Startlista

Jul-Chansen
Atleticum, Malmö   2017-12-02

Kvinnor 800 m

9481 Isa Ek
Björnstorps IF
99 Björnstorps IF
9482 My Ekström
Björnstorps IF
04 Björnstorps IF 2.49
9483 Maja Jönsson
Höörs IS
02 Höörs IS 2.20,57
9484 Una Rahic Ademovic
Malmö AI
04 Malmö AI
9485 Cornelia Helgesson
Åhus FIK
02 Åhus FIK 2.35,24

Antal anmälda deltagare: 5

F15 60 m

Tova Möllerström
Eslövs AI
03 Eslövs AI
Alice Lindh
Hässleholms AIS
03 Hässleholms AIS
Hilda Belin
IFK Lund
04 IFK Lund
Elvira Dyselius
IFK Trelleborg
03 IFK Trelleborg
Ida Svendsen
IFK Trelleborg
03 IFK Trelleborg
Princess Celind
Malmö AI
03 Malmö AI 8,84 8,84
Ella Jovanovic
Malmö AI
04 Malmö AI 8.39 8.39
Maja Nordstedt
Malmö AI
04 Malmö AI
Jenjira Phayakhruea
Malmö AI
04 Malmö AI 8,21 8,21
9484 Una Rahic Ademovic
Malmö AI
04 Malmö AI
Johanna Persson
Simrishamns AIF
03 Simrishamns AIF
Stina Svenby
Ystads IF
03 Ystads IF
Elsa Hjelm
Åhus FIK
04 Åhus FIK 8.36
Sydney Karström
Åhus FIK
04 Åhus FIK 8,56
Maja Bökwall
Öresund FK
04 Öresund FK 9,20
Desire Covic
Öresund FK
04 Öresund FK 9,70
Engla Dahlskog
Öresund FK
04 Öresund FK 9,20
Ella Eklund
Öresund FK
04 Öresund FK 9,15
Ines Kahrimanovic
Öresund FK
04 Öresund FK 9,60
Iza Mellberg
Öresund FK
04 Öresund FK 8,90

Antal anmälda deltagare: 20

F15 Höjd

Alice Lindh
Hässleholms AIS
03 Hässleholms AIS
Tilde Bjerager
Höörs IS
04 Höörs IS 1,57 1,57
Alexandra Wärneryd
IFK Trelleborg
04 IFK Trelleborg
Ella Jovanovic
Malmö AI
04 Malmö AI 1.57 1.57
Maja Nordstedt
Malmö AI
04 Malmö AI
Johanna Persson
Simrishamns AIF
03 Simrishamns AIF
Johanna Persson
Ystads IF
03 Ystads IF
Ella Eklund
Öresund FK
04 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 8

F15 Längd

Alice Lindh
Hässleholms AIS
03 Hässleholms AIS
Elvira Dyselius
IFK Trelleborg
03 IFK Trelleborg
Andrea Egermayer
IFK Trelleborg
03 IFK Trelleborg
Alexandra Wärneryd
IFK Trelleborg
04 IFK Trelleborg
Ella Jovanovic
Malmö AI
04 Malmö AI 5.05 5.05
Maja Nordstedt
Malmö AI
04 Malmö AI
Jenjira Phayakhruea
Malmö AI
04 Malmö AI 4,44 4,44
Johanna Persson
Simrishamns AIF
03 Simrishamns AIF
Stina Svenby
Ystads IF
03 Ystads IF
Elsa Hjelm
Åhus FIK
04 Åhus FIK
Sydney Karström
Åhus FIK
04 Åhus FIK
Maja Bökwall
Öresund FK
04 Öresund FK
Engla Dahlskog
Öresund FK
04 Öresund FK
Ella Eklund
Öresund FK
04 Öresund FK
Julia Johansson
Öresund FK
04 Öresund FK
Ines Kahrimanovic
Öresund FK
04 Öresund FK
Iza Mellberg
Öresund FK
04 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 17

F15 Kula Vikt: 3,0kg

Tova Möllerström
Eslövs AI
03 Eslövs AI
Julia Scharnell
Eslövs AI
03 Eslövs AI
Miriam Abraha
IFK Lund
04 IFK Lund
Hilda Belin
IFK Lund
04 IFK Lund
Emilia Wamsler
IFK Lund
03 IFK Lund 10.02
Hanna h Carlsson
Malmö AI
04 Malmö AI
Princess Celind
Malmö AI
03 Malmö AI 6,66 6,66
Linnea Kristiansson
Simrishamns AIF
03 Simrishamns AIF
Elsa Hjelm
Åhus FIK
04 Åhus FIK
Sydney Karström
Åhus FIK
04 Åhus FIK
Josefin Axelsson
Öresund FK
03 Öresund FK
Desire Covic
Öresund FK
04 Öresund FK
Ella Eklund
Öresund FK
04 Öresund FK
Julia Johansson
Öresund FK
04 Öresund FK
Ines Kahrimanovic
Öresund FK
04 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 15

F13 60 m

Ajna Hodzic
Heleneholms IF
05 Heleneholms IF
1742 Tuva Hansson
IFK Lund
05 IFK Lund
Hanna Lindström
IFK Lund
05 IFK Lund 9.32
Galia Abdul Rahim
Malmö AI
05 Malmö AI
Ellinor Bauer Von Röök
Malmö AI
05 Malmö AI
Mathilda Brodd Polsten
Malmö AI
05 Malmö AI 8,66
Ella Engman
Malmö AI
05 Malmö AI 8,43 8,28
Olivia Jensfeldt
Malmö AI
05 Malmö AI 8.43
Mira Johansson
Malmö AI
05 Malmö AI 9,28 9,28
Gabriela Jovovic
Malmö AI
05 Malmö AI
Emelie Paris Baldauf
Malmö AI
05 Malmö AI
Celia Parmatow
Malmö AI
05 Malmö AI 9.15
1743 Amanda Rönn
Malmö AI
05 Malmö AI
Ines Kippel
Ystads IF
05 Ystads IF

