Startlista

Vårkampen
Göingevallen, Hässleholm   2018-05-13

F14 800 m

Una Rahic Ademovic
Malmö AI
04 Malmö AI

Antal anmälda deltagare: 1

F13 60 m

Matilde Janzen
Hässleholms AIS
05 Hässleholms AIS

Antal anmälda deltagare: 1

F13 600 m

Matilde Janzen
Hässleholms AIS
05 Hässleholms AIS

Antal anmälda deltagare: 1

F13 Längd

Matilde Janzen
Hässleholms AIS
05 Hässleholms AIS

Antal anmälda deltagare: 1

F11 60 m

Miranda Byström
Hässleholms AIS
07 Hässleholms AIS
Linnea Widmark
Hässleholms AIS
07 Hässleholms AIS
Elin Johansson
KFUM Kristianstad
07 KFUM Kristianstad

Antal anmälda deltagare: 3

F11 600 m

Miranda Byström
Hässleholms AIS
07 Hässleholms AIS

Antal anmälda deltagare: 1

F11 Höjd

Miranda Byström
Hässleholms AIS
07 Hässleholms AIS
Elin Johansson
KFUM Kristianstad
07 KFUM Kristianstad

Antal anmälda deltagare: 2

F11 Längd

Miranda Byström
Hässleholms AIS
07 Hässleholms AIS
Elin Johansson
KFUM Kristianstad
07 KFUM Kristianstad

Antal anmälda deltagare: 2

F11 Kula

Miranda Byström
Hässleholms AIS
07 Hässleholms AIS
Elin Johansson
KFUM Kristianstad
07 KFUM Kristianstad

Antal anmälda deltagare: 2

F10 60 m

Märta-Fidelie Jeppsson
KFUM Kristianstad
08 KFUM Kristianstad
Lisen Schrewelius
KFUM Kristianstad
08 KFUM Kristianstad
Ella Svensson
KFUM Kristianstad
08 KFUM Kristianstad
Elvira Helgesson
Åhus FIK
08 Åhus FIK

Antal anmälda deltagare: 4

F10 600 m

Elvira Helgesson
Åhus FIK
08 Åhus FIK

Antal anmälda deltagare: 1

F10 Höjd

Märta-Fidelie Jeppsson
KFUM Kristianstad
08 KFUM Kristianstad
Lisen Schrewelius
KFUM Kristianstad
08 KFUM Kristianstad
Elvira Helgesson
Åhus FIK
08 Åhus FIK

Antal anmälda deltagare: 3

F10 Längd

Märta-Fidelie Jeppsson
KFUM Kristianstad
08 KFUM Kristianstad
Lisen Schrewelius
KFUM Kristianstad
08 KFUM Kristianstad
Ella Svensson
KFUM Kristianstad
08 KFUM Kristianstad
Elvira Helgesson
Åhus FIK
08 Åhus FIK

Antal anmälda deltagare: 4

F10 Kula

Märta-Fidelie Jeppsson
KFUM Kristianstad
08 KFUM Kristianstad
Lisen Schrewelius
KFUM Kristianstad
08 KFUM Kristianstad
Ella Svensson
KFUM Kristianstad
08 KFUM Kristianstad
Elvira Helgesson
Åhus FIK
08 Åhus FIK

Antal anmälda deltagare: 4

F9 60 m

Amanda Müllern-Aspegren
Hässleholms AIS
09 Hässleholms AIS
Filippa Andersson Widen
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
Savanna Karström
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
Sienna Karström
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
Alicia Dahlerus
Åhus FIK
09 Åhus FIK

Antal anmälda deltagare: 5

F9 400 m

Amanda Müllern-Aspegren
Hässleholms AIS
09 Hässleholms AIS
Filippa Andersson Widen
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
Savanna Karström
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
Sienna Karström
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad

Antal anmälda deltagare: 4

F9 Höjd

Amanda Müllern-Aspegren
Hässleholms AIS
09 Hässleholms AIS
Filippa Andersson Widen
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
Savanna Karström
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
Sienna Karström
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
Alicia Dahlerus
Åhus FIK
09 Åhus FIK

Antal anmälda deltagare: 5

F9 Längd

Amanda Müllern-Aspegren
Hässleholms AIS
09 Hässleholms AIS
Filippa Andersson Widen
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
Savanna Karström
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
Sienna Karström
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
Alicia Dahlerus
Åhus FIK
09 Åhus FIK

Antal anmälda deltagare: 5

F9 Kula

Filippa Andersson Widen
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
Savanna Karström
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
Sienna Karström
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad

Antal anmälda deltagare: 3

F7 60 m

Olivia Krantz Elm
Öresund FK
11 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 1

F7 Höjd

Olivia Krantz Elm
Öresund FK
11 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 1

