.86 | |||||
14 |
Wilma Silvell
Huddinge AIS |
10 | Huddinge AIS | 3.83 | PB | ||||
15 |
Ebba Hedenryd
IFK Lidingö |
10 | IFK Lidingö | 3.73 | PB | ||||
16 |
Kajsa Kabu
Hellas FK |
10 | Hellas FK | 3.70 | |||||
17 |
Alba Tell
IF Linnéa |
10 | IF Linnéa | 3.66 | SB | ||||
18 |
Emelie Hjelm
Hässelby SK |
10 | Hässelby SK | 3.62 | |||||
19 |
Marcela Håkanson
IFK Lidingö |
10 | IFK Lidingö | 3.60 | PB | (359 andra bästa) | |||
20 |
Stella Hagström
Hammarby IF |
10 | Hammarby IF | 3.60 | PB | (348 andra bästa) | |||
21 |
Emilia Örtengren
Hammarby IF |
10 | Hammarby IF | 3.58 | PB | ||||
22 |
Line Möller
Vallentuna FK |
10 | Vallentuna FK | 3.55 | PB | (354 andra bästa) | |||
23 |
Hilda Järvinen
Hammarby IF |
10 | Hammarby IF | 3.55 | PB | (321 andra bästa) | |||
24 |
Tea Palm
Hammarby IF |
10 | Hammarby IF | 3.37 | |||||
25 |
Minel Mert
Spårvägens FK |
10 | Spårvägens FK | 3.32 | (326 andra bästa) | ||||
26 |
Zoë Kamwendo
Hammarby IF |
10 | Hammarby IF | 3.32 | (314 andra bästa) | ||||
27 |
Elsa Adolfsson
Danderyds SK |
10 | Danderyds SK | 3.18 | |||||
28 |
Lo Grute
Spårvägens FK |
10 | Spårvägens FK | 2.93 | |||||
29 |
Elicia Sydmo
IFK Lidingö |
10 | IFK Lidingö | 2.91 | |||||
Theresa Van Uelft
Bromma IF |
10 | Bromma IF | DNS | ||||||
Vera Persson
Bromma IF |
10 | Bromma IF | DNS | ||||||
Amanda Wirén
Huddinge AIS |
10 | Huddinge AIS | DNS | ||||||
Stella Winge
Vallentuna FK |
10 | Vallentuna FK | DNS | ||||||
Kerstin Wikström
Vallentuna FK |
10 | Vallentuna FK | DNS | ||||||
Saga Sonander
Hanvikens SK |
10 | Hanvikens SK | DNS |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
262 | Wilma Silvell | ||||||
106 | Isabella Glod | ||||||
201 | Kajsa Kabu | ||||||
623 | Line Möller | ||||||
325 | Edit Nordlander | ||||||
403 | Molly Schlein-Andersen | ||||||
326 | Alba Tell | ||||||
205 | Alma Lehrman | ||||||
8 | Alba Jergmar | ||||||
9 | Leonora Wessén | ||||||
48 | Theresa Van Uelft | ||||||
40 | Vera Persson | ||||||
274 | Amanda Wirén | ||||||
89 | Ingrid Asp | ||||||
627 | Stella Winge | ||||||
134 | Lilly Nilsson | ||||||
626 | Kerstin Wikström | ||||||
109 | Stella Hagström | ||||||
155 | Emilia Örtengren | ||||||
367 | Ebba Hedenryd | ||||||
183 | Saga Sonander | ||||||
625 | Smilla Videhall | ||||||
293 | Emelie Hjelm | ||||||
520 | Minel Mert | ||||||
55 | Elsa Adolfsson | ||||||
122 | Zoë Kamwendo | ||||||
137 | Tea Palm | ||||||
241 | Elly Fogelström | ||||||
407 | Elicia Sydmo | ||||||
512 | Lo Grute | ||||||
121 | Hilda Järvinen | ||||||
629 | Malva Voetmann | ||||||
273 | Wilma Wallsten | ||||||
373 | Marcela Håkanson | ||||||
213 | Ailbhe McCarthy |
1 |
Malva Voetmann
Väsby IK |
10 | Väsby IK | 9.32 | |||||
2 |
Isabella Glod
Hammarby IF |
10 | Hammarby IF | 8.48 | PB | ||||
3 |
Alba Jergmar
Boo IF |
10 | Boo IF | 8.06 | |||||
4 |
Elicia Sydmo
IFK Lidingö |
10 | IFK Lidingö | 7.31 | |||||
5 |
Ingrid Asp
Hammarby IF |
10 | Hammarby IF | 7.29 | |||||
6 |
Edit Nordlander
IF Linnéa |
10 | IF Linnéa | 7.11 | |||||
7 |
Elsa Adolfsson
Danderyds SK |
10 | Danderyds SK | 6.99 | |||||
8 |
Hilda Järvinen
Hammarby IF |
10 | Hammarby IF | 6.94 | PB | ||||
9 |
Ebba Hedenryd
IFK Lidingö |
10 | IFK Lidingö | 6.60 | |||||
10 |
Emelie Hjelm
Hässelby SK |
10 | Hässelby SK | 6.58 | |||||
11 |
Molly Schlein-Andersen
IFK Lidingö |
10 | IFK Lidingö | 6.54 | |||||
12 |
Elly Fogelström
Huddinge AIS |
10 | Huddinge AIS | 6.31 | |||||
13 |
Wilma Silvell
Huddinge AIS |
10 | Huddinge AIS | 6.20 | PB | ||||
14 |
Zoë Kamwendo
Hammarby IF |
10 | Hammarby IF | 6.15 | |||||
15 |
Smilla Videhall
Vallentuna FK |
10 | Vallentuna FK | 5.91 | PB | ||||
16 |
Emilia Örtengren
Hammarby IF |
10 | Hammarby IF | 5.64 | |||||
17 |
Alba Tell
IF Linnéa |
10 | IF Linnéa | 5.63 | PB | ||||
18 |
Marcela Håkanson
IFK Lidingö |
10 | IFK Lidingö | 5.55 | |||||
19 |
Stella Hagström
Hammarby IF |
10 | Hammarby IF | 5.14 | PB | ||||
Amanda Wirén
Huddinge AIS |
10 | Huddinge AIS | DNS | ||||||
Kerstin Wikström
Vallentuna FK |
10 | Vallentuna FK | DNS | ||||||
Theresa Van Uelft
Bromma IF |
10 | Bromma IF | DNS | ||||||
Saga Sonander
Hanvikens SK |
10 | Hanvikens SK | DNS | ||||||
Stella Winge
Vallentuna FK |
10 | Vallentuna FK | DNS |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
625 | Smilla Videhall | ||||||
367 | Ebba Hedenryd | ||||||
106 | Isabella Glod | ||||||
274 | Amanda Wirén | ||||||
262 | Wilma Silvell | ||||||
626 | Kerstin Wikström | ||||||
8 | Alba Jergmar | ||||||
55 | Elsa Adolfsson | ||||||
89 | Ingrid Asp | ||||||
325 | Edit Nordlander | ||||||
122 | Zoë Kamwendo | ||||||
373 | Marcela Håkanson | ||||||
48 | Theresa Van Uelft | ||||||
109 | Stella Hagström | ||||||
183 | Saga Sonander | ||||||
293 | Emelie Hjelm | ||||||
155 | Emilia Örtengren | ||||||
403 | Molly Schlein-Andersen | ||||||
121 | Hilda Järvinen | ||||||
407 | Elicia Sydmo | ||||||
326 | Alba Tell | ||||||
627 | Stella Winge | ||||||
241 | Elly Fogelström | ||||||
629 | Malva Voetmann |
Resultatlista för klassen visas inte. Gå till individuella resultatkort för att se resultat.
Resultatlista för klassen visas inte. Gå till individuella resultatkort för att se resultat.
Resultatlista för klassen visas inte. Gå till individuella resultatkort för att se resultat.