Antal anmälda deltagare: 14

F13 800 m

1739 Safa Gassa
Heleneholms IF
06 Heleneholms IF
1740 Amanda Olsson
Heleneholms IF
05 Heleneholms IF
1741 Ebony Tay
Heleneholms IF
05 Heleneholms IF
1742 Tuva Hansson
IFK Lund
05 IFK Lund
1743 Amanda Rönn
Malmö AI
05 Malmö AI

Antal anmälda deltagare: 5

F13 Höjd

Ajna Hodzic
Heleneholms IF
05 Heleneholms IF
Ella Engman
Malmö AI
05 Malmö AI 1,19 1,19
Mira Johansson
Malmö AI
05 Malmö AI 1,34 1,34
Gabriela Jovovic
Malmö AI
05 Malmö AI
Celia Parmatow
Malmö AI
05 Malmö AI 1.25
1743 Amanda Rönn
Malmö AI
05 Malmö AI

Antal anmälda deltagare: 6

F13 Längd zon

Ajna Hodzic
Heleneholms IF
05 Heleneholms IF
1740 Amanda Olsson
Heleneholms IF
05 Heleneholms IF
1741 Ebony Tay
Heleneholms IF
05 Heleneholms IF
Hanna Lindström
IFK Lund
05 IFK Lund 4,15
Isabelle Lund
IFK Trelleborg
05 IFK Trelleborg
Sandra Enehill
Lomma FIK
05 Lomma FIK
Galia Abdul Rahim
Malmö AI
05 Malmö AI
Ellinor Bauer Von Röök
Malmö AI
05 Malmö AI
Mathilda Brodd Polsten
Malmö AI
05 Malmö AI
Ella Engman
Malmö AI
05 Malmö AI 4,63 4,63
Olivia Jensfeldt
Malmö AI
05 Malmö AI
Mira Johansson
Malmö AI
05 Malmö AI 4,03 4,03
Gabriela Jovovic
Malmö AI
05 Malmö AI
Celia Parmatow
Malmö AI
05 Malmö AI 4.11
1743 Amanda Rönn
Malmö AI
05 Malmö AI
Ines Kippel
Ystads IF
05 Ystads IF

Antal anmälda deltagare: 16

F13 Kula Vikt: 2,0kg

Erona Krasniqi
Eslövs AI
05 Eslövs AI
Ajna Hodzic
Heleneholms IF
05 Heleneholms IF
Isabelle Lund
IFK Trelleborg
05 IFK Trelleborg
Sandra Enehill
Lomma FIK
05 Lomma FIK
Galia Abdul Rahim
Malmö AI
05 Malmö AI
Ellinor Bauer Von Röök
Malmö AI
05 Malmö AI
Ella Engman
Malmö AI
05 Malmö AI 8,42 8,49
Mira Johansson
Malmö AI
05 Malmö AI 9,36 9,36
Gabriela Jovovic
Malmö AI
05 Malmö AI
Emelie Paris Baldauf
Malmö AI
05 Malmö AI
1743 Amanda Rönn
Malmö AI
05 Malmö AI
Hanna Kamrad
Södra Sandby IF
05 Södra Sandby IF

Antal anmälda deltagare: 12

F12 60 m

Elin Jönsson
Heleneholms IF
06 Heleneholms IF
Emilia Malmlöf
Heleneholms IF
06 Heleneholms IF 9,25
Sara Andersson
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg 9,77
Annie Torkéll
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg 9,03
Julia Englund
IFK Lund
06 IFK Lund
Linnea Englund
IFK Lund
06 IFK Lund
Ebba Holgersson
IFK Lund
06 IFK Lund
Selma Oredsson Tomasini
IFK Lund
06 IFK Lund
Elin Pihlström
IFK Lund
06 IFK Lund
Ella Roman
IFK Lund
06 IFK Lund
Jasmine Arwand
Malmö AI
06 Malmö AI
Sara Blomkvist
Malmö AI
06 Malmö AI
Pamela Olsson
Malmö AI
06 Malmö AI 9.35
Elise Parander
Malmö AI
06 Malmö AI 9.81
Majken Nilsson
Simrishamns AIF
06 Simrishamns AIF 10,19
Elin Löfström
Södra Sandby IF
06 Södra Sandby IF 12,08
Emma Nordgren
Ystads IF
06 Ystads IF

Antal anmälda deltagare: 17

F12 Höjd

Elin Jönsson
Heleneholms IF
06 Heleneholms IF
Emilia Malmlöf
Heleneholms IF
06 Heleneholms IF
Sara Andersson
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
Annie Torkéll
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
Julia Englund
IFK Lund
06 IFK Lund
Linnea Englund
IFK Lund
06 IFK Lund
Ebba Holgersson
IFK Lund
06 IFK Lund
Selma Oredsson Tomasini
IFK Lund
06 IFK Lund
Elin Pihlström
IFK Lund
06 IFK Lund
Ella Roman
IFK Lund
06 IFK Lund
Pamela Olsson
Malmö AI
06 Malmö AI 1.20
Clara Nedervi
Ystads IF
06 Ystads IF

Antal anmälda deltagare: 12

F12 Längd zon

Marwa Gassa
Heleneholms IF
06 Heleneholms IF
1739 Safa Gassa
Heleneholms IF
06 Heleneholms IF
Elin Jönsson
Heleneholms IF
06 Heleneholms IF
Emilia Malmlöf
Heleneholms IF
06 Heleneholms IF 4,21
Sara Andersson
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
Annie Torkéll
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
Julia Englund
IFK Lund
06 IFK Lund
Linnea Englund
IFK Lund
06 IFK Lund
Ebba Holgersson
IFK Lund
06 IFK Lund
Selma Oredsson Tomasini
IFK Lund
06 IFK Lund
Elin Pihlström
IFK Lund
06 IFK Lund
Ella Roman
IFK Lund
06 IFK Lund
Jasmine Arwand
Malmö AI
06 Malmö AI
Sara Blomkvist
Malmö AI
06 Malmö AI
Elise Parander
Malmö AI
06 Malmö AI 3.45
Majken Nilsson
Simrishamns AIF
06 Simrishamns AIF
Elin Löfström
Södra Sandby IF
06 Södra Sandby IF
Ebba Kleman
Ystads IF
06 Ystads IF
Emma Nordgren
Ystads IF
06 Ystads IF