F7 Kula

Olivia Krantz Elm
Öresund FK
11 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 1

P12 60 m

Ludwig Müllern-Aspegren
Hässleholms AIS
06 Hässleholms AIS
Erik Petersson
Hässleholms AIS
06 Hässleholms AIS
Jim Edvardsson
KFUM Kristianstad
06 KFUM Kristianstad

Antal anmälda deltagare: 3

P12 600 m

Erik Petersson
Hässleholms AIS
06 Hässleholms AIS
Jim Edvardsson
KFUM Kristianstad
06 KFUM Kristianstad

Antal anmälda deltagare: 2

P12 Längd

Ludwig Müllern-Aspegren
Hässleholms AIS
06 Hässleholms AIS
Erik Petersson
Hässleholms AIS
06 Hässleholms AIS
Jim Edvardsson
KFUM Kristianstad
06 KFUM Kristianstad

Antal anmälda deltagare: 3

P12 Kula

Erik Petersson
Hässleholms AIS
06 Hässleholms AIS
Jim Edvardsson
KFUM Kristianstad
06 KFUM Kristianstad

Antal anmälda deltagare: 2

P11 60 m

Eric Noghi
Heleneholms IF
07 Heleneholms IF
William Andersson
KFUM Kristianstad
07 KFUM Kristianstad

Antal anmälda deltagare: 2

P11 600 m

Eric Noghi
Heleneholms IF
07 Heleneholms IF
Gabriel Rydén
Hässleholms AIS
07 Hässleholms AIS
William Andersson
KFUM Kristianstad
07 KFUM Kristianstad

Antal anmälda deltagare: 3

P11 Höjd

William Andersson
KFUM Kristianstad
07 KFUM Kristianstad

Antal anmälda deltagare: 1

P11 Längd

Eric Noghi
Heleneholms IF
07 Heleneholms IF
Gabriel Rydén
Hässleholms AIS
07 Hässleholms AIS
William Andersson
KFUM Kristianstad
07 KFUM Kristianstad

Antal anmälda deltagare: 3

P11 Kula

William Andersson
KFUM Kristianstad
07 KFUM Kristianstad

Antal anmälda deltagare: 1

P10 60 m

Viktor Östlling
Södra Sandby IF
08 Södra Sandby IF

Antal anmälda deltagare: 1

P10 Längd

Viktor Östlling
Södra Sandby IF
08 Södra Sandby IF

Antal anmälda deltagare: 1

P10 Kula

Viktor Östlling
Södra Sandby IF
08 Södra Sandby IF

Antal anmälda deltagare: 1

P9 60 m

Isak Jiwestam
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad

Antal anmälda deltagare: 1

P9 400 m

Isak Jiwestam
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad

Antal anmälda deltagare: 1

P9 Höjd

Isak Jiwestam
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
Malte Håkansson
Åhus FIK
09 Åhus FIK

Antal anmälda deltagare: 2

P9 Längd

Isak Jiwestam
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
Malte Håkansson
Åhus FIK
09 Åhus FIK

Antal anmälda deltagare: 2

P9 Kula

Isak Jiwestam
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
Malte Håkansson
Åhus FIK
09 Åhus FIK

Antal anmälda deltagare: 2

P8 60 m

Malkolm Östling
Södra Sandby IF
10 Södra Sandby IF

Antal anmälda deltagare: 1

P8 Längd

Malkolm Östling
Södra Sandby IF
10 Södra Sandby IF

Antal anmälda deltagare: 1

P8 Kula

Malkolm Östling
Södra Sandby IF
10 Södra Sandby IF

Antal anmälda deltagare: 1

Öppen klass 60 m häck

Amanda Müllern-Aspegren
Hässleholms AIS
09 Hässleholms AIS
Linnea Widmark
Hässleholms AIS
07 Hässleholms AIS
Märta-Fidelie Jeppsson
KFUM Kristianstad
08 KFUM Kristianstad
Elin Johansson
KFUM Kristianstad
07 KFUM Kristianstad
Savanna Karström
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
Sienna Karström
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
Elvira Helgesson
Åhus FIK
08 Åhus FIK

Antal anmälda deltagare: 7

Öppen klass 60 m häck

Ludwig Müllern-Aspegren
Hässleholms AIS
06 Hässleholms AIS

Antal anmälda deltagare: 1

Stafett 6x200 m

Ludwig Müllern-Aspegren
Hässleholms AIS
06 Hässleholms AIS
Gabriel Rydén
Hässleholms AIS
07 Hässleholms AIS
Savanna Karström
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
Sienna Karström
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
Ella Svensson
KFUM Kristianstad
08 KFUM Kristianstad

Antal anmälda deltagare: 5

Totalt antal anmälda starter: 102