1 |
Jacob Rune
Täby IS |
07 | Täby IS | 4.66 | |||||
2 |
Quincy Hackett
Hammarby IF |
07 | Hammarby IF | 4.81 | |||||
3 |
Nemanja Opacic
Huddinge AIS |
08 | Huddinge AIS | 4.97 | |||||
4 |
Algot Särnbrink
Huddinge AIS |
08 | Huddinge AIS | 5.04 | |||||
5 |
Elliot Sjöberg
Huddinge AIS |
08 | Huddinge AIS | 5.10 | |||||
6 |
Alexander Granqvist
Huddinge AIS |
08 | Huddinge AIS | 5.18 | |||||
7 |
Oliver Taha
IFK Lidingö |
10 | IFK Lidingö | 5.22 | |||||
8 |
Benjamin Karlsson
Huddinge AIS |
10 | Huddinge AIS | 5.36 |
1 |
Maximilian van der Meijden
Täby IS |
10 | Täby IS | 5.49 | |||||
2 |
Filip Lenneby
Täby IS |
10 | Täby IS | 5.72 | |||||
3 |
Gustaf Malm
Täby IS |
10 | Täby IS | 5.88 |
1 |
Max Österberg
Värmdö IF |
06 | Värmdö IF | 9:15.06 | PB | ||||
2 |
Max Myrin
Hellas FK |
05 | Hellas FK | 10:19.70 | |||||
3 |
Daniel Förberg
Fredrikshofs FIF |
74 | Fredrikshofs FIF | 10:41.03 | SB | ||||
Weronika Brzuchalska
FK Studenterna |
93 | FK Studenterna | 10:49.77 | Utom tävlan |
1 |
Oliver Sandberg
Huddinge AIS |
06 | Huddinge AIS | 400 | PB | ||||
2 |
Alexander Heaton
Huddinge AIS |
05 | Huddinge AIS | 373 | |||||
3 |
Quincy Hackett
Hammarby IF |
07 | Hammarby IF | 353 | |||||
4 |
Oscar Heaton
Huddinge AIS |
05 | Huddinge AIS | 333 | PB | ||||
5 |
Leo Marcus
Huddinge AIS |
06 | Huddinge AIS | 283 | |||||
Eric Mathier
Huddinge AIS |
04 | Huddinge AIS | NM |
1 |
Jacob Norsell
Täby IS |
07 | Täby IS | 7.86 | q | PB | |||
2 |
William Wellstedt
Bromma IF |
07 | Bromma IF | 8.04 | q | PB | |||
3 |
Jacob Rune
Täby IS |
07 | Täby IS | 8.05 | q | ||||
4 |
Quincy Hackett
Hammarby IF |
07 | Hammarby IF | 8.08 | q | PB | |||
5 |
Eli Graseman
Spårvägens FK |
07 | Spårvägens FK | 8.60 | |||||
6 |
Lucas Westerberg
Spårvägens FK |
07 | Spårvägens FK | 9.22 |
1 |
Karl Thilers
Turebergs FK |
07 | Turebergs FK | 7.80 | q | PB | |||
2 |
Daniel Larsson
IFK Lidingö |
07 | IFK Lidingö | 7.90 | q | PB | |||
3 |
Noah Holmlund
Hammarby IF |
07 | Hammarby IF | 8.04 | q | PB | |||
4 |
Henrik Deresiewicz
Sundbybergs IK |
07 | Sundbybergs IK | 8.14 | q | ||||
5 |
Theo Carlström Cousins
Hammarby IF |
07 | Hammarby IF | 8.27 | PB |
1 |
Karl Thilers
Turebergs FK |
07 | Turebergs FK | 7.79 | PB | ||||
2 |
Daniel Larsson
IFK Lidingö |
07 | IFK Lidingö | 7.85 | PB | ||||
3 |
William Wellstedt
Bromma IF |
07 | Bromma IF | 7.86 | PB | ||||
4 |
Jacob Norsell
Täby IS |
07 | Täby IS | 7.88 | |||||
5 |
Jacob Rune
Täby IS |
07 | Täby IS | 7.95 | |||||
6 |
Quincy Hackett
Hammarby IF |
07 | Hammarby IF | 8.05 | PB | ||||
7 |
Noah Holmlund
Hammarby IF |
07 | Hammarby IF | 8.08 | |||||
8 |
Henrik Deresiewicz
Sundbybergs IK |
07 | Sundbybergs IK | 8.16 |
1 |
Philip Persson
Danderyds SK |
07 | Danderyds SK | 3:16.14 | |||||
2 |
Oliver Persson
Danderyds SK |
07 | Danderyds SK | 3:18.54 |
1 |
Jacob Rune
Täby IS |
07 | Täby IS | 8.80 | |||||
2 |
Simon Lindström
Turebergs FK |
07 | Turebergs FK | 8.89 | |||||
3 |
Jacob Norsell
Täby IS |
07 | Täby IS | 9.19 | 9.182 | ||||
4 |
Henrik Deresiewicz
Sundbybergs IK |
07 | Sundbybergs IK | 9.19 | 9.184 | ||||
5 |
Edwin Larripa Taxell
Hässelby SK |
08 | Hässelby SK | 9.51 | |||||
6 |
Benjamin Wilkinson
Hammarby IF |
08 | Hammarby IF | 10.30 | |||||
7 |
Emil Ahlepil
Hanvikens SK |
08 | Hanvikens SK | 11.06 | |||||
Levi Back
Turebergs FK |
08 | Turebergs FK | DNS |
1 |
Simon Lindström
Turebergs FK |
07 | Turebergs FK | 175 | PB | ||||
2 |
Jacob Norsell
Täby IS |
07 | Täby IS | 170 | |||||
3 |
Emil Söderberg
Täby IS |
07 | Täby IS | 170 | PB | ||||
4 |
Henrik Deresiewicz
Sundbybergs IK |
07 | Sundbybergs IK | 164 | PB | ||||
=5 |
Theo Carlström Cousins
Hammarby IF |
07 | Hammarby IF | 152 | PB | ||||
=5 |
Irving Lind
Hässelby SK |
07 | Hässelby SK | 152 | PB | ||||
7 |
William Wellstedt
Bromma IF |
07 | Bromma IF | 148 | PB | ||||
8 |
Alexander Samson
Hammarby IF |
07 | Hammarby IF | 132 | |||||
Ludvig Wichman
Danderyds SK |
07 | Danderyds SK | DNS | ||||||
Erik Wallnäs
AIK |
07 | AIK | DNS | ||||||
Djamil Jones
AIK |
07 | AIK | DNS | ||||||
Hugo Danielsson
Hässelby SK |
07 | Hässelby SK | DNS |
1 |
Quincy Hackett
Hammarby IF |
07 | Hammarby IF | 382 | PB | ||||
2 |
Levi Back
Turebergs FK |
08 | Turebergs FK | 333 | |||||
3 |
Simon Lindström
Turebergs FK |
07 | Turebergs FK | 303 | |||||
4 |
Edwin Larripa Taxell
Hässelby SK |
08 | Hässelby SK | 273 | PB | ||||
5 |
Albin Wolgast
Hammarby IF |
08 | Hammarby IF | 223 | PB | ||||
6 |
Theodor Håkansson
Hammarby IF |
08 | Hammarby IF | 223 | PB | ||||
David Berglund
AIK |
07 | AIK | DNS | ||||||
Benjamin Wilkinson
Hammarby IF |
08 | Hammarby IF | NM |
1 |
Jacob Rune
Täby IS |
07 | Täby IS | 5.44 | |||||
2 |
Eli Graseman
Spårvägens FK |
07 | Spårvägens FK | 5.30 | |||||
3 |
Theo Carlström Cousins
Hammarby IF |
07 | Hammarby IF | 4.99 | |||||
4 |
Noah Holmlund
Hammarby IF |
07 | Hammarby IF | 4.97 | |||||
5 |
Irving Lind
Hässelby SK |
07 | Hässelby SK | 4.90 | PB | ||||
6 |
William Wellstedt
Bromma IF |
07 | Bromma IF | 4.78 | |||||
7 |
Alexander Samson
Hammarby IF |
07 | Hammarby IF | 4.49 | PB | ||||
8 |
Ludvig Wichman
Danderyds SK |
07 | Danderyds SK | 4.00 | |||||
9 |
Lucas Westerberg
Spårvägens FK |
07 | Spårvägens FK | 3.74 | |||||
Love Rabnor
Huddinge AIS |
07 | Huddinge AIS | DNS | ||||||
Simon Lindström
Turebergs FK |
07 | Turebergs FK | DNS | ||||||
Axel Neovius
Mälarhöjdens IK |
07 | Mälarhöjdens IK | DNS | ||||||
Hugo Danielsson
Hässelby SK |
07 | Hässelby SK | DNS | ||||||
David Berglund
AIK |
07 | AIK | DNS | ||||||
Linus Mattsson
Täby IS |
07 | Täby IS | DNS | ||||||
Adrian Kylington
Sundbybergs IK |
07 | Sundbybergs IK | DNS | ||||||
Quincy Hackett
Hammarby IF |
07 | Hammarby IF | DNS | ||||||
Erik Wallnäs
AIK |
07 | AIK | DNS |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
259 | Love Rabnor | ||||||
49 | William Wellstedt | ||||||
562 | Simon Lindström | ||||||
605 | Jacob Rune | ||||||
469 | Axel Neovius | ||||||
143 | Alexander Samson | ||||||
288 | Hugo Danielsson | ||||||
529 | Lucas Westerberg | ||||||
1 | David Berglund | ||||||
70 | Ludvig Wichman | ||||||
511 | Eli Graseman | ||||||
600 | Linus Mattsson | ||||||
533 | Adrian Kylington | ||||||