Antal anmälda deltagare: 19

F12 Kula Vikt: 2,0kg

Maja Scharnell
Eslövs AI
06 Eslövs AI
Marwa Gassa
Heleneholms IF
06 Heleneholms IF
Elin Jönsson
Heleneholms IF
06 Heleneholms IF
Sara Andersson
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
Annie Torkéll
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
Ebba Holgersson
IFK Lund
06 IFK Lund
Selma Oredsson Tomasini
IFK Lund
06 IFK Lund
Elin Pihlström
IFK Lund
06 IFK Lund
Ella Roman
IFK Lund
06 IFK Lund
Majken Nilsson
Simrishamns AIF
06 Simrishamns AIF
Ebba Kleman
Ystads IF
06 Ystads IF
Clara Nedervi
Ystads IF
06 Ystads IF

Antal anmälda deltagare: 12

F11 60 m

Selma Ford
Heleneholms IF
07 Heleneholms IF
Matilda Jung
IFK Lund
07 IFK Lund
Maja Wallering
IFK Lund
07 IFK Lund
Aina Buric
Malmö AI
07 Malmö AI
Saga Falck
Malmö AI
07 Malmö AI
Lykke Hülse
Malmö AI
07 Malmö AI
Maja Ingvarsson
Malmö AI
07 Malmö AI 9.05
Iris Puig Ursby
Malmö AI
07 Malmö AI 9.47
Tintin Ljungberg
Simrishamns AIF
07 Simrishamns AIF
Aprilia Holmström
Ystads IF
07 Ystads IF
Isa Lindberg
Ystads IF
07 Ystads IF
Olivia Lindberg Tillander
Ystads IF
07 Ystads IF
Felicia Mårtensson
Ystads IF
07 Ystads IF
Ebba Albert
Öresund FK
07 Öresund FK
Thea Bivefors
Öresund FK
07 Öresund FK
Annie Lange
Öresund FK
07 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 16

F11 Höjd

Matilda Jung
IFK Lund
07 IFK Lund
Maja Wallering
IFK Lund
07 IFK Lund
Meja Wallering
IFK Lund
07 IFK Lund 1,15
Mija Ingvarsson
Malmö AI
08 Malmö AI 1.00
Tintin Ljungberg
Simrishamns AIF
07 Simrishamns AIF
Aprilia Holmström
Ystads IF
07 Ystads IF
Isa Lindberg
Ystads IF
07 Ystads IF
Olivia Lindberg Tillander
Ystads IF
07 Ystads IF
Felicia Mårtensson
Ystads IF
07 Ystads IF
Ebba Albert
Öresund FK
07 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 10

F11 Längd zon

Selma Ford
Heleneholms IF
07 Heleneholms IF
Emina Hodzic
Heleneholms IF
07 Heleneholms IF
Alice Nilsson
Heleneholms IF
07 Heleneholms IF
Matilda Jung
IFK Lund
07 IFK Lund
Maja Wallering
IFK Lund
07 IFK Lund
Meja Wallering
IFK Lund
07 IFK Lund
Aina Buric
Malmö AI
07 Malmö AI
Saga Falck
Malmö AI
07 Malmö AI
Lykke Hülse
Malmö AI
07 Malmö AI
Maja Ingvarsson
Malmö AI
07 Malmö AI 3.40
Iris Puig Ursby
Malmö AI
07 Malmö AI 3.50
Tintin Ljungberg
Simrishamns AIF
07 Simrishamns AIF
Aprilia Holmström
Ystads IF
07 Ystads IF
Isa Lindberg
Ystads IF
07 Ystads IF
Olivia Lindberg Tillander
Ystads IF
07 Ystads IF
Felicia Mårtensson
Ystads IF
07 Ystads IF
Ebba Albert
Öresund FK
07 Öresund FK
Thea Bivefors
Öresund FK
07 Öresund FK
Annie Lange
Öresund FK
07 Öresund FK
Vera Ljung
Öresund FK
07 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 20

F11 Kula Vikt: 2,0kg

Emina Hodzic
Heleneholms IF
07 Heleneholms IF
Alice Nilsson
Heleneholms IF
07 Heleneholms IF
Matilda Jung
IFK Lund
07 IFK Lund
Maja Wallering
IFK Lund
07 IFK Lund
Meja Wallering
IFK Lund
07 IFK Lund 7,24 7,24
Maja Ingvarsson
Malmö AI
07 Malmö AI 5.40
Tintin Ljungberg
Simrishamns AIF
07 Simrishamns AIF
Aprilia Holmström
Ystads IF
07 Ystads IF
Isa Lindberg
Ystads IF
07 Ystads IF
Olivia Lindberg Tillander
Ystads IF
07 Ystads IF
Felicia Mårtensson
Ystads IF
07 Ystads IF
Ebba Albert
Öresund FK
07 Öresund FK
Thea Bivefors
Öresund FK
07 Öresund FK
Vera Ljung
Öresund FK
07 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 14

F10 60 m

Milla Bertilsson
Björnstorps IF
08 Björnstorps IF
9486 Elsa Almryd
Båstads GIF
08 Båstads GIF
Annie Krikström
Båstads GIF
08 Båstads GIF
Kennedy Berggren
IFK Lund
08 IFK Lund
Elsa Ehrenborg
IFK Lund
08 IFK Lund
Irma Hansson
IFK Lund
08 IFK Lund
Tyra Hansson Nordenvik
IFK Lund
08 IFK Lund
Lia Holtås
IFK Lund
08 IFK Lund
Lykke Linden
IFK Lund
08 IFK Lund
Savannah Karström
KFUM Kristianstad
08 KFUM Kristianstad
Sienna Karström
KFUM Kristianstad
08 KFUM Kristianstad
Ellen Andersson
Laholms IF
08 Laholms IF
Sarah Berkani
Malmö AI
08 Malmö AI
Ebba Elm
Malmö AI
08 Malmö AI 10:49
Sophie Grahn
Malmö AI
08 Malmö AI 10.38
Linn Habib
Malmö AI
08 Malmö AI
Mija Ingvarsson
Malmö AI
08 Malmö AI 10.16
Sonja Turial
Malmö AI
08 Malmö AI
Ellinor Wennolf
Malmö AI
08 Malmö AI 9.60
Jonna Sendrup
Södra Sandby IF
08 Södra Sandby IF
Lisa Winnat Flensburg
Södra Sandby IF
08 Södra Sandby IF
Alice Hjalmarsson
Ystads IF
08 Ystads IF
Elin Lindberg
Ystads IF
08 Ystads IF
Malva Thorén
Ystads IF
08 Ystads IF
Elvira Helgesson
Åhus FIK
08 Åhus FIK 9,34
Moa Andersson
Öresund FK
08 Öresund FK
Agnes Berg Ingdahl
Öresund FK
08 Öresund FK
Vera Berg Ingdahl
Öresund FK
08 Öresund FK
Moa Desilets Kajzer
Öresund FK
08 Öresund FK
Ida Trumstedt
Öresund FK
08 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 30

F10 Längd zon

9486 Elsa Almryd
Båstads GIF
08 Båstads GIF
Annie Krikström
Båstads GIF
08 Båstads GIF
Ella Selander
Eslövs AI
08 Eslövs AI
Moa Sjöström
Eslövs AI
08 Eslövs AI
Kennedy Berggren
IFK Lund
08 IFK Lund
Elsa Ehrenborg
IFK Lund
08 IFK Lund
Irma Hansson
IFK Lund
08 IFK Lund
Tyra Hansson Nordenvik
IFK Lund
08 IFK Lund
Lia Holtås
IFK Lund
08 IFK Lund
Lykke Linden
IFK Lund
08 IFK Lund
Savannah Karström
KFUM Kristianstad
08 KFUM Kristianstad 3.17
Sienna Karström
KFUM Kristianstad
08 KFUM Kristianstad 3.13
Ellen Andersson
Laholms IF
08 Laholms IF
Sarah Berkani
Malmö AI
08 Malmö AI
Ebba Elm
Malmö AI
08 Malmö AI
Sophie Grahn
Malmö AI
08 Malmö AI 3.12
Linn Habib
Malmö AI
08 Malmö AI
Mija Ingvarsson
Malmö AI
08 Malmö AI 3.16
Sonja Turial
Malmö AI
08 Malmö AI
Ellinor Wennolf
Malmö AI
08 Malmö AI 3.75
Rut Nilsson
Simrishamns AIF
08 Simrishamns AIF
Jonna Sendrup
Södra Sandby IF
08 Södra Sandby IF
Lisa Winnat Flensburg
Södra Sandby IF
08 Södra Sandby IF
Alice Hjalmarsson
Ystads IF
08 Ystads IF
Thea Kleman
Ystads IF
08 Ystads IF
Elin Lindberg
Ystads IF
08 Ystads IF
Malva Thorén
Ystads IF
08 Ystads IF
Elvira Helgesson
Åhus FIK
08 Åhus FIK
Moa Andersson
Öresund FK
08 Öresund FK
Agnes Berg Ingdahl
Öresund FK
08 Öresund FK
Vera Berg Ingdahl
Öresund FK
08 Öresund FK
Chantall Covic
Öresund FK
08 Öresund FK
Moa Desilets Kajzer
Öresund FK
08 Öresund FK
Ida Trumstedt
Öresund FK
08 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 34

F10 Kula Vikt: 2,0kg

9486 Elsa Almryd
Båstads GIF
08 Båstads GIF
Annie Krikström
Båstads GIF
08 Båstads GIF
Ella Selander
Eslövs AI
08 Eslövs AI
Kennedy Berggren
IFK Lund
08 IFK Lund
Elsa Ehrenborg
IFK Lund
08 IFK Lund
Irma Hansson
IFK Lund
08 IFK Lund
Tyra Hansson Nordenvik
IFK Lund
08 IFK Lund
Lia Holtås
IFK Lund
08 IFK Lund
Lykke Linden
IFK Lund
08 IFK Lund
Savannah Karström
KFUM Kristianstad
08 KFUM Kristianstad 5.62
Sienna Karström
KFUM Kristianstad
08 KFUM Kristianstad 5.42
Ellen Andersson
Laholms IF
08 Laholms IF
Sarah Berkani
Malmö AI
08 Malmö AI
Sophie Grahn
Malmö AI
08 Malmö AI 4.18
Linn Habib
Malmö AI
08 Malmö AI
Mija Ingvarsson
Malmö AI
08 Malmö AI 4.22
Sonja Turial
Malmö AI
08 Malmö AI
Ellinor Wennolf
Malmö AI
08 Malmö AI 5.00
Rut Nilsson
Simrishamns AIF
08 Simrishamns AIF
Jonna Sendrup
Södra Sandby IF
08 Södra Sandby IF
Lisa Winnat Flensburg
Södra Sandby IF
08 Södra Sandby IF
Alice Hjalmarsson
Ystads IF
08 Ystads IF
Thea Kleman
Ystads IF
08 Ystads IF
Elin Lindberg
Ystads IF
08 Ystads IF
Malva Thorén
Ystads IF
08 Ystads IF
Elvira Helgesson
Åhus FIK
08 Åhus FIK
Agnes Berg Ingdahl
Öresund FK
08 Öresund FK
Vera Berg Ingdahl
Öresund FK
08 Öresund FK
Chantall Covic
Öresund FK
08 Öresund FK
Moa Desilets Kajzer
Öresund FK
08 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 30