95 | Theo Carlström Cousins | ||||||
108 | Quincy Hackett | ||||||
3 | Erik Wallnäs | ||||||
114 | Noah Holmlund | ||||||
299 | Irving Lind |
1 |
Filip Derezinski
IF Triangeln |
07 | IF Triangeln | 13.06 | PB | ||||
2 |
Irving Lind
Hässelby SK |
07 | Hässelby SK | 11.86 | |||||
3 |
Quincy Hackett
Hammarby IF |
07 | Hammarby IF | 10.25 | PB | ||||
4 |
William Wellstedt
Bromma IF |
07 | Bromma IF | 9.93 | PB | ||||
5 |
Oliver Hagekull
Mälarhöjdens IK |
07 | Mälarhöjdens IK | 9.43 | |||||
6 |
Axel Neovius
Mälarhöjdens IK |
07 | Mälarhöjdens IK | 6.79 | |||||
Daniel Larsson
IFK Lidingö |
07 | IFK Lidingö | DNS | ||||||
Enzo Persson
Bromma IF |
08 | Bromma IF | DNS | ||||||
Adrian Kylington
Sundbybergs IK |
07 | Sundbybergs IK | DNS | ||||||
Erik Wallnäs
AIK |
07 | AIK | DNS | ||||||
David Berglund
AIK |
07 | AIK | DNS |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
299 | Irving Lind | ||||||
382 | Daniel Larsson | ||||||
469 | Axel Neovius | ||||||
39 | Enzo Persson | ||||||
328 | Filip Derezinski | ||||||
533 | Adrian Kylington | ||||||
3 | Erik Wallnäs | ||||||
108 | Quincy Hackett | ||||||
451 | Oliver Hagekull | ||||||
1 | David Berglund | ||||||
49 | William Wellstedt |
1 |
Theo Pantzar
Huddinge AIS |
08 | Huddinge AIS | 8.16 | q | PB | |||
2 |
Emil Svensson
Turebergs FK |
08 | Turebergs FK | 8.41 | q | PB | |||
3 |
Allan Schager
Åkersberga SK |
08 | Åkersberga SK | 8.68 | |||||
4 |
Elliot Sjöberg
Huddinge AIS |
08 | Huddinge AIS | 8.83 | PB | 8.821 | |||
5 |
Enzo Persson
Bromma IF |
08 | Bromma IF | 9.03 | PB | ||||
Simon Elmstedt
Hellas FK |
08 | Hellas FK | DNS |
1 |
Emmanuel Eneh
Mälarhöjdens IK |
08 | Mälarhöjdens IK | 8.27 | q | PB | |||
2 |
Levi Back
Turebergs FK |
08 | Turebergs FK | 8.50 | q | PB | |||
3 |
Theodor Håkansson
Hammarby IF |
08 | Hammarby IF | 8.79 | PB | ||||
4 |
Algot Särnbrink
Huddinge AIS |
08 | Huddinge AIS | 9.01 | =PB | ||||
5 |
Rasmus Berglund
Huddinge AIS |
08 | Huddinge AIS | 9.17 | |||||
6 |
Alex Ejendal
IFK Lidingö |
08 | IFK Lidingö | 9.27 | PB | ||||
7 |
Tim Gabrielson
IFK Lidingö |
08 | IFK Lidingö | 9.31 | PB |
1 |
William Strömberg
Turebergs FK |
08 | Turebergs FK | 8.34 | q | PB | |||
2 |
Edwin Larripa Taxell
Hässelby SK |
08 | Hässelby SK | 8.57 | PB | ||||
3 |
Erik Pikkuniemi
Hässelby SK |
08 | Hässelby SK | 8.93 | PB | ||||
4 |
Alexander Granqvist
Huddinge AIS |
08 | Huddinge AIS | 8.94 | PB | ||||
5 |
Isak Kernell
Huddinge AIS |
08 | Huddinge AIS | 9.63 | |||||
6 |
Vasco Arana Håkanson
IFK Lidingö |
08 | IFK Lidingö | 9.79 | PB |
1 |
Evert Östlind
Åkersberga SK |
08 | Åkersberga SK | 7.98 | q | ||||
2 |
Hugo Jansson
IFK Lidingö |
08 | IFK Lidingö | 8.24 | q | ||||
3 |
Nemanja Opacic
Huddinge AIS |
08 | Huddinge AIS | 8.53 | q | PB | |||
4 |
Benjamin Wilkinson
Hammarby IF |
08 | Hammarby IF | 8.60 | PB | ||||
5 |
Theodor Dauner
Mälarhöjdens IK |
08 | Mälarhöjdens IK | 8.73 | PB | ||||
6 |
Ruben Hart
IFK Lidingö |
08 | IFK Lidingö | 8.83 | PB | 8.826 | |||
7 |
Erland Wärn
Bromma IF |
08 | Bromma IF | 8.84 | |||||
8 |
Ludvig Gjötterberg
IFK Lidingö |
08 | IFK Lidingö | 9.10 |
1 |
Evert Östlind
Åkersberga SK |
08 | Åkersberga SK | 7.95 | |||||
2 |
Hugo Jansson
IFK Lidingö |
08 | IFK Lidingö | 8.03 | |||||
3 |
Theo Pantzar
Huddinge AIS |
08 | Huddinge AIS | 8.15 | PB | ||||
4 |
Emmanuel Eneh
Mälarhöjdens IK |
08 | Mälarhöjdens IK | 8.18 | PB | ||||
5 |
William Strömberg
Turebergs FK |
08 | Turebergs FK | 8.21 | PB | ||||
6 |
Emil Svensson
Turebergs FK |
08 | Turebergs FK | 8.47 | |||||
7 |
Nemanja Opacic
Huddinge AIS |
08 | Huddinge AIS | 8.60 | |||||
8 |
Levi Back
Turebergs FK |
08 | Turebergs FK | 8.62 |
1 |
Jonas Atlassi
Hammarby IF |
08 | Hammarby IF | 3:02.86 | |||||
2 |
Vilgot Didrikson
Bromma IF |
08 | Bromma IF | 3:03.87 | PB | ||||
3 |
Elliot Sjöberg
Huddinge AIS |
08 | Huddinge AIS | 3:22.28 | |||||
4 |
Vasco Arana Håkanson
IFK Lidingö |
08 | IFK Lidingö | 3:30.21 | |||||
5 |
Nemanja Opacic
Huddinge AIS |
08 | Huddinge AIS | 3:41.53 | |||||
6 |
Vincent Yllén
Huddinge AIS |
08 | Huddinge AIS | 3:44.54 | |||||
Jacob Engver
Huddinge AIS |
08 | Huddinge AIS | DNS |
1 |
Elvin Rahm
Gefle IF |
08 | Gefle IF | 174 | PB | ||||
2 |
Edwin Larripa Taxell
Hässelby SK |
08 | Hässelby SK | 172 | PB | ||||
3 |
Vilgot Didrikson
Bromma IF |
08 | Bromma IF | 164 | PB | ||||
4 |
Emil Svensson
Turebergs FK |
08 | Turebergs FK | 156 | |||||
5 |
Nemanja Opacic
Huddinge AIS |
08 | Huddinge AIS | 156 | PB | ||||
6 |
Levi Back
Turebergs FK |
08 | Turebergs FK | 152 | |||||
7 |
Theodor Håkansson
Hammarby IF |
08 | Hammarby IF | 148 | |||||
8 |
wilmer Davidgård
Bromma IF |
08 | Bromma IF | 148 | PB | ||||
9 |
Ricky Wahlberg
Hammarby IF |
08 | Hammarby IF | 144 | PB | ||||
=10 |
Theodor Dauner
Mälarhöjdens IK |
08 | Mälarhöjdens IK | 140 | PB | ||||
=10 |
Jacob Engver
Huddinge AIS |
08 | Huddinge AIS | 140 | PB | ||||
=12 |
Oskar Halfwordson
Bromma IF |
08 | Bromma IF | 140 | PB | ||||
=12 |
Joar Stange
Huddinge AIS |
08 | Huddinge AIS | 140 | =PB | ||||
=12 |
Elliot Sjöberg
Huddinge AIS |
08 | Huddinge AIS | 140 | PB | ||||
15 |
Algot Särnbrink
Huddinge AIS |
08 | Huddinge AIS | 140 | PB | ||||
16 |
Emil Ahlepil
Hanvikens SK |
08 | Hanvikens SK | 132 | =PB | ||||
17 |
Isak Kernell
Huddinge AIS |
08 | Huddinge AIS | 132 | PB | ||||
18 |
Vincent Yllén
Huddinge AIS |
08 | Huddinge AIS | 132 | PB | ||||
19 |
Benjamin Fitoussy
Hammarby IF |
08 | Hammarby IF | 122 | |||||
Simon Solenberg Sjöström
Huddinge AIS |
08 | Huddinge AIS | DNS | ||||||
Elias Jungefors
Hammarby IF |
08 | Hammarby IF | DNS | ||||||
Michael Khamou
Huddinge AIS |
08 | Huddinge AIS | DNS | ||||||
Vasco Arana Håkanson
IFK Lidingö |
08 | IFK Lidingö | DNS | ||||||
Oskar Thews
Bromma IF |
08 | Bromma IF | DNS |
1 |
Emil Svensson
Turebergs FK |
08 | Turebergs FK | 5.11 | PB | ||||
2 |
William Strömberg
Turebergs FK |
08 | Turebergs FK | 5.06 | SB | ||||
3 |
Nemanja Opacic
Huddinge AIS |
08 | Huddinge AIS | 4.99 | PB | ||||
4 |
Levi Back
Turebergs FK |
08 | Turebergs FK | 4.98 | PB | ||||
5 |
Vilgot Didrikson
Bromma IF |
08 | Bromma IF | 4.81 | |||||
6 |
Theodor Håkansson
Hammarby IF |
08 | Hammarby IF | 4.79 | |||||