F9 Prova på

Rebecka Bryland
Bara FIK
09 Bara FIK
Elin Wallentin
Bara FIK
09 Bara FIK
Klara Wulff
Bara FIK
09 Bara FIK
Nadia Bauge
Båstads GIF
09 Båstads GIF
Lily Lidebjär
Båstads GIF
09 Båstads GIF
Wanja Berglund Sjölin
Heleneholms IF
09 Heleneholms IF
Olivia Hansson
Heleneholms IF
09 Heleneholms IF
Emmy Heiskanen
Heleneholms IF
09 Heleneholms IF
Julie Perersen
Heleneholms IF
09 Heleneholms IF
Beata Sandsborg
Heleneholms IF
09 Heleneholms IF
Ella Svensson
Heleneholms IF
09 Heleneholms IF
Emma Nordström
IFK Helsingborg
09 IFK Helsingborg
Emilia Lundblom
IFK Lund
09 IFK Lund
Majken Sundewall
IFK Lund
09 IFK Lund
Amanda Gyllander
IS Göta
09 IS Göta
Lavinia Winstedt
IS Göta
09 IS Göta
Savanna Karström
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
Sienna Karström
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
Hanna Hjort
Lomma FIK
09 Lomma FIK
Tindra Magnusson
Malmö AI
09 Malmö AI 2,46 00:11,56
Lova Nilsson
Malmö AI
09 Malmö AI
Stina Thörnqvist
Malmö AI
09 Malmö AI
Lisa Högberg
Ystads IF
09 Ystads IF
Vilda Morén
Ystads IF
09 Ystads IF
Olivia Mårtensson
Ystads IF
09 Ystads IF
Sofia Ryberg Fogarolli
Ystads IF
09 Ystads IF
Saga Dahlqvist
Öresund FK
09 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 27

F8 Prova på

Nea Zoe Arvaniti
Heleneholms IF
10 Heleneholms IF
Cornelia Christensson
Heleneholms IF
10 Heleneholms IF
Judith Fungbrant
Heleneholms IF
10 Heleneholms IF
Hedvig Götegård
Heleneholms IF
10 Heleneholms IF
Sara Hodzic
Heleneholms IF
10 Heleneholms IF
Nike Hofer
Heleneholms IF
10 Heleneholms IF
Matilda Krüger
Heleneholms IF
10 Heleneholms IF
Linnea Pettersson
Heleneholms IF
10 Heleneholms IF
Ida Svensson
Heleneholms IF
10 Heleneholms IF
safie Badjan
IFK Lund
10 IFK Lund
Ida Bodenmalm Reinert
IFK Lund
10 IFK Lund
Ellen Hansson
IFK Lund
10 IFK Lund
Lisa Tage
IFK Lund
10 IFK Lund
Iris Jeppsson
IFK Trelleborg
10 IFK Trelleborg
Greta Hannerstig
Lomma FIK
10 Lomma FIK
Tuva Lindskog
Lomma FIK
10 Lomma FIK
Agnes Elm
Malmö AI
10 Malmö AI
Denise Kemi Rehnborg
Malmö AI
10 Malmö AI
Ebba Sunnanväder
Malmö AI
10 Malmö AI
Felicia Videkull
Malmö AI
10 Malmö AI
Alma Lindberg
Ystads IF
10 Ystads IF

Antal anmälda deltagare: 21

F7 Prova på

Sophia Roubroeks
Bara FIK
11 Bara FIK
Matilda Boremalm
Heleneholms IF
11 Heleneholms IF
Alice Jacobsson
Heleneholms IF
11 Heleneholms IF
Stella Stojic-Andersson
Heleneholms IF
11 Heleneholms IF
Ida Helgesson
IFK Helsingborg
11 IFK Helsingborg
Meya Andersson-Ronbir
IK Finish
11 IK Finish
Selma Ivarsson
IS Göta
11 IS Göta
Maja Andersson
Laholms IF
11 Laholms IF
Meya Andersson Ronbir
Öresund FK
11 Öresund FK
Olivia Krantz Elm
Öresund FK
11 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 10

F6 Prova på

Ida Bryland
Bara FIK
12 Bara FIK
Svea Wulff
Bara FIK
12 Bara FIK
Ebba Wärn
Bara FIK
12 Bara FIK
Agnes Berglund Sjölin
Heleneholms IF
12 Heleneholms IF
Lo Bergstrand
Heleneholms IF
12 Heleneholms IF
Moa Billing
IFK Helsingborg
12 IFK Helsingborg
Nea Billing
IFK Helsingborg
12 IFK Helsingborg

Antal anmälda deltagare: 7

Män 800 m

1526 Noah Lacayo
Björnstorps IF
99 Björnstorps IF
1527 Jerry Olsson
Björnstorps IF
57 Björnstorps IF
Oskar Rosenlund
Björnstorps IF
97 Björnstorps IF
1528 Erik Weineisen
Björnstorps IF
03 Björnstorps IF
1529 Albin Lago
Genarps IF
03 Genarps IF 2:14,27 2:14,27
1530 Muhammed Seferovic
Heleneholms IF
02 Heleneholms IF
1531 Mulugueta Zeray
Heleneholms IF
96 Heleneholms IF
1532 Seare Zerom
Heleneholms IF
92 Heleneholms IF
1533 Elliott Anderstedt
Höörs IS
01 Höörs IS 2.00,10
1534 Zabihulla Bahrami
Höörs IS
03 Höörs IS 2.15,98
1535 Cristoffer Cimbritz
IFK Lund
04 IFK Lund
1536 Erik Erlandsson
IFK Lund
04 IFK Lund
1537 Modou Bah
Malmö AI
04 Malmö AI 2,20
1538 Andreas Jönsson
Malmö AI
02 Malmö AI 02:11:17
1539 Henrik Möbius
Malmö AI
00 Malmö AI 2:03,00
1540 Zacharias Parmatow
Malmö AI
03 Malmö AI 2:30:16
1541 Michael Nordahl
Ystads IF
01 Ystads IF
1542 Truls Månsson
Åhus FIK
02 Åhus FIK 2:06,82

Antal anmälda deltagare: 18

P15 60 m

Samuel Ekelund
Eslövs AI
03 Eslövs AI
Jonathan Janzen
Hässleholms AIS
03 Hässleholms AIS 8,21
Suheil ABBAS
IFK Lund
04 IFK Lund
Gabriel Abrahamsson
IFK Lund
04 IFK Lund
Bertil Augustsson
IFK Lund
04 IFK Lund
1535 Cristoffer Cimbritz
IFK Lund
04 IFK Lund
1536 Erik Erlandsson
IFK Lund
04 IFK Lund
Isak Holgersson
IFK Lund
04 IFK Lund
David Jungner
IFK Lund
04 IFK Lund
Albert Lindberg Tomasevic
IFK Lund
04 IFK Lund
Filip Olsson
IFK Lund
04 IFK Lund
Olle Holmberg
IFK Trelleborg
04 IFK Trelleborg
Sebastian Odell
IFK Trelleborg
04 IFK Trelleborg
Joel Ring
IFK Trelleborg
04 IFK Trelleborg 8,65
Fredrik Andersson
Lomma FIK
04 Lomma FIK
Anton Rosslin
Lomma FIK
04 Lomma FIK 8,90
Daniel Trollås
Lomma FIK
04 Lomma FIK
Frans Junior Nilsson
Malmö AI
03 Malmö AI 8.60
1540 Zacharias Parmatow
Malmö AI
03 Malmö AI 8,50
Mattias Andersson
Öresund FK
03 Öresund FK 7,59