7 |
Benjamin Wilkinson
Hammarby IF |
08 | Hammarby IF | 4.67 | SB | ||||
8 |
Hugo Jansson
IFK Lidingö |
08 | IFK Lidingö | 4.64 | |||||
9 |
Theodor Dauner
Mälarhöjdens IK |
08 | Mälarhöjdens IK | 4.26 | PB | ||||
10 |
Allan Schager
Åkersberga SK |
08 | Åkersberga SK | 4.21 | |||||
11 |
Erland Wärn
Bromma IF |
08 | Bromma IF | 4.18 | |||||
12 |
Albin Wolgast
Hammarby IF |
08 | Hammarby IF | 4.15 | |||||
13 |
Rasmus Berglund
Huddinge AIS |
08 | Huddinge AIS | 4.14 | |||||
14 |
Algot Särnbrink
Huddinge AIS |
08 | Huddinge AIS | 4.12 | SB | ||||
15 |
Elliot Sjöberg
Huddinge AIS |
08 | Huddinge AIS | 4.11 | PB | ||||
16 |
Erik Pikkuniemi
Hässelby SK |
08 | Hässelby SK | 4.06 | |||||
17 |
Alex Ejendal
IFK Lidingö |
08 | IFK Lidingö | 3.96 | PB | ||||
18 |
Oskar Halfwordson
Bromma IF |
08 | Bromma IF | 3.90 | |||||
19 |
Isak Kernell
Huddinge AIS |
08 | Huddinge AIS | 3.71 | |||||
20 |
Nore Wennergren
Hässelby SK |
08 | Hässelby SK | 3.67 | |||||
21 |
Tim Gabrielson
IFK Lidingö |
08 | IFK Lidingö | 3.58 | |||||
22 |
Alexander Granqvist
Huddinge AIS |
08 | Huddinge AIS | 3.50 | |||||
Michael Khamou
Huddinge AIS |
08 | Huddinge AIS | DNS | ||||||
wilmer Davidgård
Bromma IF |
08 | Bromma IF | DNS | ||||||
Simon Solenberg Sjöström
Huddinge AIS |
08 | Huddinge AIS | DNS | ||||||
Vasco Arana Håkanson
IFK Lidingö |
08 | IFK Lidingö | DNS | ||||||
William Blomquist
Turebergs FK |
08 | Turebergs FK | DNS | ||||||
Ricky Wahlberg
Hammarby IF |
08 | Hammarby IF | DNS | ||||||
Evert Östlind
Åkersberga SK |
08 | Åkersberga SK | DNS | ||||||
Ruben Hart
IFK Lidingö |
08 | IFK Lidingö | DNS | ||||||
Alvin Berglind
Boo IF |
08 | Boo IF | DNS | ||||||
Oskar Thews
Bromma IF |
08 | Bromma IF | DNS | ||||||
Noah Öhrström
Huddinge AIS |
08 | Huddinge AIS | DNS | ||||||
Simon Elmstedt
Hellas FK |
08 | Hellas FK | DNS | ||||||
Axel Arenander
Täby IS |
08 | Täby IS | DNS | ||||||
Alvin Richtnér
Huddinge AIS |
08 | Huddinge AIS | DNS |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
312 | Nore Wennergren | ||||||
440 | Theodor Dauner | ||||||
52 | Erland Wärn | ||||||
548 | Levi Back | ||||||
250 | Isak Kernell | ||||||
251 | Michael Khamou | ||||||
360 | Tim Gabrielson | ||||||
15 | wilmer Davidgård | ||||||
269 | Algot Särnbrink | ||||||
264 | Simon Solenberg Sjöström | ||||||
342 | Vasco Arana Håkanson | ||||||
550 | William Blomquist | ||||||
301 | Erik Pikkuniemi | ||||||
263 | Elliot Sjöberg | ||||||
573 | William Strömberg | ||||||
631 | Allan Schager | ||||||
151 | Ricky Wahlberg | ||||||
633 | Evert Östlind | ||||||
365 | Ruben Hart | ||||||
5 | Alvin Berglind | ||||||
153 | Benjamin Wilkinson | ||||||
233 | Rasmus Berglund | ||||||
354 | Alex Ejendal | ||||||
154 | Albin Wolgast | ||||||
46 | Oskar Thews | ||||||
277 | Noah Öhrström | ||||||
25 | Oskar Halfwordson | ||||||
191 | Simon Elmstedt | ||||||
586 | Axel Arenander | ||||||
375 | Hugo Jansson | ||||||
17 | Vilgot Didrikson | ||||||
574 | Emil Svensson | ||||||
260 | Alvin Richtnér | ||||||
243 | Alexander Granqvist | ||||||
115 | Theodor Håkansson | ||||||
257 | Nemanja Opacic |
1 |
William Strömberg
Turebergs FK |
08 | Turebergs FK | 10.90 | |||||
2 |
Edwin Larripa Taxell
Hässelby SK |
08 | Hässelby SK | 9.61 | PB | ||||
3 |
Noah Karlsson Hjortborg
KFUM Örebro |
08 | KFUM Örebro | 9.55 | |||||
4 |
Enzo Persson
Bromma IF |
08 | Bromma IF | 9.31 | |||||
5 |
Evert Östlind
Åkersberga SK |
08 | Åkersberga SK | 9.01 | |||||
6 |
Erland Wärn
Bromma IF |
08 | Bromma IF | 8.74 | |||||
7 |
Rasmus Berglund
Huddinge AIS |
08 | Huddinge AIS | 8.28 | |||||
8 |
Alexander Granqvist
Huddinge AIS |
08 | Huddinge AIS | 8.14 | |||||
9 |
Elliot Sjöberg
Huddinge AIS |
08 | Huddinge AIS | 7.72 | |||||
10 |
Hugo Jansson
IFK Lidingö |
08 | IFK Lidingö | 7.67 | |||||
11 |
Albin Wolgast
Hammarby IF |
08 | Hammarby IF | 7.45 | |||||
12 |
Erik Pikkuniemi
Hässelby SK |
08 | Hässelby SK | 7.43 | |||||
13 |
Allan Schager
Åkersberga SK |
08 | Åkersberga SK | 7.39 | |||||
14 |
Ruben Hart
IFK Lidingö |
08 | IFK Lidingö | 6.62 | |||||
15 |
Algot Särnbrink
Huddinge AIS |
08 | Huddinge AIS | 6.00 | |||||
16 |
Tim Gabrielson
IFK Lidingö |
08 | IFK Lidingö | 5.81 | |||||
17 |
Isak Kernell
Huddinge AIS |
08 | Huddinge AIS | 5.36 | |||||
18 |
Vasco Arana Håkanson
IFK Lidingö |
08 | IFK Lidingö | 5.32 | |||||
Wilhelm Holtzberg Beming
Bromma IF |
08 | Bromma IF | DNS | ||||||
Levi Back
Turebergs FK |
08 | Turebergs FK | DNS | ||||||
Simon Elmstedt
Hellas FK |
08 | Hellas FK | DNS | ||||||
William Blomquist
Turebergs FK |
08 | Turebergs FK | DNS | ||||||
Simon Solenberg Sjöström
Huddinge AIS |
08 | Huddinge AIS | DNS | ||||||
Oskar Thews
Bromma IF |
08 | Bromma IF | DNS | ||||||
Alvin Richtnér
Huddinge AIS |
08 | Huddinge AIS | DNS | ||||||
Ricky Wahlberg
Hammarby IF |
08 | Hammarby IF | DNS | ||||||
wilmer Davidgård
Bromma IF |
08 | Bromma IF | DNS | ||||||
Vilgot Didrikson
Bromma IF |
08 | Bromma IF | DNS |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
29 | Wilhelm Holtzberg Beming | ||||||
548 | Levi Back | ||||||
39 | Enzo Persson | ||||||
250 | Isak Kernell | ||||||
191 | Simon Elmstedt | ||||||
365 | Ruben Hart | ||||||
433 | Noah Karlsson Hjortborg | ||||||
550 | William Blomquist | ||||||
375 | Hugo Jansson | ||||||
342 | Vasco Arana Håkanson | ||||||
264 | Simon Solenberg Sjöström | ||||||
243 | Alexander Granqvist | ||||||
269 | Algot Särnbrink | ||||||
46 | Oskar Thews | ||||||
301 | Erik Pikkuniemi | ||||||
260 | Alvin Richtnér | ||||||
151 | Ricky Wahlberg | ||||||
263 | Elliot Sjöberg | ||||||
154 | Albin Wolgast | ||||||
297 | Edwin Larripa Taxell | ||||||
15 | wilmer Davidgård | ||||||
233 | Rasmus Berglund | ||||||
631 | Allan Schager | ||||||
633 | Evert Östlind | ||||||
17 | Vilgot Didrikson | ||||||
52 | Erland Wärn | ||||||
360 | Tim Gabrielson | ||||||
573 | William Strömberg |
1 |
Gustav Yngström
Mälarö SOK |
09 | Mälarö SOK | 8.35 | q | ||||
2 |
Oskar Ahlstrand
Turebergs FK |
09 | Turebergs FK | 8.67 | q | PB | |||
3 |
Samuel Oliveira
Hanvikens SK |
09 | Hanvikens SK | 9.32 | q | PB | |||
4 |
Alvin Daniels
Hässelby SK |
09 | Hässelby SK | 9.53 | |||||
5 |
Elliot Stenborg
Huddinge AIS |
09 | Huddinge AIS | 9.56 | PB | 9.553 | |||
6 |
Albin Berglund
Hässelby SK |
09 | Hässelby SK | 9.56 | 9.559 | ||||
7 |
Emil Corlevi
IFK Lidingö |
09 | IFK Lidingö | 9.61 | PB |
1 |
Ivar Olsson
Bromma IF |
09 | Bromma IF | 8.12 | q | PB | |||
2 |
Felix Formanek
Mälarhöjdens IK |
09 | Mälarhöjdens IK | 9.63 | PB | ||||
3 |
Edvard Mankert
Spårvägens FK |
09 | Spårvägens FK | 9.80 | |||||
4 |
Isak Larsson
Mälarhöjdens IK |
09 | Mälarhöjdens IK | 10.01 | |||||
5 |
Hampus Zeberg
Österhaninge IF |
09 | Österhaninge IF | 10.47 | |||||
Simon Lundgren
IFK Lidingö |
09 | IFK Lidingö | DNS | ||||||
Alex Lundgren
IFK Lidingö |
09 | IFK Lidingö | DNS |
1 |
Trausti Mar Dagsson
Turebergs FK |
09 | Turebergs FK | 8.50 | q | PB | |||
2 |
Dante Stam
Hässelby SK |
09 | Hässelby SK | 8.77 | q | ||||
3 |
Hugo Back Nilsson
Hässelby SK |
09 | Hässelby SK | 9.45 | q | ||||
4 |
Gabriel Melander
Turebergs FK |
09 | Turebergs FK | 9.49 | q | ||||
5 |
Edvin Lundberg
Danderyds SK |
09 | Danderyds SK | 9.52 | PB | ||||
6 |
Lukas Goodband
Hellas FK |
09 | Hellas FK | 9.64 | PB | ||||
7 |
Magnus Claesson
Hässelby SK |
09 | Hässelby SK | 10.35 | PB |
1 |
Ivar Olsson
Bromma IF |
09 | Bromma IF | 8.08 | PB | ||||
2 |
Gustav Yngström
Mälarö SOK |
09 | Mälarö SOK | 8.23 | PB | ||||
3 |
Trausti Mar Dagsson
Turebergs FK |
09 | Turebergs FK | 8.45 | PB | ||||
4 |
Oskar Ahlstrand
Turebergs FK |
09 | Turebergs FK | 8.57 | PB | ||||
5 |
Dante Stam
Hässelby SK |
09 | Hässelby SK | 8.79 | |||||
6 |
Gabriel Melander
Turebergs FK |
09 | Turebergs FK | 9.21 | |||||
7 |
Hugo Back Nilsson
Hässelby SK |
09 | Hässelby SK | 9.30 | |||||
8 |
Samuel Oliveira
Hanvikens SK |
09 | Hanvikens SK | 9.39 |
Tot. plac. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Oskar Ahlstrand
Turebergs FK |
09 | Turebergs FK | 2:28.67 | 1 | ||||
2 |
Luca Garavini
IFK Lidingö |
09 | IFK Lidingö | 2:35.03 | 3 | PB | |||
3 |
Wilmer Hägg
Hässelby SK |
09 | Hässelby SK | 2:38.18 | 5 | PB | |||
4 |
Alvin Daniels
Hässelby SK |
09 | Hässelby SK | 2:43.39 | 6 | ||||
5 |
Samuel Oliveira
Hanvikens SK |
09 | Hanvikens SK | 2:51.71 | 7 | PB | |||
6 |
Isak Larsson
Mälarhöjdens IK |
09 | Mälarhöjdens IK | 2:55.54 | 9 | ||||
7 |
Lukas Goodband
Hellas FK |
09 | Hellas FK | 3:04.89 | 11 | PB |
Tot. plac. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Trausti Mar Dagsson
Turebergs FK |
09 | Turebergs FK | 2:33.36 | 2 | ||||
2 |
Emil Corlevi
IFK Lidingö |
09 | IFK Lidingö | 2:36.50 | 4 | ||||
3 |
Arefhi Ahmadi
Spårvägens FK |
09 | Spårvägens FK | 2:52.41 | 8 | ||||
4 |
Alfred Lorentzon
Mälarhöjdens IK |
09 | Mälarhöjdens IK | 3:01.64 | 10 | ||||
5 |
Sakaria Salah Erli Nur
Spårvägens FK |
09 | Spårvägens FK | 3:13.20 | 12 | ||||
Magnus Claesson
Hässelby SK |
09 | Hässelby SK | DNS |
1 |
Alessandro Mancinella
Hammarby IF |
09 | Hammarby IF | 10.18 | PB | ||||
2 |
Tristan Back
Turebergs FK |
10 | Turebergs FK | 11.27 | PB | ||||
3 |
Benjamin Karlsson
Huddinge AIS |
10 | Huddinge AIS | 11.87 | |||||
4 |
Felix Formanek
Mälarhöjdens IK |
09 | Mälarhöjdens IK | 12.00 | PB | ||||
5 |
Lukas Goodband
Hellas FK |
09 | Hellas FK | 12.77 | |||||
6 |
Gabriel Melander
Turebergs FK |
09 | Turebergs FK | 13.52 |
1 |
Ivar Olsson
Bromma IF |
09 | Bromma IF | 155 | PB | ||||
2 |
Dante Stam
Hässelby SK |
09 | Hässelby SK | 144 | PB | ||||
3 |
Hugo Wiklund
Hanvikens SK |
09 | Hanvikens SK | 140 | PB | ||||
4 |
Oskar Ahlstrand
Turebergs FK |
09 | Turebergs FK | 136 | |||||
5 |
Alvin Daniels
Hässelby SK |
09 | Hässelby SK | 132 | PB | ||||
6 |
Elliot Stenborg
Huddinge AIS |
09 | Huddinge AIS | 123 | SB | ||||
7 |
Gabriel Melander
Turebergs FK |
09 | Turebergs FK | 123 | PB | ||||
8 |
Albin Berglund
Hässelby SK |
09 | Hässelby SK | 123 | |||||
9 |
Magnus Claesson
Hässelby SK |
09 | Hässelby SK | 118 | |||||
10 |
Alfred Lorentzon
Mälarhöjdens IK |
09 | Mälarhöjdens IK | 118 | |||||
11 |
Emil Corlevi
IFK Lidingö |
09 | IFK Lidingö | 113 | PB | ||||
Sasha Nyoni
IFK Lidingö |
09 | IFK Lidingö | DNS | ||||||
Leo Bentancour
Hässelby SK |
09 | Hässelby SK | DNS | ||||||
Alex Lundgren
IFK Lidingö |
09 | IFK Lidingö | DNS | ||||||
Gustav Yngström
Mälarö SOK |
09 | Mälarö SOK | DNS | ||||||
Edvin Lundberg
Danderyds SK |
09 | Danderyds SK | DNS | ||||||
Anton Drufva
Mälarhöjdens IK |
09 | Mälarhöjdens IK | DNS | ||||||
Trausti Mar Dagsson
Turebergs FK |
09 | Turebergs FK | DNS | ||||||
Love Willén Holgersson
IFK Lidingö |
09 | IFK Lidingö | DNS | ||||||
Bence Kormos
Spårvägens FK |
09 | Spårvägens FK | DNS | ||||||
Simon Lundgren
IFK Lidingö |
09 | IFK Lidingö | DNS | ||||||
Malcolm Suatan
IFK Lidingö |
09 | IFK Lidingö | DNS | ||||||
Isak Larsson
Mälarhöjdens IK |
09 | Mälarhöjdens IK | NM |
1 |
Tristan Back
Turebergs FK |
10 | Turebergs FK | 243 | PB | ||||
2 |
Hugo Wiklund
Hanvikens SK |
09 | Hanvikens SK | 233 | PB | ||||
3 |
Alessandro Mancinella
Hammarby IF |
09 | Hammarby IF | 213 | PB | ||||
4 |
Jumanne Hackett
Hammarby IF |
09 | Hammarby IF | 193 | |||||
5 |
Gustav Rognes
Hässelby SK |
09 | Hässelby SK | 183 | |||||
6 |
Edvin Eriksson
Rånäs 4H |
10 | Rånäs 4H | 173 | |||||
7 |
Gabriel Melander
Turebergs FK |
09 | Turebergs FK | 173 | PB | ||||
8 |
Felix Formanek
Mälarhöjdens IK |
09 | Mälarhöjdens IK | 163 | PB | ||||
9 |
Alfred Lorentzon
Mälarhöjdens IK |
09 | Mälarhöjdens IK | 163 | PB | ||||
Leo Sonesson
Huddinge AIS |
09 | Huddinge AIS | DNS | ||||||
Leo Bentancour
Hässelby SK |
09 | Hässelby SK | DNS |
1 |
Ivar Olsson
Bromma IF |
09 | Bromma IF | 5.14 | |||||
2 |
Gustav Yngström
Mälarö SOK |
09 | Mälarö SOK | 4.85 | PB | ||||
3 |
Hugo Back Nilsson
Hässelby SK |
09 | Hässelby SK | 4.17 | PB | ||||
4 |
Lukas Goodband
Hellas FK |
09 | Hellas FK | 4.15 | PB | ||||
5 |
Gabriel Melander
Turebergs FK |
09 | Turebergs FK | 3.99 | PB | ||||
6 |
Samuel Oliveira
Hanvikens SK |
09 | Hanvikens SK | 3.98 | PB | ||||
7 |
Emil Corlevi
IFK Lidingö |
09 | IFK Lidingö | 3.91 | PB | ||||
8 |
Arefhi Ahmadi
Spårvägens FK |
09 | Spårvägens FK | 3.88 | |||||
9 |
Albin Berglund
Hässelby SK |
09 | Hässelby SK | 3.81 | |||||
10 |
Elliot Stenborg
Huddinge AIS |
09 | Huddinge AIS | 3.80 | |||||
11 |
Felix Formanek
Mälarhöjdens IK |