Antal anmälda deltagare: 20

P15 Höjd

Jonathan Janzen
Hässleholms AIS
03 Hässleholms AIS
Gabriel Abrahamsson
IFK Lund
04 IFK Lund
Sebastian Odell
IFK Trelleborg
04 IFK Trelleborg
Anton Rosslin
Lomma FIK
04 Lomma FIK
Fredrik Borgström
Malmö AI
04 Malmö AI
Lukas Lindbladh
Åhus FIK
04 Åhus FIK

Antal anmälda deltagare: 6

P15 Längd

Samuel Ekelund
Eslövs AI
03 Eslövs AI
Jonathan Janzen
Hässleholms AIS
03 Hässleholms AIS
Suheil ABBAS
IFK Lund
04 IFK Lund
Isak Holgersson
IFK Lund
04 IFK Lund
Albert Lindberg Tomasevic
IFK Lund
04 IFK Lund
Filip Olsson
IFK Lund
04 IFK Lund
Sebastian Odell
IFK Trelleborg
04 IFK Trelleborg
Melvin Pai
IFK Trelleborg
04 IFK Trelleborg
Fredrik Andersson
Lomma FIK
04 Lomma FIK
Anton Rosslin
Lomma FIK
04 Lomma FIK
Daniel Trollås
Lomma FIK
04 Lomma FIK
Lukas Anderberg
Malmö AI
04 Malmö AI
Fredrik Borgström
Malmö AI
04 Malmö AI
Joseph Lindvall
Malmö AI
04 Malmö AI

Antal anmälda deltagare: 14

P15 Kula Vikt: 4,0kg

Jonathan Janzen
Hässleholms AIS
03 Hässleholms AIS
Joel Ring
IFK Trelleborg
04 IFK Trelleborg
Fredrik Andersson
Lomma FIK
04 Lomma FIK
Isak Gunnarsson
Lomma FIK
04 Lomma FIK
Anton Rosslin
Lomma FIK
04 Lomma FIK
Frans Junior Nilsson
Malmö AI
03 Malmö AI
Lukas Lindbladh
Åhus FIK
04 Åhus FIK

Antal anmälda deltagare: 7

P13 60 m

Gabriel Brycki
Heleneholms IF
05 Heleneholms IF
Ted Andersson
Hässleholms AIS
05 Hässleholms AIS
Gavin Wastrell
IFK Trelleborg
05 IFK Trelleborg
Noah Karlberg
Lomma FIK
05 Lomma FIK 8,28
1519 Morgan Lindstedt
Malmö AI
05 Malmö AI 09.15 09.15
Erik Lundahl
Malmö AI
05 Malmö AI 9.20
Jonathan Möller
Malmö AI
05 Malmö AI
1520 Oliver Fehrlund Persson
Ystads IF
05 Ystads IF
Jacob Hölting Nilsson
Ystads IF
05 Ystads IF

Antal anmälda deltagare: 9

P13 800 m

1509 Melvin Bertilsson
Björnstorps IF
06 Björnstorps IF
1510 Albin Sjöström
Eslövs AI
06 Eslövs AI 2:48
1511 Sander Petri Bere
Genarps IF
05 Genarps IF 2:38,57 2:38,57
1512 Vincent Larsson
Heleneholms IF
05 Heleneholms IF
1513 Isaiah Tay
Heleneholms IF
06 Heleneholms IF
1514 Karl Ehrenstam
IFK Lund
06 IFK Lund
1516 Jacob Jungner
IFK Lund
06 IFK Lund
Anton Nilsson
Lomma FIK
06 Lomma FIK
1518 Hugo Åsberg
Lomma FIK
06 Lomma FIK
Teodor De Luca
Malmö AI
06 Malmö AI 2.45
1519 Morgan Lindstedt
Malmö AI
05 Malmö AI 2:44
1520 Oliver Fehrlund Persson
Ystads IF
05 Ystads IF 2:27

Antal anmälda deltagare: 12

P13 Höjd

Gabriel Brycki
Heleneholms IF
05 Heleneholms IF
1512 Vincent Larsson
Heleneholms IF
05 Heleneholms IF
Ted Andersson
Hässleholms AIS
05 Hässleholms AIS
Jakob Romberg
Hässleholms AIS
05 Hässleholms AIS
Jacob Hölting Nilsson
Ystads IF
05 Ystads IF
Hannes Grimsholm
Öresund FK
05 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 6

P13 Längd zon

Gabriel Brycki
Heleneholms IF
05 Heleneholms IF
Ted Andersson
Hässleholms AIS
05 Hässleholms AIS
Jakob Romberg
Hässleholms AIS
05 Hässleholms AIS
Gavin Wastrell
IFK Trelleborg
05 IFK Trelleborg
Noah Karlberg
Lomma FIK
05 Lomma FIK
1519 Morgan Lindstedt
Malmö AI
05 Malmö AI 4,40 4,40
Erik Lundahl
Malmö AI
05 Malmö AI 3.90
Jonathan Möller
Malmö AI
05 Malmö AI
Melvin Vala Tefre
Malmö AI
05 Malmö AI
Evin Zerevski
Malmö AI
05 Malmö AI
1520 Oliver Fehrlund Persson
Ystads IF
05 Ystads IF
Hannes Grimsholm
Öresund FK
05 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 12

P13 Kula Vikt: 3,0kg

Gabriel Brycki
Heleneholms IF
05 Heleneholms IF
Ted Andersson
Hässleholms AIS
05 Hässleholms AIS
Jakob Romberg
Hässleholms AIS
05 Hässleholms AIS
Noah Karlberg
Lomma FIK
05 Lomma FIK
Keyvan Zinatbakhsh
Malmö AI
05 Malmö AI
Jacob Hölting Nilsson
Ystads IF
05 Ystads IF
Hannes Grimsholm
Öresund FK
05 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 7