09 | Mälarhöjdens IK | 3.69 | |||||
12 |
Alvin Daniels
Hässelby SK |
09 | Hässelby SK | 3.69 | PB | ||||
13 |
Hampus Zeberg
Österhaninge IF |
09 | Österhaninge IF | 3.58 | PB | ||||
14 |
Isak Larsson
Mälarhöjdens IK |
09 | Mälarhöjdens IK | 3.54 | |||||
15 |
Magnus Claesson
Hässelby SK |
09 | Hässelby SK | 3.50 | PB | ||||
16 |
Sakaria Salah Erli Nur
Spårvägens FK |
09 | Spårvägens FK | 3.43 | |||||
Elliot Åkerberg
Hässelby SK |
09 | Hässelby SK | DNS | ||||||
Simon Lundgren
IFK Lidingö |
09 | IFK Lidingö | DNS | ||||||
Malcolm Suatan
IFK Lidingö |
09 | IFK Lidingö | DNS | ||||||
Jonathan Stålgren
Hellas FK |
09 | Hellas FK | DNS | ||||||
Trausti Mar Dagsson
Turebergs FK |
09 | Turebergs FK | DNS | ||||||
Jumanne Hackett
Hammarby IF |
09 | Hammarby IF | DNS | ||||||
Bence Kormos
Spårvägens FK |
09 | Spårvägens FK | DNS | ||||||
Sasha Nyoni
IFK Lidingö |
09 | IFK Lidingö | DNS | ||||||
Oskar Ahlstrand
Turebergs FK |
09 | Turebergs FK | DNS | ||||||
Edvin Lundberg
Danderyds SK |
09 | Danderyds SK | DNS | ||||||
Alex Lundgren
IFK Lidingö |
09 | IFK Lidingö | DNS | ||||||
Anton Drufva
Mälarhöjdens IK |
09 | Mälarhöjdens IK | DNS | ||||||
Leo Bentancour
Hässelby SK |
09 | Hässelby SK | DNS |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
282 | Albin Berglund | ||||||
316 | Elliot Åkerberg | ||||||
392 | Simon Lundgren | ||||||
280 | Hugo Back Nilsson | ||||||
506 | Arefhi Ahmadi | ||||||
406 | Malcolm Suatan | ||||||
463 | Isak Larsson | ||||||
449 | Felix Formanek | ||||||
566 | Gabriel Melander | ||||||
222 | Jonathan Stålgren | ||||||
563 | Trausti Mar Dagsson | ||||||
107 | Jumanne Hackett | ||||||
518 | Bence Kormos | ||||||
350 | Emil Corlevi | ||||||
493 | Gustav Yngström | ||||||
397 | Sasha Nyoni | ||||||
286 | Magnus Claesson | ||||||
523 | Sakaria Salah Erli Nur | ||||||
178 | Samuel Oliveira | ||||||
545 | Oskar Ahlstrand | ||||||
638 | Hampus Zeberg | ||||||
267 | Elliot Stenborg | ||||||
64 | Edvin Lundberg | ||||||
391 | Alex Lundgren | ||||||
38 | Ivar Olsson | ||||||
287 | Alvin Daniels | ||||||
444 | Anton Drufva | ||||||
193 | Lukas Goodband | ||||||
281 | Leo Bentancour |
1 |
Gabriel Melander
Turebergs FK |
09 | Turebergs FK | 11.15 | PB | ||||
2 |
Jumanne Hackett
Hammarby IF |
09 | Hammarby IF | 10.06 | |||||
3 |
Hugo Wiklund
Hanvikens SK |
09 | Hanvikens SK | 9.69 | PB | ||||
4 |
Isak Larsson
Mälarhöjdens IK |
09 | Mälarhöjdens IK | 6.27 | PB | ||||
5 |
Gustav Rognes
Hässelby SK |
09 | Hässelby SK | 6.22 | PB | ||||
6 |
Lukas Goodband
Hellas FK |
09 | Hellas FK | 6.03 | PB | ||||
7 |
Alfred Lorentzon
Mälarhöjdens IK |
09 | Mälarhöjdens IK | 5.72 | PB | ||||
Jonathan Stålgren
Hellas FK |
09 | Hellas FK | DNS | ||||||
Hugo Back Nilsson
Hässelby SK |
09 | Hässelby SK | DNS |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
193 | Lukas Goodband | ||||||
566 | Gabriel Melander | ||||||
107 | Jumanne Hackett | ||||||
222 | Jonathan Stålgren | ||||||
302 | Gustav Rognes | ||||||
185 | Hugo Wiklund | ||||||
467 | Alfred Lorentzon | ||||||
280 | Hugo Back Nilsson | ||||||
463 | Isak Larsson |
1 |
Oliver Taha
IFK Lidingö |
10 | IFK Lidingö | 8.92 | q | ||||
2 |
Henrik Östlind
Åkersberga SK |
10 | Åkersberga SK | 9.30 | q | PB | |||
3 |
Nils Riserus
Hellas FK |
10 | Hellas FK | 9.32 | q | PB | |||
4 |
Sam Söderhäll Fonseca
Hässelby SK |
10 | Hässelby SK | 9.95 | |||||
5 |
Philip Samson
Hammarby IF |
10 | Hammarby IF | 10.29 | PB | ||||
Per Lomakka
Hellas FK |
10 | Hellas FK | DNS |
1 |
Valter Ekehov
Turebergs FK |
10 | Turebergs FK | 9.16 | q | 9.153 | |||
2 |
Jakob Lindberg
Hellas FK |
10 | Hellas FK | 9.16 | q | 9.156 | |||
3 |
Ivar Janson
Hammarby IF |
10 | Hammarby IF | 9.46 | |||||
4 |
Benjamin Karlsson
Huddinge AIS |
10 | Huddinge AIS | 9.58 | |||||
5 |
Edvin Eriksson
Rånäs 4H |
10 | Rånäs 4H | 9.64 | PB | ||||
6 |
Gustaf Malm
Täby IS |
10 | Täby IS | 10.02 | PB | ||||
7 |
Oliver Rosquist
Hässelby SK |
10 | Hässelby SK | 10.92 |
1 |
Filip Enhörning Edholm
Turebergs FK |
10 | Turebergs FK | 8.82 | q | ||||
2 |
Gabriel Dahlberg
Hammarby IF |
10 | Hammarby IF | 9.39 | PB | ||||
3 |
Joar Toijer
Hässelby SK |
10 | Hässelby SK | 9.48 | |||||
4 |
Klaus Heinonen
Hammarby IF |
10 | Hammarby IF | 9.49 | =PB | ||||
5 |
Cian Hogan
Turebergs FK |
10 | Turebergs FK | 9.61 | |||||
6 |
Eric Sigsfors Cinadler
Hellas FK |
10 | Hellas FK | 10.08 | |||||
7 |
Filip Lenneby
Täby IS |
10 | Täby IS | 10.22 | PB |
1 |
David Hult
Bromma IF |
10 | Bromma IF | 9.16 | q | 9.159 | |||
2 |
Maximilian van der Meijden
Täby IS |
10 | Täby IS | 9.22 | q | PB | |||
3 |
Tristan Back
Turebergs FK |
10 | Turebergs FK | 9.40 | PB | ||||
4 |
Max Nilsson Gidlöf
IFK Lidingö |
10 | IFK Lidingö | 9.56 | PB | ||||
5 |
Theodor Ferreira Berild
Huddinge AIS |
10 | Huddinge AIS | 9.74 | |||||
6 |
Isak Söderhäll
Hässelby SK |
10 | Hässelby SK | 9.77 | PB |
1 |
Filip Enhörning Edholm
Turebergs FK |
10 | Turebergs FK | 8.73 | |||||
2 |
Oliver Taha
IFK Lidingö |
10 | IFK Lidingö | 8.84 | PB | ||||
3 |
Jakob Lindberg
Hellas FK |
10 | Hellas FK | 8.89 | |||||
4 |
Maximilian van der Meijden
Täby IS |
10 | Täby IS | 9.12 | PB | ||||
5 |
David Hult
Bromma IF |
10 | Bromma IF | 9.16 | |||||
6 |
Nils Riserus
Hellas FK |
10 | Hellas FK | 9.24 | PB | ||||
7 |
Valter Ekehov
Turebergs FK |
10 | Turebergs FK | 9.27 | |||||
8 |
Henrik Östlind
Åkersberga SK |
10 | Åkersberga SK | 9.42 |
1 |
Oliver Taha
IFK Lidingö |
10 | IFK Lidingö | 2:30.79 | PB | ||||
2 |
Alvar Engström
Turebergs FK |
10 | Turebergs FK | 2:33.62 | PB | ||||
3 |
Ivar Janson
Hammarby IF |
10 | Hammarby IF | 2:36.42 | |||||
4 |
Max Unger
IF Linnéa |
10 | IF Linnéa | 2:41.31 | |||||
5 |
Jakob Lindberg
Hellas FK |
10 | Hellas FK | 2:43.87 | PB | ||||
6 |
Benjamin Karlsson
Huddinge AIS |
10 | Huddinge AIS | 2:45.38 | |||||
7 |
Bobo Sewall Bärnarp
Spårvägens FK |
10 | Spårvägens FK | 2:51.20 | |||||
8 |
Gustaf Malm
Täby IS |
10 | Täby IS | 2:51.95 | |||||
9 |
David Hult
Bromma IF |
10 | Bromma IF | 3:02.69 | |||||
10 |
Sam Söderhäll Fonseca
Hässelby SK |
10 | Hässelby SK | 3:03.79 | PB | ||||
11 |
Isak Söderhäll
Hässelby SK |
10 | Hässelby SK | 3:16.83 | |||||
12 |
Oliver Rosquist
Hässelby SK |
10 | Hässelby SK | 3:25.84 | |||||
Cian Hogan
Turebergs FK |
10 | Turebergs FK | DNS |
1 |
Jakob Lindberg
Hellas FK |
10 | Hellas FK | 140 | PB | ||||
2 |
Joar Toijer
Hässelby SK |
10 | Hässelby SK | 136 | |||||
3 |
Edvin Eriksson
Rånäs 4H |
10 | Rånäs 4H | 132 | PB | ||||
4 |
Ivar Janson
Hammarby IF |
10 | Hammarby IF | 132 | PB | ||||
5 |
Tristan Back
Turebergs FK |
10 | Turebergs FK | 132 | =PB | ||||
6 |
Oliver Taha
IFK Lidingö |
10 | IFK Lidingö | 132 | PB | ||||
7 |
Klaus Heinonen
Hammarby IF |
10 | Hammarby IF | 128 | PB | ||||
8 |
Gabriel Dahlberg
Hammarby IF |
10 | Hammarby IF | 123 | |||||
=9 |
Svante Djurstedt
Hammarby IF |
10 | Hammarby IF | 123 | PB | ||||
=9 |
Eric Sigsfors Cinadler
Hellas FK |
10 | Hellas FK | 123 | |||||
11 |
Love Lindberg
Hellas FK |
10 | Hellas FK | 123 | |||||
12 |
Theodor Ferreira Berild
Huddinge AIS |
10 | Huddinge AIS | 118 | |||||
13 |
Maximilian van der Meijden
Täby IS |
10 | Täby IS | 118 | SB | ||||
=14 |
Philip Samson
Hammarby IF |
10 | Hammarby IF | 113 | |||||
=14 |
Filip Lenneby
Täby IS |
10 | Täby IS | 113 | |||||
16 |
Gustaf Malm
Täby IS |
10 | Täby IS | 108 | |||||
17 |
Benjamin Karlsson
Huddinge AIS |
10 | Huddinge AIS | 108 | |||||
Vidar Ek
Hässelby SK |
10 | Hässelby SK | DNS | ||||||
Otto Ahlerup
Huddinge AIS |
10 | Huddinge AIS | DNS | ||||||
Hanwen Dong
Danderyds SK |
10 | Danderyds SK | DNS | ||||||
Grim Pamelius
Täby IS |
10 | Täby IS | DNS | ||||||
Lucas Bergman
Huddinge AIS |
10 | Huddinge AIS | DNS | ||||||
Lucas Tillaeus
Täby IS |
10 | Täby IS | DNS | ||||||
Max Jonsson Glitterstam
Hammarby IF |
10 | Hammarby IF | DNS | ||||||
Olle Klockar
Huddinge AIS |
10 | Huddinge AIS | DNS | ||||||
Filip Enhörning Edholm
Turebergs FK |
10 | Turebergs FK | DNS | ||||||
Wilmer Jägerhök
Spårvägens FK |
10 | Spårvägens FK | DNS | ||||||
Tom Högstedt
IFK Lidingö |
10 | IFK Lidingö | DNS | ||||||
Alvar Engström
Turebergs FK |
10 | Turebergs FK | DNS | ||||||
marlon Rodriguez Årberg
Spårvägens FK |
11 | Spårvägens FK | DNS | ||||||
August Johansson
Hammarby IF |
10 | Hammarby IF | DNS | ||||||
Albert Gottfarb
Hellas FK |
10 | Hellas FK | DNS | ||||||
William Davidsson Eriksson
Danderyds SK |
10 | Danderyds SK | DNS | ||||||
Victor Herge
Bromma IF |
10 | Bromma IF | DNS | ||||||
Cian Hogan
Turebergs FK |
10 | Turebergs FK | DNS | ||||||
Christos Zarris
IF Triangeln |
12 | IF Triangeln | DNS | ||||||
David Hult
Bromma IF |
10 | Bromma IF | DNS | ||||||
Valter Ekehov
Turebergs FK |
10 | Turebergs FK | DNS |
1 |
Tristan Back
Turebergs FK |
10 | Turebergs FK | 4.54 | PB | ||||
2 |
David Hult
Bromma IF |
10 | Bromma IF | 4.25 | PB | ||||
3 |
Joar Toijer
Hässelby SK |
10 | Hässelby SK | 4.23 | |||||
4 |
Jakob Lindberg
Hellas FK |
10 | Hellas FK | 4.22 | PB | ||||
5 |
Ivar Janson
Hammarby IF |
10 | Hammarby IF | 4.18 | PB | ||||
6 |
Nils Riserus
Hellas FK |
10 | Hellas FK | 4.17 | PB | ||||
7 |
Klaus Heinonen
Hammarby IF |
10 | Hammarby IF | 4.07 | PB | ||||
8 |
Edvin Eriksson
Rånäs 4H |
10 | Rånäs 4H | 3.90 | PB | ||||
9 |
Emil Ribacke
Turebergs FK |
10 | Turebergs FK | 3.88 | (375 andra hopp) | ||||
10 |
Love Lindberg
Hellas FK |
10 | Hellas FK | 3.88 | PB | (373 andra hopp) | |||
11 |
Noel Hedman
Huddinge AIS |
10 | Huddinge AIS | 3.87 | |||||
12 |
Max Nilsson Gidlöf
IFK Lidingö |
10 | IFK Lidingö | 3.80 | PB | ||||
13 |
Jakob Waessman
IFK Lidingö |
10 | IFK Lidingö | 3.73 | |||||
14 |
Benjamin Karlsson
Huddinge AIS |
10 | Huddinge AIS | 3.71 | PB | ||||
15 |
Max Unger
IF Linnéa |
10 | IF Linnéa | 3.69 | PB | ||||
16 |
Vidar Martin
Turebergs FK |
10 | Turebergs FK | 3.66 | PB | ||||
17 |
Svante Sahlman
Hammarby IF |
10 | Hammarby IF | 3.63 | PB | ||||
18 |
Daniel Hellner
Hammarby IF |
10 | Hammarby IF | 3.62 | |||||
19 |
Svante Djurstedt
Hammarby IF |
10 | Hammarby IF | 3.60 | |||||
20 |
Sam Söderhäll Fonseca
Hässelby SK |
10 | Hässelby SK | 3.53 | |||||
21 |
Otto Ahlerup
Huddinge AIS |
10 | Huddinge AIS | 3.36 | |||||
22 |
Joel Edström Larsson
Hammarby IF |
10 | Hammarby IF | 3.30 | PB | ||||
23 |
Oliver Rosquist
Hässelby SK |
10 | Hässelby SK | 3.18 | |||||
24 |
Alvar Tegel
Bromma IF |
10 | Bromma IF | 2.98 | PB | ||||
Valter Ekehov
Turebergs FK |
10 | Turebergs FK | DNS | ||||||
August Johansson
Hammarby IF |
10 | Hammarby IF | DNS | ||||||
Eric Sigsfors Cinadler
Hellas FK |
10 | Hellas FK | DNS | ||||||
Tom Högstedt
IFK Lidingö |
10 | IFK Lidingö | DNS | ||||||
Olle Klockar
Huddinge AIS |
10 | Huddinge AIS | DNS | ||||||
marlon Rodriguez Årberg
Spårvägens FK |
11 | Spårvägens FK | DNS | ||||||
Per Lomakka
Hellas FK |
10 | Hellas FK | DNS | ||||||
Max Jonsson Glitterstam
Hammarby IF |
10 | Hammarby IF | DNS | ||||||
Gabriel Dahlberg
Hammarby IF |
10 | Hammarby IF | DNS | ||||||
Victor Herge
Bromma IF |
10 | Bromma IF | DNS | ||||||
Hanwen Dong
Danderyds SK |
10 | Danderyds SK | DNS |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
45 | Alvar Tegel | ||||||
551 | Valter Ekehov | ||||||
208 | Love Lindberg | ||||||
549 | Tristan Back | ||||||
117 | August Johansson | ||||||
249 | Benjamin Karlsson | ||||||
218 | Nils Riserus | ||||||
247 | Noel Hedman | ||||||
564 | Vidar Martin | ||||||
110 | Klaus Heinonen | ||||||
221 | Eric Sigsfors Cinadler | ||||||
374 | Tom Högstedt | ||||||
30 | David Hult | ||||||
303 | Oliver Rosquist | ||||||
395 | Max Nilsson Gidlöf | ||||||
252 | Olle Klockar | ||||||
570 | Emil Ribacke | ||||||
207 | Jakob Lindberg | ||||||
231 | Otto Ahlerup | ||||||
522 | marlon Rodriguez Årberg | ||||||
210 | Per Lomakka | ||||||
112 | Daniel Hellner | ||||||
309 | Sam Söderhäll Fonseca | ||||||
327 | Max Unger | ||||||
116 | Ivar Janson | ||||||
310 | Joar Toijer | ||||||
495 | Edvin Eriksson | ||||||
118 | Max Jonsson Glitterstam | ||||||
99 | Svante Djurstedt | ||||||
98 | Gabriel Dahlberg | ||||||
100 | Joel Edström Larsson | ||||||
410 | Jakob Waessman | ||||||
28 | Victor Herge | ||||||
141 | Svante Sahlman | ||||||
58 | Hanwen Dong |
1 |
Emil Ribacke
Turebergs FK |
10 | Turebergs FK | 7.59 | |||||
2 |
Jakob Lindberg
Hellas FK |
10 | Hellas FK | 7.51 | |||||
3 |
Anton Kruse
Turebergs FK |
10 | Turebergs FK | 7.39 | PB | ||||