P12 60 m

Viktor Grosshög
Bara FIK
06 Bara FIK 15,07 15,07
1509 Melvin Bertilsson
Björnstorps IF
06 Björnstorps IF
Tage Andersson Ranefalk
Eslövs AI
06 Eslövs AI
Linus Hoff
Eslövs AI
06 Eslövs AI
Måns Lindström
Eslövs AI
06 Eslövs AI
Nils Leloup
Genarps IF
06 Genarps IF 10,01 10,01
Jonatan Palancher
Genarps IF
06 Genarps IF
Charlie Arvidsson
Heleneholms IF
06 Heleneholms IF
1513 Isaiah Tay
Heleneholms IF
06 Heleneholms IF
1514 Karl Ehrenstam
IFK Lund
06 IFK Lund
1516 Jacob Jungner
IFK Lund
06 IFK Lund
Anton Nilsson
Lomma FIK
06 Lomma FIK
Teodor De Luca
Malmö AI
06 Malmö AI 9.44
Samuel Ellis
Malmö AI
06 Malmö AI 9,34
Simon Grahn
Malmö AI
06 Malmö AI 9,33
Melker Jensfelt
Malmö AI
06 Malmö AI 8.28
Konrad Mölstad Katsler
Malmö AI
06 Malmö AI 10.10 10.10

Antal anmälda deltagare: 17

P12 Höjd

Linus Hoff
Eslövs AI
06 Eslövs AI
1513 Isaiah Tay
Heleneholms IF
06 Heleneholms IF
1518 Hugo Åsberg
Lomma FIK
06 Lomma FIK
Samuel Ellis
Malmö AI
06 Malmö AI 1,05
Konrad Mölstad Katsler
Malmö AI
06 Malmö AI 1.10 1.10
Benjamin Andersson
Öresund FK
06 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 6

P12 Längd zon

Viktor Grosshög
Bara FIK
06 Bara FIK 1,95 1,95
Tage Andersson Ranefalk
Eslövs AI
06 Eslövs AI
Oscar Blomsterberg
Eslövs AI
06 Eslövs AI
Linus Hoff
Eslövs AI
06 Eslövs AI
Måns Lindström
Eslövs AI
06 Eslövs AI
1510 Albin Sjöström
Eslövs AI
06 Eslövs AI
Nils Leloup
Genarps IF
06 Genarps IF
Jonatan Palancher
Genarps IF
06 Genarps IF
Charlie Arvidsson
Heleneholms IF
06 Heleneholms IF
1513 Isaiah Tay
Heleneholms IF
06 Heleneholms IF
1514 Karl Ehrenstam
IFK Lund
06 IFK Lund
1516 Jacob Jungner
IFK Lund
06 IFK Lund
Anton Nilsson
Lomma FIK
06 Lomma FIK
1518 Hugo Åsberg
Lomma FIK
06 Lomma FIK
Teodor De Luca
Malmö AI
06 Malmö AI 4.11
Samuel Ellis
Malmö AI
06 Malmö AI 4.04
Melker Jensfelt
Malmö AI
06 Malmö AI 4.91
Benjamin Andersson
Öresund FK
06 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 18

P12 Kula Vikt: 3,0kg

Viktor Grosshög
Bara FIK
06 Bara FIK 3,69 3,69
Oscar Blomsterberg
Eslövs AI
06 Eslövs AI
Nils Leloup
Genarps IF
06 Genarps IF
Jonatan Palancher
Genarps IF
06 Genarps IF
Charlie Arvidsson
Heleneholms IF
06 Heleneholms IF
Anton Nilsson
Lomma FIK
06 Lomma FIK
Samuel Ellis
Malmö AI
06 Malmö AI 7.74
Melker Jensfelt
Malmö AI
06 Malmö AI 9.89

Antal anmälda deltagare: 8

P11 60 m

Hadi Al-Amedi
Heleneholms IF
07 Heleneholms IF
Viggo Hed
Heleneholms IF
07 Heleneholms IF
Léo Gisselbrecht
IFK Lund
07 IFK Lund
Théo Gisselbrecht
IFK Lund
07 IFK Lund
Ludvig Lundblom
IFK Lund
07 IFK Lund
Bram Persson
IFK Lund
07 IFK Lund
Simon Berg
Lomma FIK
07 Lomma FIK
Hannes Karlberg
Lomma FIK
07 Lomma FIK
Hugo Nathorst
Malmö AI
07 Malmö AI 9.50 9.50
Joel Norin
Malmö AI
07 Malmö AI 9.13
Mikel Månsson
Åhus FIK
07 Åhus FIK 9,69
Ludvig Bergqvist
Öresund FK
07 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 12

P11 Höjd

Viggo Hed
Heleneholms IF
07 Heleneholms IF
Oskar Jönsson
Malmö AI
08 Malmö AI
Joel Norin
Malmö AI
07 Malmö AI 1.15

Antal anmälda deltagare: 3

P11 Längd zon

Ture Ahlgren
Heleneholms IF
07 Heleneholms IF
Hadi Al-Amedi
Heleneholms IF
07 Heleneholms IF
Viggo Hed
Heleneholms IF
07 Heleneholms IF
Léo Gisselbrecht
IFK Lund
07 IFK Lund
Théo Gisselbrecht
IFK Lund
07 IFK Lund
Ludvig Lundblom
IFK Lund
07 IFK Lund
Bram Persson
IFK Lund
07 IFK Lund
Simon Berg
Lomma FIK
07 Lomma FIK
Hugo Nathorst
Malmö AI
07 Malmö AI
Joel Norin
Malmö AI
07 Malmö AI 4.14
Mikel Månsson
Åhus FIK
07 Åhus FIK
Ludvig Bergqvist
Öresund FK
07 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 12

P11 Kula Vikt: 2,0kg

Ture Ahlgren
Heleneholms IF
07 Heleneholms IF
Léo Gisselbrecht
IFK Lund
07 IFK Lund
Théo Gisselbrecht
IFK Lund
07 IFK Lund
Hannes Karlberg
Lomma FIK
07 Lomma FIK
Joel Norin
Malmö AI
07 Malmö AI 5.96
Mikel Månsson
Åhus FIK
07 Åhus FIK

Antal anmälda deltagare: 6

P10 60 m

Anton Janse van Rensburg
Bara FIK
08 Bara FIK 11:99 11:99
August Basse
Genarps IF
08 Genarps IF
Viktor Lönnblad
Genarps IF
08 Genarps IF
Danjiel Nickel
IFK Lund
08 IFK Lund
Ture Sjöstedt
IFK Lund
08 IFK Lund
Vilmer Nilsson
IFK Trelleborg
08 IFK Trelleborg
Noel Alexandersson
Lomma FIK
08 Lomma FIK
Marcus Dorohin
Lomma FIK
08 Lomma FIK
Henrik Laursen-Jonasson
Lomma FIK
08 Lomma FIK 10,46
Oskar Jönsson
Malmö AI
08 Malmö AI 10.93
Theo Lydén
Malmö AI
08 Malmö AI
Nino Radosavljevic Kusljic
Malmö AI
08 Malmö AI
Melker Leufstedt
Ystads IF
08 Ystads IF
Svante Leufstedt
Ystads IF
08 Ystads IF
Eric Bryde
Öresund FK
08 Öresund FK
Elliot Salin
Öresund FK
08 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 16

P10 Längd zon

Anton Janse van Rensburg
Bara FIK
08 Bara FIK 3,05 3,05
August Basse
Genarps IF
08 Genarps IF
Viktor Lönnblad
Genarps IF
08 Genarps IF
Danjiel Nickel
IFK Lund
08 IFK Lund
Ture Sjöstedt
IFK Lund
08 IFK Lund
Noel Alexandersson
Lomma FIK
08 Lomma FIK
Marcus Dorohin
Lomma FIK
08 Lomma FIK
Henrik Laursen-Jonasson
Lomma FIK
08 Lomma FIK
Oskar Jönsson
Malmö AI
08 Malmö AI 2.33
Theo Lydén
Malmö AI
08 Malmö AI
Nino Radosavljevic Kusljic
Malmö AI
08 Malmö AI
Melker Leufstedt
Ystads IF
08 Ystads IF
Svante Leufstedt
Ystads IF
08 Ystads IF
Eric Bryde
Öresund FK
08 Öresund FK
Elliot Salin
Öresund FK
08 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 15

P10 Kula Vikt: 2,0kg

Anton Janse van Rensburg
Bara FIK
08 Bara FIK 5,01 5,01
Viktor Lönnblad
Genarps IF
08 Genarps IF
Danjiel Nickel
IFK Lund
08 IFK Lund
Ture Sjöstedt
IFK Lund
08 IFK Lund
Vilmer Nilsson
IFK Trelleborg
08 IFK Trelleborg
Noel Alexandersson
Lomma FIK
08 Lomma FIK
Marcus Dorohin
Lomma FIK
08 Lomma FIK
Henrik Laursen-Jonasson
Lomma FIK
08 Lomma FIK
Theo Lydén
Malmö AI
08 Malmö AI
Nino Radosavljevic Kusljic
Malmö AI
08 Malmö AI
Melker Leufstedt
Ystads IF
08 Ystads IF
Svante Leufstedt
Ystads IF
08 Ystads IF
Eric Bryde
Öresund FK
08 Öresund FK
Elliot Salin
Öresund FK
08 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 14

P9 Prova på

Lukas Lindbom
Bara FIK
09 Bara FIK
Joakim Fungbrant
Heleneholms IF
09 Heleneholms IF
Oliver Hansson
Heleneholms IF
09 Heleneholms IF
Aston Malm
Heleneholms IF
09 Heleneholms IF
Emil Blomé
IFK Lund
09 IFK Lund
Lukas Blomé
IFK Lund
09 IFK Lund
David Eriksson
IFK Lund
09 IFK Lund
Filip Månsson
IFK Lund
09 IFK Lund
Vilgot Berg
IFK Trelleborg
09 IFK Trelleborg
Viktor Gustavsson
Lomma FIK
09 Lomma FIK
August Jensen
Lomma FIK
09 Lomma FIK
Nils Möller
Lomma FIK
09 Lomma FIK
Hannes Svartberg
Lomma FIK
09 Lomma FIK
Lucas Denebo
Malmö AI
09 Malmö AI
Oscar Henriksson
Öresund FK
09 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 15

P8 Prova på

Christoffer Grosshög
Bara FIK
10 Bara FIK
Emil Ericsäter
Heleneholms IF
10 Heleneholms IF
Axel Hedenus
Heleneholms IF
10 Heleneholms IF
Nils Johansson
Heleneholms IF
10 Heleneholms IF
Axel Anialem
IFK Lund
10 IFK Lund
Oliver Ehrenborg
IFK Lund
10 IFK Lund
Oscar Grönqvist
IFK Trelleborg
10 IFK Trelleborg
Samuel De Luca
Malmö AI
10 Malmö AI

Antal anmälda deltagare: 8

P7 Prova på

Love Wemmert
Bara FIK
11 Bara FIK
Otto Wärn
Bara FIK
11 Bara FIK
Mohammed Gassa
Heleneholms IF
11 Heleneholms IF
William Lindell Lindstrand
Heleneholms IF
11 Heleneholms IF
Valmar Malmlöf
Heleneholms IF
11 Heleneholms IF
Milton Trondman
Heleneholms IF
11 Heleneholms IF
Dimitri Vanek
Heleneholms IF
11 Heleneholms IF
Arvid Sakeni
IFK Helsingborg
11 IFK Helsingborg

Antal anmälda deltagare: 8

P6 Prova på

Elliot Frid
Bara FIK
12 Bara FIK
Johannes Lindbom
Bara FIK
12 Bara FIK
Vincent Styxgren
Bara FIK
12 Bara FIK
Alve Wemmert
Bara FIK
12 Bara FIK
Casper Bredberg
IFK Helsingborg
12 IFK Helsingborg

Antal anmälda deltagare: 5

Totalt antal anmälda starter: 671