4 |
Benjamin Karlsson
Huddinge AIS |
10 | Huddinge AIS | 7.35 | PB | ||||
5 |
Tristan Back
Turebergs FK |
10 | Turebergs FK | 7.30 | |||||
6 |
Love Lindberg
Hellas FK |
10 | Hellas FK | 6.36 | |||||
7 |
Klaus Heinonen
Hammarby IF |
10 | Hammarby IF | 6.35 | PB | ||||
8 |
Albert Ingnäs
Hellas FK |
10 | Hellas FK | 6.07 | |||||
9 |
Ivar Janson
Hammarby IF |
10 | Hammarby IF | 6.03 | |||||
10 |
Jakob Waessman
IFK Lidingö |
10 | IFK Lidingö | 5.38 | |||||
11 |
Noel Hedman
Huddinge AIS |
10 | Huddinge AIS | 5.37 | |||||
12 |
Otto Ahlerup
Huddinge AIS |
10 | Huddinge AIS | 5.09 | |||||
13 |
Svante Sahlman
Hammarby IF |
10 | Hammarby IF | 5.00 | |||||
14 |
Joel Edström Larsson
Hammarby IF |
10 | Hammarby IF | 4.59 | |||||
15 |
Olle Klockar
Huddinge AIS |
10 | Huddinge AIS | 3.86 | SB | ||||
Alvar Tegel
Bromma IF |
10 | Bromma IF | DNS | ||||||
Hanwen Dong
Danderyds SK |
10 | Danderyds SK | DNS | ||||||
Tom Högstedt
IFK Lidingö |
10 | IFK Lidingö | DNS | ||||||
Valter Ekehov
Turebergs FK |
10 | Turebergs FK | DNS | ||||||
August Johansson
Hammarby IF |
10 | Hammarby IF | DNS | ||||||
Max Jonsson Glitterstam
Hammarby IF |
10 | Hammarby IF | DNS | ||||||
Vidar Martin
Turebergs FK |
10 | Turebergs FK | DNS | ||||||
Gabriel Dahlberg
Hammarby IF |
10 | Hammarby IF | DNS |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
100 | Joel Edström Larsson | ||||||
249 | Benjamin Karlsson | ||||||
252 | Olle Klockar | ||||||
45 | Alvar Tegel | ||||||
58 | Hanwen Dong | ||||||
374 | Tom Högstedt | ||||||
551 | Valter Ekehov | ||||||
117 | August Johansson | ||||||
141 | Svante Sahlman | ||||||
549 | Tristan Back | ||||||
110 | Klaus Heinonen | ||||||
231 | Otto Ahlerup | ||||||
410 | Jakob Waessman | ||||||
116 | Ivar Janson | ||||||
560 | Anton Kruse | ||||||
198 | Albert Ingnäs | ||||||
247 | Noel Hedman | ||||||
118 | Max Jonsson Glitterstam | ||||||
208 | Love Lindberg | ||||||
207 | Jakob Lindberg | ||||||
564 | Vidar Martin | ||||||
98 | Gabriel Dahlberg | ||||||
570 | Emil Ribacke |
Resultatlista för klassen visas inte. Gå till individuella resultatkort för att se resultat.
Resultatlista för klassen visas inte. Gå till individuella resultatkort för att se resultat.
Resultatlista för klassen visas inte. Gå till individuella resultatkort för att se resultat.
Tot. plac. | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Turebergs FK Lag 2
Turebergs FK |
Turebergs FK | 1:41.31 | 1 | |||||||||||||||||
Tullinge FI Lag 1
Tullinge FI |
Tullinge FI | 1:44.17 | Utom tävlan | ||||||||||||||||||
Täby IS Lag Vit
Täby IS |
Täby IS | DNS |
Tot. plac. | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Spårvägens FK Lag blåvit
Spårvägens FK |
Spårvägens FK | 1:44.60 | 2 | |||||||||||||||||
Täby IS Lag Röd
Täby IS |
Täby IS | 1:52.23 | Utom tävlan | ||||||||||||||||||
Turebergs FK Lag 1
Turebergs FK |
Turebergs FK | DQ |
Tot. plac. | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Bromma IF Lag 1
Bromma IF |
Bromma IF | 1:51.22 | 2 | |||||||||||||||||
2 |
Mälarhöjdens IK Lag 1
Mälarhöjdens IK |
Mälarhöjdens IK | 1:57.25 | 5 | |||||||||||||||||
Hammarby IF Lag Vit
Hammarby IF |
Hammarby IF | DNS |
Tot. plac. | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Hammarby IF Lag 1
Hammarby IF |
Hammarby IF | 1:51.69 | 3 | |||||||||||||||||
2 |
Tullinge FI Lag 1
Tullinge FI |
Tullinge FI | 2:02.35 | 9 | |||||||||||||||||
3 |
IFK Lidingö Lag 08-Vit
IFK Lidingö |
IFK Lidingö | 2:04.21 | 10 |
Tot. plac. | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Täby IS Lag Blå
Täby IS |
Täby IS | 1:55.83 | 4 | |||||||||||||||||
2 |
IFK Lidingö Lag 08-Blå
IFK Lidingö |
IFK Lidingö | 1:58.32 | 6 | |||||||||||||||||
3 |
Bromma IF Lag 2
Bromma IF |
Bromma IF | 2:02.31 | 8 |
Tot. plac. | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Täby IS Lag Gul
Täby IS |
Täby IS | 1:50.72 | 1 | |||||||||||||||||
2 |
Hammarby IF Lag 2
Hammarby IF |
Hammarby IF | 1:59.21 | 7 | |||||||||||||||||
3 |
IFK Lidingö Lag 08-Blåvit
IFK Lidingö |
IFK Lidingö | 2:05.10 | 11 |
Tot. plac. | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Mälarhöjdens IK Lag blå
Mälarhöjdens IK |
Mälarhöjdens IK | 2:14.56 | 15 | |||||||||||||||||
2 |
IF Linnéa Lag 2
IF Linnéa |
IF Linnéa | 2:18.50 | 18 | |||||||||||||||||
Hammarby IF Lag 2
Hammarby IF |
Hammarby IF | DNS |
Tot. plac. | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
IF Linnéa Lag 2009-Grön
IF Linnéa |
IF Linnéa | 2:06.66 | 6 | |||||||||||||||||
2 |
Hammarby IF Lag 2010:2
Hammarby IF |
Hammarby IF | 2:12.04 | 13 | |||||||||||||||||
3 |
Huddinge AIS Lag 2
Huddinge AIS |
Huddinge AIS | 2:12.49 | 14 |
Tot. plac. | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Hässelby SK Lag x1
Hässelby SK |
Hässelby SK | 2:04.71 | 5 | |||||||||||||||||
2 |
IF Linnéa Lag 2009-svart
IF Linnéa |
IF Linnéa | 2:15.09 | 16 |
Tot. plac. | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
IFK Lidingö Lag x
IFK Lidingö |
IFK Lidingö | 2:03.99 | 3 | |||||||||||||||||
2 |
Huddinge AIS Lag 1
Huddinge AIS |
Huddinge AIS | 2:04.47 | 4 | |||||||||||||||||
3 |
Hammarby IF Lag 2010:4
Hammarby IF |
Hammarby IF | 2:16.99 | 17 |
Tot. plac. | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Hammarby IF Lag 1
Hammarby IF |
Hammarby IF | 1:53.76 | 1 | |||||||||||||||||
2 |
IF Linnéa Lag 1
IF Linnéa |
IF Linnéa | 2:09.20 | 10 | |||||||||||||||||
3 |
Mälarhöjdens IK Lag Röd
Mälarhöjdens IK |
Mälarhöjdens IK | 2:10.08 | 11 |
Tot. plac. | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Hammarby IF Lag 2010:6
Hammarby IF |
Hammarby IF | 2:08.35 | 8 | |||||||||||||||||
2 |
Mälarhöjdens IK Lag Grön
Mälarhöjdens IK |
Mälarhöjdens IK | 2:11.83 | 12 |
Tot. plac. | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Turebergs FK Lag 1ie
Turebergs FK |
Turebergs FK | 2:00.26 | 2 | |||||||||||||||||
2 |
Spårvägens FK Lag Sätra
Spårvägens FK |
Spårvägens FK | 2:07.14 | 7 | |||||||||||||||||
3 |
Tullinge FI Lag 1
Tullinge FI |
Tullinge FI | 2:08.77 | 9 |
Resultatlista för klassen visas inte. Gå till individuella resultatkort för att se resultat.
Resultatlista för klassen visas inte. Gå till individuella resultatkort för att se resultat.